یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۵۴Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریشتر»

سلام نو   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
زلزله ای با قدرت 3.3 ریشتر ساعت 9 صبح امروز 28 دی 1399 منطقه آلاشت از توابع سوادکوه استان مازندران را لرزاند.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 5.5 ریشتر در عمق 19 کیلومتری زمین استان هرمزگان حد فاصل روستای باسعیدو بندر قشم و روستاهای سایه خوش و حمیران از شهرستان بندرلنگه را لرزاند که در این محدوده 37 روستا مشتمل بر 6 هزارو 553 خانوار با جمعیتی بالغ بر 25 هزار و 352 نفر زندگی می کنند. منبع: ایرنا 265 256
رکنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا:زلزله ای به بزرگی 5.5 ریشتر بخش هایی از شرق و شمال شرق افغانستان را لرزاند.
صبح امروز زمین لرزه ای به بزرگی چهار و نیم ریشتر غرب هرمزگان در محدوده شهرستان های بندرلنگه، قشم و بندر خمیر را لرزاند که خسارتی نداشت.
راهبردنامه   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد باقر هنربر روز یکشنبه در گفت و گو با راهبردنامه افزود: این زمین لرزه ساعت 06:08:07 به بزرگی 4.3 ریشتر در شهر ترک شهرستان میانه به طول 47.72 و عرض 37.79 در عمق 11 کیلومتری زمین، روی داد. وی اظهار کرد: با هماهنگی های انجام شده، تیم های ارزیاب در 2 شهرستان میانه و سراب به منطقه [...]
عصر ایران   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
زمین لرزه به بزرگی 6.1 ریشتری روز یکشنبه بخش های وسیعی از افغانتسان را لرزاند. به گزارش ایرنا، شدت این زمین لرزه به حدی زیاد بود که تلویزیون ان دی تی وی هند اعلام کرد لرزش آن حتی در دهلی نو پایتخت آن کشور نیز حس شد. با این وجود مرکز لرزه نگاری قزاقستان شدت این زمین لرزه 6 ریشتر اعلام کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر در عمق 11 کیلومتری زمین بخشی از استان آذربایجان شرقی را لرزاند و در مناطقی از اردبیل هم احساس شد.
زمین لرزه ای به بزرگی 4.5 ریشتر در ساعت 6 و 20 دقیقه یکشنبه 28 دی مرز خلیج فارس، جزیره قشم و حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- مدیرکل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: زمین لرزه به بزرگی 4.5 ریشتر در عمق 7 کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و بندرکنگ در هرمزگان را لرزاند.
وقوع زمین لرزه ای به قدرت 6 ریشتر در افغانستان که در قزاقستان نیز احساس شد.
هرمز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: صبح امروز زلزله ای به بزرگی 4٫5 ریشتر حوالی بندر کنگ بندرلنگه رخ داد که در بررسی های اولیه خساراتی در پی نداشت.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
گروه استان ها زمین لرزه به بزرگی 4.5 ریشتر در عمق 7 کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و کنگ در هرمزگان را لرزاند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - زمین لرزه ای با شدت 3.3 ریشتر حوالی ساعت 6 صبح امروز یکشنبه شهر آلاشت از توابع شهرستان سوادکوه در استان مازندران را لرزاند.
فرتاک نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.5 ریشتر بندر کنگ در استان هرمزگان را لرزاند. این زمین لرزه در عمق 7 کیلومتری زمین و در ساعت 06.20 صبح امروز رخ داد. به گزارش فرتاک نیوز ،این زمین لرزه در بندرعباس و جزایر خلیج فارس نیز احساس شد.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.5 ریشتر ساعتی قبل بخش هایی از استان هرمزگان را لرزاند.
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر صبح امروز به مرکزیت شهر ترک میانه روی داد.
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 4.5 ریشتر امروز صبح بخش هایی از هرمزگان را لرزاند.
زمین لرزه ای به بزرگی 2 و 5 دهم ریشتر قطرویه در استان فارس را لرزاند
برترین ها   ۶ ساعت پیش    
خبرگزاری ایرنا: زلزله بخش هایی از هرمزگان و آذربایجان شرقی را لرزاند. زمین لرزه ای به بزرگی 4.5 ریشتر در ساعت 6 و 20 دقیقه یکشنبه 28 دی مرز خلیج فارس، جزیره قشم و حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 دهم ریشتر منطقه: ترک، آذربایجان شرقی را لرزاند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.5 ریشتر مرز خلیج فارس، جزیره قشم و کنگ در هرمزگان را لرزاند.
صبح امروز زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر شهرستان سراب در استان آذربایجان شرقی را لرزاند.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر آذربایجان غربی حوالی ترک (میانه) را لرزاند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۱:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: زمین لرزه ای به بزرگی 5.5 ریشتر در عمق 19 کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ (هرمزگان) را لرزاند مشخصات زمین لرزه: بزرگی: 5.5 محل وقوع: مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ(هرمزگان) تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1399/10/27 01:01:03 ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 4.3 ریشتر بامداد امروز شهرستان سراب در استان آذربایجان شرقی را لرزاند.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.5 ریشتر استان هرمزگان را لرزاند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 4.3 ریشتر بامداد امروز شهرستان سراب در استان آذربایجان شرقی را لرزاند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- زلزله ای به بزرگی 4.3 ریشتر بخش هایی از آذربایجان شرقی را لرزاند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
زلزله 6.2 ریشتری جزیره سولاوسی در اندونزی را لرزاند، تاکنون دست کم 42 کشته و صدها زخمی بر جای گذاشته است. مرکز زلزله نگاری اروپا- مدیترانه اعلام کرد که زمین لرزه ای با قدرت 6.2 ریشتر و در عمق 10 کیلومتری زمین ساعت یک بامداد جمعه به وقت محلی جزیره کوهستانی سولاوسی اندونزی را لرزاند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس – ایرنا - فیلم خسارتهای ناشی از زلزله به بزرگی 5.5 ریشتر ساعت 1 و 1 دقیقه و 3 ثانیه روز شنبه و اسکان اهالی در روستاهای کلاتوی بندرلنگه .
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در زمین لرزه ای به بزرگی 6.2 ریشتر در جزیره سولاوسی در اندونزی، حداقل 42 نفر جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- زلزله ای به بزرگی 5.5 ریشتر ساعت 1 و 1 دقیقه و 3 ثانیه بامداد امروز شنبه بندر کُنگ در استان هرمزگان را لرزاند. این زمین لرزه موجب ترک خوردگی دیوار برخی منازل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 2 و 7 دهم ریشتر خان زنیان در استان فارس را لرزاند
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ساعت 01:01 بامداد امروز شنبه 27 دی 1399 زلزله ای به بزرگی 5/5 ریشتر جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا - بندرعباس - زمین لرزه ای به بزرگی 5.5 ریشتر در عمق 19 کیلومتری زمین استان هرمزگان حد فاصل روستای باسعیدو بندر قشم و روستاهای سایه خوش و حمیران از شهرستان بندرلنگه را لرزاند که در این محدوده 37 روستا مشتمل بر 6 هزارو 553 خانوار با جمعیتی بالغ بر 25 هزار و 352 نفر زندگی می کنند. ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به وقوع زلزله ای به بزرگی 5.5 ریشتر در مناطقی از استان هرمزگان، گفت که عمق زیاد این زلزله، احتمال اینکه خسارت بالایی برجای گذاشته باشد را کم کرده است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۵    
بامداد شنبه (27 دی) زمین لرزه ای به بزرگی 5/5 ریشتر در عمق 19 کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۰    
بامداد شنبه (27 دی) زمین لرزه ای به بزرگی 5/5 ریشتر در عمق 19 کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
برترین ها: استاندار هرمزگان گفت: در پی زلزله 5.5 ریشتری شب گذشته در بندرلنگه و قشم تا کنون مصدومیت یک نفر گزارش شده و خساراتی به سیستم آبرسانی و برقرسانی وارد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان بامداد شنبه (27 دی) زمین لرزه ای به بزرگی 5/5 ریشتر در عمق 19 کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
منصور آرامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در تشریح جزییات زلزله ای که نیمه شب استان هرمزگان را لرزاند ، گفت: این زلزله ساعت 1:1دقیقه بامداد به بزرگی 5 ...
خبرگزاری ایلنا: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت:زمین لرزه بامداد امروز کنگ از توابع بندر لنگه خسارات جانی و تلفات نداشته و بیشترین خسارات مربوط به ریزش دیوار حیاط و ترک خوردگی سقف و دیوار برخی منازل در روستاهای اطراف کانون زلزله بوده است. ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نما ،همزمان با تداوم عملیات جستجوی حادثه دیدگان زمین لرزه 6.2 ریشتری در اندونزی، امروز (شنبه) پس لرزه ای به قدرت پنج ریشتر جزیره سولاوسی را لرزاند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
زلزله 6.2 ریشتری جزیره سولاوسی در اندونزی را لرزاند، تاکنون دست کم 42 کشته و صدها زخمی بر جای گذاشته است. مرکز زلزله نگاری اروپا- مدیترانه اعلام کرد که زمین لرزه ای با قدرت 6.2 ریشتر و در عمق 10 کیلومتری زمین ساعت یک بامداد جمعه به وقت محلی جزیره کوهستانی سولاوسی اندونزی را لرزاند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۹    
بنا به گزارش مرکز زلزله نگاری کشور زلزله ای به بزرگی چهار در مقیاس ریشتر حدفاصل روستای سایه خوش بندرلنگه و جزیره قشم در دریا را لرزاند که خسارات زیادی را به جا گذاشت. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
رشت پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 5.5 ریشتر بندرکنگ از توابع بندرلنگه در غرب هرمزگان را لرزاند. به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، زلزله ای با شدت 5/5 ریشتری ساعت یک بامداد امروز جنوب بندر کنگ و غذب قشم را در آب های خلیج فارس در عمق 19 کیلومتری زمین را لرزاند. ...
افق تازه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۴۹ سایت دیگر  
بامداد شنبه (27 دی) زمین لرزه ای به بزرگی 5/5 ریشتر در عمق 19 کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :سخنگوی اورژانس کشور گفت: زلزله 5/5 ریشتری کنگ هرمزگان که ساعت 1و 1 دقیقه بامداد امروز (شنبه 27 دی) رخ داد، هیچ مصدومی نداشت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی از وقوع زمین لرزه ای با قدرت 5.5 در مقیاس ریشتر در هرمزگان خبر داد.