چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۰۱Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام ودیعه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۴۵   + ۵۰ سایت دیگر  
پیگیری های خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از حل اختلال در سامانه ودیعه مسکن در روزهای آینده حکایت دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گزارش جدید وزارت راه و شهرسازی بیانگر آن است که سهم اجاره بها از درآمد خانوار ها در تهران و کلانشهر ها 64 درصد است که سهم بالایی است! دلیل این رشد سهم اجاره بها از درآمد خانوار چیست و راهکار های دولت از جمله پرداخت وام ودیعه مسکن و تعیین سقف اجاره بها چقدر کارساز بوده است؟
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- هشدار کارشناسان درباره کاهش نرخ جمعیت باعث شده تا سیاست هایی در جهت تشویق به فرزندآوری و ازدواج از سوی نهاد های اجرایی و قانون گذار کشور اتخاذ شود ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کمیته امداد استان قم از سال گذشته تاکنون 83 میلیارد و 380 میلیون ریال ودیعه مسکن به صورت تسهیلات بلندمدت و بیش از 28 میلیارد و 881 میلیون ریال کمک هزینه بلاعوض اجاره به مددجویان مستأجر پرداخت کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجران ایده ای بود که تابستان سال گذشته با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی پیاپی مشاغل گوناگون در دولت شکل گرفت و امسال نیز برای دومین سال عملیاتی شد تا به این ترتیب مستاجران از حمایت دولتی در شرایط معیشتی خاص حاکم بر کشور برخوردار شوند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجران ایده ای بود که تابستان سال گذشته با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی پیاپی مشاغل گوناگون در دولت شکل گرفت و امسال نیز برای دومین سال عملیاتی شد تا به این ترتیب مستاجران از حمایت دولتی در شرایط معیشتی خاص حاکم بر کشور برخوردار شوند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : خبر رشد انفجاری توکن ددی دوج و وام ودیعه مسکن همیشه مورد توجه مردم قرار می گیرد و ترند روز می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تایید صدور حکم تخلیه برای مستأجران در شرایط کرونایی، گفت: اگر بازار کالای سرمایه ای تغییر کند، قیمت مسکن افزایش می یابد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۱    
وزیر راه و شهرسازی از ثبت نام 250 هزار خانوار برای دریافت وام ودیعه مسکن خبر دارد و گفت: مسال 10 هزار میلیارد تومان برای وام ودیعه مسکن پیش بینی شده و برای افرادی است که تاکنون دریافت نکرده اند.
خبرآنلاین: وزیر راه و شهرسازی گفت: برای گروه هایی که توان مالی خرید خانه را ندارند، پنج نوبت برای طرح اقدام ملی مسکن نام نویسی کردیم که از دو میلیون و 500 هزار نفر متقاضی؛ 530هزار نفر واجد شرایط بودند. ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی تهران پرس ، اواسط خردادماه امسال وزیر راه و شهرسازی از تصویب افزایش مبلغ وام ودیعه مسکن در ستاد اقتصادی کرونا خبر داد و درباره تمدید قراردادهای اجاره مسکن با توجه به تداوم شرایط کرونا اظهار کرد: مصوبه تمدید یکساله قراردادهای اجاره مسکن در ستاد ملی کرونا تصویب شد. وی با
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
پژوهشگر حوزه مسکن و شهرسازی گفت: سهم هزینه مسکن در سبد خانوار برای مستاجر در شهر تهران به بیش از 50 درصد رسیده است.
اقتصاد آنلاین / جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: ما مبلغ ودیعه وام را برای موجر ها افزایش دادیم و امسال حدود 250 هزار خانوار برای وام برای اجاره بها، ثبت نام کرده اند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: وام ودیعه مسکن 70 میلیون تومان شد
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اسلامی، وزیر راه گفت: فردا با حضور رئیس جمهور طرح های توسعه ای راه به ارزش 20 هزار میلیارد تومان در سراسر کشور افتتاح خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: حدود 20 هزار میلیارد تومان طرح که شامل 321 کیلومتر راه اصلی و بزرگراه و 16 پروژه بندری و همچنین تعدادی از پروژه های توسعه و بهسازی راه ها و بازسازی های سیلاب سال 98 است، فردا با دستور رییس جمهور اقتتاح خواهد شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- ثبت نام وام ودیعه مسکن 1400 تا پایان شهریور ادامه دارد. افزایش مبلغ وام به 70 میلیون تومان در تهران، 40 میلیون تومان در کلانشهر ها و 25 میلیون تومان در دیگر شهرها ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- ثبت نام وام به صورت غیرحضوری و با استفاده از چند کلیک ساده روی ماوس و کیبورد را احتمالا مدیون شیوع ویروس کرونا هستیم. اگرچه سامانه وام ازدواج خیلی پیش از ورود کرونا ایجاد شده و تا حد زیادی می تواند کار زوج های جوان را راحت کند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۵۸ سایت دیگر  
امسال 250 هزار نفر برای دریافت این وام ثبت نام کرده اند که به واسطه اتصال بانک ها به سیستم وزارت راه و شهرسازی روند پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن مطلوب خواهد بود.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع آگاه در وزارت راه و شهرسازی، گفت: همه اطلاعات ثبت نام کنندگان در دو طرح اقدام ملی مسکن و دریافت تسهیلات ودیعه مسکن، بک آپ گیری شده و مردم هیچ گونه نگرانی ای نداشته باشند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
وقوع حملات سایبری به برخی سامانه های شرکت راه آهن در جمعه شب هفته گذشته و ستاد وزارت راه و شهرسازی در صبح روز شنبه هفته جاری به دلیل ضعف لایه های امنیتی رسانه ای شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مرکز آمار، متوسط افزایش قیمت اجاره خانه در کشور را 45 درصد اعلام کرده است با این وجود دفاتر املاک می گویند این افزایش بعضا تا 90 درصد هم رسیده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی هزینه تمام شده ساخت و ساز هر واحد مسکن ملی را با احتساب هزینه ساخت و قیمت زمین 700 میلیون تومان اعلام کرد. ( منبع )
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام وام ودیعه مسکن تا پایان شهریور ادامه دارد اما امروز سایت ثبت نام وام ودیعه مسکن باز نمی شود. دلیل آن چیست؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نوزدهمین روز تیر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : کاربران با کنجکاوی، خبر یک میلیون رمز ارز دوج کوین رایگان و شرایط وام ودیعه مسکن را دنبال کردند. مردم همچنان پیگیر طرح فروش فوق العاده گروه خودرو سازی سایپا هستند.دیدار علیرضا جهانبخش و تیم عادل فردوسی پور هم توجه رسانه ها و مردم را به خود جلب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ناجا در شیراز گفت: امسال حدود 10 هزار واحد مسکونی برای کارکنان ناجا پیش بینی شده و در حال ساخت است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۲:۱۱    
متقاضایان ثبت نام وام ودیعه مستاجران تا پایان شهریور فرصت دارند تا برای ثبت نام وام ودیعه مسکن اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سقف تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن در شهرستان های با کمتر از یک میلیون نفر جمعیت 25 میلیون تومان است. ( منبع )
ملیت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۷:۲۵   + ۷۳ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان شهریورماه فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند و باید حتماً افراد دارای کد رهگیری و اجاره نامه معتبر باشند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
برای دومین سال متوالی، پرداخت وام ودیعه اجاره مسکن به مستاجران در دستور کار قرار گرفته است و فرآیند ثبت نام برای دریافت این تسهیلات از 26 خرداد ماه آغاز شده است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
فعال کارگری با اشاره به اینکه پرداخت وام های ودیعه مسکن و تسهیلات ارزان باید به کارگران پرداخت شود گفت:پرداخت وام ودیعه مسکن به کارگران باید با نرخ پایین باشد؛ چرا که قدرت پرداخت اقساط کارگران با سایر اقشار جامعه متفاوت است.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۴:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
کانون انجمن های صنفی سواری کرایه با انتشار اطلاعیه ای از ثبت نام وام ودیعه کمک مسکن رانندگان و متصدیان شرکت های مسافربری سواری کرایه فاقد مسکن خبر داد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک آینده، با هدف همکاری و هماهنگی لازم برای تسریع در اعطای تسهیلات کمک ودیعه مسکن، طبق مصوبه های ستاد اقتصادی دولت، ستاد ملی مقابله با کرونا و بخشنامه بانک مرکزی ج.ا.ایران به مستاجران واجد شرایط، این تسهیلات را پرداخت می کند.
وزیر راه و شهرسازی با اعلام ضرورت راه اندازی قطار حومه ای جهت تسهیل و تسریع در ترددها از نهایی شدن قرارداد برقی کردن قطار تهران- مشهد به زودی خبر داد و بر رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا در خصوص ودیعه مسکن و اجاره و عدم نقل و انتقال مستاجران تاکید کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مستاجران امسال می توانند برای پرداخت وام ودیعه مسکن خود از برخی بانک ها تا سقف 70 میلیون تومان وام دریافت کنند. مجموع اعتباری که بانک مرکزی برای پرداخت وام دیعه مسکن درنظر گرفته 15 هزار میلیارد تومان است. کدام یک از مستاجران مشمول دریافت این وام می شوند و دریافت این وام چه شرایطی دارد؟
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اظهار داشت: با توجه به تداوم شرایط کرونایی در سال جاری، طبق مصوبات تسهیلات کمک ودیعه مسکن در سال جاری نیز پرداخت می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۶:۱۶   + ۴۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سال گذشته ستاد ملی کرونا برای حمایت از خانوارها طرح تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن را تصویب کرد. در این طرح تسهیلات 50 تا 15 میلیون تومانی به افراد واجد شرایط پرداخت شد که بنابه گفته مسئولان وزارت راه و شهرسازی سال گذشته از 805 هزار نفر مشمول این طرح تنها 214 هزار نفر تسهیلات را ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - چهار ماه از آغاز سال 1400 می گذرد و همچنان مستاجران در زمین صاحب خانه و بانک پاسکاری می شوند. در نهایت هم نه صاحب خانه ها به میزان افزایش اجاره قانونی رضایت می دهند نه بانک ها قصد وام دهی بی دردسر به مستاجران را دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۶:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهرزاد دانشمندی در گفت وگو با روزنامه ایران اظهار داشت: با توجه به تداوم شرایط کرونایی در سال جاری، طبق مصوبات تسهیلات کمک ودیعه مسکن در سال جاری نیز پرداخت می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سال گذشته ستاد ملی کرونا برای حمایت از خانوارها طرح تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن را تصویب کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
محمد اسلامی در حاشیه مراسم گرامیداشت روز دریانورد در جمع خبرنگاران درباره تعداد ثبت نام کنندگان در سامانه ملی املاک و اسکان کشور اظهار کرد: تا کنون بیش از 3 میلیون محل سکونت خود را در سامانه ثبت کرده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی گفت: هیچ شرط جدیدی برای دریافت وام ودیعه امسال اعمال نشده و تنها شرط متراژ واحد مسکونی برای متقاضیان برداشته شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سید محمود فاطمی عقدا، معاون سابق وزارت راه و شهرسازی در خصوص آینده بازار مسکن در دولت سیزدهم گفت: امیدوار هستیم دولت آیت الله رئیسی به جای اعطای تسهیلات ودیعه مسکن که باعث افزایش انتظارات تورمی در این بخش شده است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۴۰    
محمود اولاد گفت: وقتی دولت از اعطای یارانه یا همان وام ودیعه مسکن برای حمایت از دهک های پایین درآمدی در تأمین اجاره مسکن صحبت می کند، این بحث مهم است که یارانه یا وام داده شده چقدر به سود و به صلاح گروه های ضعیف جامعه است ؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
با آغاز فرآیند ثبت نام و سپس اعطای وام ودیعه مسکن کرونایی به مستأجران، به نظر می رسد اجرای بعضی از مفاد قانون بودجه سال جاری در خصوص اعطای وام ودیعه مسکنِ مشوقِ فرزندآوری، فراموش شده است.
598   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۴۲ سایت دیگر  
یک شرکت بیمه اعلام کرده است که پول پیش مستأجران که نزد موجر است را تا سقف 150 میلیون تومان بیمه می کند.