یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۳۲Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام بلاعوض»

میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رضا وفایی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: امسال وام بلاعوض برای خانوارهای عادی(زنان سرپرست خانوار بدون فرزند، دختران بی سرپرست مجرد، زنان مطلقه، معلولین مجرد، از کار افتادگان) تحت پوشش بهزیستی لرستان از 10 میلیون به 50 میلیون تومان افزایش یافته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد از موافقت شورای پذیرش پارک فاوا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعطای گرنت(وام بلاعوض دانشجویی) جوانه به شش طرح پذیرفته شده در استان یزد خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۶۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایرنا نوشت: سمیه محمدی به آخرین وضعیت اعطای کارت اعتباری به دارندگان سهام عدالت اشاره کرد و افزود: برخی از مشمولان سهام عدالت چنین تصوری را از دریافت کارت اعتباری سهام عدالت دارند که این کارت ها فقط به مشمولان مستقیم سهام عدالت تعلق می گیرد ...
راه چشمه لر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر سرعین گفت: وضعیت فعالان گردشگری در دوران کرونا بسیار نامناسب و درخواست ممنوعیت سفر به شهرهای گردشگری نیز به این درد می افزاید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از پرداخت 8 میلیارد و 600 میلیون ریال وام بلاعوض به هنرمندان زنجانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام گفت: تاکنون 500 میلیارد ریال کمک بلاعوض برای احداث خانه های طرح مسکن محرومان به افراد واجد شرایط در سطح روستاهای استان پرداخت شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: 50 فقره وام 60میلیون تومانی بلاعوض به سیل زدگان شهرستان های کلیبر، خداآفرین و هوراند پرداخت می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۴۶    
روز گذشته همزمان با آغاز ساخت 140 هزار مسکن برای محرومان، 70 هزار خانه هم به این قشر تحویل داده شد. کمیته امداد، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه تفاهم کردند تا پایان امسال 140 هزار خانه را به محرومان تحویل دهند ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه، با بیان اینکه تا پایان سال 140هزار واحد مسکونی برای محرومان ساخته می شود، عنوان کرد: در این راستا 4000میلیارد تومان وام بلاعوض و 6400میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه چهار درصد اختصاص یافته است که سازمان برنامه و بودجه این اعتبار را تامین می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سرپرست مدیریت جهادکشاورزی ابرکوه با اشاره به کاهش بارش ها در سال زراعی جاری ،تداوم 25 سال خشکسالی و لزوم استفاده بهینه از آب در بخش تولید گفت: در سال 1400 شمسی در اجرای 400 هکتار آبیاری نوین حدود 70 میلیارد ریال کمک بلاعوض به این شهرستان اختصاص یافت.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۴:۵۱    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: براساس مصوبه هیات دولت به هر خانوار شهری و روستایی استان که خانه هاشان براثر زلزله 27 اردیبهشت ماه سال جاری تخریب شد، حدود 200 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: براساس مصوبه هیات دولت به هر خانوار شهری و روستایی استان که خانه هاشان براثر زلزله 27 اردیبهشت ماه سال جاری تخریب شد، حدود 200 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل بنیاد پانزده خرداد گفت: برای حمایت از پوشش دارو و درمان زوج های نابارور یک میلیون تومان وام بلاعوض و 10 میلیون تومان قرض الحسنه پرداخت می شود.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد 15 خرداد گفت: به هر کدام از زوج های نابارور دهک های 1 تا 5، جهت درمان یک میلیون تومان وام بلاعوض و 10 میلیون تومان وام قرض الحسنه با سود 4 درصد داده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
با پیشنهاد شورای صنفی نمایش و برای بازگشت رونق به سینماها، قرار است به فیلم های جدیدی که روی پرده می روند، وام بلاعوض 2 میلیارد تومانی تعلق گیرد. اما این فیلم ها را چه کسی تعیین می کند؟!
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، علیرضا تابش پیش ازظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاح مسکن محرومان در تنکابن گفت: دو هزار واحد مسکن محرومان در استان در دست اجرا است که امروز هزار واحد تکمیل و تحویل شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از 2 سال گذشته تاکنون 420میلیارد ریال تسهیلات بلاعوض احداث خانه های طرح مسکن محرومان در روستاهای استان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
با وجود وعده پرداخت وام بلاعوض در سال کرونا، بیشتر موزه های خصوصی می گویند نه تنها از این حمایت بهره مند نشده اند که برخی از آن ها رو به تعطیلی کامل رفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۵:۵۰    
اصفهان- ایرنا- سونامی بازنشستگی در آموزش و پرورش، پرداخت وام بلاعوض برای احداث مسکن محرومان، تهدید گاوخونی در کمین 6 استان، وضعیت منابع آبی مناسب نیست و تایید صلاحیت 14 رد صلاحیت شده از مهمترین تیتر صفحه اول روزنامه های دوشنبه اصفهان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان گفت: 502 میلیارد و 450 میلیون ریال تسهیلات بلاعوض برای احداث خانه های طرح مسکن محرومان به افراد واجد شرایط در سطح روستاهای استان پرداخت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان از آغاز اعطای وام بلاعوض پژوهشی ویژه رساله های ارشد محصول محور استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از پرداخت وام بلاعوض به زلزله زدگان گناوه ای خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۲    
آسمانی مقدم با بیان اینکه 5 هزار و 890 مسکن محرومان در خراسان جنوبی طی سال جاری احداث می شود، گفت: در این طرح افراد واجد شرایط 50 میلیون تومان وام قرض الحسنه با بازپرداخت 15 ساله و 30 همچنین میلیون تومان نیز وام بلاعوض دریافت می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
احتمال افزایش وام مسکن ملی از 100 میلیون تومان به 150 میلیون تومان وجود دارد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: درحال حاضر وام ساخت مسکن روستایی 50 میلیون تومان است که البته به این عدد وام بلاعوض هم اضافه می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول فنی ستاد بازسازی زلزله شهرستان دنا گفت: تا به امروز تمامی مالکین خسارت دیده از زلزله وام بلاعوض خود را دریافت کرده اند ومستأجرین هم از هفته آینده وام بلاعوض خود را دریافت خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: 50 میلیون تومان وام قرض الحسنه با بازپرداخت 15 ساله و 30 میلیون تومان بلاعوض برای ساخت واحدهای مسکن اقشار کم درآمد در این استان پرداخت می شود.
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما علی رضا تابش در جمع خبرنگاران به اقدامات بنیاد مسکن در زلزله سی سخت اشاره کرد و گفت: امیدواریم زمینه رضایت مقام معظم رهبری که خواستار تسریع در کار زلزله زدگان بود را فراهم کنیم. علی رضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی امروز 24 اسفند به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر [...]
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۴    
فرماندار دنا با بیان اینکه 5380 مورد ارزیابی در کل شهرستان دنا انجام شده است، گفت: تسهیل روند صدور پروانه برای ساخت منازل آسیب دیدگان در سی سخت ادامه دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مستاجران زلزله زده سی سخت در استان کهگیلویه وبویراحمد هم مانند مالکان برای اسکان موقت تسهیلات دریافت می کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۸:۰۵    
عبدالحمید پناهی در گفت وگو با میزان، با اشاره به تعداد واحد های احداثی و تعمیری خسارت دیده از زلزله شهر سی سخت گفت: طبق آمار ارائه شده تا 19 اسفند ماه حدود 5 هزار واحد ساختمانی احداثی و تعمیری خسارت دیده از زلزله در سامانه ثبت شده است. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۴۱    
وام بلاعوض بنیاد مستضعفان برای ساخت و بازسازی خانه های مددجویان زلزله زده کمیته امداد اختصاص پیدا می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وام بلاعوض بنیاد مستضعفان برای ساخت و بازسازی خانه های مددجویان زلزله زده کمیته امداد اختصاص پیدا می کند.
پس از پرداخت وام بلاعوض بنیاد مستضعفان برای بازسازی و ساخت منازل آسیب دیده خانواده های زلزله زده تحت پوشش بهزیستی، مددجویان زلزله زده کمیته امداد در 2 استان کهکیلویه و بویراحمد و اصفهان نیز این وام بلاعوض بنیاد مستضعفان را دریافت می کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: هدف از برگزاری رویدادهای دوشنبه های استارت آپی معرفی بازار و جذابیت های آن به جامعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم از مقاوم سازی بیش از 50 درصد از واحدهای روستایی استان با ارائه تسهیلات و وام بلاعوض توسط این بنیاد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هفته گذشته سفری به مناطق زلزله زده سی سخت داشتیم و در این سفر ارائه وام 30 میلیون تومانی قرض الحسنه به ایثارگران زلزله زده منطقه سی سخت مصوب شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از اختصاص تسهیلات بانکی و کمک های بلاعوض برای بازسازی مناطق زلزله زده سمیرم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون 44 میلیارد تومان وام بلاعوض به واحد های خسارت دیده در مناطق آبگرفته اهواز، کارون و بندر امام خمینی پرداخت شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از اعطای وام بلاعوض برای بازسازی خانه های تخریب شده در زلزله اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سرلشکر صفوی گفت: برخی کشورها 85 میلیارد دلار وام بلاعوض به صدام اعطا کردند که تبدیل به تجهیزات نظامی شد و به ایران حمله کرد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن کشور گفت: با احتساب وام بلاعوض 20 میلیون تومانی اجاره، برای واحدهای احداثی شهری 185 میلیون تومان وام در نظر گرفته شد که 55 میلیون تومان آن بلاعوض و 130 میلیون تومان وام 5 درصد است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیر کل پدافند غیرعامل و مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور از پرداخت مستمری و وام بلاعوض برای مستمری بگیران جامعه هدف بهزیستی در شهرستان دنا خبر داد .
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس ارزیابی ها تا روز گذشته، زلزله به 3700 واحد مسکونی در منطقه سی سخت خسارت وارد کرده است که 800 واحد صددرصد تخریب شده است. وام بلاعوض برای زلزله زدگان سی سخت و بازسازی منازل مسکونی براساس برآورد ستاد بحران تدوین و بزودی مصوبات آن ابلاغ می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
هزار و 790 نفر از فعالان فرهنگ و هنر استان کرمانشاه در قالب صدور هنر کارت از وام بلاعوض 15 میلیون ریالی بهره مند شدند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در نشست ستاد بحران استان در فرمانداری شهرستان با حضور وزیر راه رئیس جمعیت هلال احمر، بنیاد مسکن و ستاد بحران کشور مصوب شد که 20 میلیون تومان وام بلاعوض به خسارت دیدگان شهرستان زلزله زده دنا برای اجاره، جابجایی و اسکان موقت داده می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از پرداخت 20 میلیون تومان به زلزله زدگان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت:هفته آینده مصوبات مربوط به پرداخت وام بلاعوض ابلاغ می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- وزیر راه و شهرسازی گفت: وام بلاعوض برای زلزله زدگان سی سخت و بازسازی منازل مسکونی بر اساس برآورد ستاد بحران تدوین و در همین هفته پیش رو مصوبات آن ابلاغ می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برای احداث 103 واحد مسکونی محرومان روستایی بیش از 70 میلیارد ریال وام کمک بلاعوض پرداخت شده است.
استاندار گفت: در بحث ساماندهی مسکن حاشیه نشینی، افزایش تسهیلات از 50 میلیون به 100 میلیون تومان و اعطای وام بلاعوض 30 میلیونی قطعا کمک کننده است.