چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۶:۴۴Nov 2018 14

دانا (dana.ir)

مهمترین خبرهای دانا بر روی ایمیل شما

دانا 29 اسفند 1393 دانا 29 اسفند 1394 دانا 30 اسفند 1395 دانا 29 اسفند 1396 دانا 31 فروردین 1397 دانا 31 اردیبهشت 1397 دانا 29 خرداد 1397 دانا 31 تیر 1397 دانا 31 مرداد 1397 دانا 31 شهریور 1397 دانا 30 مهر 1397 دانا 1 آبان 1397 دانا 2 آبان 1397 دانا 3 آبان 1397 دانا 4 آبان 1397 دانا 5 آبان 1397 دانا 6 آبان 1397 دانا 7 آبان 1397 دانا 8 آبان 1397 دانا 9 آبان 1397 دانا 10 آبان 1397 دانا 11 آبان 1397 دانا 12 آبان 1397 دانا 13 آبان 1397 دانا 14 آبان 1397 دانا 15 آبان 1397 دانا 16 آبان 1397 دانا 17 آبان 1397 دانا 18 آبان 1397 دانا 19 آبان 1397 دانا 20 آبان 1397 دانا 21 آبان 1397 دانا 22 آبان 1397 دانا 23 آبان 1397 
  ۱ دقیقه پیش    
استاندار جدید سیستان وبلوچستان در اولین مصاحبه رسمی خود با رسانه های بومی استان سیاست های کاری خود در این سمت را با عصرهامون مطرح کرد.
  ۴ دقیقه پیش    
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه مردم باید از سازمان های بین المللی بخواهند تا فکری برای مظلومین کنند و خواسته و وظیفه ما باید بیشتر از این باشد؛ ...
  ۴ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و سرمایه گذاری شورای شهر قم با اشاره به اینکه 7 قرارداد سرمایه گذاری در خلال شش ماه گذشته به ارزش بیش از 160 میلیارد تومان در قم منعقد شده است ...
  ۷ دقیقه پیش    
احمد توکلی صبح امروز در قم تصریح کرد: کسانی که به مفسدان سکه و ارز دادند، جرمشان سبک تر از خود این مفسدان شمرده شده است، در حالی که جرم آن ها از این مفسدان کمتر نیست.
  ۷ دقیقه پیش    
قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 100 تومان کاهش 13500 تومان و سکه طرح جدید با افت 150 هزار تومانی 4 میلیون و 100 تومان به فروش رسید.
  ۱۰ دقیقه پیش    
ساعاتی قبل رسانه های خراسان شمالی در حالی از انتصاب عیسی فرهادی سرتنگی به عنوان استاندار خراسان شمالی خبر دادند که نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی از این انتصاب اظهار بی اطلاعی کردند و ...
  ۱۰ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر یزد گفت: مینی بوس های اختصاصی ویژه معلولان به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر یزد اضافه خواهد شد.
  ۱۰ دقیقه پیش    
آیت الله مکارم شیرازی در ابتدای درس خارج فقه امروز خود تصریح کرد: دولت باید بیشتر به فکر مردم و واقعیت های جامعه باشد.
  ۱۳ دقیقه پیش    
نمایندگان خراسان شمالی در رابطه با خبری که دقایقی قبل رسانه های استان از انتصاب عیسی فرهادی سرتنگی به عنوان استاندار خراسان شمالی منتشر کردند، اظهار بی اطلاعی کردند.
  ۲۲ دقیقه پیش    
مدیر عامل سازمان سازمان آتش نشانی نیشابور گفت: بی احتیاطی در هنگام سرویس آسانسور و دقت نکردن یک شهروند موجب سقوط وی از طبقه همکف به داخل چاله آسانسور شد.
  ۲۵ دقیقه پیش    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش دیوار بر روی پنج خودرو در غرب تهران خبر داد.
  ۲۵ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه تاکنون مانع اجرای قانون در مبارزه با پولشویی شده عدم اراده کسانی است که مجری قانون هستند چرا که اگر مجری و متولی یک موضوعی کاری را انجام نمی دهد حتما او ...
  ۲۵ دقیقه پیش    
یک میلیون بافنده در کل کشور وجود دارد اما فقط 320 هزار نفر از بیمه تأمین اجتماعی برخوردارند، این در حالی است که 95 درصد فرش ایرانی به خارج صادر می شود و این قشر نیازمند حمایت بیش تری است.
  ۲۵ دقیقه پیش    
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از رشد 29 درصدی صادرات استان طی هفت ماهه امسال خبر داد.
  ۲۵ دقیقه پیش    
مادر شهید حسین محرابی از شهدای مدافع حرم به فرزند شهیدش پیوست.
  ۲۸ دقیقه پیش    
رئیس گروه مبارزه با بیماریهای غیرواگیرعلوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به اینکه شش درصد از جمعیت بالای 25 سال در استان مبتلا به دیابت اند، گفت: ازاین تعداد هفت درصد زنان و پنج درصد مردان هستند.
  ۲۸ دقیقه پیش    
اعضای شورای شهر مشهد شب گذشته پنج گزینه نهایی برای شهرداری مشهد را مشخص کردند.
  ۳۱ دقیقه پیش    
علیرغم اصلاحات ظاهری، زنان با تبعیض سیستماتیک در قانون و عمل مواجه و به طرز نامناسبی در برابر بدرفتاری های جنسی و سایر خشونت ها محافظت شدند.
  ۳۱ دقیقه پیش    
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با تصریح بر این مطلب که اجرای عملیات کاشت، داشت و برداشت علمی در عرصه کشاورزی نیازمند کشاورزانی توانمند با بنیه اقتصادی قوی است ...
  ۳۴ دقیقه پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: هنر زبان امروز جهان برای گفتگوی ملت ها است، مطمئنا ورود هنرمندان به عرصه های جهانی مانع گسترش اسلام هراسی استکبارجهانی می شود.
  ۳۴ دقیقه پیش    
مدیرکل کتابخانه های عمومی گلستان گفت: با تلاش های همکاران این مجموعه شرکت کنندگان در مسابقه کتابخوانی رضوی از 4 هزار نفر در سال 95 به 31 هزار نفر در سال جاری رسیده است.
  ۳۴ دقیقه پیش    
سه ورزشکار استان چهارمحال و بختیاری جهت آمادگی حضور در پنجره پنجم جام جهانی 2019 چین به اردوی تیم ملی بسکتبال اعزام می شوند.
  ۳۷ دقیقه پیش    
فرمانده سپاه گالیکش از اعزام دومین کاروان دانش آموزی این شهرستان به راهیان نور در سال تحصیلی جدید خبر داد.
  ۳۷ دقیقه پیش    
مه گرفتگی همراه با کاهش دید نیز در اکثر محورهای استان اردبیل، محور اهر-کلیور در آذربایجان غربی، همدان-کرمانشاه در استان همدان و محدوده گدوک فیروزکوه مشاهده می شود.
  ۴۰ دقیقه پیش    
برادر شهید عوایدی گفت: پیش از آخرین اعزام برادرم به جبهه به او پیشنهاد رفتن به سفر حج داده شد؛ اما او رفتن به جبهه را انتخاب کرد.
  ۴۰ دقیقه پیش    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان گالیکش از کشاورزان این شهرستان تقدیر کرد و گفت: در سال گذشته کشاورزان شهرستان گالیکش کمترین آتش سوزی بقایای گیاهی را در سطح مزارع استان گلستان داشتند.
  ۴۰ دقیقه پیش    
عملیات کاشت محصول در بزرگ ترین گلخانه مکانیزه تولید گوجه فرنگی استان گلستان در گالیکش آغاز شد.
  ۴۰ دقیقه پیش    
دبیر هنری دهمین جشنواره پویانمایی رضوی گلستان گفت: برگزاری جشنوار ه های انیمیشن را زنده نگه می دارد. حضور افراد ثابت و غیر حرفه ای ضربه بزرگی به جامعه هنری می زند.
  ۴۰ دقیقه پیش    
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت تهران با اشاره به معطلی چند ماهه تولیدکنندگان در ثبت اسناد اداری، گفت: دولت تصمیم جدی برای نقل و انتقال پول بگیرد.
  ۴۶ دقیقه پیش    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال طرح آمارگیری از ویژگی مسکن روستایی در 4 هزار و 832 واحد روستایی استان به مدت یک ماه اجرا شد.
  ۴۶ دقیقه پیش    
دومین جشنواره کارآفرینی و پژوهشی در زنجیره ارزش حبوبات، در دانشکده تولید گیاهی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، آغاز به کار کرد.
  ۴۶ دقیقه پیش    
فرماندار کلاله گفت: "هفته وحدت" فرصتی"ارزشمند" برای "تقویت وحدت" و نمایش "انسجام ملت!" است و همه باید در تقویت انسجام کمک کنیم.
  ۴۶ دقیقه پیش    
نماینده شرق گلستان برای پاسخگویی به اذهان عمومی ریزهزینه های 9/5 میلیارد تومان بیت المال در اختیار خود را ارائه دهد.
  ۵۰ دقیقه پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: در عملیات مأموران انتظامی شهرستان فراهان 4650 قطعه مرغ فاقد مجوز حمل کشف شد.
  ۵۰ دقیقه پیش    
استاندار مرکزی طی احکامی جداگانه هفت نفر را به سمت های جدید منصوب کرد.
  ۵۳ دقیقه پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از تلاش برای ایجاد ساز و کار اعلام بار بصورت مجازی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
مراسم نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، روز 25 آبان در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش    
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حمله موشکی به اتاق جلسات گروه های تروریستی حزب دمکرات در کردستان عراق یک عملیات پیش دستانه بود.
  ۱ ساعت پیش    
دبیر هیئت کشتی آذربایجان غربی از برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جام شاهد از 6 تا 9 آذر ماه در ارومیه خبر داد
  ۱ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از وقوع یک فقره واژگونی تراکتور و کشته شدن یک نفر در این حادثه خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا محدودیت های ترافیکی تا جمعه 25 آبان ماه را تشریح کرد.
  ۱ ساعت پیش    
در پی گمانه زنی یک سایت خبری درباره تغییر چهار وزیر کابینه ، یک منبع نزدیک به دولت ، این ادعا را تکذیب کرد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون سازمان و مدیرجهاد کشاورزی میاندوآب از پیش بینی برداشت 12 کیلو گرم زعفران از اراضی زیر کشت این محصول در شهرستان میاندوآب خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
حموله گفت: در این جشنواره و نمایشگاه بیش از 1300 اسباب بازی تولید شده در ایران معرفی می شود. حمایت از تولید ملی و تشویق افراد به تولید اسباب بازی ملی، ضمن افزایش اشتغال زایی ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی گفت: در 20 ماه گذشته 4 هزار و 200 خانوار زیر پوشش این نهاد به خودکفایی رسیده اند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگنی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج گفت: منع کالاهای ایرانی به اقلیم کردستان عراق به خاطر تحریم ها شایعه است.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از توسعه همکاری های مشترک علمی و پژوهشی این دانشگاه با دانشگاه های کشور آذربایجان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: از سال 92 هفته ملی دیابت در راستای افزایش آگاهی های عمومی در ارتباط با بیماری دیابت و آشنایی و فراگیری روش های پیشگیری و مقابله با این بیماری برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل گفت: در حال حاضر 14 شرکت و یک هسته فناور در مرکز رشد جهادانشگاهی استان اردبیل استقرار یافته اند که به زودی این تعداد به 18 واحد با 35 طرح افزایش ...
  ۱ ساعت پیش    
مدرس دانشگاه های اردبیل گفت: کشور ما علیرغم داشتن جاذبه های فراوان گردشگری و منابع طبیعی، هنوز نقش بسیار ناچیزی در اقتصاد کشور ایفا می کند به طوری که استان اردبیل نیز از این امر مستثنی نیست.
  ۱ ساعت پیش    
پیرمرد 75 ساله ساکن روستای قبا سرخ بیجار که به همت سپاه و کمیته امداد صاحب خانه می شود، گفت: خدا به نیروهای جهادی عمر با عزت عنایت کند، خانه من در حال تخریب بود و توانی برای بازسازی آن نداشتم ...
  ۱ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در اردبیل به اقدامات مجلس در خصوص بیماری دیابت اشاره کرد و گفت: پیشنهاد می شود فراکسیون حمایت از بیماران دیابتی در مجلس شورای اسلامی ایجاد شود تا شاهد حمایت همه جانبه ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس سابق شورای شهر تهران درباره نحوه انتخاب شهردار گفت: انتخاب ها عموماً سیاسی و جناحی است و کشمکش های درون جناحی در 3 حزب در شورای شهر وجود دارد.
  ۱ ساعت پیش    
اولین علامت این بیماری کاهش دید است که اغلب به سرعت و طی چند ساعت و گاهی چند روز رخ می دهد. این کاهش دید به حدی شدید است که بیمار فقط توانایی درک نور را دارد ضمن این که بیماری ...
  ۱ ساعت پیش    
مدال آوران و قهرمانان کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های پاراآسیایی اندونزی، صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱ ساعت پیش    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، از دستگیری جوانی معتاد خبر داد که چند روز پیش به خاطر نرفتن به کمپ ترک اعتیاد اقدام به ارتکاب جنایت کرده است .
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه فروشندگان دل، جگر و قلوه گفت: صادرات بی رویه و قاچاق دام زنده، سبب کمبود آلایش دام در بازار و رکود این صنف وابسته به دام، شده است.
  ۱ ساعت پیش    
لیمو شیرین از محبوب ترین میوه های پاییزی است. گرچه لیمو شیرین را بسیاری به علت خواص و ویتامین هایش دوست دارند، اما لیمو شیرین واقعا خوش طعم است
  ۱ ساعت پیش    
دبیر کمیته فناوری اطلاعات کنگره 3هزار شهید استان قزوین از طراحی نرم افزار تلفن همراه بانک جامع اطلاعات شهدای قزوین خبرداد.
  ۱ ساعت پیش    
سعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی نیکبخت امروز به عنوان استاندار همدان منصوب شد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس انجمن او - اسپورت از میزبانی همدان در مسابقات بزرگ ورزشی بین المللی او - اسپورت از 21 تا 24 آذرماه خبر داد و گفت: بیش از 1400 ورزشکار داخلی و خارجی در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
  ۱ ساعت پیش    
فتح الله حقیقی به عنوان استاندار جدید زنجان انتخاب شد.
  ۱ ساعت پیش    
در جلسه امروز هیئت دولت استاندار جدید سیستان و بلوچستان معرفی شد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 2و نیم میلیارد ریال ورق فیلم خام رادیولوژی قاچاق خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس جزئیات سوال خود از زنگنه درباره سیاست های گازی را تشریح کرد.
  ۵ ساعت پیش    
جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: دشمن تلاش می کند تا با عملیات روانی مردم را نسبت به نظام اسلامی دچار تردید کند.
  ۵ ساعت پیش    
سرپرست دریابانی استان هرمزگان از توقیف 171 میلیارد ریال کالای قاچاق در مرزهای آبی شهرستان ابوموسی خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
در این گزارش به موضوع کینه دیرینه محمد بن سلمان از سردار سلیمانی پرداخته شده است.
  ۵ ساعت پیش    
مراسم تجلیل از زحمات پرسنل فوریتهای پزشکی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
لیمو شیرین دست چین، کیلویی 4 هزار و 100 تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود.
  ۵ ساعت پیش    
بانک مرکزی امروز نرخ 39 ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که بر این اساس نرخ 9 ارز کاهش، 25 ارز افزایش و 5 ارز ثابت مانده است.
  ۶ ساعت پیش    
مدال آوران و قهرمانان کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های پاراآسیایی اندونزی، پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.
  ۶ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب در نشست خبری با خبرنگاران، از پلمپ 16 باب قلیان سرا و اخطاریه پلمپ به 27 قلیان سرای دیگر در این شهرستان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
برای ما که نشسته ایم و با دسترسی آسان به برق به کارهای روزمره خود مشغولیم، شاید قابل تصور نباشد جوانانی همچون جوانان شهرستان گلوگاه با گذشتن از جان خود ...
  ۶ ساعت پیش    
ناکارآمدی مثلث دولت، کارفرما و نیروی جستجوگر کار موجب شده که کرمانشاه به عنوان دوازدهمین استان درآمدزای کشور بیکارترین استان باشد.
  ۶ ساعت پیش    
پس از گذشت یکسال از زلزله موضوع امهال وام ها در بخش صنعت به مهمترین دغدغه برای فعالان این حوزه تبدیل شده است.
  ۶ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور عمرانی و دست راست استاندار بازخرید خدمت است، اما با وجود ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشسته ها هنوز استعفا نداده است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: طرح های جامع برخی از بقاع مورد بازبینی قرار گرفت و بدهی پروژه های نیمه تمام به مبلغ 10 میلیارد ریال پرداخت شد.
  ۶ ساعت پیش    
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت: اگر بسیج قوی و کار آمد شد هیچ قدرتی در دنیا قادر نخواهد بود نسبت به این انقلاب نقشه های شوم بکشد.
  ۶ ساعت پیش    
در بروجرد 2 کتابخانه نیمه تمام استاد آیتی و شهید باهنر با پیشرفت های بالای 90 درصد بعد از گذشت سالها هنوز به بهره برداری نرسیده اند.
  ۶ ساعت پیش    
استاندار فارس گفت: رویای جهان تک قطبی و تحت قیمومیت یک قدرت، جز پنداری باطل و نشانه عقب ماندگی صاحبان این پندار از سیر تاریخ نیست.
  ۶ ساعت پیش    
رییس مرکز تحقیقات سیاست گذاری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به برگزاری هفتمین سمینار سلامت زنان در شیراز، از توجه به تهدیدهای سلامت زنان در این سمینار خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه 8 میلیون جوان انقلابی مومن با انگیزه در کشور هست، گفت: فقط باید این ظرفیت را تبدیل به یک شبکه عظیم در کشور کنیم.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: پیش از این در میاندوآب رشته جراحی مغز و اعصاب، وجود نداشت که این رشته نیز دایر شده است.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس کنگره بین المللی سلامت برای صلح گفت: منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا درگیر جنگ است و تلاش های سازمان های بین المللی برای جلوگیری از تجاوزها نه به اندازه کافی است و نه توان اجرایی بر آن متصور است.
  ۶ ساعت پیش    
دندان تیز طمع ورزان برای کسب سود بیشتر موجب التهاب در بازار آبزیان هرمزگان شده که رد پای ماهی های صید شده را باید در کشورهای عربی و عراق جست.
  ۶ ساعت پیش    
یافته های جدید نشان می دهد سازمان سیا بعد از حوادث 11 سپتامبر بررسی استفاده از یک دارو برای اعتراف گیری از متهمان را در دستور کار قرار داده است.
  ۶ ساعت پیش    
فرماندار زنجان با اشاره به لزوم تنظیم بازار گفت: هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی مردم در زنجان وجود ندارد.
  ۶ ساعت پیش    
کارگروه شورای پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانشجویی با حضور جمعی از مسئولین و نمایندگان دانشگاه های شهرستان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
با توجه به تمرکز کشور در 4 دهه گذشته بر کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی،صادرات شاهد رشد بسیار بالایی بوده است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان گفت: همزمان با 29 آبان ماه؛مجهزترین مرکز دیالیز خیرساز شمالغرب کشور در زنجان افتتاح می شود.
  ۶ ساعت پیش    
عالمان دینی همواره در رشد دینی و اخلاقی جوامع نقش تاثیرگذاری دارند که ضروری است خدمات رسانی این افراد در جوامع گسترش یابد.
  ۶ ساعت پیش    
حکم اعدام وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی به جرم اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور بامداد امروز اجرا شد.
  ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت : تا کنون کارهای خوبی در منطقه کوهساران راور در خصوص گاز رسانی انجام شده است ولی باید تسریع در عملیات ایجاد شود .
  ۶ ساعت پیش    
نبود سیلوی مناسب برای نگهداری آرد در استان، خریداری گندم با کیفیت پایین از استان های همجوار، نبود نظارت کافی بر روی نانوایی از بارزترین مشکلات نانوایی های سطح شهر بندرعباس به شمار می رود.
  ۶ ساعت پیش    
روزشمار اجرای طرح کاهش آلودگی هوای تهران (Lez) در حالی آغاز شده است که پلیس می گوید، با اجرای این طرح، خودروهای فاقد معاینه فنی هر روز 50 هزار تومان جریمه خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش    
تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم ترینیداد و توباگو می رود.
  ۶ ساعت پیش    
رابرت دنیرو بازیگر مطرح سینما که هنگام اهدای جایزه به بیلی کریستال در مراسمی در نیویورک روی سن رفته بود بار دیگر فحش رکیکی نثار دونالد ترامپ کرد.
  ۶ ساعت پیش    
بالگردهای عضو ائتلاف آمریکا در سوریه شماری از عناصر داعش را از یک روستا در الحسکه خارج کرده و به مکان نامعلومی انتقال دادند.
  ۶ ساعت پیش    
یک تهیه کننده تلویزیون می گوید اگر رویکرد برنامه ای ازدواج آسان و مسایل فرهنگی باشد تطابقی با اسپانسرهایی که جوایز چند 100 میلیونی می دهند، ندارد.
مشاهده نتایج بیشتر...