شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۶:۳۷Oct 2020 24

جدیدترین‌های «حماس»

حماس تاکید کرد که ملت قهرمان فلسطین و همراه آن تمامی ملت های عربی و اسلامی و آزادگان جهان خبر موافقت رژیم سودان با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را دریافت و آن را به شدت محکوم و ناپسند توصیف کردند.
آقای خبر   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری “فلسطین الیوم”، در بیانیه این جنبش فلسطینی آمده است که دولت سودان با این کار کشورش را در زیر لوای اسرائیل قرار داده است و یک هدیه رایگان به تل آویو تقدیم کرده است و از اموال فقرای سودانی مبلغ گزافی را برای رضایت آمریکا هزینه کرده است. ...
راهبرد معاصر   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین (حماس) جمعه شب در بیانیه ای به عادی سازی روابط سودان و رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و افزود که این اقدام با پیشینه سودان که همواره حامی ملت فلسطین بوده است، همخوانی ندارد.
روزنامه " تیناکاران " Thinakaran ، اقدام به نشر مقاله ای تحت آیا کشور های عربی عامل ایجاد اسرائیل بزرگ خواهند بود؟ نمود . به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ،به نقل از رایزنی فرهنگی کشورمان درسریلانکا،در این این مقاله از طرف اسماعیل هنیه ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس تأکید کرد که هدف از حملات بامداد امروز جنگنده های اسرائیلی به نوار غزه، تضعیف عزم و اراده و روحیه مبارزاتی ملت فلسطین در مسیر دست یابی به حقوق مشروع خویش است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس گفت که هدف از حملات مداوم و مستمر صهیونیستی به نوار غزه، شکست اراده مبارزاتی ملت فلسطین و متوقف کردن نبرد آنان برای بازپس گیری حقوق قانونی آنهاست.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، جنگنده های رژیم صهیونیستی شامگاه پنجشنبه چندین نقطه نوار غزه را بمباران کردند. به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، پایگاه عرین متعلق به گردان های عز الدین القسام شاخه نظامی حماس در اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه سایر رسانه های بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، عباس گلرو در گفت وگویی با اشاره به نشست گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین با نمایندگان جنبش جهاد اسلامی، حرکت اسلامی حماس و جنبش امل ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، عبدالله عبدالله از اعضای ارشد فتح اعلام کرد، این جنبش منتظر مواضع عربی و غربی برای به سرانجام رساندن پرونده آشتی ملی فلسطینی نمی ماند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مقامات نزدیک به رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه گفت، حماس 60 روز به رژیم صهیونیستی برای قبول شروط و حصول یک توافق مهلت داده و اکنون 40 روز آن گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس در بیانیه ای رژیم صهیونیستی را به تلاش برای مانع تراشی در روند آشتی ملی فلسطینی ها متهم کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۰    
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح گفت که مذاکرات با حماس برای تحقق آشتی ملی با حمایت کامل محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان انجام می گیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۱    
عباس گلرو امروز 30 مهر ماه 1399 با اعضای حماس دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۰    
حازم قاسم گفت اجازه نخواهیم داد روند آشتی داخلی بار دیگر به شکست بینجامد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۲    
دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح در سخنانی از تلاش داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا به همراه نخست وزیر پیشین انگلیس برای ارتباط با حماس و تحت فشار قرار دادن ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین پرده برداشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۱    
سخنگوی حماس ادعا های واهی کشور های عربی در خصوص حمایت از فلسطین به عنوان بهانه ای برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را زیر سوال برد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس هرگونه ارتباط با گروه شیخ احمد یاسین در پاریس و حادثه صورت گرفته در این شهر را تکذیب کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۲    
حسین امیر عبدالهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در امور بین الملل امروز 29 مهر ماه 1399 با خالد قدومی، رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس دیدار و گفت و گو کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خالد قدومی رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس گفت در حالی که رژیم اشغالگر به فلسطین اشغالی سفر کرده است، ارتش این رژیم غزه و سوریه را بمباران می کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حماس هرگونه ارتباط با یک جمعیت فرانسوی را که به ادعای پاریس در ماجرای قتل یک معلم فرانسوی دست داشته، رد کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیر عبدالهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در امور بین الملل امروز 29 مهر ماه 1399 با خالد قدومی، رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر کمیته اجرایی جنبش فتح فلسطین خبر داد که مشاور رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر پیشین انگلیس در پی دیدار با مسئولان حماس بودند که حماس این مسئله را نپذیرفت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا ، ساعتی پس از انتشار خبرهایی مبنی بر شلیک یک راکت از غزه به جنوب فلسطین اشغالی، ارتش رژیم صهیونیستی مواضع حماس در جنوب غزه را بمباران کرد. ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رهبر دینی کلیمیان ایران گفت: آیت الله تسخیری به دنبال اتحاد و صلح و آرامش بود و در جلسات گفتار بین ادیان حضور می یافت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهوری فرانسه سه شنبه شب گفت که (فعالیت) مجموعه یک گروه طرفدار حماس در فرانسه بسته خواهد شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۶    
سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) و جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اقدام امارات در اعزام هیئتی به فلسطین اشغالی و امضای توافقنامه های همکاری با رژیم صهیونیستی را شرم آور خواندند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۵    
جنبش حماس ورود هیئت اماراتی با همراهی نظامیان رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی را محکوم کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، جبریل الرجوب دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح امروز (سه شنبه) اعلام کرد، مصر با میزبانی مذاکرات فلسطینی-فلسطینی موافقت کرده است. الرجوب به رادیو صوت القدس گفت ، گفت وگوها میان فتح و حماس نشأت گرفته از خواست واقعی دو طرف است و وحدت ملی یک گزینه راهبردی است. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۱    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد: ما بر تحقق پیروزی جدید در آزادی اسرای فلسطینی پافشاری می کنیم و مصمم هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۹    
رئیس دفتر سیاسی حماس با نماینده دبیرکل سازمان ملل در خاورمیانه تحولات آشتی فلسطین را چند روز پس از توافق حماس و فتح بر برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی بررسی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در جریان گفتگو با هماهنگ کننده صلح سازمان ملل در منطقه تأکید کرد که تحقق آشتی ملی گزینه راهبردی جنبش متبوعش به شمار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در دیدار با نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور صلح منطقه گفت وگو با فتح را گزینه راهبردی خواند و از برخی فشارهای خارجی برای سنگ اندازی در مسیر وحدت ملی پرده برداشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
صالح العاروری نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس و جبرئیل الرجوب دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح شامگاه امروز دوشنبه در اظهاراتی جداگانه بر ضرورت ادامه گفت وگوها و عقب ننشستن از تفاهمات قبلی برای تحقق آشتی ملی تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارتش رژیم صهیونیستی مدعی انهدام یک باب تونل وابسته به جنبش مقاومت اسلامی (حماس) شد که از نوار غزه به سمت منطقه موسوم به غلاف غزه در فلسطین اشغالی امتداد یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۹    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) سفر هیئت های سازشکاران اماراتی به مسجدالاقصی در سایه حمایت نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی را خنجری در پشت ملت فلسطین به ویژه فلسطینیان ساکن قدس اشغالی دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تأکید کرد که گفتگوهای سازنده میان این جنبش و جنبش فتح با هدف تحقق آشتی ملی همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۰    
جنبش های حماس و فتح بر ادامه گفتگوی ملی تا تحقق آشتی فراگیر ملی فلسطینی تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای جنبش حماس برای اعلام همبستگی با اسرا تجمعی تحت عنوان "اسرانا علی العهد ماضون" (اسرای ما بر سر عهد خود هستند) برگزار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی تأکید کرد که این جنبش از هر طرحی که منجر به تحقق آشتی ملی فلسطین شود، حمایت به عمل می آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۹    
یک عضو کنست(پارلمان) رژیم صهیونیستی در پی بستری شدن دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین در بیمارستان و وخامت حال وی در اثر ابتلا به کرونا خواستار امتیاز گرفتن از مقاومت شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۶    
یک مقام ارشد حماس گفت ، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ، حماس ، پیشنهاد ایالات متحده برای انجام مذاکرات درباره معامله قرن پیشنهاد شده توسط دونالد ترامپ را رد کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۶    
جنبش مقاومت فلسطین حماس می گوید تصویب اسرائیل برای ساخت نزدیک به 5000 واحد شهرک نشین در کرانه باختری نقض گستاخانه قوانین بین المللی و نتیجه معاملات عادی سازی رژیم های عربی و تل آویو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۵    
عضو دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: ادعای روزنامه صهیونیستی معاریو دروغ محض است و صحت ندارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس بار دیگر متعهد به آزادی اسرای فلسطینی از زندان های رژیم صهیونیستی شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
جنبش حماس خبر یک روزنامه صهیونیستی مبنی بر مذاکرات قطری-صهیونیستی برای آتش بس طولانی مدت در نوار غزه را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس شایعات رسانه های صهیونیستی درباره مذاکرات جهت برقراری آتش بس طولانی مدت در نوار غزه با رژیم اشغالگر را تکذیب کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش حماس اجرای هرگونه مذاکره ای در خصوص آتش بس طولانی مدت با رژیم صهیونیستی را رد کرد. به گزارش شیعه پرس به نقل از عربی 21، موسی ابومرزوق عضو دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد که هیچ مذاکره ای در خصوص آتش بس طولانی مدت با نظارت بین المللی با رژیم صهیونیستی صورت نگرفته است. ...