دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۴:۳۴Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور هراز»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت را ه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده بیلقان و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده پیست آبعلی نشان می دهد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: در حال حاضر تمامی محورهای مازندران باز است و مسیر جنوب به شمال محور هراز نیز بازگشایی شد و تنها محور کیاسر سمنان به دلیل شدت برف و بوران مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از بازگشایی محور هراز و انسداد محور بجنورد-آشخانه در خراسان شمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فرمانده پلیس راه مازندران گفت که محور هراز پس از برف زدایی باز شد و هم اکنون محور کیاسر که ارتباط ساری با سمنان را برقرار می کند ، به علت بارش شدید برف و کولاک در حوزه استحفاظی مازندران بسته شده است.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
جاده هراز که بر اثر بارش برف و بوران بسته شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ علیرضا قدمی در گفتگو با مهر با اشاره به تداوم بارش برف و باران در محورهای کوهستانی استان، احتمال سقوط بهمن را در محورهای استان زیاد دانست و گفت: محور هراز که برای ایمنی و تخلیه بار ترافیک مسدود شده بود، بازگشایی شده است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از بازگشایی محور هراز که به علت برف و کولاک شدید مسدود شده بود خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۵    
محور هراز که صبح امروز به علت برف و کولاک سنگین مسدود شده بود، بازگشایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از کاهش دید افقی در محور هراز خبر داد و گفت: عوامل راهداری آماده باش 100 درصدی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ازبارش برف و باران در جاده های 15 استان و انسداد محور هراز به دنبال برف و کولاک شدید خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از انسداد محور هراز از صبح امروز به دلیل کولاک شدید و بارش برف خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۹    
سوادکوه- نجفی، مدیرکل راهداری مازندران ارتفاع برف در محورهای کوهستانی استان را 50 سانتی متر بیان کرد و گفت: محور هراز برای ایمنی بیشتر مسدود شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: بارش بوران مسیر جنوب به شمال محور هراز را مسدود کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۳    
محور هراز به دلیل بارش برف و کولاک سنگین تا اطلاع بعدی بسته شد.
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندارن وضعیت محورهای ارتباطی استان را برفی و بارانی اعلام کرد و گفت: محور هراز به دلیل بارش برف مسدود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
محور هراز به دلیل بارش برف و کولاک سنگین تا اطلاع بعدی بسته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ماموران انتظامی 2سوداگر مرگ را در حین جابجایی 25کیلوگرم تریاک در محور هراز دستگیر کردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۵    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از لغو محدودیت تردد یکطرفه در محور هراز خبر داد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مرکز مدیریت راه های کشور از لغو محدودیت ترافیکی محور هراز (جنوب به شمال) در استان های تهران و مازندران از ساعت 13:10 امروز یکشنبه 28 دی 1399خبر داد. بر این اساس، محدودیت محور فوق تا اطلاع بعدی لغو شده و تردد به صورت دو طرفه انجام می شود. ...
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: پیش از این مقرر بود از ظهر امروز محورهای هراز و کندوان یک طرفه شود، اما به دلیل وضعیت عادی ترافیک، این محدودیت ترافیکی لغو شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران از مسدود شدن محور هراز از رودهن به شمال از ساعت 13 امروز خبر داد و گفت: تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 از آب اسک به سمت رودهن به شکل یک طرفه درخواهد آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز ساعت 13 یکشنبه به سمت شمال مسدود خواهد شد و هموطنان از مسیرهای جایگزین برای رسیدن به شمال کشور استفاده کنند.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران از اجرای محدودیت های ترافیکی در راه های مواصلاتی این استان خبر داد. سرهنگ علیرضا قدمی از محدودیت های ترافیکی در مازندران خبر داد و گفت: روز یکشنبه 28 دی از ساعت 12 تا 2 بامداد تردد از کرج به سمت شمال ممنوع و از ساعت 15 تا 2 بامداد از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دماوند- رئیس جمعیت هلال احمر دماوند از واژگونی خودرو تندر 90 در محور هراز خبر داد و گفت: طی این حادثه 2 نفر مصدوم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مقام مسوول مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است، همچنین تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 امروز و فردا یکشنبه 29 دی تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد ممنوع است.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش نما ،سرهنگ علیرضا قدمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با هماهنگی ناجا و وزارت کشور از امروز طرح محدودیت های ترافیکی نیز در سه محور هراز ، کندوان وسوادکوه به اجرا درآمده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در محور هراز تردد خودرو از ساعت 13 امروز و یکشنبه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، گفت: در محور کندوان تردد از ساعت 12 روز 28 دی تا ساعت 2 روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به مرزن آباد ممنوع است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده های بیلقان و تونل کندوان و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور، و ترافیک نیمه سنگین در محور پردیس-تهران و بالعکس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده های بیلقان و تونل کندوان و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور، از ترافیک نیمه سنگین در محور پردیس-تهران و بالعکس خبر داد.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح وضعیت ترافیکی جاده های کشور از احتمال آغاز بارندگی در جاده های استان های غربی کشور از عصر امروز خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه محور کندوان تا ساعت 17 امروز 21 دی مسدود است، گفت: محور هراز امشب از ساعت 21 تا ساعت 6 صبح فردا مسدود می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور هراز امشب مسدود است و اعمال محدودیت انسداد در محور کندوان نیز از صبح امروز در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران از بسته شدن محور کندوان به دلیل انجام عملیات راهداری خبر داد و گفت: محور هراز نیز امشب مسدود می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۱    
ساری- نجفی، مدیرکل راهداری مازندران گفت: محور هراز و کندوان به صورت مقطعی طی هفته جاری برای عملیات راهداری مسدود می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۷    
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: محور هراز امروز و فردا به مدت دو شب از ساعت 21 تا 6 صبح مسدود می شود و در این ساعات از ورود خودروها به این جاده جلوگیری به عمل خواهد آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: محور هراز در محدوده های تونل سد، وانا، تکاور و زیارباغ به دلیل عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل از کیلومتر 25 تا 95 از امروز تا 21 دی 99 به مدت 2 شب از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد مسدود است و تردد از محورهای فیروزکوه و کندوان انجام می شود.
به منظور اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل محور هراز (محدوده های تونل های سد ، وانا ، تکاور و زیارباغ ) محور فوق در روزهای شنبه و یکشنبه 20 لغایت 21 دی ماه ( به مدت 2 شب ) از ساعت 21 الی 6 صبح روز بعد مسدود می باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور هراز امشب و فردا شب مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از انسداد محور هراز از امشب تا بامداد فردا خبر داد و گفت: جاده جایگزین برای تردد خودروها فیروزکوه و آزادراه تهران شمال خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم سه محور مواصلاتی کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور هراز مسیر رفت و برگشت در محدوده آبعلی و در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل کُندر تا سرودار و مسیر رفت و برگشت محدوده وینه، ترافیک سنگین است.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۰    
پدال نیوز: مدیر مرکز ترافیک راه ها گفت: هم اکنون در محور هراز بارش برف و باران و در محورهای فیروزکوه، کندوان و آزادراه قزوین-رشت، بارش باران گزارش شده است و در آزادراه تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز ترافیک راه ها گفت: هم اکنون در محور هراز بارش برف و باران و در محورهای فیروزکوه، کندوان و آزادراه قزوین-رشت، بارش باران گزارش شده است و در آزادراه تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا صبح امروز از بارش برف در محورهای هراز و فیروزکوه خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حیدر نوروزی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اظهار کرد: در 48 ساعت اخیر شاهد بارش برف در محورهای مختلف استان تهران از قبیل محور تهران-شمال، تهران-فیروزکوه، تهران-شمیرانات و محور هراز بودیم. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی روز جمعه در گفت و گوبا خبرنگار انتظامی ایرنا افزود: هم اکنون محور هراز که به علت بارش سنگین برف و کولاک شدید و کاهش دید و همچنین عدم ایمنی از ناحیه آمل به سمت تهران مسدود شده بود، بازگشایی شد. وی ادامه داد: همچنین محور هراز از مسیر (رفت و برگشت) [...]
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
احمد اسدی از ثبت 50 سانتی متر برف در تمل رامسر خبر داد و گفت: شانه تراش و کلاردشت نیز به ترتیب با 35 و 32 میلیمتر برف، هوای سردی را تجربه کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
محور هراز که بامداد امروز به علت بارش برف و کولاک شدید مسدود شده بود،بازگشایی شد.