پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۰:۰۲Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت بلیت هواپیما»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت بلیت هواپیما در نوروز افزایش نمی یابد، مردم هرگونه تخلف در این زمینه را از سازمان هواپیمایی پیگیری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
به گفته معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی، اگرچه قیمت بلیت هواپیما در نوروز افزایش نمی یابد، اما پس از عید، افزایش قیمت برای سال 1402 در شورای ترابری بررسی می شود.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه ایرلاین ها تصور می کردند می توانند با کمبود بلیت می توانند مسیر افزایش قیمت بلیت هواپیما را هموار کنند سازمان تعزیرات هر گونه تصمیم گیری برای افزایش را به اواخر فروردین ماه موکول کرد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
بلیط هواپیما تهران – استانبول در هفته اول نوروز 1402 توسط برخی از هواپیمایی داخلی حدود 10 میلیون فروخته می شود و این عدد در هفته دوم به لطف کاهش تقاضا به سه میلیون و 500 هزار می رسد
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
برخورد با ایرلاین های متخلف به یک جمله ثابت از سوی وزارت راه وشهرسازی تبدیل شده است. این جمله تکراری بارها از سوی وزرا و مدیران این وزارتخانه اعلام شده اما این هشدارها تاثیری در رفتار ایرلاین ها ندارد. این عدم تاثیر را می توان در زمان پیک سفرهای هوایی مشاهده کرد ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۳    
در گفتگوی تفصیلی جام جم با معاون سیاسی وزارت خارجه صورت گرفت / روایت ایرانی از نظم جدید جهانی جام جم در گزارشی بررسی کرد / پرواز خودسرانه قیمت بلیت هواپیما گفت وگوی اختصاصی با مارک فینو، سخنگوی اسبق وزارت خارجه فرانسه/ احیای برجام، تصمیمی سیاسی نه فنی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۲    
بگفته رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان اصفهان قیمت بلیت هواپیما افزایش نداشته و دفاتر خدمات مسافرتی مجاز به افزایش قیمت بلیت هواپیما بیش از سقف فروش نیستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ستاد خدمات سفر درباره شرایط مسافرت های نوروزی در ماه رمضان، پلمب تعدادی مراکز گردشگری، تصادف های جاده ای، افزایش قیمت بلیت هواپیما و شهرهایی که ظرفیت اقامتیشان تکمیل شده است، جزئیات و اطلاعاتی را شرح داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ایران ایر با بیان اینکه در پروازهای داخلی فروش چارتری نداریم، گفت: تلاش کردیم همه ظرفیت نوروزی خود را ارائه دهیم و سر خط بیاوریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری ستاد هماهنگی سفر با حضور اصحاب رسانه صبح امروز چهارشنبه 24 اسفند 1401در وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: قیمت بلیت هواپیما در ایام نوروز نباید نسبت به آذر 1401 افزایش داشته باشد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور گفت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، الگوی متفاوتی در سفرها اتخاذ شده است. با توجه به 16هزار تختی که به ظرفیت اقامتگاه های کشور اضافه شده در مجموع تخت های اقامتی به 530 هزار تخت افزایش پیدا کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
جعفر یازرلو امروز دوشنبه در نشست خبری در محل سازمان هواپیمایی کشوری درباره گران فروشی بلیت پروازها در آستانه شروع سفرهای نوروزی، اظهار داشت: مسافران اگر بلیت گران خریدند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۷    
ارسال نامه انتقادی سازمان بازرسی کل کشور به سازمان هواپیمایی کشوری باعث شد تا این سازمان بهترین و سریعترین گزینه برای کنترل قیمت بلیت هواپیما را مسدود سازی سایت های فروش بداند.
برترین ها / ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
در حالیکه نرخ مصوب بلیت تهران- کیش در بیشترین حالت یک میلیون و 359 هزار تومان است اما بلیت هواپیما برای این مسیر تا 3 میلیون و 500 هزار تومان هم به فروش رفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۲    
یازرلو، سخنگوی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه فروش بسته ای بلیت هواپیما برای برخی مسیرها تا فردا مشخص می شود گفت: موضوعات مربوط به قیمت بلیت هواپیما و گرانفروشی به حوزه سازمان هواپیمایی مربوط نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۶۵ سایت دیگر  
سازمان بازرسی کل کشور در نامه ای هشداری به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، خواستار نظارت بیشتر بر قیمت بلیت هواپیما شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که ایرلاین ها بابت ثبات قیمت بلیت هواپیما گلایه داشته و ناراضی بودند در جلسه با بذرپاش وزیر راه و شهرسازی پذیرفتند که تا 20 فروردین ماه قیمت ها بدون افزایش باقی بماند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۰    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه افزایش قیمت بلیت هواپیما که اعمال شده، غیر قانوننی است، گفت: 7 شرکت که 4 شرکت از آن هواپیمایی است 102 میلیارد تومان جریمه شدند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
چارترکنندگان بلیت های نوروزی هواپیما را با اضافه کردن یک شب هزینه اقامت در محدوده قیمتی 3 تا 6 میلیون تومان برای فقط یک مسیر به فروش می رسانند و ظاهراً هم خبری از نظارت سازمان هواپیمایی بر نحوه عرضه و فروش بلیت ها وجود ندارد. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
کش مکش بین شرکت های هواپیمایی و وزارت راه و شهرسازی برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در نهایت با مخالفت وزارت راه و شهرسازی به پایاتن رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ایرلاین ها با وزیر راه و شهرسازی در حالی قرار است در این هفته برگزار شود که شرکتهای هواپیمایی معتقد هستند توانایی ثابت نگه داشتن بلیت هواپیما تا پایان سال را ندارند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۱:۲۵    
یکی از روش ها از سوی ایرلاین ها برای تحت فشار گذاشتن دولت برای افزایش قیمت بلیت هواپیما و جبران تأخیر در اجرایی شدن آن، زمینگیرکردن عمدی هواپیماها برای بر هم زدن تعادل عرضه و تقاضا بود. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۶    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از افزایش دو برابری قیمت بلیت هواپیما ویژه نوروز خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی گفت: در حال حاضر قیمت بلیت هواپیما کنترل شده است و در چارچوب دامنه قیمت های مصوب به فروش می رسد. در صورت تخلف، دستگاه قضایی پس از ارائه گزارش مردمی به سازمان هواپیمایی، ورود می کند و سازمان در لحظه گزارش های گران فروشی را مورد رسیدگی قرار می دهد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حرمت الله رفیعی رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران به سایت دیده بان ایران گفت: پیش بینی میکردیم که قیمت بلیت افزایش پیدا کند ولی دلیل این افزایش قیمت ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدعلی اسفنانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه توجیه قانونی و قابل دفاعی برای عرضه خودرو در بورس وجود ندارد، گفت: براساس مشاهدات در برخی موارد قیمت خودروی فروش رفته در بورس با قیمت پایه 100 درصد متفاوت است ...
تین نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۲    
اولین قدم در برنامه ریزی سفر، خرید بلیط هواپیما است که به دلیل نوسانات مداوم در قیمت پرواز نرخ مشخصی وجود ندارد و همین سبب سردرگمی مسافران برای خرید بلیط می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
آنگونه که رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اعلام کرده است: قیمت بلیت هواپیما هنوز به حالت قبل برنگشته و به دستور وزیر و دادستان بی توجهی شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۵    
تاخیر در اعلام افزایش قیمت بلیت هواپیما از سوی ستاد تنظیم بازار باعث شده برخی ایرلاین ها بازی جدیدی را آغاز کنند و این بار با کمبود بلیت به خواسته خود که همانا رشد 30 درصدی بهای بلیت است برسند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
این روزها بلیت هواپیما در برخی از مسیرها مانند تهران- مشهد، تهران- شیراز و ...به سختی پیدا می شود. در این مورد شائبه هایی مبنی بر عدم فروش بلیت به دلیل افزایش قیمت بلیت ها مطرح است. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: درخواست شرکت های هواپیمایی افزایش قیمت بلیت هواپیما است اما فعلا افزایشی در قیمت ها اعمال نمی شود و بلیت های نوروزی هم با همین قیمت های فعلی به فروش می روند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: دولت باید از بعد حاکمیتی برای کنترل قیمت بلیت هواپیما ورود کرده و مابه التفاوت بین قیمت واقعی و قیمت مصرف کننده را به ایرلاین ها بپردازد.
قیمت بلیط های امروز تهران به استانبول و آنکارا با افزایشی قابل توجه به حداقل 9.5 میلیون تومان رسیده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۱۲    
بنابر مصوبه شورای عالی هواپیمایی، قرار بر افزایش قیمت بلیت هواپیما تا 30 درصد بود اما پس از افزایش قیمت خودسرانه، با شرکت ها متخلف برخورد شد و اینطور به نظر می رسد که در حال حاضر افزایش قیمت مدنظر نیست.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گفته برخی آژانس داران ایرانی، زلزله ترکیه فعلا تغییر محسوسی در میزان تقاضا برای سفر به این کشور ایجاد نکرده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۷:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تصمیم گیری در خصوص تعیین نرخ بلیت هواپیما باید توسط یک گروه کارشناسی صورت گیرد تا هم حقوق مصرف کننده رعایت شود و هم حقوق ایرلاین ها در نظر گرفته شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
موضوع افزایش قیمت بلیت هواپیما پس از جنجال های زیادی هنوز مشخص نشده است و در میان با کمبود بلیت هواپیما گویی ایرلاین قصد ایجاد فشار برای قبول افزایش بلیت هواپیما را دارند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت بلیت هواپیما به سود و زیان ایرلاین ها گره خورده و نحوه رفتن به سفر های نوروزی در گرو میزان موفقیت ایرلاین ها در چانه زنی برای بالا بردن قیمت هاست. اما شرکت های هواپیمایی سودده هستند یا زیان ده؟ درباره این موضوع چندان دقیق نمی توان اظهارنظر کرد ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد محمدی بخش رییس سازمان هواپیمایی کشوری چهارشنبه گذشته در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا تا پایان سال قیمت بلیت هواپیما افزایش می یابد و موضع سازمان هواپیمایی کشوری در این رابطه چیست، اظهار کرد: مصوبه شورای عالی هواپیمایی در خصوص افزایش قیمت بلیت هواپیما از مردادماه در ستاد تنظیم بازار است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی شورای عالی هواپیمایی از تعیین قیمت بلیت هواپیما منع و ستاد تنظیم بازار مسئول قیمت گذاری است که ایرلاین ها می گویند احتمالا اجماع برای افزایش بهای بلیت در این ستاد کمتر از 30 درصد است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تضاد منافع بین عرضه کنندگان و مصرف کنندگان خدمات هوایی بر سر افزایش قیمت بلیت هواپیما، شبهاتی درباره بروز فساد اقتصادی در صنعت هوایی به وجود آورده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در هفته های اخیر شرکت های هواپیمایی با مصوبه ای داخلی قیمت بلیت هواپیما را افزایش داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
با وجود برخی مخالفت ها با افزایش قیمت بلیت هواپیما، به نظر می رسد علاوه بر ایرلاین ها، مسئولان دولتی حوزه هوایی هم با این موضوع موافق هستند و تنها مناقشه بر سر اجرایی شدن این تصمیم پس از ابلاغ آن از سوی ستاد تنظیم بازار است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
پس از بازگشت قیمت بلیت هواپیما به قبل از گرانی اخیر، درحالی که رییس سازمان هواپیمایی کشوری، ایرلاین ها را موظف کرده اضافه هزینه را به خریداران بلیت بازگردانند، اما رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی می گوید شرکت های هواپیمایی از این دستور تمکین نمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی گفت: هرگونه افزایش قیمت بلیت هواپیما خارج از تصویب ستاد تنظیم بازار غیرقانونی است.
رییس سازمان هواپیمایی با اعلام موافقت این سازمان با افزایش قیمت بلیت هواپیما و انتظار برای تصویب آن در ستاد تنظیم بازار، درباره آخرین وضعیت توسعه ناوگان گفت: 11 فروند هواپیمای پهن پیکر باری در یکسال گذشته خرید و وارد کشور شده است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: علی رغم تمام مشکلاتی که تحریم ها برای ایرلاین ها در تامین قطعات هواپیما ایجاد کرده است، کمیسیون عمران شدیدا مخالف افزایش قیمت بلیت هواپیما بوده و به صورت جدی این موضوع را دنبال خواهد کرد.
طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری با اعلام اینکه موافق افزایش قیمت بلیت هواپیما هستیم از ورود 11 فروند هواپیمای باری پهن پیکر به کشور خبر داد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی در خصوص افزایش قیمت بلیت هواپیما، گفت: موافق افزایش قیمت بلیت هستیم. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری تسنیم ، رییس سازمان هواپیمایی با اشاره به مصوبه شورای عالی هواپیمایی در خصوص افزایش قیمت بلیت هواپیما، گفت: موافق افزایش قیمت بلیت هستیم. ...