چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۸:۲۵Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معلولان»

ایرنا   ۳ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - رییس کمیسیون مالی شورای اسلامی شهر قزوین دسترسی سهل و آسان جامعه معلولان این شهر در ارایه خدمات شهری را امری الزام آور دانست و گفت: برنامه های اصولی و زیربنایی بایستی از سوی مدیریت شهر برای این عزیزان به مورد اجرا گذاشته شود.
شهرآٰرا نیوز   ۴ ساعت پیش    
در پی حواشی ایجاد شده در یکی از آیتم های برنامه طنز بگو بخند ، داوران این مجموعه طنز تلویزیونی از مخاطبان معلول عذرخواهی کردند و توضیحاتی پیرامون برنامه ارائه دادند.
شهرآٰرا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عوامل سازنده برنامه طنز تلویزیونی بگو بخند بابت پخش آیتم تمسخر معلولان عذرخواهی کردند.
اگرچه اطلاعیه ای از طرفِ برنامه بگو بخند منتشر شده اما ضرورت دارد دست اندرکاران ساخت هر برنامه و سریالی حتماً به جزئیاتی توجه کنند باعث زیر سؤال رفتن فرهنگ، لهجه و گویش و حتی قشر و صنف و شغلی مورد تمسخر قرار گیرد.
کرمان نو   ۷ ساعت پیش    
قهرمان پاراالمپیک و رکورددار پرتاب نیزه جانبازان و معلولان جهان گفت: نمایندگان در شعارهای انتخاباتی و همچنین عملکرد خود، بایستی دغدغه های ورزشی داشته باشند و بیشتر به امور ورزشکاران بپردازند تا بتوانند هم این مشکلات را حل و هم طیف وسیع تری از جامعه را نیز همراه کنند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: براساس ماده 42 قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت، 100 درصد هزینه های افراد حقیقی و حقوقی در راستای احداث، تجهیز، توسعه و مناسب سازی همه مراکز کارآفرینی ...
به گزارش روابط عمومی بهزیستی ایلام، در این جشنواره که معلولان ورزشکار از بهزیستی ایلام نیز حضور داشتند موفق به کسب 2 مقام نایب قهرمانی شدند. در این رقابتها "عباس ملکی" در رشته دال پلان و "ابوالفضل علیرضایی" در رشته چوب کشی موفق به کسب عنوانهای برتر شدند. ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رییس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر بوشهر خواستار توجه مدیریت شهری به مناسب سازی فضاهای شهری برای سالمندان و معلولان شد.
رویداد 24   ۸ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: حالا که تورم و گرانی و نقصان اعتبارات دولتی کمک های حداقلی ضعیف ترین قشر جامعه را با نقصان روبه رو کرده و بزرگواران دردمند و صدایشان به جایی نمی رسد، استهزا در رسانه ملی را کجای دل شان بگذارند؟
رییس اداره بهزیستی شهرستان تربت حیدریه گفت: سهم این شهرستان در جذب کمک بلاعوض برای مناسب سازی مسکن و خودروی توان یابان در سال جاری 2 میلیارد ریال بوده است.
میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ضمن اشاره به اینکه 50 خدمت توانبخشی از سوی بیمه سلامت پوشش داده می شود که بسیاری از آن ها تعرفه خصوصی دارد، گفت: برای معلولان و افراد دارای اوتیسم تعرفه خصوصی را نیز پرداخت می کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کمپین معلولان گفت: صندوق فرصتهای شغلی افراد دارای معلولیت، موضوع ماده 10 قانون حمایت از حقوق معلولان، بعد از گذشت 6 سال از تصویب قانون هنوز راه اندزای نشده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۵    
از تأیید صلاحیت تعدادی از معلولان برای نامزدی مجلس تا 5 سال و نیم کار کنید تا پراید بخرید، آمریکا آتش بس در غزه را وتو کرد، کسی حق ندارد از ارزی به جز ریال استفاده کند، خروج مالک کوروش کمپانی از کشور ثبت نشده، تأیید صلاحیت تعدادی از معلولان برای نامزدی مجلس ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۷    
این ویدیو تنها یک دقیقه از حدود ده دقیقه تمسخر افراد دارای معلولیت برای خنداندن، تفریح و سرگرمی در برنامه بکو بخند شبکه نسیم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رییس کل دادگستری استان بوشهر گفت: ظرفیت خیران برای کمک به مراکز نگهداری معلولان استان بوشهر استفاده شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
این ویدیو تنها یک دقیقه از حدود ده دقیقه تمسخر افراد دارای معلولیت برای خنداندن، تفریح و سرگرمی در برنامه بکو بخند شبکه نسیم است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه فیلم: بخشی از برنامه بگو و بخند در شبکه نسیم حسابی کاربران فضای مجازی را عصبانی کرد. برخی کاربران از این حرکت مجری و شرکت کننده این مسابقه حسابی ناراحت شدند. . این گروه از کاربران این حرکت را تمسخر جامعه معلولان قلمداد کرده اند. ....
مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای فعالیت دولت مردمی سیزدهم تا امروز، دو هزار و 360 واحد مسکونی به معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی در استان تحویل شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
برنامه ای که مشاهده می کنید تنها یک دقیقه از حدود ده دقیقه تمسخر بی رحمانه افراد دارای معلولیت برای خنداندن، تفریح و سرگرمی در برنامه بگو بخند شبکه نسیم است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نخستین همایش انتخابات و معلولیت با حضور 75 تن از نخبگان جامعه معلولان با هدف استفاده از ظرفیت های جامعه افراد دارای معلولیت در تشویق و ترغیب معلولان به حضور حداکثری در انتخابات پیش رو با حضور مدیرکل سلامت در سالن اجتماعات معاونت اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی منبع: کمپین معلولان
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رفتار زشت در تلویزیون و تمسخر معلولان در یک برنامه پخش شده از شبکه نسیم جنجالی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۶    
دفترچه راهنمای ثبت نام اولین آزمون اختصاصی معلولان از طریق وب سایت جهاد دانشگاهی به آدرس *http://hrtc.ir* منتشر و ثبت نام به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 29 بهمن ماه آغاز و تا پایان روز چهارشنبه نهم اسفند سال جاری ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۰    
رییس شبکه ملی دفاع از حقوق افراد دارای معلولیت در دیدار مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: برای نخستین بار در تاریخ انتخابات کشور صلاحیت چند تن از افراد دارای معلولیت در انتخابات مجلس شورای اسلامی تایید صلاحیت شده اند که این موضوع پیروزی و دستاورد بزرگ حقوقی برای افراد دارای معلولیت است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: شخصیت و هویت ساختنی است و هویت و شخصیت اجتماعی و فردی باید با استفاده از رویه های درست و منطقی ساخته شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۸    
نخستین همایش انتخابات و معلولیت با حضور نخبگان جامعه معلولان با حضور معاون اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت : روند واگذاری 160 واحدی مسکن معلولان هرسین، از 23 بهمن ماه امسال بعد از 14 سال آغاز شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۱    
اعدادی که شاید کم یا دیرهنگام واریز می شود، اما می تواند گره ای از مشکل مردم باز کند و در این میان، معلولان استحقاق دریافت به موقع و به اندازه مستمری ها را دارند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۹    
حدود 20 سال است که خود را به عنوان یک هنرمند می شناسد؛ عمری که دیگران او را به عنوان یک هنرمند شناختند اما کمتر است. می گوید برای ورود به دنیای هنر با چالش های متفاوتی مواجه بوده و بالاخره پس از فراز و نشیب های بسیار خود را به عنوان یک هنرمند به دیگران شناسانده است و حالا فقط با هنرمندانی که معلول ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۲    
بیست و چهارمین دوره نمایشگاه رسانه های ایران پس از 6 سال وقفه، از یکشنبه -29 بهمن - در محل مصلای امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ورامین گفت: متاسفانه حداقل ها برای معلولان در سطح شهرستان اعمال نشده و در مدیریت شهری مناسب سازی و ارائه خدمات به راحتی در ادارات برای این قشر ضعیف جامعه مشکل دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی خوزستان گفت: نام نویسی اولین آزمون استخدام در دستگاه های اجرایی، اختصاصی افراد دارای معلولیت آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۶    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل بهزیستی استان خراسان شمالی از جذب 59 نفر از معلولان تحت پوشش این اداره کل در دستگاه های اجرایی خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی گفت: ارائه خدمات توانبخشی به توان خواهان و مددجویان بهزیستی زیر پوشش بیمه سلامت این استان در یک سال اخیر رشد 11 برابری داشته است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
در نخستین روز نمایشگاه رسانه های ایران، گروهی از معلولان با حضور در نمایشگاه و با در دست داشتن نوشته هایی از دولت درخواست اجراء ماده 27 را دارند. در اولین روز برپایی بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران جمعی از معلولان با حضور در غرفه ی برخی از رسانه ها تلاش کردند تا صدای خود را در رسانه های ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی ایلام از آغاز ثبت نام نخستین آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت از شامگاه 29بهمن ماه خبر داد و گفت: این آزمون فرصتی استثنایی برای جذب و بکارگیری افراد دارای معلولیت در دستگاه های اجرایی سراسر کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی گفت: ارائه خدمات توانبخشی به توان خواهان و مددجویان بهزیستی زیر پوشش بیمه سلامت این استان در یک سال اخیر رشد 11 برابری داشته است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون کارآفرینی و اشتغال جهاددانشگاهی قزوین از برگزاری اولین آزمون استخدام ویژه افراد دارای معلولیت دراردیبهشت ماه سال1403خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۰    
شفقنا- احمد الاسدی ، وزیر کار و امور اجتماعی عراق، آمار و ارقامی درباره شمار معلولان این کشور اعلام کرد که ناظران آن را تعجب آور توصیف نکردند. به گزارش شفقنا به نقل از العربی الجدید، دولت کنونی عراق که وارد دومین سال فعالیت خود به نخست وزیری محمد شیاع السودانی شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قزوین گفت: امکانات رفاهی در آرامستان های قزوین به ویژه برای معلولان و جانبازان افزایش پیدا می کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی آغاز شده و تا 9 اسفندماه ادامه دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۱    
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی بهزیستی استان تهران دفترچه راهنمای ثبت نام اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان 1402 منتشر شد.
اقتصاد آنلاین / دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور آغاز نام نویسی نخستین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۰۰    
سازمان بهزیستی کشور سرانجام دفترچه نخستین آزمون اختصاصی معلولان را منتشر کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مهندس خشایار صنعتی فرماندار شهرستان بوکان با حضور در مرکز میلاد به دیدار سالمندان و معلولان ذهنی رفت.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، به نقل از سازمان اداری استخدامی، برگزاری آزمون استخدامی خاص معلولان برای نخستین بار در کشور، در پی دستور رئیس محترم جمهور، اردیبهشت ماه 1403 به منظور جذب و بکارگیری 4187 نفر در 45 دستگاه اجرایی برگزار می شود. ...
صدای زرند   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۳    
به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در 44 دستگاه اجرایی کشور، اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان با ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنما، برگزار می گردد که برای زرند 1 نفر جذب اداره بهزیستی زرند و 8 نفر جذب اداره آموزش و پرورش زرند می شوند.