جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۹:۰۱Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت امور خارجه»

صدا نیوز   ۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد که با دستور ویژه مقامات سیاسی و امنیتی کشور، موضوع با اولویت و حساسیت بالا در حال بررسی است تا ابعاد این اقدام و انگیزه ضارب مشخص شود.نتیجه بررسی های اولیه مقامات و دستگاه های ذیربط، حاکی از انگیزه های شخصی در ورای این اقدام است، ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۶ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد سفیر جدید آمریکا قادر نخواهد بود روابط با روسیه را بهبود بخشد.
شفقنا   ۱ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر امور خارجه ایران در گفتگوی تلفنی با وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان، درباره حادثه حمله مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران گفت و گو کرد. ...
میزان   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه در بیانیه ای تاکید کرد که اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها در کرانه باختری با حمایت دولت های متوالی آمریکا ادامه دارد. ...
فارس : براساس اعلام وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، تدابیر امنیتی لازم برای ادامه فعالیت طبیعی سفارت و دیپلمات های جمهوری آذربایجان در تهران اتخاذ شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
وزارت امورخارجه ترکیه در اعتراض به مجوز دادن مقامات دانمارک برای هتک حرمت قرآن کریم در این کشور، سفیر دانمارک را احضار کرد.
مدیرکل آسیای جنوبی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات ضد ایرانی رهبر مخالفان سنای استرالیا و درخواست اعمال تحریم های بیشتر علیه ایران عنوان کرد: جنایتکاران جنگی درس حقوق بشر می دهند!
خرداد نیوز   ۳ ساعت پیش    
آیخان حاجی زاده، رئیس اداره مطبوعاتی وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان در گفت وگو با تی آر تی هابر گفته ما این حمله شنیع را به شدیدترین وجه ممکن محکوم می کنیم. ما فکر نمی کنیم حمله به سفارت آذربایجان در ایران به دلایل شخصی انجام شده باشد. مسئولیت این حمله بر عهده طرف ایرانی است ...
شفقنا   ۳ ساعت پیش    
شفقنا افغانستان- وزارت خارجه حکومت طالبان حمله روز گذشته نیروهای اسرائیلی در شهر جنین فلسطین را وحشیانه خوانده و آن را با شدیدترین الفاظ تقبیح کرده است. ...
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال حادثه صبح امروز(جمعه) در سفارت جمهوری آذربایجان در تهران، سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو به وزارت امور خارجه کشور میزبان احضار شد.
رکنا   ۳ ساعت پیش    
رکنا سیاسی: وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان اعلام کرد سفیر ایران را بابت ابراز ناخرسندی از چند مورد احضار کرده است.
فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بدنبال اقدام مسلحانه صبح امروز (جمعه) یک فرد به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران، سیدعباس موسوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در باکو به وزارت امور خارجه کشور میزبان احضار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
وزارت امور خارجه طالبان در اعلامیه ای، جنایت اشغالگران صهیونیست در شهر جنین فلسطین را محکوم کرد.
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آذربایجان اعلام کرد که طرف ایرانی مسئولیت کامل حمله به سفارت آذربایجان در تهران را بر عهده دارد.
در پی حمله مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بلافاصله با حضور در صحنه نسبت به پیگیری حادثه رخ داده حاضر شد.
رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: وزارت امور خارجه آذربایجان نیز با انتشار بیانیه ای درباره حمله به سفارت این کشور توضیحاتی داده و اشاره کرده است که در این حادثه یک نفر با اسلحه کلاشینکف حمله کرد و رییس حراست سفارت باکو را کشت، دو محافظ سفارت نیز در جلوگیری از این حمله زخمی شدند. وضعیت آنها رضایت بخش است ...
یک مقام وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان با ادعای اینکه باکو اعتقاد ندارد حمله به سفارت این کشور در تهران به دلایل شخصی انجام شده باشد، از احتمال تخلیه سفارت جمهوری آذربایجان در ایران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
در پی حمله مسلحانه به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران، وزارت امورخارجه روسیه با انتشار پیامی، ضمن ابراز تاسف عمیق از این حادثه، کشته شدن یکی از کارکنان سفارت جمهوری آذربایجان را به این کشور تسلیت گفت.
سلام نو / ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آذربایجان روز جمعه در بیانیه ای نوشت: من اقدام تروریستی امروز علیه سفارت کشورمان در تهران را به شدت محکوم می کنم.
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در پی اقدام مسلحانه انجام شده در ورودی سفارت جمهوری آذربایجان در تهران گفت: با دستور ویژه مقامات سیاسی و امنیتی کشور، موضوع با اولویت و حساسیت بالا در حال بررسی است.
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن اقدام مسلحانه در ورودی سفارت جمهوری آذربایجان در تهران، از دستگیری ضارب خبر داد و گفت که نتیجه بررسی های اولیه، حاکی از انگیزه های شخصی در ورای این اقدام است و از رسانه ها خواست از گمانه زنی بپرهیزند.
مشرق نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه حکومت طالبان افغانستان روز جمعه با صدور بیانیه ای، حمله اخیر رژیم صهیونیستی به جنین و کشته شدن چندین نفر از شهروندان فلسطینی را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
وزارت امور خارجه افغانستان حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه " جنین " را که به شهادت نه فلسطینی منجر شد، محکوم کرد.
برترین ها / میزان   ۶ ساعت پیش   + ۹۲ سایت دیگر  
کنعانی اقدام مسلحانه در سفارت جمهوری آذربایجان در تهران را شدیدا محکوم کرد
وزارت امور خارجه آذربایجان نسبت به حادثه مرگبار امروز در سفارت باکو در تهران واکنش نشان داد.
جهان نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۱۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه ای از اعمال تحریم علیه برخی اشخاص و نهادهای اتحادیه اروپا و رژیم انگلیس خبر داد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آذربایجان درباره حمله به سفارت این کشور بیانیه داد و توضیحاتی را ارائه کرد.
آنا / مشرق نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ترند جمهوری آذربایجان دقایقی پیش در خبری به نقل از وزارت امور خارجه این کشور، با اشاره به حادثه حمله مسلحانه صبح امروز(جمعه 7 بهمن) به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران نوشت که در جریان این حمله دست کم یک نفر کشته و دو نفر مجروح شده اند که جزئیات آن در دست بررسی است.
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه از سفیر آلمان در مسکو خواست تا موضع برلین در مناقشه اوکراین را شفاف سازی کند.
وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد: این حملات را که موجب جان باختن شمار زیادی از غیر نظامیان فلسطینی شده است به شدت محکوم می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
وزارت امور خارجه سوریه از این کشور ها خواست هر چه سریعتر به اقدامات ظالمانه، غیر انسانی ، غیر اخلاقی و یکجانبه خود علیه ملت سوریه پایان دهند.
سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام مسئولان رسمی عراق در استفاده از نامی ساختگی برای خلیج فارس را مغایر با اصل حسن همجواری و مناسبات دوستانه دو کشور دانست و خواستار تصحیح این روند شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه سوریه شامگاه پنجشنبه در واکنش به بیانیه مشترک نمایندگان آمریکا، فرانسه، انگلیس و آلمان در ژنو، بیانیه ای صادر و اعلام کرد این بیانیه مشترک چیزی جز تکرار و تلاش مذبوحانه برای پیگیری تلاش هایش جهت طولانی تر کردن بحران سوریه نیست.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه گفت که بلینکن روز شنبه واشنگتن را برای دیدار از قاهره، اورشلیم و رام الله ترک خواهد کرد. به گزارش شفقنا از ایرنا، تارنمای وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد: آقای آنتونی بلینکن ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حافظ ضیاء احمد، معاون سخنگو و معاون روابط عمومی وزارت امور خارجه امارت اسلامی از دیدار امیرخان متقی سرپرست وزارت خارجه افغانستان با حسن کاظمی قمی نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان و سرپرست جدید سفارت کشورمان در این کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۱    
وزارت امور خارجه آمریکا از افزایش 49 درصدی فروش تسلیحاتی نظامی به کشور های دیگر خبر داده است.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا در گزارشی اعلام کرد، در بحبوحه تلاش های دولت واشنگتن به منظور تامین تسلیحات برای اوکراین، ارزش فروش مستقیم تسلیحات آمریکا در سال مالی 2022 میلادی 49 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آسیای جنوبی وزارت امور خارجه در واکنش به قطعنامه کنگره آمریکا گفت: آیا آمریکا فکر می کند با این قطعنامه می تواند روح جدیدی به اغتشاشات فروکش کرده بدمد؟ یا اهداف دیگری دارد؟
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه استفاده از نام جعلی برای خلیج فارس از سوی مسؤولان عراق را مغایر با اصل حسن همجواری و مناسبات دوستانه دو کشور خواند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۷۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام مسئولان رسمی عراق در استفاده از نامی ساختگی برای خلیج فارس را مغایر با اصل حسن همجواری و مناسبات دوستانه دو کشور دانست و خواستار تصحیح این روند شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن توضیح درباره تحریم های جدید ایران علیه اتحادیه اروپا و انگلیس تصریح کرد: در حمایت از سپاه پاسداران هیچگونه تردیدی به خود راه نخواهیم داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزارت امور خارجه قطر ضمن محکومیت حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین، تأکید کرد که تل آویو بیش از هر زمان دیگر مطمئن شده است که بازخواست نخواهد شد.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیروز (چهارشنبه) پنجم بهمن ماه و در واکنش به تحریم های اتحادیه اروپا و انگلیس، تحریم های جدیدی را علیه تعدادی از نهادها و اشخاص در اتحادیه اروپا و انگلیس اعمال کرد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا با صدور بیانیه ای از سفر آنتونی بلینکن به سرزمین های اشغالی و مصر در روزهای پایانی ماه میلادی جاری خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک نشست خبری به سوالی درباره تاثیر تحریم های آمریکا بر روابط تجاری ایران و عراق پاسخ داد. وی گفت: ما به طور منظم با دولت های شرکایمان و با بخش خصوصی در ارتباطیم تا گستره تحریم هایمان را به آن ها گوشزد کنیم و مدام مراقبیم که کشور ها و شرکت ها به این تحریم ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه فرانسه امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که لوک آلاد سفیر خود در بورکینافاسو از سوی پاریس برای مشاوره فراخوانده شده است.
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن توضیح درباره تحریم های جدید ایران علیه اتحادیه اروپا و انگلیس گفت: وزارت امور خارجه همگام و همصدا با آحاد مردم، دولت و مجلس در حمایت از سپاه پاسداران هیچگونه تردیدی به خود راه نخواهد داد.
آنا / وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۴۱ سایت دیگر  
کنعانی با اشاره به تهاجم وحشیانه امروز نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین در کرانه باختری سکوت و بی عملی مجامع مسئول بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر در غرب نسبت به جنایات روزانه رژیم اشغالگر قدس را دردآور و مایه شرمساری خواند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون پیشین دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در گفتگویی با خبرآنلاین، تغییر ساختارهای اقتصادی و کاهش دخالت دولت در امور اقتصادی را از جمله اقدامات مهم و اخیر دولت ونزوئلا در راستای مهار تورم دانست.