یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۹:۵۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حماس»

مشرق نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یحیی السنوار در 13 فوریه سال 2017 به عنوان رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نوار غزه انتخاب شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۲    
جنبش حماس تصمیم اعطای حق عضویت به اسرائیل در اتحادیه آفریقا به عنوان عضو ناظر را شوکه کننده توصیف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس اعلام کرد که پیوستن رژیم صهیونیستی به عنوان ناظر به اتحادیه آفریقا به این رژیم مشروعیت می بخشد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس عضویت رژیم صهیونیستی در اتحادیه آفریقا به عنوان عضو ناظر را محکوم کرد و آن را تکان دهنده و ناپسند خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جنبش اسلامی حماس امروز (شنبه) در بیانیه ای حضور رژیم صهیونیستی را به عنوان عضو ناظر در اتحادیه آفریقا محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حماس خواستار اخراج رژیم صهیونیستی از اتحادیه آفریقا و وضع تحریم های بازدارنده علیه این رژیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
حماس عضویت رژیم صهیونیستی در اتحادیه آفریقا را تصمیمی شوکه کننده و مذموم خواند و تصریح کرد، این تصمیم، رژیم صهیونیستی را برای ادامه توطئه ها تشویق می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس فلسطین عضویت رژیم صهیونیستی در اتحادیه آفریقا به عنوان ناظر را محکوم کرد و گفت که این اقدام در تضاد با تلاش مردم آفریقا برای قرون متمادی در مقابله با استعمار و نژادپرستی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شاید حزب الله به لحظه ای برسد که آن لحظه مشترک عملیاتی حماس و حزب الله باشد. خود این یک پیروزی بزرگ برای جبهه مقاومت است و در صورت وقوع، غریو شادی بیش از سیصد میلیون سنی و شیعه منطقه به آسمان برمی خیزد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی متعهد شد که سربازان اسرائیلی را که در اسارت حماس هستند پس بگیرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از فلسطین الیوم، محمد حماده سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس به قتل عبده الخطیب التمیمی اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حماس خواستار اعلام خشم در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی به دلیل شهادت یک اسیر فلسطینی در زندان های این رژیم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۱    
منابع خبری اعلام کردند از حدود 2 ماه پیش تاکنون رژیم صهیونیستی 122 تن از فعالان فلسطینی را از بیم تشدید فعالیت های مقاومت دستگیر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی از بیم تشدید فعالیت های مقاومتی در کرانه باختری تنها در دو ماه اخیر بیش از 120 عضو و فعال وابسته به حماس را بازداشت و هزاران دلار را مصادره کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، دفتر نخست وزیری انگلیس با صدور بیانیه ای نوشت که بوریس جانسون از نقش مصر در برقراری آتش بس میان (رژیم) اسرائیل و حماس قدردانی کرد. دو طرف همچنین پیرامون اهمیت پیشرفت در زمینه صلح خاورمیانه گفت وگو کردند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس حملات تجاوزکارانه جدید رژیم صهیونیستی به سوریه و لبنان را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
منابع آگاه فلسطینی از انتخاب زاهر جبارین به عنوان نائب رئیس حماس در کرانه باختری خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) رژیم صهیونیستی از تکرار یورش شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی در شهر بیت المقدس برحذر داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) حمله هوایی رژیم صهیونیستی به سوریه را محکوم کرد و آن را عربده کشی علیه امت اسلامی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در باره حملات مکرر شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی، به رژیم صهیونیستی هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حماس در واکنش حملات بامداد امروز رژیم صهیونیستی به مناطقی در لبنان و سوریه اعلام کرد، این عربده کشی صهیونیستی علیه امت اسلام را تنها مقاومت همه جانبه متوقف می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به لبنان و سوریه در شب عید قربان، این تجاوزگری را اهانت به تمام مسلمانان دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رهبر حماس نبرد سیف القدس را به مثابه یک زلزله در قلب رژیم صهیونیستی دانست و درباره تعرضات اخیر صهیونیست ها به مسجدالاقصی و قدس هشدار داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس ضمن تبریک عید قربان به امت اسلامی، گفت: تل آویو برای کم رنگ کردن پیروزی بزرگ نبرد شمشیر قدس تلاش می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۲۵    
رئیس دفتر سیاسی حماس فرا رسیدن عید قربان و همزمانی آن با تحقق پیروزی در عملیات سیف القدس را رخدادی مستلزم تبریک مضاعف دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ارتش و دستگاه شاباک رژیم صهیونیستی شخصیت رئیس حماس در نوار غزه را مجددا تحلیل و تأکید کردند که رفتار وی را نمی توان به سادگی پیش بینی کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۸    
همزمان با دستور بنت برای یورش صهیونیست ها به مسجد الاقصی، حماس فلسطینیان را به حضور گسترده در این مسجد برای مقابله با اشغالگران فراخواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
دو جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین خواستار حضور گسترده و تحصن در محوطه های مسجدالاقصی و مقابله با تجاوزات شهرک نشینان و نیروهای رژیم اشغالگر شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از رسانه های فلسطین، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز در ادامه اقدامات تحریک آمیز و تجاوزکارانه خود به مسجدالاقصی یورش بردند و پس از ضرب و شتم محافظان مسجدالاقصی و تخلیه منطقه باب الاسباط، نمازگزاران فلسطینی را تحت محاصره قرار دادند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) طی بیانیه ای از عموم فلسطینیان دعوت کرد با حضور گسترده و اعتکاف در داخل مسجد الاقصی، به دفاع از این مکان مقدس در برابر تعرض شهرک نشینان اشغالگر اسرائیلی بپردازند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی در حال تحقیق درباره دلایل شکست عملیات فریب علیه نیروهای مقاومت حماس در جریان جنگ 12 روزه اخیر علیه نوار غزه است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یک نگاه ساده به 26 دقیقه مکالمه خالد مشعل با مجری سعودی نشان می دهد وی حتی یک بار علیه ایران، مقاومت و یا حتی هر کشور عربی و منطقه ای سخن نگفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۳:۵۰    
ائتلاف مسیحی- فلسطینی برای صلح از آمریکا خواست تا سیاست های خود در قبال حماس را بازبینی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۵    
بعد از تماس تلفنی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه با یتسحاق هرتسوگ رئیس رژیم اسرائیل، اسرائیل سعی در سوء استفاده حداکثری از این تماس برای فشار بر حماس را دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جبهه مردمی برای آزادی فلسطین بعد از جنبش حماس از فلسطینیان ساکن کرانه باختری و اراضی اشغالی خواست فردا راهی قدس اشغالی شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دو جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین به گزارش روزنامه عبری زبان هاآرتص درباره مشارکت شهرک نشین ها با ارتش رژیم صهیونیستی در قتل 11 تن از ساکنان کرانه باختری در مه گذشته واکنش نشان دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۵    
جنبش حماس در بیانیه ای در خصوص تعرض و دست درازی صهیونیست ها به قدس هشدار داد و تاکید کرد که صبر مقاومت را در این خصوص محک نزنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تاکید کرد اقدام رژیم اشغالگر صهیونیستی به محاصره نوار غزه جنایت جنگی به شمار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
منابع مصری با اشاره به اینکه مذاکرات غیرمستقیم آتش بس غزه شاهد پیشرفت بوده، خبر دادند تل آویو در تلاش برای اعمال فشار بر قاهره است تا از حماس در پرونده تبادل اسرا امتیاز بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس تاکید کرد که نبرد "شمشیر قدس" هنوز تمام نشده و فصل های آن ادامه دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس از سفرای کشورهای خارجی خواست تا با بازدید از نوار غزه، شاهد اوضاع انسانی فاجعه بار این منطقه در نتیجه محاصره ظالمانه 15 ساله رژیم صهیونیستی باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس ) از جوانان بیت المقدس خواست تا در سراسر این شهر از امروز (شنبه) جهت مقابله با شهرک نشینان صهیونیست در آماده باش بسر ببرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس گفت که نبرد شمشیر قدس هنوز به پایان نرسیده است و مراحل و فصول آن همواره ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۱    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با صدور بیانیه ای ضمن هشدار به رژیم صهیونیستی درباره تداوم تجاوزگری در قدس گفت: فلسطینیان از روزهای هفتم تا نهم ذی حجه با عزیمت به سمت مسجدالاقصی در برابر هرگونه تعرض صهیونیست ها بایستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از فلسطینی های ساکن اراضی اشغالی و کرانه باختری خواست روز عرفه به سمت مسجد الاقصی حرکت کنند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، روزنامه اسرائیلی جروزالم پست روز گذشته، خبر داد که یک هیئت از ایرانیان خارج از کشور همراه با برخی از مقامات دولت پیشین آمریکا در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ، درباره مسایل ایران هفته آینده به اسرائیل می روند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مرکز مقابله با تأمین مالی تروریسم در اسرائیل (NBCTF) اطلاعاتی را در مورد توقیف رمزارزهای چند کیف پول دیجیتال که با کمپین های اهدایی به گروه حماس مرتبط بود، منتشر کرد. توقیف های مذکور شامل کمک هایی به تیپ های القسام بود که شاخه دفاعی حماس به شمار می آیند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۳۴    
حوزه/ جنبش حماس، بازگشایی سفارت این کشور در رژیم اسرائیل را اصرار بر "اشتباه بزرگ" علیه ملت فلسطین و تمامی ملت های مسلمان دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه اردنی به نقل از منابع نزدیک به تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد که در کابینه جدید این کشور، جنبش حماس بیش از یک وزیر خواهد داشت.