شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۲:۴۱Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر جدید پرند»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بعد از حضور پرشکوه مردم ولایت مدار و انقلابی پرند در انتخابات 28 خرداد 1400 که تا پاسی از نیمه شب ادامه داشت، کار شمارش آرا در ساعت 1:25 بامداد آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۴۲    
صبح امروز از ساعات اولیه آغاز رای گیری مردم ولایت مدار و انقلابی پرند همانند دیگر نقاط کشور در شعبه های اخذ رأی حاضر شدند تا در این انتخابات حماسه ای دیگر خلق کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۷    
بخشدار مرکزی رباط کریم گفت: سرازیر شدن فاضلاب شهری به رودشور و عدم کفایت تصفیه خانه فاضلاب علت اصلی انتشار بوی بد در شهر جدید پرند است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مردم شهر جدید پرند با تجمع در پارک فدک این شهر، انزجار خود را از جنایات استکبار در فلسطین به گوش جهانیان رساندند و مراتب حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و غزه اعلام کردند.
در سومین نشست شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در سال 1400، گزارش میزان پیشرفت مصوبات مربوط به انتقال پادگان ها، بررسی طرح موضعی ساماندهی حریم شهر چهارباغ در چارچوب ضوابط حریم، اصلاح حریم شهر کوهسار و الحاق اراضی طرح اقدام ملی مسکن به محدوده شهر جدید پرند بررسی شد.
نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) مراسم آئین کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه های شرکت عمران شهر پرندبه ویژه حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع)، با حضور مسئولان و سایر مدیران و کارشناسان برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۳    
مردم تهران از آلودگی هوا و ترافیک روز به روز خسته تر می شوند. از این رو شهرهای کوچک و جدیدی در اطراف تهران در حال ساخت و بهره برداری هستند. شهر جدید پرند نیز از جمله این شهرها است. پرند در30 کیلومتری تهران قرار دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در جریان بازدید وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از شهر جدید پرند تعدادی از پروژه های زیربنایی و روبنایی شهر جدید پرند به ارزش 150 میلیارد تومان افتتاح شد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۲    
عملیاتی شدن بیش از 530 هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن، افتتاح 9 پروژه شهر جدید پرند با هزینه 141 میلیارد و 200 میلیون تومان و افزایش تسهیلات ساخت در تهران و کلانشهرها به 450 میلیون تومان برای حرفه سازها بخشی از مهمترین اخبار حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته بود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بعدازظهر امروز صدای انفجار مهیبی در شهر جدید پرند به گوش رسید به طوری که تمام فازهای شهر این صدا را شنیدند. بعد از پیگیری ها مشخص شد که مربوط به عملیات عمرانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۴    
حدود یک ماه است که بوی نامطبوع و بدی مشام مردم شهر جدید پرند را آزار می دهد و به رغم مطالبات فراوان مردمی و دستور فرماندار شهرستان رباط کریم برای یافتن منشاء این بو، تاکنون دستگاه های مسؤول پاسخی مشخصی نداده اند ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مهر: مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تعیین تکلیف واحدهای مسکن ملی در شهر پرند خبر داد و بر تلاش برای اتمام مسکن مهر پرند در زمان بندی مقرر، تاکید کرد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی وضعیت اجرای طرح اقدام ملی مسکن را در کشور و همچنین شهر جدید پرند مثبت ارزیابی کرد و از اجرایی شدن 530 هزار واحد مسکن ملی در کشور خبر داد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۵    
باحضور محمد اسلامی وزیروقت راه وشهرسازی14 پروژه روبنایی وزیربنایی شرکت عمران شهر جدید پرند به ارزش 1412 میلیارد ریال افتتاح شد.
با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید 9 پروژه در شهر جدید پرند افتتاح شد که هزینه اتمام این پروژه ها معادل 141 میلیارد و 200 میلیون تومان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شهر جدید پرند با اعلام تعیین تکلیف سهمیه 26 هزار واحدی ملی مسکن در پرند از فعال بودن کارگاه ساخت 11 هزار و 600 واحد مسکن ملی در پرند خبرداد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ایرنا: وزیر راه وشهرسازی گفت: قیمت مسکن در کشور در حال حاضر حباب است و به زودی شاهد کاهش قیمت ها در این بخش خواهیم بود. محمد اسلامی با تاکید بر اینکه به چشم انتظاری مردم در اتمام پروژه های مسکن باید پایان داده شود ...
وزیر راه و شهرسازی وضعیت اجرای طرح اقدام ملی مسکن را در کشور و همچنین شهر جدید پرند مثبت ارزیابی کرد و از اجرایی شدن 530 هزار واحد مسکن ملی در کشور خبر داد.
مدیرعامل شهر جدید پرند با اعلام تعیین تکلیف سهمیه 26 هزار واحدی طرح اقدام ملی مسکن در پرند از فعال بودن 11 هزار و 600 واحد مسکن ملی در پرند، خبرداد.
امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید 9 پروژه شهر جدید پرند با اعتباری بالغ بر 141 میلیاردتومان افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹    
متقاضیان پروژه 360 واحدی احجام واقع در فاز 6 شهر پرند، قرار بود در سال 92 با 45 میلیون صاحب خانه شوند اما بعد از 7 سال تاخیر، هنوز واحدی تحویل متقاضیان نشده و باتوجه به افزایش قیمت ها، اکنون با 81 میلیون تومان می توانند واحدهای خود را تحویل بگیرند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۷    
اهالی شهر جدید پرند چند روزی است که در ساعاتی از شب و روز با استشمام بوی نامطبوع در منطقه روبه رو هستند و پیام های بسیاری از شهروندان به دست ما می رسد که از بوی بد اعتراض می کنند و مسؤولان اداره آبفا و محیط ریست هنوز به نتیجه ای در این زمینه نرسیده اند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا کردرستمی، مجری خط مترو تهران – شهر جدید پرند گفت: امکان بهره برداری از خط مترو تهران – پرند در سال 1400 وجود دارد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در صورتی که منابع مالی مورد نیاز برای تکمیل مسیر و ایستگاه های خط مترو تهران – شهر جدید پرند در موعد مقرر تامین شود، امکان بهره برداری از این خط حومه ای پایتخت در سال 1400 وجود خواهد داشت.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم گفت: پنج عضو شورای اسلامی شهر جدید پرند که مرتکب فساد شده بودند دستگیر و در حال حاضر در ندامتگاه تهران بزرگ در حال گذراندن محکومیت خود هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم گفت: پنج عضو شورای اسلامی شهر جدید پرند که مرتکب فساد شده بودند دستگیر و در حال حاضر در ندامتگاه تهران بزرگ در حال گذراندن محکومیت خود هستند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۶۵ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران، پیشرفت پروژه های مسکن مهر افتتاح شده در شهر جدید پرند و پردیس را به ترتیب 84 درصد و 69 درصد اعلام کرد. *** واگذاری 100 هزار و 211 عدد واحد مسکن مهر به گزارش خبرگزاری صنایع ، خلیل محبت خواه با اعلام پایان مسکن مهر این اداره، اظهار داشت: ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت عمران پرند روز اول فروردین به هنگام عملیات حفاری برای درخت کاری، جعبه تقسیم اصلی فیبر را به هم ریخته که به موجب آن خطوط تلفن ثابت، همراه اول و اینترنت 12هزار خانوار در فازهای 5 و 6 مختل شده است. ...
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: با درخواست برخی انبوه سازان برای ساخت مسکن ملی با متری 4.2میلیون تومان مخالفت کردیم و صرفا قراردادهای متری 2.7میلیون را امضا می کنیم.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: مالکان 3000 مسکن مهر در پرند واحدشان را یکسال است تحویل نگرفته اند.
شادا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پرند با تاکید بر اینکه پرونده مسکن مهر شهر جدید پرند امسال به غیر از دو هزار واحد مسکونی که مشکلات خاص به خود و حقوقی دارند بسته می شود گفت: طبق تفاهمی که با شرکت برق منطقه ای داشتیم برق دار شدن واحدهای مسکن مهر برای واگذاری در اسرع وقت سرعت خواهد گرفت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در شهر جدید پرند حدود 90 هزار واحد مسکن مهر ساخته شده که از این تعداد به گفته مدیرعامل شرکت عمران پرند نزدیک به 75 هزار واحد تحویل متقاضیان شده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: پرونده مسکن مهر شهر پرند امسال بسته می شود و تنها 2 هزار واحدی که مشکل حقوقی دارند، باقی می مانند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پرند با بیان اینکه برای تحویل فوری مسکن به متقاضیان شخصا اقدام می کنم، گفت: متقاضیان بیش از 3 هزار واحد مسکونی آماده تحول هنوز مراجعه نکرده اند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۱    
مدیر عامل شهر جدید پرند با بیان اینکه برای تحویل فوری مسکن به متقاضیان شخصا اقدام می کنم، گفت: متقاضیان بیش از 3 هزار واحد مسکونی آماده تحول هنوز مراجعه نکرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار رباط کریم گفت: براساس مصوبه شورای مسکن هزینه های ناشی از تورم مصالح ساختمانی مسکن های مهر شهر جدید پرند در سالجاری از طریق منابع داخلی این شرکت باید تامین شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۳۳    
خانه کشتی جهان پهلوان تختی شهر جدید پرند با حضور وزیر مسکن و شهرسازی و استاندار تهران افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۱:۳۱    
به گفته اهالی و کسبه نزدیک رودخانه شور در جنوب شهر جدید پرند در چند روز گذشته به دلیل هدایت پسماند و فاضلاب به گودالی نیزارهای این محدوده که زیستگاه پرندگان زیادی نیز است، به آتش کشیده می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین تمبرشهرجدید پرند با حضور طاهرخانی ،معاون وزیر راه و شهرسازی ومدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهزهای جدید ، محسن وطن خواهی، مدیرعامل شهر جدید پرند و صمیمی فر عضو هیئت مدیره وسایر مسئولین و مدیران مربوطه در نمایشگاه بین المللی رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۸    
امام جمعه شهر جدید پرند گفت: افرادی که در تولید داخل خللی ایجاد کنند خائن هستند و اگر کسی در این عرصه و جنگ اقتصادی خللی ایجاد کند همانند بنی صدر است؛ امروزه جنگ فقط جنگ نظامی نیست و جنگ اقتصادی تبعات مخرب بسیاری در کشور خواهد داشت که یکی از آثار زیان بار، ایجاد خلل در تولیدات داخلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری مشکلات اهالی فاز شش پرند در مهرماه که پس از 12 سال بدون هیچ امکانات و شرایط غیرقابل سکونت، واحدهای مسکونی به آن ها تحویل شده است، وزیر راه و شهرسازی دوم آبان ماه در برنامه ای تلویزیونی وعده پیگیری معضلات پروژه جهاندیده یک را داد و پس از آن مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند هم وعده حل ...
نبأپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۳:۱۲    
امام جمعه شهر پرند از حضور مردم شهر جدید پرند در مراسم تشییع پیکر شهیدان گمنام تشکر و قدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۷    
پیکرهای پاک و مطهر 2 شهید گمنام دفاع مقدس برفراز دستان شهروندان شهرجدید پرند تشییع و به خاک سپرده شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهر جدید پرند همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها میزبان دو شهید گمنام بود که پس از تشییع باشکوه، پیکر این دو شهید والامقام در پارک 10 هکتاری این شهر آرام گرفت.
شامگاه امروز یک مورد سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در فاز دو شهر جدید پرند اتفاق افتاد که خوشبختانه تلفات جانی نداشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
واحدهای پروژه مسکن پارس پی بی ال در فاز پنج شهر جدید پرند بعد از 12 سال به خاطر عدم هماهنگی ادارات دولتی و قراردادهای چندجانبه با مردم، در شرایطی که آماده سکونت نیست، بدون امکانات اولیه تحویل مردم می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهر جدید پرند با جمعیت 160هزار نفری بیشترین آمار خرید، فروش و اجاره را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهر جدید پرند گفت: ایران اسلامی پس از تثبیت جایگاه خود در فن آوری و صنعت موشکی اکنون توانسته توانمندی کم نظیر خود را در حوزه پهپادی را نیز به نمایش بگذارد و اکنون باید همه بدانند که ایران پنجمین قدرت پهپادی در جهان است و این افتخاری است برای همه ما که به دست نیروهای مقتدر ارتش و سپاه به ...