چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۹:۴۲Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروازهای»

همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی درخصوص انجام پروازهای حج عمره تا پایان امسال توضیح داد.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی با بیان اینکه به طور قطع پروازهای عمره تا پایان امسال انجام نمی شود، دلیل نرسیدن به 250 فروند ناوگان تجاری مسافری را در سال جاری تشریح کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: برای ایام نوروز تعداد پروازهای فوق العاده به 37 فروند می رسد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۸    
رضا نخجوانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، درپی بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران، با حضور در غرفه روزنامه ایران، در گفت وگو با خبرنگار ایران آنلاین ...
ایران جیب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
طی 50 سال اخیر، در ایالات متحده آمریکا و سایر کشورها، استفاده از پروازهای مافوق صوت به دلیل ایجاد صدای مهیب ممنوع بوده ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) ضمن تاکید بر اینکه حذف یارانه سوخت هواپیماها، صرفاً هزینه خرید بلیط برای خریداران را بالا می برد، از ارائه برنامه های ویژه و خاص این شرکت هواپیمایی برای نوروز امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران ایر گفت: دلیل عدم برقراری پروازهای حج عمره به هواپیمایی ربطی نداشت و مشکل در جای دیگری است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی از مسافران خواست پیش از عزیمت به فرودگاه مشهد با اطلاعات پرواز تماس حاصل کنند.
مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از ارائه 16 هزار و 350 مورد خدمات ویژه به مسافران توان خواه در پروازهای بین المللی و داخلی در سال 2023 خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۵:۱۶    
مدیر روابط عمومی فرودگاه های خراسان رضوی افزود: به منظور افزایش ایمنی پروازها، با توجه به کاهش دید افقی در سطح شهر مشهد مقدس و مه گرفتی، پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه لارستان گفت: امسال لارستانی ها از سفر هوایی به پایتخت و بالعکس استقبال خوبی کردند. بنابراین با آمدن شرکت هواپیمایی چابهار ایر پروازهای این مسیر را افزایش داده...
وانا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۳۶    
وانانیوز| تعطیلات نوروز برای اکثر مردم بهترین زمان برای سفر است. از این رو می توانید با خیال راحت برای مقاصد داخلی و خارجی برنامه ریزی کنید و دیگر نگران تعطیلات کار، مدرسه و دانشگاه نخواهید بود. شاید برای بسیاری از ما پیش آمده باشد که تصمیم به رزرو بلیط هواپیما گرفته ایم، اما آن را نخریده ایم ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
پروازهای فرودگاه مشهد ساعتی قبل به دلیل کاهش دید افقی و مه گرفتگی متوقف شده بود که از دقایقی قبل با توجه به افزایش دید، پروازهای فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد از سر گرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه های خراسان رضوی گفت: پروازهای فرودگاه مشهد با کاهش مه گرفتگی و افزایش دید از سر گرفته شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد اظهار کرد: با توجه به کاهش دید افقی در سطح شهر مشهد و مه گرفتی، به منظور افزایش ایمنی پروازها، پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی از مسافران خواست پیش از عزیمت به فرودگاه مشهد با اطلاعات پرواز تماس حاصل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: پروازهای فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به دلیل مه گرفتگی و کاهش دید افقی متوقف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد از ابطال و تاخیر 5 پرواز این فرودگاه در حال حاضر خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی گفت: در پی کاهش دید افقی کلیه پروازهای خروجی از مشهد لغو شده است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
از لحظاتی قبل، مه گرفتگی و کاهش دید موجب لغو تمامی پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۲۷    
مدیر روابط عمومی فرودگاه های خراسان رضوی گفت: با توجه به کاهش دید افقی در سطح شهر مشهدمقدس و مه گرفتی، پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد.
مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه های خراسان رضوی گفت: با توجه به کاهش دید افقی در سطح شهر مشهدمقدس و مه گرفتی، پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۸    
با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز، حجم سفرهای داخلی افزایش پیدا می کند. به گزارش کاماپرس، با رشد قیمت ارز و محدودیت های اقتصادی برای سفرهای خارجی، میل گردشگری برای سفر به جزیره کیش افزایش یافته است ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
دستیار ویژه استاندار یزد از افزایش و آغاز پروازهای فرودگاه شهید صدوقی خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۷    
رزرو کل صندلی های پرواز دبی برای انتقال 3 عدد شاهین یکی از عجیب ترین پروازهای دبی است که در فیلم زیر می بینید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی از رشد پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه مشهد در دی ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی رژیم صهیونیستی در اقدامی که نشان دهنده انزوای بیش از پیش این رژیم در جامعه جهانی است، پروازهای خود به ایرلند و آفریقای جنوبی و مراکش را لغو کرد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر فرودگاه شهدای زنجان از افزایش روزهای پروازهای مشهد- زنجان- مشهد این فرودگاه از دو به سه روز ( دوشنبه، پنجشنبه و جمعه ) از 27بهمن 1402 خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه شهدای زنجان، محمدجواد یگانه گفت: با پیگیری های مقامات عالی استان و همچنین نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، محمد محمدی بخش با اشاره به مطرح شدن موضوع حضور شرکت های هواپیمایی خارجی برای جابه جایی مسافران پروازهای داخلی اظهار داشت: این مساله بسیار مهم و استراتژیک با توجه به ناترازی موجود در ناوگان هواپیمایی کشور مبنی بر نیاز به 300 فروند هواپیما ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۵    
مهرداد بذرپاش تاکید می کند که در پروازهای داخلی باید قیمت های مصوب توسط شرکت های هواپیمایی رعایت شود. او اظهار کرد که در گذشته بلیت های پروازهای داخلی توسط سایت ها و شرکت های هواپیمایی عرضه می شدند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
به نقل از رویترز، این صنعت امیدوار است که تقاضای سفر چین باعث بهبود پروازهای طولانی مدت در بحبوحه بحران بازار املاک چین و کند شدن رشد اقتصادی شود. کارشناسان اظهار کردند که ما هنوز انتظار بهبودی کامل این صنعت را در سال 2024 نخواهیم داشت. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۷    
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-فاطمه باباخانی : کمی بیش از یک ماه تا آغاز سال جدید خورشیدی و بزرگ ترین تعطیلات سال، گردشگران با دو چالش جدی مواجهند؛ برای مقاصد اصلی گردشگری ظرفیت بلیت های هواپیما تکمیل شده و امکان خرید بلیت وجود ندارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در پروازهای داخلی قیمت مصوب باید از سوی شرکت های هواپیمایی رعایت شود، گفت: طی چند روز آینده سامانه فروش بلیت هواپیما توسط سازمان هواپیمایی کشوری رونمایی می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: لغو حج عمره ارتباطی به بخش هوایی و فنی ندارد. روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران ایر درخصوص انتشار خبر لغو حج عمره که پیشتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیل آن را اختلاف فنی خوانده بود، اعلام کرد ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین ، مهرداد بذرپاش با تاکید بر این که در پروازهای داخلی باید قیمت های مصوب توسط شرکت های هواپیمایی رعایت شود، اظهار کرد: قبلا بلیت پروازهای داخلی توسط سایت ها و شرکت های هواپیمایی عرضه می شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که در پروازهای داخلی باید قیمت های مصوب رعایت شود از راه اندازی سامانه ویژه فروش بلیت هواپیما طی روزهای آینده خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرروابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد: با برقراری مجدد پروازهای مسافری از این فرودگاه به مقصد نجف اشرف و بالعکس تاکنون، 600 زائرحسینی عازم نجف اشرف شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرروابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد: با برقراری مجدد پروازهای مسافری از این فرودگاه به مقصد نجف اشرف و بالعکس تاکنون، 600 زائرحسینی عازم نجف اشرف شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل هما با بیان اینکه امسال تلاش شد در ایام مختلف مذهبی، پروازهای فوق برنامه در مسیرهای مشهد و شیراز افزایش یابد، فعال کردن فرودگاه های مناطق کم برخوردار را اولویت توسعه خطوط پروازی عنوان کرد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: با توجه به اتمام مهلت بخشنامه قبلی درباره پروازهای چارتری کیش و قشم، این سازمان به زودی بخشنامه جدید را درباره این دو مسیر صادر می کند.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۲    
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.
سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: مساله حج عمره فراتر از ساختار هوانوردی کشور است و زیرساخت های حمل و نقل هوایی کشور، همین الان نیز آمادگی کامل برای انجام پروازهای حج عمره و پذیرش زائران را دارند.
زومیت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مسافران یک شرکت هواپیمایی لوکس می توانند در پروازهای طولانی با هدست جنجالی اپل خستگی در کنند. تبلیغات هواپیمایی لوکس بِئوند (Beond) با هدست واقعیت ترکیبی اپل ویژن پرو ، سرگرمی های داخل هواپیما را به سطحی جدید می رساند؛ این شرکت هواپیمایی پیشرو در زمینه ی پروازهای لوکس تفریحی ...
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، لغو پروازهای چارتری کیش و قشم از پایان بهمن ماه صحیح نیست، بلکه این موضوع در دست بررسی است و سازمان هواپیمایی کشوری پس از همه بررسی ها نتیجه نهایی را به زودی اعلام خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۴۲ سایت دیگر  
در حالی معاون امور حج و عمره سازمان حج و زیارت از لغو پروازهای حج به دلیل عدم صدور مجوز پروازها خبر داده که ایران ایر اعلام کرد: زمانی مجوز پرواز حج صادر می شود که تمام هماهنگی ها توسط سازمان حج انجام شده باشد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۱    
سخنگوی دولت از واردات 60 فروند هواپیما خبر می دهد، وزیر راه با حضور ایرلاین های خارجی موافقت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۷    
زنجان - ایرنا - شتاب در اجرای نهضت ملی فیبر نوری، تایید صلاحیت 71 درصد داوطلبان مجلس شورای اسلامی در استان، ارجاع 77 پرونده تخلف دامپزشکی به مراجع قضایی، افزایش پروازهای زنجان - مشهد و مطالعه پایش خاک در محدوده شهرک روی از جمله اخبار مهم زنجان در هفته گذشته است.