چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۰۲:۴۰Nov 2018 14

خبرگزاری شبستان - شبستان (shabestan.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری شبستان بر روی ایمیل شما

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1397 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری شبستان 31 خرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1397 خبرگزاری شبستان 31 مرداد 1397 خبرگزاری شبستان 31 شهریور 1397 خبرگزاری شبستان 30 مهر 1397 خبرگزاری شبستان 1 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 2 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 3 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 4 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 5 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 6 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 7 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 8 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 9 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 10 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 11 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 12 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 13 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 14 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 15 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 16 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 17 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 18 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 19 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 20 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 21 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 22 آبان 1397 خبرگزاری شبستان 23 آبان 1397 
  ۲ ساعت پیش    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور، نیروی انسانی خلاق و تحصیلکرده را پایه اقتصاد دانش بنیان دانست و ادامه داد: آنچه یک اقتصاد را به سمت اقتصاد دانش بنیان می برد، محیط و اکوسیستم است، پول دولت نیست.
  ۲ ساعت پیش    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه در هر منطقه و قومیتی فرهنگ کارآفرینی وجود داشته باشد منشا تحولات است گفت: فرهنگ کارآفرینی بر پایه اقتصاد دانش بنیان در کردستان وجود دارد.
  ۲ ساعت پیش    
استاندار کردستان خواستار حمایت جدی و همه جانبه دولت از فعالیت های فناورانه در کردستان به سبب وجود جوانان خلاق و بسترهای درآمدزایی و اشتغال زایی این بخش شد.
  ۲ ساعت پیش    
برخی از اخبار مساجد در امروز از شرایط نامناسب مساجد در جهان حکایت می کردند.
  ۳ ساعت پیش    
ارتباط نزدیکی میان ارتباط با مسجد و نزدیک شدن به مقام قرب الهی وجود دارد.
  ۳ ساعت پیش    
همایش انقلاب، مسجد و هنرمند با حضور جمعی از هنرمندان انقلابی برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
یکی از فعالان برجسته بازار بورس در آمریکا گفت که قطع ارتباط ایران با سوئیفت شاید در ظاهر هشداری برای دشمنان واشنگتن باشد اما در حقیقت موجب تشدید ضرر و زیان برای دلار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
یک شهروند آمریکایی متهم به آتش زدن مسجد و مرکز اسلامی ویکتوریا به 26 سال زندان محکوم شد.
  ۳ ساعت پیش    
در دومین روز از سفر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به خوزستان، چند طرح صنعتی در این استان افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۳ ساعت پیش    
نمایش روباه مهربان به کارگردانی مهدی قاسمیان در سالن فرهنگی سینمایی فرهنگ و ارشاداسلامی بابل به روی صحنه رفت.
  ۳ ساعت پیش    
معاون اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران گفت : حدود 400 مقاله به دبیرخانه سومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین آموزش و پرورش مستقر در مازندران ارسال شد .
  ۴ ساعت پیش    
بنای جدید آستان امام زاده محمد یمانی لنگرود عصر امروز (22آبان) با حضور مدیر کل اوقاف گیلان و فرماندار لنگرود افتتاح شد.
  ۴ ساعت پیش    
شهردار کرمان گفت: دو عامل خانواده و نظام آموزشی می تواند حوزه مطالعه را تقویت کند و از طرف دیگر اگر هزاران کتابخانه ساخته شود اما رویکرد افراد نسبت به مطالعه تغییر نکند، کتابخوانی گسترش پیدا نمی کند.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس شورای شهر کرمان گفت: ترویج فرهنگ مطالعه اولویت اول در امر کتابخوانی است چراکه اگر این امر محقق شود افراد گرایش به تهیه کتاب پیدا می کنند.
  ۴ ساعت پیش    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، نظارت خود اصناف بر صنوف مهم است، تصریح کرد: نگاه ما این است که همیشه بازار متعلق به مردم بوده و هست.
  ۴ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد میزان صادرات غیرنفتی هفت ماهه استان را 661 تن به ارزش 2 و نیم میلیون دلار دانست و گفت ...
  ۴ ساعت پیش    
بهشتی با بیان اینکه تکمیل پروژه منوریل توجیه اقتصادی و ترافیکی ندارد، گفت: تا کنون 220 میلیارد تومان اعتبار دولتی برای اجرای پروژه منوریل هزینه شده است.
  ۴ ساعت پیش    
آیت الله سید مجتبی رودباری در دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان از خدمات ارزشمند مجموعه کتابخانه های عمومی در حوزه جوانان و نوجوانان تشکر و حضور در این جمع را توفیق بزرگی دانست.
  ۴ ساعت پیش    
دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور مطالبه 10 میلیون حافظ قرآن را یک مطالبه جدی عنوان کرد و گفت: کردستان این ظرفیت را دارد که پیشتاز و پیشگام تربیت حافظ قرآنی در کشور باشد.
  ۵ ساعت پیش    
متولیان و خادمان بقاع متبرکه ماسال امروز طی مراسمی به مناسبت دهه وقف تجلیل شدند.
  ۵ ساعت پیش    
پیش نشست همایش بین المللی امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان با موضوع امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان با تأکید بر خدامحوری در دانشگاه ادیان و مذاهب استان قم برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش    
مفتاح گفت: همایش گفتگوی ادیان و مذاهب قلوب پیروان دیگر ادیان را به هم نزدیک کرده و از اعمال خشونت بار علیه یکدیگر می کاهد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با بیان اینکه گسترش فرهنگ وقف در جامعه نیارمند عزم ملی و بسیج همگانی است، گفت: وقف های مشارکتی راهکاری نوین در ترویج فرهنگ وقف است.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: دومین جشنواره و اردوی ملی عکس نگاران در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش    
روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در گزارشی به محدود شدن اختیارات محمد بن سلمان اشاره و اعلام کرد: شاهزادگان سعودی می خواهند که بن سلمان به تخت و تاج عربستان نرسد.
  ۵ ساعت پیش    
وزارت اطلاعات باصدوراطلاعیه ای اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج)در اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی با اقدامات اطلاعاتی موفق شدند پنج باند بین المللی قاچاق مواد مخدر را متلاشی و بیش از 6 تن پیش ...
  ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه پیشرفت های علمی کشور مرهون عمل به قرآن است، گفت: حمایت از فعالیت های قرآنی ضروری است.
  ۶ ساعت پیش    
خبرنگاران رسانه های مختلف استان هرمزگان از صبح امروز و در قالب تور رسانه ای از پروژه های متنوع دانشگاه علوم پزشکی در سطح شهر بندرعباس بازدید کردند.
  ۶ ساعت پیش    
جشنواره قرآن محوری یه کیه تی در کردستان شامگاه سه شنبه 22 آبان با تجلیل از برگزیدگان این دوره از جشنواره در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج به کار خود پایان داد.
  ۶ ساعت پیش    
دبیرخانه آستان مقدس امام حسین با برپایی نخستین همایش بین المللی آثار باستانی به بررسی آثار قدیمی و اماکن مذهبی موجود در فهرست سازمان های بین المللی خواهد پرداخت.
  ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، حضور کشتی های چینی را ظلم مضاعفی به صیادان استان های هرمزگان، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان دانست و تصریح کرد: متاسفانه کشتی های چینی سوخت یارانه ای هم دریافت می کنند.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز از برپایی نخستین رویداد استارتاپ دمو در استان البرز خبر داد و گفت: طی این رویداد بزرگ صنعتی، نشست بازار ملی با هدف تبادل نظر مسئولان صنعتی برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش    
بیست و پنجمین کنفرانس ملی و سومین کنفرانس بین المللی مهندسی زیست پزشکی ایران هفتم الی نهم آذرماه در دانشگاه شهاب دانش قم برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه شهاب دانش قم گفت: همزمان با برگزاری کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران 100 مقاله ارائه شده است.
  ۸ ساعت پیش    
همزمان با هفته گرامیداشت وقف، همایش استانی "یاوران وقف، وقف و رسانه" در بجنورد، مرکز خراسان شمالی برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان شمالی از اجرای بیش از یک میلیارد تومان نیت واقفان در خراسان شمالی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران، زلزله کرمانشاه را زنگ خطر عنوان کرد و گفت: در طول یکسال گذشته هنوز اقدامی موثر در آموزش مقابله سوانح انجام نشده است.
  ۹ ساعت پیش    
سرآشپزهای ژاپن تلاش می کنند تا برنامه غذایی متنوعی را برای بازدیدگنندگان از جمله مسلمانان که غذاهای حلال مصرف می کننددر المپیک 2020 ،مهیا کنند.
  ۹ ساعت پیش    
منابع امنیتی عراق از آماده باش نیروهای ارتش در همه مناطق شرقی شهر فلوجه پس از جنایت شنیع عناصر داعش در این منطقه خبر دادند.
  ۹ ساعت پیش    
رییس سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی گفت: 630 اثر به دبیرخانه ارسال و با همکاری خانه کتاب و دبیرخانه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در چهار مرحله داوری شد که 29 اثر دانشجویی به عنوان برگزیده و شایسته ...
  ۹ ساعت پیش    
مدیر عامل سازمان انتقال خون کشورگفت:طرح به صفر رساندن خطر انتقال خون با واکسیناسیون هپاتیت Bو غربالگری جمعیت اهدا کننده در کشور اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
سازمان سنجش در باره اعلام کدرشته محل های جدید و تکمیل ظرفیت در برخی از رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
دبیرخانه دائمی اجلاس های سراسری نماز در اطلاعیه ای از اعلام نتایج ارسالی آثار رسیده به فراخوان بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز با عنوان شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز تا 30 آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، وقف را یکی از موجبات بقا و استحکام جامعه اسلامی دانست و اظهار داشت: وقف مساله ای جدی و ریشه دار محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
رییس شورای اسلامی شهر تهران درباره نقش شورای شهر در انتخاب معاونین و مدیران شهرداری تهران گفت: براساس آیین نامه ها و قوانین شورای شهر تهران در عزل و نصب ها هیچ دخالتی نباید داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
397 خدمت حقوقی در زمینه های مشاوره، دادخواست، شکوائیه، تنظیم لایحه و سایر موارد به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد در شش ماهه نخست سال جاری ارائه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
سازمان اوقاف و امور خیریه و امور خیریه در چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی فرآورده های طبیعی و طب ایرانی حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۰    
امام جمعه دزفول، بر ضرورت تعامل بیشتر اداره اوقاف با نهادهای فرهنگی شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: امامزاده ها قطب فرهنگی هر شهرستان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۰    
آیت الله رشاد گفت: اگر انسان عیوب کوچک دیگران را بزرگ دیده و عیوب بزرگ خود را کوچک ببیند، اصلاح نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۰    
همه اهالی یک روستا که تعداد آنها به 250 نفر رسید در یک لظحه بسیار با شکوه احساسی به دین مبین اسلام مشرف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۰    
از دیرباز مطالبی در مورد مردم سقز گفته شده است. اگر کسی بخواهد آنها را مورد دقت و بررسی قرار بدهد فقط باید در محل حضور پیدا کند و خود با چشم بعضی از شنیده ها را ببیند و آن وقت است که انسان زبان به ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۰    
علیرضا غفاری در کتاب طنز دفتر خاطرات حیوانات نشان می دهد که حیوانات نیز می توانند دست به قلم شده و از خاطراتشان بگویند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۰    
رئیس دفتر رئیس جمهوری روز سه شنبه طی حکمی علی اکبر اسماعیل آبادی را به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۰    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت اعلام کرد: اگر وقف را بین مردم با نیازمندی های جدید جوامع شهری تعریف کنیم قادر به حل مشکلات بسیاری خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۰    
اثر کانی پیرنیانی کارتونیست سنندجی عضو خانه کاریکاتور حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان عنوان بهترین اثر بخش بین الملل رده سنی نوجوان سی امین جشنواره بین المللی کارتون النس بلژیک را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۰    
پس از 3 سال در آینده ای نزدیک استفاده از کارت سوخت از سر گرفته می شود و خرید و فروش آن برای دارندگان خودروها مشکل ایجاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۶    
مقیمی گفت:فنی و حرفه ای نقش مهمی در مهارت آموزی معتادان متجاهر پس از سم زدایی دارد و سازمان های مردم نهاد و سمن ها نیاز است قویتر در کنترل و مبارزه و با این آسیب وارد شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۶    
محمدیان گفت: با اجرای طرح کتابخانه ای به وسعت یک شهر شاهد کتابخوانی بیش از 25 هزار و 590 مسافر مترو در مهرماه سال 1397 بودیم
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۶    
مدیر کل زندان های استان گیلان گفت: همگام سازی برنامه های قضایی می بایست در اولویت ها و دستورالعمل های سازمانی قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۶    
رئیس سازمان سیما، منظر وفضای سبز شهری شهرداری سنندج از نصب سردیس هنرمند نامی عثمان هوارمی در میدان هورامان سنندج خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۶    
امیر دریادار خانزادی با تاکید بر بی اثر بودن تهدیدات دشمنان گفت: هر چند ایران از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی قربانی تحریم های گوناگون بوده که بیشترین آنها بر بخش دفاعی اعمال شده است اما این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۶    
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری همایش پیاده رویی دوستدارن کتاب در سنندج خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۲    
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه برنامه هایی جهت گرامیداشت هفته وحدت در استان تدوین شده است، گفت: جشن وحدت در 60 مسجد غرب گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۲    
یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: در فرهنگ دینی به امر مطالعه بسیار تأکید شده لذا واقعیت امروز این است که میانگین فرهنگ مطالعه در روز چهار دقیقه است که هیچ سنخیتی با جامعه دینی ندارد بنابراین باید در این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۲    
صد و سی و دومین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (Tolimo:E-A2018) صبح روز پنجشنبه 24 آبان 97 در شهر تهران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۲    
یاوران و خادمان وقف و هیئت امنای بقاع متبرکه چهارمحال و بختیاری امروز سه شنبه 22 آبان همزمان با دهه وقف در همایشی که با حضور مسئولین استانی در مجتمع رفاهی لاله شهرکرد برگزار شد معرفی و تجلیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۲    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: سنت حسنه وقف در استان ما کمرنگ است و می طلبد تا با تقویت اعتماد عمومی در این راستا گام های بیشتری برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۲    
گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران بار دیگر پایبندی کشورمان به تعهداتش تحت برجام را تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۲    
مراسم عزاداری سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) در مسجد مفتخر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۲    
نویسنده مجموعه داستانی ترانه یخ و آتش که سریال مشهور بازی تاج و تخت با الهام از آن ساخته شده است گفته است که قرار بود این مجموعه داستان کوتاه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۲    
معاون حقوقی و امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی بر گره گشایی از مشکلات و رفع کارها و گرفتاری های مردم تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۲    
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمان با اشاره به اینکه مطالعه باید در موضوعات مختلف مبتنی بر نیاز و اولویت های جامعه باشد، گفت: افق کانون های مساجد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۲    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به آمار قابل توجه ازدواج های دانشجویی نسبت به آمار ازدواج در کشور گفت: یک سوم آمار طلاق درکل کشور را در ازدواج های دانشجویی داریم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۲    
انتصاب مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان و ضرورت تعویض قرآن های مخدوش مساجد آذربایجان غربی، از جمله مهم ترین اخبار حوزه مسجد در روز 22 آبان ماه 97 است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۲    
اعضای شورای شهر تهران لایحه شهرداری برای پرداخت جرایم ماده 100 از بودجه شهرداری تهران را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۲    
رییس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در خصوص لایحه اعطای مجوز به شهرداری برای پرداخت و تسویه جرایم آرای ریالی صادره از کمیسیون های ماده 100 قانون شهرداری مربوط به پرونده های ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۲    
عالی ترین دادگاه کویت یک شهروند را به اتهام دست داشتن داعش و تلاش برای انفجارمسجد زین العابدین به پنج سال حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۲    
رییس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران از تخفیف 75 درصدی برای بازدید دانش آموزان از باغ پرندگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۲    
نمایشگاه عکس خانه دوست با موضوع زیارت امام رضا(ع) امروز( 22آبان) در فرهنگسرای آیینه اراک دایر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۲    
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه جامعه از وقف برای سید الشهدا و اطعام بی نیاز شده است، گفت: تلاش کنید وقف ها جهت فرهنگی و علمی به خود بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان بر استفاده از ظرفیت مدیران بومی در استان تاکید دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
مدیرکانون فرهنگی هنری علی بن ابیطالب(ع) دولت آباد کرج از برپایی طرح حقوق و مسجد در این کانون فرهنگی خبر داد و گفت: طرح حقوق و مسجد به منظور مشاوره رایگان حقوقی برای نمازگزارن برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
مدیرکل اوقاف گیلان با بیان اینکه از ظرفیت وقف در تحول جامعه استفاده نشده است از کمک 44 میلیاردی مردم گیلان در قالب طرح مودت به بقاع متبرکه استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
مدیرکل تامین منابع نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: در حال حاضر حدود سه هزار و 600 باب کتابخانه عمومی و مشارکتی در کشور فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
ایزدی با بیان اینکه 74 تیم و 34 شرکت در طرح همگرا ثبت نام کردند، گفت: هدف این طرح توانمندکردن شرکت ها و تیم های بازی سازی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
رئیس جمهوری در جلسه شورای عالی اجتماعی کشور، تقویت امید به آینده و تلاش بیشتر برای تحکیم و تقویت اطمینان و امنیت خاطر برای مردم را در حوزه رفع نگرانی ها از آسیب های اجتماعی مورد تأکید قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز با معاون سیاسی وزیر خارجه هلند که به تهران سفر کرده دیدار و گفت و گو می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
امام جمعه شهر مود با تاکید بر اینکه ماندگاری و اثر معرفتی شعر بسیار است، گفت: شاعران باید سعی کنند با مطالعه دقیق ابعاد گوناگون زندگی فردی و اجتماعی امام رضا علیه السلام بهترین سیمای و سیره را از ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۲    
احمدشریف با بیان اینکه پیش نویس قانون جدید دردی از احزاب درمان نمی کند، گفت: پیش نویس قانون جدید احزاب زمانی موفق است که قوانین بالادستی از جمله نظام جامع انتخابات و قانون رسیدگی به جرایم امنیتی در ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲    
رئیس کل دادگستری استان زنجان ضمن تشریح رسالت های رسانه ها در برهه کنونی، گفت: مطالبه گری و نقدهای سازنده لازمه کار رسانه ای است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲    
مسئول کانون حافظان قرآن کریم انزلی از برگزاری اولین جشنواره استانی قرآنی، علمی، فرهنگی و ورزشی فجر همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲    
رضا منصوری عضو کانون فرهنگی هنری شهید کوچکی مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اراک در جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور موفق به کسب رتبه دوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲    
مراسم سوگواری شهادت امام حسن عسکری (ع) در مسجد امام جعفرصادق (ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲    
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان چگنی، با اشاره به اهمیت بصیرت افزایی در برابر توطئه های دشمنان، افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲    
امام جماعت مسجدالرضا (ع) معتقد است که مسجد تراز اسلامی باید همانند مساجد صدر اسلام در همه شئونات زندگی مردم نقش داشته باشد و مرکز و مرجع رسیدگی به مشکلات مردم شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲    
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد ضمن گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی، برنامه های این هفته در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲    
رضوان حکیم زاده گفت:اگر به صورت خردمندانه و علمی به بحث اموزش سواد رسانه ای توجه نکنیم فضای مجازی می تواند همه زحمات سال های طولانی آموزش و پرورش را به به باد بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲    
کریمی قدوسی با بیان اینکه ایجاد همگرایی در کشور در بخش حمایت ها از اهداف همگراست، گفت: بنیاد بازی های رایانه ای در نظر دارد شرکت ها را با حمایت ذره ذره ارتقا دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۲    
امام جمعه هفتکل، با بیان اینکه این شهرستان نیازمند توجه بیشتری از سوی مسئولان است، اظهار داشت: امیدواریم با افتتاح پایگاه امدادی هلال احمر، وضعیت این شهرستان بهتر شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۲    
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: وظایف خود را فراتر از مباحث سیاسی انجام می دهیم اما این وظایف در مشهد باید با رعایت حرمت حریم رضوی مورد پیگیری قرار بگیرد.
مشاهده نتایج بیشتر...