چهارشنبه ۰۵ تیرساعت ۰۶:۱۹Jun 2019 26

دانا (dana.ir)

مهمترین خبرهای دانا بر روی ایمیل شما

  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در پیامی در شبکه اجتماعی توئیتر با تاکید بر این موضوع که تیم ب از دیپلماسی نفرت دارد نوشت که این تیم ب بود که آمریکا را از مذاکره با ایران بیرون کشاند.
  ۷ ساعت پیش   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ علاقه ای به افزایش تنش ها در منطقه نداشته و هرگز به دنبال جنگ با هیچ کشوری از جمله آمریکا نیست ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز آمار، بیشترین نرخ تورم 12 ماهه مربوط به استان کردستان و کمترین آن مربوط به استان قم است. همچنین شکاف نرخ تورم 12 ماهه استان ها در خرداد ماه 13.7 درصد است که نسبت به ماه قبل 1 ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دستیار سابق کونته به همراه همسرش شخصا در استانبول حاضر شد و به مذاکره با مدیران باشگاه پرسپولیس پرداخت.
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به نحوه برخورد با خدمات پلیس گفت: نحوه برخورد ما با مسائل پلیس باید منطق داشته باشد و نباید به سادگی از خدمات نیروی انتظامی بگذریم و زحمات آنها را از یاد ببریم ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان این که امضای تحریم رهبری عامل وحدت ملی ایرانیان خواهد شد افزود: پیشنهاد تحریم ظریف ترس گروه بی از عقلانیت دیپلماتیک است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی عصر سه شنبه با حضور سران قوا تشکیل و در آن، کلیات سند حجاب و عفاف مورد بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با اشاره به تغییر ساعت کار ادارات گفت: در حال حاضر فرآیند این طرح در حال انجام است و چنانچه به جمع بندی برسند ساعت کاری ادارات از ساعت 6:30 تا 14 ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا که بعد از تمام اقدامات ضد ایرانی در دو سال و نیم گذشته به هیچ یک از اهدافش در قبال تهران دست پیدا نکرده روز سه شنبه به عربده کشی توئیتری رو آورد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کاربران شبکه های مختلف اجتماعی از دیروز در حمایت از مواضع قاطع و انقلابی آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در یزد در قبال هنجارشکنی ها حمایت کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
بعد از انتقادات گسترده کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به اقدام عجیب پلیس در اخراج 2 مأمور خود در ماجرای پارک تهران پارس، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از توقف اجرای این حکم خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر خارجه ایران در دیدار معاون وزیر خارجه اسلواکی گفت: با توجه به وعده های انجام نشده طرف اروپایی، دلیلی برای اجرای تعهدات یکجانبه ایران در برجام باقی نمانده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه فرانسه روز سه شنبه اقدام ایران برای کاستن از تعهدات خود ذیل برجام را نقض برجام توصیف کرده و مدعی شده تهران در صورت انجام این کار مرتکب اشتباهی جدی خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه محمد رسول الله و رییس ستاد تشییع شهدای گمنام گفت: 150 شهید گمنام و شناسایی شده دوران دفاع مقدس در 17 استان کشور تشییع می شوند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان همدان، گفت: مردم باید عادات بد غذایی خود را تصحیح کنند و اگر میخواهند آی سی یو نروند از خوردن نمک پرهیز کنند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته قوه قضاییه عکس نوشته هایی از سخنان ریاست قوه قضاییه در خصوص اقدامات مهم این قوه در سال گذشته و برنامه های پیش رو منتشر شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال کمیته امداد استان اردبیل گفت: درصدد هستیم با تمامی کارخانه های صنعتی و کارگاه های کوچک وارد گفتگو شویم تا از طریق مشوق های کارآفرینی بتوانیم با کاریابی برای مددجویان تحت حمایت ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت مخابرات استان همدان با ابراز نارضایتی ازسامانه 2020 و با بیان اینکه از این سامانه رضایت ندارم گفت: کارکنان ما در سامانه 2020 تجربیاتشان کم است و نیروها، متخصص و مرتبط شرکت نیستند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس شورای شهر همدان از مشخص شدن پیمانکار و آغاز عملیات سایت موزه میدان امام (ره) همدان در چند روز آتی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
خطر در کمین کودکانی است که در پارک غدیر یاسوج بازی می کنند تاریکی در برخی مکان ها و چاله هایی که بدون محافظ رها شده اند.
  ۱۰ ساعت پیش    
نیکبخت گفت: برای سال 97 و 98 نرخ افزایش کرایه 300 تومان خواهد بود که در جهت حمایت از مردم در کل کرایه تاکسی های درون شهری دهدشت 800 تومان خواهد بود.
  ۱۰ ساعت پیش    
فتونیوز صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به شکستن سکوت حاج زارعی بعد از 16ماه از سقوط هواپیمای تهران به یاسوج و علل این سکوت حکایت دارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
صبح امروز 4 تیرماه به مناسبت عملیات غرور آفرین پدخندق، مراسمی در تیپ 48 فتح استان با حضور سرهنگ حکتیان راز فرمانده این تیپ و مجموعه پاسداران و همچنین رزمندگان و ایثارگران و راویان عملیات پد خندق ...
  ۱۰ ساعت پیش    
یکی از مسافران پرواز تهران یاسوج عنوان کرد: وقتی هواپیما فرود آمد در محیط فرودگاه ماشین های بزرگ آتشنشانی نیز در محل فرود جمع شده بودند شک نکنید اگر این هواپیما به پروازاش ادامه بدهد فاجعه دیگری در ...
  ۱۰ ساعت پیش    
چهارم تیرماه سالروز حماسه ای عظیم است؛ حماسه ای بزرگ از دلاورمردان و شیرمردان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس که به گفته یکی از یادگاران حماسه پد خندق ...
  ۱۰ ساعت پیش    
هرگاه اسم تابستان را میشنویم نا خودآگاه به یاد اوقات فراغت دانش آموزان می افتیم و انتظار داریم تا مسئولین زیربط به دنبال آن باشند تا برنامه های مناسبی برای دانش آموزان در نظر بگیرند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۰۸    
امروز 4تیرماه سالروز آن مقاومت و حماسه است؛ حماسه دژ و پدخندق یکی از روزهای سرخ فام دفاع مقدس بویژه برای شیرمردان کهگیلویه وبویراحمدی است که از آن به عنوان تابلوی ایستادگی و ولایت مداری رزمندگان شجاع ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه انگلیس با بیان اینکه آمریکا نزدیک ترین متحد آنهاست، گفت: لندن نمی تواند حتی تصور کند که وارد جنگی با ایران شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان یزد گفت: دو یوز نر در پناهگاه دره انجیر وجود دارند و هیچ گونه ماده ای برای زادآوری دراین منطقه وجود ندارد و کارشناسان خارجی در این منطقه حضور پیدا کرده اند تا تکثیر نیمه ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان گفت: شناسایی و معرفی هرچه بهتر هویت بهارستان درحال انجام می باشد و هیئت های مذهبی نقش مهمی در این راستا برعهده دارند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از انفجار یک شی ء صوتی در مسیر خودروهای گشت انتظامی در زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مخالف تخصیص ارز برای واردات چادر مشکی به کشور هستم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب با اشاره به گرانی قیمت چادر مشکی در بازار گفت: متخصصان داخلی انرژی هسته ای تولید می کنند ولی در تولید چادر مشکی با مشکل مواجه هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: طرح هایی مانند ارائه گزارش مالی در پایان هر سال و برخورد قاطع با فساد نوید روزهای خوبی را می دهد که امیدواریم این روند همچنان در قوه قضائیه ادامه پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بنا به اظهارنظر کارشناسان، اجرای این قانون در صورتی می تواند تأثیر واقعی خود در مبارزه با مفاسد و افزایش اعتماد مردم را نشان دهد که به منظور عملیاتی اصل 49 قانون اساسی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه گفت: بعضی از افراد بومی و حتی دارای مسئولیت، افراد غیر بومی را وارد روستاها کرده و اراضی خارج از بافت را به قیمت داخل بافت به فروش می رسانند که این باعث تحریف و ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از آغاز طرح تشدید گشت های نظارتی در شهرهای ساحلی مازندران خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۴    
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال بررسی جزییات طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان در صحن مجلس هستیم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
در پی ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته متجاوز گلوبال هاوک امریکا توسط رزمندگان پدافند نیروی هوافضای سپاه ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
زمان تعطیلی سینماها به مناسبت شهادت امام صادق (ع) اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
راضیه شیرمحمدی عضو تیم ملی تیروکمان معلولان که در رقابت های جهانی هلند موفق به کسب سهمیه بازیهای پارالمپیک توکیو شده بود، بر اثر ایست قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سلول های بنیادی خون بند ناف رویان، این نوع بافت را دارای پتانسیل لازم برای درمان بیش از 70 نوع بیماری دانست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسن قرائتی در جمع استادان و مدیران در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه کلمه طبیب از اسامی خداوند است، گفت: پزشکی شغل نیست؛ طبابت وظیفه پزشکان است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، گزارش وضعیت بازار مسکن تهران در خردادماه امسال را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۳    
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: قدرت جبهه مقاومت در شرایط فعلی برگرفته از خط سرخ شهادت است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مردی میانسال قصد خودسوزی مقابل وزارت ارتباطلات داشت که اقدام وی با حضور عوامل انتظامی و حراست وزارت ارتباطات ناکام ماند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
هافبک 25 ساله تیم فوتبال بارسلونا اعلام جدایی از جمع کاتالان ها کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۰    
رئیس اداره ورزش و جوانان قوچان گفت: پس از مدت ها تعطیلی و انجام تعمیرات و بهسازی، استخر مهر قوچان مجددا بازگشایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۶۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: از 16 تیرماه، گام دوم کاهش تعهدات برجامی ایران در چارچوب بندهای 26 و 36 برجام با جدیت آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس با مثبت ارزیابی کردن اقدامات اخیر رئیسی در قوه قضائیه، گفت: این اقدامات باعث ارتقای جایگاه دستگاه قضا در کشور می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موافقت قوه قضاییه با طرح شفاف سازی باعث ایجاد جایگاه ویژه این قوه در بین مردم شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
محمدحسین نظری، نجاتگر جمعیت هلال احمر که 5 سال به طور داوطلبانه در عملیات های مختلف در صحنه حادثه اقدام به کمک و نجات آسیب دیدگان در حوادث کرده امروز صبح هنگام امدادرسانی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از افزایش 30 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۷    
پایگاه خبری درگزخبر؛ گزیده ای از اقدامات 100 روزه آیت الله رئیسی؛ ریاست محترم قوه قضائیه را در قالب سخن نگاشت و اینفوگرافی منتشر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۷    
دیر عامل شرکت آبفای تربت حیدریه گفت: وضعیت مخازن تربت حیدریه در نقطه سربه سر است و از دونقطه از دشت ازغند و منطقه گوجی و اسفیوخ منابع شهری تغذیه می شوند که ممکن است گاهی بعلت نوسانات برق و یا ساعات ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۷    
مدیر حوزه علمیه قوچان گفت: پنجمین یادواره گرامیداشت یاد و خاطره 23 شهید روحانی و طلبه قوچانی در امامزاده سلطان ابراهیم(ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۴    
اولین سفر فرماندار شهرستان لنده به روستای محروم و صعب العبور عروه با حضور در جمع مردم و احصاء مشکلات آنان همراه بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی رازوجرگلان از برداشت 35 هزار تن گندم در مزارع و نیاز شدید راه های بین مزارع این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
با فرا رسیدن فصل تابستان باغداران خراسان شمالی برداشت محصول گیلاس را آغاز کردند. میوه گیلاس در باغات خراسان شمالی سهم قابل توجهی از محصولات باغی این استان را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی با تاکید بر اینکه مهمترین راهکار جلوگیری از شیوع اعتیاد در جامعه، آگاه سازی و ارائه آموزش است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: تاکید کارگروه ساماندهی اجاره بها بر قیمت گذاری کارشناسی و عادلانه اجاره و رهن است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز گفت: یک کارگاه الوار چوبی در ابتدای شهرک صنعتی دچار حریق گسترده ای شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری پلدختر گفت: دستگاه قضایی در برخورد با مفسدان اقتصادی، برقراری عدالت و نظم تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۵    
رئیس مرکز تحقیقات آرتمیای کشور گفت: قرمزی دریاچه ارومیه یک مسئله طبیعی و اکولوژیک بوده و مشکل خاصی ندارد که به دلیل باکتری ها، جلبک و آرتمیای موجود در دریاچه و نیز کاهش اکسیژن آب اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: با راه اندازی اردوگاه ترک اعتیاد در خرم آباد افراد معتاد با طی کردن آموزش و کسب مهارت در مشاغل گوناگون مشغول به کار می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۶۰ سایت دیگر  
با تأیید هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی عفاف و حجاب صبح امروز با حضور نمایندگان ادارات در سنندج برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راه فارس گفت: 9 دستگاه خودرو در گردنه کولی کش با هم اصابت کرده که دو خودرو سنگین در این حادثه دچار حریق شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز کارگروه رفع موانع تولید و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی با حضور تولیدکنندگان واحدهای سنگ بری قروه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه راه تمدن سازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از مسیر مردم محوری و جامعه پذیری عبور می کند گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۶    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: با ابلاغ قانون رسیدگی به اموال و دارایی های مسئولان کشور، امید را در بین مردم، عدالت طلبان، خانواده های شهداء و علماء زنده شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان گفت: حقابه حق الناس است و تا کنون هم دولت های قبلی و دولت کنونی علی رغم هشدارهای مراجع تقلید کوتاهی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه دستگاه قضا از پلیس در برخورد با هنجارشکنان حمایت می کند گفت: نیروی انتظامی و دستگاه قضا مکمل یکدیگر در اجرای قانون هستند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به وجود زیر ساخت های عالی جهت سنجش کیفیت آب شرب در استان زنجان گفت: آب شرب شهرهای استان زنجان بسیار مطلوب است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۳    
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم بعضی افراد تلاش نکنند، مسیر خوبی که قوه قضاییه در پیش گرفته است کمرنگ و یا آن را با طولانی و زمان دار کردن از رسیدن به اهداف دور کنند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۰    
رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: بعضی از دستگاه ها علی رغم اینکه این یک طرح ملّی بود همکاری لازم را نداشتند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
قیمت دلار در روز جاری نسبت به روز گذشته با کاهش همراه بود به طوریکه به رقم 13 هزار تومان برای خرید و 13 هزار و 100 تومان برای فروش رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد پرداخت 330 سکه به روسای دانشگاه آزاد را تائید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق با تأکید بر اینکه چند موردی که عرضه نفت در بورس صورت گرفت، به شدت مورد تایید و استقبال واقع شد تصریح کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امینی رئیس بیمارستان مادر و کودک غدیر با طرح این سوال که چطور می توان با تعرفه ای کمتر از سال گذشته هزینه های چند برابری را تامین کرد، از کاهش 28درصدی تعرفه های بیمارستان های خیریه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
گزارش تحلیلی شاخص های بازار کار کشور نشان می دهد،با افزایش سالانه 648 هزار نفر به جمعیت فعال طی پنج سال گذشته و افزایش عرضه نیروی کار،نرخ بیکاری جوانان به دو برابر نرخ بیکاری کل رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ساماندهی نشدن کتاب فروشی های آنلاین زمینه را برای ورود برخی افراد سودجو به این عرصه باز کرده است؛ افرادی که بدون اجازه ناشر به فروش اینترنتی اقدام می کنند و ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک مرکز حقوق بشری در گزارشی به بررسی خسارت های جانی و مالی ناشی از 1550 روز حمله ائتلاف سعودی به یمن پرداخت و اعلام کرد تاکنون بیش از 41 هزار تن در این جنگ کشته شده اند و تعداد مجروحان به بالای 25 ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۱    
رئیس موسسه ترک اعتیاد آواری زندگی پاک فارسان گفت: به طور خاص نمی توان عامل بروز اعتیاد باشد بلکه اغلب مجموعه ای از عوامل سبب کشش فرد به طرف این بیماری خانمان سوز می شود
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عباس کشاورز گفت: پیش بینی ما بر این است که بیش از 43 هزار کلاس اولی برای ورود به دبستان مورد سنجش قرار گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اتابک نادری گفت: صدا و سیما با ساخت سریال "گاندو" خط شکنی کرد تا مسئله روز جامعه را بازگو کند زیرا مردم لازم است از مسائل امنیتی کشور خارج از هر نوع گرایشات سیاسی آگاه شوند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
فراکسیون امید که با حمایت و توجیه ناکارآمدی های دولت، همه جایگاه های استراتژیک خود را در مجلس از دست داده است، امروز نمی داند دربرابر هواداران خود اعلام پیروزی کند یا شکست را بپذیرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۶    
رئیس جهاد کشاورزی آزادشهر گفت: شهرستان آزادشهر در طرحی آزمایشی، 3 هکتار اززمینهای زراعی خود را زیر کشت چغندر قند برد و در برداشت این محصول و بر اساس کیل گیری انجام شده توسط کارشناسان سازمان جهاد ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
متخصص طب سنتی گفت: بر اساس روایات اهل بیت عصمت و طهارت (س) حجامت در روزهای هفتم و چهاردهم ماه حزیران توصیه شده است، روزهایی که بر اساس تقویم ما با روزهای 30 خرداد و 6 تیر مطابقت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
در پی نارضایتی مردم و انتقادات صریح معاون استاندار از دو بانک در خصوص ایجاد مشکل در اجرای تفاهم نامه ساخت مسکن محرومان، این موضوع به یکی از بحث های داغ فضای مجازی تبدیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تحریم های آمریکا علیه برخی مقامات کشورمان را بی فایده و بی ثمر دانست و گفت: کف گیر تحریم های آمریکا به ته دیگ خورده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: اورژانس اجتماعی با هدف به حداقل رساندن زمان دسترسی مردم به منابع اجتماعی و کاهش میزان آسیب های اجتماعی وارده ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۴    
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: خوشبختانه آیت الله رئیسی قدم های خوبی در زمینه شفافیت و همچنین برپایی جدی دادگاه های مفاسد اقتصادی برداشته است که حتما در مدت زمان کوتاهی مردم عزیز برکات آن را درک و لمس ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه با اشاره به اینکه ما می توانیم 62 هزار میلیارد تومان بودجه را در بخش هزینه ها جابجا کنیم و 76 هزار میلیارد تومان از منابع مختلف کمک بگیریم ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضائی مجلس گفت: با برنامه هایی که آیت الله رئیسی دارند و دادگاه های ویژه ای که درباره مفاسد اقتصادی تشکیل خواهد شد، در آینده شاهد تحول جدی در برخورد با ویژه خواران در سطح کشور خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس انتشار جریان رسیدگی و گزارش پرونده موضوع قانون اعاده اموال نامشروع مسئولان را مشخص کردند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
آبشار سنگ نو در منطقه جنوبی بهشهر و در 7 کیلومتری دل جنگل های جنوبی بهشهر قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۲    
پدری 55 ساله و سرپرست خانواده 6 نفره ساکن یکی از روستاهای شمال غرب کشورمان که از 3 ماه پیش بطور اتفاقی هنگام مراجعه به پزشک محل متوجه می شود که به سرطان مبتلا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به رانندگان وسایل نقلیه درخصوص تردد در جاده های کشور در روزهای گرم تابستان هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
برخی از مدیران باشگاه استقلال ممنوع المعامله و ممنوع الخروج شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...