چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۲:۲۶Apr 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ بلیت»

فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
هر ساله در شورای شهر تهران نرخ کرایه حمل ونقل عمومی تصویب و سپس فرمانداری هم تأیید می کند. از روز شنبه، یک اردیبهشت، نرخ ورودیه در مترو داخل تهران 16 درصد افزایش می یابد. نرخ بلیت تک سفره از 3300 به 4300 تومان افزایش و خطوط حومه برای پرند و هشتگرد 30 درصد نرخ بالا می رود. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس از دیروز، شنبه، افزایش یافت. عضو شورای شهر تهران می گوید که این کار بر اساس مصوبه شورا و تایید فرمانداری است. از یکم اردیبهشت 1403، بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و با تایید فرمانداری، 28 درصد قیمت بلیت مترو ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24- هر ساله در شورای شهر تهران نرخ کرایه حمل نقل عمومی تصویب و سپس فرمانداری هم تایید می کند. از روز شنبه یک اردیبهشت نرخ ورودیه در مترو داخل تهران 16 درصد افزایش می یابد. نرخ بلیت تک سفر از 3300 به 4300 تومان افزایش و خطوط حومه برای پرند و هشتگرد 30 درصد نرخ بالا می رود.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
با قطع سهمیه بنزین رانندگان اسنپ و تپسی باید منتظر افزایش کرایه تاکسی های اینترنتی بود.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی با اشاره به بهای اندک بلیت موزه ها در کشور گفت: موزه ملی ایران کم از لوور نیست.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران نرخ کرایه های 1403 حمل و نقل عمومی پایتخت، 16 تا 45 درصد افزایش پیدا کرد و از امروز اول اردیبهشت اجرا می شود. به گزارش خبرنگار حوزه شهری باشگاه خبرنگاران جوان ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
با تصمیم اعضای شورای اسلامی شهر تهران و تایید فرمانداری نرخ بلیت تک سفره ناوگان مترو از سه هزار و 300 تومان به 4 هزار و 300 تومان افزایش یافت و همچنین درخصوص نرخ بلیت مترو به شهر های پرند و هشتگرد نیز شاهد افزایش 30 درصدی هستیم. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۵۲ سایت دیگر  
مهر نوشت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران که به تصویب هیأت تطبیق فرمانداری تهران رسید، افزایش نرخ کرایه های تاکسی، اتوبوس و مترو از ابتدای امروز اول اردیبهشت ماه سال 1403 انجام گرفت. بر اساس مصوبه شورای شهر نرخ بلیت تک سفره مترو که فعلاً 3,300 تومان است، برای امروز حداکثر مبلغ 4,300 تومان [...]
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
نرخ جدید کرایه های تاکسی، مترو و اتوبوسرانی بر اساس مصوبه شورای شهر و تصویب هیأت تطبیق فرمانداری از امروز اعمال شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس تصمیم گرفته شده در پارلمان شهری در پایتخت، نرخ ورودیه در مترو در محدوده داخل شهر 16 درصد افزایش یافت؛ به این صورت که این افزایش به ازای هر کیلومتر فقط تا سقف 30 کیلومتر محاسبه خواهد شد و از 30 کیلومتر بیشتر را شامل نمی شود؛ بنابراین ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۵    
محمدمهدی اسماعیلی در حالی صحبت از نرخ بلیت های جدید اجراهای صحنه ای در حیاط دولت کرد که هنوز هیچ به طور رسمی هیچ کارگروه و شورایی برای میزان افزایش قیمت بلیت ها تشکیل جلسه نداده اند!
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۱۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران جزئیات افزایش بهای بلیت مترو، اتوبوس و کرایه تاکسی که قرار است از اول اردیبهشت ماه اعمال شود را تشریح کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد مقدس، تغییر نرخ بهای خدمات سازمان اتوبوسرانی مشهد از اول اردیبهشت ماه اعمال می شود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت: در ایام اربعین ناوگان حمل و نقل عمومی توسعه می یابد و همه سعی و تلاش ما براین است که چالش های موجود در سفر اربعین نسبت به سال های گذشته کمتر شو.د
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۷    
ثبت 63 میلیون نفر شب اقامت در نوروز 1403 و عدم تاثیر افزایش نرخ بلیت موزه ها در تورهای گردشگری که سال گذشته بسته شدند، از جمله مواردی است که در نشست خبری ستاد هماهنگی خدمات سفر مطرح شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بلیت هواپیما گران می شود ؛ خبری که چند روز پیش در همه رسانه های خبری پیچید که البته پس از مدت کوتاهی توسط سازمان هواپیمایی کشور تکذیب شد. مشابه چنین خبری اردیبهشت 1402 نیز حسابی سروصدا کرد و در نهایت نیز افزایش نرخ میسر نشد ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ناژوان شهرداری اصفهان از کاهش 30 درصدی نرخ بلیت مراکز گردشگری ناژوان از امروز (شنبه) خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 14 رأی موافق با افزایش 35 درصدی نرخ بلیت بازدید از باغ پرندگان موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تکذیب برخی شایعات فضای مجازی مبنی بر گران شدن نرخ بلیت هواپیما تا 2 هفته دیگر، تغییر نرخ بلیت هواپیما را منوط به ابلاغ ستاد تنظیم بازار برشمرد و هرگونه تغییر قیمت ها را تکذیب کرد.
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پیشنهاد افزایش قیمت بلیت هواپیما در شورای عالی هواپیمایی مطرح شده و تا دو هفته آینده این افزایش اعمال خواهد شد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۲    
در حالی که یکی از مهمترین مطالبات شرکت های حمل و نقلی در بخش های مختلف آزادسازی نرخ بلیت است، کارشناسان می گویند تا وقتی شرکت های حمل و نقل سوخت یارانه ای از وزارت نفت می گیرند آزادسازی قیمت بلیت صورت نمی گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی گفت: افزایش پنجاه درصدی نرخ بلیت هواپیما به صورت مقطعی و در زمان اوج درخواست ها بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: با توجه به گرانی و تورم، به نظر می رسد کم کم حتی حضور در ورزشگاه و تماشای مسابقات فوتبال هم دور از دسترس خیلی از شهروندان قرار می گیرد. بر اساس افزایش قیمتی که بلیت های ورزشگاه آزادی برای سال جدید پیدا کرده و در نخستین گام از مسابقه شنبه آینده استقلال برابر مس رفسنجان آغاز خواهد شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۳:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق پروانه فعالیت شرکت خدمات مسافرت هوایی ماه افسون گشت ایرانیان، به علت گران فروشی و نمایش نرخ بلیت در مسیرهای داخلی بالاتر از نرخ مصوب این سازمان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر دفتر حمل ونقل مسافر سازمان حمل ونقل جاده ای با بیان اینکه در ایام نوروز در عرضه بلیت اتوبوس کمبودی اعلام نشد، گفت: در ایام نوروز نرخ بلیت اتوبوس افزایش پیدا نکرد و تا به امروز مصوبه ای برای افزایش نرخ بلیت اتوبوس نداشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
درحالیکه وزارت میراث فرهنگی نرخ بلیت موزه ها را 2 روز مانده به آغاز سال نو 5 تا 6 برابر افزایش داده است، تلاش می کند تا نرخ بلیت ها را با کشورهای دیگر مقایسه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نرخ بلیت موزه ها و مراکز فرهنگی تاریخی ایران، همچنان در رده ی پایین ترین رقم ها در مقایسه با دیگر کشورهاست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به بالا بودن نرخ بلیت موزه ها در دنیا گفت: قیمت ورودی موزه های ایران پایین ترین نرخ در دنیاست.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
نرخ بلیت ورودی موزه ها، بناها و پایگاه های تاریخی تا پایان سال گذشته برای شهروندان ایرانی بین 5 تا 10 هزار تومان بود، که از اول فروردین ماه 1403 از 20 تا 50 هزار تومان افزایش یافته است. این بها برای اتباع خارجی نیز از 50 و 100 هزار تومان به 250 و 400 هزار تومان افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
جامعه تورگردانان ایران در نامه ای به وزیر میراث فرهنگی از افزایش ناگهانی و 5 برابری نرخ بلیت اماکن تاریخی گلایه کردند.
شعار سال   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۳:۲۲    
جعفر یازرلو ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، گفت: به دلیل افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده در بودجه 1403 از 9 درصد به 10 درصد ، جدول جدید نرخ بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی بروز رسانی شده و برای اطلاع شهروندان ، منتشر شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تعاونی های مسافربری کشور گفت: با توجه به نرخ پایین بلیت حمل و نقل جاده ای رانندگان و مالکان اتوبوس ها در انتظار افزایش این نرخ هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۸:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمتی که برای بسیاری از مقاصد تنظیم شده صرفه اقتصادی ندارد، به طوری که قیمت اتوبوس و هزینه های دیگری که راکب یا شرکت صاحب اتوبوس باید پرداخت کند، با این قیمت همخوانی ندارد. امیدوار هستیم تا شاهد یک تنظیم گری در حوزه قیمت نرخ بلیت اتوبوس های بین شهری باشیم.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: شورای شهر تهران در اواخر سال 1402، نرخ کرایه های جدید اتوبوس، مترو و تاکسی برای سال 1403 را تصویب کرد و براساس این مصوبه، افزایش کرایه ها در فروردین ماه ممنوع است و از ابتدای اردیبهشت ماه، نرخ های جدید اعمال خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه در پاسخ به چرایی افزایش یکباره و 6 برابر شدن نرخ بلیت ورودی به اماکن باستانی و گردشگری استان در تعطیلات نوروز پاسخ دهی به این موضوع را منوط به هماهنگی با وزارتخانه متبوعش اعلام کرد.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه جرایم ایرلاین های متخلف را باید افزایش داد تا تخلف را تکرار نکنند، گفت: مجلس با درصد اعلام شده برای افزایش بلیت هواپیما مخالفت کرد.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
سازمان سینمایی اعلام کرد قیمت بلیت سینماها تا آبان یا آذر تغییر نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل ثبت آثار، حفظ و احیای میراث معنوی و طبیعی وزارت میراث فرهنگی کشور، از تصمیم این وزارتخانه برای افزایش بهای بلیت ورودی اماکن تاریخی و گردشگری دفاع کرد و آن را تصمیمی منطقی دانست.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
با افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده قیمت بلیت هواپیما در سال 1402 هم تغییر کرد و سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بارگذاری جدول جدید نرخ بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بارگذاری جدول جدید نرخ بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۲:۰۸   + ۸۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از بارگذاری جدول جدید نرخ بلیت هواپیما در مسیرهای داخلی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرمانداری تهران گفت: هیات تطبیق فرمانداری نسبت به بررسی نرخ های جدید کرایه وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی پایتخت برای سال آینده اقدام و آن ها را تایید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۸۶ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرمانداری تهران گفت: هیات تطبیق فرمانداری نسبت به بررسی نرخ های جدید کرایه وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی پایتخت برای سال آینده اقدام و آن ها را تایید کرد.
اقتصاد آنلاین / سیمرغ   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: شورای عالی هواپیمایی این هفته برای تعیین نرخ بلیت هواپیما در سال آینده تشکیل جلسه می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
طبق گفته رییس سازمان هواپیمایی کشوری بلیت بیزنس هواپیماها نرخ مصوب ندارد و همین باعث شده تعداد صندلی های بیزنس در یک هواپیما افزایش پیدا کند.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۱:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
همزمان با دویست و بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران لایحه تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 1403 بررسی و نرخ کرایه مترو، اتوبوس و تاکسی اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با دویست و بیست و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران لایحه تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 1403 بررسی و نرخ کرایه مترو، اتوبوس و تاکسی اعلام شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مرزبان سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر با بیان اینکه سن ناوگان ایران در حال حاضر حدود 20 سال است گفت: به صورت غیر رسمی گفته می شود 20 تا 40 درصد نرخ بلیت ناوگان دریایی افزایش داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا : سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از افزایش20 تا 40 درصدی نرخ بلیت ناوگان دریایی به صورت غیر رسمی خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
هم زمان با دویست وبیست ودومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، لایحه تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل ونقل عمومی شهر تهران در سال 1403 بررسی و نرخ کرایه مترو، اتوبوس و تاکسی اعلام شد.