دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۹:۵۲May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرزن آباد»

وارش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور با اشاره به یکطرفه شدن جاده چالوس و بروز مشکلات زیاد برای مردم بومی منطقه در مرزن آباد گفت: دولت 1200 میلیارد تومان اعتبار برای حل مشکلات جاده چالوس در نظر گرفته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت که به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این محور از دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت که به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این محور از دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به ترافیک سه کیلومتری در محدوده طویر جاده کندوان گفت: این محور از ساعت 18 به سمت تهران یکطرفه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست با اشاره هجوم خوش نشینان به عرصه های طبیعی مازندران گفت: تصرف عرصه های ملی از خط جنگلی مرزن آباد به علم کوه رسید .
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رییس سازمان محیط زیست: تجاوز به طبیعت و تصرف عرصه های ملی در این استان از خط جنگلی مرزن آباد به علم کوه رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران وزیر کشور با اشاره به یکطرفه شدن جاده چالوس و بروز مشکلات زیاد برای مردم بومی منطقه در مرزن آباد گفت: دولت 1200 میلیارد تومان اعتبار برای حل مشکلات جاده چالوس در نظر گرفته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سرهنگ پیمان کرمی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 28 اردیبهشت ماه جاری از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران ممنوع می شود. او افزود: همچنین تردد وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران از ساعاتی بعد با اعلام ماموران پلیس راه در محل بک طرفه خواهد شد. ...
محرابی نیا با بیان اینکه از ساعت 18 از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) محور یک طرفه بوده و از ساعت 24 طرح اتمام یافته و از محور از پل زنگوله تا مرزن آباد دوطرفه خواهد شد گفت: در صورت کم حجم بودن ترافیک محور، اتمام طرح یک طرفه از زمان اعلام شده اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران فرماندار نوشهر گفت: در دولت سیزدهم چند مگاپروژه از جمله گازرسانی به کجور، تغییر کلاس لوله در کاهش حریم گاز، آبرسانی، انتقال شبکه برق از مرزن آباد به رویان و فاز 2 تصفیه خانه انجام شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
عباس پوریانی، رئیس دیوان عالی مازندران در بازدید از محدوده کمرزرد بزرگراه کندوان افزود: یکی از نقاط خطرناک و ناایمن محور مرزن آباد – تهران محدوده کمرزرد است که دارای سستی بسیار زیادی است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
عباس پوریانی در بازدید از منطقه کمرزرد جاده کندوان افزود: یکی از قسمت های خطرناک و ناامن جاده مرزن آباد به تهران، منطقه کمرزرد است که دارای صخره هایی بسیار سست بوده و در صورت ریزش برف و باران، هر لحظه با احتمال ریزش این سنگ ها به داخل جاده همراه است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رئیس کل دادگستری مازندران امروز - دوشنبه - با همراهی مسوولان در حاشیه بازدید از معادن تولیدی شن و ماسه در بخش مرزن آباد چالوس در گفت و گو با خبرنگاران تاکید کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به مشکلات معادن و آلودگی های آن در مرزن آباد، گفت: مقرر شد همه معادن الزامات زیست محیطی از جمله دستگاه های تیکنر و تصفیه پساب را رعایت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
چالوس- رییس کل دادگستری مازندران سه ماه به صاحبان معادن در مرزن آباد چالوس فرصت داد تا الزامات و دغدغه های زیست محیطی مردم را برطرف کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به معضل ترافیک و یک طرفه شدن جاده مرزن آباد در ایام تعطیل، گفت: این موضوع مورد بازدید قرار گرفت و دستورات لازم اتخاذ خواهد شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
با حضور رئیس کل دادگستری مازندران، معاونین دادگستری استان و مسئولان حوزه قضایی بخش، به 78 درخواست در دیدار مردمی مسئولان قضایی مازندران در حوزه قضایی مرزن آباد رسیدگی شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - فرمانده پلیس راه کندوان گفت که به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این مسیر از دقایق پیش طی عصر جمعه از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، سرهنگ پیمان کرمی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 21 اردیبهشت ماه جاری از میدان امیرکبیر کرج و آزادراه تهران – شمال به سمت مازندران ممنوع می شود. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس راه البرز: تردد انواع وسایل نقلیه در روز پنجشنبه از ساعت 8:30 از مرزن آباد به سمت تهران انسداد به صورت کامل اعمال می شود و از ساعت 10:30 از ابتدای پل زنگوله تا انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یکطرفه اعمال می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۹:۴۹    
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این محور از دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۱    
فرمانده پلیس راه کندوان گفت که به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این محور از دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، فرمانده پلیس راه کندوان گفت. که به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این محور از دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۳    
اقتصادنیوز: به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، محور کندوان از دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، ایمان محرابی نیا مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور بیان کرد: تردد از آزادراه تهران – شمال و محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان از یک طرفه شدن این محور از بالای طویر مرزن آباد به سمت تهران و کرج خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - فرمانده پلیس راه کندوان گفت که به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این محور از دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جانشین پلیس راه کشور گفت: در محورهای پرتردد مخصوصا شمال کشور، محدودیت هایی را از ساعت 9:30 پیش بینی کردیم؛ محور چالوس از آزادراه تهران-شمال از مرزن آباد به سمت تهران یکطرفه شد و این محدودیت ادامه خواهد داشت تا بار ترافیکی کاملا تخلیه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
کرج- محو چالوس از مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه شد.
جانشین رییس پلیس راه راهور فراجا گفت: از ساعت 12:30 تردد همه وسایل نقلیه در محور چالوس از مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه شد.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت ترافیک در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده مرزن آباد و همچنین در مسیر جنوب به شمال آزاد راه تهران شمال حد فاصل تونل شماره 12 تا 13 و تونل شماره 17 تا شهرستانک و تونل البزر تا انتهای آزاد راه را نیز سنگین است.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد وسایل نقلیه از مسیر شمال به جنوب جاده چالوس تا اطلاع بعدی ممنوع است، وضعیت ترافیک در دیگر راه های ورودی به این استان را در زمان کنونی سنگین اعلام کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۴:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد وسایل نقلیه از مسیر شمال به جنوب جاده چالوس تا اطلاع بعدی ممنوع است، وضعیت ترافیک در دیگر مبادی ورودی به این استان را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از یک طرفه شدن جاده چالوس در مسیر جنوب به شمال خبر داد. سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایسنا دراین باره گفت: همانطور که پیشتر نیز اعلام شده بود با توجه به حجم تردد در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۵    
فرمانده پلیس راه کندوان: با توجه به حجم زیاد مسافر، محور کندوان از صبح امروز از مرزن آباد مسدود و از سمت تهران کرج یک طرفه شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۷:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران فرمانده پلیس راه کندوان گفت:با توجه به حجم زیاد مسافر، محور کندوان از صبح امروز از مرزن آباد مسدود و از سمت تهران کرج یک طرفه شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- فعالیت متعدد معادن و ادامه صدور مجوزهای آن در بخش مرزن آباد چالوس به عنوان معضل زیست محیطی به گفته هادی ردایی رییس شورای شهر این منطقه باعث شده در زمان حاضر نیمی از جمعیت مرزن آباد به خاطر آلودگی ناشی از گرد و غبار به بیماری آسم دچار شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۰:۰۳    
مرزن آباد- محمد ردایی، رییس شورای شهر مرزن آباد ترافیک سنگین و یکطرفه شدن محور کندوان را سبب ضربه زدن به اقتصاد منطقه که به شهر اکسیژن معروف است، برشمرد.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مرزن آباد از تحقق بودجه 100 میلیارد تومانی شهرداری مرزن آباد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
چالوس - رییس شورای شهر مرزن آباد پایین بودن محدوده شهری را از مشکلات این شهر به عنوان دروازه ورودی استان مازندران اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده پلیس راه کندوان از یکطرفه شدن این جاده به سمت تهران برای تخلیه بار ترافیکی خبر داد. به گزارش شفقنا از مهر، سرگرد محمد احمدی اظهار کرد: به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این محور از دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد. ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت که به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این محور از دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - فرمانده پلیس راه کندوان گفت که به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این محور از دقایق پیش از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
زلزله ای که مرزن آباد از توابع چالوس را لرزاند، هیچ خسارتی نداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اشاره به وقوع زمین لرزه دقایق پیش در بخش مرزن آباد چالوس گفت: این بلای طبیعی طبق گزارش های دریافتی تاکنون خسارت نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 3.7 ریشتر امروز حوالی مرزن آباد را لرزاند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - بخشدار مرزن آباد چالوس از سقوط یک دستگاه خودروی پراید در جاده کندوان به رودخانه چالوس و مصدوم و مفقود شدن 2 نفر در این سانحه خبر داد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، سرهنگ “پیمان کرمی “اظهار کرد: این ممنوعیت تردد به سبب کاهش بار ترافیکی و بازگشت سفر به سمت کرج و تهران صورت گرفته است. ...