یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۲۰:۱۹Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر جدید پرند»

نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۱    
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند در پیامی حادثه تروریستی وشهادت دانشمند هسته ای محسن فخری زاده رابه خانواده گرامی وی و ملت شهید پرورایران تسلیت گفت.
نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۱:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
امام جمعه شهر جدید پرند در پیامی ضمن تقبیح عمل قبیحانه، ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای- موشکی کشور را به آحاد جامعه تسلیت گفت.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند ️هر چند گره انبوه مشکلات با این کم گشوده نمی گردد ولی موجب محبت و مودت از قلب هاست که مسیر مومنانه و همدلانه جریان پیدا می کند. ...
نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۷    
فرماندهان سپاه رباط کریم و پرند با امام جمعه شهر جدید پرند دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۶    
بخشدار مرکزی شهرستان رباط کریم با بیان اینکه استاندار تهران باید در سطح کلان موضوع بانک در شهر پرند را پیگیری و اقدام کند، گفت: در نشستی از همه بانک ها به خصوص بانک رفاه خواستیم که از مدیریت بانک های خود بخواهند برای افتتاح بانک در شهر جدید پرند اقدام کنند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، مراسم آیین کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه های این شرکت، با حضور دکتر نوروزی نماینده مجلس شهرستان رباط کریم، حجت الاسلام پاشاکی امام جمعه پرند، مهندس نظری بخشدار شهرستان رباط کریم، سرهنگ آقاخانی معاون سازندگی فرماندهی سپاه پرند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۴    
صبح امروز ساختمان و محل استقرار بخشداری مرکزی شهر جدید پرند با نصب تابلو رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کلنگ احداث یک مسجد، دو مدرسه، یک بوستان و ساختمان بسیج در شهر جدید پرند با حضور جمعی از مسؤولان به زمین زده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۰:۰۲    
مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران درباره آخرین وضعیت تأمین خدمات زیربنایی مسکن مهر در شهر جدید پرند و پردیس توضیحاتی داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۰:۰۳    
سگ های ولگرد در پرند به شهروندان حمله می کنند سگ های ولگرد اغلب در نقاط شهر جدید پرند پرسه می زنند و در فاز 5 (کوزو) چهارراه محلاتی کوچه شقایق هشتم به رهگذران حمله ور می شوند به گونه ای که مجبوریم با چوب به دست از کنار گله های سگ عبور کنیم و زن و بچه هایمان از این وضعیت آرامش ندارند ...
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از شهر جدید پرند بر سرعت گرفتن روند تکمیل پروژه های اقدام ملی مسکن در این شهر جدید تاکید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۰۵    
جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر پرند با موضوع میزبانی شهر جدید پرند در برگزاری نخستین جشنواره تئاتر استانی نمایشنامه خوانی، درسالن جلسات شورای شهر پرند برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: 59 کیلومتر از رینگ آب رسانی تهران در سه سامانه آب رسانی غرب، سامانه آب رسانی به شهر جدید پرند از مخزن تلمبه خانه یافت آباد تا مخزن رضی آباد و سامانه آب رسانی شرق و شمال شرق اجرا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران، از انتقال آب سد کرج به شهر جدید پرند تا اواخر خرداد سال 1400 خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند :کمیته فروش اقساطی با حضور جناب آقای مهندس مانگشتی عضو محترم هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند و مسئولین مربوطه برگزار گردید. در این جلسه راهکارهای تسهیل فروش اقساطی و عدم مراجعه فیزیکی متقاضیان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۵    
به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند ، مسکن ملی پرند کیفیت بهتری نسبت به مسکن مهر دارد و حدود 15 متر هم بزرگتر است. به گزارش کاماپرس،گویا واحدهای مسکن ملی پرند که روز پنج شنبه همزمان با 11 هزار و 560 واحد دیگر افتتاح شد، در مقایسه با واحدهای مسکن مهر کیفیت بالاتری دارند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نخستین واحدهای طرح اقدام ملی مسکن به تعداد 1160 واحد در شهر جدید پرند در شرایطی افتتاح شد که مدیرعامل عمران پرند می گوید این واحدها از کیفیت و نمای بهتری نسبت به مسکن مهر برخوردار و حدود 15 متر بزرگتر است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۹    
وطن خواهی، مدیر عامل شهر جدید پرند با تاکید بر اینکه برخی دلالان در شهر جدید پرند 10 تا 20 واحد مسکن مهر را قانونی خریداری کرده اند گفت: درصدد هستیم تا از طریق دادستانی واحدهای مسکن مهر را از دلالانی که برای دریافت دفترچه اقساط اقدام نمی کنند پس بگیریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با اشاره به هشت هزار واحد آماد تحویل، گفت: متقاضیان که اقدام به تحویل مسکن مهر خود نکنند، در آینده با افزایش نرخ تسهیلات بانکی مواجه خواهند شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند - رباط کریم گفت: حضور سپاه در منطقه می تواند به امنیت و آبادانی بیشتر شهر جدید پرند کمک کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
پدرام صمیمی فر عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند پیرو سیاست های وزرات راه و شهر سازی و پیگیری های ویژه مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، برای ارتقای کیفیت زیستی شهروندان و افزایش خدمات روبنایی شهر جدید پرند از دو سال گذشته برنامه هایی را آغاز کردیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
شهر جدید پرند هم پایتخت مسکن مهر کشور و هم در پروژه اقدام ملی مسکن بیشترین سهمیه احداث واحدهای مسکونی را بین شهرهای جدید دارا است. افزایش بودجه شرکت عمران شهر جدید پرند از 350 میلیارد تومان در سال گذشته به نزدیک 700 میلیارد تومان در سال جاری در حالی صورت می گیرد که سهم این شهر از 400 هزار واحد ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۱    
تعیین روز شهر به انتخاب شهروندان محترم شهر جدید پرند دفتر توسعه اجتماعی-فرهنگی شرکت عمران شهر جدید پرنددر نظر دارد به منظور هویت بخشی و ایجاد خاطره جمعی بین شهروندان در قالب رویدادهای شهری یه روز را در تقویم سالیانه جهت بزرگداشت و گردهمایی شهر تعیین نماید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۲۵    
پیام های رسیده در تاریخ چهاردهم مهرماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۶    
نمایشگاه معبری به آسمان در شهرجدید پرند یادآور حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام و ایثارگری های شهدا در دوران دفاع مقدس است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کلیات الحاق 440 هکتار به حریم شهر جدید پرند در استان تهران برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن بررسی و تصویب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۶    
استاندار تهران از اختصاص 445 هکتار از اراضی شهر جدید پرند به منظور اجرای طرح اقدام مسکن ملی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با تصمیم استانداری،450 هکتار به اراضی شهر جدید پرند اضافه شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معبری به آسمان نام بزرگ ترین نمایش میدانی دفاع مقدس است که در هفته دفاع مقدس در شهر جدید پرند به کارگردانی محمدمهدی پریزاد اجرا خواهد شد.
نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حیدر کرار (ع)شهر پرند گفت: معبری به آسمان، بزرگ ترین نمایش ارزشی و فاخر میدانی هفته دفاع مقدس درکشور است که تا هفتم مهر در شهر جدید پرند اجرا می شود.
نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۳    
جلسه هم اندیشی فرهنگیان با حضور مدیر کل ارشاد و مدیران تئاتر ، خوشنویسی ،فیلم و موسیقی در دفتر مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند برگزار گردید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
نمایش میدانی معبری به آسمان به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی پریزاد همزمان با هفته دفاع مقدس در شهر جدید پرند در حال اجراست.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۳    
در راستای ایجاد زنجیره ای واحد برای تسهیل روند واردات مواد اولیه و صادرات کالاهای تولید اصناف و فعالان اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی پیام و برقراری پرواز مستقیم چین به کرج و ایجاد شهرک صنفی در شهر جدید پرند در مجاورت فرودگاه حضرت امام ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۱    
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند بیان کرد: در خصوص مترو تفاهم بزرگی بین استانداری تهران، وزیر راه و شهرسازی، شهردار تهران، شهرداری پرند، و شرکت عمران انجام شده که هفته آینده رسانه ای خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با عذرخواهی از مردم به دلیل کاستی های موجود گفت: از 87 هزار واحد مسکن مهر 77 هزار واحد را تحویل داده ایم و تا پایان سال همه واحدها را تحویل مردم می دهیم و حتی اگر آورده مردم به موقع به پروژه ها تزریق نشود ما این آورده را به عنوان قرض پرداخت می کنیم که بعد از اینکه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-استان تهران سه شنبه-یازدهم شهریور-شاهد اخبار و رویدادهای مختلفی بود که آغاز ساخت پروژه 924 واحدی طرح اقدام ملی مسکن ایثارگران در شهر جدید پرند با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - ساخت واحدهای مسکونی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان تهران و پروژه افزایش تخت های بیمارستان میلاد شهریار امروز(سه شنبه) طی مراسمی با حضور سعید اوحدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز شد. ...
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه 924واحدی طرح اقدام ملی مسکن ایثارگران که امروز برگزار شد، گفت: در هفته های آتی عملیات اجرایی 120هزار واحد مسکونی در شقوق مختلف با حضور رئیس جمهور به طور رسمی آغاز خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۱    
طرح اقدام ملی مسکن ایثارگران در شهرجدید پرند شهرستان رباط کریم آغاز شد .
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن همزمان با فرارسیدن هفته دولت،جزییات مربوط به تامین مالی زیرساخت های دو شهر جدید پرند و پردیس را تشریح کرد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: شهر جدید پرند بیشترین تعداد واحدهای مسکونی را در طرح مسکن مهر دارد و هم اکنون نیز با اجرایی شدن طرح اقدام ملی مسکن، بیشترین میزان واحدهای مسکونی را نیز در قالب طرح جدید دولت در بخش مسکن به خود اختصاص داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۲    
رضا دهقان : شهر جدید پرند بیشترین تعداد واحدهای مسکونی را در طرح مسکن مهر دارد و هم اکنون نیز با اجرایی شدن طرح اقدام ملی مسکن، بیشترین میزان واحدهای مسکونی را نیز در قالب طرح جدید دولت در بخش مسکن به خود اختصاص داده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر مطالعات پایه آب شرکت آب منطقه ای البرز گفت: اینکه شهر جدید هشتگرد در استان البرز مثل شهر جدید پرند در استان تهران بدون در نظر گرفتن نیاز آب شرب و زیرساخت های لازم احداث شده است چه دلیلی جز فرصت طلبی و خودخواهی یک سری افراد سودجو داشته است؟ این کار خیانت در حق نسل های بعدی و نوعی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۱    
وطن خواهی، مدیر عامل شهر جدید پرند از خودداری 2 هزار مالک مسکن مهر از تحویل و دریافت واحدهای خود خبر داد و گفت: این متقاضیان به جابجایی با سایر پروژه های نیمه تمام و افزایش سود تسهیلات محکوم خواهند شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: سهم آورده متقاضیان در مسکن مهر پرند به نیابت از متقاضی از سوی شرکت عمران این شهر پرداخت خواهد شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند دو ابزار را برای برخورد با مالکان مسکن مهر که واحد خود را تحویل نمی گیرند، معرفی کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت راه و شهرسازی ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند از تکمیل 77 هزار واحد مسکن مهر بارگذاری شده در این شهر جدید خبر داد و گفت: سایر واحدها را نیز تا پایان آبان ماه سال جاری تکمیل خواهیم کرد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: 5 هزار واحد مسکن مهر با دستور و موافقت وزیر راه وشهرسازی و براساس دستورالعمل مربوطه با ارتقای استانداردها به مسکن اقدام ملی تبدیل می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۲۲    
سهمیه شهر جدید پرند از طرح اقدام ملی 25هزار واحد است که 33هزار نفر ثبت نام کردند و 16هزار نفر تایید شدند؛ آورده اولیه هر نفر 47میلیون تومان خواهد بود. ( منبع )
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۱:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش وزارت راه و شهرسازی، محسن وطن خواهی در نشست خبری سالانه شرکت عمران شهر جدید پرند که امروز دوشنبه بیستم مرداد ماه در محل پروژه 130 هکتاری این شهر جدید برگزار شد ...