شنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۰:۱۶May 2024 18
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری روشنای راه (roshanayrah.ir)

پایگاه خبری روشنای راه 29 اسفند 1402 پایگاه خبری روشنای راه 1 فروردین 1403 پایگاه خبری روشنای راه 1 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 2 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 3 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 4 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 5 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 6 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 7 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 8 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 9 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 10 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 11 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 12 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 13 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 14 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 15 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 16 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 17 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 18 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 19 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 20 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 21 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 22 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 23 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 24 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 25 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 27 اردیبهشت 1403 پایگاه خبری روشنای راه 28 اردیبهشت 1403 
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری در جهش تولید و تحقق شعار سال نقش آفرین است.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل حج و زیارت البرز از اعزام نخستین کاروان حجاج بیت الله الحرام این استان از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به سوی سرزمین وحی خبر داد.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: از ابتدای سال 1402 همه کارگران دارای قرارداد دائم و موقت مشمول قانون کار که دارای یک سال سابقه کار شده و یا یک سال از دریافت آخرین پایه سنوات آنان در همان کارگاه ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: مساله جوانی جمعیت و رفع موانع فرزند آوری باید به جد دنبال شود چراکه بی توجهی به این مهم خسارت های جبران ناپذیری را به همراه دارد .
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج با اشاره افزایش سالانه 100 هزار نفر به جمعیت این کلانشهر اظهارداشت ...
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: با توجه به ناپایداری های محلی و موقت در منطقه البرز مرکزی، احتمال شکستگی درختان و سقوط سازه های موقت و سست در این استان وجود دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: ایجاد امنیت و حمایت های حقوقی و قضایی از سرمایه گذاران و کارآفرینان یکی از وظایف دادستان ها به حساب می آید و در این رابطه دادستانی کل جمهوری اسلامی ایران اقدامات گسترده ای را ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: بنابر درخواست سازمان ملی استاندارد، شماره گذاری خودرو ایکس 55 پرو(X55PRO) در تمامی مراکز شماره و پلاک گذاری راهور کشور متوقف شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: یکی از افتخارات ما این است که در حال حاضر بخش زیادی از بیمارستان های تازه تاسیس با تجهیزات پزشکی تولید داخل تجهیز می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: سال گذشته 20 هزار و 400 نفر در تصادفات جاده ای فوت کردند که هفت درصد از تولید ناخالص داخلی را صرف می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: در این برهه از تاریخ که بنگاه های شایعه و خبرپراکنی معاند درصدد تضعیف روحیه جامعه و خدشه دار کردن افکار عمومی است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مشکل پسماند بابل در دولت مطرح می شود تا با همفکری دولتمردان برای گره گشایی این موضوع راهکار قطعی اندیشیده شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با ارائه گزارشی از روند مبادلات کالا در کریدور شمال – جنوب گفت: مقام های ارشد گمرکی و حمل و نقل جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس امور مالیاتی گفت: با توجه به اینکه حقوق بگیران بدون وقفه هر ماه مالیات شان را پرداخت می کنند اما مشاغل و اصناف مالیات را با تاخیر بالا و بسیار کمتر از حد واقعی می پردازند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
داود منظور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریک صادر کرد و گفت: ارتباطات و روابط عمومی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار البرز با اشاره به اقدامات موثر دولت سیزدهم در حوزه های اجتماعی و اقتصادی گفت: نرخ بیکاری این استان اکنون به 7.4 درصد رسیده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر مجتمع ندامتگاهی قزلحصار کرج اعلام کرد: 509 زندانی این ندامتگاه با حکم معاون دادستان و قضات تهران ، مشمول کاردرمانی در منطقه فشافویه تهران شدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد: اهدای عضو 82 شهروند مرگ مغزی این استان طی سال گذشته به 300 بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج بر ضرورت تغییر رویکرد روابط عمومی ها از فضای سنتی به مدرن تاکید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
برداشت برخی گونه های گیاهی در عرصه های طبیعی استان کاملاً ممنوع است، تصریح کرد: گونه هایی مثل ریشه ریواس، کرفس کوهی، والک ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر عباسی در جلسه شورای اداری استان که با حضور معاون حقوقی رئیس جمهور برگزار شد بیان داشت: در زمان تشکیل استان البرز و تفکیک از استان تهران ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدرسه روزنامه نگاری و مطالعات رسانه موسسه بهاران تا به حال، چندین ورک شاپ و کلاس استانی و تخصصی برای اهالی رسانه، ارتباطات و پژوهشگران برگزار کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهرستان کرج گفت: تعامل و همکاری مدیریت شهری با مدارس فرصتی برای توسعه فرهنگی شهر است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام کرد: شیب تند کاهش جمعیت در این استان با اقدامات ترویجی و فرهنگی روند ملایم به خود گرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان البرز از آغاز طرح حمایتی این ستاد از زادآوری و جوانی جمعیت در این استان خبرداد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: برخی از مناطق مخصوصا منطقه 5 شهرداری تعامل خوبی با قوه قضائیه و دستگاه قضایی در خصوص جلوگیری از روند افزایش ساخت و ساز غیر مجاز ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره جایگاه حساس سازمان ملی استاندارد در صیانت از کیفیت داخلی گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان البرز از بررسی مشکلات 129 زندانی ندامتگاه مرکزی کرج خبرداد و گفت : در این بخش اقداماتی در جهت کاهش جمعیت کیفری این ندامتگاه به عمل آمد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج، گفت: تاکنون 70 درصد از ریل گذاری خط متروی کرج حدفاصل دو ایستگاه شهید سلطانی تا چهارراه طالقانی انجام شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در جمع خبرنگاران گفت: حفظ و نگهداری از درخت ها و فضای سبز شهر به عنوان یک سرمایه ارزشمند ضروری است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: در حوزه البرزشناسی و کرج شناسی مرکز البرزپژوهی به همت شهرداری کرج راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: آیین یادبود و غبارروبی مزار بخشندگان حیات در بهشت سکینه(س) برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۷    
ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، روزهای پرخبری را سپری می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب البرز از افزایش ظرفیت تامین آب سطح استان البرز به میزان 70 لیتر بر ثانیه به واسطه اقدامات فنی و مهندسی انجام شده خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: فرایند نام نویسی در نوزدهمین جشنواره تعاونی های برتر در این استان با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و آشنایی با نقش و جایگاه کسب و کارهای تعاونی در توسعه ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی البرز از آغاز جشنواره گلاب گیری و نمایشگاه صنایع دستی و سوغات در کرج خبر داد
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری البرز از اجرای عملیات روکش آسفالت در محور کرج -کندوان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدارس سطح استان البرز از آغاز سال 1403، میزبان شش رویداد نجات قطره ها بوده اند؛ رویدادی که با هدف صرفه جویی در مصرف آب در قالب نقاشی دیواری از تیرماه 1401 کلید خورده است و با توجه به استقبال گسترده ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد: بیش از 57 هزار بازرسی با هدف رعایت حقوق کارگران و پیشگیری از تخلفات احتمالی طی سال گذشته از کارگاه های مشمول قانون تامین اجتماعی در سطح این استان انجام شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد البرز با هشدار به برخی دستگاه های اجرایی و ساکنان ساختمان های چندطبقه استان اعلام کرد: بهره برداری از آسانسورها بدون تائید نهایی و گواهی کیفی توسط استاندارد ممنوع است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس هیات فوتبال البرز با اشاره به اینکه بسیاری از داوران آموزش دیده این استان از دسترس خارج شده اند،گفت: البرز اکنون در رشته فوتبال با کمبود شدید داور مواجه است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت: اکنون پهنه آبی تالاب فصلی صالحیه در محدوده شهرستان نظرآباد میزبان و محل زندگی حدود 120 گونه پرنده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان البرز از پرداخت 2 هزار و 350 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال طی سال گذشته به مددجویان بهزیستی این استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج گفت: بهره گیری از تکنولوژی و پیشرفت در عرصه های مختلف فناوری جزء لاینفک جهانی شدن است و لزوم بکارگیری بیشتر از متخصصان این امر ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
شهردار کرج در دیدار با اعضای تیم ملی دوچرخه سواری ضمن حمایت از ورزشکاران این عرصه، قول مساعد همکاری و تعامل بیشتر شهرداری کرج با فدراسیون دوچرخه سواری را داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهرکرج امروز بیست و یکم اردیبهشت از ستادهای پشتیبانی انتخابات سطح مناطق 10گانه شهر کرج، بازدید و با اعضای هیئت اجرایی انتخابات و نمایندگان شورای نگهبان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از باز طراحی و اجرای دیوارنگاری با مضامین شعر و ادب فارسی و نقوش ایرانی بر روی دیوارهای شهر خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و سوغات اقوام در پارک ملت گرمدره خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از جمع آوری و تبدیل 3 هزار و 308 انشعاب غیرمجاز به انشعاب مجاز طی سال 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: نوجوانان و جوانان نباید نسبت به سرنوشت کشور بی تفاوت باشند و با حضور در محافل سرنوشت ساز در تصمیم گیری ها شرکت کنند .
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به شرارت ها و جنایات رژیم صهیونیستی در منطقه اعلام کرد: هرگونه توافق و تفاهم نامه کشورهای مسلمان با اسرائیل غاصب محکوم به شکست است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم در گازرسانی به مناطق کوهستانی استان اعلام کرد: روشنایی شعله های گاز بر بام البرز و تامین انرژی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: شهرداری های استان باید طبق تعهدات خود برای ساخت زائر سرا وارد عمل شده و سهم خود را پرداخت کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
جابری انصاری در پیامی شهادت پاسدار شهید علی کبودوندی را تبریک و تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز گفت: تمام کارفرمایان این استان از امسال موظف به درج پایه سنوات بیمه شدگان در لیست های ارسالی به تامین اجتماعی شدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار کلانشهر کرج گفت: با تکمیل ایستگاه ش. ه.ی. د سلطانی و بهره برداری از آن طی آینده ای نزدیک، روند تکمیل متروی کرج و تهران نهایی شده و با تحقق مسیر ارتباط ریلی با پایتخت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۷:۰۷    
نقش ابزارهای فرهنگی در فرهنگ سازی در کشورها بسیار مهم و تأثیرگذار است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
محمد مهرابی، رئیس حوزه هنری استان البرز گفت: مقرر شده در استان البرز با همکاری حوزه هنری، مرکز آفرینش های فرهنگی هنری ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از شناسایی یک واحد مسکونی که مملو از پسماند و ضایعات بود خبر داد و گفت: در این میان بیش از 15 تن زباله استخراج شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
علی حدادی در دیدار با سرپرست صندوق استان البرز گفت: موضوع بیمه اجتماعی برای روستائیان و عشایر مغفول مانده و نیاز به توجه بیشتری دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد البرز با اشاره به حجم بالای سرمایه گذاری ها برای صنایع مختلف و ضرورت حضور موفق در بازارهای بین المللی و داخلی اعلام کرد: تولید کالای با کیفیت شرط حمایت استاندارد از صنایع استان است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز با اعلام استقبال اتباع خارجی استان از طرح جذب، مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع خارجی در زنجیره تولید گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات استان البرز گفت: 17 هزار نفر نقش خود را به عنوان عوامل اجرایی در انتخابات اجرا خواهند کرد، چرا که مهمترین رویداد سیاسی کشور را در پیش رو خواهیم داشت.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار البرز با بیان اینکه در دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 870 شعبه اخذرای در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس پیش بینی شده است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: آیین تکریم و تجلیل از آتش نشانان بازنشسته این شهر برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از آغاز ثبت نام علاقه مندان به پیاده روی سراسری مشهد مقدس خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نائب رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: موضوع آبگرفتگی در بارندگی ها در شهر کرج نه تازگی دارد و نه اتفاقی غیر قابل پیش بینی و خلق الساعه ای است!
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۶:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
حمیدرضا نامداری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز با تأکید بر اقدامات فنی و مهندسی انجام شده طی پانزده ماه گذشته جهت بهبود زیر ساخت تأمین آب شرب مورد نیاز سطح استان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۶:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ابراهیم نوروزی فر از برگزاری رویداد رسانه ای جام امید در این استان خبر داد و گفت: جام رسانه امید ویژه اصحاب رسانه و فعالان مجازی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یحیی رمضانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج به همراه رامین بیرجانی مدیر شهرداری منطقه 10 کرج در معیت اصغر بیات مدیرکل و علی شهبازی معاون آبخیزداری منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز از ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۶:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر نقش و اهمیت زحمات کارگران در ارائه خدمات در شهر گفت: انتظار داریم شهرداری از تمامی پاکبانان و سبزبانان به نحو شایسته تقدیر کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۲    
حمزه قزلباش مسئول شبکه جوانان رضوی استان البرز، از برگزاری هفدهمین دوره جشن های زیر سایه خورشید به مناسبت دهه کرامت، در استان البرز خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رویداد هنری بنت الهدی یک جشن هنری با حضور بانوان هنرمند، نشان دهنده تلاش های بانوان در زمینه هنر و فرهنگ است و یک فرصت مناسب برای نمایش استعدادهای هنری و ارتقاء هنرمندی بانوان می باشد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران ضمن تشریح اقدامات و برنامه های شرکت ملی گاز ایران در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: با توجه به دغدغه های موجود در خصوص تامین برق مورد نیاز شهرک ها و واحدهای صنعتی در دوره پیک مصرف تابستان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نائب رییس شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر لزوم شناسایی راه های توسعه همکاری مدیریت شهری با آموزش و پرورش گفت: آموزش پرورشو مدیریت شهری در خصوص حقوق شهروندی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگو و رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: تعامل فرهنگی بین آموزش و پرورش و پارلمان شهری می تواند تحولات عظیم اجتماعی را به همراه داشته باشد که خوشبختانه در حال حاضر این تعامل به ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری البرز گفت: پس از دستور رییس قوه قضائیه برای احیای بیمارستان امام خمینی (ره) کرج، ضمن ارائه خدمات درمانی به 130 هزار بیمار طی سه سال ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: بسیج سازندگی این استان در سال گذشته 362 مدرسه را بازسازی و نوسازی کرد که 250 مورد آن در مدت 2 ماه با کار جهادی گروه های بسیج انجام شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل جمعیت هلال احمر البرز گفت : 101 کاروان سلامت هلال احمر طی سال گذشته با حضور در مناطق کم برخوردار این استان به مردم خدمات درمانی ارائه دادند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از اصلاح و تصویب ضوابط ساخت و ساز در پهنه گسلی شهر کرج خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون استان البرز از اصلاح ابلاغ آیین نامه نحوه تشکیل مجامع عمومی تعاونی ها خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز گفت: با پیگیری های صورت گرفته توسط یگان حفاظت اداره کل و همکاری خوب دستگاه قضایی استان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار البرز ازآغاز عملیات اجرایی بهسازی و احداث واریانت محور کیانمهر- ماهدشت برای حذف 2 پیچ حادثه خیز به طول 2 کیلومتر خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان البرز با اشاره به اهمیت اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از تولد فرزندان معلول گفت: پنج هزار و 378 نفر طی سال گذشته از مشاوره ژنتیک در این استان بهره مند شدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری البرز با اشاره به برخی مصادیق جرائم در حوزه مدیریت شهری استان اعلام کرد: مدیران شهری البرز در قبال تخلفات و جرایم مسوول هستند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق وعده شهردار کرج، پروژه بزرگراه شمالی که کلنگ احداث آن حدود 10 سال پیش به زمین خورده بود تا پایان امسال تکمیل شده و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ ، نظرآباد ، چهارباغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت توجه به نیازهای معیشتی قشرفرهیخته معلمان اعلام کرد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد: 51 هزار دانش آموز این استان طی سال گذشته از خدمات فلورایدتراپی رایگان دندان در مدارس این استان برخوردار شدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت عمران شهر جدید هشتگرد استان البرز از تامین زمین رایگان برای ساخت مدرسه در این شهر خبر داد وگفت : خیرین و آموزش و پرورش استان البرز می توانند برای تحویل زمین اقدام کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از ثبت بیش از 214 میلیون تردد بین استانی از محورهای مواصلاتی استان البرز در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری البرز از آزاد سازی حدود 13 هزار هکتار اراضی ملی و کشاورزی این استان طی سال گذشته از دست متصرفان غیر قانونی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: اختلافات خانوادگی با یک هزار و 463 مورد بیشترین تماس های تلفنی با اورژانس اجتماعی استان در سال گذشته بوده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز با اشاره به حمایت های دولت سیزدهم از قشرهای مختلف کارگری اعلام کرد: اکنون 26 هزار و183 کارگر ساختمانی این استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و از خدمات بیمه بهره مند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
با هدف کاهش آلودگی های بصری و ایجاد نمای زیباتر در شهر، شهرداری کرج نسبت به حذف مراکز دپوی موقت نخاله های ساختمانی اقدام کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از اتمام عملیات اجرایی روکش آسفالت مکانیزه بلوار ارم حدفاصل خیابان مسیح پاکدل تا خیابان دانش خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۷:۵۲    
بحران فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی، یک مسئله جدی و چالش برانگیز در بسیاری از کشورها، از جمله ایران، است که تأثیرات عمده ای بر کیفیت زندگی شهروندان، محیط زیست و اقتصاد ملی دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایش ویژه فیلم سینمایی روز مات به کارگردانی محمود نوری در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دومین پویش نجات قطره ها در سال 1403، روز دهم اردیبهشت 1403 در مدرسه ابتدایی پسرانه میرفخرایی واقع در مهرشهر برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...