سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۳۴May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمهوری آذربایجان»

به گزارش ایران اکونومیست ، دور هشتم سوپر مسابقات شطرنج مسترز شارجه امروز (سه شنبه) با رقابت نمایندگان کشورمان به پایان رسید. در پایان این دور از مسابقات، پرهام مقصودلو مرد شماره یک شطرنج ایران مقابل استاد بزرگ کشور جمهوری آذربایجان به برتری برسد و ریتینگ خود را افزایش داد. ...
نصر نیوز   ۴ ساعت پیش    
نصر: الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان برای عرض تسلیت در سفارت ایران در باکو حضور یافت.
فردا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان در گفتگوی تلفنی با سرپرست وزارت خارجه کشورمان نقش حرفه ای امیرعبداللهیان در عادی سازی و توسعه روابط دوستانه میان دو کشور در مقطع پیچیده روابط را حائز اهمیت برشمرد.
انتخاب   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان روز سه شنبه در جریان بازدید از سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو گفت: مطمئنم همه توافقات انجام شده با ایران اجرا می شود زیرا بر اساس منافع مردم دو کشور است.
یحون بایراموف وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان، ظهر امروز سه شنبه در تماس تلفنی با علی باقری مراتب تاثر عمیق و تسلیت دولت و مردم جمهوری آذربایجان و وزارت امور خارجه این کشور را به مناسبت شهادت رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و سایر همراهان ایشان ابراز کرد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
جیحون بایراموف، وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان، ظهر امروز سه شنبه در تماس تلفنی با علی باقری مراتب تاثر عمیق و تسلیت دولت و مردم جمهوری آذربایجان و وزارت امور خارجه این کشور را به مناسبت شهادت رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و سایر همراهان ایشان ابراز و با خانواده این شهدای گرانقدر ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان جمهوری آذربایجان برای گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور، وزیر امورخارجه و چند تن دیگر از مقامات ارشد ایران که در سانحه هوایی به شهادت رسیدند، یک دقیقه سکوت کرد.
روزنامه 19 دی   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان الهام علی اف دیروز هم در پیام تسلیت خود اعلام کرد در این روز غم انگیز، از خداوند متعال برای ملت دوست و برادر ایران صبر و شکیبایی مسئلت دارم ...
اسپوتینگ روسیه   ۸ ساعت پیش    
اسپوتنیک مطلبی از ولادیمیر ساژین خاور شناس مطرح روس به شما ارائه می دهد. 30 اردیبهشت ماه بالگرد حامل ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و امام جمعه تبیز آیت الله سید محمدعلی آل هاشم سقوط کرد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان با حضور در سفارت ایران در باکو بار دیگر شهادت رئیس جمهور و وزیر خارجه و همراهان آن ها در سانحه هوایی را تسلیت گفت.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۹    
الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان امروز (سه شنبه) با حضور در سفارت ایران در باکو شهادت سیدابراهیم رئیسی و همرانشان را تسلیت گفت.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان با حضور در سفارت ایران در باکو، بار دیگر شهادت رئیس جمهور، وزیر خارجه و همراهان آن ها در سانحۀ هوایی را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان با حضور در سفارت ایران در باکو دفتر یادبود شهدای ایران را امضا کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان با حضور در سفارت ایران بار دیگر شهادت رئیس جمهور و هیات همراهش را تسلیت گفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان امروز برای عرض تسلیت و ابراز همدردی به دلیل شهادت رئیس جمهوری ایران و همراهانش در سانحه هوایی در سفارت ایران در باکو حضور یافت.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بعد از تسلیت نخست وزیر پاکستان به سفارت ایران، رئیس جمهور پاکستان نیز در مراسم خاکسپاری شهید سید ابراهیم رئیسی شرکت و به ایران سفر خواهد کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۰    
الهام علی اف؛ رئیس جمهور جمهوری آذربایجان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو، مراتب تسلیت خود را به دولت و ملت ایران اعلام داشته و دفتریادبود شهدای جمهور را امضاء کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان با حضور در سفارت کشورمان در باکو دفتر یادبود شهدای جمهور را امضا کرد.
رییس جمهور جمهوری آذربایجان امروز برای عرض تسلیت و ابراز همدردی به مناسبت شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان، در سفارت کشورمان در باکو حضور یافت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۱    
رئیس جمهور شهید، سیدابراهیم، رئیسی و هیأت همراه روز یکشنبه 30اردیبهشت به منظور حضور در آیین افتتاح سد قیز قلعه سی و طرح توسعه و تکمیل سد خداآفرین عازم استان آذربایجان شرقی شد ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۷:۴۶    
سفیر پیشین ایران در جمهوری آذربایجان ضمن برشمردن خصوصیت های شخصیتی شهید حسین امیرعبداللهیان، او را از متعهدترین دیپلمات های ایران معرفی کرد.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
امروز یکشنبه 30 اردیبهشت 1403، هلیکوپتر حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه و محمدعلی آل هاشم، امام جمعه تبریز در زمان بازگشت از بازدید و افتتاح سد قیز قلاسی دچار فرود سخت شد ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۱:۰۹    
عصر روز یکشنبه، 30 اردیبهشت ماه و پس از آنکه رییس جمهور و تیم همراه در حال بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه سی در مرز مشترک میان ایران و جمهوری آذربایجان بودند، خبری مبنی بر وقوع حادثه برای بالگرد حامل رییس جمهور و همراهانش در رسانه ها منتشر شد ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
احمد مرادپور – اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی ) : وزیر انرژی جمهوری آذربایجان با استقبال از افتتاح سد قیز قلعه سی بین دو کشور ایران و آذربایجان، گفت: افتتاح این طرح بزرگ فراملی، نماد همکاری های بلند مدت بین باکو و تهران است. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
احمد مرادپور – اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی ) : رئیس جمهور آذربایجان در دیدار با سید ابراهیم رئیسی گفت: مواضع ایران و آذربایجان در مسائل منطقه و بین المللی یکسان است و امروز تمام دنیا شاهد دوستی ایران و جمهوری آذربایجان هستند. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
احمد مرادپور – اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی ) : سد قیزقلعه سی مهم ترین پروژه آبی و مرزی کشور و بزرگترین طرح آبی مرزی شمال غرب کشور امروز بعد از بازدید روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان افتتاح شد. ...
اقتصاد آنلاین / روزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
️ اولین تصاویر از امدادرسانی در محل سانحه برای بالگرد حامل رئیس جمهور. عصر امروز یکشنبه خبرهایی از سانحه برای یکی از بالگردهای کاروان ابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
چندین شهروند ارمنستان که در مخالفت با پیوستن چند روستا به جمهوری آذربایجان در کرانتس تجمع کرده بودند، توسط پلیس ارمنستان بازداشت شدند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرانلاین،دیروز سد قیز قلعه سی به عنوان بزرگترین پروژه ی آبی کشور با حضور روسای جمهوی ایران و جمهوری اذربایجان به بهرداری رسید. این سد بنا بر اعلامئ صورت گرفته مهم ترین پروژه آبی و مرزی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان است که با ظرفیت تامین آب 74 هزار هکتار اراضی شمال غرب ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر، وزیر دفاع و رئیس مجلس ملی جمهوری آذربایجان در پیام های جداگانه ای شهادت رئیس جمهور کشورمان، وزیر امور خارجه و همراهان در سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور را تسلیت گفتند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهوری 63 ساله ایران از روز 12 مرداد 1400 تا 30 فروردین 1403 به مدت 1019 روز رئیس دولت بود او در آخرین سفر کاری برای افتتاح سد قیز قلعه سی در مرز ایران و جمهوری آذربایجان با الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان دیدار کرد و هنگام بازگشت به علت سقوط هلی کوپتر به شهادت ...
عطنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عطنا- شهید آیت الله سید محمد علی آل هاشم؛ فرزند برومند استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، در 31 اردیبهشت 1403 پس از افتتاح پروژه احداث سد مشترک با جمهوری آذربایجان در منطقه مرزی ورزقان، طی بازگشت با هلیکوپتر به همراه آیت الله دکتر رئیسی؛ رئیس جمهور کشورمان ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مقام های ارشد جمهوری آذربایجان در پیام هایی از "ضایعه غم انگیز و دلخراش" شهادت رئیس جمهوری ایران و همراهانش ابراز تاثر شدید کردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۲    
رئیس جمهور و هیئت همراه که برای افتتاح سد قیز قلعه سی، پروژه آبی مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان و تکمیل و توسعه سد خدا آفرین، روز گذشته، 30 اردیبهشت ماه به شهر مرزی خدا آفرین سفر کرده بودند در بازگشت به شهر تبریز ...
اقتصاد آنلاین / تبیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۵۵ سایت دیگر  
سد قیز قلعه سی محصول مشترک ایران و آذربایجان که بر روی رود ارس احداث شده، فردا با حضور مقامات عالی دو کشور به افتتاح خواهد رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۵    
وزیر خارجه جمهوری آذربایجان جیحون بایراموف امروز دوشنبه در پیامی اعلام کرد از خبر درگذشت رئیس جمهور و وزیر امور خارجه ایران، دوست عزیزم حسین امیرعبداللهیان و سایر مقامات بسیار متاثر شدم .
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- گاردین نوشت: سفارت روسیه در تهران نیز روز دوشنبه درگذشت ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران را که در سانحه سقوط هلیکوپتر وی در کوه های نزدیک مرز ایران با جمهوری آذربایجان ، تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان به شهادت رئیس جمهور کشورمان در یک سانحه هوایی واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که روزگذشته بالگرد رئیس جمهور در مسیر برگشت از یک مراسم افتتاح در جمهوری آذربایجان دچار سانحه شد، مرور چرایی سفر آیت الله رئیسی به منطقه مرزی در محافل سیاسی برجسته شده است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان در پیامی خطاب به رهبر انقلاب و ملت ایران، شهادت رئیس جمهور و شماری از مقام های ایران را تسلیت گفت.
اقتصاد آنلاین / صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: پیشنهاد می شود کشورهای حوضه آبریز ارس با تشکیل کارگروه های مشترک، سطح همکاری ها را برای بهره برداری مطلوب و توسعه پایدار این رودخانه ارتقا دهند و جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد میزبان کشورهای حوضه آبریز ارس باشد.
اقتصاد آنلاین / ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سید ابراهیم رییسی، روز گذشته در حادثه سقوط بالگرد به شهادت رسیدند.در این مقاله به بررسی زندگینامه ابراهیم رئیسی و سوابق سیاسی ایشان خواهیم پرداخت.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا صدیقی نماینده مجلس در گفتگویی، اظهار کرد: احداث طرح سد قیزقلعه سی، یکی از طرح های اولویت دار دولت سیزدهم به شمار می رود که اکنون در همین دولت نیز به مرحله بهره برداری رسیده است. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین:صبح روز یکشنبه، رئیس جمهور طی سفری به استان آذربایجان شرقی و نقطه مرزی برای افتتاح یک سد مشترک بین ایران و جمهوری آذربایجان می رود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس شبکه خبر گفت: ضمن احترام به همسایگان کشور باید بگویم عوامل موساد در جمهوری آذربایجان حضور دارند و هر احتمالی درباره سقوط بالگرد رئیس جمهور وجود دارد و بررسی خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
آخرین اخبار از سانحه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و هیات همراه حاکیست که تلاش ها برای شناسایی پیکر همه شهدای این سانحه ادامه دارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۸   + ۶۵ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی و همراهانشان پس از آئین بهره برداری از سد قیزقلعه سی که با حضور الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان برگزار شد، با بالگرد عازم تبریز بودند، اما این بالگرد در میانه راه و در منطقه ورزقان دچار سانحه شد و سقوط کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، عصر روز یکشنبه، 30 اردیبهشت ماه و پس از آنکه رئیس جمهور و تیم همراه در حال بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه سی در مرز مشترک میان ایران و جمهوری آذربایجان بودند، خبری مبنی بر وقوع حادثه برای بالگرد حامل رئیس جمهور و همراهانش در رسانه ها منتشر شد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کشورهای جهان به خبر بروز سانحه برای الگرد حامل سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران و هیأت همراه واکنش نشان دادند. به گزارش خبرآنلاین به نقل از ایسنا ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان اعلام کرد: امروز پس از دیدار دوستانه با ابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران، از خبر فرود اضطراری بالگرد حامل هیأت عالی رتبه در ایران به شدت نگران شدیم.