چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۲۰:۵۲Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای عالی بورس»

میزان   ۵۲ دقیقه پیش    
محسن علیزاده در گفت و گو با میزان، با اشاره به ماجرای تائید و تکذیب استغفای رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: وقتی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار استعفایش را ارائه کرد، قطع به یقین باید مورد موافقت قرار می گرفت چراکه وی قبل تر هم استعفای خود را ارائه کرده بود و اما مورد موافقت قرار نگرفته بود ...
55آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه درباره تجمع سهامداران گفت: سهامداران حق داشتند زیرا سرمایه آنها از بین رفته و دولت و مجلس حمایتی از بازار وسهامداران نداشته است. دولت و به ویژه بانک مرکزی در بازار سرمایه دخالت دارند ...
عضو شورای عالی بورس گفت: وزیر اقتصاد دو هفته فرصت دارد تا در صورت قبول استعفای رئیس سازمان بورس، سکاندار جدید بورس را انتخاب کند.
الف   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه باید دخالت ها در بورس کم شود، گفت: ما به عنوان دولت اعتقادمان بر این است که باید نقش حمایتی داشته باشه باشیم و تصمیم گیری را به عهده شورای عالی بورس و مسئولین بورس و رئیس بورس بگذاریم و آنها باید این کار را بکنند ...
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: دولت باید اعتماد از دست رفته مردم به بازار بورس را بازگرداند.
فرادید   ۶ ساعت پیش    
چند ساعت پس از انتشار نامه استعفای رئیس سازمان بورس، برخی رسانه ها مدعی شدند که خبر استعفای حسن قالیباف اصل صحت ندارد. اما چیزی نگذشت که روابط عمومی سازمان بورس در گفتگو با بورس 24 خبر استعفای قالیباف اصل را تایید کرد. در نهایت هم شورای عالی بورس صبح امروز تشکیل جلسه داد.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صالحی، عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس با اشاره به جزئیات جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی با روسای 20 نهاد بورسی گفت: در این جلسه پیشنهادی مطرح شد که اگر بتوانیم دارا دوم را 5 درصد ارزان تر در اختیار متقاضیان بگذاریم که این مسئله خود به خود میزان سوددهی دارا دوم را افزایش داده و ضرر و زیان مردم را ...
دولت   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور بر نقش حمایتی دولت از بازار سرمایه و بورس تاکید کرد و گفت: تصمیم گیری در زمینه بورس بر عهده شورای عالی بورس است و نباید برخی از اعضای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی در این زمینه دخالتی داشته باشند. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در قانون مربوط به بازار سرمایه فرآیندی به نام پذیرش یا عدم پذیرش استعفا وجود ندارد و شورای عالی بورس باید ظرف دو هفته یا 15 روز جانشین رییس سازمان بورس را انتخاب کند.
رییس دفتر رییس جمهوری گفت: به جای نگاه حرفه ای و کارشناسی، بودجه برای مجلس بیشتر ابزاری برای تبلیغات، حمله به دولت و تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری تبدیل شده است.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای عالی بورس در خصوص شایعات مطرح شده در خصوص استعفای وزیر اقتصاد گفت: فعلا چنین بحثی مطرح نشده و وزیر اقتصاد به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نشست مشترک امروز کمیسیون اقتصادی با حضور رئیس سازمان بورس، روسای 20 نهاد بورسی، روسای بورس اوراق بهادار و کالایی و اعضای شورای عالی بورس برگزار خواهد شد.
رئیس روابط عمومی سازمان بورس با بیان اینکه قانون بازار اوراق بهادار در مورد پذیرش یا عدم پذیرش استعفای رئیس سازمان بورس حرفی نزده است، گفت: در پی استعفای آقای قالیباف از ریاست سازمان بورس، شورای عالی بورس ظرف 15 روز رئیس جدید را انتخاب و معرفی می کند.
پیام فوری   ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو ناظر شورای عالی بورس گفت: روز گذشته شورای عالی بورس استعفای رییس سازمان بورس را پذیرفت. به گزارش پیام فوری،محسن علیزاده در گفت وگو با ایلنا با بیان اینکه شورای عالی با استعفای قالیباف موافقت کرد، گفت: در جلسه روز گذشته، شورای عالی بورس استعفا را پذیرفت. ...
نبض بورس   ۹ ساعت پیش    
پس از استعفای حسن قالیباف اصل از ریاست سازمان بورس و موافقت شورای عالی بورس با این استعفا، گمانه زنی هایی پیرامون سکاندار جدید بورس صورت گرفته است. آیا شاپور محمدی به ملاصدرا باز خواهد گشت؟
اقتصادتهران: عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس از پذیرش استعفای قالیباف اصل از ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد. به گزارش مهر، محسن علیزاده، عضو کمیسیون اقتصادی و عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس در گفتگویی گفت ...
اقتصاد ایران: وزارت امور اقتصادی و دارایی، اعلام کرد: در خصوص استعفای حسن قالیباف اصل رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسات آتی شورای عالی بورس و اوراق بهادار طرح و تصمیم گیری خواهد شد.
عضو ناظر شورای عالی بورس گفت: روز گذشته شورای عالی بورس استعفای رییس سازمان بورس را پذیرفت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بازخواست عاملان ریزش بورس به جای بازی استعفا، جستجوی حقوق های نجومی در حیاط خلوت دولت و آژیر بلند بورس بر سر دژپسند، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۷    
استعفای حسن قالیباف اصل رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسات آتی شورای عالی بورس و اوراق بهادار بررسی و تصمیم گیری خواهد شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نامه استعفای رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار امروز در جلسه شورای عالی بورس ، تقدیم وزیر امور اقتصادی و دارایی شد و طبق ماده 11 قانون بازار اوراق بهادار، شورای عالی بورس ظرف 15 روز، جانشین حسن قالیباف اصل را معرفی خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۰:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : حسن روحانی رئیس جمهور دیروز در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، پس از ارائه گزارش وزیر اقتصاد از تحولات بازار سرمایه تاکید کرد: شورای عالی بورس باید برای حفظ تعادل در بازار سرمایه و شفافیت و صیانت از حقوق سرمایه گذاران تصمیمات لازم را اتخاذ و اجرایی کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۳:۲۰    
کارشناسان اقتصادی خواستار پاسخگویی اعضای شورای عالی بورس در مورد روند حرکتی یکسال اخیر بازار سرمایه هستند. زیرا اصلاح این روز های بورس ریشه در رشد های شارپی بی دلیل گذشته بازار دارد
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مهدی چمران در توییتر نوشت: ملت را به بورس دعوت کردید و بورس را گسترده و فراگیر ساختید و پولهای مردم را جمع کردید و قولهای فراوان دادید و هم اکنون آنها را به شورای عالی بورس و به استعفا و به مراسم تحلیف ارجاع می دهید و همه را سرشکسته رها ساختید . به کدامین قول شما مردم اعتماد نمایند؟
خبرگزاری ایلنا: عضو ناظر شورای عالی بورس گفت: روز گذشته شورای عالی بورس استعفای رییس سازمان بورس را پذیرفت. محسن علیزاده با بیان اینکه شورای عالی با استعفای قالیباف موافقت کرد، گفت: در جلسه روز گذشته، شورای عالی بورس استعفا را پذیرفت. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد طی اطلاعیه ای در واکنش به استعفای رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، اعلام کرد: این موضوع در جلسات آتی شورای عالی بورس و اوراق بهادار طرح و درباره آن تصمیم گیری خواهد شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در اطلاعیه ای اعلام نمود: استعفای حسن قالیباف اصل رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسات آتی شورای عالی بورس و اوراق بهادار بررسی و تصمیم گیری خواهد شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شورای عالی بورس در جلسه ای که دقایقی قبل به پایان رسید، با استعفای حسن قالیباف اصل از ریاست سازمان بورس مخالفت کرد. او فعلا در این سازمان ماندگار است.
نامه استعفای رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار امروز و در جلسه شورای عالی بورس ، تقدیم وزیر امور اقتصادی و دارایی شد و طبق ماده 11 قانون بازار اوراق بهادار، شورای عالی بورس ظرف 15 روز، جانشین دکتر حسن قالیباف اصل را معرفی خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۲۳    
مسلم صالحی عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس از اتمام حجت نهایی مجلس با مسئولان بازار سرمایه در جلسه امروز وزیر اقتصاد در کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حسن قالیباف اصل، امروز از مقام ریاست سازمان بورس استعفا داد. استعفایی که رد و پذیرش آن اکنون در شورای عالی بورس در حال بررسی است. حال دو سوال مطرح می شود، اول اینکه آیا با استعفای او موافقت می شود یا نه و دوم اینکه در صورت پذیرش استعفا، چه کسی جانشین او می شود؟
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: حسن قالیباف اصل، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، استعفای دوباره خود را به دلیل فراهم نشدن شرایط اعلامی، به وزیر امور اقتصادی و دارایی ارایه کرد. به گزارش ایسنا، در نامه قالیباف، خطاب به فرهاد دژپسند آمده است: “جناب آقای دکتر دژپسند ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در یکصد و نود و هفتمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که روز سه شنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی برگزار شد، گزارش وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارشی از تحولات بازار سرمایه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با قدردانی از موافقت رهبری با درخواست آزادسازی سهام عدالت به شورای عالی بورس دستور داد در کوتاه ترین زمان ممکن مقررات و آیین نامه های ضروری در این زمینه را آماده کند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۵    
در یکصد و نود و هفتمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که روز سه شنبه به ریاست حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد، وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارشی از تحولات بازار سرمایه ارایه کرد که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در یکصد و نود و هفتمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که روز سه شنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد، وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارشی از تحولات بازار سرمایه ارایه کرد که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
علیزاده عضو ناظر شورای عالی بورس که معتقد است که بازار را اظهار نظرهای غیر کارشناسی به این روز درآورده، به تعادل رسیدن و سبز شدن بازار را در سکوت می داند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، برای دومین بار استعفای خود را به دلیل فراهم نشدن شرایط اعلامی، به وزیر امور اقتصادی و دارایی ارائه کرد. متن و تصویر نامه به این شرح است: جناب آقای دکتر دژپسند ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
فارس: در پی ریزش های متعدد شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران و افت بازار که از 19 مرداد تا کنون صورت گرفته و در نتیجه سرمایه مردم سرمایه گذار در بورس تا حد زیادی آب شده است ...
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۴۳ سایت دیگر  
درحالی که صندوق پالایش یکم زیان 50 درصدی به سهامداران خود تحمیل کرده است، هنوز خبری از وزیر اقتصاد به عنوان رئیس شورای عالی بورس برای پاسخگویی در خصوص وضعیت اسفناک بازار سرمایه نیست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۲    
مسلم صالحی عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: ما در حال حاضر پیگیر طرح تحقیق و تفحص از سازمان بورس هستیم و این طرح متوقف نشده است و حتی استیضاح وزیر اقتصاد هم درباره این موضوع، در جریان است و اگر تاکنون در این زمینه ها دست نگه داشته شده به دلیل برگشتن آرامش به این بازار بوده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سعید اسلامی بیدگلی عضو شورای عالی بورس در رابطه با ریزش های اخیر بازار سرمایه و تاثیر نرخ دلار بر شاخص کل، گفت: اتفاقاتی که این روز ها در بازار سرمایه رخ می دهد بسیاری از سرمایه گذاران را مضطرب کرده است به علت آنکه سهامداران سرمایه های خود را در بازار درگیر کرده اند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۵    
عضو شورای عالی بورس با بیان اینکه دامنه نوسان نامتقاران عملا به بازار سیگنال می دهد، گفت: اجرای این نوع دامنه نوسان ممکن است چالش های بازار را بیشتر کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۲:۴۴    
علیزاده عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: از مردم می خواهیم به طور منطقی با بازار بورس برخورد کنند و با آرامش در بازار سرمایه بمانند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای عالی بورس اظهار داشت: جلسه شورای عالی فردا برگزار می شود و تصمیمی هم برای تشکیل بازار برتر با دامنه نوسان 10 درصد نگرفته ایم. سازمان بورس باید درباره تشکیل این بازار اطلاع رسانی کند.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، امروز 29 دی ماه 99 در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر تشکیل بازار برتر با دامنه نوسان 10 درصد منتشر شد. در این شایعه از چهار نماد "خودرو" ، "شستا"، "شپنا"، "فولاد" به عنوان نماد هایی که در این بازار حضور خواهند داشت یاد شده بود. ...