جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۱۱Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتش یمن»

دانا   ۳ ساعت پیش    
سخنگوی نیروهای مسلح یمن در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که نیروهای یمنی تاکتیک های جدیدی را در مأرب به کار گرفته اند و در عملیات البأس الشدید هزار و 600 کیلومتر از اراضی یمن آزاد شده است.
جهت پرس   ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن ضمن اعلام جزئیات چند عملیات بزرگ ارتش این کشور، از انجام ده ها عملیات موفقیت آمیز پهپادی در خاک عربستان سعودی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که نیروهای یمنی تاکتیک های جدیدی را در مأرب به کار گرفته اند و در عملیات البأس الشدید هزار و 600 کیلومتر از اراضی یمن آزاد شده است.
سخنگوی نیروهای مسلح یمن ضمن اعلام جزئیات چند عملیات بزرگ ارتش این کشور، از انجام ده ها عملیات موفقیت آمیز موشکی و پهپادی در خاک عربستان سعودی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
چند ساعت پس از اعلام سخنگوی نیروهای مسلح یمن درباره انجام یکی از بزرگترین عملیات های نظامی ارتش یمن در خاک عربستان، منابع سعودی از هدف قرار گرفتن تأسیسات حیاتی در جنوب عربستان خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
منابع سعودی از شنیده شدن صدای انفجارهایی در جیزان و مناطق دیگر عربستان خبر دادند که گفته می شود حمله هوایی توسط ارتش و کمیته های مردمی یمن صورت گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۵:۴۳    
ائتلاف سعودی مدعی شد که یک فروند موشک بالستیک و چهار پهپاد ارتش یمن و کمیته های مردمی را در آسمان جنوب عربستان هدف قرار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه پیشروی خود توانستند، کنترل شهرستان "الصومعه" در استان البیضاء را به دست گیرند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی کنترل مرکز بخش الصومعه، از مهم ترین پایگاه های گروه های تروریستی داعش و القاعده در استان البیضاء را در دست گرفتند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : ریاض مدعی رهگیری و انهدام یک پهپاد یمنی که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به سمت فرودگاه ابها فرستاده بودند، شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۳    
شفقنا- ائتلاف متجاوز سعودی به یمن امروز (چهارشنبه) ادعا کرد که توانسته یک فروند پهپاد ارتش یمن را در جنوب عربستان رهگیری و ساقط کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی، طبق ادعای ائتلاف سعودی، این پهپاد در مسیر حرکت به سمت فرودگاه ابها در منطقه عسیر بود که منهدم شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی مدعی شد یک پهپاد ارتش یمن که به سمت فرودگاه أبها فرستاده شده بوده، را رهگیری و هدف گرفته است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۵    
اعلام الحربی ارتش یمن اقدام به انتشار ویدئوی هدف قرار گرفتن پهپاد ارتش سعودی در شمال یمن کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
پس از اعلام اخیر ارتش و کمیته های مردمی یمن درباره سرنگونی یک پهپاد جاسوسی ائتلاف سعودی در شمال این کشور، منابع یمنی فیلمی از لحظه سرنگون شدن این پهپاد منتشر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سخنگوی نیروهای مسلح یمن دوشنبه شب از سرنگونی یک پهپاد جاسوسی عربستان سعودی در شمال این کشور خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
عملیات بازدارندگی هفتم گچه گستره نظامی وسیعی نداشت، اما اهداف راهبردی به مراتب عمیق تری نسبت به حجم نظامی خود داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۱    
هشدار جهاد اسلامی به اشغالگران، سفر گروسی به تهران، عملیات النصر المبین ارتش یمن و ادامه تجاوزات هوایی عربستان سعودی به یمن، از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۵۰    
ارتش یمن با اعلام اینکه نیروهای این کشور توانسته اند ناحیه رحبه و ماهلیه را در استان مأرب آزاد کنند، جزئیات مربوط به این عملیات را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۰    
سخنگوی نیرو های مسلح یمن گفت یگان هایی از نیرو های مسلح ارتش یمن در مرحله سوم عملیات النصر المبین شهرستان های ماهلیه و رحبه را آزاد کردند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ارتش یمن با اعلام اینکه نیروهای این کشور توانسته اند ناحیه رحبه و ماهلیه را در استان مأرب آزاد کنند، جزئیات مربوط به این عملیات را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ارتش یمن با اعلام اینکه نیروهای این کشور توانسته اند ناحیه رحبه و ماهلیه را در استان مأرب آزاد کنند، جزئیات مربوط به این عملیات را اعلام کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۵:۲۶    
اتاق عملیات افسران ارتش یمن از ادامه نقض آتش بس در استان "الحدیده" غرب این کشور از سوی ائتلاف متجاوز سعودی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی از حمله پهپادی ارتش یمن به منطقه خمیس مشیط در جنوب عربستان خبر داد و مدعی شد که پدافند هوایی توانست دو پهپاد بمب گذاری شده را سرنگون کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۱:۵۱    
نیروهای یمنی موفق شدند حملات گسترده مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی به الحدیده را دفع کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی با انجام سلسله حملاتی به شرق شهر تعز، مواضع رزمندگان ارتش یمن و کمیته های مردمی را هدف حملات هوایی خود قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل راهبردی منطقه تأکید کرد: انصارالله با حمله پهپادی اخیر خود به جنوب عربستان و مرزهای این کشور می خواهد این پیام را به طرف سعودی بدهد که نقض آتش بس حدیده می تواند برای ریاض تبعات سنگینی داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن در سخنانی گفت که عملیات های ارتش یمن در پاسخ به تجاوزات ائتلاف سعودی تنها در صورت رفع محاصره یمن و خروج تمامی نیروهای متجاوز از این کشور متوقف خواهد شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن از انجام عملیات موازنه بازدارندگی هفتم در عمق عربستان و علیه تاسیسات نفتی آرامکو خبر داد و گفت، در این عملیات از هشت پهپاد و موشک بالستیک ذوالفقار استفاده شده است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دومینیک راب ، وزیر خارجه انگلیس ، به حمله پهپادی ارتش یمن به عمق خاک عربستان واکنش نشان داده و گفت انگلیس حمله با چند فروند موشک بالستیک، که به سمت عربستان سعودی شلیک شدند، را محکوم می کند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهم ترین رویداد ها و تحولات بین الملل در ساعات گذشته عبارتند از: * شمار تلفات و مبتلایان کرونا شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان به بیش از 221 میلیون و 542 هزار نفر رسیده و بیش از 4 میلیون و 581 هزار نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۱۲    
برگزیده اخبار جالب و خواندنی بین الملل را در این بسته خبری بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی انصارالله در خصوص عملیات اخیر ارتش یمن در عمق عربستان سعودی گفت، عملیات مشروع یمن مطابق با موقعیت ملت محاصره شده است و به خواست خدا گسترش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۰    
یگان موشکی و پهپادی ارتش یمن در حملاتی جیزان، نجران، منطقه الشرقیه و شهر دمام را در شرق عربستان هدف قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۲    
سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن از انجام عملیات موازنه بازدارندگی هفتم در عمق عربستان سعودی خبر داد و گفت، در این عملیات از شانزده پهپاد و موشک بالستیک ذوالفقار و بدر استفاده شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سخنگوی رسمی ارتش یمن به تشریح عملیات بازدارندگی هفتم در خاک عربستان سعودی پرداخت و اعلام کرد که تاسیسات آرامکو در عربستان سعودی با موشک بالستیک ذوالفقار هدف قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از آغاز عملیات بازدارندگی هفتم در عمق عربستان سعودی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های مسلح یمن اعلام کرد هفتمین مرحله از عملیات موزانه بازدارندگی را با موفقیت در عمق خاک عربستان انجام دادند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن از انجام عملیات موازنه بازدارندگی هفتم در عمق عربستان سعودی خبر داد و گفت، در این عملیات از هشت پهپاد و موشک بالستیک ذوالفقار استفاده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی نیروهای مسلح یمن با صدور بیانیه ای به تشریح عملیات نظامی "موازنه بازدارندگی هفتم" ارتش و کمیته های مردمی در عمق خاک عربستان سعودی پرداخت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۳    
به گزارش مشرق، علیرضا تقوی نیا، تحلیلگر در کانال تلگرامی خود نوشت: دیشب نیروهای ارتش یمن با چند فروند موشک بالستیک به امکان و تاسیسات مختلف سعودی در استان های شرقیه و جازان حمله کردند و نقاط حساسی را مورد اصابت قرار دادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن از انجام عملیات موازنه بازدارندگی هفتم در عمق عربستان سعودی خبر داد و گفت، در این عملیات از شانزده پهپاد و موشک بالستیک ذوالفقار و بدر استفاده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن طی ساعات آتی از عملیات بزرگی که در عمق عربستان انجام شده است، خبر خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی موفق شدند شهر رحبه در استان مأرب واقع در شمال شرقی یمن را آزاد کنند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۰:۲۷    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از العالم، منابع خبری شامگاه شنبه از شنیده شدن صدای انفجار در الدمام عربستان خبر دادند. بر اساس این گزارش، رسانه های سعودی از حمله موشکی به شهر بندری الدمام واقع در شرق عربستان و شنیده شدن صدای انفجار در این شهر خبر دادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
یک وبسایت حوزه نظامی آمریکایی نوشت که نیروهای یمنی اقدام به توسعه توان قایق های تندرو کرده اند که برای منافع آمریکا و متحدانش تهدید بزرگی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ائتلاف سعودی مدعی شد که دیشب یک فروند پهپاد بمب گذاری شده متعلق به ارتش یمن و کمیته های مردمی را بر فراز آسمان خمیس مشیط در جنوب عربستان رهگیری و منهدم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در استان مأرب درگیری های شدیدی میان نیروهای ارتش یمن و متجاوزان سعودی جریان دارد که شدت این درگیری ها در صرواح در غرب این استان بیشتر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
پس از آغاز موج جدیدی از حملات پهپادی ارتش یمن علیه اهداف نظامی در عربستان سعودی در پاسخ به محاصره این کشور، وزیر امور خارجه آمریکا در گفت و گو با همتای سعودی خود عمیقا از این حملات ابراز نگرانی کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن ، وزیر خارجه آمریکا در گفتگوی تلفنی با فیصل بن فرحان، همتای عربستانی خود بر پایبندی کشورش به شراکت استراتژیک و طولانی با عربستان تأکید کرد. دو طرف درباره تحولات افغانستان و منطقه بحث و گفتگو کردند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رزمندگان ارتش یمن و کمیته های مردمی بر منطقه الشهلاء از توابع استان الجوف مسلط شده و کنترل آن را دست بگیرند.