پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۱۷:۱۵May 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنبش انصار الله یمن»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۲    
جنبش انصار الله یمن به شورای امنیت هشدار داد که هر گونه تلاش آن برای پایان دادن به جنگ بدون اینکه به رفع محاصره همه جانبه این کشور منجر شود، بی فایده خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت کسانی که جنگ یمن را یک جنگ جزئی می پندارند و یمن محاصره شده را ترک می کنند، نه تنها به حل بحران کمکی نمی کنند، بلکه آن را تشدید می کنند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۰:۱۹    
سخنگوی جنبش انصارالله یمن با انتشار توییتی با اشاره به مواضع مطرح شده از سوی مقامات سعودی و آمریکایی مبنی بر تمایل بر صلح در یمن به آن واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگو و رئیس هیئت مذاکره کننده جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: هر گفتمان مثبتی درباره یمن در گروی اقدام به لغو محاصره و در اولویت قرار دادن مسایل انسانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که هر سخن مثبتی درباره یمن با رفع کامل محاصره معنا پیدا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۶:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی جنبش انصارالله یمن عنوان کرد: هر گونه سخن مثبتی در خصوص یمن بستگی به اجرای عملی رفع محاصره از مردم دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رهبر جنبش انصارالله یمن از کشف باندهای قاچاق کودکان یمنی توسط سرویس های امنیتی این کشور خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد بن سلمان ، ولی عهد سعودی در تازه ترین مصاحبه خود با ادبیات بی سابقه ای در خصوص جنبش انصارالله یمن موضع گرفت و گفت که حوثی ها خلق و منش عربی و یمنی دارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به متلاشی شدن باند قاچاق کودکان یمنی به عربستان و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس، از تکفیری ها به عنوان ابزار آمریکا و رژیم صهیونیستی نام برد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۲:۵۷    
حوزه/ جنبش انصارالله یمن از هدف قرار دادن یک سایت نظامی در پایگاه هوایی ملک خالد در شهر خمیس مشیط در جنوب غرب عربستان سعودی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان ارشد ارتش دولت مستعفی و فراری یمن در درگیری با نیرو های جنبش انصار الله یمن در شمال غرب استان مأرب کشته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن برای توقف عملیات نظامی در استان مأرب در شرق یمن شرط گذاشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : عضو شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله یمن به اظهارات اخیر رستم قاسمی در رابطه با کمک های ایران به این کشور واکنش نشان داد. محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله یمن در گفت وگو با بخش عربی خبرگزاری اسپوتنیک در واکنش به اظهارات اخیر رستم قاسمی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جنبش انصارالله یمن در بیانیه ای حملات و تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی علیه نمازگزاران فلسطینی در قدس اشغالی را محکوم و اعلام کرد که برای امت اسلامی فلسطین در اولویت قرار دارد .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۱    
جنبش انصارالله یمن اقدامات صهیونیست ها در حمله به نمازگزاران فلسطینی را محکوم و تاکید کرد که فلسطین مسئله اصلی جهان عرب و اسلام و قطب نمای واقعی وحدت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله یمن به اظهارات اخیر رستم قاسمی در رابطه با کمک های ایران به این کشور واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش انصار الله یمن در محکومیت جنایت صهیونیست ها در قدس اشغالی بیانیه صادر کرد.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
انصارالله یمن در بیانیه ای با اعلام حمایت از جوش و خروش فلسطینیان در مقابله با تجاوزات صهیونیست ها در قدس اشغالی تأکید کرد: صهیونیست ها باید بدانند ما یک امت واحد هستیم . ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن در بیانیه ای تجاوز صهیونیست ها علیه نمازگزاران فلسطینی در قدس اشغالی را محکوم کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
فارس: دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که تجاوزهای جنایت آمیز صهیونیست ها در حق نمازگزاران در قدس اشغالی را محکوم و رد می کند. جنبش انصارالله همچنین از جنبش ملت فلسطین در مقابله با تجاوز صهیونیست ها علیه نمازگزاران قدس استقبال کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن در بیانیه ای تجاوز صهیونیست ها علیه نمازگزاران فلسطینی در قدس اشغالی را محکوم کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۱    
سخنگوی نیروهای مسلح جنبش انصارالله یمن از هدف قرار گرفتن شرکت آرامکو و پایگاه سعودی ملک خالد با سه پهپاد تهاجمی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد باید تصاویر حملات وحشیانه جنگنده های سعودی - آمریکایی به یمن را بیشتر منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عبدالملک بدر الدین الحوثی دبیرکل جنبش انصار الله یمن تاکید کرد علت اصلی شانه خالی کردن اغلب مردم از مسئولیت پذیری دینی، ترس از آمریکا و اسرائیل است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۰۲    
سخنگوی نیروهای مسلح جنبش انصارالله یمن از حمله پهپادی این نیروها به پایگاه هوایی عربستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جنبش انصارالله یمن امروز (شنبه) اعلام کرد که با استفاده از یک پهپاد پایگاه هوایی ملک خالد در خاک عربستان را هدف قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش انصارالله یمن با انتقاد از بیانیه جمعه شب شورای امنیت سازمان ملل متحد ، اعلام کرد که این بیانیه با جایگاه و موقعیت این نهاد بین المللی مطابقت ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت: هنوز هیچ جدیتی برای توقف تجاوز به یمن از سوی متجاوزان مشاهده نکردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که دشمنان متجاوز هیچ جدیتی برای توقف جنگ و پایان محاصره ملت یمن ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن حمله به تاسیسات غنی سازی نطنز را به شدت محکوم و آن را اقدامی خرابکارانه و بزدلانه توصیف کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان - دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با انتشار بیانیه ای به حادثه در تاسیسات هسته ای نطنز واکنش نشان داد. به گزارش المسیره، این بیانیه می گوید ما اقدام خرابکارانه ای را که روز یکشنبه گذشته تاسیسات هسته ای نطنز را هدف قرار داد، محکوم می کنیم. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن اقدام خرابکارانه روز یکشنبه علیه سایت هسته ای نطنز را به شدت محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۵:۴۵    
جنبش انصارالله یمن با صدور بیانیه ای اقدام تروریستی در نطنز را محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۳:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن اقدامات خرابکارانه در نیروگاه هسته ای نطنز را محکوم کرد و آن را اقدامی بزدلانه خواند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۶    
حوزه/ سید عبد الملک بدر الدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن فرارسیدن ماه مبارک رمضان را به ملت یمن و امت اسلامی تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۶    
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در یک پیام توئیتری حامیان متجاوزان سعودی در این کشور را نصیحت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن طی پیامی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان ضمن تاکید بر ضرورت بهره گیری مردم یمن و امت اسلامی از برکات این ماه، اعلام کرد: بشریت از هیمنه اسرائیل و آمریکا رنج می برند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن در پیامی به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان گفت که جامعه بشریت از سیطره نیروهای طاغوت به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی رنج می برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۵    
سید عبدالملک بدرالدین دبیرکل جنبش انصار الله یمن با صدور بیانیه ای آغاز ماه مبارک رمضان را به ملت یمن و امت اسلامی تبریک گفت.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که تأسیسات شرکت دولتی نفت سعودی آرامکو در جده و جبیل را هدف حمله قرار داده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۷    
حوزه/ رسانه های جنبش انصارالله یمن از تشدید حملات ائتلاف متجاوز سعودی به استان های مأرب، البیضاء و الجوف در یمن خبر دادند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که به دلیل محاصره ظالمانه این کشور از سوی دشمنان، هر پنج ثانیه یک کودک یمنی جان خود را از دست می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۷    
شفقنا- رسانه های وابسته به جنبش انصارالله یمن اعلام کردند که ائتلاف عربی، دیروز(یکشنبه) حملات هوایی به مناطق تحت کنترل انصارالله در استان های مأرب، بیضاء و جوف یمن را افزایش داد. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی و سخنگوی جنبش انصارالله یمن در دیدار با بدر بن حمود البوسعیدی وزیر امور خارجه عمان در باره اوضاع سیاسی و روند مذاکرات صلح در یمن گفت وگو کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد، ادامه محاصره یمن توسط کشورهای ائتلاف تحت امر عربستان در ماه رمضان، به منزله دست شستن از تمامی ارزش های انسانی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی و سخنگوی جنبش انصارالله یمن در دیدار با بدر بن حمود البوسعیدی وزیر امور خارجه عمان در باره اوضاع سیاسی و روند مذاکرات صلح در یمن گفت وگو کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
فارس: محمد عبدالسلام مذاکره کننده ارشد هیأت دولت نجات ملی یمن (مستقر در صنعا) و سخنگوی جنبش انصارالله یمن در صفحه توئیتر خود از دیدار با بدر البوسعیدی وزیر خارجه عمان در مسقط پایتخت این کشور خبر داد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن شنبه شب در توییتی نوشت: در آستانه ماه مبارک رمضان نیروهای متجاوز به محاصره خود علیه یمن برای هفتمین سال ادامه می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که به دلیل محاصره ظالمانه این کشور از سوی دشمنان، هر پنج ثانیه یکی از کودکان یمنی جان خود را از دست می دهد.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های خارجی از حمله پهپادی جدید انصارالله یمن به دو فرودگاه نظامی عربستان خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره، سخنگوی نظامی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که فرودگاه جازان و پایگاه هوایی ملک خالد در جنوب عربستان هدف حمله پهپادی نیروهای ارتش یمن قرار گرفت. ...