یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۹:۱۰May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور هراز»

شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا_ رییس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت تردد را در محورهای ارتباطی استان عادی و روان اعلام کرد. سید محسن هاشمی در گفت وگو با خبرنگار مهر وضعیت تردد در راه های استان از جمله کندوان، سوادکوه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تردد خودروها در محور های هراز وسوادکوه روان و نیز در جاده چالوس همراه با ترافیک سنگین اعلام شد .
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۹    
سرهنگ ایرج کهریزی از انسداد محور هراز در روز های دوشنبه هر هفته از 31 اردیبهشت ماه تا 20 شهریورماه خبر داد. +
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) حدفاصل ماسال تا مجلار و محدوده های مکارود، انارک، هزارچم، ولی آباد، خوشبختی و وینه، محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های بایجان و آب اسک ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی شرق استان تهران از انسداد محور هراز در روزهای دوشنبه هر هفته از 31 اردیبهشت ماه تا 20 شهریورماه خبرداد.
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد که محور هراز در اجرای عملیات خاک برداری و اصلاح شیب ترانشه در محور هراز محدوده قلابن، هنگام انجام عملیات مسدود خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اجرای طرح راهداری محوری در محور هراز خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده آب اسک ترافیک سنگین برقرار است.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
براساس آخرین اطلاعات از وضعیت جاده های کشور، محورهای شمالی با توجه به اتمام تعطیلات هم اکنون مسیر چالوس و هراز ترافیک سنگین گزارش شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک پرحجم در مسیر بازگشت از شمال در دو محور هراز و چالوس خبر داد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، سید محسن هاشمی با اشاره به لغو محدودیت ترافیکی در محور کندوان و آزادراه تهران – شمال گفت: در حال حاضر تردد در محور کندوان مسیر شمال -جنوب محدوده های دزد بن، هزار چم و ولی آباد نیمه سنگین و گاهی اوقات سنگین است. ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، پیش بینی می شود ترافیک پرحجمی را در اکثر محورهای مواصلاتی شاهد باشیم؛ در حال حاضر اکثر محورهای مواصلاتی، محورهای اصلی کشور تردد باز است. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: در حال حاضر تردد از آزادراه تهران - شمال، محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) و محور هراز ممنوع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ترافیک بسیار سنگین در محور هراز و ورودی های شرق پایتخت خبر داد و گفت: به علت موج بازگشت مسافران از تعطیلات پایان هفته محور هراز از شمال به جنوب یک طرفه و تردد در میسر جنوب به شمال محور هراز ممنوع است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راههای کشور از یکطرفه شدن محور هراز و جاده چالوس تا اطلاع بعدی خبر داد و اعلام کرد: در جاده های 11 استان کشور باران می بارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرکز مدیریت راههای کشور از یکطرفه شدن محور هراز و جاده چالوس تا اطلاع بعدی خبر داد و اعلام کرد: در جاده های 11 استان کشور باران می بارد.
اقتصاد آنلاین / روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور سازمان راهداری از ممنوعیت تردد در جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع ثانوی و ترافیک سنگین در هراز و فیروزکوه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راههای کشور از یکطرفه شدن محور هراز و جاده چالوس تا اطلاع بعدی خبر داد و اعلام کرد: در جاده های 11 استان کشور باران می بارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از یکطرفه شدن محور هراز در مسیر شمال به جنوب خبر داد و گفت: این محور از جنوب به شمال تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، سید محسن هاشمی اظهار کرد: مسیر جنوب به شمال جاده کندوان به دلیل تخلیه با ترافیکی مسدود و تردد از محورهای جایگزین برقرار است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
ترافیک در محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) محدوده ماسال، محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده سه راهی چلاو سنگین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک در تمامی محور های شمالی کشور را شاهد هستیم که در محور های هراز و فیروزکوه سنگین است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال)، محور هراز مسیر (جنوب به شمال)، محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) و آزادراه تهران – پردیس ترافیک سنگین برقرار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: ترافیک سنگین در تمامی محور های شمالی به ویژه آزادراه تهران-شمال و هراز گزارش شده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۰   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های کشور در توضیح وضعیت ترافیکی جاده های شمالی کشور از ترافیک سنگین در برخی از محور ها خبر داد.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۵:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیکی فوق سنگین از جنوب به شمال هراز و فیروزکوه وجود دارد و تردد در خروجی های شرقی پایتخت به سمت شمال قفل شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۷    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای لاریجان (هراز) از برگزاری یک دوره مسابقه تیر اندازی بین راهداران و کارکنان این اداره به مناسبت گرامی داشت روز ایمنی حمل و نقل خبر داد.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24- سرهنگ ایرج کهریزی در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای شرق استان تهران، اظهار کرد: وضعیت تردد در مسیر شمال به جنوب محور هراز سنگین است و با توقف متعدد خودروها مواجه هستیم.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_ رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در محورهای شمال شرق پایتخت خبر داد. سرهنگ ایرج کهریزی در گفتگو با مهر در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای شرق استان تهران، اظهار کرد: وضعیت تردد در مسیر شمال به جنوب محور هراز سنگین است و با توقف متعدد خودروها مواجه هستیم. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال)، محور هراز مسیر(جنوب به شمال) و آزادراه تهران - شمال مسیر(جنوب به شمال) ترافیک سنگین برقرار است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۱    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای هراز گفت: محور هراز پس از پاک سازی بر اثر ریزش سنگ از سوی راهداران هم اکنون تردد در این محور برقرار است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
بخشدار لاریجان با اشاره به برقراری تردد در جاده شریانی هراز، گفت: پس از بارش شدید باران در محور مواصلاتی هراز، ریزش سنگ و سنگریزه تردد در این مسیر ارتباطی پس از ایمن سازی و پاکسازی برقرار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۵    
ساری- رییس مرکز مدیریت راه های مازندران از بازگشایی محور هراز خبر داد و تردد را در این مسیر عادی و روان اعلام کرد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مطابق اعلام مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای، محور هراز بازگشایی شد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای، محور هراز در استان مازندران با تلاش عوامل راهداری بازگشایی شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- رییس پلیس راه مازندران از بازگشایی جاده هراز خبر داد و گفت: این محور که به علت ریزش سنگ برای جلوگیری از حوادث احتمالی از صبح امروز سه شنبه مسدود شده بود، پس از ایمن سازی و هماهنگی های لازم بازگشایی شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۷    
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای امروز سه شنبه 4 اردیبهشت از بازگشایی محور هراز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای هراز از اجرای عملیات پاکسازی محور هراز پس از ریزش سنگ خبر داد.
هراز نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۳    
هراز مسدود شد بارش شدید باران و احتمال ریزش سنگ موجب انسداد مسیر هراز تا اطلاع بعدی شد. تردد در مسیرهای کندوان، سوادکوه و کیاسر جریان دارد. ویدیو مربوط به محور هراز محدوده باغ صفا ؛ ریزش کوه بر اثر بارندگی می باشد. سه شنبه 4 اردیبهشت 1403 ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران از بسته بودن محور هراز به دلیل ریزش سنگ تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای امروز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه از مسدود بودن مسیر رفت وبرگشت محور هراز و بارش برف وباران در این محور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
محور هراز مسیر رفت و برگشت به علت ریزش سنگ تا اطلاع بعدی مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ساری- رییس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: مسیر رفت و برگشت محور هراز به دلیل بارش باران و نبود ایمنی مسدود شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۱    
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: محور هراز مسیر (رفت و برگشت) تا اطلاع بعددی مسدود می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
محور هراز به علت بارش باران و ریزش سنگ تا اطلاع بعدی مسدود می باشد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۵۶    
رئیس پلیس راه مازندران:بارش شدید باران و احتمال ریزش سنگ موجب انسداد محور هراز تا اطلاع بعدی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- رییس پلیس راه مازندران گفت: محور هراز به دلیل بارش سنگین باران و احتمال ریزش سنگ به صورت مقطعی مسدود و تردد از مسیر جایگزین انجام می شود.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
پلیس راه کشور اعلام کرد: بارش شدید باران و احتمال ریزش سنگ باعث انسداد محور هراز در هر دو مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی شد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، ترافیک در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده آب اسک سنگین است.همچنین تردد در محورهای چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی اند. ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، سید محسن هاشمی درباره آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای استان افزود: در حال حاضر تردد در محور هراز مسیر دوطرفه سنگین است. ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
تین نیوز گزارش آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را از رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی بشنوید.