سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۴:۵۰Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معافیت سربازی»

خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معافیت سربازی یکی از بحث هایی است که همیشه در بین جوانان داغ است. تقریبا تمام آنها قبل از پر کردن فرم اعزام خدمت به جستجو در معافیت ها می پردازند به این امید که یکی از شرایط های معافیت شامل حال آنها شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۱    
جلسه هماهنگی در جهت معافیت سربازی مدد جویان با حضور مدیر کل بهزیستی استان، سرهنگ حیدری رئیس حوزه نظام وظیفه، سرگرد سلیمانی رئیس اداره کفالت نظام وظیفه، معاون توانبخشی، معاون امور اجتماعی و کارشناسان مربوطه برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قم گفت: در 9 ماه امسال 88 فرزند مددجوی تحت حمایت این نهاد در قم از کاهش تعرفه خرید خدمت، انتقالی و معافیت سربازی بهره مند شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۳    
به گفته ی معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی، در شش ماه اول سال جاری 127 نفر از اعضای خانواده های تحت پوشش این نهاد، از معافیت سربازی بهره مند شده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۲:۳۷    
مرد فریبکار که با وعده تهیه کارت معافیت سربازی متقاضیان را فریب داده و از این راه پول میلیاردی به جیب زده سرانجام بازداشت شد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مترو تهران بزرگ از دستگیری فردی که با ترفند معافیت از خدمت سربازی و سایر خدمات دولتی بیش از 10 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین پیام های رسیده از طریق شبکه های اجتماعی به شهروندخبرنگار در تاریخ 3 دی، در قالب یک بسته قابل مشاهده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
یکی از اعضای کنست رژیم صهیونیستی گفت، میزان مشمولانی که به علت اختلالات روانی معافیت سربازی می گیرند وحشتناک است و ارتش در حال فروپاشی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۲    
در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم (123) قانون اساسی قانون اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی مصوبه مورخ 22 آبان ماه 1390 مجلس شورای اسلامی یکی از فرزندان ذکور مادران فاقد شوهر تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی از انجام خدمت دوره ضرورت معاف می شوند شرط اصلی در این معافیت فاقد همسر بودن ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق جزئیات لایحه بودجه 1400 درآمد حاصل از صدور انواع کارت معافیت دائم مشمولان وظیفه از خدمت سربازی تعیین و اعلام شده است که بر اساس آن هزینه صدور کارت معافیت دائم برای افراد با تحصیلات دکترای تخصصی یک و نیم میلیون تومان در نظر گرفته شده است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۷    
بر اساس قوانین کشورمان افراد با ورود به سن 18 سال مشمول خدمت سربازی میشوند.با توجه به اینکه برخی از افراد دارای شرایط خاصی هستند سازمان نظام وظیفه قوانینی را وضع کرده که با استناد به این قوانین میتوانند معافیت سربازی خود را بگیرند. انواع معافیت ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قانون جدید معافیت از سربازی همان قانون قدیمی معافیت سربازی است و تغییری نکرده است. یکی از دلایلی که در چند روز اخیر کاربران در شبکه های اجتماعی و موتورهای جست و جو به دنبال طرح جدید و یا قانون جدید معافیت سربازی هستند، به طرحی که ابوترابی نماینده مجلس شورای اسلامی از آن سخن گفته مربوط است. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
برترین ها: طرح جدید معافیت سربازی با واکنش متفاوت کاربران فضای مجازی مواجه شده است. ابوترابی نماینده مجلس از طرح جدید مجلس خبر داد که مطابق آن هر مشمولی که بیش از 28 سال سن دارد، تا سن 50 سالگی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
خرمشهر- رئیس اداره بهزیستی شهرستان خرمشهر گفت: در راستای معافیت از خدمت سربازی برای مددجویان سازمان بهزیستی از سال گذشته تاکنون، 23 نفر از مددجویان خرمشهری از معافیت سربازی بهره مند شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح معافیت مربوط به ازدواج با دختران معلول را موقت و دارای نظارت دائمی اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۷:۲۵    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ دهم شهریور مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۲    
مشمولان سربازی که دیسک کمر دارند و به دنبال راه های اقدام برای گرفتن معافیت سربازی به منزله بیماری خود هستند، باید حتما از ضوابط و شرایط آن مطلع باشند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
در حالی همه بازیکنان تیم والیبال این روز ها در فضای مجازی خبرساز شده اند که دلیل انتشار این خبر دریافت کمک از رئیس دیوان عالی برای گرفتن معافیت سربازی است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۶   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: بهره مندی از معافیت کفالت به علت کهولت سن 75 سال است. سرهنگ حسن دستوری زاده در گفت وگو با ایسنا، در تشریح این خبر گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس کل دادگاه های عمومی و انقلاب زنجان گفت: متاسفانه برخی از زوجین دارای فرزند مشمول با استفاده ابزاری از طلاق توافقی در صدد اخذ معافیت خدمت مقدس سربازی برای فرزندان خود هستند که باید از ادامه این روند، جلوگیری شود.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۰:۴۶   + ۵۲ سایت دیگر  
ایسنا: امیر غلامرضا رحیمی پور، رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره نگرانی برخی از مشمولان سربازی که متقاضی شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری بودند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۵۲    
جلسه هماهنگی بین سازمانی و وحدت رویه در خصوص نحوه رسیدگی به درخواست معافیت سربازی فرزندان با حضور معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان ملایرو رئیس بهزیستی شهرستان برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا : به گفته مدیرکل دفتر توانمندسازی زنان و خانواده سازمان بهزیستی کشور، تسهیلات معافیت سربازی برای یکی از فرزندان پسر زنان سرپرست خانوار که فاقد همسر هستند از برنامه های حمایتی است که برای زنان سرپرست خانوار اجرا می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: فرزندان خانواده های زیر پوشش این نهاد می توانند از معافیت سربازی بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: فرزندان خانواده های زیر پوشش این نهاد می توانند از معافیت سربازی بهره مند شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
از چند هفته پیش وزارت علوم مذاکراتی را با معاونت وظیفه ناجا برای تمدید معافیت تحصیلی دانشجویان انجام داده که ناجا هنوز جوابی به این نامه نداده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۶    
متقاضیانی که پارسال درخواست معافیت سربازی دادند، تا پایان امسال برای پرداخت جریمه مهلت دارند.
هارپی   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۰۳:۱۳    
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از معافیت سربازی برای خانواده جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد. سردار تقی مهری با اعلام خبر فوق اظهار داشت: از آنجا که جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی با تابعیت ایرانی در حکم شهید محسوب شده اند ...
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از معافیت سربازی برای خانواده جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد. سردار تقی مهری با اعلام خبر فوق اظهار داشت: از آنجا که جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی با تابعیت ایرانی در حکم شهید محسوب شده اند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: جان باختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی که تابعیت ایرانی دارند در حکم شهید بوده و از امتیازات قانون خدمت وظیفه عمومی بهره مند می شوند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
خرداد: رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از معافیت سربازی برای خانواده جان باختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد. به گزارش خرداد به نقل از تسنیم ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۵    
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: جان باختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی که تابعیت ایرانی دارند در حکم شهید بوده و از امتیازات قانون خدمت وظیفه عمومی بهره مند می شوند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۸   + ۹۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: جان باختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی که تابعیت ایرانی دارند در حکم شهید بوده و از امتیازات قانون خدمت وظیفه عمومی بهره مند می شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۰۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
درباره امکان استفاده از امتیاز شهدا برای معافیت سربازی نوه بیشتر بدانید.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۱    
به گزارش خبرگزاری راهبردنامه، واژه سربازی، یعنی جانفشانی کردن و در رزم ایستادن. اما امروزه سربازی در ایران یک کلمه قانونی و به معنای خدمت دائمی یا موقت در نیروهای مسلح کشور است. در کشورهای زیادی، مردانی که به سن 18 سال یا سنی که در قانون آن کشور وضع شده، می رسند، باید به خدمت سربازی [...]
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مطابق قوانین موجود در ارتباط با سربازی و خدمت وظیفه عمومی، برابر ابلاغیه جدید سن 75 سال تمام برای اخذ معافیت کفالت پدر و پدربزرگ تعیین شده است. برخی مشمولان خدمت وظیفه عمومی درباره شرایط پدر و پدر بزرگ سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مطابق قوانین موجود در ارتباط با سربازی و خدمت وظیفه عمومی، برابر ابلاغیه جدید سن 75 سال تمام برای اخذ معافیت کفالت پدر و پدربزرگ تعیین شده است.
آذر قلم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
آذرقلم: امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری های خاص وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تصویب پیشنهاد معافیت سربازی یکی از اعضای خانواده اهداکنندگان عضو در کمیسیون بهداشت مجلس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۰۶:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
درباره صدور کارت معافیت سربازی برای متعهدین خدمت در دستگاه های غیر نظامی بیشتر بدانید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان | معاون توانبخشی بهزیستی استان زنجان درباره وضعیت معافیت مبتلایان به اختلالات طیف اوتیسم، گفت: افرادمبتلا به اختلال طیف اوتیسم مانندسایر گروههای دارای معلولیت میتوانندباارائه مدارک پزشکی و مدارک حوزه توانبخشی بهزیستی مبنی برابتلا به اتیسم ازمعافیت خدمت وظیفه عمومی بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۲۳:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در رشت از تهیه طرح معافیت از سربازی یکی از اعضای پسر خانواده اهدا کننده عضو خبر داد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان ضمن تقدیر از تصویب معافیت از سربازی یکی از فرزندان ذکور خانواده های اهداکننده عضو در کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، گفت: یک فرد مرگ مغزی می تواند جان یک تا هشت نفر را از مرگ حتمی و یک تا 53 نفر را هم از معلولیت نجات دهد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۲   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمد حسین قربانی نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در تشریح جزییات نشست عصر امروز (دوشنبه 30 دی) این کمیسیون گفت: مسئولان بیمه سلامت، بیمه تامین اجتماعی و معاونین وزارتخانه های بهداشت و درمان و وزارت تعاون ...
جام جم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
طبق قانون نفرات اول تا سوم بازی های المپیک،مسابقات قهرمانی جهان و بازی های آسیایی از خدمت سربازی معاف خواهند شد.
تیتر برتر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۲    
بدون شک همه مردان باید خدمت مقدس سربازی را تجربه کنند مگر اینکه مشکلات جسمی ، روحی یا دیگر موارد را داشته باشند تا معاف شوند با تیتربرتر همراه باشید مقاله ای درباره معافیت پزشکی یا کفالت آماده کرده امیدواریم مورد استفاده قرار بگیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۶۲ سایت دیگر  
دفتر امور مشترک فدراسیون ها اعلام کرد که 81قهرمان بازی های آسیایی جاکارتا، رقابت های جهانی و المپیکی از خدمت سربازی معاف شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۳۹ سایت دیگر  
برابر ماده 44 مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی، یکی از فرزندان خانواده های تحت پوشش سازمان بهزیستی یا کمیته امداد امام خمینی (ره)، می توانند از معافیت سربازی بهره مند شوند.