سه شنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۰:۰۰Feb 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام ودیعه»

تجارت نیوز   ۲۷ دقیقه پیش    
دفتر پایش طرح های نهضت ملی مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است، از تمام متقاضیانی که برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند تنها با 29.4 درصد قرارداد امضا شده است. به این ترتیب بخش بزرگی از تقاضای تسهیلات ودیعه مسکن، بی جواب مانده است.
تیتر کوتاه   ۴ ساعت پیش    
طبق جدید ترین آمار های وزارت راه و شهرسازی بیش از 381 هزار متقاضی وام ودیعه مسکن دریافت کرده اند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه بانک ها موظفند به تمامی متقاضیان وام ودیعه مسکن تا سقف 200 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کنند و طبق قانون در صورت امتناع از این موضوع مشمول جریمه مالیاتی می شوند، اما آمار نشان می د
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۱    
ایسنا نوشت: اگرچه بانک ها موظفند به تمامی متقاضیان وام ودیعه مسکن تا سقف 200 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کنند و طبق قانون در صورت امتناع از این موضوع مشمول جریمه مالیاتی می شوند، اما آمار نشان می دهد از حدود یک میلیون و 300 هزار متقاضی دریافت وام اجاره، فقط به 29 درصد افراد وام پرداخت شده است. [...]
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
طبق جدید ترین آمار های وزارت راه و شهرسازی بیش از 381 هزار متقاضی وام ودیعه مسکن دریافت کرده اند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمار وزارت راه و شهرسازی، بانک های عامل قرارداد پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن با 29 درصد از متقاضیان واجد شرایط را امضا کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۹   + ۴۵ سایت دیگر  
اگرچه بانک ها موظفند به تمامی متقاضیان وام ودیعه مسکن تا سقف 200 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کنند و طبق قانون در صورت امتناع از این موضوع مشمول جریمه مالیاتی می شوند، اما آمار نشان می دهد از حدود یک میلیون و 300 هزار متقاضی دریافت وام اجاره، فقط به 29 درصد افراد وام پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
بر اساس آمار وزارت راه و شهرسازی، بانک های عامل قرارداد پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن با 29 درصد از متقاضیان واجد شرایط را امضا کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۷:۳۳    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد تاخیر در پرداخت وام ودیعه مسکن، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از پرداخت بیش از یک هزار و 700 میلیارد ریال وام ودیعه مسکن برای کمک به اجاره بهای پنج هزار و 633 واحد مسکونی در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس آمار، تاکنون 881 هزار و 190 متقاضی به بانک ها برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن معرفی شده اند که از این تعداد تا به امروز 374 هزار و 420 فقره تسهیلات پرداخت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سقف وام ودیعه مسکن مستاجران 1402 در تهران 200 میلیون تومان، درمراکز استان ها 150 میلیون تومان و دیگر شهرها به 100 میلیون تومان می رسد. برای دانلود اینفوگرافیک در اندازه اصلی کلیک کنید
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۶۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سهمیه جدید وام ودیعه مسکن در شهرها و روستاها تا پایان سال جاری به شعب بانک دولتی ابلاغ شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از گزینه های کسانی که برای تامین پول پیش مسکن دچار مشکل جدی هستند، وام ودیعه مسکن است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۷   + ۶۶ سایت دیگر  
تمامی مستاجران با داشتن مدارک لازم برای وام ودیعه مسکن مستاجران 1402 می توانند با ثبت نام در سایت tem.mrud.ir و همچنین ارائه اطلاعات مورد نیاز هنگام ثبت نام در این سایت به راحتی برای وام مستاجران 1402 درخواست دهند ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
وام مستاجران در تهران 100 ، کلانشهرها 70 و سایر شهرها 40 میلیون تومان است. دراین گزارش شرایط دریافت وام ودیعه مسکن را مشاهده می کنید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به افزایش وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل به 70 و 60 میلیون تومان، گفت: در راستای حمایت از جوانی جمعیت در ابتدای دولت سیزدهم 805 باب خوابگاه متاهلی داشتیم که به یک هزار باب افزایش یافته است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- حسین گودرزی با اشاره به اینکه حتما نیاز نیست وام ازدواج به صورت نقدی پرداخت شود و می توان روش های دیگری را جایگزین وام نقدی کرد، گفت: شاید وام ازدواج 600 و 700 میلیونی برای یک زوج در تهران خیلی زیاد و کارا نباشد، اما در شهرهای متوسط و کوچک رقم قابل توجهی است و می تواند در بحث تهیه جهزیه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۸    
شهروند خبرنگاری از تعلل برخی بانک های عامل برای پرداخت وام ودیعه مسکن گلایه کرد و رسیدگی به این موضوع را خواستار شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مصوباتی که در راستای حمایت از مردم در مجلس به تصویب رسیده، در خصوص حمایت از مستاجران، بود و این روزها این قشر با این مصوبه می توانند تسهیلات 150 میلیون تومانی بگیرند و گره ای از گره های زندگی خود را باز کنند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن جزییات پرداخت تسهیلات افزایش یافته ودیعه مسکن را در تهران، مراکز استان ها، سایر شهرها و روستاها تشریح کرد و گفت: بازپرداخت اقساط ودیعه مسکن پنج ساله و با سود 23 درصد است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان از افزایش وام ودیعه مسکن دانشجویان در نیمسال دوم تحصیلی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
هفتاد و سومین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در دانشگاه باهنر کرمان برگزار شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۳    
مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان از پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن به بیش از 44 هزار و 790 متقاضی در استان خبر داد. مسعود بیات منش در گفت و گو با ایسنا در خصوص پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن به متقاضیان در استان اظهار کرد: از سال 1399 تاکنون ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
زنجان _رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه وشهرسازی استان زنجان،گفت: از سال گذشته تاکنون بیش از6 هزار و 323 زنجانی تسهیلات ودیعه مسکن دریافت کردند که میزان وام پرداختی به این تعداد بیش از 274 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
براساس برنامه ریزی ها باید ستاد ملی جمعیت مبلغی را برای صندوق رفاه دانشجویان واریز کند تا قفل وام ودیعه مسکن دانشجویان متأهل باز شود، به گفته رئیس صندوق رفاه هنوز ریالی در این زمینه برای صندوق واریز نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور شعب بانک مسکن استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 212 فقره تسهیلات فرزندآوری و 190 وام ودیعه مسکن به متقاضیان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان گفت: از سال گذشته تاکنون بیش از 6323 زنجانی تسهیلات ودیعه مسکن دریافت کرده اند که میزان وام پرداختی به این تعداد بیش از 274 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۰    
مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان از پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن به بیش از 44 هزار و 790 متقاضی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان از پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن به بیش از 44 هزار و 790 متقاضی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان از پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن به بیش از 44 هزار و 790 متقاضی در استان خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 865 فقره وام ودیعه مسکن برای مددجویان این مجموعه پرداخت شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا بانک مرکزی را مکلف به تامین تسهیلات ودیعه مسکن برای خانواده های دارای 3 فرزند یا بیشتر به مبلغ 300 میلیون تومان کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران از مجلس از مصوبه نمایندگان مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه 1403 در خصوص افزایش وام ودیعه مسکن خانواده های دارای سه فرزند یا بیشتر و تسهیلات مسکن محرومین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تبریزایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 865 فقره وام ودیعه مسکن برای مددجویان این مجموعه پرداخت شد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزارت صنعت، معدن و تجارت را مکلف کردند که به جانبازان پنجاه درصد و بالاتر مجوز واردات یک دستگاه خودرو متناسب با وضعیت جانبازی ایثارگر با رعایت قوانین و مقررات ارائه نماید.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد ضعف های وام اجاره مسکن را بررسی کرده است. وام اجاره مسکن، دو نقطه ضعف اساسی و بزرگ دارد. ضعف اول این تسهیلات به قدرت پوششی ناچیز در برابر اجاره بها به ویژه در تهران و کلان شهرها مربوط است ...
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۳   + ۶۰ سایت دیگر  
وام 200 میلیونی ودیعه مسکن تقریبا از ابتدای سال برای مستاجران اهمیت پیدا کرد، اما ابلاغ و اجرای آن به آخرین روزهای سال موکول شد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۲۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان افزود: وام ودیعه مسکن متأهلی از 15 میلیون به 30 میلیون تومان در شهرهای با جمعیت زیر پانصد هزار نفر و در شهرهای بالای پانصد هزار نفر از بیست و پنج میلیون به پنجاه میلیون افزایش یافته است؛ در تهران نیز این وام از 30 میلیون به هفتاد میلیون افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: وام ودیعه مسکن متأهلی به زودی در شهرهای کوچک به 90 میلیون تومان و در شهرهای بالای 500 هزار نفر به 120 میلیون تومان و در تهران به 150 میلیون می رسد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اقساط 5.6 میلیونی وام ودیعه مسکن فقط بخشی از کوه یخی ماجراست. ارقام اعلامی درباره سهم ناچیز این تسهیلات در بانک ها و آمارهای موجود از تعداد متقاضیان خوش شانسی که موفق به دریافت شدند، حقایق بیشتری را برای مستاجران جویای وام آشکار می کند
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اگر بانکی اعلام کرد که منابع لازم برای پرداخت تسهیلات ودیعه ندارد متقاضیان شکایت خود را به اداره کل راه وشهرسازی ابلاغ کرده تا سریعا اداره کل در خصوص ارائه مدارک لازم اقدام کند.
سلام نو / جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی در سال قبل، افرادی که قصد ثبت نام وام کمک ودیعه (که 200 میلیون تومان در تهران، 150 میلیون تومان برای کلان شهرها و سایر شهرها 100 میلیون و روستاها 40 میلیون تومان است) در سامانه جامع اقدام ملی مسکن را داشته، همانند ثبت نام طرح جهش تولید مسکن ...
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن به 145 هزار و 434 متقاضی تهرانی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رییس کمیته امداد منطقه 2 اردبیل گفت: در 10 ماهه امسال پرداخت وام ودیعه مسکن به 320 خانوار تحت پوشش کمیته امداد اردبیل انجام شده است.