یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۰:۲۰Oct 2020 25

جدیدترین‌های «وام ودیعه»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان از بازنگری وام ودیعه مسکن و حذف مقطع تحصیلی از وام ودیعه مسکن خبرداد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بررسی عملکرد وزیر راه در طرح های یک سال اخیر این وزارتخانه نشان می دهد که نه تنها نتوانسته طرح های مسکن ملی و وام ودیعه مسکن را طبق انتظار اجرا کند بلکه حتی در لغو افزایش قیمت بلیت ها هم چندان موفق نبوده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی از پرداخت وام ودیعه مسکن به 60 هزار متقاضی واجد شرایط در کشور خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی از تفاهم با بنیاد مستضعفان برای کاهش قیمت مسکن خبر داد و گفت: تاکنون 180هزار پرونده وام ودیعه مسکن در بانک ها تشکیل شده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پایان مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن در شب گذشته، گفت: پالایش اطلاعات متقاضیان در حال انجام است و ستاد مقابله با کرونا نیز می تواند مهلت معرفی و دریافت وام از بانک که تا ابتدای دی ماه است را تمدید کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۳۰    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 30 مهر، در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از پرداخت وام ودیعه مسکن به حدود 33هزار مستأجر خبر داد. ( منبع )
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۴    
شهرزاد دانشمندی گفت: از 167 هزار و 985 نفر متقاضی واجد شرایط دریافت تسهیلات ودیعه مسکن، 66 هزار و 48 نفر تشکیل پرونده داده اند که از این تعداد 52 هزار و 614 نفر وام خود را دریافت کرده و مابقی نیز در مرحله تکمیل پرونده هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۱    
از 5 هزار و 22 نفر متقاضی دریافت وام ودیعه مسکن در استان، 3 هزار و 675 نفر واجد شرایط دریافت شناخته شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون مسکن و اقتصاد وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون با معرفی حدود 176 هزار نفر، به بانک ها بیش از 55 هزار نفر توانستند تسهیلات ودیعه مسکن را دریافت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، ساعت 24 امشب آخرین مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن برای مستأجران فاقد مسکن ملکی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آمار مرتبط با خانوار های مستاجری که از تسهیلات ودیعه مسکن استفاده کردند به 1 درصد نمی رسد و تنها 0.6 درصد موفق به تشکیل پرونده شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد فردا چهارشنبه 30 مهرماه 99 آخرین مهلت برای ثبت نام وام ودیعه مسکن است. ( منبع )
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اُفت نرخ دلار، صف های خرید و فروش سهام و برق مجانی به شرط روشن کردن یک لامپ! از اخبار اقتصادی امروز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
از آخرین مهلت دریافت وام ودیعه مسکن تا تمدید اعزام مشمولان کنکوری را در این بسته خبری ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۸    
سلام و خسته نباشید لطفا از مسولین مربوطه وام ودیعه مسکن بپرسید چرا تو تلویزیون زیر نویس میش برا وام تا 30 تومن ضامن نیاز نیست و حتی تو سایت زده با سهام عدالت هم میش گرفت ولی بانک میری میگ باید دو نفر کارمند کسر ل حقوق بیاری ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
30 مهر آخرین مهلت ثبت نام مرحله دوم دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن است.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون بیش از 193 هزار متقاضی در مرحله دوم ثبت نام وام ودیعه مسکن ثبت نام کرده اند.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون بیش از 193 هزار متقاضی در مرحله دوم ثبت نام وام ودیعه مسکن ثبت نام کرده اند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: مستاجران فاقد مسکن دارای اجاره نامه رسمی با در اختیار داشتن کد رهگیری قرارداد محل اجاره خود تا فردا می توانند جهت ثبت نام در طرح تسهیلات ودیعه مسکن در سامانه طرح ملی مسکن اقدام کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون بیش از 193 هزار متقاضی در مرحله دوم ثبت نام وام ودیعه مسکن ثبت نام کرده اند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به استناد جزییات ارائه شده از سوی متولیان وزارت راه و شهرسازی تاکنون 195 هزار نفر در مرحله دوم اعطای تسهیلات ودیعه مسکن ثبت نام کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۲    
دولت تا پایان دی ماه به 700 هزار متقاضی وام ودیعه اجاره پرداخت می کند. ( منبع )
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون عقبگرد بورس به اول تابستان، انجام عملیات ریپو برای اولین بار در ایران، دلار راه صعود طلای جهانی را بست، رشد اقتصادی چین نفت را کاهشی کرد، گفت وگوی اوپک پلاس درباره تضعیف چشم انداز تقاضای نفت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۸    
این پیمانه تیتر هایی همچون عقبگرد بورس به اول تابستان، انجام عملیات ریپو برای اولین بار در ایران، دلار راه صعود طلای جهانی را بست، رشد اقتصادی چین نفت را کاهشی کرد، گفت وگوی اوپک پلاس درباره تضعیف چشم انداز تقاضای نفت ...
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن 30 مهر را آخرین مهلت ثبت نام متقاضیان برای دریافت وام ودیعه مسکن اعلام کرد و گفت: متقاضیانی که هنوز پیامکی دریافت نکرده اند باید به سامانه طرح اقدام ملی مراجعه کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۹    
دانشمندی مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی از معرفی 167 هزار و 985 نفر برای دریافت وام ودیعه مسکن به بانک ها خبر داد. دانشمندی گفت: از این تعداد 66 هزار 48 نفر تشکیل پرونده دادند و یا پرداخت تسهیلات آن ها انجام شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از ثبت نام 195 هزار متقاضی جدید وام اجاره بعد از مصوبه تمدید خبر داد و گفت: دولت تا پایان دی ماه به 700 هزار متقاضی وام ودیعه اجاره می دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دانشمندی، مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی از معرفی 167 هزار و 985 نفر برای دریافت وام ودیعه مسکن به بانک ها در کشور خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
محسن علیزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از روند پرداخت وام های خُرد و انجام برخوردهای سلیقه ای ازسوی بانک ها، گفت: نمی توان شرایط پرداخت تسهیلات در کشور را منصفانه دانست چراکه برای پرداخت وام های ضروری مانند وام ودیعه مسکن و حتی وام ازدواج، ضامنین متعدد درخواست می شود ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: اخبار وام ودیعه مسکن در یک تا دو ماه گذشته به عنوان یکی از مهم ترین اخبار در حوزه مسکن به شمار می رود این در حالی است که همزمان با افزایش نرخ اجاره بها از ابتدای امسال و اعتراض بسیار زیاد متقاضیان به دلیل رشد چشمگیر قیمت های اجاره دولت تصمیم گرفت این بار وام اجاره مسکن به ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۲۵    
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 25 مهر، در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۶    
گویا برخی از بانک های عامل ،حاضر به رعایت مصوبات برای پرداخت وام ودیعه مسکن مستأجران نبوده و قوانین خاص خود را اجرا می کنند. طبق جدول منتشر شده توسط خبرگزاری فارس، شروط بانک تجارت دیگر معرکه است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۶    
داشتن کد رهگیری اجاره مسکن از شروط دریافت وام ودیعه است. برخی بنگاه ها کد رهگیری اجاره صوری صادر می کنند که این موضوع بازار سیاه عجیبی به راه انداخته.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: شرایط مختلف بانک های عامل پرداخت وام ودیعه مسکن مستاجران را مشاهده کنید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
داشتن کد رهگیری اجاره مسکن از شروط دریافت وام ودیعه است. برخی بنگاه ها کد رهگیری اجاره صوری صادر می کنند که این موضوع بازار سیاه عجیبی به راه انداخته. منبع: فارس
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وام ودیعه مسکن مستأجران یکی از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا برای کاهش فشار اقتصادی به قشر ضعیف جامعه در روزهای کساد کرونایی بود اما هیچ بانکی حاضر به رعایت مصوبات این ستاد برای برای پرداخت وام نیست و هر بانکی حکومت خود مختار خود را اداره می کند.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
میزان نوشت: براساس آمار متوسط هزینه اجاره بها برای خانوارهایی که تمدید قرارداد داشته اند، در فصل تابستان 1399 بارشد بیش از 41 درصدی روبرو بوده است. بررسی آمارهای منتشره نشان می دهد در فصل تابستان 99 شاخص قیمت اجاره بهای واحدهای مسکونی در مناطق شهری با رشد 11.8 درصدی به عدد 195.8 رسیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
این روزها که قیمت خانه هر روز در تهران رکورد می شکند و کرونا کسب و کارها را کساد کرده است طرح پرداخت وام ودیعه مسکن می تواند مشکلات قشر ضعیف جامعه را التیام بخشد اما به شرطی که مسیر دریافت آن نیز آن گونه که مسؤولان می گویند تسهیل شده باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار امروز مستاجری است که هنوز موفق به دریافت وام ودیعه مسکن نشده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۳    
آمار ها نشان می دهد از 24 میلیون خانواده ایرانی، 30 درصد مستاجر هستند و این یعنی تعداد مستاجران در کشور به حدود هشت میلیون خانواده می رسد. وزارت راه و شهرسازی می گوید در مرحله اول ثبت نام وام ودیعه مسکن، حدود یک میلیون و 600 هزار نفر معادل یک پنجم اجاره نشین ها ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۸    
فرارو- آمار ها نشان می دهد از 24 میلیون خانواده ایرانی، 30 درصد مستاجر هستند و این یعنی تعداد مستاجران در کشور به حدود هشت میلیون خانواده می رسد. وزارت راه و شهرسازی می گوید در مرحله اول ثبت نام وام ودیعه مسکن، حدود یک میلیون و 600 هزار نفر معادل یک پنجم اجاره نشین ها ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
طرح های دولت برای خانه دار کردن مردم در حالی یکی پس از دیگری شکست می خورد که شنیده می شود دولت به همراه شهرداری تهران قصد دارد پروژه مسکن استیجاری را دوباره از سر بگیرد. مسکن اجتماعی، مسکن ملی، مسکن مهر، وام ودیعه مسکن، افزایش وام خرید مسکن و.. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۳    
ایسنا/همدان دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان همدان با بیان اینکه 335 واحد در تملک بانک های استان است، گفت: 335 فقره واحد تجاری، مسکونی، صنعتی و کشاورزی در استان همدان در تملک بانک های عضو کمیسیون هماهنگی بانک ها قرار دارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: روند پرداخت وام ودیعه مسکن به خوبی پیش نمی رود و سبب شده تا بسیاری از مستأجران نتوانند از این تسهیلات برای تقویت قدرت مالی خود استفاده کنند.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
به دنبال مصوبه ستاد مقابله با کرونا مبنی بر ثبت نام جدید برای پرداخت وام اجاره، متقاضیان تا روز 30مهرماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند؛ در عین حال به نظر می رسد سرعت پرداخت ها که تا چند هفته قبل با کندی انجام می شد مقداری سرعت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۶    
نام نویسی طرح وام ودیعه اجاره مسکن، محدودیتی ندارد.