دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۵:۵۲Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ بلیت»

اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تأکید بر اینکه طرح سفرهای نوروزی امسال با مفهوم کاهش سفرها است، گفت: در حال حاضر ناوگان با 50 درصد ظرفیت تردد می کند و فقط صندلی های کنار پنجره مورد استفاده قرار می گیرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا رضایی کوچی با اشاره به نظارت بر نرخ بلیت هواپیما در ایام نوروز گفت: در این راستا توافقی بین مسئولان صورت گرفته که برای هر یک ساعت پرواز...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، پس از آنکه سید محمد حسینی رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در امارات متحده عربی (ابوظبی) از آغاز مجدد صدور ویزای توریستی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی خبر داد، از روز پنج شنبه 7 اسفند ماه نیز تعدادی ویزای گردشگری برای ایرانیان و شهروندان 13 کشور مسلمان صادر شد. ...
مدیرعامل شرکت راه آهن از آغاز فروش بلیت های نوروزی از 5 اسفند از طریق دفاتر مجاز و شبکه اینترنت خبر داد و اظهار کرد که طی ایام نوروز، نرخ بلیت های قطار افزایشی نخواهند داشت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: لایحه پیشنهادی شهرداری درباره کرایه تاکسی و بلیت اتوبوس و مترو به شورای شهر تهران روز گذشته به شورای شهر ارسال شد. قرار است کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر این لایحه را بررسی و پیشنهاد و بررسی بیشتر هم در صحن شورا انجام گیرد. ...
برترین ها / وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از افزایش نیافتن قیمت بلیط هواپیما برای سفرهای احتمالی نوروزی خبر داد و گفت: گزارش نهایی سانحه هواپیمای اوکراینی تا پایان امسال منتشر می شود. ...
رئیس سازمان هواپیمایی در نشست خبری امروز با اصحاب رسانه، با تاکید بر اینکه طی ایام نوروز تغییر در نرخ بلیت هواپیما رخ نخواهد داد، افزود: این سازمان با هر گونه افزایش نرخ بلیتی برخورد خواهد کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: اجازه افزایش نرخ بلیت هواپیما برای ایام نوروز را به هیچ کدام از ایرلاین ها نخواهیم داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
بازگشت ایران 140 به ناوگان مسافری با قوی تر کردن موتور هواپیما، ثبات نرخ بلیت برای پروازهای نوروزی، آغاز به کار یک شرکت هواپیمایی جدید با هواپیماهای امبرائر، عهدشکنی غرب در قرارداد فروش هواپیما به هما و مداخله بی مورد کانادا در سانحه هواپیمای اوکراینی ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با اشاره به اینکه آمار مسافران نسبت به اوایل بهمن 10 درصد افزایش یافته است، گفت: جهت پیشگیری از انتقال کرونا در مترو، شهروندان سفرهایشان را مدیریت کنند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل ریلی گفت: نرخ بلیت قطار افزایش پیدا نکرده است و پیش از این چنین قانونی وجود داشت که اگر مسافری صندلی خالی را کنارش بخواهد باید صد درصد پول بلیت آن را پرداخت کند.
دبیر انجمن ایرلاین های کشور از توافق شرکت های هواپیمایی مبنی بر عدم افزایش نرخ بلیت در ایام نوروز خبر داد و اظهار کرد که شرکت ها تابع نرخ بلیت مصوب سازمان هواپیمایی کشوری خواهند بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
ابوالقاسم جلالی گفت: نرخ بلیت هواپیما برای سفرهای نوروزی پیش رو افزایش نمی یابد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
حسین زهی گفت: متاسفانه این روزها شاهد هستیم که نرخ بلیت هواپیما و قطار به بهانه شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است در حالی که این افزایش قیمت ها پشتوانه قانونی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی گفت: قیمت بلیت هواپیما در پروازهای داخلی برای نوروز 1400 افزایش نمی یابد و همین نرخ های فعلی اعمال می شود.
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این که شرکت های هواپیمایی درخواست افزایش قیمت بلیت هواپیما برای عید 1400 و ایام نوروز را دارند، اعلام کرد: با توجه به شرایط کنونی اجازه افزایش قیمت به ایرلاین ها داده نمی شود و برنامه ای برای آن نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی هرمزگان گفت: شرکت های هواپیمایی با توجیه شرایط کرونایی و خالی بودن 30 درصد صندلی های خود، نرخ بلیت پروازهای خود به این استان را افزایش داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با اکثریت آراء به تعیین نرخ بلیت مترو به صورت شناور و بر اساس مسافت طی شده، رای موافق دادند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: موسوی گفت: بنابراین طبق مصوبه شورای عالی ترابری از ابتدای بهمن افزایش نرخ بلیت قطار برای کوپه هایی که دو نفر اقدام به خرید بلیت کردند و برای کوپه های شش نفره که 3 نفر از آنها استفاده می کردند، افزایش یافته است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس راه آهن هرات گفت که قرار است در جلسه ای در خصوص جزییات راه اندازی این قطار از جمله نرخ بلیت و روزهای تردد بین دو کشور گفت وگو شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
موسوی گفت: بنابراین طبق مصوبه شورای عالی ترابری از ابتدای بهمن افزایش نرخ بلیت قطار برای کوپه هایی که دو نفر اقدام به خرید بلیت کردند و برای کوپه های شش نفره که 3 نفر از آنها استفاده می کردند، افزایش یافته است، بنابراین افرادی که بلیت کوپه دربست خریداری کرده اند مشمول افزایش نرخ 25 درصدی نمی شوند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون مسافری راه آهن با بیان اینکه از ابتدای بهمن ماه افزایش نرخ بلیت قطار برای کوپه هایی که دو نفر اقدام به خرید بلیت کردند و برای کوپه های شش نفره که سه نفر بلیت آن را خریدند افزایش پیدا می کند گفت: اگر فردی کوپه دربست را خریداری کرده باشد مشمول افزایش نرخ بلیت 25 درصدی نخواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
پس از آنکه شورای عالی هواپیمایی در روزهای آخر آبان، افزایش 10 درصدی قیمت بلیت پروازهای داخلی را تصویب کرد، بسیاری از مسافران نسبت به افزایش قیمت ها گله دارند و به نظر آنها این نرخ در مقایسه با سال گذشته افزایش بیش از 10 درصدی دارد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه شناورسازی قیمت بلیط هواپیما به دلیل خلاء نظارتی دستگاه های متولی به رهاسازی تبدیل شده است، گفت:سوء مدیریت بخش دولتی نباید از جیب مردم جبران شود؛ بنابر این موضوع مذکور را در کمیسیون عمران به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.
رئیس هیئت مدیره انجمن شرکت های هواپیمایی از رایزنی با رئیس و نمایندگان مجلس جهت حذف عوارض های غیرمرتبط از ایرلاین ها خبر داد و یادآور شد که این عوارض ها از نظر ایکائو وجاهت قانونی ندارند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که قیمت بلیت هواپیما طی چند روز اخیر افزایش یافته معاون سازمان هواپیمایی تاکید کرد مردم نگران افزایش قیمت نباشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کاهش قیمت طلا، تداوم آلودگی هوا و کره جنوبی متعهد به رفع مسدودسازی ذخایر ارزی ایران از اخبار اقتصادی امروز است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: افزایش قیمت بلیت هواپیما در دستور کار است که یکی از مهمترین دلایل آن جلوگیری از زمین گیر شدن هواپیماها است، اما فعلا افزایش نرخ نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
دقیق کیا گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور از افزایش 10 درصدی نرخ بلیت هواپیما تمکین کرده ایم که تنها جوابگوی حقوق پرسنل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره انجمن شرکت های هواپیمایی با اشاره به پیشنهاد برخی نمایندگان مجلس برای افزایش 2 درصدی نرخ بلیت پروازها و اختصاص آن به اورژانس، گفت: تأمین این رقم برای اورژانس از بلیت هواپیما منطقی نیست، یاتا هم از کدگذاری عوارض خیریه روی بلیت خودداری می کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به حربه ایرلاین ها برای افزایش قیمت بلیت هواپیما، گفت: در صورت لغو محدودیت 60درصدی صندلی پروازی باید قیمت بلیت کاهش یابد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۶:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به حربه ایرلاین ها برای افزایش نرخ بلیت هواپیما، گفت: در صورت لغو محدودیت 60 درصدی صندلی پروازی باید نرخ بلیت کاهش یابد.
دبیر انجمن ایرلاین های کشور با اشاره به اجرای 100 درصدی مصوبات شورایعالی هواپیمایی از سوی ایرلاین ها، اظهار کرد که با وجود تمام مشکلات، تاکنون نرخ بلیت افزایش پیدا نکرده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از افزایش تردد پروازهای تهران-استانبول از سوی ایرلاین های ایرانی خبر می دهد و می گوید در حال حاضر نرخ بلیت ایرلاین های ایرانی در مسیر تهران – استانبول متعادل است و سازمان هواپیمایی بر آن نظارت دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
باقرجوان گفت: رانندگان اتوبوس و شرکت های حمل ونقلی حق ندارند، بلیت اتوبوس را بیشتر از نرخ مصوب بفروشند.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه تأمین منابع مالی برای کیفیت بخشی مترو و سرپا نگه داشتن این ناوگان ضرورت دارد، گفت: دولت به حمل و نقل عمومی کمک کند. ...
در حالی 36 نماینده مجلس به وزیر راه بابت افزایش 2 برابری نرخ بلیت پروازهای داخلی تذکر دادند که سازمان هواپیمایی تنها با افزایش 10 درصدی قیمت بلیت، موافقت کرده است.
برترین ها / موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۶   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد معاون حمل و نقل شهردار این بود که سهم مردم در بلیط مترو توسط دولت و شهرداری پرداخت شود و این امر به معنای افزایش قیمت بلیط مترو نبوده و نیست. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
افزایش قیمت بلیت مترو تا پنج هزار تومان اگرچه موضوعی بود که تنها در حد یک اظهارنظر باقی ماند و حتی عده ای از مسئولان به آن واکنش منفی هم نشان دادند، اما همه این ها به معنی راحت شدن خیال مردم از بابت افزایش هزینه حمل ونقل عمومی نیست.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه موافق افزایش نرخ کرایه مترو و اتوبوس در شرایط کنونی نیستم، گفت: خسارت مالی ناوگان حمل و نقل عمومی را باید دولت بپردازد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مرجع تصویب قیمت بلیت وسایل حمل و نقل عمومی، شورای شهر⁩ است، گفت:شورا اخیرا با افزایش قیمت بلیت ⁧مترو⁩ و ⁧اتوبوس⁩ مخالفت کرد.
ابولقاسم جلالی گفت: نظارت بر قیمت بلیت هواپیما وجود دارد و ایرلاین ها کلاس پروازی متفاوتی را ارائه می کنند.
مقصود اسعدی سامانی گفت: با توجه به ممنوعیت ورود مسافران کرونایی، درخواست لغو ابلاغ استفاده از ظرفیت 60 درصدی ناوگان هوایی را ارائه داده ایم.
فارس نوشت: دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: قیمت بلیت پروازهای داخلی در هیچ مسیری بیش از 10 درصد مصوبه شورای عالی هواپیمایی کشوری، افزایش نیافته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تشکیل موزه برای باستان شناسی، نمایش آثار باغ نگارستان در اروپا، اعلام نرخ بلیت هواپیماها، مرمت خانه ساعی و کاهش 70 درصدی گردشگری ازجمله خبرهای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در این هفته بود.
برترین ها / پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در جدول نرخی جدیدی که روز گذشته برای پروازهای داخلی منتشر شد، هشت مسیر پروازی نسبت به نرخنامه قبلی اضافه شده و برخی از آن ها با وجود آنکه از نظر مسافت، تفاوت چندانی با مسیرهای مشابه شان ندارند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل راه آهن کشور بیان کرد: در این مدت که فاصله گذاری 50 درصدی را رعایت کردیم، به هیچ عنوان نرخ بلیت ها افزایش پیدا نکرده است و سخت گیری های آینده هم هیچ ربطی به قیمت بلیط نداشته و دخالتی در گرانی بلیت ها نخواهد داشت.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
جدول حداکثر نرخ پروازهای داخلی منتشر شد که طبق آن قیمت مسیر پرترددی نظیر تهران-مشهد 771 هزار و 200 تومان و مسیر شیراز-مشهد 904 هزار و 800 تومان است. ...