شنبه ۰۵ خردادساعت ۲۳:۴۹May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنبش انصار الله یمن»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای عالی سیاسی و سخنگوی جنبش انصارالله یمن در پیام های جداگانه ای درگذشت مادر سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان را تسلیت گفتند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ابوحسین الحمیداوی دبیر کل گردان های حزب الله عراق امروز جمعه در گفت و گوی تلفنی با سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن بر ضرورت تداوم آمادگی و هماهنگی بین گروه های محور مقاومت به خصوص عراق و یمن جهت یاری ملت فلسطین تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل گردان های حزب الله عراق در گفتگوی تلفنی با رهبر جنبش انصار الله یمن بر حفظ آمادگی و هماهنگی بین نیروهای محور مقاومت برای حمایت از غزه تأکید کرد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
دولت استرالیا اعلام کرد که جنبش انصارالله یمن را رسما به عنوان سازمان تروریستی به رسمیت شناخت.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دولت استرالیا روز جمعه رسما جنبش انصارالله یمن را در فهرست سازمان های تروریستی قرار داد. مارک دریفوس، دادستان کل استرالیا در بیانیه ای اعلام کرد که این تصمیم در پی توصیه و هشدار های نهاد های امنیتی این کشور اتخاذ شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۵    
سید عبدالملک بدرالدین دبیر کل جنبش انصارالله یمن درباره تازه ترین تحولات تجاوز رژیم صهیونیستی در غزه و تحولات منطقه گفت: اگر حمایت آمریکا نبود هرگز شاهد چنین حجمی از جنایت صهیونیست ها در نوار غزه نبودیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی امروز (پنجشنبه) خود، شهادت آیت الله رئیسی و همراهان او را تسلیت گفت و تصریح کرد: ما در غم و اندوه شهادت رئیس جمهور و وزیر خارجه و همراهان آن ها شریک هستیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رهبر جنبش انصارالله یمن به حمایت های آمریکا از جنایات رژیم صهیونیستی در غزه واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن به حمایت های آمریکا از جنایات رژیم صهیونیستی در غزه واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن امروز (یکشنبه) با تاکید بر اینکه کشتارهای روزانه دشمن صهیونیستی در نوار غزه، جنایتی دیگر در کارنامه جنایت بار و رفتارهای وحشیانه آن است، از امت عربی و اسلامی خواست در این زمینه سکوت نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی جنبش انصارالله یمن در پیامی گفت که از سانحه دردناک برای بالگرد حامل رئیس جمهور ایران متاسف هستیم.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیأت ملی مذاکرات و سخنگوی رسمی جنبش انصارالله یمن تأکید کرد که آیت الله سید ابراهیم رئیسی اهتمام ویژه ای به مسائل امت اسلامی از جمله فلسطین داشت و حامی آزادگان در منطقه بود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی دبیرکل جنبش انصار الله یمن در پیامی به حضرت آیت الله خامنه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی نوشت: ...
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری و حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه را تسلیت گفت.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۸    
سخنگوی جنبش انصارالله یمن در پیامی گفت شهادت رئیس جمهوری ایران و هیات همراهش را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که اگر حمایت ها و پشتیبانی های آمریکا نبود جنایت های اسرائیل رخ نمی داد و ادامه نمی یافت.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۷    
رهبر جنبش انصار الله یمن گفت، جبهه این کشور از ابتدای عملیات خود علیه رژیم نسل کش صهیوینستی در 40 عملیات، 211 موشک شلیک کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سید عبدالملک بدرالدین دبیر کل جنبش انصارالله یمن گفت: عملیات علیه کشتی های آمریکایی در دریای سرخ و خلیج عدن به بیش از 100 حمله رسیده است.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عبدالملک بدرالدین الحوثی تأکید کرد که حمله رژیم صهیونیستی به گذرگاه و شهر رفح با برنامه ریزی آمریکا صورت گرفت و این کشور در تجاوز به نوار غزه نقش اساسی دارد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنان عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصار الله یمن با اشاره به همدستی آمریکا در نسل کشی ملت فلسطین و محاصره نوار غزه و بستن گذرگاه رفح در جنوب این منطقه گفت: این آمریکایی ها بودند که طرح حمله به گذرگاه رفح و اشغال آن را به رژٰیم اسرائیل دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۵    
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: آمریکا و انگلیس پس از جنگ جهانی دوم تا کنون چالشی، مانند آنچه امروز در دریای سرخ و دریای عرب با آن روبرو هستند، نداشته اند.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا و انگلیس به بهانه حفاظت از امنیت کشتیرانی در دریای سرخ و تنگه باب المندب، همواره مواضع جنبش انصارالله یمن را هدف قرار می دهند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سایت خبری المسیره وابسته به جنبش انصارالله یمن امروز شنبه گزارش کرد ارتش آمریکا و انگلیس فرودگاه بین المللی الحدیده یمن را با موشک هدف قرار دادند. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی تأکید کرد که توجه به طرح قرآنی ارائه شده از سوی حسین بدرالدین الحوثی برای مقابله با هجمه آمریکا و رژیم صهیونیستی یک ضرورت است.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس بین الملل/ رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: غرب هویت دینی مسلمانان را هدف قرار داده و درصدد تهی کردن آنها از تمام عناصر قدرت معنوی است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی اعلام کرد که تلاش های برخی افراد برای امضای توافقنامه های حمایتی با آمریکا نه تنها سودی نخواهد داشت بلکه راه باج گیری همیشگی را باز خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی اعلام کرد که تلاش های برخی افراد برای امضای توافقنامه های حمایتی با آمریکا نه تنها سودی نخواهد داشت بلکه راه باج گیری همیشگی را باز خواهد کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۲    
اظهارات عبدالملک بدرالدین الحوثی ، رهبر جنبش انصارالله یمن هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی اعلام کرد که تلاش های برخی افراد برای امضای توافقنامه های حمایتی با آمریکا نه تنها سودی نخواهد داشت بلکه راه باج گیری همیشگی را باز خواهد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۴:۰۲    
جنبش انصارالله یمن در بیانیه ای اعلام کرد که در راهپیمایی روز گذشته یمنی ها، دست کم 2 میلیون نفر حضور داشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: این آمریکا بود که سیگنال اشغال گذرگاه رفح را به اسرائیل داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: این آمریکا بود که سیگنال اشغال گذرگاه رفح را به اسرائیل داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سید عبدالملک بدرالدین دبیرکل جنبش انصارالله یمن گفت: آمریکا در صدد فریب افکار عمومی است، تلاویو اگر واشنگتن اراده کند جنگ غزه را متوقف می کند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر مرکزی جنبش انصارالله یمن تاکیدکرد که این جنبش مفتخر است که به هر قیمتی میزبان دفتر سیاسی جنبش حماس باشد، حتی اگر آسمان به زمین بیاید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۰    
تهران- ایرنا- جنبش انصارالله یمن امروز (یکشنبه) بار دیگر به جنبش حماس پیشنهاد کرد که دفتر سیاسی خود را به صنعا منتقل کند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
حمد البخیتی، از رهبران جنبش انصارالله یمن گفت: صنعا افتخار می کند که میزبان دفتر سیاسی جنبش حماس، فارغ از عواقب آن حتی اگر آسمان بر زمین بیفتد، باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصار الله یمن تاکید کرد، رزمندگان این جنبش برای سومین بار یک پهپاد MQ9 آمریکا را در آسمان صعده سرنگون کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۷    
دبیر کل جنبش انصارالله یمن در سخنرانی گفت: در آستانه پایان هفتمین ماه از تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه هستیم در حالی که این رژیم همچنان به تجاوز وحشیانه اش ادامه می دهد و نسل کشی به رفتار روزانه این رژیم تبدیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه تاکید کرد که خیزش دانشجویان آمریکا باعث دیوانگی نهادهای حامی صهیونیست ها شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۴    
سخنرانی عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن درباره آخرین تحولات منطقه هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
به گفته یک مقام دولت نجات ملی یمن، اگر جنگ با اسرائیل وارد ابعاد منطقه ای بشود، یمنی ها آمادگی دارند تا به کمک ائتلاف خود با ایران بیاید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن به کشورهای همسایه نسبت به استفاده از خاک آنها برای حمله به کشورش هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن به آمریکا درباره هرگونه اقدام برای تشدید تنش علیه یمن هشدار داده و تاکید کرد که انصارالله انباری از سلاح های بازدارنده ویژه در اختیار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
جنبش انصار الله یمن تصاویر حمله موفق پهپادی به کشتی متخلف سیکلادیس را که در دریای سرخ به سمت سرزمین های اشغالی در حال تردد بود، پخش کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سایت خبری المسیره یمن امروز سه شنبه گزارش کرد جنگنده های آمریکا و انگلیس منطقه راس عیسی در استان ساحلی الحدیده یمن را هدف قرار دادند. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
محمد البخیتی عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن شامگاه امروز دوشنبه، تلاش عربستان سعودی برای حمایت از امنیت اسرائیل را به سخره گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جنبش انصار الله یمن تأکید کرد که سرکوب غیرموجه تظاهرکنندگان آمریکایی، نادرست بودن ادعا های دولت آمریکا را مبنی بر دفاع از آزادی، حمایت از حقوق بشر و گسترش دموکراسی آشکار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
جنبش انصار الله یمن تأکید کرد که سرکوب غیرموجه تظاهرکنندگان آمریکایی، نادرست بودن ادعاهای دولت آمریکا را مبنی بر دفاع از آزادی، حمایت از حقوق بشر و گسترش دموکراسی آشکار کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز شهروندان آمریکایی طرفدار غزه در دانشگاه های این کشور توسط مقامات آمریکایی را محکوم کرد. این جنبش قدرتمند مردمی یمن از مواضع اخلاقی معترضان آمریکایی که نشانگر افزایش آگاهی اجتماعی آن ها است، تشکر و قدردانی کرد. ...