پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۵۷Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری شبستان - شبستان (shabestan.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری شبستان بر روی ایمیل شما

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1398 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1399 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1400 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 2 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 3 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 4 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 5 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 6 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 7 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 8 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 9 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 10 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 11 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 12 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 13 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 14 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 15 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 16 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 17 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 18 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 19 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 20 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 21 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 22 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 23 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 24 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 25 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 26 خرداد 1400 خبرگزاری شبستان 27 خرداد 1400 
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام امیدی گفت: برپایی جشن های مردمی با محوریت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، سخنرانی، روشنگر ی ها در حوزه انتخابات، معرفت افزایی اهل بیت (ع)، نمایشگاه آئینی ...
  ۷ ساعت پیش    
160 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام مسکن ملی در شهرستان جهرم ساخته می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: برای تغییر رویه امروز باید به تفکر لیبرال دموکراسی کشور پایان داد و تفکر انقلابی را به روی کار آورد تا نظام پاسخگوی نیازهای درونی و بیرونی باشد و عدالت را در جامعه جاری سازد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سهرابی در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره عکس استانی شاهچراغ (ع) ، گفت: شرکت در جشنواره یاد شده برای همگان آزاد و رایگان است و محدودیت سنی ندارد و محدوده جغرافیایی شرکت کنندگان استان فارس است.
  ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام رفیعی با تاکید بر اینکه عظمت حضرت شاهچراغ (ع) به خاطر ولایت پذیری ایشان و دفاع از ولی خداست، گفت: عظمت حضرت عباس (ع) ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مصباح یزدی با اشاره به لزوم شناخت معیارهای فرد اصلح برای ریاست جمهوری، گفت: اول باید خودمان به خوبی تحقیق کنیم و پس از تحقیق و شناسایی فرد اصلح ...
  ۸ ساعت پیش    
گروه خیرین جوان تبریز همزمان با دهه کرامت توزیع دو هزار بسته معیشتی میان نیازمندان مناطق حاشیه نشین تبریز را آغاز کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خدادادی گفت: بیش از یک هزار حامی سلامت هلال احمر خوزستان آماده نظارت بر اجرای دقیق شیوه نامه های بهداشتی در شعب اخذ رأی هستند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرهنگی گفت: حتی یک رای هم مهم است و نباید از تشویق برای رای دادن مضایقه شود و باید تلاش کنیم حضور گسترده و اکثریت مردم در پای صندوق های رای محقق شوند
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و در جهت دعوت عموم افراد جامعه به مشارکت در انتخابات اصحاب رسانه خوزستان به پویش دعوت به حضور حداکثری پیوستند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حق شناس گفت: یک میلیون و 300 هزار نفر در استان واجد الشرایط رای دادن هستند که از این میزان 32 هزار نفر برای اولین بار رای می دهند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح بزرگ ترین کارگاه تولیدی صنایع دستی در شهر یاسوج مرکز این استان خبرداد.
  ۱۰ ساعت پیش    
شور و هیجان تبلیغاتی در آخرین روز خود به اوج خود رسیده و کاندیداها و هوادارانشان از هر فرصتی استفاده می کنند تا بتوانند آرای بیشتری را به نام خود ثبت کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
حجت الاسلام نکونام گفت: حضور در انتخابات و رای دادن برای تعیین سرنوشت کشور یک تکلیف است و در همین راستا باید با حضور چشمگیر خود نقشه های دشمن را بی اثر کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۵۵   + ۷۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه گله های مردم بویژه قشرهای محروم درباره رسیدگی نکردن به مشکلات معیشتی آنها بجاست، تصریح کردند: این مشکلات را باید با انتخاب فردی قوی، پرکار ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۵۵   + ۵۹ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با دعوت از آحاد ملت ایران برای مشارکت پرشور و حداکثری در انتخابات 28 خردادماه، هر رای ملت را یک موشک نقطه زن بر پیکر بدخواهان ایران توصیف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در نشست رئیس سازمان بورس با اعضای شورای مشورتی بورس، موضوعات مربوط به بسته سیاستی پشتیبانی و مانع زدایی بازارسرمایه از تولید و طرح ارتقای جایگاه و عملکرد بازارسرمایه ارائه شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق اعلام بانک مرکزی سامانه نیما امروز شاهد عرضه حدود 95 میلیون دلار به صورت حواله ارزی به منظور تامین ارز واردات کشور بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۴۵    
رمضانی از افزایش بازدهی، احیاء و آبادانی موقوفات با تعیین امنای موقوفه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۴۵    
حجت الاسلام محمدابراهیم با بیان اینکه یکی از ویژگی های شکرگذاری عملی از خداوند حضور در صحنه انتخابات است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
گمرک ایران مکلف شد به منظور بهبود فضای کسب و کار و در راستای تسهیل تجارت خارجی از امروز نسبت به رفع موانع واردات نهاده های تولید اقدام کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۳۵   + ۱۰۱ سایت دیگر  
سعید جلیلی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با صدور بیانیه ای از ادامه رقابت در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۳۵   + ۵۹ سایت دیگر  
طبق اعلام بانک مرکزی صادرکنندگان از این پس می توانند وضعیت ارز ناشی از بازگشت صادرات و تعهدات ارزی خود را در سامانه جامع تجارت مشاهده کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن اعلام کرد: همه شرایط برای برگزاری این انتخابات در روز جمعه 28 خرداد (18 ژوئن) فراهم است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای نگهبان در ادامه سلسله گزارش های خود به مردم، گزارشی از جلسه روز چهارشنبه شورای نگهبان ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
طبق توافقنامه امضاشده میان انستیتو پاستور ایران و شرکت واکسن سازی بهارات بایوتک هند، دو طرف برای انتقال فن آوری تولید واکسن روتا ویروس به کشور و تولید داخلی این محصول همکاری خواهند کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۰۳    
ارجمند گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا کنون تعداد 16 هزار و 539 بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر به بهبودی رسیده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۴۵ سایت دیگر  
موسوی در پی پرسش های مکرر خبرنگاران در خصوص خبر انصراف آقای علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۳   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با تبریک دستیابی به مجوز مصرف واکسن کوو ایران برکت با اتکا به دانش کاملاً بومی نوشت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
نرم افزار تلفن همراه جمهور شامل مجموعه کامل قوانین و مقررات انتخابات به همت پژوهشکده شورای نگهبان منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
جم زر گفت: کشور ما در برهه ای که قادر به صادر نفت نبود و می توانست با فروش نفت و گاز نیروگاه های داخلی برق اضافه را هوشمندانه به صنعت ماینینگ اختصاص دهد و درآمد حاصل از آن را جایگزین صادرات نفت کند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۳    
حجت الاسلام مدبر گفت: شورای شهر نیازمند افراد همدل و هماهنگ است تا بتواند عقب ماندگی را جبران و شهر را متحول کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۵۳    
سهرابی گفت: کتابفروشی های استان فارس در جهرم و شیراز شمار پرفروش ترین کتابفروشی های طرح بهارانه کتاب 1400 قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل زندان های استان تهران گفت: همزمان با ولادت حضرت معصومه (ع) و شروع دهه کرامت، به همت نیکوکاران و خیرین، بیش از 1500 بسته معیشتی بین خانواده های زندانیان نیازمند توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور با حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی توضیحاتی در خصوص انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا که در روز جمعه 28 خردادماه سالجاری برگزار خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
دفتر علی لاریجانی در اطلاعیه ای برخی اخبار درباره دیدارهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری با لاریجانی را رد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۳۳    
حجت الاسلام نصیری با بیان اینکه محصول زندگی منظم غربی ها پیشرفت در عرصه تکنولوژی و رفاه اجتماعی است چرا که اگر چه ایمان ندارند اما عمل می کنند و تقوای اجتماعی دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات با صدور پیامی تاکید کرد: بی تردید شرکت عزتمندانه در انتخابات، آرامش خاطر دوستداران و اراتمندان به این نظام الهی و ناامیدی دشمنان کینه توز را در پی خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۳   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس جمهور با اشاره به اینکه تضمین سلامت انتخابات در افزایش مشارکت مردم موثر است، گفت: اجرای کامل پروتکل های بهداشتی، سلامت انتخابات و رای دهندگان را تضمین می کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای با اشاره به اینکه مردم با حضور و رای خودشان در روز جمعه، سرنوشت کشور را رقم می زنند، تصریح کردند: همه باید شرکت کنند چون نظام اجتماعی کشور به این حضور نیازمند است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۳    
موسوی گفت: همایش ستایشگران فاطمی با هدف کادرسازی و تربیت نیروهای تراز انقلاب و آموزش سرمربیان و مربیان و انسجام بسیجیان برگزار شده است و به صورت مستمر با موضوعات مباحث اخلاقی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری پویش #کار - درست با هدف دعوت به حضور مردم در انتخابات آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۱۱    
سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۰۳    
استاندار خراسان جنوبی گفت: در چند روز آینده، هلدینگ های صنایع غذایی به خراسان جنوبی ورود پیدا می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۱    
مومنی گفت: با فروش زمین در مناطق آزاد مخالف هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با حضور استاندار خراسان جنوبی در شهرستان سربیشه و در جریان بازدید از منطقه عشایری کسراب، هزار و 200 دستگاه سامانه خورشیدی قابل حمل بین خانوارهای عشایری استان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۱    
حجت الاسلام بابائیان با اشاره به اینکه امامزاده ها باید پناهگاه مردم و محل رشد و تعالی معارف جامعه باشند، گفت: فاطمی، نبوی، حسینی و علوی بودن باید در تمام ادوار زندگی ما جاری و ساری باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۱    
حق شناس با بیان اینکه منطقه آزاد اینچه برون می توانست زودتر از این زمان به تصویب برسد، گفت: می توانیم از ظرفیت گلستان برای توسعه استان و کشور استفاده کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حیدری از برگزاری 20 همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان در دهه کرامت امسال در شهرهای مختلف استان خبر داد و گفت: در این مراسمات از خادمین ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۱    
حجت الاسلام عباس گروهی گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی در نظام جمهوری اسلامی انتخابات مبنای مردم سالاری دینی است و مردم با حضور در انتخابات، با رای و اراده خود سرنوشت شان را تعیین می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۱    
عزیزی با بیان اینکه با روی کار آمدن یک دولت انقلابی ابزارهای فشاری مانند تحریم برای همیشه از دست غرب خارج می شود گفت: دشمن نگران روی کار آمدن یک دولت انقلابی در ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۱۱    
بهرامی بابیان اینکه کیک اقتصادی گلستان با منطقه آزاد بزرگتر می شود، گفت: یک هزار و 300 واحد صنعتی در استان فعالیت دارد و استقرار منطقه آزاد می تواند به این واحدهای صنعتی کمک کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۱۱    
چوپانی گفت: سود بنگاه های اقتصادی در تورم دچار اضمحلال شده است و در انتهای سال بنگاه های اقتصادی به دلیل تورم نیازمند نقدینگی جدید می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۱۱    
کریمی گفت: اینچه برون دروازه ورود به اوراسیا است و اگر منطقه آزاد به فعالیت برسد می توانیم از این ظرفیت برای توسعه استان استفاده کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۱۱    
سردار مسلمی بیان اینکه در روز جمعه سپاه کربلا مسئولیت صیانت از صندوق های رای استان مازندران را با همراهی ناجا برعهده دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
راهدار گفت: توجه به حوزه کسب و کارهای اینترنتی و نوپا یکی از راه های مهم تحقق اقتصاد دیجیتال در کشور است و زمینه تحقق شعار سال و جهش و رشد اقتصادی را فراهم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۱    
سهرابی گفت: بیش از چهار هزار مدرسه روستایی و شهری استان فارس در سال گذشته به اینترنت پر سرعت مجهز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۹    
خسروی اسفزار با بیان اینکه 28 خرداد، صحنه دفاع از انقلاب اسلامی است، گفت: شهدا، علما و نسل های گذشته وظیفه خود را در خصوص انقلاب اسلامی انجام دادند و امروز باید مردم برای دفاع از این انقلاب باشکوه به ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه و استاندار کرمان در بیانیه ای از مردم استان دعوت کردند تا با حضور پرشور در کنار یکدیگر در شعب اخذ رای در 28 خرداد1400 بار دیگر حماسه ای ماندگار که مایه عزت ایران اسلامی است خلق گردد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۹    
میر کریمی از اهدای هشت سری جهیزیه به ارزش ریالی حدود 300 میلیون تومان به همت قرارگاه اجتماعی ناحیه مقاومت و بسیج سازندگی گلپایگان به نوعروسان کم برخوردار، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۹    
سردار کریمی گفت: 28 خرداد ملت ایران بصیرت خود را در برابر توطئه های و هجمه های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی به نمایش می گذارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
قلیان از چاپ و رونمایی کتاب تحلیل جامع بر همه گیری کرونا در ایران و جهان به همت اعضای هیئت علمی این دانشگاه در 8 فصل و در شهر امام هشتم(ع) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۹    
صادقی از اجرای پاتوقی گروه سرود سقای حسین(ع) به عنوان شاخص ترین برنامه دهه کرامت کانون فرهنگی هنری مسجد روستای حکمی شهرستان میناب خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷    
رضایی از فعالیت بیش از 80 گروه جهادی در شهرستان محلات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷    
حمیدی گفت: از آغاز تبلیغات انتخاباتی تاکنون 25 داوطلب شورای اسلامی شهر گرگان انصراف دادند و تعداد داوطلبان شورای شهر به 146 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی با اشاره به اهمیت حضور در انتخابات 28 خرداد گفت: هر اقدام و عملی که منجر به تضعیف نظام اسلامی و آرمان های والای امام راحل و شهدای گرانقدر گردد شرعاً جایز نبوده و حرام می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷    
کاویانی گفت: سامانه انتخاب ایران به نشانی entekhabiran.moi.ir از سوی وزارت کشور در نظر گرفته شده که سه شعبه نزدیک و خلوت را به ما را پیشنهاد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷    
ملکیان گفت: تمام برنامه های دهه کرامت باید محتوا محور باشد، به طوری که زمینه عمل به معارف رضوی را در مخاطبان فراهم کرده و باعث افزایش معرفت و بینش مردم به مقام ولایت شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷    
حجت الاسلام اکبری، گفت:یقین داریم که مردم با شکوه، با عزت و باانگیزه ی قوی پای صندوق های رای خواهند آمد .
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر فرشیدی با اشاره به جولان سوش انگلیسی در هرمزگان، تفاوت کرونایی انگلیسی با چینی در گسترش واگیری و قدرت سرایت بیشتر آن است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷    
حجت الاسلام سید آقایی، گفت: بیداری و بصیرت مردم ایران اسلامی مشتی محکمی بردهان یاوه گویان است .
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
بیت اللهی از افزایش 64 درصدی سهمیه جذب دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی ویژه هرمزگان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
طبیبی از آمادگی شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان برای تامین برق پایدار شعبه های اخذ رای خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷    
صداقت از کاهش میزان مراجعات آزمایش تشخیص کرونا در مراکز بهداشتی گلستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان از تولید 60 هزار تن توت فرنگی در استان خبر داد و گفت: تولید این محصول در استان بیش از 70 درصد تولید در
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از انجام اقدامات اولیه برای بررسی، تایید و رونمایی از برند و لگوی گردشگری استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۷    
نصرآبادی گفت: در چهار ماه گذشته 30 حلقه چاه آب در استان گلستان تعمیر شد در مدار بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۷    
آیت الله فقیهی با اشاره به ابعاد شخصیتی حضرت معصومه(س) گفت: بعد سیاسی و اجتماعی شخصیت حضرت معصومه(س) بویژه ولایت مداری ایشان بهترین الگو برای دختران و جوانان است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۷    
بلبلی به افزایش دما در روزهای پایانی هفته اشاره کرد و گفت: در روز پنجشنبه مرکز استان گلستان حداقل به 40 درجه سانتیگراد خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۷    
در نشست کارگروه توسعه صادرات خراسان جنوبی مقرر شد سازمان توسعه تجارت ایران برای ایجاد زیرساخت یک آزمایشگاه تخصصی صادرات محصولات کشاورزی همکاری کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سلم آبادی گفت: در دومین مرحله کمک های مومنانه در سال جاری، 79 میلیارد و 410 میلیون ریال به نیازمندان استان در قالب بسته معیشتی، جهیزیه و کولر آبی اهدا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۷۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی طی مکاتبه ای با رییس مجلس با تاکید بر اینکه تهیه و تدوین متن لایحه ای منطبق با ضوابط و معیارهای پذیرفته شده جهانی را در دستور کار دارد از مجلس شورای اسلامی تقاضا کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۷    
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند از برگزاری همایش تجلیل از خدام و فعالان در امامزادگان باقریه (ع) بیرجند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرگانی محصولات کشاورزی سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور، از خرید یک میلیون و 100 هزار تن گندم از 22 استان کشور از سوی شبکه اتحادیه تعاونی روستایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس : چند رسانه ای - عکس نگاشت زمان : شناسه خبر : 1066631 روز ملی تکریم و بزرگداشت امامزادگان را در اندازه اصلی اینجا ببینید پایان پیام/ 607 ضمیمه : کلید ‫واژه ها: ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مراسم پاسداشت سالروز اعطای نشان فداکاری به دانشگاه افسری امام علی (ع) ) با حضور سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش و امیر یوسف قربانی فرمانده هوانیروز و دیگر فرماندهان ارشد این نیرو در ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۷    
حجت الاسلام شکری با اشاره به ضرورت توجه به ضرورت ها و شاخص های انتخاباتی با هدف انتخاب اصلح گفت: انتخابات سال 1400 با حضور همه جانبه نیروهای فعال کانون های فرهنگی مساجد همراه است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین ارزانی، ضمن تاکید نسبت به مشارکت حداکثری در انتخابات اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات مایه شکوفایی و اقتدار ایران اسلامی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی گفت: امسال طی دو مرحله رزمایش کمک های مومنانه در استان، 64 میلیارد تومان خدمت در سطح استان به مردم ارائه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، از ساعت 8 تا 18 روز جمعه 28 خرداد 1400 (18 ژوئن 2021) در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در بروکسل برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام پناهیان با بیان اینکه امنیت و اقتدار جامعه با انتخاب اصلح فراهم می شود گفت: فرهنگ انتخابات در جامعه نهادینه شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۷    
سرویس چندرسانه ای زمان : 1400/3/26 - 15:26 شناسه خبر : 1066631 دانلود روز ملی تکریم و بزرگداشت امامزادگان را در اندازه اصلی اینجا ببینید
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ثبت نام مسکن ملی برای دوره پنجم که از 19 خرداد در 240 شهر آغاز شده بود تا ساعت 24 امشب ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
برنامه "مجری" شب گذشته و در آخرین قسمت با حضور رضا تقی پور، علی قلهکی، محمدعلی وکیلی و فرید مدرسی درباره سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که تا چند روز دیگر پرونده آن نیز بسته خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
نمایندگان ولی فقیه در استان ها و ائمه جمعه کشور در بیانیه ای از مردم برای حضور و مشارکت در انتخابات دعوت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف از برگزاری برنامه کاروان های زیرسایه خورشید خبرداد و افزود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
منع تردد شبانه در شب های 27 و 28 خرداد لغو شد و خودروها جریمه نمی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام پناهیان با بیان اینکه انقلاب را به جوانان معرفی کنید گفت: وظیفه دانشگاه تربیت انسان هایی در تراز شهید چمران است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسلم مروجی فرد گفت: با تصویب 3 مصوبه در نشست کارگروه مثلث توسعه فراهم شدن زمینه اشتغال 2300 نفری در رودبار جنوب پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان با اولویت زنان سرپرست خانوار خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...