سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۴:۱۰Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اطلاعات نظامی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد واشنگتن هیچ گونه اطلاعات نظامی ندارد که نشان دهد روسیه قصد استفاده از سلاح های هسته ای را داشته باشد.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۲    
شهدای ایران :رئیس سابق رئیس اداره اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل همه زنگ های هشدار برای اسرائیل به صدا در آمده اند باتری اسرئیل رو به اتمام است احتمال نابودی اسرائیل در سال 2023 وجود دارد ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۵:۵۷    
رسانه های کره جنوبی گزارش دادند، وزارت دفاع این کشور از وزارت خارجه خواسته است تا روند بازگرداندن توافقنامه امنیت عمومی اطلاعات نظامی با ژاپن را همزمان با عادی سازی روابط دو کشور آغاز کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۶:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند، صدها تن از نیروهای ذخیره عملیات ویژه بخش اطلاعات نظامی، موساد و شاباک اعلام کردند که از روز یکشنبه به خدمت داوطلبانه خود در ارتش ادامه نمی دهند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۱    
دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی در حال بررسی امکان انتشار اطلاعاتی درباره حادثه امنیتی رخ داده در شمال سرزمین های اشغالی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دنی سیترینوویچ مسئول سابق امور ایران در سازمان اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی (موسوم به امان) در اعلام توافق ایران و عربستان گفت که در نهایت این توافق، پایانی بر رویای اتحاد منطقه ای علیه ایران است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
دنی سیترینوویچ مسئول سابق امور ایران در سازمان اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی (موسوم به امان) در اعلام توافق ایران و عربستان گفت که در نهایت این توافق، پایانی بر رویای اتحاد منطقه ای علیه ایران است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس اطلاعات نظامی لیتوانی گفت روسیه منابع کافی با شدت فعلی برای ادامه جنگ در اوکراین برای دو سال دیگر دارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مقام اطلاعات نظامی ارشد لیتوانی ارزیابی کرد، روسیه از منابع کافی برای ادامه جنگ در اوکراین با شدت فعلی برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به تخمین رئیس اطلاعات نظامی لیتوانی، روسیه منابع کافی برای تداوم جنگ در اوکراین تا دو سال دیگر را دارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اذعان رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی به فروپاشی از داخل این رژیم، تداوم نافرمانی اسرای فلسطینی در زندان های رژیم اشغالگر و هلاکت دومین صهیونیست در عملیات مقاومتی اریحا از جمله تازه ترین تحولات فلسطین است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عاموس یادلین رئیس سابق واحد اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی سه شنبه شب گفت که (رژیم) اسرائیل از درون در حال فرسایش است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی به نقل از رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی این رژیم اعلام کردند که حزب الله به موشک های نقطه زن نیازی ندارد زیرا اسرائیل در حال فروپاشی داخلی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
صد ها تن از افسران واحد اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی هشدار دادند که در صورت تصویب طرح اصلاح قانون قضایی این رژیم، دیگر خدمت نخواهند کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۱:۳۴    
کیریلو بودانوف، رئیس اداره اطلاعات نظامی اوکراین گفت که کی یف هیچ نشانه ای از قصد چین برای ارسال تسلیحات به روسیه مشاهده نمی کند.رئیس اداره اطلاعات نظامی اوکراین در گفتگو با رادیو صدای آمریکا که 25 فوریه انجام شده است با اشاره به نظر برخی مقام های آمریکایی مبنی بر احتمال ارسال تسلیحات چینی به ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی اذعان کرد که نیروهای حزب الله برای نابودی رژیم صهیونیستی، نیازمند موشکهای نقطه زن نیستند؛ زیرا این رژیم از درون در حال فروپاشی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اطلاعات نظامی اوکراین با رد ادعاها درباره برنامه چین به منظور تامین تسلیحاتی روسیه، گفت که هیچ نشانه ای درباره این موضوع وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وادیم اسکیبیتسکی معاون رئیس اطلاعات نظامی اوکراین اعلام کرد که ارتش این کشور درصدد انجام ضد حملات در فصل بهار با هدف جدا کردن شبه جزیره کریمه از خاک روسیه است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
اداره اطلاعات نظامی عراق از دستگیری 3 عضو خطرناک داعش در منطقه الحویجه در استان کرکوک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه اطلاعات نظامی سوئد اعلام کرد اوضاع امنیتی در کشور های نوردیک و اروپا، وخیم ترین وضع از زمان اوایل سال های 1980 یعنی دوران جنگ سرد است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۱    
اطلاعات نظامی سوئد به دنبال ادعای هلند مبنی بر تهدید روسیه برای زیرساخت های حیاتی اش، مدعی شد که تهدید امنیتی مسکو برای این کشور افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اطلاعات نظامی سوئد به دنبال ادعای هلند مبنی بر تهدید روسیه برای زیرساخت های حیاتی اش، مدعی شد که تهدید امنیتی مسکو برای این کشور افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۱۰    
آژانس اطلاعات نظامی هلند مدعی تلاش مسکو برای آسیب رساندن به زیرساخت های این کشور در دریای شمال شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
بنا به اعلام یک مقام ارتش هلند، روسیه در تلاش است تا به اطلاعات زیر ساخت های انرژی این کشور در دریای شمال دست یابد. به گزارش پایگاه اینتل ریبابلیک، یک مقام ارتش هلند اخراج شماری از دیپلمات های روسیه را مورد تائید قرار داد. فوری/تحریم های جدید انگلیس علیه ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام اطلاعاتی آلمان که به اتهام جاسوسی برای روسیه بازداشت شده، قرار بود اطلاعاتی درباره مواضع سامانه های دفاعی و توپخانه های اوکراین به مسکو بفرستد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۱    
گروه بین الملل: تاگس شاو (وب سایت کانال یک تلویزیون آلمان) گزارش داد که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین احتمالا اولکسی رسنیکوف، وزیر دفاع فعلی این کشور را برکنار خواهد کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
با اعلام برکناری وزیر دفاع اوکراین، گفته می شود رئیس بخش اطلاعات نظامی این کشور به این مقام منصوب خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۹    
کی یف قرار است رئیس سازمان اطلاعات نظامی خود را با وزیر دفاع این کشور جایگزین کند. خبرگزاری میزان – یکی از متحدان نزدیک ولودیمیر زلنسکی ، رئیس جمهور اوکراین، می گوید که کی یف قرار است رئیس سازمان اطلاعات نظامی خود را با اولکسی رزنیکوف ، وزیر دفاع این کشور جایگزین کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
در بحبوحه جنگ مسکو و کی یف، اوکراین قرار است وزیر دفاع خود را با رئیس سازمان اطلاعات نظامی این کشور جابجا کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۱:۳۱    
شفقنا- وزیر کشور اوکراین از برکناری وزیر دفاع این کشور از منصب خود و انتصاب مدیر اطلاعات نظامی به جای وی خبر می دهد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری الجزیره قطر، ایهور کلیمنکو ، سرپرست وزارت کشور اوکراین شامگاه یک شنبه به وقت محلی اعلام کرد که ولودیمیر زلنسکی ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که جنگ در اوکراین ادامه دارد، روزنامه پراودا به نقل از منابع دولتی و نظامی اوکراینی گزارش داد الکسی رزنیکوف وزیر دفاع این کشور هفته آینده از سمت خود برکنار خواهد شد. به گفته این منابع، کریل بودانوف رئیس سازمان اطلاعات نظامی اوکراین احتملاً جایگزین او خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در ادامه این مطلب آمده است: سرلشکر بازنشسته تامیر هیمن، رئیس سابق اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل که اکنون مدیر موسسه مطالعات امنیت ملی است، می گوید: مخالفت ها این بود که در این بند، به ایران اجازه داده می شود توانایی هسته ای خود را تا حد یک کشور آستانه هسته ای پیش ببرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۲۰    
مقامات امنیتی اسلوونی از دستگیری دو فرد به اتهام جاسوسی برای دستگاه اطلاعات نظامی روسیه خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مقامات آمریکا مدعی هستند که در بمب گذاری های اخیر در اسپانیا که نخست وزیر، وزیر دفاع و دیپلمات های این کشور را هدف گرفت، ردپای ماموران اطلاعات نظامی روسیه دیده می شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- یک نشریه آمریکایی نوشت: ارسال بسته های حاوی بمب به مقامات اسپانیایی در ماه نوامبر سال گذشته کار روس ها بوده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ نیویورک تایمز نوشت ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۰    
یک روزنامه نگار فرانسوی به اتهام پوشش نسل کشی رواندا و توهین به یک مقام ارشد نظامی سابق در دادگاه محاکمه شد. خبرگزاری میزان – ماریا مالاگاردیس ، روزنامه نگار فرانسوی که نسل کشی سال 1994 رواندا را پوشش داده، به تازگی در دادگاهی در فرانسه در برابر رئیس سابق اطلاعات نظامی رواندا از خود دفاع کرد. ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۲:۱۲    
پیمان کیا که در واحد اطلاعات نظامی سرویس اطلاعاتی سوئد، ساپو (S po) اشتغال داشت، به دلیل جمع آوری 90 سند طبقه بندی شده به حبس ابد محکوم شد. برادر او پیام، نیز برای همدستی و تدارکات 9 سال و 10 ماه حکم دریافت کرد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
دادگاه منطقه ای استکهلم پیمان کیا 42 ساله را که در سرویس اطلاعاتی سوئد -ساپو- و در واحد اطلاعاتی نظامی خدمت می کرد و برادرش پیام 35 ساله را به اتهام جاسوسی مجرم شناخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
یک عملیات هک که تصور می رود به یک دولت آسیایی مرتبط باشد، موفق شده است به هفت هدف مهم در جنوب شرقی آسیا و اروپا شامل سازمانهای دولتی و نظامی رخنه کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۱    
شفقنا- وبگاه صوت العاصمه سوریه در خبری مدعی شد که سازمان امنیت این کشور شش افسر اطلاعاتی را به علت درز اطلاعاتی که منجر به شهادت سرهنگ داوود جعفری افسر هوافضای سپاه شده، دستگیر کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
واحد امور افسران وابسته به دایره اطلاعات نظامی سوریه، چند افسر در درجه های مختلف را به اتهام دادن اطلاعات به بیگانگان بازداشت کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به اذعان رسانه های رژیم صهیونیستی، شماری از شرکت های صهیونیستی از جمله یکی از شرکت های تحت مدیریت یک مقام مسئول اجرایی که پیشتر در بخش اطلاعات نظامی اسرائیل (AMAN) خدمت می کرد، تجهیزات جاسوسی پیشرفته ای را در اختیار دولت بنگلادش قرار داد ه اند و قبرس برای انجام این معامله، میانجیگری کرده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
منابع خبری از بازداشت 6 افسر سوری به اتهام دادن اطلاعات در مورد شهید داوود جعفری به دشمن خبر دادند. به گزارش ایسنا، پایگاه خبری سوری صوت العاصمه به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که بخش اطلاعات نظامی ارتش سوریه طی هفته های گذشته 6 افسر خود را به اتهام دادن اطلاعات به طرف های خارجی مخالف نظام ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اطلاعات نظامی اوکراین مدعی شده است که ولادیمیر پوتین به سرطان مبتلا است و به زودی خواهد مرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۴    
یک مقام اطلاعات نظامی سابق رژیم صهیونیستی اذعان کرد که راهبرد این رژیم علیه ایران شکست خورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۲۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سابق شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم موقت صهیونیستی اذعان کرد که راهبرد تل آویو علیه ایران که مبتنی بر تحریمهای سخت اقتصادی و ایجاد طرح بازدارندگی نظامی آمریکاست، شکست خورده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
ژنرال تامیر هایمن، رئیس سابق شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در گفتگویی با شماره امروز یکشنبه روزنامه هاارتص اعتراف کرد....
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پیشین اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در سخنانی به شکست راهبرد اصلی این رژیم علیه جمهوری اسلامی ایران اذعان کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق اطلاعات نظامی فرانسه با بیان اینکه این کشور در بالاترین حد توان خود کی یف را مسلح می کند، در مورد کاهش قابل توجه ذخایر تسلیحاتی پاریس هشدار داد.