شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۵:۰۵Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر امور اقتصادی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در پی عملکرد موفق اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر در سال 1401 وزیر امور اقتصادی و دارایی از مدیر و کارکنان این اداره کل تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اثربخشی مرحله جدید طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان محرز شده است و آن انحراف روزانه 5هزارتنی آرد از شبکه نانوایی ها در این مرحله کاهش پیدا کرده است که گزارشش را به زودی منتشر خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امور حقوقی و مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: برای دستیابی به رشد اقتصادی باید بسته جامع تأمین مالی مرکب از بانک، بورس، سرمایه گذاری داخلی، خارجی و بیمه ها تدوین شود.
دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز در فضایی صمیمی با معاونان، مدیران ستادی، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک ها و بیمه ها و معاونان سازمان های تابعه این وزارتخانه دیدار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور با اظهار تاسف از برخی حمایت ها از رانندگان مشهور به " شوتی" خاطرنشان کرد: سال گذشته پرونده ای داشتیم که یک نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد 36 خودروی شوتی با 36 راننده داشت که برایش کار می کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۵۱    
با حضور معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ، و معاون قضایی دادستان کل کشور، مجتمع انبار سردار سلیمانی اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۹    
انبار جمع آوری و فروش اموال تملیکی کهگیلویه و بویراحمد امروز شنبه با حضور علی جمادی معاون قضایی دادستان کل کشور، سید عبدالمجید اجتهادی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار استان افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ، و معاون قضایی دادستان کل کشور، مجتمع انبار سردار سلیمانی اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان افتتاح شد.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بویرنیوز – مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور با اشاره به سازمان یافته بودن قاچاق کالا توسط خودرو های شوتی گفت: طبق آمار مسوولان مبارزه با قاچاق حدود 4 تا 5 درصد کالا های قاچاق کشف می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
گرگان- وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر نقش شبکه بانکی در اقتصاد کشور، گفت: افزایش سقف تسهیلات بانکی در نخستین جلسه شورای هماهنگی بانک های دولتی پیگیری می شود.
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مردم باید نتیجه پیگیری های مسئولان را برای رشد و توسعه مناطق خود احساس کنند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: هدف ما حمایت جدی از سرمایه گذاران است و اگر گزارشی به ما برسد که سرمایه گذاری مدارکش کامل بوده و دستگاه صدور مجوز را به تاخیر انداخته به طور قطع با مدیر دستگاه چه استانی و چه ملی برخورد خواهم کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
گرگان- وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان این که برای تحقق مهار تورم و رشد تولید باید از پیش بینی تسهیلات انقباضی پرهیز کنیم، گفت: اجرای مولدسازی به نفع مردم و نظام مالی کشور است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به آغاز اجرای برنامه هفتم توسعه در سال جاری گفت: تحقق هشت درصد رشد اقتصادی و کاهش تورم اهداف کمی این برنامه و جزو سیاست های کلی ابلاغ شده رهبر معظم انقلاب است که رسیدن به آن در دستور کار دولت و مجلس قرار دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به افزایش سرمایه گذاری خارجی در دولت سیزدهم، گفت: میزان سرمایه گذاری سال گذشته در این دولت دو برابر سال آخر دولت قبل بود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت سیزدهم از ابتدای فعالیت تاکنون از محل تبصره 18 470 هزار میلیارد ریال وام برای ایجاد اشتغال پرداخت کرده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با روزنامه فایننشال تایمز : به رغم تحریم های ظالمانه آمریکا، ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافته است اقتصاد ایران را نمی توان منزوی کرد مصمم به کاهش نرخ تورم هستیم ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با روزنامه فایننشال تایمز تاکید کرد : علیرغم تحریم های ظالمانه آمریکا، ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در حداقل دو سال گذشته دست یافته است و از رکورد قبلی یعنی 1.3 میلیون بشکه در روز پیشی گرفته است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی درمان پنج ناترازی را لازمه مهار تورم دانست و گفت بدون واگذاری امور به مردم و بخش خصوصی امکان رشد تولید وجود ندارد، رشد تولید نیازمند اعتماد به بخش خصوصی و جلب سرمایه عمومی و مردم است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۵    
باشگاه خبرنگاران توانا_ احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بانک های دو کشور با ایجاد بسترهای قانونی به زودی نزد یکدیگر افتتاح حساب خواهند کرد و اتصال دو بانک ایران و روسیه بدون نیاز به سوئیفت اتفاق خواهد افتاد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون سیاستگذاری اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه مسئله تورم در کشور به درد مزمن تبدیل شده است که حل و فصل آن نیازمند تصمیم گیری در سطح حاکمیت است گفت: باید در همه ارکان حاکمیت به ویژه دولت و مجلس این اراده وجود داشته باشد.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفت وگویی مشروح با خبرگزاری "اسپوتنیک" روسیه دیدگاه های خود در حوزه تعاملات اقتصادی بین المللی ایران را تشریح کرد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر اقتصاد در نخستین گفت وگوی تلویزیونی خود در سال جدید از مشهد مقدس تاکید کرد، دولت مسیر رشد اقتصادی و رشد تولید را از طریق تسهیل صدور مجوزها، کاهش مالیات ها و شفافیت اقتصادی، تنوع بخشی به روش های مختلف تامین مالی و انضباط مالی دنبال می کند. ...
دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و سخنگوی اقتصادی دولت جمهوری اسلامی ایران در گفتگویی مشروح با خبرگزاری "اسپوتنیک" روسیه دیدگاههای خود در حوزه تعاملات اقتصادی بین المللی ایران را تشریح کرد .
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۸   + ۴۸ سایت دیگر  
شفقنا_وزیر اقتصاد در بازدید از خزانه داری کل کشور، مدیریت منابع عمومی بودجه در سال 1401 را نقطه عطف و چرخشی مثبت در مدیریت مالی عمومی کشور ارزیابی و اظهار امیدواری کرد که این روند در سال 1402 تداوم یابد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد که 12 ماه بودجه عمومی بدون استقراض تنخواه خزانه از بانک مرکزی مدیریت شد.
شادا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
چهار عضو شورای عالی مالیاتی در احکامی جداگانه از سوی سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی منصوب شدند.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۹   + ۵۷ سایت دیگر  
امروز 28 اسفند ماه 1401 روز سرنوشت سازی برای کارگران است زیرا دستمزد کارگران برای سال 1402 امروز تعیین می شود.
شادا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
علی قاسمی در حکمی از سوی سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی به سمت عضو هیأت مدیره بانک توسعه صادرات ایران منصوب شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران از تأسیس و راه اندازی 3 شهرک صنعتی مشترک بین ایران و عراق در مرز های مجاور استان های میسان، بصره و واسط این کشور خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا : سامانه تامین مالی (فکتورینگ) بنگاه های کوچک و متوسط توسط وزیر امور اقتصادی و دارایی با هدف ثبت اطلاعات برای جلوگیری از تقلب رونمایی شد. سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی ...
دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در آخرین نشست ماهانه سال جاری با مدیران عامل بانکهای تحت مدیریت وزارت اقتصاد ضمن تاکید بر اعتبار سنجی مشتریان قبل از پرداخت تسهیلات اظهار داشت ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی در آیین رونمایی از سامانه فکتورینگ قرارداد های خصوصی تصریح کرد که از سال آینده، ارزیابی مدیران بانک ها و سازمان بورس و اوراق بهادار بر مبنای عملکرد آنها در خصوص استفاده و توسعه ابزار های نوین تأمین مالی بخش غیر دولتی صورت خواهد گرفت.
وزیر امور اقتصادی و دارایی از تأسیس و راه اندازی سه شهرک صنعتی مشترک بین ایران و عراق در مرز های مجاور استان های "میسان"، "بصره" و "واسط" این کشور خبر داد.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ با پیگیری های اداره کل حقوقی بیمه ایران و با حمایت و تاکیدات حسن شریفی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل و اعضای هیات مدیره، لایحه ای به پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی تدوین و در هیات دولت مطرح گردید.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر اموراقتصادی و دارایی با اشاره به توافقات ایران و عراق، و رشد 20 درصدی تجارت دو کشور در 11 ماهه 1401، گفت: امیدواریم سال آینده با روند افزایشی، شاهد ثبت رکورد تجارت ایران و عراق باشیم.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
هیات عالی مولدسازی دارایی های دولت امروز اصلاحات آیین نامه اجرایی مولدسازی را مصوب کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، حسین قربانزاده معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس مرکز اطلاعات مالی با ارسال نامه ای خطاب به مدیر مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم بانک ملت، از تلاش های بانک ملت در این زمینه قدردانی کرد. ...
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۹   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان خصوصی اعلام کرد: مدیرعامل و هیات مدیره وقت استقلال به دادگاه معرفی شده اند. به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، حسین قربانزاده معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا گفت: بعد از بررسی کامل عملکرد مدیرعامل و هیات مدیره وقت باشگاه استقلال ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از افتتاح معاملات شمش طلا در بازارهای مالی و مشتقه بورس کالای ایران با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل وزارت اقتصاد برگزار شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به برگزاری پنجمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق اظهار کرد: رفع موانع و مشکلات فعالان اقتصادی هم در حوزه داخلی و هم در ارتباط با طرف عراقی و همچنین افزایش ظرفیت روابط تجاری دو کشور مورد تاکید قرار گرفت.
وزیر امور اقتصادی و دارایی که برای شرکت در پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و عراق و رایزنی با مقامات عراقی درباره توسعه مناسبات تجاری و اقتصادی به عراق سفر کرده، به تشریح توافقات انجام شده در این کمیسیون و دیدار با نخست وزیر عراق پرداخت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، احسان خاندوزی در یک بخش خبری سیما با بیان اینکه سیاست دولت مبنی بر دیپلماسی همسایگی و منطقه ای در سال گذشته، آرام آرام به ثمر نشسته است، اظهار کرد: در مراودات تجاری خود با عراق در 11 ماه امسال، شاهد 20 درصد افزایش تجارت بین دو کشور هستیم. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی آقای دکتر علی قاسمی را به عنوان عضوهیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی و بین الملل بانک توسعه صادرات ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا اصلاحات آئین نامه اجرایی مصوبه مولدسازی دارایی های دولت را پس از بحث و تبادل نظر تصویب کردند. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در مراودات تجاری خود با عراق در 11 ماه امسال، شاهد 20 درصد افزایش تجارت بین دو کشور هستیم.
در نشست خبری مشترک وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران و وزیر تجارت عراق سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد کشورمان گفت: در پنجمین نشست کمیسیون مشترک ایران و عراق، تفاهمات راهگشایی در حوزه حمل و نقل، تجارت، نیرو، برق، گاز، آب و همچنین در حوزه های تعاملات بانکی و مالی بین دو کشور به امضا رسید.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: اوزیر اقتصاد گفت: در پنجمین نشست کمیسیون مشترک ایران و عراق، تفاهمات راهگشایی در حوزه حمل و نقل، تجارت، نیرو، برق، گاز، آب و همچنین در حوزه های تعاملات بانکی و مالی بین دو کشور به امضا رسید. ...