پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۳۴Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام ودیعه»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
قم- وام ودیعه مسکن که در شرایط کرونایی برای رفاه حال مستاجران در نظر گرفته شده بود، با وجود سختی های فراوانی که برای دریافت آن وجود دارد خود به مشکلی جدید برای مستاجران تبدیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان از افزایش دو برابری وام ودیعه مسکن دانشجویان خبر داد و گفت: این وام پس از شناسایی دانشجویان واجد شرایط، از طریق صندوق رفاه در اختیار دانشگاه قرار می گیرد.
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: پرداخت وام قرض الحسنه 150 میلیون ریالی به دانشجویان و تامین وام ودیعه مسکن برای دستیاران متاهل از دیگر اقدامات برای بهبود شرایط معیشتی و رفاهی دستیاران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت:دادستان تهران باید به ترک فعل بانک ها در عدم پرداخت وام ودیعه مسکن ورود کند و به آن رسیدگی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اتمام سقف اعتباری، علت توقف وام کرونا به مستأجران است و به زودی این مشکل حل می شود.
محمدرضا پور ابراهیمی اعلام کرد در مجلس و دولت بحثی درباره حذف ارز 4200 تومانی وجود ندارد و فقط نحوه تخصیص آن تغییر خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی از پرداخت 8 هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات ودیعه مسکن در سال جاری خبر داد.
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در خصوص وام های دانشجویی تاکید کرد: تلاش می کنیم که درخواست دانشجویان برای وام بدون پاسخ نماند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویان از افزایش 100 درصدی وام ودیعه مسکن دانشجویان مجرد در سال جاری خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۰    
با توجه به اینکه برخی از بانک ها با محدودیت بودجه ابلاغی از طرف ادارات مرکزی شان مواجه هستند، اندکی تا ابلاغ فاز بعدی این بودجه، در پرداخت این تسهیلات دست نگه داشته اند تا بتوانند با ابلاغ جدید، پرداختی به شهروندان داشته باشند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۱:۳۰    
برچسب ها اتمام وام بانک مرکزی ودیعه مسکن برچسب ها
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - در حالی قرار بود وام ودیعه مسکن کمک حمایتی برای مستاجران در گرانی های بی سابقه این بازار باشد که بانکها اعلام کرده اند اعتبار تخصیص یافته برای اعطای این وام به اتمام رسیده است ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ثبت نام وام ودیعه مسکن در حالی ادامه دارد که بانک مرکزی از اتمام اعتبار بانک ها خبر می دهد ولی معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی این اتمام اعتبار را قبول ندارد. به گزارش مهر، شهرزاد دانشمندی مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی می گوید: به نیمی از متقاضیان تسهیلات ودیعه مسکن، وامی پرداخت نخواهد شد. ...
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
ثبت نام وام ودیعه مسکن در حالی ادامه دارد که بانک مرکزی از اتمام اعتبار بانک ها خبر می دهد ولی معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی این اتمام اعتبار را قبول ندارد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام وام ودیعه مسکن در حالی ادامه دارد که بانک مرکزی از اتمام اعتبار بانک ها خبر می دهد ولی معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی این اتمام اعتبار را قبول ندارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ خبرگزاری صدا و سیما نوشت: شهرزاد دانشمندی در رابطه با وام ودیعه مسکن گفت: به نیمی از متقاضیان تسهیلات ودیعه مسکن، وامی پرداخت نخواهد شد. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۷    
فرارو- درحالی برای دریافت وام ودیعه مسکن متقاضیان باید متأهل و دارای اجاره نامه رسمی باشند که اخیراً برخی بانک های عامل شرط سقف سنی را به شروط مذکور اضافه کرده اند. این درحالیست که برخی از بانک های عامل پرداخت وام ودیعه به متقاضیانی که بالای 70 سال باشند، را متوقف کرده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۱:۱۱    
وام ودیعه مسکن به دست مستاجران رسید؟، اصلاح ساختار بودجه 1401 عملیاتی می شود و تکذیب افزایش قیمت برق از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی و مراجعات مردمی نشان می دهد بانک ها همچنان برای اعطای وام ودیعه مسکن سخت گیری های زیادی می کنند.
یک مقام مسئول گفت: بر اساس آخرین آمار یک میلیون و 685 هزار نفر تاکنون برای دریافت وام ودیعه ثبت نام کرده اند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۹    
محمدرضا جمشیدی، دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: برای پرداخت وام ودیعه مسکن، بانک ها تخلفی نکردند، زیرا دستورالعمل بانک های خصوصی در این زمینه با هم متفاوت است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۵    
بخش خبری مجله خبری به موضوعات مختلفی چون وام ودیعه مسکن و صادرات کالا پرداخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۵    
کم کاری بانک ها برای پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجران و شرایط سخت پرداخت این وام همچنان ادامه دارد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مجتبی بیگدلی رئیس مجمع ملی مسکن و از کارشناسان حوزه مسکن در برنامه رویداد رادیو گفت وگو درمورد عدم همراهی بانک ها و موسسات مالی برای اعطای وام ودیعه مسکن اظهارکرد: بانک به صورت کلی با موضوع وام مشکل دارد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سمنان گفت: وام ودیعه مسکن متاهلی نیز با افزایش 30 درصدی در تهران به 32 میلیون و 500 هزار تومان رسیده و این رقم در سایر کلان شهر ها 26 میلیون تومان و در سایر شهر ها به 19 میلیون و 500 هزار تومان افزایش یافته است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۵    
پرداخت وام ودیعه مسکن در حالی تا پایان آذرماه تمدید شده است که دریافت این وام این روزها به آرزوی دست نیافتنی اغلب متقاضیان تبدیل شده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۹:۵۰    
در حالی که اجاره بها، مستأجران را جان به لب کرده و تنها برنامه حمایتی وزارت راه و شهرسازی از قشر مستأجر، وام ودیعه مسکن است، بانک ها در پرداخت این تسهیلات سنگ اندازی می کنند.
در حالی که اجاره بها، مستاجران را جان به لب کرده و تنها برنامه حمایتی وزارت راه و شهرسازی از قشر مستاجر، وام ودیعه مسکن است، بانک ها در پرداخت این تسهیلات سنگ اندازی می کنند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
خبرمهم: تمام مدارک مورد نیاز و ضامن معتبر برای دریافت وام را داریم، اما متاسفانه شعبه مرکزی بانک س در اندیمشک می گوید سن متقاضی بالاست و وام را نمی دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۸:۱۰   + ۶۱ سایت دیگر  
درحالی برای دریافت وام ودیعه مسکن متقاضیان باید متأهل و دارای اجاره نامه رسمی باشند که اخیراً برخی بانک های عامل شرط سقف سنی را به شروط مذکور اضافه کرده اند.
معاون وزیر راه و شهرسازی از ثبت نام 1.6میلیون متقاضی در نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: عملیاتی اجرایی 750هزار مسکن این طرح آغاز شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۰    
اقتصادنیوز : دو سال از اعطای وام ودیعه مسکن می گذرد و مشکلات اعطای آن نظیر اختلال در سامانه و ناهماهنگی بانک های عامل همچنان پابرجاست.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا: باوجود اینکه بانک ها باید تا پایان بهمن سال جاری وام کمک ودیعه مسکن را به متقاضیان پرداخت کنند، همچنان سنگ اندازی برخی بانک ها برای مشتریان در این زمینه وجود دارد و تمایلی به پرداخت این وام ندارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۷:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
دو سال از اعطای وام ودیعه مسکن می گذرد و مشکلات اعطای آن نظیر اختلال در سامانه و ناهماهنگی بانک های عامل همچنان پابرجاست.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد شعبه مجیدیه جنوبی با معطل کردن یک ماهه یک متقاضی وام ودیعه مسکن، در نهایت با ورد به پروفایل شخصی ثبت املاک...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۱    
تاکنون بیش از 133 هزار نفر برای دریافت وام ودیعه مسکن در استان اصفهان ثبت نام کرده اند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
احمد مرشدی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تاکنون 10 هزار و 825 نفر نیز برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت نام کردند که یک هزار و 766 نفر از این تعداد تسهیلات را دریافت کرده اند. وی ادامه داد: در پروژه مسکن مهر دژچنار 240 واحد به متقاضیان تحویل داده شده و 192 واحد [...]
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۲:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: وام ودیعه مسکن گروهی برای سال تحصیلی جدید، 100 درصد افزایش یافته است. این وام می تواند در تأمین خوابگاه، بخشی از کمبود ظرفیت خوابگاهی را برطرف کند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، نشستِ برنامه ریزی و هماهنگیِ از سرگیریِ آموزش حضوری در دانشگاه ها با حضور رؤسای دانشگاه های معین و مادر کشور؛ معاونان اداری، مالی و مدیریت منابع؛ آموزشی؛ پژوهشی و فناوری؛ فرهنگی، اجتماعی و حقوقی و امور مجلس وزارت علوم ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس توضیحات رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت وام ودیعه مسکن دانشجویی بین 60 تا 90 میلیون تومان است و هر دانشجو با مراجعه به سایت دانشگاه می تواند، تقاضای خود را ثبت کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۵    
استعلام وام ودیعه مسکن از مواردی است که این روزها سوال بسیاری از متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن است که آن را مورد بررسی قرار دادیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۰    
کارشناس مسکن اداره راه وشهرسازی خراسان رضوی گفت: مستأجران واجد شرایط دریافت وام ودیعه مسکن حتما قول نامه هولوگرام دار برای ارائه به سایت و بانک داشته باشند.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۲    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: وام ودیعه اجاره مسکن تنها یک نام از آن مانده و عملاً بانک ها تسهیلاتی در این خصوص پرداخت نمی کنند. اگرچه ارائه تسهیلات ودیعه اجاره مسکن دو سالی است کلید زده شده اما ظاهراً منابع لازم برای تسهیلات آن پیش بینی نشده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اعلام کرد که تعداد کل وامهای پرداختی در سال گذشته 424 هزار فقره با مبلغ 3400 میلیاردتومان بوده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شرایط ثبت نام و دریافت وام ودیعه مسکن متاهلی از سوی صندوق رفاه دانشجویان اعلام شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران با تاکید بر کافی نبودن مبلغ وام ودیعه مسکن تصریح کرد: مبلغ وام ودیعه مسکن برای اجاره نشین ها کمتر از نیاز آنهاست، زیرا با وام 70 میلیون تومانی که برای تهرانی ها در نظر گرفته شده است، به طور متوسط می توان یک منزل 20 متری را در پایتخت رهن کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
در حالی دو سال از مصوبه ستاد ملی کرونا در حمابت از اجاره نشین ها می گذرد که به دلیل کارشکنی بانک های عامل پرداخت وام ودیعه مسکن با کندی فراوان پیش می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
در حالی طی 2 سال اخیر ستاد ملی کرونا برای حمایت از اجاره نشین ها وام ودیعه مسکن را مصوب کرده که به دلیل کارشکنی بانک ها پرداخت این وام با کندی فراوان پیش می رود.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، مالیات ستانی از خانه های خالی می توانست بازار اجاره را در این روز ها تسکین دهد؛ با عرضه میلیون ها واحد مسکونی که با اهداف سوداگرانه از دسترس مصرف کنندگان خارج شده اند ...