چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۳:۴۴May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های دولتی»

تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت نیرو، یوسف رضاپور گفت: با توجه به کاهش نزولات جوی، کاهش آورد رودخانه ها و همچنین پایین بودن حجم آب ذخیره شده در مخازن سدهای استان نسبت به سال گذشته ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بررسی بودجه پیشنهادی شرکت های دولتی در سال 1400 نشان می دهد که متوسط حقوق و مزایای پرداختی دو شرکت یزدی به طور میانگین ماهانه بیش از 20 میلیون تومان بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
صرافی های بانکی و شرکت های دولتی دارای ارز صادراتی با خوش بینی نسبت به اتفاقات بین المللی در حال فروش ارز خود در بازار هستند اما بازار در مقابل کاهش نرخ مقاومت می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۰    
یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: با شرایط ایجاد شده و بودجه مدنظر، تورم بیش از 60 درصد افزایش خواهدیافت و متاسفانه مردم از هر دو جبهه سیاسی اصلی کشور خسته و دلزده هستند که ما با این ائتلاف تلاش داریم شرایط جامعه را بهبود بخشیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۸    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی رفسنجان با موضوع پویش ضیافت همدلی با حضور فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان و اعضا و شرکت های دولتی و غیر دولتی این شهرستان در محل فرمانداری رفسنجان برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۲:۴۵    
سعیدی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که یک شرکت دولتی در بورس عرضه می شود، باید رصدهای لازم انجام شود تا آنان به محض سودآوری، سرمایه خود را از بورس خارج نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۰۵    
بر اساس تعریفی که در پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت مشاهده می کنیم، منظور، فروش تسهیلات بخشی از سهام شرکت های دولتی معین، به اقشار پایین درآمدی جامعه است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۰    
تجربه جهانی حکایت از آن دارد که فعالیت مجموعه های دولتی در بخش های گوناگون اقتصاد با ناکارآمدی همراه است. بر همین اساس نیز خصوصی سازی موردتوجه قرار گرفت تا زمینه کاهش دخالت های دولت در اقتصاد فراهم شود ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۴   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی گفت: امیدواریم روند واگذاری سهام شرکت های دولتی معادل 89 هزار میلیارد تومان به سازمان تأمین اجتماعی بسیار کوتاه و سریع انجام شود تا امکان فروش و تبدیل بخشی از سهام به نقدینگی جهت پرداخت کسری منابع مورد نیاز مستمری حقوق بازنشستگان ...
نیپنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از هیدروکرین اینجینیرینگ، شرکت های دولتی نفت سعودی آرامکو و سابک (سعودی بیسیک اینداستریز) از برنامه خود برای انتقال مسئولیت بازاریابی و فروش تعدادی از محصولات پتروشیمی و پلیمری آرامکو به سابک و مسئولیت بازپرداخت و فروش تعدادی از محصولات سابک به شرکت بازرگانی آرامکو (ATC) خبر ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار، زمان بندی معاملات در بازارهای بورس و فرابورس، با توجه به فرارسیدن شب های قدر همانند قبل و بدون تغییر خواهد بود. *** زمان آغاز معاملات بورس و فرابورس ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا:صحبت های دبیر انجمن خودروسازان ایران که گفته: برخی زن و شوهرها برای استفاده از امتیاز ثبت نام خودروی شرکت های دولتی که حدود 100 میلیون با قیمت بازار تفاوت دارد، طلاق صوری گرفته اند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
برخی زن و شوهرها برای استفاده از امتیاز ثبت نام خودروی شرکت های دولتی طلاق صوری گرفته اند.
وانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۰    
به گزارش وانانیوز، اجاره ماشین ارزان یکی از صنایع نو ظهور جهان که در سال های اخیر پیشرفت های خیره کننده ای داشته و راه های گوناگونی برای عرضه خود به بازار داشته است و مورد قبول جامعه چه در سطوح عامه مردم و چه در سطوح صنایع و شرکت های دولتی و خصوصی واقع شده ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
علم بیگی، رئیس هیات مدیره انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران از افزایش قیمت مواد اولیه توسط شرکت های دولتی انتقاد کرد و گفت: نباید اجازه دهیم قیمت مواد اولیه شوینده ها افزایش یابد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سیما نیوز: احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: برخی زن و شوهرها برای استفاده از امتیاز ثبت نام خودروی شرکت های دولتی که حدود 100 میلیون با قیمت بازار تفاوت دارد، طلاق صوری گرفته اند.
یک استاد دانشگاه با بیان این که سال قبل صندوقهای قابل معامله بورسی دولتی با اشکالات زیاد عرضه شد، گفت: در این بین کارگزاران بورس هم میلیاردها تومان درآمد به دست آوردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۷۲ سایت دیگر  
توثیق سهام شرکت های دولتی مشمول واگذاری نزد مؤسسات مالی و اعتباری جهت اخذ تسهیلات، جز با تأیید کتبی وزیر امور اقتصادی و دارایی در سال 1400 ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیسیون اروپا در واکنش به تهدید اقتصادی روزافزون چین، سرگرم طراحی لایحه مقررات جدید به منظور کسب قدرت برای جریمه کردن یا ممانعت از قرارداد با شرکت های دولتی خارجی است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۱    
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، بودجه سال 1400 شرکت های دولتی را ابلاغ کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، بودجه سال 1400 شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت ابلاغ شد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : اقتصاد جمهوری خلق چین اقتصادی بازار محور است که از طریق سیاست های صنعتی و برنامه های پنج ساله استراتژیک برنامه ریزی می شود. اقتصاد این کشور تا حد زیادی تحت سلطه شرکت های دولتی است اما به کسب وکارهای خصوصی و سرمایه گذاری خارجی هم تحت عنوان اقتصاد بازار سوسیالیستی اجازه کار و ترقی می دهد ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۱    
تجربه خصوصی سازی در سال های پس از تصویب قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی با موارد چالش برانگیزی همراه بوده است که این چالش ها عموماً به نقائصی در روش های واگذاری، قیمت گذاری و اهلیت خریداران باز می گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه کشور، بودجه شرکت های دولتی در قانون بودجه 1400 نسبت به مصوب سال 99، به میزان 9.3 درصد رشد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در بخشنامه ای به بانک ها، اداره ها و شرکت های دولتی اعلام کرد: گواهی پزشکی معتبر با علائم بالینی برای تایید ابتلای کارکنان به کرونا کافی است و برای اثبات بیماری کووید 19 نیازی به تست مثبت ندارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۴۷ سایت دیگر  
آغاز زندگی 217 هزار زوج جوان با تسهیلات بانک ملی ایران، بازار در کشور ما در دست تولیدکنندگان نبوده است، برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد 2 هزار واحد تولیدی، دلار همچنان در کانال 23 هزار تومان برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر قرنطینه و امنیت زیستی سازمان دامپزشکی کشور دلیل تاخیر در ترخیص مرغ های وارداتی را اطمینان از سلامت آن ها عنوان کرد و افزود: ما امین سلامت سبد غذایی مردم هستیم و اجازه نداریم این مهم را به خطر بندازیم حتی اگر این مرغ ها برای شرکت های دولتی باشد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۲    
با گذشت بیش از 14 سال از ابلاغ سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و همچنین بیش از 12 سال از اجرای قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، برخی از واگذاری های انجام شده باطل شده است به صورتی که یا مجدداً به ملکیت دولت درآمده اند و یا اینکه توسط سازمان خصوصی سازی و بر اساس قانون به وکالت از طرف ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۹   + ۴۳ سایت دیگر  
بودجه سال 1400 شرکت های دولتی از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۲    
نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، بودجه سال 1400 شرکت های دولتی را ابلاغ کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در احکامی جداگانه از سوی جانباز رئیس مجمع عمومی و مدیرعامل شرکت مهندسی آبفاکشور، بهزاد برارزاده به عنوان سرپرست شرکت آب وفاضلاب مازندران منصوب شد. این چهارمین تغییر در ادارات کل، سازمان ها و شرکت های دولتی مازندران در 4 ماه اخیر است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
شرایط تحریم اقتصادی در ایران موجب شده تا سطح همکاری شرکت های خارجی با شرکت های دولتی و نهادهای عمومی کاهش پیدا کند. راهکار مناسب برای کاهش تاثیر تورم و خنثی سازی تحریم ها، گسترش دایره عمل بخش خصوصی در اقتصاد است که فارغ از مسائل حاکمیتی، سیاسی، تحریم ها و محدودیت های کانال های مالی ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۷۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: بر اساس مصوبه سال 97 دولت، از ابتدای اردیبهشت هر سال، تعرفه آب و برق 7 درصد افزایش می یابد. طبق مصوبه جلسه مورخ 97/12/19 هیأت وزیران درخصوص "افزایش بهای آب شرب و برق"، از ابتدای اردیبهشت ماه هر سال قیمت آب و برق 7 درصد گران تر محاسبه می شود. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۸    
کارشناس مسایل اقتصادی،با گلایه از اینکه بخش اعظم بودجه عمومی مربوط به شرکت های دولتی است، پیش نیازهای اساسی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور را تشریح کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۰   + ۴۷ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه دولت، افزایش حقوق کارکنان موسسات انتفاعی وابسته به دولت، نهادها و موسسات عمومی غیردولتی و شرکت های دولتی دارای مقررات خاص در سال 1400 به میزان 25 درصد تعیین شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
نماینده تبریز در مجلس با انتقاد از تخلفات صورت گرفته در روند واگذاری شرکت های دولتی و ناصواب خواندن بسیاری از این واگذاری ها گفت: روند واگذاری شرکت ایران ایرتور دارای تخلفات فاحش است.
شبکه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۲    
شاید برای برخی سربازان دوران خدمت و بیمه مربوط به آن چندان اهمیت نداشته باشد و به دلیل داشتن شغل آزاد و عدم علاقه به استخدام شدن در شرکت های دولتی و خصوصی بیمه سربازی چندان اهمیتی برایشان ندارد ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رادیو گفتگو، بهرام شکوری، رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران گفت: 93 درصد معادن کشور را معادن کوچک و متوسط تشکیل می دهد که در اختیار بخش خصوصی است که عمده تعطیلی معادن متعلق به این بخش است و 7 درصد آن در دست شرکت های دولتی است. ...
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در بخشنامه ای به مدیران عامل بانک های سراسر کشور، تمدید مواعد قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور به مدت شش ماه را ابلاغ کرد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کتاب واژه نامه تخصصی مجامع عمومی شرکت های دولتی شامل تعاریف، معانی و توضیحات مختصر لازم در خصوص واژه ها و اصطلاحات تخصصی مورد استفاده در هنگام بررسی موارد دستور جلسه و مذاکرات جلسات مجامع عمومی شرکت های دولتی از سوی دفتر امور شرکت های دولتی وزارت اقتصاد منتشر شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد اسدی با تأکید بر لزوم اجرای مصوبات مجلس شورای اسلامی برای تقویت بنیه مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۶    
شقاقی شهری، کارشناس اقتصادی گفت: درصد بودجه کشور، صرف شرکت های دولتی زیان ده و غیر شفاف می شود. با توجه به سیاست ها اقتصادی دولت و اقدامات انجام شده رکود اقتصادی امسال هم ادامه خواهد داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی با بیان اینکه 70 درصد بودجه کشور، صرف شرکت های دولتی زیان ده و غیر شفاف می شود، گفت: با توجه به سیاست ها اقتصادی دولت و اقدامات انجام شده رکود اقتصادی امسال هم ادامه خواهد داشت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۱    
اقتصادی رکنا: انجمن صنفی تولیدکنندگان کودهای کشاورزی: وزارت نفت ظرف 6 ماه بدون دلیل قیمت گوگرد را افزایش می دهد. تولیدکنندگان اسید سولفوریک برای شکایت به وزارت صنایع مراجعه می کنند، وزارت صنایع به جای تعدیل قیمت گوگرد، قیمت اسید سولفوریک را بالا می برد ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: به جز هپکو واگذاری سایر مبایعه نامه شرکت های دولتی به سازمان تأمین اجتماعی در روزهای آخر سال گذشته امضا شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مراجعه به کارشناسان رسمی دادگستری، یکی از ارزان ترین و بهترین راهکار های حقوقی به منظور جمع آوری و نگهداری ادله برای بررسی های بعدی است که شرکت های دولتی و شبه دولتی مکلف به آن هستند و به نظر می رسد وقت آن رسیده که آحاد افراد جامعه هم بتوانند از خدمات کارشناسان رسمی در پرونده های قضایی خود و حتی ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
آرمان خالقی در گفت وگو با میزان، با اشاره به افزایش مطالبات دولت از بخش معدن اظهار کرد: عمده مطالبات دولت از بخش معدن مربوط به شرکت های دولتی و خصولتی است که در پرداخت حق مالکانه و سهم دولت تا کنون اقدامی صورت نگرفته است. ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۸   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی در مراسم رونمایی از طرح مانع زدایی و حمایت یکپارچه از تولید بانک صادرات ایران محیا ضرورت توجه به تامین منابع مالی در نظام بانکی را مورد تاکید قرار داد. ...
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
دولت در راستای اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، برای واگذاری باقی مانده سهام خود در شرکت های دولتی از جمله چهار پالایشگاه تهران، بندرعباس، اصفهان و تبریز، صندوقی به نام پالایش یکم تشکیل داد که واحدهای این صندوق به قیمت 10 هزار تومان به مردم فروخته شد. ...