شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۵:۵۳Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرسازی»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۱    
یکی از مسئولان دولت رژیم صهیونیستی گفت که شورای عالی نقشه کشی و ساخت و ساز اداره شهرسازی وابسته به ارتش صهیونیستی طی چند هفته آینده به منظور تصمیم گیری و تصویب طرح های شهرک سازی جدید در کرانه باختری، تشکیل جلسه می دهد.
شرکت راه آهن   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهر سازی و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی گفت: با تلاش همکاران فنی راه آهن شش واگن قطار باری که از خط خارج شده بود به روی خط هدایت و تا ساعت دیگر این مسیر بازگشایی و سیر ایمن قطارها در این مسیر از سر گرفته خواهد شد. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
ایسنا: قطعی برق کارخانجات، کاهش عرضه سیمان و افزایش قیمت از حدود 35 هزار تومان به 70 تا 100 هزار تومان به شکل تعطیلی بسیاری از کارگاه های ساختمانی بخش خصوصی و طرح اقدام ملی مسکن بروز پیدا کرد ...
شمس خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گزارش 10 و 11 – معاونت شهرسازی و واحد موتوری شهرداری مبارکهhttps://t.me/c/1368376237/1075
شمس خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۵    
شهردار مبارکه اعلام کرد که اجرای فاز اول سامانه یکپارچه شهرسازی تحت وب این شهرداری با اعتبار 6 میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفته است. به گزارش پایگاه خبری مبارکه نیوز؛ سید محسن هاشمی با بیان اینکه این سامانه بنابر نیازهای سطوح سیاست گذاری ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن شرکت های هواپیمایی ایران تاکید کرد: نامه ای به وزیر راه و شهرسازی ارسال و تاکید کردیم که شرکت های هواپیمایی به هیچ وجه دنبال افزایش نرخ بلیت نیستند، چرا که افزایش نرخ ارز باعث کاهش تقاضا می شود و ما آسیب بیشتری خواهیم دید.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: هادی عباسی کارشناس مسکن و مشاور وزیر سابق راه و شهرسازی بیان کرد: وضعیت مسکن در ایران خنده دار است، هم زمین داریم و هم مصالح ساختمانی اما نمیتوانیم خانه بسازیم! ....
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تشکیل وزارت حمل و نقل، لجستیک و ارتباطات با علیرضا پاک فطرت عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۰    
گروه استان ها - با حضور نمایندگان مردم اردبیل در مجلس، معاونان وزیر راه و شهرسازی و استاندار اردبیل، از ایستگاه راه آهن اردبیل و پروژه های مهم استان بازدید به عمل آمد.
شمس خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۵    
ببینید/ روایت تلاش / پروژه تعریض پیاده راه خیابان شهدای جعفرزاده پیاده روها جزء اصلی و لاینفک شبکه معابر شهری هستند که باید در برنامه ریزی های شهرسازی علاوه بر توجه به نیازهای حرکت سواره ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون شهرسازی شهرداری تهران معتقد است: با تمام فراز و نشیب هایی که معماری ایرانی-اسلامی طی قرن گذشته طی کرده، هنوز هم زنده و واجد ویژگی های منحصر به فردی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: با تامین اعتبار در مدت دو سال محور چهار خطه رومشکان - بابازید تکمیل می شود.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۷    
تبریز- راهبردنامه- محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی روز پنج شنبه از ایستگاه راه آهن خاوران بازدید کرد. راهبردنامه
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۳    
تبریز- ایرنا- محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی روز پنج شنبه از ایستگاه راه آهن خاوران بازدید کرد. نصیرنیوز منبع: ایرنا
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بستان آباد- طبق اعلام وزیر راه و شهرسازی پروژه راه آهن میانه- بستان آباد- تبریز در روز عید غدیر به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تمامی طرح های مهم ریلی کشور در عید غدیر به بهره برداری می رسد، گفت: در همین راستا، ایستگاه خاوران راه آهن تبریز- میانه نیز در این روز افتتاح می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: خط ریلی بستان آباد تا ایستگاه خاوران تبریز به زودی به بهره برداری می رسد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
صدیف بدری روز پنجشنبه در حاشیه بازدید معاونان راه و شهرسازی از پروژه راه آهن افزود: تکمیل و راه اندازی بموقع این پروژه نیازمند اعتبار است که با مساعدت وزارت راه و شهرسازی و شرکت راه آهن اعتبار لازم برای ریل گذاری 100 کیلومتر از مسیر تامین شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون وزیر راه و شهرسازی کشور به همراه نمایندگان مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی از پروژه ایستگاه راه آهن اردبیل بازدید کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۷    
شهردار اصفهان با بیان اینکه دو اقدام موفق شهرداری اصفهان در این دوره مدیریت شهری پروژه های مترو و رینگ چهارم است، گفت: شهرداری اصفهان با همکاری وزارت راه و شهرسازی شرکت پروژه را برای رینگ چهارم راه اندازی کرده که این شرکت متولی حلقه حفاظتی خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه تعیین سقف قیمت بلیت هواپیما از سوی شورای عالی هواپیمایی غیرقانونی است، گفت: وزیر راه و شهرسازی هم در مصاحبه اخیر اعلام کرده نرخ بلیت براساس عرضه و تقاضا تعیین می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی رابر گفت: 46 هزار و 950 متر مربع از اراضی ملی داخل حریم شهر رابر از دست متصرفان باز پس گرفته شدند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، صبح امروز در نشست مشترک نیکزاد، بدری، و موسوی با خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی که با همراهی استاندار اردبیل و جمعی از مسوولان دستگاه های مربوطه استانی در محل محوطه کارگاهی ایستگاه راه آهن اردبیل برگزار شد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم بهره برداری از 321 کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در کشور گفت: در حال حاضر طول شبکه بزرگراهی کشور 20 هزار کیلومتر است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۳    
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران طی یک برنامه منظم هفتگی در فصل بهار با287نفرازارباب رجوعان ملاقات داشته است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از ثبت نام بیش از 15 هزار نفر در سامانه طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: 5 هزار و 371 نفر واجد شرایط شناخته اند که 5 هزار و 339 نفر نیز تاکنون به بانک مراجعه کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر همدان بر لزوم تغییر شهرداری منطقه 5 همدان به شهرداری بافت تاریخی تأکید کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان عنوان کرد: امسال 18 پروژه در استان در دست اجراست و چند پروژه نیز برای سال جاری تعریف کرده ایم.
اجرایی شدن اخذ مالیات از خانه های خالی از مردادماه و اعلام سهمیه مسکن خبرنگاران به زودی، بخشی از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۰    
معاون معماری و شهرسازی شهردار شهرکرد گفت: طرح جامع و تفصیلی شهر شهرکرد در حال بازنگری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: در راستای اهداف و برنامه های مصوب شهر دوستدار کودک و با توجه به لزوم آگاهی بخشی به خانواده ها در مورد حقوق کودک و ترویج فرهنگ رفتار با کودکان، مانور خیابانی" شهری برای کودکان" طی پنج روز در سطح شهر اجرا می شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۳:۰۸    
آیا از اتوکد در شهرسازی چیزی میدانید؟ ما در این بخش میخواهیم به طور کامل و تخصصی درمورد اتوکد در شهرسازی با شما عزیزان صحبت کنیم.اما براتون یک جایزه فوق العاده ای داریم.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
طبق اطلاعات وزارت راه و شهرسازی، 64 درصد متوسط درآمد خانوار در تهران و کلانشهر ها سهم اجاره مسکن است. طبق این اطلاعات وزارت راه و شهرسازی متوسط اجاره یک واحد مسکونی 75 متری در سال 99 به صورت ماهانه 5 میلیون و 250 هزار تومان برآورد شد.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی، سامانه املاک و اسکان برای بارگذاری اطلاعات سکونتی خانوارها در حال به روزرسانی است و اگر نیاز به هماهنگی با دیگر دستگاهها نداشته باشد اواسط هفته آینده راه اندازی می شود ...
پولی مالی   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-با حضور وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی و مدیرعامل بانک مسکن، عملیات اجرایی احداث صد هزار واحد در قالب طرح اقدام ملی مسکن، آغاز شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۹    
مدیرکل امور مسکن و مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور با اشاره به اینکه تأمین مسکن مددجویان شهری دراولویت فعالیتهای کمیته امداد است،گفت: کمیته امداد و مسکن و شهرسازی برای رفع مشکل مسکن نیازمندان شهری ایلام تفاهمنامه امضاء می کنند.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی درباره محل ساخت مسکن ملی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی گفت: طبق قانون نیمی از اراضی تغییر کاربری یافته به آن وزارتخانه تخصیص خواهد یافت.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از روسازی و بهسازی جاده قدیم تزانزیتی تهران – قم به میزان 4 کیلو متر طی دو هفته اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۳    
مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: 2.3 هکتار زمین جدید از اراضی دولتی شهر مشهد به ساخت 300 واحد مسکونی مربوط به طرح "اقدام ملی تولید و عرضه مسکن" استان اختصاص یافت.
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار گفت: با پیگیری های انجام شده در خصوص جابجایی تاسیسات معارض ، پروژه چهارخطه بیله سوار - سه راه گوگ تپه شتاب گرفت.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۰    
نوروزیان گفت: وقتی در قزوین، نمای ساختمان سازمان راه و شهرسازی در چهارراه بلوار، از جنس آلومینیوم و شیشه سکوریت است، این سازمان چگونه می تواند الگوی معماری اسلامی برای شهروندان باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
منتخب شورای ششم توضیحانی درباره جلسه 4 ساعته معاون شهرسازی شهردار تهران با منتخبین شورای ششم ارائه داد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۷:۴۱    
قزوین/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قزوین با مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو کرد.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس: گزارش تکان دهنده وزارت راه از سهم اجاره بهای یک واحد مسکونی از درآمد خانوار نشان می دهد که در تهران و کلان شهرها 64 درصد از درآمد مردم برای اجاره خانه مصرف می شود؛ اجاره بها چگونه نجومی شد؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۱:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن در نقاط شهری این استان تا سقف 250 میلیون تومان و نقاط روستایی تا سقف 100 میلیون تومان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
احداث تونل تاراز ، برای اتصال استان های خوزستان و چهارمحال بختیاری از طریق اندیکا، روز سه شنبه با حضور خیراله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مسوولان استانی آغاز شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از ایرلاین ها در یک اقدام خودسرانه نرخ های بلیت خود را بین 30 تا 40 درصد افزایش داده اند و وزیر راه و شهرسازی این موضوع را کتمان می کند.
اعتبار نوین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
از سال 1396 تا کنون برخی نمایندگان مجلس به دنبال تفکیک وزارت راه و شهرسازی و جداسازی حوزه مسکن از راه هستند که هنوز این موضوع محقق نشده است؛ با این حال نمایندگان اخیرا گفته اند برای کنترل بازار مسکن پیگیر طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارتخانه مسکن و شهرسازی و حمل و نقل و لجستیک هستند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش متخصصان اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی، ایستگاه جدید ارتباط کلامی از راه دور (RCAG) در مجاورت سایت رادار جبالبارز جیرفت راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ سیامک بهنام ...