پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۲۱:۴۷Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متقاضیان مسکن مهر»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، گفت: علیرغم تمامی تمهیدات لازم برای فروش اقساطی، برخی از متقاضیان برای دریافت کارت قسط خود مراجعه نکرده و آمار قابل قبولی در این مورد وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - متقاضیان مجتمع 472 واحدی مسکن مهر چالوس که با گذشت حدود 10 سال از آغاز عملیات اجرایی هنوز به بهره برداری نرسیده است، خواستار توجه جدی مسئولان استانی و شهرستانی برای حمایت و تکمیل این مجتمع شدند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از متقاضیان مسکن مهر بلکو در شهر یاسوج با انتقاد از مسئولین اجرایی در زمینه تکمیل این مسکن ها گفت: به مسئولین به وعده های خود نیز بها نمی دهند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۵۵    
سید محمود فاطمی عقدا در گفت و گو با میزان، درباره تأثیر طرح اقدام ملی مسکن در بازار عرضه و تقاضا و قیمت ها، گفت: در دولت یازدهم برخی بی توجهی ها نسبت به بخش مسکن باعث انباشت نیاز در این بازار شد. اکنون حدود 5 تا 6 میلیون نیاز انباشته وجود دارد بدین معنی که تقاضا هست، اما خانه ای برای عرضه ندارند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۸    
تهران- معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه برخی واحدها در دست دلالان مسکن مهر است که به امید گران تر شدن آن ها را نگه داشته اند، گفت: سود وام متقاضیان مسکن مهر که واحدشان را تحویل نگرفته اند از 4 به 18 درصد افزایش یافته است.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن گفت: دولت خود را مکلف به اتمام طرح مسکن مهر و تحویل تمامی این واحد ها به متقاضیان می داند و تمامی مدیران وزارت راه و شهرسازی تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا پرونده مسکن مهر تا پایان آبان ماه در استان ها بسته شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، گفت: تا پایان آبان ماه جاری پروژه های دارای متقاضی بدون مشکل دولتی اعم از تفاهمنامه سه جانبه و تعاونی در شهرهای بالای 25هزار نفر جمعیت به اتمام می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۷    
ازدحام متقاضیان مسکن مهر در شرکت عمران شهر جدید پردیس بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی خطرناک است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اشاره به 8 هزار واحد آماده تحویل، گفت: متقاضیان که اقدام به تحویل مسکن مهر خود نکنند، در آینده با افزایش نرخ تسهیلات بانکی مواجه می شوند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به اینکه این مجموعه آماده انعقاد قرارداد با ادارات است، گفت: از مجموع 35 هزار واحد مسکونی مهر، 25 هزار واحد فروش اقساطی شده است و علیرغم دعوت به شیوه های متعدد، تاکنون 10 هزار متقاضی برای دریافت دفترچه تقسیط مراجعه نکرده اند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۰۶    
فرماندار رباط کریم گفت: متقاضیان واحدهای مسکن مهر باید از پرداخت وجه اضافی درخواستی جهت تحویل واحدهایشان خودداری نمایند چرا که چنین تصمیمی نیازمند مصوبه شورای مسکن استان تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به شیوع کرونا ویروس، گفت: به منظور جلوگیری از تجمعات و جلب رضایت شهروندان، فروش مسکن مهر به صورت اقساطی در بستر مجازی انجام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۰    
موضوع بلاتکلیفی متقاضیان پروژه مسکن مهر 2 هزار واحدی شهر اهواز توسط خبرنگار ما پیگیری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ساخت مسکن مهر به خط پایان نزدیک و واحد های زیادی آماده تحویل شده، اما متقاضیان مسکن مهر پردیس پس از نامه دریافت واحد مشکلاتشان با پیمانکاران آغاز می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل مسکن و شهرسازی خراسان رضوی گفت: از کل واحد های درنظر گرفته شده مسکم مهر برای این استان حدود 18 هزار و 848 واحد نیمه تمام و فاقد متقاضی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در حالی مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر خبر از جشن اتمام کار ساخت و تحویل واحدهای مسکن مهر در آبان ماه می دهد که هنوز تکلیف متقاضیان مسکن مهر برازجان و خورموج مشخص نشده است؛ هرچند که کار ساخت و تحویل این واحدها به عهده تعاونی ها است.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: مهدی هدایت مدیرعامل عمران شهر جدید پردیس با اشاره به هزینه 3 میلیون تومانی ساخت طرح ملی مسکن اظهار کرد که خرید و فروش پروژه های روی خاک مسکن مهر پردیس قانونی است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۷:۰۰    
رباط کریم- نوروزی، نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی خواستار توقف دریافت وجوه اضافی از متقاضیان مسکن مهر پرند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۱۸    
نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس اجبار متقاضیان مسکن مهر مبنی بر پرداخت مبلغ اضافی را غیرقانونی دانست و گفت: درصورت ممارست مسؤولان در گرفتن چنین پولی از مردم، پیشنهاد می کنم که شکایت خود را به دیوان عدالت اداری ببرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تقی زاده گفت: اخذ هر گونه وجه در حوزه مسکن مهر بدون مصوبه شورای مسکن، غیر قانونی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۰۴    
محمد تقی زاده معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری تهران گفت: در خصوص دریافت وجه نقل و انتقال مسکن مهر شورای مسکن استان تهران تصمیم گیرنده و تا به امروز هیچ مصوبه ای صادر نشده است و دریافت وجه از مردم تحت هر عنوانی وجاهت قانونی ندارد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۰    
اتحاد خبر: در اعتراضی مسالمت آمیز متقاضیان مسکن مهر بسیجیان برازجان نسبت به تحویل ندادن واحدها در زمان مقرر و آنچه که معترضان تخلف بانک مسکن در عدم پرداخت وام عنوان می کردند تجمع نمودند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر امور شعب بانک مسکن استان فارس گفت: آن دسته از متقاضیان مسکن مهر که با وجود آماده بودن واحد آنها، تاکنون برای تقسیط تسهیلات بانکی اقدام نکرده اند توجه داشته باشند که در صورت عدم مراجعه برای تقسیط، سود تسهیلات دریافتی آنها غیر یارانه ای محاسبه خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پرند از افتتاح 1300 واحد طرح ملی مسکن طی روزهای آینده با حضور رئیس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۵:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
وطن خواهی گفت: در صورتی که متقاضیان مسکن مهر پرند آورده خود را در مرحله اول تکمیل نکنند، اولویت شان حذف می شود.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: سهم آورده متقاضیان در مسکن مهر پرند به نیابت از متقاضی از سوی شرکت عمران این شهر پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران در شهر جدید پردیس، گفت: آن دسته از مالکین مسکن مهر که واحد مسکونی آن ها به مرحله تحویل نرسیده است، اما این پیامک اخذ دفترچه قسط را دریافت کرده اند، می توانند در صورت تمایل، به منظور انجام اقدامات اولیه نسبت به ثبت مدارک خود اقدام کنند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رضا عباسی، عضو شورای شهر دمق در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان اظهار کرد: با وجود تکمیل لیست متقاضیان مسکن مهر دمق و اجرای تعهدات ادارات آب، برق و گاز اما همچنان این پروژه در حالت بلاتکلیفی است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۳    
مسکن مهر قرار بود با 20 میلیون آورده و 20 میلیون تومان تسهیلات تکمیل شود، اما اکنون با تغییرات مکرر قیمتی و تأخیر های چند ساله مواجه است و معلوم نیست با راه اندازی طرح ملی مسکن سرنوشت متقاضیان مسکن مهر چه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها - نبود آب، گاز و برق در بیش از 163 واحد مسکن مهر خرم آباد سبب شده تا متقاضیان این واحدها پس از گذشت سال ها و علی رغم پرداخت هزینه انشعاب هنوز در به در اجاره مسکن باشند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از معافیت متقاضیان مسکن مهر شهرهای جدید از پرداخت افزایش قیمت خبر داد و گفت: مسکن مهر تهران پایان امسال مختومه می شود. ...
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از معافیت متقاضیان مسکن مهر شهرهای جدید از پرداخت افزایش قیمت خبر داد و گفت: مسکن مهر تهران پایان امسال مختومه می شود.
در شرایطی که تاخیر دولت تدبیر و امید در ارتباط با تکمیل پروژه مسکن مهر منجر به بروز مشکلات فراوانی برای متقاضیان مسکن مهر شده است، رفتار شرکت عمران شهر جدید پرند در قبال مردم ، دارای ابعاد مبهم گسترده ای است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا: محمد تقی زاده درباره افزایش پرداختی متقاضیان مسکن مهر به ویژه در پردیس و پرند گفت: تحت هیچ عنوانی اعم از نقل و انتقال، نرخ تعدیل و مابه التفاوت نصبیات و غیره نبایستی متقاضیان مسکن مهر وجه اضافه پرداخت کنند و شرکت عمران پردیس و پرند بایستی از منابع شرکت نسبت به پرداخت مابه التفاوت و نرخ تعدیل ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علی نیکزاد شامگاه شنبه در حاشیه بازگشایی خانه ملت شهرستان پردیس به خبرنگاران گفت: بر اساس برنامه ریزی مقرر شده بود مالکیت اعیانی در اختیار متقاضیان قرار گیرد و تنها مجوز فروش اعیانی به مالک واگذار شود تا متقاضیان مسکن مهر گرفتار افزایش قیمت نشوند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین پیام های رسیده در تاریخ 29 تیرماه از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار، در این بسته قابل مشاهده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۷    
زاهدان- ایرنا- رییس اداره راه و شهرسازی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اتمام ساخت پروژه مسکن مهر در کشور مهلت قانونی تامین آورده متقاضیان مسکن مهر در این شهرستان تا 31 تیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نورآباد- با گذشت سال ها، متقاضیان مسکن مهر دلفان با واحدهای نیمه تمام روی دست متقاضیان مانده و مسئولان هم مدعی هستند که پیمانکاران به تعهدات خود عمل نکرده اند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
نقل از معاون عمرانی استانداری تهران نوشت: افزایش قیمت برای واگذاری واحدهای مسکن مهر قانونی نیست. به گزارش روز نو :محمد تقی زاده درباره اعتراض برخی متقاضیان دریافت واحدهای مسکن مهر درباره افزایش هزینه واگذاری گفت: متقاضیان در پرند و پردیس نباید وجه اضافی پرداخت کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۰    
خرمشهر- مدیر اداره راه و شهرسازی خرمشهر گفت: متقاضیان مسکن مهر خرمشهر برای تحویل گرفتن واحدهای مسکونی خود به صورت ناتمام درخواست کردند اما نظام مهندسی معتقد است امکان تحویل فراهم نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری تهران، در خصوص اختلاف نظر میان شرکت عمران و استانداری تهران در اخذ 25 میلیون تومان از خریدان مسکن مهر پردیس گفت: در شورای مسکن استان در این خصوص تصمیم گیری خواهیم کرد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از متقاضیان مسکن مهر در شهرهای پرند و پردیس خواست از پرداخت وجه درخواستی شرکت های عمران شهرهای جدید پرند و پردیس برای واگذاری واحدهای خود خودداری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی پروژه های مسکن مهر هسا پرند باید سال 91 تحویل متقاضیان می شد که پس از خلف وعده 8 ساله، این متقاضیان باید 18 تا 20 میلیون تومان دیگر پرداخت کنند.
معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: هرگونه اخذ وجه شرکت عمران شهر حدید پردیس از متقاضیان مسکن مهر در قالب هر عنوانی، بدون مجوز استانداری ممنوع است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه امضای تفاهم با اتاق تعاون ایران خبر داد: تکمیل پروژه مسکن مهر و تحویل به مردم امسال به پایان می رسد.
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۷    
دریانیوز: برخی از متقاضیان مسکن مهر در استان هرمزگان هنوز نتوانسته اند در خانه های شان ساکن شوند و چندان امیدی هم به ساکن شدن در این خانه ها علی رغم پرداخت سهم آورده ندارند ...
متقاضیان مسکن مهر چنانچه اقدام به دریافت دفترچه اقساط خود نکنند تا 20 خرداد ماه نرخ سود تسهیلات آنها از 4 درصد به 18 درصد افزایش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد به انتشار خبر "بلاتکلیفی متقاضیان مسکن مهر هشتگرد به دلیل تغییر یک مدیر" پاسخ داد.
اقتصاد آنلاین / سازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی دستور رسیدگی به درخواست شرکت ب گ از متقاضیان مسکن مهر فاز 11 پردیس برای واریز حدود یک میلیون تومان جهت تأییدیه گاز را صادر کرد.