جمعه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۵۰Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام بلاعوض»

تیتر20   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مقام مسئول بنیاد مسکن از افزایش وام مسکن معلولان به 135 میلیون تومان خبر داد و گفت: 6500 واحد مسکونی خانوارهای دارای 2 معلول خرداد آینده تحویل می شود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فریبرز خورشیدی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: 27 معلول فاقد مسکن شناسایی شده و امسال با مشارکت بهزیستی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به هر متقاضی، 500 میلیون ریال وام بلاعوض و 500 میلیون ریال تسهیلات ارزان قیمت ساخت مسکن اختصاص خواهد یافت. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام دریافت وام بلاعوض یک میلیون تومانی معیشتی برای سرپرست خانوار که از 4 آذر آغاز شده بود، امروز به پایان می رسد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
با وجود وضعیت خاص و شکننده ی جانی، شغلی و معیشتی کارگران ساختمانی، هنوز دولت، مجلس و نهادهای حمایتی دیگر، چاره ای برای رفع مشکلات فزاینده این کارگران انجام نداده اند. با حضور کرونا کارگران شرایط را سخت تر از قبل می بینند اما هنوز نه خبری از حمایت کالایی است و نه اعطای کمک و وام بلاعوض.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
از ابتدای شیوع کرونا تا کنون 2 میلیارد و 685 میلیون تومان وام بلاعوض به هنرمندان کرمانشاهی آسیب دیده از کرونا پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان هرمزگان اظهار داشت: از دیگر خدمات بنیاد مسکن ارائه زمین به افراد بی بضاعت است، افرادی که فاقد زمین هستند با مبلغ بسیار ناچیزی آنها را صاحب زمین می کنیم و این اراضی به صورت قطعی به آنها واگذار می شود و نه 99 ساله. سند هم به افراد تحویل داده می شود.
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۴۹ سایت دیگر  
از امروز ثبت نام دریافت وام بلاعوض یک میلیون تومانی معیشتی برای سرپرست خانوار آغاز شده و تا سه شنبه 11 آذر ماه ادامه دارد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرآنلاین ، در ماه های گذشته و با تصویب ستاد ملی کرونا مقرر شده که در کنار حمایت از کسب وکارها ...
برترین ها / ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۳   + ۶۳ سایت دیگر  
سیما نیوز: متقاضیان صرفا" کد ملی خود را از تلفن همراه ثبت شده به نام سرپرست خانوار به سرشماره 6369 ارسال نمایند. پیامک سرپرست خانوارها از روز سه شنبه 4 آذر تا سه شنبه 11 آذر به مدت یک هفته دریافت می شود. افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان و بازنشستگان شامل این طرح نمی شوند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به 30 میلیون نفر تا پایان سال در هر ماه، 100 هزار تومان یارانه بلاعوض پرداخت خواهد شد. ( منبع )
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در شرایطی که دولت تصمیم گرفته برای جبران تعطیلی دوهفته ای اخیر به بخشی از افراد مبالغی را به عنوان وام بلاعوض پرداخت کند، به نظر می رسد منابع مالی این کمک از محل هایی خواهد بود که منجر به افزایش تورم خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
همه شرکت ها و مراکز علمی برای کمک به توسعه و تولید سامانه، طراحی و آماده سازی نرم افزار زیرنویس فیلم های آموزشی به زبان فارسی ویژه افراد ناشنوا از سوی معاونت علمی فراخوانده شدند.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن املش از اعطای وام بلاعوض 30 میلیون تومانی برای ساخت خانه محرومان در سال جاری خبر داد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان این که استان کرمان رتبه ششم و هفتم را در درخواست و پرداخت تسهیلات مربوط به کرونا در کشور دارد، گفت: برخی اصناف انتظار پرداخت وام بلاعوض یا بدون سود از سوی دولت دارند اما باید به شرایط دولت در وضعیت کنونی توجه کرد که تحریم هستیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند گفت:به منظور حمایت از کسب وکار هنرمندان،آموزشگاه ها و مجتمع های فرهنگی در روزهای کرونایی علاوه بر کمک هزینه بیمه و بیمه تکمیلی، وام بلاعوض نیز به عنوان خسارت ناشی از شیوع کرونا به آنها پرداخت می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون عمران مجلس گفت: در راستای حل مشکلات حاشیه شهر مشهد، بنیاد مسکن وام 4 درصد و دولت تا سقف 25 میلیون تومان وام بلاعوض می دهد که به وسیله آن می توان گام به گام بافت ناکارآمد شهری مشهد را سامان دهی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مبلغی را در قالب وام بلاعوض به مجموعه داران کشور اختصاص داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۶    
اجتماعی رکنا : بنیاد ایفا، فعالیت خود را از سال 97 با کسب مجوز از وزارت کشور شروع کرد. این بنیاد در زمینه کارآفرینی در روستاها فعالیت می کند. ویژگی بنیاد ایفا این است که هرگز وام بلاعوض به روستاییان پرداخت نکرده است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دانشجو نوشت: ناصر مطیعی، در خصوص پرداخت وام بلاعوض به دانشجویان کم بضاعت گفت: واقعیت این است که قانون گذارصندوق رفاه دانشجویان را مکلف کرده که سرمایه آن دایم در گردش باشد و ما اگر بخواهیم تعداد وام های بلاعوض را افزایش دهیم در واقع نسل های بعدی دانشجویان را از این مقدار منابع محروم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۷    
⁣با هدف کاهش آلودگی هوا، مدیریت شهری مشهد درصدد جایگزینی موتورسیکلت های فرسوده با موتور های برقی است⁣.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۱    
حسین خدرویسی بیان کرد: بیشترین حجم بودجه امداد و در حدود سه چهارم آن برای امور مددجویی استفاده می شود. همچنین حدود یک سوم اسناد بالادستی و احکام کمیته امداد مربوط به این حوزه تخصصی است. این معاونت مستقیماً با مددجویان در ارتباط است و صف خدمت به مددجویان در این حوزه اتفاق می افتد ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سپید، حسین خدرویسی معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره)، در نشست خبری که امروز دوشنبه، 31 شهریورماه برگزار شد، با بیان اینکه این معاونت، بازوی اجرایی کمیته امداد و حوزه مادرتخصصی در ارائه خدمات در چند گروه اصلی است، اظهار کرد: مددکاری و مشاوره، حمایتهای اجتماعی و معیشتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی گفت: به خانواده های نیازمند فوت شده از بیماری کرونا مبلغ 10 میلیون تومان به عنوان وام بلاعوض پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به زلزله زدگان شهرستان خنج برای بازسازی منازل ، تسهیلات کم بهره پرداخت می شود
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام این مطلب که اعتبارات بازسازی و بهسازی 200 هزار واحد مسکن روستایی روز گذشته ابلاغ شد، از ساماندهی حاشیه نشینی در چابهار و زاهدان و اتمام عملیات بازسازی واحدهای مسکونی سیل زده در استان های آذربایجان شرقی و غربی تا پایان امسال خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد از اختصاص 120 میلیارد تومان وام بلاعوض به هنرمندان تئاتر که عضو صندوق اعتباری هنر هستند، خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده ،گفت: مددجویان بهزیستی فاقد مسکن تملیکی برای دریافت وام بلاعوض مسکن به اداره بنیاد مسکن معرفی شدند .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رضا خواجه ای روز سه شنبه در جریان بازدید از خبرگزاری ایرنا مرکز زنجان به اقدمات و فعالیت های بنیاد مسکن در استان اشاره کرد و افزود: بخش عمده خدمات رسانی بنیاد مسکن برای محرومان و ساکنان روستاها است. وی با بیان اینکه تاکنون 54 درصد از 92 هزار و 500 واحد مسکن روستایی استان مقاوم [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- درخواست فرمانده انتظامی یزد از مردم برای شناسایی عوامل خسارت به چند دستگاه خودرو ، آزادی محکوم به قصاص نفس و اختصاص وام بلاعوض مسکن به مددجویان بهزیستی میبد از جمله خبرهای روز یکشنبه استان است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اعطای وام بلاعوض 30 میلیون تومانی برای ساخت خانه محرومان در سال جاری خبر داد و گفت: این وام در سال گذشته 25 میلیون تومان بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همه فلزات اساسی در معاملات سه شنبه بورس فلزات لندن با رشد روبه رو شدند؛ چراکه اتحادیه اروپا در ساعات اولیه دیروز پس از بیش از چهار روز مذاکره فشرده بسته اقتصادی را تصویب کرد که به موجب آن مجموعا 750 میلیارد یورو (معادل 860 میلیارد دلار) تسهیلات به صورت وام بلاعوض و همچنین وام کم بهره اعطا می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه بازار اینترنت اشیا تا سال 2025 به 5 تریلیون دلار می رسد ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت کشور با اشاره به اینکه شش میلیارد تومان از بودجه قرآنی سال 98 به بخش مردمی اختصاص یافته و در اختیار دو اتحادیه کشوری قرار گرفته است، اظهار کرد: سه میلیارد تومان به محض وصول گزارش عملکرد مؤسسات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت وام بلاعوض 140 میلیون تومانی برای احداث مسکونی خانواده های دو معلول با مشارکت بنیاد مستضعفان ، ستاد اجرای فرمان امام و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب درباره ارائه تسهیلات به حاشیه نشینان گفت: ارایه تسهیلات و وام بلاعوض و همچنین ساخت معابر از جمله اقدامات بنیاد برای احیای محیط زندگی در این مناطق است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۳    
حوزه/ براساس اطلاعاتی که این هفته منتشر گردید، کلیساها، کنیسه ها و برخی مساجد در ایالت میشیگان برای ادامه فعالیت هایشان در دوران کرونا وام بلاعوض دریافت کرده اند و بیشترین وام ها به مسیحیان و یهودیان داده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به دستور رئیس جمهوری ساخت 77 هزار مسکن تحت عنوان مسکن محرومان با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و وام بلاعوض در 12 استان شروع شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ابراهیم امامی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این واحدها با رعایت اصول فنی ارایه شده از سوی بنیاد مسکن احداث شده و برای کمک به صاحبان آنها 80 میلیون ریال وام بلاعوض پرداخت می شود. وی بیان کرد: با هدف حمایت از طرح های بوم گردی و ایجاد زمینه توسعه اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی در مناطق [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان فارس از بازسازی مناطق زلزله زده خنج با اعطای تسهیلات و وام بلاعوض خبرداد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بازرس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران می گوید: پیشنهاد ما این بود که به جای اینکه سایتی برای پرداخت وام بلاعوض به کارگران اعلام می شد، باید اعلام می کردند با ارائه کارت ملی این مبلغ از سوی یکی از بانک ها پرداخت می شود نه اینکه یک پروسه سخت را برای کارگران بدون امکانات در نظر بگیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۲    
بندرعباس - ایرنا- فرماندار جاسک گفت: 110میلیاردریال تسهیلات بانکی و همچنین وام بلاعوض به کشاورزان و باغداران خسارت دیده از سیل این شهرستان ظرف یکسال گذشته پرداخت شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۶    
فرماندار جاسک از پرداخت تسهیلات و وام بلاعوض برای کشاورزان و باغداران سیل زده جاسک خبرداد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
در نهمین جلسه کارگروه آسیب های کرونا در سینما برگزار شد و مقرر شد از دو فیلم جدید اکران حمایت هایی از سوی سازمان سینمایی صورت بگیرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۰    
عصر ایکنای بیستم خردادماه، به تأثیرات کرونا بر صنایع دستی ایران، ایده ناب عکاس مصری با استفاده از عکس کودکان برای تصویرسازی آیات قرآن و اعطای وام بلاعوض به سه هزار مؤسسه قرآنی پرداخته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۶    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت کشور گفت: مقرر شد که در صورت تخصیص اعتبار، تسهیلات بلاعوض به سه هزار مؤسسه قرآنی کشور اعطا شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حسین سماوات از اختصاص 70 میلیارد تومان تسهیلات و 20 میلیارد تومان وام بلاعوض به منازل خسارت دیده از بارندگی در سال گذشته در شهرستان بهار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیلزده لرستان گفت: از سال گذشته تاکنون یکهزار و 358 میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض در بخش مسکن و لوازم معیشتی به سیلزدگان استان پرداخت شده است.