چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۶:۵۶Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق عامه»

خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
دادستان مرکز خوزستان گفت: امکان دسترسی مردم به مراکز توزیع کالاهای اساسی بخصوص در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، تسهیل شود. صادق جعفری چگینی در بازدید از اقدامات صورت گرفته در شهر اهواز برای استقبال از مهمانان نوروزی بیان کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: در سال 1402 قصد داریم در راستای تأمین امنیت سرمایه گذاری و حمایت از تولید، انسداد گلوگاه ها و بسترهای فساد، مبارزه با فساد در همه ساحت ها، اصلاح رویه های فسادزا و مشکل دار، احیای حقوق عامه گام برداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۴۵   + ۸۳ سایت دیگر  
در پیام نوروزی رئیس عدلیه آمده است: در سال 1402 قصد داریم در راستای تأمین امنیت سرمایه گذاری و حمایت از تولید، انسداد گلوگاه ها و بسترهای فساد، مبارزه با فساد در همه ساحت ها، اصلاح رویه های فسادزا و مشکل دار، احیای حقوق عامه ، مقابله با متعدیان به منابع طبیعی ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
به منظور آمادگی ورود به عید نوروز در راستای صیانت از حقوق عامه و پیشگیری از حوادث، شب گذشته دادستان مرکز استان بازدیدی شش ساعته در سطح شهر اهواز داشت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۲۱    
شفقنا_معاون حقوق عامه دادستان کل کشور: مسئولان متخلف در احداث ساختمان های ناایمن خوی، تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند به گزارش شفقنا از فارس، طبق بررسی ها در اکثر خانه هایی که در زلزله خوی تخریب شده ، استانداردهای مقررات ملی ساختمان رعایت نشده است. انتهای پیام ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان خوزستان در بازدید از روستاهای حاشیه سد دز گفت: تدابیر لازم برای جلوگیری از سیل اتخاذ شود. صادق جعفری چگنی، دادستان عمومی و انقلاب استان خوزستان در راستای صیانت از حقوق عامه و پیشگیری از حوادث احتمالی با حضور در مناطق مختلف روستایی بخش مرکزی اهواز ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۰۷    
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور: ادعای رئیس جامعه هتل داران کیش درمورد راه ندادن پراید و پیکان به کیش ارزش حقوقی ندارد. درخصوص این صحبت های غیرقانونی به مسئولان کیش تذکر داده شد. صنف هتل داران صلاحیتِ تصمیم گیری در این موضوع را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
دادستان مرکز هرمزگان از تشکیل 37 گشت نظارت بر بازار با مشارکت تعزیرات، صمت، اتاق اصناف، جهاد کشاورزی و نیروی مقاومت بسیج با هماهنگی و نظارت معاونت حقوق عامه دادستانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستانی کل کشور گفت: اظهارات رییس هیات مدیره جامعه هتلداران کیش مبنی بر ایجاد محدودیت هایی برای ورود و اقامت برخی خودروها به کیش در ایام نوروز، فاقد ارزش حقوقی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح با توجه به ایام پایانی سال و افزایش مراجعات به مراکز انتظامی، دستور داد تا گروه های بازرسی تشکیل و اقدامات لازم جهت رعایت حفظ حقوق عامه اجرا شود.
ایتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات در دفاع از حقوق مردم در قبال اینترنت آزاد بسیار ضعیف عمل کرده و در برخی مواقع درخصوص فیلترینگ از خود سلب مسئولیت کرده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان های سراسر کشور از برخورد با داروخانه و مراکز دارویی متخلف در دریافت هزینه های غیر قانونی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: طرح عیدانه استاندارد به منظور کنترل کیفی و کمی کالاها و خدمات در راستای حفظ حقوق عامه به مدت یک ماه تا 15 فروردین سال آینده ادامه دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۲:۱۹    
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات در دفاع از حقوق مردم در قبال اینترنت آزاد بسیار ضعیف عمل کرده و در برخی مواقع در خصوص فیلترینگ از خود سلب مسئولیت کرده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: با هدف فراهم کردن بستر های لازم برای آرامش خاطر و اطمینان ذی نفعان و استفاده کنندگان از کالا ها و خدمات در ایام نوروز و با هدف صیانت از ایمنی سلامت ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در جلسه کارگروه نظارت و پیگیری حقوق عامه با اشاره به وصول گزارشات متعدد مبنی بر دریافت وجوه غیر قانونی در برخی از داروخانه های استان بی توجهی مراجع نظارتی به تکرار این تخلف را از مصادیق ترک فعل منجر به تضییع حقوق عامه دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه11 تهران از صدور حکم قضایی رفع تصرف عدوانی و مجازات متصرف غیر قانونی پارکینگ شایان با هدف صیانت از اموال و املاک شهرداری تهران و احقاق حقوق عامه مردم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: با هدف صیانت از ایمنی سلامت احقاق حقوق عامه مردم در ایام نوروز طرح عیدانه در استان اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۱    
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستان کل کشور گفت : در صورت اثبات تصرفات غیرقانونی در جنگل های حرّا در قشم ، با متصرفان برخورد قاطع خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفظ حقوق عامه دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: متهمان چهارشنبه آخر سال در مشهد با هدف کاهش و پیشگیری از اقدامات خطر آفرین، شناسنامه دار می شوند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۵    
مرصاد نیوز: دادستان عمومی و انقلاب سنقروکلیایی در راستای پیگیری و حفظ حقوق عامه از کشتارگاه طیور مرغاب روژین سنقر به صورت سرزده بازدید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
پیرو درخواست اهالی شهرک ولی عصر مراغه، دادستان مراغه جهت رسیدگی به مشکلات اهالی در محل حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: به همه افرادی که مواد محترقه می خرند، می فروشند و حمل و نگهداری می کنند تذکر می دهم؛ زیرا طبق قانون این افعال جرم انگاری شده و مجازات ها نیز سنگین است و تا 2 سال حبس هم دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
در راستای احیای حقوق عامه و حفظ محیط زیست، با دستور دادستان تهران طرح پاکسازی و جمع آوری واحد های غیرمجاز نگهداری و تفکیک زباله و پسماند در منطقه هرندی، واقع در منطقه 12 شهرداری تهران، اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
قزوین – رئیس کل دادگستری قزوین گفت: هیچ اغماضی با سوداگران زمین و کسانی که حقوق عامه را نقض می کنند، نخواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری قزوین خطاب به سوداگران زمین که با تغییر کاربری های غیرمجاز اراضی کشاورزی، حقوق عامه را پایمال می کنند گفت که به سزای اعمال خود می رسند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۶۵ سایت دیگر  
با توجه به در پیش بودن سفرهای نوروزی، سازمان بازرسی کل کشور در راستای رعایت حقوق عامه در نامه ای هشداری به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، خواستار اعمال نظارت بیشتر بر فروش بلیت به نرخ های اعلامی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بر هم افزایی دستگاه قضایی و سپاه پاسداران به منظور صیانت از امنیت مردم و حقوق عامه تأکید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان گفت:احداث سوله پردازش و ایستگاه میانی سایت دائمی دفن زباله ایرانشهر باید سریعا پیگیری شود. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان ایلام بیان داشت : در راستای حفظ حقوق عامه کارگروهی جهت مقابله و مبارزه با پدیده شوم رباخواری در دادسرای ایلام تشکیل شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه 99.5 درصد از اراضی منابع طبیعی استان حدنگاری شده است گفت: پیش بینی می شود این رقم تا پایان سال به 100 درصد برسد. ...
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۷    
به گزارش عصرهمدان؛ سیدهادی مصطفوی گفت: بر اساس مصوبه شورای حفظ حقوق بیت المال مقرر شده؛ که با همکاری شهرداری، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، راهداری و منابع طبیعی، مشارکت حداکثری شهروندان در کاشت نهال و فراهم ساختن فضای سبز در استان صورت پذیرد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
اختتامیه جشنواره تقدیر از نقدهای برتر درباره قوه قضائیه همزمان با ایام ولادت پر سعادت امام زمان (عج) در تهران و با حضور مسئولان عالی قضائی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: با شادی کردن مردم به صورت بدون خطر و ایمن و به دور از رفتارهای خلاف قانون، عرف و اخلاق موافقیم اما با هرگونه اقدامی که منجر به برهم زدن آرامش و امنیت شهروندان محترم، اخلال در نظم و امنیت عمومی جامعه، نقض قوانین ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: جابجایی سایت زباله آزادشهر را از باب حقوق عامه پیگیری می کنیم.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان؛ حسن خانجانی موقر در کارگروه حقوق عامه گفت: با وجود آن که مصوبات جلسه پیشین به منظور کاهش ترافیک به دستگاه های متولی ابلاغ شده، اما همچنان مصوبات مغفول و بر زمین مانده است! ضعف شهرداری در بهره مندی از بخش خصوصی برای ساخت پارکینگ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با سفر به شهرستان کاشان، با تاکید بر ضرورت احیای حقوق عامه گفت: تجاوز به اراضی ملی و منابع طبیعی، تغییرکاربری غیرمجاز و سلب آسایش مردم باید مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از دادگستری شهرستان کاشان بر ضرورت توجه به احیای حقوق عامه تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: ما لیستی از ساختمان های ناایمن تهران نداریم؛ فقط 129 ساختمان دارای ضعف سیستم اطفای حریق شناسایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان شهرستان ری در بازدید از انبار اموال تملیکی استان تهران، دستوراتی برای تسریع در حفظ حقوق عامه صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران، گفت: در راستای حفظ حقوق عامه و رفع تصرف از املاک شهرداری ها، ملک موسوم به پارکینگ الغدیر در خیابان شمیران نو، به مساحت بیش از 14 هزار و 200 متر مربع و با ارزش تقریبی 3 هزار و 550 میلیارد ریال رفع تصرف شد.
ربیع   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۴    
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، متاسفانه این مسئله سال هاست که رخ داده و باید درجامعه اصلاح شود اگر اختیارات قانونی بیشتر به اداره تعزیرات داده می شد در برخی موارد بسیاری از پرونده ها طولانی مدت نمی شد ...
کلام تازه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۴    
کلام تازه | مطالبه گری و پیگیری تحقق حقوق عامه از سوی جریانات سیاسی، اجتماعی و رسانه ای، اگر مبتنی بر اخلاقمداری و پایبندی به مبانی ارزشی و هم سو با فرهنگ مترقی جامعه ایرانی نباشد و درک درستی از نیازهای جامعه هم چون آرامش ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
وضعیت ایمنی بازار گل و گیاه شهید محلاتی در ایام پایانی سال و با حضور معاونت پیشگیری از وقوع جرم و حقوق عامه دادسرای عمومی تهران و همچنین معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه 14 تهران مورد بررسی قرار گرفت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: در راستای حفظ حقوق عامه و همچنین حقوق دولت و بر اساس اولویت های 15 گانه ریاست قوه قضاییه در سال جاری؛ کارگروه مبارزه با فرار مالیاتی در دادستانی مرکز استان تشکیل و جلسات این کارگروه مستمر برگزار شد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۲:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس اعلام کرد باید افرادیکه باعث مشکلات بازار ارز شده اند چه افراد دولتی باشند چه غیردولتی، اعدام کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۵    
نایب رئیس کمیسیون حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: یکی از رسالت های حوزه حقوقی شهرداری، حفظ حقوق عامه و جلوگیری از تضییع حقوق شهرداری است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای حفظ حقوق عامه استان روز گذشته به ریاست رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری برگزار و طی آن کارگروهی تخصصی جهت بررسی مسائل و مشکلات اراضی روبروی دانشگاه شهرکرد تعیین گردید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
دومین نشست مجمع حقوقدانان انقلاب اسلامی برگزار شد. این نشست با حضور و سخنرانی احمد اصانلو، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، غلامعباس ترکی، معاون حقوق عامه دادستان کل کشور، سید احمد عبودتیان، دستیار مردمی سازی رئیس جمهور و سردار یزدی، رئیس ستاد مقابله با مفاسد اقتصادی روز یکشنبه 7 اسفند برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر دادستانی کل کشور با بیان اینکه ستاد های استانی امر به معروف موضوع شناسی دقیقی از مسائل خود داشته باشند، گفت: درباره روش های امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه ها باید قانون مشخصی وجود داشته باشد.