یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۷:۴۴Oct 2020 25

جدیدترین‌های «راهداری»

تحلیل بازار   ۸ دقیقه پیش    
تهران- مصدقی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از ترافیک پرحجم در آزادراه تهران - کرج خبر داد و گفت: 45 اکیپ گشت راهداری به صورت شبانه روزی در حال کنترل وضعیت ترافیکی و ترابری جاده های استان هستند.
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در 6 ماه نخست سال تعداد مسافر از تعداد سفر، بیشتر کاهش یافته است؛ ما تعداد سفرها را افزایش دادیم تا تعداد کمتری مسافر در هر سفر داخل اتوبوس ها قرار گیرند.
معاون راهداری سازمان راهداری گفت: متاسفانه امسال بودجه ای برای نوسازی ماشین آلات کشاورزی در نظر گرفته نشده در صورتی که بخش عمده ای از ماشین آلات راهداری فرسوده هستند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به توسعه زیرساختهای جاده ای استان در سالهای اخیر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک میلیون و 500 هزار مسافر از طریق ناوگان مسافربری استان جابه جا شده اند.
میدان سرداران و شش هزار و 200 شهید استان لرستان در ورودی شرقی(کمالوند) خرم آباد توسط راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان ساماندهی می شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان یکی از عامل های اصلی تلفات جاده ای را عدم توجه به فرهنگ رانندگی ایمن دانست.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: ترافیک در آزادراه تهران - کرج محدوده گرمدره سنگین است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: ترافیک در آزادراه تهران - کرج محدوده گرمدره سنگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای: سفر های بین استانی در تعطیلات آخر هفته ای که گذشت در مقایسه با هفته قبل آن، 17/6 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از آسفالت 250 محور روستایی تا پایان خردادماه سال آینده خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از راهدارخانه ها و محورهای شریانی استان کرمانشاه بازدید کرد.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 10.4 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶    
مهندس علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس در هفته نیروی انتظامی و به منظور تعامل و هم اندیشی در فعالیت های مشترک با فرمانده نیروی انتظامی استان فارس دیدار کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 516 پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه های عمرانی "شهاب تدکار"، در خوزستان ثبت شده است.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک از مرمت و زیبا سازی سکوهای نماز در محورهای حوزه استحفاظی دیهوک خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: ناوگان حمل و نقل استان در هفت ماه گذشته 13 میلیون تن بار را جا به جا کرده است.
تاریخ انتشار: 1399/08/04 مدیرکل دفتر آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای در نشست هم اندیشی پلیس با اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان که با موضوع ایمنی برگزار شد ...
زریان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۲    
سرویس موکریان_ سرپرست راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان بوکان گفت: هفت کیلومتر و 600 متر راه روستایی در بوکان آماده آسفالت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 981 کیلومتر از محور های مواصلاتی استان اردبیل تجدید خط کشی شده است.
بر اساس آخرین آمار و اطلاعات ثبت شده از دوربین های تردد شمار در حال حاضر مشکلی در محورهای مواصلاتی کشور وجود ندارد و آزاد راه کرج تهران، آزادراه قزوین کرج و آزادراه تهران کرج بیشترین تردد وسایل نقلیه را طی 24 ساعت گذشته تجربه کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از جابجائی بیش از 733 هزار نفر مسافر در استان اردبیل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی 37 راهدارخانه برای زمستان امسال، گفت: در مجموع 700 نفر در قالب اکیپ های مختلف در این راهدارخانه ها آماده هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 141 هزار و 390 هزارتن کالای ایرانی در 7 ماه گذشته از پایانه مرزی بیله سوار صادر شده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 10.4 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب سازمان راهداری سراسر کشور طی شبانه روز گذشته تردد وسایل نقلیه در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل کاهش 10.4 درصدی را نشان می دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 10.4 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: 61 دوربین ثبت تخلف در استان روشن و پلاک خوان بوده و سرعت را ثبت کرده و تنها به سرعت لحظه ای اکتفا نمی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با تکذیب شایعات مربوط به افزایش قیمت گازوئیل گفت: باتوجه به ضرورت کنونی کشور، گازوئیل امسال و سال آینده گران نمی شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبرداد: آغاز فرآیند عمرانی جاده چادگان به اصفهان از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: 25 هزار تُن شن و ماسه برای رفع یخبندان در راه های ارتباطی اصلی بین شهری و روستایی این استان ذخیره شده است.
رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : از ابتدای سال جاری تا به امروز بیش از 1200 عدد کلاه ایمنی به طور رایگان بین راکبین موتور سیکلت در مازندران توزیع و اهدا گردید. ...
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2254 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 10٫4 درصد کاهش تردد را نشان می دهد به گزارش خبر روز، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی ، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از ورود بالغ بر 520 نفر راننده باری در شش ماهه نخست سال جاری به چرخه حمل و نقل جاده ای استان خبر داد . ...
تابلوی پیام متغیر ( VMS) محور ارومیه-مهاباد (رشکان) در شرف آغاز راهداری زمستانی به بهره برداری رسید . به گزارش روابط عمومی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی گفت: تابلوهای پیام متغیر (vms) محور ارومیه-مهاباد (رشکان) در شرف آغاز طرح راهداری زمستانی، به بهره برداری رسید . ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد کاهش بالغ بر 94 درصدی در تناژ ترانزیت خروجی از استان بودیم . ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ساماندهی ورودی پایانه مرزی تمرچین با 100 میلیارد ریال اعتبار، به زودی آغاز می شود . به گزارش روابط عمومی ...
ساخت و توسعه 415 کیلومتر از کریدور غرب بزرگراهی کشور و توسعه و تکمیل پایانه های مرزی در جهت توسعه صادرات غیر نفتی در استان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در سومین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان گفت ...
معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در نشست با استاندار مازندران عنوان کرد: جاده های مازندران محور توسعه همه جانبه استان محسوب شده ، از این رو تعریض و ارتقاء جاده های مازندران نیازمند عزم ملی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
زاهدان - معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از ایمن سازی فیزیکی 38 باب مدرسه در حاشیه راه های این استان در هفت ماه نخست سال جاری خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۳۴   + ۹۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با رد ادعای افزایش قیمت گازوئیل تا پایان امسال گفت: نه امسال و نه سال آینده به هیچ عنوان قیمت گازوئیل تغییر نخواهد کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور از اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور-کاشمر با اعتبار 800 میلیون تومان خبر داد.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۱۲    
در پی مصوبه اخیر دولت برای دور کاری در دوران کرونا ،رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: آمادگی کامل برای اجرای مصوبات دولت و ستاد ملی کرونا را در زمینه داریم و هم اکنون برخی کارمندان به دلیل داشتن بیماری زمینه ایی یا نوزاد در حال انجام وظایف خود به صورت [...]
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
محسن منصوری معاون بنیاد مستضعفان و مدیرعامل بنیاد علوی کشور با حضور حجت الاسلام راوند امام جمعه دیشموک، سرهنگ محقق زاده فرمانده سپاه کهگیلویه، علیرضا اتابک فرماندار کهگیلویه و مهندس نصیری مدیرکل اداره راهداری استان و مهندس دیانتی مدیر اداره راهداری کهگیلویه و جمعی دیگر مسئولان شهرستانی و بخشی از ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بسته شدن مرز جنوبی افغانستان و مرزهای زمینی ترکمنستان با ایران همزمان با رونق کریدورهای جدید تجاریت بین المللی حجم ترانزیت کالا را از طرق مرز دوغارون واقع در خراسان رضوی با افغانستان افزایش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از ابلاغ آغاز فرآیند عمرانی جاده چادگان به اصفهان از سوی سازمان راهداری کشور خبرداد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: از ابتدای امسال تاکنون کار مرمت و نگهداری علائم و تابلو ها و راه ها در بیش از 350 کیلومتر از محور های مواصلاتی استان اجرا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت راه های روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تا پایان سال مالی جاری، دو هزار و 500 کیلومتر دیگر به مجموعه راه های روستا های بالای 20 خانوار کشور افزوده می شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 3 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
در پی مصوبه اخیر دولت برای دورکاری در دوران کرونا، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: آمادگی کامل برای اجرای مصوبات دولت و ستاد ملی کرونا را در این زمینه داریم و هم اکنون برخی کارمندان به دلیل داشتن بیماری زمینه ای یا نوزاد در حال انجام وظایف خود به صورت دورکار هستند.