چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۱:۴۲May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت اعتباری»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دریافت کارت اعتباری سهام عدالت از 25 بهمن ماه سال گذشته برای مشمولان امکان پذیر شد و دو بانک ملی و تجارت، برای صدور این کارت اعلام آمادگی کردند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرآیند صدور کارت اعتباری سهام عدالت در پست بانک نیز همانند بانک ملی و تجارت به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام می شود
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
پیش از این اعلام شده بود که تا آخر اردیبهشت همه بانک ها، کارت اعتباری سهام عدالت صادر می کنند؛ اکنون طبق اعلام معاون وزیر اقتصاد، یک بانک دیگر به بانک های صادرکننده کارت اعتباری سهام عدالت اضافه شده است و سایر بانک ها نیز با آمادگی سیستم های خود کارت اعتباری سهام عدالت صادر می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دارندگان سهام عدالت حداکثر تا 14 میلیون تومان می توانند در قالب کارت اعتباری وام بگیرند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: احسان رضاپور نیکرو کارشناس بازار سرمایه در پاسخ به این پرسش که، در صورتی که افراد سهام عدالت خود را به بانک به عنوان وثیقه ارائه دهند و در عوض آن کارت اعتباری دریافت کنند، آیا این اقدام تاثیری بر کاهش فشار عرضه در بازار سرمایه دارد؟ ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بابل- کارت اعتباری برکت همدلی شهید اندرزگو برای تهیه نان نیازمندان با حضور مسئولان در بابل رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بابل- طرح برکت همدلی با همت گروه جهادی شهید اندرزگو و ارائه کارت اعتباری خرید نان به نیازمندان برای اولین بار در کشور در نانوایی های بابل کلید خورد.
بانک ملی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، با شیوع بیماری کرونا مشخص شد که شعب بانکها یکی از مراکز اصلی انتقال این بیماری است، از این رو حداکثر تلاش برای کاهش مراجعه به شعب انجام شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۹    
رئیس پلیس فتای استان کرمان در مورد هر گونه کلاهبرداری با عنوان کارت اعتباری سهام عدالت هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۰    
از بسته خوش آمد سیم کارت اعتباری بهره ببرید.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۹    
با آغاز طرح اعطای وام خرید سهام عدالت، نارضایتی ها نسبت به سود بالای وام، محدودیت فروشگاه های طرف قرارداد و بدقولی دولت در تحویل به موقع کارت اعتباری خرید اوج گرفت و در حال حاضر بسیاری از سهامداران از دریافت این وام پشیمان هستند. ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. شرکت کارت اعتباری ایران کیش ، یکی از 12 شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP) کشور است که در صنعت پرداخت، بیش از 12 سال سابقه فعالیت دارد ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک دی به مالکان محصولات سایپا دیزل برای خرید قطعات تسهیلات ارائه می دهد. این تسهیلات به موجب تفاهم نامه همکاری مشترک بین بانک دی و شرکت خدمات فنی رنا پرداخت می شود. تسهیلات در قالب کارت اعتباری به مبلغ 500 میلیون ریال برای دارندگان خودروهای تولیدی شرکت سایپا دیزل تدارک دیده شده است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بعد از ماه ها درگیری سهامداران عدالت برای دریافت کارت اعتباری و استفاده از تنها 50 درصد سهامشان در قالب مشخص شده آن هم با پرداخت 18 درصد سود، این بار آنان با بهانه جدیدی از چرخه دریافت وام خارج می شوند؛ نداشتن کارت ملی جدید.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت خدمات مالی مَسترکارت و صرافی رمزارزِ جمنای(Gemini) از ارائه کارتی اعتباری خبر دادند که دارندگان آن به ازای خریدهای خود ارز دیجیتالی ...
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش بکه رادیویی ایران، کارت های اعتباری با وثیقه گیری برخط سهام عدالت بدون مراجعه مردم به بانک ها انجام می شود. کارت های اعتباری صادر می شوند که به مردم این امکان را دهد که به مدت 5 ماه بدون پرداخت یک ریال بهره ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق اعلام رئیس جمهور وام سهام عدالت 14 و 7 میلیونی به سهامداران تعلق می گیرد. اما بعضی از بانک های عامل پرداخت این کارت اعتباری یا تسهیلات به هیچ وجه این اعداد را قبول ندارند و حتی نصف این رقم را هم در کارتهای افراد متقاضی شارژ نمی کنند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
برخی از سهامداران سهام عدالت پس از گذشت چندین روز هنوز نتوانسته اند کارت اعتباری خودشان را دریافت کنند، همچنین برخی دیگر نیز به این مسئله انتقاد دارند که مجبور هستند مواد غذایی گران را با سود 18 درصد دریافت کنند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۲:۳۱    
فروشندگان امکان پذیرش پرداخت با کارت اعتباری را در هر چت از پیام رسان تلگرام خواهند داشت.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۸   + ۴۳ سایت دیگر  
امکان دریافت وام سهام عدالت برای مشمولان از اواسط زمستان سال گذشته فراهم شده است و سهام داران می توانند با مراجعه به دو بانک این وام را که فیزیکی و نقدی نیست را دریافت کنند و اگر طی یک ماه مبلغ توسط فرد بازگردانده نشد، در اقساط 36 ماهه باید تسویه شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۸۸ سایت دیگر  
مسئولان تصمیم گرفتند به مشمولان سهام عدالت (هر دو روش مستقیم و غیرمستقیم) کارت اعتباری اعطا کنند تا افراد بتوانند به این نحو از دارایی خود بهره مند شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۲:۱۵    
بازپرداخت تسهیلات کارت اعتباری سهام عدالت در اقساط 36 ماهه و با نرخ 18 درصد خواهد بود. ( منبع )
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مقرر شده که در اردیبهشت کارت اعتباری سهام عدالت از طریق بانک ها در دسترس قرار بگیرد، کدام بانک ها این وام را می دهند و آخرین خبر از سود سهام چیست؟
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۹   + ۴۳ سایت دیگر  
بودجه سال 1400 شرکت های دولتی از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، کاربران اپلیکیشن ایوا می توانند با استفاده از سرویس نشان بانک (شعبه دیجیتال بانک ملی ایران) اقدام به پرداخت اقساط تسهیلات کارت اعتباری خود کنند ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
بازپرداخت تسهیلات کارت اعتباری سهام عدالت در اقساط 36 ماهه و با نرخ 18 درصد خواهد بود. البته در صورتی که کل مبلغ تسهیلات تا 36 روز پس از دریافت آن به صورت یکجا بازگردانده شود، سودی به آن تعلق نخواهد گرفت.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: رییس پلیس فتای استان کرمان با اشاره به طرح صدور کارت اعتباری سهام عدالت و استقبال شهروندان از آن، درمورد هرگونه کلاهبرداری با عنوان کارت اعتباری سهام عدالت هشدار داد. ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی و دارایی استان کرمانشاه ، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی این استان با حضور در برنامه خبر سیمای زاگرس درباره دریافت کارت های اعتباری سهام عدالت سود سهام عدالت عملکرد سال 1398 تکلیف سهام عدالت متوفیان گفت ...
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۷    
کسانی که سهام عدالت دارند و هیچ سهمی از آن را نفروخته اند، می توانند تسهیلات یا وام 14 و 7 میلیون تومانی بدون سود بگیرند. به گزارش کاماپرس، براساس اعلام سخنگوی آزادسازی سهام عدالت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۲    
مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان انار از توزیع 137 کارت بانکی میان محرومین در راستای اجرای طرح سفره مهربانی3 خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
لرستان- امینی خواه، رئیس هیئت مدیره سهام عدالت لرستان ضمن تشریح جزئیات دریافت کارت اعتباری سهام عدالت گفت: توصیه ما این است اگر مردم واقعاً نیازی ندارند، این کارت ها را دریافت نکنند.
بانک ملی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۹۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این تسهیلات که در قالب کارت اعتباری و با توثیق سهام عدالت به متقاضیان پرداخت می شود؛ به صورت اقساطی یا یکباره به بانک بازگردانده خواهد شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
سهامدارانی که سود سهام عدالتشان به بانک ملی واریز می شود می توانند کارت اعتباری بگیرند. روش دریافت کارت اعتباری سهام عدالت بانک ملی را برایتان تشریح کردیم.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۰    
رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان یزد گفت: سهامداران عدالت می توانند معادل پنجاه درصد ارزش سهام خود را تسهیلات کارت اعتباری ( 2 میلیون تومان تا سقف 10 میلیون تومان ) دریافت کنند.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۵    
بانک ملی ایران برای کاربران سامانه بام این امکان را فراهم کرده است که سیم کارت اعتباری همراه اول و ایرانسل را به صورت خودکار شارژ کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۲:۳۸    
گروه استان ها- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: ثبت نام برای دریافت کارت اعتباری سهام عدالت که شامل تمام سهامداران می شود، به صورت غیرحضوری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه گفت: دریافت تسهیلات کارت اعتباری سهام عدالت برای دارندگان این سهام به روش مستقیم و غیرمستقیم غیر حضوری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت آمازون با رونمایی یک فناوری، به خریداران امکان می دهد کف دست خود را اسکن کرده و آن را به کارت اعتباری یا حساب کاربری آمازون خود مرتبط کرده و پول کالاهای خریداری شده را پرداخت کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدتی است که قرار است کارت اعتباری سهام عدالت پرداخت شود. اما حالا هم میزان این وام تغییر کرده و هم شرایط عجیبی برای دریافت آن وضع شده است. شرایطی که سبب می شود بسیاری نتوانند از این کارت اعتباری استفاده کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی از ابلاغ دستور العمل بانک مرکزی مبنی بر صدور کارت بانکی برای اتباع خارجی خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۲    
نحوه ثبت وام سهام عدالت و شرایط دریافت کارت اعتباری سهام عدالت مشخص شد و مبلغ وام سهام عدالت بین 7 تا 14 میلیون تومان تعیین شده است.
بانکی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سوالی که این روزها درباره کارت اعتباری سهام عدالت زیاد پرسیده می شود مفهوم کارگزار ناظر در سیستم معاملات قبلی بورس وجود نداشت، هرچند واسطه اصلی خریدوفروش سهم همچنان کارگزاری ها بودند ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۵   + ۳۸ سایت دیگر  
چند روزی است که رئیس جمهور موضوع وام یا کارت اعتباری سهام عدالت را برای استفاده مردم مطرح کرده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدتی است که قرار است کارت اعتباری سهام عدالت پرداخت شود. اما حالا هم میزان این وام تغییر کرده و هم شرایط عجیبی برای دریافت آن وضع شده است. شرایطی که سبب می شود بسیاری نتوانند از این کارت اعتباری استفاده کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
سهامداران می توانند کارت اعتباری یا وام سهام عدالت با اقساط 18 درصد و بازپرداخت سه ساله دریافت کنند، مبلغ این وام چقدر است و گیرنده باید ماهانه چقدر قسط بپردازد؟
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
کارت اعتباری سهام عدالت با روش توثیق غیرمستقیم در برخی استان ها با محدودیت مواجه است. به گزارش وقت صبح به نقل از ایسنا؛ سهام عدالت صفحه ای در فضای مجازی ندارد. سهام عدالت مختص به قشر خاصی نمی باشد.سهام عدالت در زمان دولت احمدی نژاد برای مردم در نظر گرفته شد ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۳    
مسئولان آزادسازی سهام عدالت می گویند که در مرحله نخست کارت اعتباری سهام عدالت به همه نمی رسد. بر این اساس کسانی که بخشی از سهام عدالت خود را فروخته اند کارت اعتباری به آن ها تعلق نمی گیرد. طبق برنامه ریزی دولت، از 49 میلیون نفر دارنده سهام عدالت حدود 3 ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مسئولان آزادسازی سهام عدالت می گویند که در مرحله نخست کارت اعتباری سهام عدالت به همه نمی رسد. بر این اساس کسانی که بخشی از سهام عدالت خود را فروخته اند کارت اعتباری به آن ها تعلق نمی گیرد. طبق برنامه ریزی دولت، از 49 میلیون نفر دارنده سهام عدالت حدود 3 ...
ثمره نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۵۲ سایت دیگر  
کارت اعتباری سهام عدالت با روش توثیق غیرمستقیم در برخی استان ها با محدودیت مواجه است.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۳    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. تاکنون خبرهای زیادی درخصوص نحوه ارائه کارت اعتباری سهام عدالت منتشر شده است، اما هنوز این طرح ابهامات بسیار زیادی دارد ...