یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۶:۰۹May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشویش اذهان عمومی»

پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۸    
رئیس پلیس فتا استان یزد از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به انتشار اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده بود، خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ مرتضی ابوطالبی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
حسن تامینی لیچانی گفت: نمی خواهم شطرنج از وجود شادی پریدر محروم شود چون می تواند کمک کند اما نوع نگاه او قابل تحمل نیست.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
در دستور جلسه شورای شهر تهران زمان آغاز صحن علنی شورای شهر تهران ساعت 8:45 اعلام شده؛ اما روز گذشته بیش از نیم ساعت از ورود خبرنگاران به صحن علنی جلوگیری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
کرج- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: با خاطیان پارک بانوان کرج که باعث تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی شده اند بدون اغماض برخورد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز شورا، از جمله آتش سوزی ساختمان میدان رازی، اعلام اسامی ساختمان های پرخطر به شهروندان و وضعیت نوبت گیری اینترنتی ستاد معاینه فنی خودروها پرداختند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت:درخواست من از شهردار تهران این است که بنابر وظیفه قانونی خود لیست ساختمان های ناایمن را اعلام کند چراکه این اقدام تشویش اذهان عمومی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
آزادشهر- فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: مأموران پلیس فتا آزادشهر با رصد اطلاعاتی موفق شدند مدیر یکی از صفحات مجازی که اقدام به نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی کرده بود را دستگیر کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با انتقاد از رفتارهایی که باعث اختلاف بین قوا می شود گفت: بازرس ویژه رئیس جمهور به جای تشویش اذهان عمومی، نام همه نهادها را در بحث خودرو را اعلام کند، به نظر می رسد بازرس ویژه رئیس جمهور یکطرفه به قاضی رفته است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس مرکز اطلاع رسانی استان تهران گفت: کاربران فضای مجازی هرگز نباید اسیر شایعات و اخبار کذب در فضای مجازی شوند زیرا نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی از مصادیق جرائم رایانه ای بوده و مجرم باید در محضر قانون پاسخگوی رفتار خودش باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۶۴ سایت دیگر  
برای افسانه بایگان و فاطمه معتمدآریا به دلیل کشف حجاب و تشویش اذهان عمومی پرونده قضایی تشکیل و به مقامات قضایی ارسال شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۶۵ سایت دیگر  
برای افسانه بایگان و فاطمه معتمدآریا به دلیل کشف حجاب و تشویش اذهان عمومی پرونده قضایی تشکیل و به مقامات قضایی ارسال شده است.
آناج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۶:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست مرکز مدیریت بیماریهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیماری روتا ویروس در میان کودکان ایرانی شیوع نیافته و نباید برخی از بیمارستانها در این زمینه نسبت به تشویش اذهان عمومی اقدام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۴۴   + ۴۳ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس مدعی شد در این مدت بارها برابر اقدام برای فشار بر داوران به صورت مستقیم و غیر مستقیم، تشویش اذهان عمومی و وارونه سازی حقایق، سکوت کردیم.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
حرف بی حساب را باید متناسب با نادرستی سخن برخورد کرد اما سخن کیلویی را باید متناسب با آثار نادرستی سخن برخورد کنند. آثار کلام مهم تر از خود کلام است. اتهام گوینده اولی خبر غلط است و اتهام گوینده دوم تشویش اذهان عمومی و برهم زدن امنیت روانی.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حرف بی حساب را باید متناسب با نادرستی سخن برخورد کرد اما سخن کیلویی را باید متناسب با آثار نادرستی سخن برخورد کنند. آثار کلام مهم تر از خود کلام است. اتهام گوینده اولی خبر غلط است و اتهام گوینده دوم تشویش اذهان عمومی و برهم زدن امنیت روانی.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تکذیب ادعای نماینده مجلس در خصوص رشوه دولت کافی نیست، باید ذیل اتهام تشویش اذهان عمومی قهریه ورود کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تاکید کرد: ما سعی می کنیم که این جلسه قبل از جلسه استیضاح وزیر صمت برگزار شود و پیگیری ها را برای هماهنگی با اعضای هیات به منظور برگزاری این جلسه انجام می دهیم. ...
598   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عدم اجرای مُرّ قانون در قبال مسئولان و رسانه هایی که متهم به نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی با اظهارات غیرواقع خود هستند، چیزی جز هزینه زایی برای کشور و حاکمیت را در پی نخواهد داشت.
برترین ها / هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۷:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
فریبرز ناطقی الهی زلزله شناس در یادداشتی به ادعای ستاره شناس هلندی مبنی بر اینکه زلزله ای در مناطق غربی ایران در پیش است پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی تهران در واکنش به کلیپی درباره وجود پوست سگ در منطقه دفن زباله ورامین و ادعای کشتار این حیوانات و توزیع گوشت آن میان مردم گفت: علاوه بر بررسی های میدانی، نتایج آزمایشگاه های تخصصی نیز تایید کرد که این ضایعات مربوط به پوست گوسفند است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۱    
فرماندار خلخال گفت: برخی فعالیت های غیرمجاز در فضای مجازی موجب التهاب آفرینی و تشویش اذهان عمومی می شوند که لازم است با جمع آوری بساط فضای مجازی مسموم بسترهای لازم برای اطلاع رسانی های صحیح از طریق پایگاه های خبری رسمی و مجوزدار فراهم شود.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مجید درویشی فرماندار ورامین، در واکنش به فیلمی از تلنبار شدن پوست سگ در نزدیکی ورامین گفت: این ها پوست گوسفند هستند به پوست سگ.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۸    
رئیس پلیس فتا استان کردستان گفت: فردی که در فضای مجازی اقدام به نشر اکاذیب، تهمت و افترا می کرد، دستگیر شد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ مهدی دانش پور ، رئیس پلیس فتا استان کردستان در خصوص این خبر گفت: برابر مواد 16 و 17 و 18 قانون جرائم رایانه ای ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
آزادشهر- فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب در فضای مجازی در این شهرستان خبرداد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۴۳ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی با انتشار پستی در اینستاگرام از احضارش به اتهام تبلیغ علیه نظام خبر داد. به گزارش وقت صبح به نقل از دیده بان ایران؛ مهراب قاسم خانی نوشته است: این که از یه طرف بالاترین مقامات حاکمیت میگن نقد کردن خیلی هم کار خوبیه ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۴    
نشر اکاذیب در فضای مجازی بر اساس قانون هرگاه شخصی با هدف ضرر رساندن به دیگری یا تشویش اذهان عمومی یا مقامات رسمی آنچه را که کذب است از طریق رایانه و هر نوع دستگاه مخابراتی دیگر منتشر نماید و یا به نحوی در دسترس دیگران قرار دهد مستحق کیفر است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۱:۲۲    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی نامه های سرگشاده را عالم تشویش اذهان عمومی خواند و گفت: رییس جمهور مکلف به ابلاغ مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
کاظمی گفت: امروز دشمنان از هر حربه ای برای به حاشیه راندن اذهان مردم و تشویش اذهان عمومی استفاده می کنند و روابط عمومی ها باید برای زدودن این غبار، موضوعات را به درستی به سمع و نظر مردم برسانند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سابق هیئت فوتبال استان تهران درمورد استعفای ناگهانی خود گفت: فضا بسیار مسموم بود و باید به این تشویش اذهان عمومی پایان می دادم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۸۱ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه از رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به علت بیان مطالب غیر واقعی که موجب تشویش اذهان عمومی شده به هیئت نظارت بر نمایندگان مجلس و دیگر نهاد نظارتی شکایت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
علی آبادکتول- فرمانده انتظامی علی آبادکتول از دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در این شهرستان خبرداد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۰    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت:متأسفانه افرادی هستند که مشکلات کوچک را بزرگ نمایی می کنند و همین امر خود باعث ایجاد تشویش اذهان عمومی مردم می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ستایشی سخنگوی قضا گفت: برای آذر منصوری و صادق زیباکلام قرار ناحیه جلب دادرسی صادر و به دادگاه کیفری 2 ارسال شده است. اتهام این دو نفر نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی است. برای این دو نفر نسبت به فعالیت تبلیغی علیه نظام، قرار منع تعقیب صورت گرفته است. توضیحات ستایشی را ببینید.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه: آقای کیانیان مع الاسف مرتکب نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی شده است. پرونده وی در شعبه بازپرسی ناحیه دادسرای عمومی انقلاب تهران و در مرحله تحقیقات مقدماتی است و به محض حصول نتیجه، اعلام خواهد شد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جماران: سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در خصوص پرونده صادق زیباکلام، رضا کیانیان و آذر منصوری گفت: پرونده کیانیان به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار غیر و تشویش اذهان عمومی، در مرحله تحقیقات مقدماتی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان با هوشیاری و تلاش پلیس امنیت عمومی استان عامل نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در خصوص مسمومیت سریالی دانش آموزان شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از بازداشت یکی از فعالان فضای مجازی به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در ارومیه خبر داد
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۶    
رئیس پلیس فتا ویژه شرق استان تهران در خصوص شناسایی و برخورد قانونی با عاملین انتشار اخبار کذب در فضای مجازی هشدارهایی را برای شهروندان بیان داشت . پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ دوم حمیدرضا سلطان آبادی رئیس پلیس فتا ویژه شرق استان تهران در خصوص این خبر اظهار داشت ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز ، یک جوان فردیسی سه ماه گذشته به دلیل نارسایی قلبی به کما رفته و زندگی نباتی داشت و در 17 اسفند ماه جاری فوت کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
حسینی ضمن هشدار جدی به افرادی که قصد تشویش اذهان عمومی و بازی با افکار عمومی را دارند، عنوان کرد: دستگاه قضائی با افرادی که در این جهت اقدام به شایعه پراکنی می کنند، به هیچ وجه اغماض و مماشات نخواهد داشت و قاطعانه با این دسته از افراد برخورد خواهد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اشاره به مسمومیت دختران در مدارس که موجبات ناراحتی و اضطراب اولیای دانش آموزان و تشویش اذهان عمومی را فراهم آورده است، گفت: متأسفانه عده ای به دنبال ایجاد ناامنی در مدارس و جامعه هستند که باید شناسایی و مجازات شوند.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
در یک هفته گذشته علیه مدیران مسئول رسانه های هم میهن، رویداد24 و شرق و اشخاصی از جمله آذر منصوری، صادق زیبا کلام و رضا کیانیان اعلام جرم صورت گرفته و پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شده است.
در یک هفته گذشته علیه مدیران مسئول رسانه های هم میهن، رویداد24 و شرق و اشخاصی از جمله آذر منصوری، صادق زیبا کلام و رضا کیانیان اعلام جرم صورت گرفته و پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شده است.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۰۱   + ۱۲۲ سایت دیگر  
این اقدام حلقه ای دیگر از زنجیره توطئه های دشمن است که برای التهاب آفرینی در جامعه و تشویش اذهان عمومی و هراس افکنی انجام گرفته است.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیسی، در سخنان اخیر خود از واژه جنگ ترکیبی بهره برده و اعلام کرده است: جنگ ترکیبی وجوه مختلفی دارد که جنگ روانی و تشویش اذهان عمومی یکی از ابعاد آن است و دشمن وقتی در اغتشاشات ناکام ماند، التهاب آفرینی در بازار را دنبال می کند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۶    
دادستان عمومی و انقلاب بجنورد دررابطه با بستری تعدادی از دانش آموزان دختر یکی از مدارس متوسطه بجنورد با تاکید براینکه حال دانش آموزان بستری شده خوب است، گفت: هر نوع نشر اکاذیب یا تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی جرم محسوب می شود و دادستان به عنوان مدعی العموم با این موارد برخورد جدی می کند.
برترین ها / جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو حزب مؤتلفه گفت: در اینکه این اقدامات مسمومیت های اخیر از سوی دشمنان انقلاب اسلامی و توسط عوامل ضد انقلاب در داخل دنبال می شود هیچ تردیدی وجود ندارد چرا که اسناد و مدارک متعددی در این رابطه وجود دارد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۴۷ سایت دیگر  
درگیری حاشیه داری در کنار یکی از مدارس بدلیل آنچه که عزیزان بهتر از ما می دانند رخ داده و فردی که پلیس ارتباط سازمانی خود با او را منکر شده، اقدام به هتک حیثیت به یک زن مسلمان کرده است ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان رزن گفت: ماجرای مسمومیت هفته گذشته دانش آموزان روستای امیرآباد با گاز مونوکسیدکربن صحت ندارد و کاملاً کذب است و از طریق مراجع قانونی پیگیر چنین خبر کذب که موجب تشویش اذهان عمومی شده خواهیم بود.