دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۴:۱۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتش یمن»

منابع یمنی گزارش دادند که ارتش و کمیته های مردمی یمن برای محاصره مرکز شهر راهبردی مأرب آماده هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۱    
حوزه/ نیروی پهپادی ارتش یمن در واکنش به تداوم تجاوز سعودی آمریکایی و محاصره علیه یمن، پایگاه هوایی ملک خالد در منطقه "عسیر" عربستان را هدف قرار دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز،شنبه اعلام کرد، مجددا با پهپاد پایگاه هوایی ملک خالد عربستان را هدف گرفته است.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ارتش یمن اهداف نظامی حساس در پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط را با پهپاد k2 هدف قرار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : یحیی سریع سخنگوی نیروهای نظامی ارتش یمن در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: هواپیمای بدون خلبان قاصف 2K یک هدف نظامی حساس و مهم را در این پایگاه هوایی که در منطقه خمیس مشیط قرار دارد را به دقت مورد اصابت قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ارتش یمن اهداف نظامی حساس در پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط را با پهپاد k2 هدف قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از انجام یک عملیات پهپادی علیه هدفی حساس در جنوب غرب عربستان سعودی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از انجام یک عملیات پهپادی علیه هدفی حساس در جنوب غرب عربستان سعودی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رسانه جنگی یمن تصاویری را از بازپس گیری تعدادی مواضع توسط ارتش و کمیته های مردمی یمن از تصرف نیروهای سودانی وابسته به ائتلاف سعودی منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند که روند عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن طی روزهای گذشته به گونه ای پیش رفته است، که این نیروها اکنون به سمت محاصره مرکز این استان حرکت کرده اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی متجاوز به یمن شامگاه جمعه مدعی شد که یک فروند موشک بالستیک ارتش یمن را که به سمت جیزان در جنوب این کشور شلیک شده بود رهگیری و منهدم کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۲:۰۱    
ائتلاف سعودی متجاوز به یمن شامگاه جمعه مدعی شد که یک فروند موشک بالستیک ارتش یمن را که به سمت جیزان در جنوب این کشور شلیک شده بود رهگیری و منهدم کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۵    
ارتش یمن، حمله جدیدی با استفاده از 11 فروند پهپاد و موشک بالستیک انجام داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ارتش یمن در آخرین حمله موشکی و پهپادی خود در امروز پنج شنبه 15 آوریل نقاطی را در شهر جیزان عربستان سعودی مورد هدف قرار دادند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
پس از ادعای ائتلاف سعودی مبنی بر رهگیری موشک ها و پهپادهای یمنی، ارتش یمن از حمله موشکی و پهپادی گسترده به آرامکو و چند نقطه حساس در عربستان سعودی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
پس از ادعای ائتلاف سعودی مبنی بر رهگیری موشک ها و پهپادهای یمنی، ارتش یمن از حمله موشکی و پهپادی گسترده به آرامکو و چند نقطه حساس در عربستان سعودی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از ادعای ائتلاف سعودی مبنی بر رهگیری موشک ها و پهپادهای یمنی، ارتش یمن از حمله موشکی و پهپادی گسترده به آرامکو و چند نقطه حساس در عربستان سعودی خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی نیروهای مسلح یمن صبح امروز، پنج شنبه اعلام کرد، نیروهای موشکی و پهپادی در حمله ای مشترک با 11 موشک و پهپاد شرکت آرامکو و آتشبارهای پاتریوت و اهدافی حساس در جیزان واقع در جنوب عربستان را هدف قرار دادند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که نیروی هوایی با 11 موشک و پهپاد در یک عملیات تهاجمی آرامکو و اهداف حساس سعودی در جیزان را هدف قرار داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بامداد پنجشنبه پایگاه خبری اسکای نیوز، ائتلاف سعودی اعلام کرد که 2 پهپاد بمب گذاری شده را که از سوی حوثی ها (جنبش انصارالله) به سمت جازان به پرواز درآمده بود، رهگیری و منهدم کرده است. سخنگوی نیروهای مسلح یمن پیش از این بارها اعلام کرده حملات پهپادی و موشکی ارتش یمن به متجاوزان تا [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۳:۴۱    
برخی رسانه ها از حمله پهپادی ارتش یمن به مناطق مختلف عربستان سعودی خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
در جریان درگیری ها میان مزدوران دولت مستعفی یمن و نیروهای ارتش یمن وابسته به انصارالله در استان مارب که برای سومین ماه متوالی ادامه دارد، 30 تن کشته شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز چهارشنبه طی عملیاتی گسترده در محور شمالی استان مأرب 10 عنصر مزدور سعودی را به هلاکت رساندند.
هشتگ عزیزی یا الیمن در واکنش به بزرگ ترین عملیات نظامی ارتش یمن و کمیته های مردمی در عمق عربستان در هاشتاغ امشب بررسی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رژیم سعودی راهبرد تحقیر توان نظامی رزمندگان یمنی را به راهبرد تشریح توان نظامی ارتش یمن تغییر داد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۷    
ارتش یمن پالایشگاه های شرکتی نفتی آرامکو عربستان را در مناطق جده و الجبیل هدف قرار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش یمن از عملیات جدید ارتش و نیروهای مردمی این کشور در عمق خاک عربستان با استفاده از 15 فروند پهپاد و 2 موشک بالستیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن از انجام عملیات گسترده پهپادی و موشکی در عمق خاک سعودی با 15 فروند پهپاد و دو موشک بالستیک خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی نیروهای مسلح یمن تا ساعاتی دیگر جزئیات عملیات بزرگ ارتش این کشور در عمق خاک عربستان سعودی را اعلام می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که تا چند ساعات آینده جزئیات عملیات گسترده ارتش و کمیته های مردمی یمن در عمق خاک عربستان را اعلام می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های مسلح یمن از عملیات نظامی بزرگ در عمق عربستان که طی ساعات آینده اعلام خواهد شد، خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۱    
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از عملیات نظامی بزرگ در عمق عربستان که طی ساعات آینده اعلام خواهد شد، خبر داد.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های سعودی شامگاه یکشنبه مدعی مقابله با یک فروند موشک بالستیک و پهپاد نیروهای یمنی شدند. به گزارش شیعه پرس به نقل از پایگاه النشره، رسانه های سعودی یکشنبه شب مدعی مقابله با یک فروند موشک بالستیک نیروهای یمنی شدند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شبکه خبری الجزیره به نقل از رسانه های عربستان گزارش داد که ائتلاف سعودی ک فروند موشک بالستیک و یک فروند پهپاد بمب گذاری شده را که حوثی ها (جنبش انصارالله) به سمت جازان هدایت کرده بودند، منهدم کردند. سخنگوی نیروهای مسلح یمن پیش از این بارها اعلام کرده حملات پهپادی و موشکی ارتش یمن [...]
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های سعودی شامگاه یکشنبه مدعی شدند که با موشک بالستیک و پهپاد مسلح ارتش یمن مقابله شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های سعودی شامگاه یکشنبه خبر دادند که یک موشک بالستیک و پهپاد مسلح که ارتش یمن توسط آنها درصدد هدف قرار دادن جازان بوده، رهیابی و منهدم شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۴۴    
شفقنا- ائتلاف سعودی امروز (یکشنبه) مدعی شد که توانسته یک پهپاد ارتش یمن را در جنوب عربستان منهدم کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی، در اطلاعیه ائتلاف سعودی آمده است که این پهپاد بر فراز منطقه جازان ساقط شده است ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که فرودگاه جازان و پایگاه هوایی ملک خالد در جنوب عربستان هدف حمله پهپادی نیروهای ارتش یمن قرار گرفت.
نامه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش یمن از حمله جدید پهپادی انصارالله به دو فرودگاه نظامی عربستان خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن صبح امروز (یکشنبه) گفت که آشیانه جنگنده های سعودی در فرودگاه جازان و همچنین پایگاه هوایی ملک خالد در منطقه خمیس مشیط (جنوب عربستان) هدف حملات پهپادی ارتش یمن و کمیته های مردمی قرار گرفت. ...
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های خارجی از حمله پهپادی جدید انصارالله یمن به دو فرودگاه نظامی عربستان خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره، سخنگوی نظامی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که فرودگاه جازان و پایگاه هوایی ملک خالد در جنوب عربستان هدف حمله پهپادی نیروهای ارتش یمن قرار گرفت. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نیروی هوایی ارتش یمن از هدف قرار دادن آشیانه هواپیما های جنگی فرودگاه جیزان و پایگاه هوایی ملک خالد عربستان سعودی خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نیروی هوایی ارتش یمن از هدف قرار دادن آشیانه هواپیما های جنگی فرودگاه جیزان و پایگاه هوایی ملک خالد عربستان سعودی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یحیی سریع ، سخنگوی نیرو های مسلح یمن، از عملیات یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی این کشور علیه اهدافی در عربستان سعودی خبر داد. سخنگوی نیرو های مسلح یمن، گفت صبح امروز یکشنبه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نیروی هوایی ارتش یمن از هدف قرار دادن آشیانه هواپیماهای جنگی فرودگاه جیزان و پایگاه هوایی ملک خالد عربستان سعودی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش روزانه اتاق افسران ارتش یمن حاکی از آن است که دشمن سعودی-آمریکایی با به پرواز در آوردن پهپاد و جنگنده های خود در آسمان یمن، 245 بار توافقنامه آتش بس الحدیده را نقض کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی ائتلاف متجاوز به یمن مدعی شد که یک فروند پهپاد ارتش یمن را رهگیری و منهدم کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن با دفع دو حمله زمینی نیروهای وابسته به ائتلاف سعودی دراستان تعز، شماری از آن ها را کشته یا زخمی کردند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
منابع محلی در استان مأرب اعلام کردند که درگیری ها پشت دروازه های شمالی و غربی شهر مأرب میان نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن و نیروهای ائتلاف سعودی و القاعده جریان دارد و شواهد از فتح قریب الوقوع شهر به دست نیروهای صنعا، حکایت دارد.