شنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۳:۳۳May 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وبینار»

خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بدون سرمایه ساعتی 42 هزار تومان درآمد داشته باش! از دلار مسکن و طلا جلو بزنید | 680٪ سود طی سه سال بدون نگرانی از نوسانات بازار روزانه سود کنید | مشاوره رایگان وبینار رایگان رموز مدیریت هیجانات در این روزهای پرتنش محمدامین حیات مقدم تحلیلگر سیاسی: ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۷    
یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای سیاستگذاری راهیان نور کشور امروز با هدف بررسی زیرساخت های راهیان نور آذربایجان غربی بصورت وبینار در ارومیه برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۸    
همزمان با ایام الله دهه کرامت ووانجام ویژه برنامه های فرهنگی حوزه های مقاومت بسیج ناحیه خرمشهر، حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا سلام الله علیها اقدام به پخش زنده (وبینار) با موضوعات عفاف و حجاب و جوانی جمعیت می نماید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۶    
جلسه شورای سیاستگذاری راهیان نور کشور امروز با هدف بررسی زیرساخت های یادمان های راهیان نور استان آذربایجان غربی با حضور سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به صورت وبینار همزمان در استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مژگان رضا زاده روز سه شنبه در دومین کنگره و وبینار ( سمینار از طریق وب ) بین المللی سالمندی سالم در تبریز، اظهار کرد: برآوردهای آماری نشان می دهند که وضعیت سالمندی در کشور با شتاب بالایی در حال تشدید است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
فرگل صحاف روز سه شنبه دومین کنگره و وبینار بین المللی سالمندی سالم در تبریز با اعلام اینکه تعداد 51 مراکز شبانه روزی نگهداری در استان وجود دارد که 9 مرکز به سالمندان اختصاص یافته است، افزود: از تعداد 89 مرکز توانبخشی روزانه استان نیز تعداد 9 مرکز در حال ارائه خدمات به سالمندان هستند .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛سید مجتبی هاشمی مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش، در جلسه وبیناری توجیهی-تبیینی نظارت بر آزمون های نهایی خرداد 1403 اظهار داشت: با همراهی ...
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ جلسه ای به منظور پیگیری اجرای طرح کاشت یک میلیارد نهال، با حضور مریم طهماسبی، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری به صورت وبیناری برگزار شد. ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس قرارگاه احیای بینش امر به معروف و نهی از منکر گفت: قرار است رشته ای در مقاطع ارشد و دکتری به عنوان رشته امر به معروف و نهی از منکر راه اندازی و محتوای درسی در این زمینه تولید شود ...
به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور، وبینار آموزشی مدیریت علف های هرز مزارع ذرت با تدریس نوشین نظام آبادی عضو هیات علمی بخش تحقیقات علف های هرز در سطح ملی برگزار شد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وبینار تخصصی نقش غربالگری سرطان و تغییر سبک زندگی در سلامت و طول عمر مفید سالمندان به صورت برخط در جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
مهران صمدی از راه اندازی رشته تحصیلی امربه معروف و نهی ازمنکر و تولید محتوای درسی در این زمینه خبر داد. به گزارش ایرنا، مهران صمدی یکشنبه شب در وبینار اولین جلسه ی مجازی تبیین رویکرد های جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر که توسط دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی برگزار شد افزود ...
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی، وبینار بین المللی با همت و همکاری مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی، دانشگاه ارسطو تسالونیکی یونان (در چارچوب پروژه METROFOOD-RI ) و دانشگاه فردوسی مشهد در روزهای پنجشنبه و جمعه ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۹    
این وبینار مجازی در راستای اجرای یکی از مصوبات شورای سالمندان شهرستان کرمانشاه مربوط به سه ماهه چهارم سال 1402 تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره)؛ وبینار آموزشی تحت عنوان "مقدمات حکمرانی کشاورزی" با حضور مجازی 70 نفر شرکت کننده، ویژه بهره برداران و کارشناسان این حوزه و با تدریس سید داود حاجی میررحیمی ، دانشیار مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۸   + ۳۳ سایت دیگر  
بوشهر-آغاز واکسیناسیون پنوموکوک و روتاویروس و رونمایی از سند رایگان شدن درمان کودکان زیر هفت سال با حضور وزیر بهداشت به صورت وبینار در استان بوشهر انجام شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وبینار بین المللی (شخصیت حضرت معصومه(س)الگوی دختر مسلمان) به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با هدف ترویج و توسعه دانش فنی حوزه های تخصصی، وبینار تخصصی طراحی و اجرای روسازی بلوک بتنی را با مشخصات زیر بصورت رایگان، برگزار خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری سی امین دوره آموزشی و تخصصی کشت سلول و بافت گیاهی را در بخش وبینار در تاریخ 24 و 25 خرداد و دوره عملی 29 و 30 خرداد برگزار می کند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۹    
به صورت وبینار در مراسم آئین تکریم کارگران علمی و نخبگان کشور از کارگران نخبه منتخب کشوری تقدیر به عمل آمد.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۵:۵۷    
دکتر طهرانچی در وبینار بین المللی غزه و جنبش دانشجویی آمریکا بیان کرد: . بیش از چندماه است مردم این سرزمین پذیرای بمب ها و بی رحمی های یک رژیم آپارتایدی هستند. بیش از 14 هزار کودک به مسلخ رفتند و به شهادت رسیدند. مردم بی دفاع با سلاح های پیشرفته مورد تهاجم قرار گرفتند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه علم و آموزش ایران اکونومیست از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی عصر چهارشنبه در وبینار بین المللی غزه و جنبش دانشجویی آمریکا که با حضور مجازی اساتیدی از دانشگاه های آمریکا و برزیل همراه بود، افزود: موضوع موردبحث امروز ...
ایکوپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ششمین نشست از سلسله نشست های تخصصی راهکارهای فناوری در صنعت خودرو با عنوان کلینیک فناوری خودرو، توسط جتکو از شرکت های زیرمجموعه ایران خودرو به صورت رایگان برگزار می شود.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۷    
وبینار آموزشی ناظران داوری آسیا مرکزی(کافا) به صورت برخط برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۱    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی مشهد، دوره اصول نمونه برداری از فرآورده های خام دامی بصورت وبینار در محل سالن جلسات شبکه دامپزشکی شهرستان، برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۱    
جمیله کشاورز از ناظران و مدرسان با سابقه afc و عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال در وبینار مخصوص ناظران آسیای مرکزی(کافا) شرکت کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۰    
وبینار تخصصی شطرنج با موضوع تعویضهای دینامیک برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وبینار بین المللی نقش و تأثیر زنان فرهیخته مسلمان در ارتقا اندیشه دینی با محوریت شخصیت علمی حضرت معصومه (س)به همت مدرسه علمیه تخصصی حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) برگزار می شود.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۲    
وبینار سازمان جهانی بهداشت با عنوان "هوای پاک برای سلامت عمومی: ارزیابی مواجهه جمعیت با آلودگی هوا" با مشارکت مرکز تحقیقات آلودگی هوا برگزار شد.
مرکز توسعه یکپارچه روستایی آسیا و اقیانوسیه (سیرداپ)، وبیناری با موضوع برنامه های توسعه پایدار کشور مالزی برگزار می کند. علاقه مندان می توانند جهت حضور در این وبینار، از طریق لینک ثبت نام کنند و مشخصات ورود خود را بگیرند. لینک ثبت نام در ادامه آمده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
وبینار دو روزه فوت و فن اخذ مجوزهای تولید محصولات نانو در اردیبهشت 1403 توسط انجمن نانو و با همکاری مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.
معاونت موسسه تحقیقات برنج در مازندران به اتفاق سایر اعضاء هیات علمی گیاه پزشکی در وبینار آموزشی تولید محصول برنج به روش ICM شرکت کردند.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از شهرآرا، بلاگر ها از محتوای آنلاین برای آموزش دیگران استفاده می کنند و از این طریق کسب درآمد می کنند. بلاگر ها معلمان آنلاین در موضوعات خاص هستند. بلاگر کسی است که باعث ایجاد تغییر در مخاطبان خود می شود ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به همت جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی وبینار تخصصی نقش غربالگری سرطان و تغییر سبک زندگی در سلامت و طول عمر مفید سالمندان به صورت آنلاین برگزار می شود.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۲    
مدیریت امور فرهنگی و اجتماعی با همکاری انجمن علمی طب سنتی و مکمل دانشگاه علوم پزشکی تهران سلسله جلسات مجازی سبک زندگی سالم با طب سنتی ایرانی ویژه دانشجویانی که فرزند بالای 10 سال دارند، کارکنان و اعضای هیئت علمی برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت گنندگان در وبینار بین المللی شیخ بهایی، معمار تمدن ساز او را عالمی به وسعت ایران و نمادی برای ملت ایران خوانده و تصریح کردند: شیخ بھایی غیر از شیعیان با عالمان اھل سنت ھم مراودہ داشت و برای آموختن نکات جدید شرح صدر نشان می داد؛ این روش شیخ، او را از دیگران متمایز می کرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۲۴    
وبینار تخصصی حجاب در سپهر عمومی با سخنرانی اساتید دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار می شود.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۹    
وبینار بین المللی شیخ بهایی؛ معمار تمدن ساز یکشنبه(16 اردیبهشت ماه) به همت معاونت بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می گردد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۷    
علی مطهری در وبینار فلسطین در اندیشه شهید مطهری که در ایکنا برگزار شد، گفت: شهید مطهری به زیبایی می گوید اگر می خواهید شعارهای امروز شما در روز عاشورا زنده کننده و محیی باشد، شعار امروز شما باید فلسطین باشد. شمر هزار و سیصد سال پیش مُرد و از دنیا رفت. شمر امروز موشه دایان است. او را بشناس ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۷    
علی مطهری در وبینار فلسطین در اندیشه شهید مطهری که در ایکنا برگزار شد، گفت: اکنون مسئله فلسطین جهانی شده است. شاید تا 5 سال گذشته، می گفتند ایران به صورت افراطی از فلسطین حمایت می کند و یا ایران در قضیه فلسطین اشتباه می کند اما اکنون تمام دنیا بر لزوم اعطای حق مردم فلسطین متفق القول هستند ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۵    
علی مطهری، فرزند شهید مرتضی مطهری در وبینار فلسطین در اندیشه شهید مطهری که در ایکنا برگزار شد، گفت: ایشان تاریخچه ای از فلسطین، دو سه هزار سال پیش را بیان می کند و تأکید می کنند اساسا این سرزمین برای یهود نبوده است. حتی زمانی که مسلمان ها، فلسطین را فتح کردند این سرزمین در دست مسیحیان بود ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
علی مطهری در وبینار فلسطین در اندیشه شهید مطهری با اشاره به آینده نگری شهید مطهری نسبت به اهداف زیاده خواهانه رژیم صهیونیستی برای تسلط بر کل جهان اسلام گفت: شهید مطهری موضوع فلسطین را یک موضوع اسلامی می دانستند ...
در راستای توسعه همکاری با صدا و سیما، نشست مشترک رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان با مدیران مرکز صدا و سیمای سمنان و شرکت هم زمان در وبینار ملی با حضور رئیس سازمان تات و معاون امور استان های صدا و سیمای کشور، در محل سالن جلسات صدا و سیمای سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تات به نقل از روابط عمومی موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور، وبینار آموزشی معرفی آفت سرخرطومی حنایی خرما و روش های شناسایی، پیشگیری و کنترل آن با تدریس کاظم محمدپور عضو هیات علمی بخش تحقیقات حشره شناسی کشاورزی در سطح ملی برگزار شد. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۴:۱۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو، وبینار آشنایی با انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق، فرصت ها و مدل های سرمایه گذاری، ساعت 8.30 الی 13 روز دوشنبه، 17 اردیبهشت برگزار می شود. ▫️مسئول هماهنگی: 09392269399 انتهای پیام/
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وبینار بین المللی فلسطین در اندیشه شهید مطهری فردا، دوازدهم اردیبهشت، ساعت 10:30 به صورت برخط در ایکنا برگزار می شود.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۳    
دوره آموزش آنلاین شناسایی آلودگی های میکروبی در واحدهای تولید مواد غذایی و راه کارهای کاربردی به منظور جلوگیری، حذف و کاهش عوامل میکروبی توسط دکتر شهریار دبیریان برگزار می گردد. ...
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
اقدامات پژوهشکده بیمه در سال 1402 در دوازده حوزه اصلی شامل اجرای طرح های پژوهشی ، گزارش های پژوهشی ، حمایت از رساله های دکتری و پایان نامه های کارشناسی ارشد ، برگزاری کارگاه های آموزشی، وبینار ها و نشست های تخصصی ، برگزاری دوره های آموزشی بین المللی بر اساس نیازسنجی صنعت ...