جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۲۹Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق عامه»

ایرنا   ۳ ساعت پیش    
زاهدان- ایرنا- ابوالفضل احمدزاده سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی زاهدان گفت: رای دادن یک تکلیف شرعی و قانونی برای همگان است و از آن طرف هم یک تکلیف دیگر برای افرادیکه به عنوان نماینده وارد مجلس می شوند تا قدر مردم مومن و انقلابی را که همیشه در صحنه های حساس نظام جمهوری اسلامی ایران بودند را بدانند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی زاهدان گفت: مردم سیستان و بلوچستان نشان دادند که همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند و این بار با حضور باشکوه خود در انتخابات این مساله را به اثبات رساندند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان گفت: دادستانی این استان به عنوان اولین استان در کشور، حقوق افرادی که گرفتار اعتیاد هستند را به رسمیت شناخته و مورد توجه قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- قاضی ویژه رسیدگی و پیگیری حقوق عامه مرکز استان بوشهر گفت: با ترک فعل دستگاه های متولی کودکان کار، خیابانی و متکدیان به صورت قانونی برخورد می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۲    
سرهنگ پاسدار سیدعلی حسینی گفت: سپاه خود را خرج کسی نمی کند ولی به شدت با کسی که امنیت روانی و حقوق عامه مردم را ضایع کند و خدایی ناکرده اختلال در اجرای روند اجرایی انتخابات سالم ایجاد کند برخورد خواهد کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۴    
سرپرست معاونت حفظ حقوق عامه دیوان عدالت اداری با بیان اینکه سازمان های مردمی می توانند صدای مردم باشند،گفت: بدون مشارکت و حضور پررنگ مردم و نهاد های مردمی جلوگیری از تضییع حقوق عامه امکان پذیر نیست.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
عباس عبدی نوشت: اصولگرایان ناراحت اند که: "رواج روش های مبتذل و اینستاگرامی در تبلیغات، باعث وهن جایگاه مجلس شورای اسلامی و نمایندگی مردم شده است!" اینها کم زیان ترین نوع ابتذال سیاسی است. زیان بارترین آن، نابخردی در قانونگذاری و فساد و تضییع حقوق عامه و حذف دیگران و فریبکاری با مردم است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۲    
اهواز - ایرنا - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: کانون وکلا باید به دنبال احیای حقوق عامه و گسترش عدل و آزادی های مشروع باشد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران در بازدید سرزده از انبار جمع آوری و فروش اموال تملیکی غرب استان بر تعیین تکلیف کالاها ظرف مدت یک ماه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان مازندران ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مهبودی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران از ورزشگاه آزادی بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب تهران در بازدید از ورزشگاه آزادی گفت: در ادامه بازدید هایی که قبلاً صورت گرفته بود، مجدد از ورزشگاه آزادی بازدید به عمل آمد که در بحث سازه و استحکام بنا در ورزشگاه آزادی اقدامات خوبی صورت گرفته است.
گام خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر/ قاضی ویژه رسیدگی و پیگیری حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران گفت: خرید و فروش و عرضه غیرمجاز حیوانات وحشی مطابق قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست و قانون شکار و صید و آیین نامه اجرایی این قوانین ممنوع و جرم انگاری گردیده و مستلزم اخذ مجوزات لازم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان، گفت: شهرداری های استان تا ماه رمضان باید حقوق معوق کارگران خود را پرداخت کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به آنان که در خیال پوچ خویش خواب تضعیف یا حذف کانون وکلا را می پروانند بگویید؛اعضاء این خانه کسانی هستند که بدون لکنت زبان و ترس در برابر معاندان و بدخواهان در جهت دفاع از حقوق عامه ی مردم قیام کرده،هزینه ی این همراهی را با آغوش باز پذیرفته اند ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۱    
نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات در واکنش به مسدودسازی دائمی حساب خبرگزاری میزان در ایکس، گفت که این موضوع نشانگر قدرت و اثرگذاری رسانه های مستقل ماست و خبرگزاری میزان نیز در تمام این سال ها در راستای احقاق حقوق عامه حرکت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۴    
زاهدان - ایرنا - راننده تاکسی که توسط معاونت حقوق عامه دادستانی زاهدان در 2 سال اخیر ارزیابی شده بود، حتی یک لیتر بنزین هم به قاچاقچیان سوخت نفروخته بود که به این دلیل مورد تشویق اداره تاکسیرانی و سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی زاهدان قرار گرفت.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دفتر حقوق عامه دستیار رئیس جمهور در حوزه پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی با صدور بیانیه ای به اظهارات مدیرمسئول خبرگزاری میزان درباره نامه هشدار پیرامون ماجرای کوروش کمپانی واکنش نشان داد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل با اشاره به آغاز زمان تبلیغات داوطلبان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از بامداد امروز، بر ضرورت حفظ زیبایی شهر و رعایت حقوق مردم در روند تبلیغات تأکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دفتر حقوق عامه دستیار رئیس جمهور در حوزه پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی با صدور بیانیه ای به اظهارات مدیرمسئول خبرگزاری میزان درباره نامه هشدار پیرامون ماجرای کوروش کمپانی واکنش نشان داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۷:۴۱    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: نشست نظارت بر حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم با محوریت موضوعات و مشکلات کودکان کار، در دادسرای شهرستان شهریار برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۸    
دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی گفت: نمایندگان باید نسبت خود را با مسئله های مردم و اولویت های مسیر قانونگذاری مشخص کنند. قانونگذاری صحیح، پایه و اساس حقوق عامه است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به برگزاری کارگروه مدیریت پسماند استان تهران گفت: در این جلسه مقرر شد از طریق استانداری تهران به کلیه شهرداری های استان عدم استفاده از کودکان در مدیریت پسماندها ابلاغ شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: خبرگزاری تسنیم در راستای مطالبه گری در حوزه حقوق عامه دستگاه قضایی را کمک کند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۵    
وزیر اسبق اطلاعات گفت: شناسایی و انتقال اموال بابک زنجانی به کشور و واریز آن به خزانه دولت به مردم نشان داد علی رغم تبلیغات سوء دشمن دستگاه قضایی در تأمین امنیت مورد اعتماد آنهاست.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۹    
سبحانیان با حضور در غرفه خبرگزاری میزان در نمایشگاه رسانه های ایران در واکنش به شناسایی اموال بابک زنجانی و بازگشت بدهی های او به کشور: در این اتفاق، شاهد بازگشت حقوق عامه به خزانه دولت هستیم، این اقدام موج خبری مثبتی را بین مردم ایجاد کرده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه باید سرمایه های مردم به کشور بازگردد، گفت: بازگشت اموال بابک زنجانی، بازگشت حقوق عامه به خزانه دولت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی با اشاره به اینکه فاقد سند بودن اراضی، بستر سوء استفاده سودجویان را فراهم می کند، نقش حدنگاری در حفظ حقوق عامه را پررنگ توصیف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادیهای اجتماعی گفت:پیگیری و اجرای حقوق عامه برای رئیس جمهور اصالت دارد و بر همین اساس فردی را به عنوان مسوول پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی منصوب کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست علمی،جایگاه سه قوه در تحقق حقوق عامه، عصر دوشنبه (30 بهمن 1402) با حضور سکینه سادات پاد دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی در دانشگاه آزاد مشهد برگزار شد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ “سکینه سادات پاد” روز دوشنبه و در نشستی علمی با موضوع “جایگاه سه قوه در تحقق حقوق عامه در محل دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ” افزود: اگر نهادهای نظارتی به موقع به این موضوع ورود پیدا می کردند اکنون شاید متهم اصلی پرونده متواری نبود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۸    
اختتامیه کارگاه کودکانِ در موقعیت خیابان؛ الگو و فرایند حمایت با حضور وزیر دادگستری، علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، غلامعباس ترکی معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور، سید علی کاظمی دبیر مرجع ملی حقوق کودک برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۱    
سرپرست معاونت حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی مرکز استان گفت: روند تحولی که در سال جدید در حوزه بهداشت و درمان استان رخ داده حاصل کار تیمی، مدیریت و برنامه ریزی اصولی است .
سلام نو / افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرها حاکی از آن است که پلمب با حکم قضایی و با شرط ایمن سازی، رفع شده و این مرکز تجاری اکنون باز است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
در راستای استیفای حقوق عامه شهروندان و همچنین پیشگیری از بروز ترافیک در معابر، طرح حذف سد معبر های صنفی در جنوب غرب پایتخت آغاز شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ اسماعیل سلیمی در این باره گفت: در راستای حفظ حقوق عامه و ارتقاء ایمنی ساختمان های پرخطر، ساختمان تجاری نا ایمن و پر رفت و آمد دنیای نور در بزرگراه شهید سلیمانی پلمب شد. ...
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
مجتمع تجاری دنیای نور در شرق تهران صبح امروز و در راستای حفظ حقوق عامه و ارتقاء ایمنی ساختمان های پرخطر، ساختمان تجاری نا ایمن و پر رفت و آمد پلمب شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل استاندارد قم گفت: طرح نظارت بر خالص فروشی در قنادی های قم با هدف صیانت از حقوق عامه در سطح استان در حال اجراست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۵    
مجتمع تجاری دنیای نور در شرق تهران صبح امروز و در راستای حفظ حقوق عامه و ارتقاء ایمنی ساختمان های پرخطر، ساختمان تجاری نا ایمن و پر رفت و آمد پلمب شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
چهارمین جلسه کارگروه نظارت و پیگیری حقوق عامه با موضوع آلودگی هوا با حضور دادستان عمومی و انقلاب استان تهران، معاون حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب تهران و مدیران ارشد استانی برگزار شد.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : شهردار منطقه 4 گفت: در راستای حفظ حقوق عامه و ارتقاء ایمنی ساختمان های پرخطر، ساختمان تجاری نا ایمن و پر رفت و آمد دنیای نور در بزرگراه شهید سلیمانی پلمب شد.
اقتصاد آنلاین / همت خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۸۵ سایت دیگر  
دادستانی کل کشور در بخشنامه ای خطاب به دادستان های مراکز استان های سراسر کشور برخورد قاطع با مراکز غیرمجاز سقط جنین و شبکه های مجرمانه در این حوزه را مورد تاکید قرار داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز زیبا سازی شهری در کنار خود حقوق شهروندی را نیز طلب می کند. اجرای پروژه ها و طرح های شهری نیز باید با توجه به اهمیت حقوق عامه در زمان بندی مشخص اجرایی شود. عدم توجه به این مسئله نه تنها توسعه مناطق را با آسیب مواجه می کند، بلکه بر مشکلات مردم می افزاید. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۰    
دادستان باوی در راستای پیگیری و نظارت بر حقوق عامه و حمایت از تولید و اشتغال در استان خوزستان از کشتارگاره صنعتی رامین بازدید کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مهدی اقراریان رئیس کمیته نظارت و حقوقی شورا با بیان اینکه برخی مغازه داران به خود اجازه می دهند مانعی مقابل مغازه خود قرار دهند تا خودرویی پارک نکند، گفت: اگر مغازه داری فضای پارک عمومی را مختل کرد، ما به ازای اشغال معبر باید عوارض پرداخت کند؛ چراکه این اقدام مصداق بارز زیر پا گذاشتن حقوق عامه است.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به پیشنهاد دادستان کل کشور محیط زیست و منابع طبیعی به دروس دانشگاه علوم قضایی اضافه شد. دادستانی کل کشور اعلام کرد: صیانت از محیط زیست و منابع طبیعی از جمله مصادیق مهم حقوق عامه بوده که دادستانی کل کشور نیز به این امر مهم توجه کرده و بر حفاظت و مراقبت از محیط زیست و منابع طبیعی ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین موحدی دادستان کل کشور در راستای احیای حقوق عامه و رعایت کرامت و صیانت از حقوق کودکان بخشنامه ای خطاب به دادستان های عمومی و انقلاب مراکز استان ها صادر نمود و بر اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و اعمال نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی و ضابطان قضایی و تعقیب ترک فعل های ارتکابی تاکید ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در راستای احیای حقوق عامه و رعایت کرامت و صیانت از حقوق کودکان بخشنامه ای خطاب به دادستان های عمومی و انقلاب مراکز استان ها صادر کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور با حضور در مرکز ارتباط مردمی قوه قضاییه به بررسی مشکلات حقوقی و قضایی 15 نفر از مراجعه کنندگان پرداخت و دستورات مقتضی را صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوق عامه دادستان مرکز استان اردبیل گفت: تمامی تحرکات انتخاباتی در فضای مجازی استان اردبیل زیر ذره بین بوده و به صورت مستمر رصد می شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین گفت: مقامات محلی، بخشداران، مدیران دستگاه های مستقر در مرکز بخش، دهیاران و شوراها می بایست نهایت تعامل، همراهی، هم افزایی و هم فکری در حفظ و احیاء حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم را داشته باشند.