چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۹:۲۶Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گوترش»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده ویژه رئیس جمهور در خصوص گفت: نماینده جدید باید از جایی تعیین شود که بیشترین قرابت و آشنایی و همکاری را با افغانستان داشته باشد. آنچه در جمع بندی گوترش هم آمد استقبال از نقش کشورهای منطقه بود و قرار شد رایزنی ها ادامه یابد.
خبرگزاری جمهور   ۹ ساعت پیش    
آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل می گوید که تنها 3 درصد از بودجه تقاضا شده برای بحران بشری در افغانستان تامین شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان در حاشیه اجلاس دوحه با دبیرکل سازمان ملل دیدار و گفت وگو کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان گفت که رایزنی سازنده ای با دبیرکل سازمان ملل در موضوع افغانستان داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی نخست وزیر طالبان در واکنش به انتقاد دبیرکل سازمان ملل در نشست دوحه اظهارداشت: در حاکمیت کنونی افغانستان بحث اکثریت و اقلیت جایی ندارد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- دبیر کل سازمان ملل، امروز (دوشنبه) گفت: نمایندگان کشورها پس از نشست دو روزه در دوحه در مورد برخی موضوعات کلیدی مرتبط با افغانستان به اجماع رسیده اند، در عین حال موانع همچنان وجود دارد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد دوشنبه گفت، طالبان افغانستان شروط غیرقابل قبولی را برای شرکت در نشستی به همت این نهاد درباره کشور افغانستان تعیین کرد. نشست دوحه در غیاب طالبان برگزار شد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۷    
آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در پایان نشست دوحه در مورد افغانستان گفت که اشتراک کنندگان این نشست در مورد پیشنهادات گزارش سنیرلی اوغلو ارزیابی کننده مستقل سازمان ملل، نظر موافق داشتند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۶:۴۲    
شفقنا افغانستان – دومین نشست نمایندگان ویژه کشورها در امور افغانستان به میزبانی دبیرکل سازمان ملل متحد در دوحه، پایان یافت؛ نشستی که گوترش آن را مؤثر و سازنده خواند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۲    
به گزارش اسپوتنیک، آنتونیو گوترش روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در دوحه و در پایان نشست نمایندگان ویژه برای افغانستان بیان کرد: "ما در مورد قطعنامه شورای امنیت که به من دستور می دهد تا یک نماینده سازمان ملل را تعیین کنم، بحث کرده ایم، اما تنها پس از رایزنی عمیق با همه ذینفعان ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل که در دوحه قطر به سر می برد، اعلام کرد: طالبان برای شرکت در نشست دوحه درباره افغانستان، شروط غیرقابل قبولی تعیین کرده بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل در پایان دومین نشست دوحه برای افغانستان اظهارداشت نماینده ویژه ای با مشورت حکومت طالبان و سایر طرف های دخیل در افغانستان تعیین شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل درباره غزه و افغانستان رایزنی کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
نشست دو روزه سازمان ملل درباره افغانستان در دوحه در حالی آغاز به کار می کند که وزارت امور خارجه طالبان با بیان مواضع خود درباره این نشست، اعلام کرد که هیاتی را به این نشست نمی فرستد. ...
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۲    
نی یا نهاد حمایت کننده رسانه های آزاد افغانستان و بنیاد فهیم دشتی طی اعلامیه ای از آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل خواسته که طالبان را به رسمیت نشناسد.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
واکنش ها به مرگ الکسی ناوالنی در سرتاسر جهان دیده شده است. مرگ ناوالنی همزمان با کنفرانس مونیخ اتفاق افتاد و همین موضوع باعث شد تا رهبران جهان در این اجلاس به بررسی اتفاق بپردازند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۲    
دبیر کل سازمان ملل خواستار انجام تحقیات شفاف و معتبر درباره مرگ مخالف سرشناس کرملین در زندان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن اعلام خبر کشته شدن 153 کارمند آنروا از ابتدای جنگ غزه، با دبیرکل سازمان ملل در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و دو طرف درباره تحولات غزه رایزنی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جوزپ بورل روز جمعه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ، با آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد درباره وضعیت غزه گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۲۱    
نیویورک - ایرنا- آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در پی اعلام مرگ الکسی ناوالنی رهبر مخالفان روسیه در زندان، خواستار تحقیقات جامع، شفاف و معتبر درباره مرگ او شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۰۳    
نیویورک - ایرنا- آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در پی اعلام مرگ الکسی ناوالنی رهبر مخالفان روسیه در زندان، خواستار تحقیقات جامع، شفاف و معتبر درباره مرگ او شد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز جمعه اعلام کرد که قتل عام در غزه بر نظم جهانی متلاشی شده در جهان تاکید دارد. به گزارش گروه بین الملل حیات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت: رفح در آستانه فروپاشی انسانی قرار گرفته است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۲    
شفقنا- دبیرکل سازمان ملل متحد می گوید: از تعداد خبرنگاران کشته شده در درگیری غزه عمیقاً ناراحت و نگران است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، گاردین نوشت: آنتونیو گوترش گفت: از تعداد خبرنگارانی که تاکنون در درگیری اسرائیل و غزه کشته شده اند، عمیقاً نگران است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی حمله عمدی ارتش اشغالگر به دو خبرنگار، دبیرکل سازمان ملل از تعداد زیاد شهدای خبرنگار ابراز نگرانی کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش از کمبود غذا در غزه ابراز نگرانی کرد و خواستار کمک های بشر دوستانه و اتمام جنگ شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده جنبش حماس در لبنان به حمله برنامه ریزی شده رژیم صهیونیستی به رفح در جنوب نوار غزه هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا- دبیرکل سازمان ملل با اعلام اینکه تحولات پسا انتخابات پاکستان را از نزدیک رصد می کند، از تمامی طرف ها در این کشور خواست تا مسائل و منازعات سیاسی را با روش های قانونی و مسالمت آمیز حل و فصل کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل در پیامی مکتوب صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت عید ملی ایران به رئیس جمهور کشورمان تقدیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در پیامی به آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران سالروز پیروی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۰:۰۲    
اقتصادنیوز: رسانه های اسرائیلی جمعه شب مدعی شدند که رئیس کنست دیدار با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد را لغو کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رسانه های رژیم صهیونیستی جمعه شب مدعی شدند که رئیس کنست دیدار با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد را لغو کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۷    
شفقنا- آنتونیو گوترش ، دبیرکل سازمان ملل متحد بار دیگر بر ضرورت آتش بس فوری در غزه و آزادی همه گروگان ها و نیاز به برداشتن گام های واقعی به سوی راه حل دو کشور تاکید کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۹    
دبیرکل سازمان ملل متحد بار دیگر بر لزوم آتش بس فوری در غزه و آزادی فوری همه اسرا و نیاز به برداشتن گام های واقعی برای راه حل دو کشوری تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در پی نگرانی ها در زمینه افزایش تنش ها ، گسترش درگیری ها در منطقه در پی جنگ اسرائیل علیه غزه و حمایت ایالات متحده آمریکا از تل آویو گفت که ایران نقش سازنده ای در تحولات منطقه ای دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گوترش در سخنانی تاکید کرد که گزارش ها در مورد تصمیم اسراییل برای حمله به رفح نگران کننده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل با بیان اینکه "وضعیت در غزه در حال بدتر شدن است ، بار دیگر بر نیاز فوری به برقراری آتش بس تاکید کرد و گفت: رفح در معرض تهدید جدی قرار دارد .
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۷    
شماری از فعالان زن زیر عنوان "گروه کاری زنان برای صلح و امنیت" طی یک نامه به آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل گفته که حقوق زنان افغاستان قابل مذاکره نیست.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل گفت، در حالی که شورای امنیت دچار تفرقه تلاش می کند تا خود را با مسائل حیاتی ژئوپلیتیک و بحران های جهانی تطبیق دهد، جهان در حال حرکت به سوی عصر هرج و مرج است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ابراز نگرانی گوترش نسبت به تشدید بحران انسانی در رفح، شهادت 2 فرمانده کتائب حزب الله عراق در حمله پهپادی در بغداد و تجاوز آمریکا و انگلیس به غرب یمن از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۳:۱۱    
دبیرکل سازمان ملل متحد نسبت به تشدید بحران انسانی در شهر رفح در جنوب غزه ابراز نگرانی کرد و گفت که تمدید عملیات اسرائیل در این منطقه پیامدهای فاجعه بار خواهد داشت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل روز چهارشنبه در سخنانی خواستار آتش بس انسانی در غزه و آزادی اُسرا بدون هیچگونه پیش شرطی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد در سخنانی خواستار برقراری آتش بس فوری در غزه شد.
دبیرکل سازمان ملل روز چهارشنبه عنوان کرد که اقدامات رژیم صهیونیستی به شکلی تصاعدی کابوس وضعیت بشردوستانه در نوار غزه را بدتر می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل:خواهان برقراری آتش بس انسانی فوری در نوار غزه و آزادی بدون قید و شرط گروگانها (اسرای صهیونیست) هستیم.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اطلاعات نوشت: نشست ویژه شورای امنیت سازمان ملل به درخواست روسیه با عنوان صلح و امنیت بین المللی درباره حملات اخیر آمریکا به سوریه و عراق برگزار شد. در این نشست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با بالاگرفتن انتقاد ها از عملکرد آژانس امداد و کار سازمان ملل متحد موسوم به آنروا در جنگ غزه، آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان متحد، با انتشار بیانیه ای از این سازمان حمایت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۵:۵۸    
معاون سیاسی دبیرکل سازمان ملل گفت: خشونت ها در غرب آسیا تشدید شده و دبیرکل سازمان ملل همه طرف ها را به اجتناب از پیش بردن منطقه به سوی پرتگاه فرا خوانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۳:۳۱    
دبیر کل سازمان ملل متحد اعضای گروه بازبینی ادعا های مربوط به آنروا را انتخاب کرد.