پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۹:۱۲May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حملات هوایی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با تداوم حملات هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی به غزه شماری شهید و برخی دیگر زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۷:۲۳    
در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کرانه باختری، بیش از ده فلسطینی شهید و شمار زیادی زخمی شدند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آنچه این روزها بیش ازهرچیزموردتوجه رسانه هاقرارگرفته، توانمندی پهپادی حزب ا...لبنان است،چراکه نیروهای مقاومت توانسته اند با پهپادهای خود از گنبد آهنین رژیم صهیونیستی عبور کرده و اهداف خود را در سرزمین های اشغالی منهدم کنند. ناتوانی سامانه های پدافندی اسرائیل ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر حملات هوایی خود را در شمال نوار غزه همزمان با بازگشت آوارگان از رفح تشدید کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
موج حملات زمینی و هوایی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و درگیری شدید نیروهای فلسطینی با اشغالگران در این باریکه از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ویدئوی اقامه نماز جمعه از سوی پزشکان و پرستاران یک بیمارستان تخصصی در نوار غزه زیر هجوم بمباران و حملات هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی با استقبال کاربران در شبکه های اجتماعی مواجه شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۵    
حملات پی در پی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و وقوع شدیدترین درگیری ها در شمال این باریکه از جدیدترین اخبار مربوط به تحولات فلسطین است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرویس جهان مشرق - آخرین خبرها از جنوب نوار غزه حاکیست، حملات هوایی و توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی علیه مناطق مسکونی و زیرساخت های شهری رفح ادامه دارد اما با مقاومت رزمندگان فلسطینی، سرعت پیشروی نیروهای اشغالگر در جنوب شهر رفح کاهش یافته و با کندی پیش می رود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
حملات پی در پی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و وقوع شدیدترین درگیری ها در شمال این باریکه از جدیدترین اخبار مربوط به تحولات فلسطین است.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
با شهادت این خبرنگار، شهدای رسانه در غزه از آغاز جنگ به 141 نفر افزایش یافت.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع محلی بامداد پنجشنبه از حملات هوایی تجاوزکارانه ارتش رژیم صهیونیستی به مناطقی در شرق لبنان خبر دادند.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا؛ جنگ در نوار غزه برای دویست و بیست و سومین روز متوالی ادامه دارد و در بحبوحه بمباران های سنگین که هر روز صدها شهید و زخمی بر جای می گذارد، رژیم اشغالگر بر ادامه تهاجم زمینی در شهر رفح در جنوب نوار غزه اصرار دارد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۹    
به گزارش ایران اکونومیست از خبرگزاری سما فلسطین، جنگنده های رژیم صهیونیستی یک منزل مسکونی در شهر غزه را هدف قرار دادند که منجر به شهادت سه نفر از جمله یک کودک و زخمی شدن شماری دیگر شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های لبنانی از حملات شدید هوایی ارتش صهیونیستی به مناطق مختلف استان البقاع در شرق لبنان خبر دادند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد پنجشنبه از حملات هوایی سنگین رژیم صهیونیستی به مناطقی در شرق لبنان خبر دادند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
منابع محلی بامداد پنجشنبه از حملات هوایی تجاوزکارانه ارتش رژیم صهیونیستی به مناطقی در شرق لبنان خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع ترکیه امروز چهارشنبه در بیانیه ای آغاز حملات هوایی علیه شمال عراق و خنثی شدن 12 تن از اعضای حزب کارگران کردستان را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۵    
اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه نزدیک ترین منطقه درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی است که به صورت مداوم هدف حملات هوایی و توپخانه ای قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بلومبرگ امروز (چهارشنبه) از قول منابعی ناشناس گزارش کرد، بایدن در حال بررسی تامین یک پاتریوت دیگر برای اوکراین به منظور کمک به این کشور برای مقابله با حملات هوایی روسیه است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری اوکراین در دیدار با وزیر امور خارجه آمریکا، ارسال پدافند هوایی بیشتر برای دفاع از شهر خارکیف در برابر حملات هوایی روسیه را خواستار شد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۸    
شفقنا- به گفته ارتش اسرائیل، این حملات هوایی شبانه به روستاهای آدایسسه، کفارکلا و شهر خیام انجام شد. به گزارش شفقنا از الجزیره، به گفته ارتش، سازه هایی که به عنوان ساختمان های نظامی توصیف می شوند و توسط حزب الله مورد استفاده قرار می گیرند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
موج حملات هوایی و توپخانه ای رژیم صهیونیستی علیه اردوگاه های آوارگان فلسطینی و اذعان یک مسئول آمریکایی به قدرت جنبش حماس در غزه از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- هانس گراندبرگ، فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور یمن گفت: ما شاهد کاهش حملات به کشتی های تجاری و نظامی در دریای سرخ، خلیج فارس، عدن و اقیانوس هند، و همچنین کاهش تعداد حملات هوایی آمریکا و انگلیس علیه اهداف مستقر در یمن بوده ایم اما خصومت ها ادامه دارد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- بمباران شدید و حملات هوایی در شمال ویران شده گزارش شده و درگیری ها در جنوب نیز دیده می شود که ده ها هزار نفر از رفح فرار می کنند. به گزارش شفقنا از گاردین ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۱    
این تظاهرات در پی حملات هوایی اسرائیل به غزه و ادامه اشغال سرزمین های فلسطینی توسط این رژیم صورت می گیرد. معترضان خواستار پایان خشونت، به رسمیت شناختن کشور فلسطین و لغو معاملات تسلیحاتی با اسرائیل هستند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زیرنویس، گروه بین الملل: حملات هوایی جنگنده های رژیم صهیونیستی علیه مناطق مسکونی نوار غزه باعث شد ده ها خانه شهروندان فلسطینی طی بامداد امروز با خاک یکسان شوند ...
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ حملات هوایی جنگنده های رژیم صهیونیستی علیه مناطق مسکونی نوار غزه باعث شد ده ها خانه شهروندان فلسطینی طی بامداد امروز با خاک یکسان شوند. بمباران خانه ها و تیراندازی به سمت خودروهای اورژانس در غزه ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی سال ها با مظلوم نمایی و بدعت گذاری و تفسیر موسع از مفاد منشور ملل متحد و مقررات حقوق بین الملل همچون دفاع مشروع پیشدستانه سعی داشت دخالت ها و حملات هوایی به کشورهای همسایه، ترورهای فرامرزی و جنایات روزافزون در غزه و کرانه باختری را مشروع جلوه دهد اما با مخالفت های جامعه جهانی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد یکشنبه گزارش دادند که در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به شمال، مرکز و جنوب غزه 28 فلسطینی شهید شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جنبش حماس امروز (شنبه) در واکنش به تشدید حملات هوایی رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب نوار غزه، اعلام کرد که این رژیم بر تداوم جنگ نسل کشی علیه ملت فلسطین پافشاری می کند و آمریکا به دلیل حمایت از آن، مسوولیت این جنایت ها است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی گردان های القسام، شاخه نظامی حماس از مرگ یک اسیر صهیونیستی دیگر بر اثر حملات رژیم صهیونیستی در نوار غزه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۵    
تشدید حملات هوایی رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف نوار غزه به شهادت و مجروح شدن شمار زیادی از فلسطینیان منجر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تشدید حملات هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و گسترش وحشت در میان صهیونیست ها به دلیل پاسخ کوبنده نیروهای حزب الله لبنان از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تشدید حملات هوایی رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف نوار غزه به شهادت و مجروح شدن شمار زیادی از فلسطینیان منجر شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، بلر در دیدار با بوریس پیستوریوس وزیر دفاع آلمان در کانادا اظهار کرد: این سامانه ها به دفاع اوکراین در مقابل حملات هوایی روسیه که جان هزاران اوکراینی را گرفته، بیمارستان ها، نیروگاه های برق و ساختمان های مسکونی را تخریب کرده است، کمک می کند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، روزنامه عبری زبان هاآرتص با تاکید ورود ارتش رژیم صهیونیستی به جنگ فعلی بر اساس داده های اطلاعاتی مربوط به سال 2021، اشاره کرد که این اطلاعات شامل توانایی ارتش برای تخریب تونل ها در نوار غزه با حملات هوایی است که این امر در جنگ اتفاق نیفتاد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با حملات هوایی و توپخانه ای شدید رژیم صهیونیستی به رفح طی ساعات گذشته که 55 شهید بر جای گذاشته، گروه های مقاومت فلسطین در غرب محله الزیتون واقع در جنوب شرق شهر غزه به شدت با اشغالگران درگیر شدند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۲    
ترکیه اعلام کرد حملات هوایی تازه ای در برخی مناطق کوهستانی اقلیم کردستان عراق انجام داده که در آن نزدیک به 20 نفر از نیروهای حزب کارگران کردستان ترکیه کشته شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۷    
با توجه به حملات هوایی و توپخانه ای شدید رژیم صهیونیستی ، منطقه رفح این روزها یکی از خطرناک ترین مناطق در میان استان های نوار غزه به شمار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع فلسطینی از حملات همه جانبه رژیم صهیونیستی به منطقه الزیتون در شهر غزه و حملات هوایی این رژیم به شهر رفح در جنوب خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز پنجشنبه مناطق تل الهوی و الزیتون در جنوب شرق نوار غزه را زیر آتش توپخانه و حملات هوایی شدید خود گرفت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حمله رژیم صهیونیستی به مجاورت گذرگاه رفح با محکومیت گسترده ای مواجه شده و این رژیم حملات هوایی خود را به مناطق مختلف شهر رفح تشدید کرده است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۱    
سرویس جهان- در حالی که نشریه فوربز آمریکا چند هفته قبل از استقرار یک واحد سیستم دفاع موشکی آمریکا در اقلیم کردستان خبر داده بود، امروز، در گزارش دیگری با اشاره به حمله پهپادی به میدان گازی تحت کنترل اقلیم کردستان عراق ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۱    
شفقنا- به دنبال تسلط نیروهای اسرائیلی بر گذرگاه رفح در روز سه شنبه، ارتش این رژیم حملات هوایی و توپخانه ای خود را به مناطقی در نوار غزه تشدید کرد که در مرکز این نوار و رفح، شهدا و مجروحین برجای گذاشت ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۱    
حمله رژیم صهیونیستی به مجاورت گذرگاه رفح با محکومیت گسترده ای مواجه شده و این رژیم حملات هوایی خود را به مناطق مختلف شهر رفح تشدید کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۲    
اقتصاد ایران: موج حملات هوایی و توپخانه ای رژیم صهیونیستی علیه غزه و رفح و نبرد رزمندگان فلسطینی با عناصر دشمن از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حمله رژیم صهیونیستی به مجاورت گذرگاه رفح با محکومیت گسترده ای مواجه شده و این رژیم حملات هوایی خود را به مناطق مختلف شهر رفح تشدید کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
موج حملات هوایی و توپخانه ای رژیم صهیونیستی علیه غزه و رفح و نبرد رزمندگان فلسطینی با عناصر دشمن از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد چهارشنبه از حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر دادند.