یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۱:۵۳Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه بانکی»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
گرگان- وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر نقش شبکه بانکی در اقتصاد کشور، گفت: افزایش سقف تسهیلات بانکی در نخستین جلسه شورای هماهنگی بانک های دولتی پیگیری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی بر 4 راهکار فوری و جدی برای مهار تورم تأکید کرد: خاموش کردن شعله انتظارات تورمی، اعتماد به آموزه های مورد توصیه اقتصاددانان پولی مستقل، قفل شدن جدی منابع بانک مرکزی در مقابل مراجعات دولت و شبکه بانکی و تفکیک بودجه ارزی و ریالی.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ایران در تلاش است که با اتصال شبکه بانکی خود به بانک های روسی و چینی و همچنین توافقات سیاسی با کشورهای حاشیه خلیج فارس، اثر تحریم ها را کاهش دهد. با این حال به زعم برخی از کارشناسان، این تلاش ها نمی تواند جایگزین پیوستن ایران به FATF باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم علت وجود تورم در کشور را تشریح کرد و گفت: وجود ناترازی ها و فشار به روی شبکه بانکی علت اصلی وجود تورم است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مهار تورم و حمایت عملی از بخش های مختلف تولید را سیاست قطعی بانک مرکزی در سال 1402 اعلام کرد و گفت: ثبات اقتصادی در دستور کار جدی دولت و شبکه بانکی کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
باز هم تعطیلات نوروز و سفر و نیاز به پول نقد و جابه جایی آن و مردمی که با توجه به سفر بیشتر از هر زمان دیگری از محدودیت های سقف کارت به کارت در شبکه بانکی گله دارند و نمیتوانند در یک فرایند مبلغ مورد نیازی از پول را جابه جا کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در پیامی با تشکر از مقام معظم رهبری، مهار تورم و حمایت عملی از بخش های مختلف تولید را سیاست قطعی بانک مرکزی در سال 1402 اعلام کرد و گفت: ثبات اقتصادی در دستور کار جدی دولت و شبکه بانکی کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در پیامی با تشکر از مقام معظم رهبری گفت: مهار تورم و حمایت عملی از بخش های مختلف تولید , سیاست قطعی بانک مرکزی در سال 1402 است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
امسال بانک مرکزی حدود 10 همت تسهیلات جهت بازسازی اماکنی که خسارت دیدند و یا موارد معیشتی آسیب دیده به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۸۳ سایت دیگر  
نقدینه - تعداد تراکنش های شتاب در روز 27 اسفند 1401، به رکورد 305 میلیون تراکنش رسید که در مقایسه با سال گذشته، 1/6 درصد رشد را نشان می دهد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۹۰ سایت دیگر  
نرخ تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی برای هر یورو معادل 265،000 ریال و برای هر دلار آمریکا معادل 250،000 ریال تعیین شد. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در این مجمع که امروز پنج شنبه 25 اسفند ماه 1401 با حضور 100 درصدی نمایندگان سهام داران برگزار شد، سرمایه بانک رفاه کارگران از رقم 192هزار میلیارد ریال به 660 هزار میلیارد ریال افزایش و به تصویب رسید و به عنوان بی سابقه ترین افزایش سرمایه شبکه بانکی کشور معرفی ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به گزارش کمیسیون متبوعش درباره شفافیت تسهیلات کلان و اشخاص مرتبط با شبکه بانکی اشاره کرد.
بانک مردم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۵۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: انجام واردات از محل منابع ارزی واردکننده طی ترتیبات مقرر کماکان امکان پذیر بوده و ممانعتی در این خصوص اعمال نشده است. به گزارش بانک مردم ...
برترین ها / نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱۳۲ سایت دیگر  
از ابتدای سال 1402 مدت زمان تکمیل مدارک در سامانه های ازدواج و فرزند از 45 روزکاری به 60 روزکاری افزایش می یابد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود گفت: پرداخت نامتعارف تسهیلات کلان یا تسهیلات اشخاص مرتبط، به صورت رانتی یا غیرقانونی، از مسیر های اصلی بروز تخلف و فساد در نظام بانکی بوده و بیشترین حجم انحراف و ناکارآمدی در تخصیص منابع و اعتبارات بانکی را شامل می شود و نتیجه این انحراف نیز رکود و تورمی خواهد بود که عموم ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد اعلام کرد: با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز، بانک مرکزی تمهیدات و تدابیر لازم را ایجاد نموده و با آمادگی کامل، اقدام به توزیع انواع اسکناس و ایران چک از طریق شبکه بانکی می کند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون اصل نودم (90) قانون اساسی در مورد شفافیت تسهیلات کلان و اشخاص مرتبط شبکه بانکی در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود با بیان اینکه مجلس با پیگیری مستمر و نظارت بر اجرای قانون، ثابت کرد به دنبال شفافیت و مبارزه با فساد بوده و این خواسته مجلس فقط به یک شعار محدود نشده است، گفت: پرداخت نامتعارف تسهیلات کلان یا تسهیلات اشخاص مرتبط، به صورت رانتی یا غیرقانونی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود گزارش این کمیسیون در خصوص شفافیت تسهیلات کلان و اشخاص مرتبط شبکه بانکی را قرائت کرد.
صبح الوند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مسیرهای پیشین در قرعه کشی خودرو نشان داده تا زمانی که شکاف بین قیمت بازار و قیمت کارخانه وجود دارد و عرضه و تقاضا تا این حد از هم فاصله دارند، دلالان مسیر خود را برای ایجاد تقاضای کاذب و ایجاد بازارهای زیرزمینی، مانند بازار حواله خودرو و کد ملی، پیدا خواهند کرد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
ساعات کاری سامانه های ساتنا و پایا در هفته پایانی سال جاری به منظور ایجاد سهولت در پرداخت های مشتریان شبکه بانکی در ایام پایانی سال اعلام شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی از 31 فروردین تا 14 اسفند 1401 به 790 هزار متقاضی وام فرزندآوری بیش از 32 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۴    
بر اساس اعلام بانک مرکزی از 31 فروردین تا 14 اسفند 1401 به 790 هزار متقاضی وام فرزندآوری بیش از 32 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد- نرخ بهره بین بانکی به میزان 25 درصد، جذابیت لازم برای جذب نقدینگی افسارگسیخته در شبکه بانکی را ندارد اما کارشناسان اعتقاد دارند که این عقب ماندگی می تواند با ارز جبران شود.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۵    
سالی که گذشت، سالی پربار و فراوان از رویدادهای پراهمیت و کم اهمیت در حوزه بانک و بانکداری بود؛ رویدادهایی که هر کدام به گونه ای در جهت دهی به سیاست های پولی و بانکی و مدیریت کلان شبکه بانکی کشور موثر بودند و خط مشی آینده را ترسیم کردند ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۱۵    
اقدامات خوبی از طرف شبکه بانکی کشور در این ارتباط شروع شده که البته به هیچ وجه مطلوب و ایده آل نیست و همچنان اقدامات نظارتی در زمینه پیشبرد بهتر و دسترسی سریع تر و ایجاد رضایتمندی گسترده تر مردم ادامه دارد.
آمارهای بانک مرکزی نشان می دهد که بدهی بانک ها به بانک مرکزی در مهر و آبان امسال به ترتیب 31.47 و 28.46 همت افزایش داشته است. در این یادداشت استدلال کردیم که چرا همانند خرداد و تیر، انباشت سپرده های دولت نزد بانک مرکزی یکی از عوامل اصلی رشد بدهی بانک ها به بانک مرکزی در مهر و آبان نیز بوده است ...
سلام نو / اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
نام سه شرکت ایرانی و یک شرکت مستقر در ترکیه نیز به فهرست تحریم های آمریکا اضافه شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای امسال تا 14 اسفند به 882 هزار متقاضی وام ازدواج بیش از 121 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک شهر با هدف افزایش رضایتمندی شهروندان و مشتریان شبکه بانکی از خدمات این بانک، امکان ارائه خدمت حساب وکالتی برای خرید خودروهای وارداتی را فراهم کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۲:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک ملی ایران از ابتدای فروردین ماه تا پایان اسفندماه امسال تعداد 28 میلیون و 155 هزار و 978 حواله پایا و همچنین تعداد 9 میلیون و 474 هزار و 692 حواله ساتنا به درخواست مشتریان برای انتقال وجه به حساب های دیگر نزد سایر بانک ها در شبکه بانکی صادر کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، در طول سالیان گذشته همواره بازار طلا مورد توجه مردم برای سرمایه گذاری و حفظ ارزش پولشان بوده است. با این حال، نوسانات شدید بازار طلا ریسک این بازار را زیاد کرده است ...
سید احسان خاندوزی گفت: سه دسته ورودی جدید در کنار مسیر سنتی صندوق توسعه ملی و شبکه بانکی کشور، اقدام به پشتیبانی از سرمایه گذاری پروژه های بزرگ خواهند کرد که امیدواریم با این سه مسیر جدید، شاهد خروجی های بسیار ارزشمند و قابل دفاع تر باشیم.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در تصویر اینفوگرافی زیر به بررسی میزان دریافت وام ازدواج از ابتدای سال گذشته پرداخته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت گفت: کالابرگ الکترونیکی به صورت اختیاری از پایان اسفند برای همه مردم ممکن خواهد بود البته یارانه نقدی حذف نمی شود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای امسال تا 14 اسفند به یک میلیون و 889 هزار متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن، بیش از 165 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است. ...
بانک ملی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،در این نشست که با هدف بررسی راه های ارتقای سطح آموزشی کارکنان شبکه بانکی برگزار شد،روسا،معاونان و کارشناسان ادارت آموزشی بانک های دولتی و نیمه دولتی حضور یافتند و درباره برنامه های کارگروه در سال 1402 به بحث و تبادل نظر پرداختند. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: در راستای قانون حمایت از جوانی جمعیت از 10 فروردین تا تاریخ 14 اسفندماه امسال، شبکه بانکی کشور به 882 هزار نفر از متقاضیان، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 121 هزار میلیارد تومان پرداخت کرده است. مسئول وبسایت اصفهان زیبا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۴   + ۹۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سازوکار تسهیل دریافت تسهیلات خرد در شبکه بانکی را تعیین کردند.
سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه بودجه 1402، جزئیات پرداخت وام های خرد برای مردم را تصویب کردند.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۵۳ سایت دیگر  
نقدینه - مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای سال تا 14 اسفندماه سال جاری به یک میلیون و 889 هزار متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن، بیش از 165 همت تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است. ...
بانک ملی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۶:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سید عباس حسینی در این مراسم ضمن تبریک ایام مبارک ولادت امام زمان (عج) و نیمه شعبان با قدردانی از تلاش ها و اقدامات بانک ملی ایران در راستای مدیریت بازار ارز در شبکه بانکی ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
دکتر سید عباس حسینی معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: ارزیابی عملکرد بانک رفاه کارگران در سال های اخیر نشان می دهد که این بانک علاوه بر توسعه حمایت ها از سازمان تامین اجتماعی، توانسته است جایگاه خود را در شبکه بانکی نیز ارتقاء ببخشد و این مهم شایسته قدردانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از شناسای فردی که انواع تسهیلات غیر مجاز بانکی از جمله وام کشاورزی، وام لوازم خانگی و وام خرید مواد اولیه را به ارزش 73 میلیارد ریال به نام خود، بستگان و دوستانش دریافت کرده بود خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور بانکی وزیر اقتصاد گفت: در چند ماه گذشته 104 هزار میلیارد تومان افزایش سرمایه در شبکه بانکی زیرمجموعه وزارت اقتصاد اتفاق افتاده است. به گزارش ایسنا ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
با وجود اعمال فشار همه جانبه به بانک ها برای فروش اموال مازاد، آمارها حاکی از آن هستند که همچنان شبکه بانکی تمایلی به فروش این اموال ندارد.
معاون امور بانکی وزیر اقتصاد گفت: برای اولین بار در شبکه بانکی کشور در کمتر یک سال و چند ماه از عمر دولت اصلاح ساختار مالی بانک ها را در بخش افزایش سرمایه پیگیری کردیم و بیش از 104 هزار میلیارد تومان در بانک های زیر مجموعه وزارت اقتصاد افزایش سرمایه داشتیم.