یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۱:۳۸Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور هراز»

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به کاهش دید در محور هراز و سوادکوه استان، گفت: ممنوعیت تردد نداریم ولی محدودیت تردد درحال اجرا است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶    
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (رفت و برگشت) حدفاصل مرزن آباد تا هزار چم و محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو گزارش شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت:در حال حاضر در محور کندوان محدوده مرزن آباد به مجلار مسیر شمال به جنوب و محور هراز محدوده سه راهی چلاو به صورت دو طرفه شاهد ترافیک سنگین هستیم.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۰    
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار کرد: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (رفت و برگشت) حدفاصل مرزن آباد تا هزار چم و محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو گزارش شده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در محورهای کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه سنگین است. تهران – اقتصادبرتر – 25 شهریور 1400 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در محور کرج – چالوس حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و پل دزدبن تا مجلار ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ترافیک در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده شنگلده سنگین است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ترافیک در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده شنگلده سنگین است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر آشوری در گفت وگو با میزان، آخرین وضعیت ترافیکی جاده های پرتردد کشور را تشریح کرد و از مردم خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جاده های کشور از سامانه تلفنی، سایت و اپلیکیشن موبایلی 141 و همچنین سامانه پیامکی 1000144 استفاده کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر رفت و برگشت محدوده سه راهی دیزین و ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر رفت و برگشت محدوده های پلور و آب اسک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در برخی مقاطع محور هراز و ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین بین پایانه شهید کلانتری و گلدشت نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به اینکه در حال حاضر در محور کندوان مسیر شمال به جنوب در برخی مقاطع ترافیک سنگین است از بروز ترافیک سنگین در مسیر رفت و برگشت محور هراز محدوده سه راهی چلاو خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه این مرکز از آخرین وضعیت ترافیک محورهای برون شهری، در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های پلور و سه راهی چلاو و مسیر شمال به جنوب محدوده های تونل شماره یک، وانا و حدفاصل رینه تا آب اسک نیز ترافیک سنگین است. ...
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان بین بیلقان تا سرودار و همچنین محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور ترافیک سنگین است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور تردد در آزادراه تهران- شمال، محور هراز و چالوس روان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر در برخی مقاطع محور هراز و جاده فیروزکوه ترافیک نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۰۴    
احمد حسین زادگان استاندار مازندران با حضور در شهرستان آمل از پروژه خانه دانش آموزی بزرگمهر دادگر، پروژه های بخش امامزاده عبدالله، افتتاح پروژه های همزمان تعاون، جاده جایگزین سد مخزنی هراز و پروژه های عمرانی محور هراز بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران با اشاره به بازدید از سد مخزنی هراز، محور هراز و جاده جایگزین، گفت: برای تکمیل و بهره برداری جاده جایگزین محور هراز نیازمند اعتبار 10 میلیارد تومانی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های پلور و زیار باغ و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند را نشان می دهد.
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دستگیری سوداگر حرفه ای مرگ در آمل فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر و کشف 12کیلو و 500گرم تریاک خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هرازنیوز ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: نخستین تصاویر از واژگونی مرگبار اتوبوس در محور هراز
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه ترافیک شب گذشته در جاده های مازندران سابقه نداشت، گفت: تخلیه بار ترافیک محورهای مازندران تا ساعت 2 بامداد امروز به طول انجامید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: تردد در محور هراز مسیر جنوب به شمال با ترافیک سنگین همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محورهای هراز، فیروزکوه و امام رضا(ع) نیمه سنگین و روان در جریان است و همچنان از عبور خودروهای غیرمجاز جلوگیری می شود.
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
قاچاقچی مواد مخدر در ورودی مازندان زمینگیر شد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران ، از کشف 12 کیلوگرم مواد مخدر از یک سوداگر مرگ در محور هراز شهرستان آمل خبر داد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۱:۱۸    
معاون عملیات ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به وضعیت ترافیکی راه های کشور گفت: اعمال محدودیت تردد در جاده های کشور اجرا می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: جاده کندوان صبح امروز برای سومین روز پیاپی به علت تعمیرات بسته شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: بنا بر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد بین استانی خودروهای شخصی از / به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه آمل گفت: ممنوعیت تردد در محور هراز تا ساعت 24 روز جمعه هفته جاری ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه محور چالوس به دلیل انجام عملیات راهداری تا ساعت 17 امروز مسدود است، گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور نشان می دهد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال محور هراز خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور و تردد روان در محور های چالوس...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا: تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت(رفت و برگشت) روان است. همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند. براساس اعلام این مرکز از وضعیت ترافیکی سایر محورها، در آزادراه کرج - قزوین محدوده نظرآباد ترافیک سنگین است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۶    
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا: با اینکه تردد خودرو ها امروز در محور هراز - شمال شرق تهران کم است، اما در محور های تهران - فشم و کرج - قزوین شاهد ترافیک پرحجمی هستیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 341 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 26.1 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 341 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 26.1 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:بنابر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد بین استانی خودرو های شخصی میان شهر های قرمز و نارنجی ممنوع است. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های مشاء و پلور و تردد روان در محور های چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال مسیر (رفت و برگشت) برقرار است.
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را تشریح کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۲۲:۳۱    
هادی عبادی با بیان اینکه بازگشایی محور هراز صحت ندارد؛ گفت: تمامی مبادی مازندران استان با جدیت کنترل می شود و از ورود خودورها و مسافران، قاطعانه جلوگیری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران تردد در محور هراز را نیمه سنگین و ترافیک در آزادراه تهران - ساوه را سنگین توصیف کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۲۲:۱۲    
سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه بازگشایی محور هراز صحت ندارد؛ گفت: تمامی مبادی ورودی استان با جدیت کنترل می شود و از ورود خودورها و مسافران به استان مازندران، قاطعانه جلوگیری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نیروی انتظامی با تمام قدرت و توان در محورهای پنج گانه شرق استان تهران محدودیت های تردد را در این ایام اجرا می کند.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ هادی عبادی در گفت وگو با وارش با اشاره به اجرای جدی ممنوعیت عبور و مرور در محور هراز و سوادکوه اظهار کرد: کنترل ورودی پلاک های غیر بومی در این محورها به صورت 100 درصدی مهار شده و از ورود پلاک غیر بومی به طور جدی جلوگیری به عمل می آید. ...
598   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های مشاء و پلور و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-رشت محدوده رودبار نشان می دهد.