دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۳:۲۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت بلیت هواپیما»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۵:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در صورتی که ظرفیت 60 درصد بخش هوایی برداشته شود، بعید است که قیمت بلیت هواپیما کاهش یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه افزایش قیمت بلیت هواپیما در سال گذشته ارتباطی با اجباری بودن رعایت پروتکل های بهداشتی برای مبارزه با کرونا ندارد، گفت: قرار نیست با پایان کرونا و حذف فاصله گذاری اجتماعی قیمت بلیت هواپیما کاهش یابد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
محدودیت های کرونایی برای سفر رفتن بیشتر شده است. به دلیل کاهش میزان تقاضا بلیت هواپیما تهران به کیش هم به شکل عجیبی ارزان شد. قیمت بلیت هواپیما تهران به کیش به 50 هزار تومان رسیده است.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
در پی انتقادات مطرح شده از سوی برخی نمایندگان مجلس درباره افزایش قیمت بلیت هواپیما معاون سازمان هواپیمایی کشوری ضمن رد این موضوع گفت: نه تنها قیمت بلیت هواپیما افزایش پیدا نکرده است بلکه بسیاری از پروازهای نوروزی به دلیل کمبود مسافر حتی تا 50 درصد سقف قیمت های اعلام شده فروخته نمی شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
در پی انتقادات مطرح شده از سوی برخی نمایندگان مجلس درباره افزایش قیمت بلیت هواپیما معاون سازمان هواپیمایی کشوری ضمن رد این موضوع گفت: نه تنها قیمت بلیت هواپیما افزایش پیدا نکرده است بلکه بسیاری از پروازهای نوروزی به دلیل کمبود مسافر حتی تا 50 درصد سقف قیمت های اعلام شده فروخته نمی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ورود ویروس کرونا به عنوان یک مهمان ناخوانده، زحمت زیادی را بر جوامع انسانی تحمیل کرد و صنعت گردشگری نیز مانند سایر بخش ها از آسیب های این بیماری همه گیر مصون نماند، بی تردید سال1399 را می توان سال سخت صنعت گردشگری کشور نامید.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- قیمت بلیت قطار و هواپیما برای نوروز افزایش پیدا نمی کند. اگر برنامه سفر دارید، می توانید حساب و کتاب هایتان را بر اساس قیمت فعلی بلیت ها شروع کنید. رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده اجازه افزایش قیمت بلیت هواپیما برای ایام نوروز را به هیچ کدام از ایرلاین ها نخواهیم داد. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: رئیس انجمن ایرلاین ها از پایبندی ایرلاین های کشور به تعهدات داده شده به وزیر راه و شهرسازی مبنی بر عدم افزایش نرخ بلیت طی ایام نوروز خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
محمد اسلامی گفت: مردم در شرایط کنونی کشور از نظر شیوع ویروس کرونا و با توجه به هشدارها و توصیه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بهتر است از انجام سفرهای نوروزی و غیر ضروری در ایام باقی مانده امسال خودداری کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۱:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه مردم در شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا، بهتر است از انجام سفر نوروزی خود صرف نظر کنند اعلام کرد: به هیچ وجه قیمت بلیت هواپیما و قطار در ایام نوروز افزایش نمی یابد و برای تغییر قیمت بلیت اتوبوس نیز تصمیمی نگرفته ایم.
خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه طی ایام نوروز به طور قطع نرخ بلیت های هواپیما افزایش پیدا نخواهند کرد، افزود: با هر ایرلاینی که بخواهد قیمت بلیت را افزایش دهد برخورد قانونی خواهیم کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی با هدف جلوگیری از افزایش بی حد و حصر قیمت بلیت هواپیما در سفرهای نوروزی، با افزایش قیمت تا سقف رقم مندرج در نرخ نامه موافقت کرده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس توافق های شرکت های هواپیمایی امسال هیچ گونه افزایش قیمتی در ایام نوروز روی بلیت های هواپیما اعمال نخواهد شد و بلیت ها در همه مسیر ها بر اساس نرخ های اعلام شده آبان امسال به فروش می رسد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با میزان، با اشاره به نظارت بر نرخ بلیت هواپیما در ایام نوروز گفت: در این راستا توافقی بین مسئولان صورت گرفته که برای هر یک ساعت پرواز، حداقل 600 هزار تومان مدنظر قرار گیرد. ...
سازمان هواپیمایی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در ایام نوروز امسال هیچ افزایش قیمت بلیت هواپیما نداریم. کاپیتان تورج دهقانی زنگنه در نشست خبری به تشریح عملکرد صنعت حمل ونقل هوایی پرداخت و اظهارداشت ...
رییس سازمان هواپیمایی کشوری با انتقاد از خرید هواپیماهای کوچک پس از امضای برجام گفت: می توانستیم به جای پنج هواپیمایی که تحویل گرفتیم، هواپیمای بزرگتری خریداری کنیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از افزایش نیافتن قیمت بلیط هواپیما برای سفرهای احتمالی نوروزی خبر داد و گفت: گزارش نهایی سانحه هواپیمای اوکراینی تا پایان امسال منتشر می شود. ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه برای عید به هیچ عنوان افزایش قیمتی در نرخ بلیت ها نخواهیم داشت، گفت: شرکت های هواپیمایی حق ندارند ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که اعلام شده شرکت های هواپیمایی در توافق با سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت راه و شهرسازی پذیرفته اند که قیمت بلیت هواپیما برای نوروز امسال افزایش نداشته باشد، خبرهایی از درخواست های آنها برای جبران خسارت هایی که از کرونا دیده اند به گوش می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۶۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: شرکت های هواپیمایی افزایش نرخی برای بلیت هواپیما در ایام نوروز نخواهند داشت.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ذیبخش سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: اجازه هیچ گونه افزایش قیمت برای تعطیلات پایان هفته را به ایرلاین ها نمی دهیم و تعداد پروازها هم تغییری نخواهند کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی:معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از ابلاغ بخشنامه این سازمان به شرکت های هواپیمایی در خصوص ممنوعیت افزایش قیمت بلیت در پروازهای نوروز 1400 خبر داد ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – ابوالقاسم جلالی در گفت وگوی تلویزیونی در خصوص ممنوعیت افزایش قیمت بلیت هواپیما تا پایان تعطیلات نوروز 1400 گفت: با توجه به افزایش قیمت دلار و همینطور محدودیت های کرونایی و استفاده از 60 درصد ظرفیت پروازها، شرکت های هواپیمایی درخواست افزایش قیمت را داشتند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۷    
ابوالقاسم جلالی از ابلاغ بخشنامه این سازمان به شرکت های هواپیمایی در خصوص ممنوعیت افزایش قیمت بلیت در پروازهای نوروز 1400 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مگر از مردم عادی حمایتی صورت گرفته و یا کمکی به صنوف خسارت دیده در بحث کرونا شده که اکنون قیمت بلیت هواپیما و قطار برای جبران خسارت افزایش یابد؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی گفت: قیمت بلیت هواپیما در پروازهای داخلی برای نوروز 1400 افزایش نمی یابد و همین نرخ های فعلی اعمال می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این که شرکت های هواپیمایی درخواست افزایش قیمت بلیت هواپیما برای عید 1400 و ایام نوروز را دارند، اعلام کرد: با توجه به شرایط کنونی اجازه افزایش قیمت به ایرلاین ها داده نمی شود و برنامه ای برای آن نداریم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: ایرلاین های کشور تاکنون 2 هزار و 554 میلیارد تومان تسهیلات ناشی از کرونا دریافت کرده اند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۵    
با نزدیک شدن به تعطیلات 22 بهمن ماه، مجدد نگرانی ها در خصوص افزایش سفرها در شرایط کرونا اوج خواهد رسید.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۴:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: درست است که ایرلاین ها باتوجه به تحریم ها و شیوع کرونا شرایط سختی را پشت سر می گذارند اما این وظیفه دولت و حاکمیت است که از آنان حمایت کند و نمی توان با توجیه اینکه فقط پولدارها سوار هواپیما می شوند قیمت ها را بالا برد و قشر اعظمی از جامعه را محروم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: شناورسازی قیمت بلیط هواپیما به دلیل خلاء نظارتی دستگاه های متولی به رهاسازی تبدیل شده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس نسبت به افزایش قیمت بلیت هواپیما واکنش نشان داد. *** رئیس انجمن شرکت های هواپیمایی/ اقتصاد علم است و قیمت ها را بازار تعیین می کند ...
عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این که ایرلاین های داخلی درگیر سوءمدیریت هستند، گفت: وقتی شرکت های هواپیمایی به بحرانی می رسند کوتاه ترین مسیر یعنی برداشت از جیب مردم را انتخاب می کنند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۱    
مدتی نیست که از تعیین و تکلیف قیمت بلیت هواپیما می گذرد که مجدد برخی از نمایندگان مجلس نسبت به موضوع گرانی بلیت هواپیما انتقاد کرده اند
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که قیمت بلیت هواپیما طی چند روز اخیر افزایش یافته معاون سازمان هواپیمایی تاکید کرد مردم نگران افزایش قیمت نباشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادامه افزایش قیمت بی رویه بلیط هواپیما گفت: در حال حاضر تخلف خطوط پروازهای هوایی محرز است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش غیر قانونی قیمت بلیت هواپیما تاکید کرد که سازمان هواپیمایی کشوری موظف است بر قیمت گذاری ها نظارت کرده و با ایرلاین های متخلف برخورد کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۳    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ایران تاکید کرد که کمیسیون تنها مجوز افزایش 10 درصدی قیمت بلیت هواپیما را داده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: افزایش قیمت بلیت هواپیما در دستور کار است که یکی از مهمترین دلایل آن جلوگیری از زمین گیر شدن هواپیماها است، اما فعلا افزایش نرخ نداریم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که کمیسیون تنها مجوز افزایش 10 درصدی قیمت بلیت هواپیما را داده است و سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت راه و شهرسازی باید نسبت به افزایش قیمت بلیت ایرلاین ها پاسخگو باشند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی کشوری گفت: قیمت بلیت هواپیما افزایش نیافته و نظارت ما در این بخش بر آژانس ها همچنان ادامه دارد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
با توجه به تذکر نمایندگان محترم مجلس نسبت به گران فروشی بلیت هواپیما، و بررسی و نظارت مستمر سازمان هواپیمایی کشوری بر عرضه کنندگان بلیت، نهایتا هفته گذشته چهار آژانس مسافرتی تعلیق و دو سایت غیر قانونی فروش اینترنتی بلیت هواپیما به دستگاه قضایی معرفی شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۷:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند افزایش قیمت غیرقانونی بلیت پروازها تاکید کرد که ما از وزیر راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری انتظار داریم به قول هایی که در خصوص قیمت بلیت هواپیما داده اند عمل کرده و جلوی افزایش غیر قانونی قیمت ها را بگیرند.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به حربه ایرلاین ها برای افزایش قیمت بلیت هواپیما، گفت: در صورت لغو محدودیت 60درصدی صندلی پروازی باید قیمت بلیت کاهش یابد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: عضو کمیسیون عمران مجلس از پیشنهاد حذف طرح فاصله گذاری فیزیکی در پروازها و لغو اجرای قانون 60 درصد ظرفیت به ستاد ملی کرونا با هدف کاهش قیمت بلیت هواپیما خبر داد.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ضمن تایید گرانفروشی بلیت هواپیما از سوی برخی سایت ها و آژانس های هواپیمایی از صدور دستور برای معرفی آن ها به دستگاه قضایی برای برخورد با این تخلف خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عصرخبر: تورج دهقان زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفته است: گران فروشی بلیط هواپیما وجود دارد و دستورات لازم صادر شده است تا همه سایت ها و آژانس های هواپیمایی که اقدام به افزایش قیمت بلیت هواپیما برای مشتریانشان کردند شناسایی شده و به دستگاه قضایی معرفی شوند. ...