سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۱۰:۳۳Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ بلیت»

روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از الزامی شدن درج قیمت روی بلیت هواپیما الزامی خبر داد و گفت: برخورد با شرکت های هواپیمایی متخلف و سایت های غیرمجاز ادامه دارد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۸    
رئیس گروه سینمایی و سمعی - بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نحوه اجرای طرح نمایش ویژه ماه مبارک رمضان در سینماهای کشور همراه با ساعت نمایش و نرخ بلیت از سوی سازمان سینمایی اعلام شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
محمدی بخش بیان کرد: طی چند روز اخیر به دلیل افزایش درخواست و نرخ بلیت هواپیما با تخلفاتی مواجه شدیم که بخشی از تخلفات را سازمان هواپیمایی به عنوان نهاد حاکمیتی بررسی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۰    
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اراک از افزایش 25 درصدی سقف نرخ بلیت اتوبوس های حمل ونقل درون شهری این کلان شهر برای سال 1402 خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور نظارت و ارزشیابی معاونت گردشگری، درباره نرخ بلیت حمل و نقل برای سفر، هزینه هتل و قیمت تورها توضیحاتی داد و گفت: تور ترکیه از سفر به قشم و ترکیه ارزان تر است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
لایحه نرخ تعیین نرخ بلیط و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 1402 در کمیسیون های تخصصی شورای شهر تهران بررسی شد و در صورت تصویب این لایحه در شورای شهر و تایید فرمانداری، افزایش نرخ کرایه ها از اردیبهشت ماه سال آینده اعمال خواهد شد. ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
عامری گفت: از امشب (پنجشنبه) ساعت 24 نرخ بلیت اتوبوس های برون شهری 25 درصد افزایش خواهد یافت.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
این افزایش نرخ بلیت تنها برای ایام نوروز نیست. سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرده شرکت های حمل و نقلی می توانند قیمت بلیت را 25 درصد افزایش دهند!
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۲:۴۳    
افت 3 درصدی تعداد پروازها در بهمن سال جاری، برخلاف اظهارنظر مسوولان دولتی نشان می دهد، عرضه صندلی در پروازهای داخلی کاهش یافته و به این ترتیب، سوخت لازم برای پرواز نرخ بلیت سفرهای هوایی فراهم آمده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری گفت: نرخ بلیت اتوبوس برون شهری از ساعت 24 امشب 25 درصد افزایش خواهد یافت.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران دیروز با افزایش میانگین 45درصدی نرخ کرایه تاکسی و 40 درصدی نرخ کرایه اتوبوس های درون شهری برای سال آینده موافقت کردند. اعضای شورای اسلامی شهر تهران درصد و سی و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در نوبت عصر بررسی لوایح نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در دو بخش اتوبوس و ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۱:۵۷   + ۵۶ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در سال آینده موافقت کردند. به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یک صد و سی و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در نوبت عصر بررسی لوایح نرخ کرایه حمل ونقل عمومی در دو بخش اتوبوس و تاکسی را در دستور کار داشتند ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای شورای شهر تهران در جریان بررسی نرخ بلیط اتوبوس در سال 1402، روش محاسبه نرخ بلیت را به صورت میزان پیمایش انجام شده تعیین کردند که بر این اساس رقم ورودی اتوبوس عادی و تندرو را به مبلغ هزار و 800 تومان تا دو و نیم کیلومتر، و به ازای هر دو نیم کیلومتر مازاد 400 تومان تعیین شد. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شورای شهر تهران با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شورای شهر تهران با افزایش 40 درصدی نرخ بلیت اتوبوس موافقت کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۱    
شفقنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در سال آینده موافقت کردند. به گزارش شفقنا از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و سی و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در نوبت عصر بررسی لوایح نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در دو بخش اتوبوس و تاکسی را ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند. چند روز قبل هم شورای شهر نرخ بلیت مترو برای سال بعد را 20 درصد افزایش داده بود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۱    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از بحث و بررسی نهایتا با افزایش میانگین 40 درصد برای نرخ بلیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی شهر تهران برای سال آینده موافقت کردند.
سلام نو / جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از ممنوعیت فروش بسته پروازی از مبداء تهران به هفت شهر که حدود 80 درصد پروازها را به خود اختصاص می دهند خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی در بخش اتوبوس و تاکسی های پایتخت فردا سه شنبه 23 اسفند در شورای شهر تهران تعیین و تصویب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: اگر مسافری بلیت پروازهای نوروز را گران خریداری کرده باشد، می تواند به دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 30 ویژه مهرآباد مراجعه کند، از سوی دیگر سایت سازمان هواپیمایی آماده دریافت شکایات در مورد گران فروشی نرخ بلیت هواپیما است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی انقلاب ناحیه 30 ویژه فرودگاهها درباره قیمت بلیت هواپیما، گفت : تا اعلام تعرفه قانونی از ستاد تنظیم بازار، باید نرخ های دی 1400، در شرکت ها و سایت های فروش بلیت اعمال شود و درصورت تخلف , از بعد قضائی ورود خواهیم کرد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۴    
با توجه به اینکه اکثریت افرادی که مترو را برای تردد و جابه جایی انتخاب می کنند، قشر کارگری جامعه هستند و مهمترین دلیل استقبال شهروندان از مترو مقرون به صرفه بودن آن است، اعلام خبر افزایش 25 درصدی نرخ بلیت مترو، خبر خوشایندی برای شهروندان نیست.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۱:۲۵    
سفرهای زیارتی به عتبات در نوروز 1401 فقط زمینی انجام می شود و به دلیل افزایش نرخ بلیت پرواز عتبات، هیچ اعزامی تا دوم فرودین به صورت هوایی صورت نمی گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران صبح دیروز بررسی دقیقه نودی لایحه نرخ بهای خدمات در سال 1402 در بخش حمل ونقل عمومی را در دستور کار قرار دادند و در نهایت با افزایش 25 درصدی نرخ بلیت مترو برای سال آینده موافقت کردند ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۷    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در جلسه امروز شورا که به تعیین نرخ بلیت مترو در سال 1402 اختصاص داشت، پیشنهاد مهمی را مطرح کرد که با اکثریت قاطع آراء تصویب شد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، در جریان بررسی لایحه تعیین نرخ بلیت مترو و اتوبوس ضمن ارائه پیشنهاد تخفیف قیمت بلیط مترو در روزهای آلودگی هوا، از ارائه سوبسید 75 درصدی بلیط مترو توسط شهرداری تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: افزایش قیمت بلیت پروازهای نوروزی در دستور کار نیست و اگر شرکتی هواپیمایی افزایش قیمت بلیت برای پروازهای نوروزی بدهد، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان هواپیمایی کشور به عنوان ناظر وارد شده و عمل می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۵    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در بررسی نرخ بلیت متروی پایتخت برای ورودی آن سه هزار تومان در نظر گرفته شد و در ساعات اوج ترافیک و پیک مترو و استفاده از بلیت الکترونیک، این نرخ متفاوت است و برای سایر سفرها براساس پیمایش کیلومتری نرخ بلیت شهروندان محاسبه خواهد شد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از تصویب افزایش نرخ بلیت مترو به میزان 25 درصد با حداکثر آراء موافق اعضای شورا خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران گفت: سقف 50 درصد برای افزایش نرخ بلیت سال 1402 متروی تهران تعیین شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مهشید جعفری، خبرنگار حوزه شهری، در توییتر خود نوشت: بلیت تک سفره مترو حداقل 3000 تومان شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران صبح امروز بررسی لایحه نرخ بهای خدمات در سال 1402 در بخش حمل و نقل عمومی را روی میز بررسی قرار دادند و در نهایت با افزایش 25 درصدی نرخ بلیت مترو برای سال آینده موافقت کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از تصویب افزایش 25 درصدی نرخ بلیت اتوبوس و مترو در پایتخت برای سال آینده خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از بررسی تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی و حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران برای ارائه گزارش عملکرد و برنامه های جاری این مجموعه برای سال در جلسه صحن یکصد و سی و پنجم شورا خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه نرخ بلیت هواپیما در ایام نوروز نباید تغییر پیدا کند گفت: دولت برای ساماندهی و کمک به حمل و نقل عمومی باید لایحه ای به مجلس ارائه کرده و منابع برای این حوزه در نظر بگیرید.
انجمن شرکتهای هواپیمایی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۶    
مقصود اسعد ی سامانی، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی ایران در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری ترابران با اشاره به ابهام در آزادسازی نرخ بلیت هواپیما، توضیح داد: براساس برنامه های پنجم و ششم توسعه کشوری، نرخ بلیت حمل ونقل هوایی باید آزادسازی شده و تابع عرضه و تقاضا باشد ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، با اعلام اسامی فیلم های نوروزی ، نمایش این فیلم ها همانند سال های گذشته، در روزهای منتهی به سال جدید به طور رسمی آغاز خواهد شد و در حالی که سینمادارها معتقدند نرخ بلیت سینما باید متناسب با افزایش هزینه ها ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۰۱    
امروز خبری مبنی بر موافقت سازمان سینمایی کشور با شناور شدن قیمت بلیت سینماها منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
افزایش نرخ بلیت پرواز عتبات در روزهای اخیر موجب گران شدن سفرهای هوایی عتبات شده؛ تا جایی که هزینه سفر هوایی عتبات در برخی از استان ها به 16 میلیون تومان هم رسیده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۰    
روزنامه اطلاعات 12 اسفند 1351 گزارشی از سفرهای نوروزی مردم تهران منتشر کرده است. پیش بینی روزنامه سفر یک سوم جمعیت تهران به شهر هاست. بیشترین مقصد سفرها جنوب ایران است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
تغییر نکردن نرخ بلیت انواع مدل های حمل ونقلی بین شهری برای نور وز 1402، افزایش ساعات خدمات دهی ناوگان، توزیع افطاری در پایانه ها و فرودگاه ها، افزایش ظرفیت قطار های نوروزی با محوریت مسیر مشهد و تأکید بر شرکت های هواپیمایی برای تأمین هواپیمای جایگزین از مواردی بود که در گفت وگوی معاون حمل ونقل وزیر ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۳    
مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: تاکنون تصمیمی مبنی بر افزایش نرخ بلیت اتوبوس، سواری کرایه و مینی بوس برای ایام نوروز اتخاذ نشده است.
برگزاری دوباره کنسرت ها و بازگشت موسیقی به فضای جامعه آن هم در آستانه نوروز و بعد از مدتی تعطیلی، در ذات خود اتفاق خوشایندی تلقی می شود، اما نرخ بلیت هایی که سقف آنها حالا به 700 هزار تومان در تهران رسیده است، این پرسش را به میان می آورد که انتهای این مسیر افزایش قیمت ها تا کجاست؟