یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۲:۵۲Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون حقوقی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون حقوقی عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور گفت: در تهران به سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران تنفیذ اختیار شده است و می تواند در خصوص ناایمن بودن ساختمان ها اظهارنظر کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حقوقی سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه قانون در خصوص درآمدی بودن کلیه وجوه واریزی به حساب افراد از طریق دستگاه کارتخوان و درگاه پرداخت صراحت دارد، گفت: در رابطه با رای دیوان عدالت اداری درخواست تجدید نظر داریم.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۰۰    
معاون حقوقی باشگاه استقلال توضیحاتی را در خصوص برخی شایعات مطرح شده در فضای مجازی ارائه کرد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۱    
معاون حقوقی باشگاه استقلال از تقدیر مربیان گل گهر توسط این تیم خبر داد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون حقوق باشگاه استقلال توضیحاتی را در خصوص مجوز بازی عزیزبک آمانوف ارائه کرد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۹    
جزئیات جلسه معاون حقوقی باشگاه استقلال با اعضای کمیته انضباطی مشخص شد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۰    
دهقان: دولت با بسته سیاستی جامع درصدد پاسداشت سفره معیشت مردم است معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: دولت در یک بسته سیاستی جامع با ابعاد مختلف در زمینه های سیاست پولی، مالی، درآمدی، بازرگانی و ... درصدد پیروزی در عرصه جنگ اقتصادی و پاسداشت سفره معیشت مردم است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت [...]
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دهقان: دولت با بسته سیاستی جامع در صدد پاسداشت سفره معیشت مردم است معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: دولت در یک بسته سیاستی جامع با ابعاد مختلف در زمینه های سیاست پولی، مالی، درآمدی، بازرگانی و ... درصدد پیروزی در عرصه جنگ اقتصادی و پاسداشت سفره معیشت مردم است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور، گفت: دولت ماموریت ویژه ای به معاونت حقوقی رئیس جمهور داده است تا با پیگیری دغدغه ها و مشکلات حقوقی فعالین اقتصادی نسبت به تسهیل شرایط کسب و کار اقدام کند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه "جوان ایرانی سلام" رادیو جوان با دکتر محمد دهقان، معاون حقوقی رئیس جمهور به بررسی موضوع معاهده پاریس به صورت تلفنی گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دهقان معاون رِئیس جمهور، با اشاره به اینکه ایران پیش از این به معاهده توکیو ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت صمت از برگزاری مطلوب و شفاف دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خبر داد و گفت: 1327 کاندیدا برای تصاحب کرسی های هیأت های نمایندگان 34 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کشور به رقابت می پردازند.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در بازید از کانون پرورش فکری شهرستان نوشهر گفت: کانون و مدرسه نقش مهمی در شکوفایی تربیتی و آموزشی دانش آموزان دارند. .
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مجموعه وزارت ارشاد وظیفه صیانتی از هنرمندان دارد. توجیه گری یا پادرمیانی های زیادی انجام شد تا اتفاقات وخیم تری برای برخی هنرمندان به دلیل موضع گیری هایشان رخ ندهد. این وظیفه ما بوده و سعی کردیم انجام بدهیم و ادامه هم خواهد داشت.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون حقوقی باشگاه استقلال توضیحاتی را در خصوص برخی شایعات مطرح شده در فضای مجازی ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی باشگاه استقلال توضیحاتی را در خصوص برخی شایعات مطرح شده در فضای مجازی ارائه کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: اگر بخواهیم تعهداتی در خصوص محیط زیست انجام دهیم، حتماً مستلزم نبود تحریم هاست که بتوانیم تجهیزات وارد کنیم و مراودات مختلف فنی و مالی با دنیا داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۷:۵۰    
معاون حقوقی باشگاه استقلال درباره مبلغ قرارداد بازیکنان فوتبال توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نیکشهر- کلنگ احداث درمانگاه تأمین اجتماعی نیکشهر با حضور معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی و مسئولان استانی، در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع به زمین زده شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو و به نقل از رسانه باشگاه استقلال، با اعلام فرشید سمیعی معاون حقوقی این باشگاه، ریکاردو ساپینتو مشکلی برای حضور روی نیمکت استقلال در دیدار مقابل فولاد خوزستان ندارد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی باشگاه استقلال اعلام کرد که ریکاردو ساپینتو برای بازی این تیم مقابل فولاد محروم نیست.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه باشگاه استقلال، با اعلام فرشید سمیعی معاون حقوقی این باشگاه، ریکاردو ساپینتو مشکلی برای حضور روی نیمکت استقلال در دیدار مقابل فولاد خوزستان ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۵    
معاون حقوقی مجلس و امور بین الملل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: درمانگاه نیکشهر در زمینی به مساحت 2000 متر مربع و 3000 متر زیربنادر دو طبقه ساخته خواهد شد و خدمات این درمانگاه برای افراد تحت پوشش تامین اجتماعی کاملا رایگان است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۴   + ۶۱ سایت دیگر  
به نقل از رسانه باشگاه استقلال، فرشید سمیعی، معاون حقوقی باشگاه استقلال صبح امروز (شنبه) به منظور دفاع از حقوق ریکاردو ساپینتو سرمربی این باشگاه، جلسه ای را با اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در محل این کمیته برگزار کرد که موارد ذیل، در همین خصوص به اطلاع هواداران گرامی می رسد: ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
با وجود تخلفات در واگذاری پالایش نفت کرمانشاه، هیات داوری پس از شکایت خصوصی سازی در سال 98 در زمانی طولانی رای خود را داد که بدوی بود و همراه با اشکلات که موجب اعتراض معاون حقوقی وقت سازمان خصوصی سازی شد، ولی بعدا این معاون برکنار شد.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی اسبق پرسپولیس فرزند نوجوانش را از دست داد و داغدار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۲:۲۱    
معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه کشور در نایین گفت: فاز اول مرکز پزشکی قانونی این شهرستان با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۲    
می متالز - عضو هیات مدیره و معاون حقوقی توسعه مدیریت و منابع صندوق سرمایه گذاری صنایع کوچک با بیان اینکه رسالت صندوق از تضمین سرمایه گذاری در حوزه صنایع کوچک به تضمین سرمایه در گردش صنایع کوچک تغییر یافته، گفت: نیازمند توجه ویژه ای از طرف دولت و مجلس به حوزه صنایع کوچک هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حقوقی باشگاه استقلال از تقدیر مربیان گل گهر توسط این تیم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
با اهلام معاون حقوقی باشگاه استقلال، فیفا پرونده پادوانی را مختومه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره و معاون حقوقی توسعه مدیریت و منابع صندوق سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: رسالت صندوق از تضمین سرمایه گذاری در حوزه صنایع کوچک به تضمین سرمایه در گردش صنایع کوچک تغییر یافته است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با بیان این که هیچ مدرسه خیرسازی در مولدسازی به فروش نمی رسد، گفت: تمام درآمد حاصل از فروش املاک مازاد فقط صرف مدرسه سازی می شود. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۲۸    
تهران (پانا) - معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت ثبت بیش از 300 پرونده در ستاد ارتباطات مردمی استان بوشهر، نشان دهنده پیگیر ی و پاسخگوی مطالبات مردم و فرهنگیان از سوی آموزش و پرورش استان بوشهر است. ...
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فارس نوشت: معاون حقوقی باشگاه استقلال توضیحاتی را درمورد محرومیت سرمربی این تیم مطرح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون حقوقی باشگاه استقلال نسبت به انتشار لیست دریافت وام اعضای این باشگاه واکنش نشان داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۳:۱۱    
بوشهر(پانا) - معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش از ثبت 300 پرونده در ستاد ارتباطات مردمی آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد. قاسم احمدی لاشکی در نشست جمع بندی سفر رئیس جمهور در جمع کارکنان ستادی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه یکی از اهداف سفر رئیس جمهور پیگیری مطالبات ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۷    
همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان بوشهر، در جلسه ای با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش، شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیران کل نهادها و موسسات زیرمجموعه وزارت آموزش و پرورش ، قاسم احمدی لاشکی ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه حق به فروش گذاشتن مدارس خیرساز را نداریم، گفت: این موضوع شرعاً و قانوناً مشکل دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مسئول پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی درباره مسمومیت دختران دانش آموز در برخی شهرها تأکید کرد: چنانچه افرادی با نگاه های متحجرانه و خودسرانه و خلاف مشی نظام مرتکب چنین اقدامی شده باشند، کار آنها را مصداق نقض حقوق شهروندی می دانیم و بدون مماشات با آنها برخورد خواهد شد. ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرگردون، معاون وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی نیم میلیون معلم اطلاع رسانی کرد. معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش گفت ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۱    
جلسه شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با حضور قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و نماینده تام الاختیار وزیر و تیم اعزامی از وزارت در دومین روز متوالی با حضور در ستاد ارتباطات مردمی سفر ریاست جمهوری در آموزش و پرورش استان بوشهر ، پاسخگوی مطالبات مردم شدند .
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۳    
قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در دومین روز سفر به بوشهر با خانواده دانش آموز شهید حسن لک دیدار و گفت وگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی باشگاه استقلال در خصوص پرونده مدافع سابق آبی پوشان توضیحاتی داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: تعداد افراد مشمول طرح رتبه بندی یک میلیون نفر است که تاکنون احکام نیم میلیون نفر از فرهنگیان در سطح کشور نهایی شده است.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
ورزش سه نوشت: معاون حقوقی استقلال نسبت به اظهارات عضو کمیته انضباطی واکنش نشان داد.