دوشنبه ۳۰ دیساعت ۱۱:۰۲Jan 2020 20

خبرگزاری شبستان - شبستان (shabestan.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری شبستان بر روی ایمیل شما

خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1393 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1394 خبرگزاری شبستان 30 اسفند 1395 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1396 خبرگزاری شبستان 29 اسفند 1397 خبرگزاری شبستان 31 فروردین 1398 خبرگزاری شبستان 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری شبستان 1 خرداد 1398 خبرگزاری شبستان 31 تیر 1398 خبرگزاری شبستان 31 مرداد 1398 خبرگزاری شبستان 31 شهریور 1398 خبرگزاری شبستان 30 مهر 1398 خبرگزاری شبستان 30 آذر 1398 خبرگزاری شبستان 1 دی 1398 خبرگزاری شبستان 2 دی 1398 خبرگزاری شبستان 3 دی 1398 خبرگزاری شبستان 4 دی 1398 خبرگزاری شبستان 5 دی 1398 خبرگزاری شبستان 6 دی 1398 خبرگزاری شبستان 7 دی 1398 خبرگزاری شبستان 8 دی 1398 خبرگزاری شبستان 9 دی 1398 خبرگزاری شبستان 10 دی 1398 خبرگزاری شبستان 11 دی 1398 خبرگزاری شبستان 12 دی 1398 خبرگزاری شبستان 13 دی 1398 خبرگزاری شبستان 14 دی 1398 خبرگزاری شبستان 15 دی 1398 خبرگزاری شبستان 16 دی 1398 خبرگزاری شبستان 17 دی 1398 خبرگزاری شبستان 18 دی 1398 خبرگزاری شبستان 19 دی 1398 خبرگزاری شبستان 20 دی 1398 خبرگزاری شبستان 21 دی 1398 خبرگزاری شبستان 22 دی 1398 خبرگزاری شبستان 23 دی 1398 خبرگزاری شبستان 24 دی 1398 خبرگزاری شبستان 25 دی 1398 خبرگزاری شبستان 26 دی 1398 خبرگزاری شبستان 27 دی 1398 خبرگزاری شبستان 28 دی 1398 خبرگزاری شبستان 29 دی 1398 خبرگزاری شبستان 30 دی 1398 
  ۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: گروه موسیقی بومی و محلی ژیار به بخش نواحی سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی راه یافت.
  ۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رفیعی گفت: 108 پایگاه در استان کمک های مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان را جمع آوری می کنند که از این تعداد 59 مرکز نیکوکاری و 49 اداره کمیته امداد و مساجد خراسان جنوبی هستند.
  ۱ دقیقه پیش    
مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و نقش منویات مقام معظم رهبری در این خصوص محور اصلی برنامه های دهه فجر در شهرستان بیله ...
  ۱ دقیقه پیش    
نماینده مردم قم از پاسخ های وزیر امور خارجه در مورد پولشویی و قدرت موشکی ایران قانع شد.
  ۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر امام جمعه شیروان گفت: طی هفته جاری حجت الاسلام حسین تکمیلی به عنوان امام جمعه جدید شیروان منصوب شد.
  ۱ دقیقه پیش    
حسینی از تعمیر و بازسازی تعداد 39 مسکن مددجوی شهرستان ابرکوه خبرداد.
  ۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
گلچین از کسب رتبه دوم بخش محصولات فرهنگی توسط یکی از هنرمندان گلستانی در پنجمین جشنواره جایزه فیروزه خبر داد.
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مقسم گفت: گفت: بهره گیری از علم و دانش روز بر مبنای آیات قرآن کریم از ویژگی های اصلی ائمه جماعات است.
  ۱۱ دقیقه پیش    
عزاداری ایام فاطمیه با سخنرانی حجج اسلام فقیه ایمانی و علوی تهرانی در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می شود.
  ۱۱ دقیقه پیش    
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه حق هیچ کسی را تضعیف نخواهیم کرد، گفت: رد صلاحیت شدگان از مجاری قانون اعتراض خود را دنبال کنند.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سعادتی گفت: یکی از محورهای مهم رویداد فهما ارائه طرح ها و ایده های بومی کانونها است که در همین راستا تا امروز قریب به 12 هزار و 526 ایده و 3 هزار و211 طرح فرهنگی هنری به این سامانه ارسال شده است.
  ۲۱ دقیقه پیش    
صحبت از مضر بودن شیر این روزها در بین مردم رواج پیدا کرده است در حالیکه برخی سم آفلاتوکسین موجود در شیر را آلوده می دانند اما کارشناسان آنرا در حد مجاز و پایینتر از نرم های جهانی می دانند.
  ۲۱ دقیقه پیش    
وزیر امور خارجه با بیان اینکه همواره به محکم ترین وجه از سیاست های جمهوری اسلامی ایران دفاع کردم، گفت: در حال حاضر با توجه به اتفاقاتی که در کشور افتاده است ...
  ۲۱ دقیقه پیش    
سعد حریری نخست وزیر موقت لبنان از سیاستمداران خواسته است که فوراً دولت جدید را تشکیل دهند و راه حل هایی برای بحران اقتصادی لبنان پیدا کنند.
  ۲۱ دقیقه پیش    
محمد موسوی ، رئیس اتحادیه مساجد فرانسه پس از انصراف نامزد الجزائری، به عنوان رئیس شورای دیانت اسلامی این کشور انتخاب شد.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام طهماسبی، با اشاره به ادامه داشتن انتقام سخت از آمریکا، گفت: اخراج آمریکا از منطقه راهبرد ایران اسلامی است.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیل مقدم از افتتاح 3 باب کتابخانه عمومی جدید در این استان خبر داد و گفت: این طرح ها با حمایت های خیرین کتابخانه ساز در شهرهای سامان، نافچ و پردنجان ساخته شده است.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر روابط عمومی و فرهنگ سازی سازمان مالیاتی کشور گفت: امروز آخرین مهلت ثبت نام مشمولین نصب سامانه فروشگاهی برای فعالین غیر حوزه درمان است.
  ۲۱ دقیقه پیش    
اظهارات دکتر غنی الخاقانی، نماینده مذهبی و فرهنگی رئیس دیوان اوقاف شیعه در پایان بازدید از پروژه های در دست احداث آستان قدس عباسی مطرح شد.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
ساعت 24 امشب (030 دی) سومین مرحله سهمیه بنزین بهمن در کارت های سوخت شارژ می شود.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
جلال زاده گفت: با فعال سازی قرارگاه استانی راهداری زمستانی، طی روز های گذشته و امروز راهدارخانه و اکیپ راهداری در محورهای مواصلاتی استان خراسان جنوبی فعال است.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مبارک آبادی گفت: اعلام قطعی تائید و یا رّد نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 22 بهمن ماه مشخص خواهد شد.
  ۳۱ دقیقه پیش    
رژیم صهیونیستی به منظور تخریب زمین های کشاورزی سدهای نزدیک نوار غزه را باز کرد که موجب تخریب 100 هکتار از زمین های کشاورزی نوار غزه شد.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: هر روز تعدادی از نمایندگانی که صلاحیت آنان تایید نشده با اعضای شورای نگهبان ملاقات می کنند.
  ۴۱ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت سی نور، کار خود را دریافت 100 هزارتومان از کمیته امداد آغاز کرد و با تلاش خود به عنوان کارآفرین برتر سال 97 انتخاب شده است.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اولین قایق استاندارد غواصی کشور با حمایت تسهیلاتی صندوق توسعه دریایی و نظارت سازمان بنادر و دریانوردی و حمایت ها معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش به دست صنعتگران جزیره کیش تولید و به بهره برداری ...
  ۵۱ دقیقه پیش    
قره شیخلو تعدیل در اجرای برنامه ها از طریق مدیریت هزینه ها را اولویت سال 99 مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف اعلام کرد و گفت: ورود به میدان نخبه پروری با استفاده از ظرفیت بقاع متبرکه ...
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای مالیات کالاهای نفتی، طلا و نوشابه را تعیین کردند.
  ۱ ساعت پیش    
حمودی گفت: مدیران آزادراه خلیج فارس، راه آهن جنوب و آبفای چمران به اتهام موقوفه خواری به دستگاه قضایی معرفی می شوند.
  ۱ ساعت پیش    
خیرگزینی خانواده هایی که آنان را به مکتب حاج قاسم سلیمانی دلبسته کرد بستری برای بازخوانی سبک زندگی اسلامی ایرانی در پیروان مکتب حاج قاسم سلیمانی است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از افتتاح و بهره برداری از 10 پروژه در حوزه جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: حدود هفت هزار هکتار کشت پنبه داریم که 80 درصد آن در مانه و سملقان کشت می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران تاکید کرد که بلاکچین و رمزارزها جایگزین و رقیب پول نیستند.
  ۱ ساعت پیش    
کبیری گفت: ما در بحث نان بر اساس دستور استاندار کوتاه نخواهیم آمد و هیچ بهانه ای قابل پذیرش نیست و هر نانوا قادر به کیفی سازی نباشد، مجوز او را ابطال می کنیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فضیلت از رونمایی و اکران چهار عنوان فیلم با موضوع آسیب های اجتماعی و سبک زندگی ایرانی اسلامی همزمان با دهه فجر در استان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: ثبت نام مرحله اول پانزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از 1 بهمن سال جاری آغاز می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان شهدای شهرستان دهلران گفت: خوشبختانه با رایزنی های صورت گرفته مجوز راه اندازی بخش NICU نوزادان با ظرفیت 6 تخت از وزارت بهداشت درمان برای شهرستان اخذ شده است.
  ۱ ساعت پیش    
ابراهیمی گفت: 2مرحله بار به ارزش 200 میلیون ریال، توسط موسسات خیریه تابعه مدیریت بهزیستی شهرستان شیراز به سیستان و بلوچستان ارسال شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اخوت از اجرای طرح فهما (پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران) در کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام تدینی گفت: سوگواره یاس نبوی هم زمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) از پنجم لغایت یازدهم بهمن ماه سال جاری در بقاع شاخص استان برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
فلاحت پیشه با بیان اینکه اجرای مکانیسم ماشه به معنای از بین رفتن برجام است، گفت: تجدید نظر در همکاری با آژانس به معنای خروج از ان پی تی نیست.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
افتخاری گفت: در ایامی هستیم که سپهبد شهید قاسم سلیمانی که پرچم دار ولایت بود شهید شده است و برای ادامه راه این شهید و دفاع همه جانبه باید قاسم سلیمانی های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی تربیت کنیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی بخشنامه ای را به بانک ها و موسسات اعتباری برای نظارت بیشتر بر افراد دارای بیش از 20 فقره چک برگشتی ابلاغ کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خدابخشی بابیان اینکه جشنواره استانی هنرهای نمایشی کانون به میزبانی شاهرود برگزار می شود، گفت: این رویداد سوم بهمن ماه برگزار خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نشست رونمایی و بررسی کتاب بلوای خاک نوشته محمدسعید احمدزاده با حضور نویسنده اثر در شیراز برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با تصویب شورای اسلامی شهر شیراز، شهرداری شیراز مبلغ سه میلیارد ریال به سیل زدگان سیستان و بلوچستان کمک می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در پیامی که در پی عارضه جسمانی آیت الله سیستانی صادر شد، برای ایشان از درگاه خداوند متعال طلب صحت و سلامتی کرد.
  ۱ ساعت پیش    
رژیم صهیونیستی به طور رسمی آغاز ساخت غرفه خود در نمایشگاه اکسپوی دبی 2020 در امارات را اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حسن الفت با بیان اینکه گیلان استان معین تجارت با روسیه است،گفت: توافقنامه اوراسیا مهم ترین گام برای حضور در تجارت جهانی است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از ابتدای سال 1398 تا پایان دی ماه 70 درصد از برنامه تعهدی 200 هزار میلیارد ریالی سپرده های مردمی را محقق و نسبت به سال گذشته 24 درصد رشد داشته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شرفی نژاد گفت: 94 درصد از مشترکان گاز استان در طرح حذف قبوض کاغذی گاز با هدف بهبود کیفیت و خدمات و صیانت از محیط زیست مشارکت کردند.
  ۱ ساعت پیش    
این روزها آبگرفتگی و سیلاب به یک معضل عدیده برای مردم تبدیل شده؛ امری که در صورت پیشگیری از آن پیش از آغاز فصل زمستان از بروز این پدیده جلوگیری می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری از برگزاری گردهمایی فعالان حوزه ایثار و شهادت در استان خبر داد و گفت: این گردهمایی با محوریت مکتب حاج قاسم برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
کاظمی گفت: 30 درصد از دانش آموزان متوسطه اول در سطحی پایینتر از استانداردهای سلامت روان قرار دارند که نیاز به توانمند سازی دارند.
  ۱ ساعت پیش    
شاخص کل بورس و اوراق بهادار با رشد 765 واحدی در ابتدای سومین روز معاملاتی خود در هفته جاری به ارتفاع 411 هزار و 460 واحدی رسید.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام ذاکر با اعلام حمایت مادی و معنوی از مساجد مستقر در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن، گفت: همه مساجد پایتخت برای دهه فجر انقلاب اسلامی ویژه برنامه هایی اعم از برگزاری مسابقات فرهنگی و برپایی ...
  ۱ ساعت پیش    
پویان صدر از راه اندازی کمد جایزه برای ایجاد رغبت و علاقه در بین اعضای کانون فرهنگی هنری فدک بیرجند خبر داد و گفت: تاکنون این کانون موفق به کسب 8 هزار و 291 امتیاز در رویداد ملی فهما شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
خادمی، از برقراری مجدد پرواز مسیر خرم آباد- مشهد و بالعکس خبر داد و گفت: پرواز مذکور روزهای شنبه هر هفته انجام می شود
  ۱ ساعت پیش    
انتقاد آلمان از سیاست های آمریکا در قبال ایران،معاون وزیر بهداشت: نگران شیر نباشید، لاریجانی و انتخابات، این خانه به دوشان غم سیلاب دارند، سرمایه گذاری 85 میلیون دلاری هند در بندر چابهار ...
  ۱ ساعت پیش    
شماره چهارصد و بیست و هشت نشریه الکترونیکی شبستان منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیکر پاک 2 تن از شهدای سانحه هوایی با حضور مردم، مسئولان و خانواده شهدا در لواسان تشییع شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در حکمی عباس قاسمی را به عنوان سرپرست جدید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه منصوب کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نظیفی، گفت: طی 9 ماهه نخست امسال مجوز صدور سقط جنین بر اساس معیارهای پزشکی قانونی، نسبت به سال گذشته با سه درصد کاهش روبرو بوده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشد 12.4 درصدی طلاق در گلستان نسبت به 1.2 درصدی کشور موجب شد آمار طلاق در استان گلستان مورد ارزیابی قرار گیرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مسابقه حفظ خطبه حضرت زهرا(س) ویژه طلاب خواهر و برادر سراسر کشور و خانواده های آنها برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
سومین دوره مسابقهات حفظ و تلاوت قرآن کریم ویژه نابینایان به زودی در مسجدکوفه برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شیروان گفت: 60 درصد مزارع چغندر قند در این شهرستان از سامانه آبیاری بارانی استفاده کردند.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام سعید احمدی با تبیین سیره علمی و عملی حضرت زهرا(س) گفت: آن حضرت در راه دفاع از ولایت به شهادت رسید.
  ۱ ساعت پیش    
سازمان های مختلف اسلامی در گوژیکود هند در تلاش هستند تا صدای اذان به طور دائمی از بلندگوهای مساجد این ایالت پخش شود و برای نهایی کردن خواسته خود قرار است نشستی برگزار کنند.
  ۱ ساعت پیش    
دبیر پنجمین جشنواره اسباب بازی از شرکت 28 نهاد دولتی و خصوصی در نمایشگاه این دوره از جشنواره خبر داد و گفت: سال قبل 1200 و امسال دو هزار نوع اسباب بازی در این جشنواره ارایه شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نسخه الکترونیکی کتاب های انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در فروشگاه اینترنتی طاقچه عرضه شده است و عرضه آن در فروشگاه فیدیبو نیز به زودی آغاز می شود.
  ۱ ساعت پیش    
شماره 47 فصلنامه علمی مطالعات فرهنگ- ارتباطات ویژه پاییز 1398 ازسوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش    
اینفوگرافی کیف و کفش را در اندازه اصلی اینجا ببینید. پایان پیام/ 606
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سومین همایش بحران و برون رفت؛ چالش های امروز کتاب کودک و نوجوان در انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
سلیمی گفت:در 72 ساعت گذشته به بیش از 1084 نفر در 17 استان کشور که در برف و کولاک گرفتار شده بودند امدادرسانی شد.
  ۱ ساعت پیش    
رژیم صهیونیستی برای یک هفته ورود شیخ عکرمه صبری ، خطیب مسجدالاقصی را به این خانه خدا ممنوع کرد. هدف از این اقدام صهیونیست ها ایجاد جدایی در صفوف شهروندان است تا وارد مسجد نشوند و از این مکان مقدس ...
  ۱ ساعت پیش    
جدالی بر سر مشارکت در انتخابات/ انتخابات پرشور تضمین کننده وحدت ملی است/عوامل بازدارندگی کشور در رشد و توسعه/محک خوردن اخلاق انتخاباتی در قم از عناوین روزنامه های امروز قم است.
  ۱ ساعت پیش    
دیدار فرمانده مرزبانی گیلان با خانواده معظم شهید ارژنگ انوشا و دستگیری باند سارقان ساختمان نیمه کاره و انباری منازل از اخبار کوتاه بندر آستارا است.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کریمی گفت: نخستین بازارچه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در قزوین، دهه فجر افتتاح می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جرائم بیمه نامه شخص ثالث تمام وسایل نقلیه موتوری فاقد بیمه نامه از تاریخ اول بهمن ماه 1398 تا سی ام بهمن ماه 1398به مناسبت ایام الله دهه فجر شامل بخشودگی 100 درصدی می شود.
  ۲ ساعت پیش    
نهادینه شدن اخلاق اجتماعی در جامعه باید از خانواده آغاز شود چراکه مهمترین خواستگاهی که انسان رانسبت به رعایت اخلاق هدایت می کند خانواده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جوانمرد گفت: پنجمین سوگواره ادبی شعر فاطمی عصر روز سه شنبه هشتم بهمن ماه سال جاری در این شهرستان برگزار خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک رسانه سوئیسی ادعا کرد که کانال تجاری بشردوستانه میان سوئیس و ایران از موضوعات مورد بحث در اجلاس جهانی اقتصاد در داووس خواهد بود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 840 هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 887 هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی 2 میلیون و 470 هزار تومان ...
  ۲ ساعت پیش    
سردار مهدی معصوم بیگی با تاکید بر وجود همبستگی و وحدت بین مردم گفت: همراهی مردم در تکریم این شهدا نشان دهنده همدلی و یکپارچگی مردم است.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: انتظار داریم رفتار مجامع بین المللی، جهانی و آسیایی نسبت به ورزش و فوتبال ایران بی طرفانه باشد.
  ۲ ساعت پیش    
همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) نمایش غربت یاس در سالن فرهنگی ورزشی فاطمیون شهر ابوزیدآباد به روی صحنه رفت.
  ۲ ساعت پیش    
دلاور ایرانم، شیر مادر حلالت، تا زنده بودی ابوالفضل وار(ع) کنار خیمه های ایران ایستادی تا مبادا نگاه چپ نامردان خواب را از چشمان ایرانت برباید و الان خون به ناحق ریخته ات چه ها که نکرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرگ ققنوس تئاتر اراک عنوان اصلی روزنامه وقایع استان است که درگفتگو با افق ایرجی نویسنده و کارگردان تئاتر اراک درباره تبعات منفی مهاجرت اهالی تئاتر اراک به سایر استان ها پرداخته شده است.
  ۲ ساعت پیش    
اجرای طرح تامین 2 هزار و 440 مسکن برای اقشار کم در آمد در چهارمحال و بختیاری/ انتقاد از بی مهری مسئولان به آثار باستانی شهرستان بن/ آلودگی شیر چقدر جدی است ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 30 دی در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود، مشاهده می کنید.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مجید خوروش گفت: مجتمع فولاد سپید فراب کویر شهرستان آران و بیدگل در بیست و دومین همایش رتبه بندی شرکت های برتر ایران با کسب رتبه 75 در جمع یکصد شرکت برتر کشور قرار گرفت.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دزفول از آغاز به کار ستاد سوگواره یاس نبوی و برگزاری مراسمات بزرگ عزاداری در هشت مکان زیارتی دزفول همزمان با ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س)9 خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
ندری با اشاره به اینکه عملیات بازار باز تنها خرید و فروش اوراق بهادار به وسیله بانک مرکزی نیست، گفت: ساماندهی رابطه بانک ها با بانک مرکزی ...
  ۳ ساعت پیش    
بعد از یک سال از اجرای طرح احداث تقاطع غیرهمسطح کیوانفر، متاسفانه هنوز سنگ اندازی ها در راستای احداث آن مشاهده می شود که بیشتر به اعمال نظر سلیقه ای شبیه است تا نظر کارشناسی.
  ۳ ساعت پیش    
قاسمی نیا گفت: پیش از انقلاب تعداد باسوادان در سنین بین 10 تا 49 سال حدود 47 درصد بودند و این رقم امروزه و در سال جاری به بیش از 97 درصد رسیده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دو طرح ایمن سازی تکمیلی خانه به خانه در برابر بیماری فلج اطفال و برگزاری کمپین مبارزه با دخانیات در هفدهمین جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان هرمزگان بررسی شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بهمئی عنوان کرد: 18 زوج جوان در قالب طرح همسایه به منظور زیارت امام رضا( ع) صبح امروز(دوشنبه 30 دی) به مشهد مقدس اعزام می شوند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رحمانی با اشاره به اینکه عملیاتی شدن بخشنامه بازار باز به معنای استفاده از اوراق کم ریسک با نقد شوندگی بالاست، گفت: با عملیات بازار باز سالم سازی تراز نامه بانکها رخ می دهد.
  ۳ ساعت پیش    
آوازه نحوه اداره کلاس درس رشته هنر توسط یکی از معلمان خوش فکر جزیره هرمز به عنوان الگوی موفق تدریس و اداره کلاس نه تنها به سراسر استان هرمزگان، بلکه به اقصی نقاط کشور هم رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...