شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۲:۱۸Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متأهل»

دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عبارت زندگی مجردی ممکن است تصاویری از زندگی با ارتباطات آزاد و حتی بی بندوبار را در ذهن برخی افراد تداعی کند. محققان دانشگاه تورنتو براساس نتایج مطالعه اخیر خود می گویند که اکثر مجردها، برعکس تصور عامه ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه وزارت علوم از افزایش بیش از 4 برابری وام ودیعه مسکن دانشجویان در راستای تحقق قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خبر داد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون بهرام عین اللهی در خصوص افزایش حقوق و کارانه دستیاران پزشکی گفت: در هیأت دولت مصوب شد که حقوق دستیاران افزایش یابد و برهمین اساس 3 همت معادل 3 هزار میلیارد تومان به این موضوع اختصاص داده شد. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر بهداشت، از تصویب افزایش 45 درصدی حقوق دستیاران پزشکی در سال 1403 در هیئت دولت خبر داد. به گزارش شفقنا از مهر، بهرام عین اللهی گفت: در شروع دولت دستیاران پزشکی مجرد 2 میلیون و دستیاران پزشکی متأهل سه میلیون تومان حق الزحمه دریافت می کردند، در همان ماه های نخست دولت ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
در جامعه امروزی ما سن ازدواج و فرزند آوری بالا رفته و شانس بارداری طبیعی در موارد زیادی و بویژه در سنین بالای 40 سالگی با، اما و اگر های زیادی مواجه شده است ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته معاون دانشجویی دانشگاه گیلان، 18 واحد خوابگاه دانشجویان متأهل دانشگاه گیلان تا آغاز سال تحصیلی جدید آماده بهره برداری خواهد بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حدود 30 درصد از دانشجویان کشور، دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند و دانشجویان این مقاطع نیازهایی دارند که یکی از آنها ...
مطابق موارد بیان شده در بخشنامه مزد 1403,این مصوبه قابلیت اجرایی از ابتدای سال جاری را دارد و مبنای محاسبه کارگران مشمول قانون کار(اعم از قرارداد دایم یا موقت) می بایست این مصوبه باشد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۳:۰۴    
شرط کارگران برای دریافت حق اولاد 720روز بیمه پردازی است و امسال برای اولین بار کارگران متأهل 500هزار تومان حق عائله مندی دریافت می کنند.
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
شرط کارگران برای دریافت حق اولاد 720 روز بیمه پردازی است و امسال برای اولین بار کارگران متأهل 500 هزار تومان حق عائله مندی دریافت ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
کد خبر: 924581 / دیروز, 10:00 / پول و سرمایه شرط کارگران برای دریافت حق اولاد 720روز بیمه پردازی است و امسال برای اولین بار کارگران متأهل 500هزار تومان حق عائله مندی دریافت می کنند. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۹:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
شرط کارگران برای دریافت حق اولاد 720روز بیمه پردازی است و امسال برای اولین بار کارگران متأهل 500هزار تومان حق عائله مندی دریافت می کنند.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
شرط کارگران برای دریافت حق اولاد 720روز بیمه پردازی است و امسال برای اولین بار کارگران متأهل 500هزار تومان حق عائله مندی دریافت می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شرط کارگران برای دریافت حق اولاد 720روز بیمه پردازی است و امسال برای اولین بار کارگران متأهل 500هزار تومان حق عائله مندی دریافت می کنند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۲   + ۸۹ سایت دیگر  
هم زمان با تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال 1403 برای نخستین بار حق عائله مندی (حق همسر) در شورای عالی کار تصویب شد؛ به این ترتیب، حق تأهل 500 هزار تومانی برای اولین بار به کارگران متأهل (زن و مرد) اعطا خواهد شد. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۲    
ناامیدی جنسی واکنشی روانی یا بیولوژیکی به ارضانشدن امیال جنسی است. این احساس ناکامی معمولا در نبود شریک عاطفی و نداشتن زندگی زناشویی شکل می گیرد، اما ممکن است در زندگی مشترک افراد هم ریشه بدواند و افراد متأهل را دچار سرخوردگی کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کار در نشست خبری پس از آخرین جلسه شورای عالی کار در سال 1402 اعلام کرد: حداقل حقوق کارگران حدود 35 درصد افزایش یافت. به فیش حقوقی کارگران متأهل حق عائله مندی نیز اضافه خواهد شد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کار با اشاره به اینکه حداقل حقوق کارگران حدود 35 درصد افزایش می یابد، گفت: به فیش حقوقی کارگران متأهل حق عائله مندی نیز اضافه خواهد شد. میزان افزایش دستمزد سایر سطوح هم 22 درصد به اضافۀ رقم ثابت تعیین شد. بنا بر این حداقل حقوق کارگران در سال 1403، 11 میلیون و 107 هزار تومان خواهد بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، روز گذشته جلسه دستمزد شورای عالی کار با حضور شرکای اجتماعی تشکیل شد و علیرغم تلاش گروه کارگری برای همراه کردن دو شریک دیگر در بحث رقم سبد معیشت این جلسه بدون نتیجه ماند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
براساس انجام پروژه تحقیقاتی به روی بیماران دیابتی بستری در بیمارستان امام رضا(ع) مشخص شد میزان مرگ ومیر بین بیماران دیابتی مجرد بیشتر از افراد متأهل است.
ملیت   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزوده شدن حق عائله مندی به فیش حقوقی کارگران در سال 1403 خبر داد و گفت: پیشنهاد دادیم حدود 500 الی 600 هزار تومان به عنوان حق عائله مندی به فیش حقوقی کارگران متأهل اضافه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- عملیات اجرایی احداث مجتمع مسکونی 800 واحدی پردیس زندگی ویژه دانشجویان متأهل در دانشگاه فردوسی مشهد با حضور استاندار خراسان رضوی آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به ضرورت تهیه سکنی برای دانشجویان متأهل که امر ازدواج را در کنار تحصیل انجام دادند، باید این امکان را دانشگاه برای دانشجویان فراهم آورد و در همین خصوص، 800 واحد در زمینی حدود 55 هزارمتری طراحی شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی و عملیات احداث مجتمع 800 واحدی پردیس زندگی ویژه دانشجویان متأهل دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۲    
مراسم کلنگ زنی و آغاز به کار پروژه 800 واحدی مسکن دانشجویان متأهل دانشگاه فردوسی با حضور استاندار خراسان رضوی، رئیس دانشگاه فردوسی و اعضای هیئت علمی دانشگاه در دانشگاه فردوسی برگزار شد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۲    
ازدواج برای زنان خوب است یا بد؟ یک کتاب محبوب نشان می دهد که ازدواج عاقلانه نیستتعمیم یک ازدواج ناخوشایند به همه ازدواج ها غیر واقعی و غیر مفید است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. معلق شدن خنده دار زن بدشانس از یک کرکره برقی چه زمانی باید نگران درد در قفسه سینه باشیم؟ جدال لفظی و جنجالی آرون افشار با محسن یگانه اعتیاد به تلفن همراه در مجردها بیشتر است یا متأهل ها ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۲    
تابناک با تو – فابینگ اصطلاحی ترکیبی در زبان انگلیسی به معنی پرداختن به گوشی همراه و بی اعتنایی نسبت به افرادی است که در اطراف ما حضور دارند. حالا یک تحقیق تازه به میزان انجام فابینگ در میان گروه های مختلف پرداخته است. فابینگ ممکن است با تنهایی یا مشکلات ناشی از رابطه مرتبط باشد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۷:۰۵    
فیلم در اسارت داوود اسماعیلی، علیرضا برخورداری، حسین کامران، مجید ساعتچی فرد و نویسندگی محمود قنبری محصول سال 1363 است. ناصر، قاچاقچی سابقه دار هرویین، می کوشد حمید بزرگ نیا را که از او و گروهش بریده، از نو به همکاری جلب کند ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر روابط عمومی شهرداری منطقه 18، در جریان این سلسله کارگاه های آموزشی که برای نخستین بار از سوی اداره کل سلامت شهرداری تهران و مشارکت منطقه برنامه ریزی و به مرحله اجرا گذاشته شد ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۲:۵۶   + ۵۳ سایت دیگر  
اطلاعات نوشت: همزمان با تأمین اعتبار لازم از سوی سازمان برنامه و بودجه، فرآیند پرداخت عیدی تمامی کارمندان و بازنشستگان دستگاه های دولتی و نظامی در سراسر کشور از امروز آغاز می شود.این گروه از حقوق بگیران امسال 2 میلیون و 500 هزار تومان عیدی دریافت می کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) وگرامیداشت روز جوان دوره های تربیت و تعالی ویژه سربازان متأهل نیروی دریایی سپاه در مشهد مقدس اجرا شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۴    
سردار علیرضا تنگسیری در روز ولادت حضرت علی اکبر(علیه السلام) به سربازان متأهل و خانواده شان یک سفر هدیه داد. جزئیات را می بینید و می شنوید.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبر های خوش فرمانده نیروی دریایی سپاه به سربازان متاهل هدیه ویژه به سربازان متأهل به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) اهدا میشود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۲    
فرمانده نیروی دریایی سپاه به سربازان متأهل در روز ولادت حضرت علی اکبر(علیه السلام) سفر به مشهد مقدس هدیه داد. منبع: تسنیم
طلا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه از هدیه ویژه به سربازان متأهل به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در این ویدئو ، هدیه فرمانده نیروی دریایی سپاه به سربازان متأهل را در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی ببینید و بشنوید .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه از هدیه ویژه به سربازان متأهل به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) خبر داد.
بر اساس مصوبه هیأت دولت، برای کارکنان و بازنشستگان متأهل مبلغ 700 هزار تومان اضافه می شود و به ازای هر فرزند نیز 300 هزار تومان عیدی تعلق خواهد گرفت.
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: خبر خوش برای کارمندان دولت این است عیدی آنها را حداکثر تا یک هفته آینده پرداخت می کنیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۸۵ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هیأت دولت، برای کارکنان و بازنشستگان متأهل مبلغ 700 هزار تومان اضافه می شود و به ازای هر فرزند نیز 300 هزار تومان عیدی تعلق خواهد گرفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۱۰۶ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هیأت دولت، برای کارکنان و بازنشستگان متأهل مبلغ 700 هزار تومان اضافه می شود و به ازای هر فرزند نیز 300 هزار تومان عیدی تعلق خواهد گرفت.
اقتصاد آنلاین / بیتوته   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۶۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1403 از تایید مصوبه مجلس برای افزایش حقوق سربازان در سال آینده در شورای نگهبان خبر داد و گفت: با تصویب این حکم در سال آینده، میانگین حقوق سربازان مجرد به 6 میلیون تومان و حداقل حقوق سربازان متاهل به 9 میلیون تومان می رسد.
سلام نو / آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۵:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
علیرضا نظری نماینده شهرستان خمین درباره حقوق سربازان در سال 1403 گفت: حداقل حقوق سربازان مجرد 6 میلیون تومان و سربازان متاهل به 9 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عملیات اجرایی بیش از 60 هزار واحد مسکونی دانشگاهیان و خوابگاه های دانشجویان متأهل با دستور رئیس جمهور آغاز شد.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
صبح امروز با حضور رئیس جمهور و وزرای راه و شهرسازی، علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عملیات اجرایی ساخت بیش از 50 هزار واحد مسکونی دانشگاهیان در سراسر کشور آغاز شد. آغاز طرح خوابگاه دانشجویان متأهل ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گفته بهادری جهرمی سخنگوی دولت، یک کارمند یا بازنشسته دولت که متأهل و صاحب یک فرزند باشد، مبلغ 3 میلیون و 500 هزار تومان عیدی دریافت خواهد کرد.