یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۹:۵۹Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایجاد شغل»

تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۳    
نقی مومنی رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان بدره از ایجاد شغل برای 282 نیازمند بدره ای از ابتدای امسال تاکنون، خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان ایلام گفت: حدود 30 درصد جمعیت مددجویی کمیته امداد در استان ایلام دارای استعداد توانمند شدن هستند و کمیته امداد آمادگی دارد زمینه اشتغال و توانمندشدن آن دسته از این مددجویان که واجدشرایط ایجاد شغل هستند را فراهم کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره بهزیستی شهرستان کبودراهنگ از ایجاد شغل برای 167 نفر مددجوی تحت پوشش بهزیستی در سال جاری خبر داد و گفت: بهزیستی با کمک و همکاری بانک های شهرستان سعی کرده شرایطی را برای مددجویان جویای کار فراهم کند که با دریافت تسهیلات اشتغالزایی در قالب وام قرض الحسنه با بازپرداخت پنج ساله ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قم از ایجاد 2903 شغل در سال جهش تولید خبر داد که تحقق بیش از 100 درصدی اشتغال را یک ماه قبل از برنامه پیش بینی شده، نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس صندوق کارآفرینی امید تربت حیدریه گفت: صندوق کارآفرینی تربت حیدریه از ابتدای سال 97 تاکنون با پرداخت62فقره تسهیلات اشتغال روستایی به مبلغ 32 میلیارد و 850 میلیون ریال برای 98 نفر شغل ایجاد کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان از ایجاد صندوق ضمانت وام اشتغال برای زنان سرپرست خانوار خبر داد و گفت: این صندوق باهدف حمایت از زنان سرپرست خانواری که توانایی ایجاد شغل را داشته اما مشکل ضمانت دارند، تشکیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۱    
امسال از 30هزار نفر تعهد استان برای ایجاد شغل، تا کنون 84درصد محقق شده است.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
رئیس کمیته امداد منطقه دو یزد گفت: این نهاد طی 10 ماهه سال 99 با پرداخت 15 میلیارد و 669 میلیون تومان وام اشتغال برای 372 خانوار تحت حمایت شغل پایدار ایجاد کرده و برای 100 نفر نیز از طریق کاریابی ایجاد شغل کرده است.
بقاع نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
در راستای اجرای رسالت های اجتماعی بقاع متبرکه و امامزادگان استان البرز با اجرای طرح شمیم ، ایجاد کارگاه های تولیدی توسط خیرین و سرمایه گزاران در اماکن مربوط به بقاع متبرکه و بکار گیری افراد بیکار و نیازمند و ایجادسالن های ورزشی به کاهش بیکاری در جامعه کمک می کنند که با ریشه کن شدن بیماری کرونا شاهد ...
محمد جعفریان مدیرکل اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام نیز در این مراسم گفت: این پروژه با زیربنایی معادل 7000 متر مربع در چهار طبقه و شامل 7 مجموعه ورزشی و درمانی طی مدت زمان 5 سال و با سرمایه گذاری 80 میلیارد تومانی ساخته شده و برای 100 نفر هم ایجاد شغل خواهد کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۵    
سید عزیز موسوی دبیر شورایاری محله خلیج فارس جنوبی عنوان می کند که اکنون یکی از کارهای مهم و ضروری در محله ها ایجاد شغل برای جوانان جویای کار است و باید قدم های مؤثری در این زمینه برداشته شود.
عصر مسجد سلیمان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عصرمسجدسلیمان // رئیس بهزیستی شهرستان اندیکا گفت:30طرح اشتغالزایی در اندیکا همزمان با دهه فجر افتتاح شد به گزارش پایگاه خبری عصر مسجدسلیمان، هیبت اله ناصریان اظهار داشت: با هدف ایجاد شغل تعداد 30 طرح اشتغالزایی با اعتبار ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر ایجاد شغل های جدید در فضای مجازی بر اثر پاندمی کرونا، تصریح کرد: بخش گردشگری کشور ما به شدت تاثیر زیادی از این پاندمی پذیرفته است و تا حدود زیادی به تعطیلی کشیده شده است.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بانوی کارآفرین قزوینی با بیان اینکه برای 14 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شغل کرده است، گفت: متاسفانه حمایت جدی از مشاغل خانگی صورت نمی گیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عصمتی پور به همکاری بنیاد برکت برای تأمین دام سبک و ایجاد شغل برای عشایر خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: تسهیلاتی به مبلغ 10 میلیارد تومان برای خرید و نگهداری دام در اختیار عشایر قرار داده شده است.
مدیرکل کمیته امداد اصفهان: مهمترین بخش در تحقق اقتصاد مقاومتی ایجاد شغل به ویژه برای نیازمندان است که کمیته امداد استان اصفهان پرچمدار تحقق این مهم در استان اصفهان است به نحوی که در سال جاری تاکنون موفق به ایجاد 7847 فرصت شغلی شده است.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: یکی از شیوه های مؤثر ایجاد شغل برای مددجویان تحت حمایت این نهاد بهره گیری از راهبران شغلی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: یکی از شیوه های مؤثر ایجاد شغل برای مددجویان تحت حمایت این نهاد بهره گیری از راهبران شغلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان البرز با اشاره به اینکه ایجاد شغل و بهبود شرایط اقتصادی یکی از مهمترین اهداف و اولویت های وزارت کار است، گفت: ضمن تعریف بسته های تشویقی و ارائه تسهیلات ارزان قیمت سعی بر این بوده تا شاهد اشتغالزایی باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان البرز گفت: هر طرحی که منجر به ایجاد شغل شود؛ 100 تا 150 میلیون تومان به ازای هر نفر تسهیلات پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: هر فردی که یک طرح توجیهی اقتصادی در رسته های مورد تایید وزارت کار داشته باشد و آن طرح منجر به محصول و در کنار آن اشتغالی ایجاد شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یکهزار نفر از فرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح آذربایجانغربی صاحب شغل شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مسئول بسیج سازندگی استان فارس اعلام کرد که تعاونی های اشتغالزای بسیج، جهشی در ایجاد شغل و توانمندسازی جوامع روستایی ایجاد می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۶    
آیت الله فلاحتی : با زکات جمع آوری شده در استان می توان مشاغل کوچک در روستاها ایجاد کرد .
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کارآفرینی سبک زندگی ماست،باما در ایجاد شغل و توسعه کشور همراه شوید. در این خبر به معرفی این گروه میپردازیم: صفحات اول و دوم و سوم : گروه بین المللی 10points کارآفرینی سبک زندگی ماست با ما در ایجاد شغل و توسعه کشور همراه شوید شروع 10points : ...
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سپیده آهون گفت: جشنواره هنری "آسمانی در خانه" با مضمون عکاسی در قرنطینه، نقاشی و صنایع دستی 13 آذر ماه به مناسبت روز جهانی معلولین فراخوان داد و اکنون در دهه فجر نمایشگاه آثار این جشنواره در معرض دید علاقمندان قرار گرفت. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تاکنون 76 درصد از طرح یارانه دستمزد در استان چهارمحال و بختیاری محقق شده و منجر به ایجاد شغل برای بیش از 700 نفر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۶    
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت:یکی از برنامه های مهم و راهبردی منطقه ویژه تقویت تولید است که در سال 1399، بیست و نه جواز تاسیس صادر کردیم که برنامه ریزی شده تا دوسال آینده به بهره برداری برسد.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۷    
هربار که صحبت از ایجاد شغل می شود یک میز و صندلی در یک اداره با امکانات فراوان در ذهن همه ما نقش می بندد اما مشاغل در جامعه دسته بندی های مختلفی دارند.طبق آمارهای رسمی حدود یک میلیون بیکار در کشور داریم که به گفته مسؤولان، حداقل 200میلیون تومان برای هر شغل نیاز است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
برخی افراد هستند که جویای شغل هستند اما برخی دیگر تصمیم میگیرند به جای داشتن شغل، ایجاد شغل را در برنامه داشته باشند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
درست همان روزی که رئیس جمهور علیه قوه قضائیه صحبت کرد، حکم پوری حسینی هم اعلام شد که نماد اقتصاد فاجعه باری است که در عین حال که صنایع ملی را ویران می کند به ایجاد شغل اینستاگرامی مفتخر است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: یادداشت دیروز با عنوان ترس و نفرت از اینترنت از سوی دوستانی که دست اندرکار ایجاد شغل برای مردم هستند و کسانی که دغدغه نان آوری خانوارها را دارند، مورد توجه قرار گرفت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شوط در آیین بهره برداری این طرح ها به خبرنگار ایرنا گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر 16 طرح اشتغالزا با هزینه 65 میلیارد ریال و ایجاد شغل برای بیش از 400 نفر توسط کمیته امداد شهرستان شوط به بهره برداری رسید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: با استفاده از منابع قرض الحسنه 4 درصدی کمیته امداد امام خمینی (ره) برای 10 هزار نفر ایجاد شغل کردیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: صنایع کوچک با سرمایه گذاری کم می توانند ضمن ایجاد ارزش افزوده و استفاده از مواد اولیه ای که در استان وجود دارد، نقش موثری در اشتغالزایی ایفا کنند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رشت –فرماندار شهرستان رشت گفت: با افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر امسال برای 782 نفر شغل ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۸    
ایسنا/مرکزی ایجاد مشاغل خانگی همواره یکی از راهکارهای کاهش آمار بیکاری و کسب درآمد برای اقشار مختلف مردم بوده است. این نوع کسب درآمد دارای مزایای بسیاری نسبت به ایجاد اشتغال در صنایع و کارگاه های تولیدی بزرگ بوده و با سرمایه اولیه بسیار ناچیز نسبت به صنایع متوسط و بزرگ، ایجاد شغل می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
یزدان مهر گفت: 50 میلیون تومان وام قرض الحسنه دراز مدت برای ایجاد اشتغال به فرد بهبود یافته اعطا می شود.
کارگران کرمان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۴    
نیک طبع گفت: در رایزنی تامین منابع مالی با صندوق فولاد مقرر شده است تا 1700 نفر از کارگران شرکت زغال سنگ کرمان که شرایط دارند بازنشسته شوند و نیروی جدید آن هم با الویت به کار گیری در بخشهای تولیدی و نه در ستاد انجام شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۵    
طرح های اشتغال محور ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به منظور ایجاد شغل برای 16 هزار نفر رونمایی شد.
شریان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در پاسخ به توییت میرسلیم، سجاد بنابی، معاون وزیر ارتباطات نیز نوشت: خفت؟ ایجاد شغل خفت است یا اظهار نظر سخن گوی دولت؟ اگر استفاده از اینستاگرام یا هر پلتفرم بین المللی خفت است، حضور جناب عالی اینجا چه معنایی دارد؟
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: اجرای تفاهم نامه های تأمین زمین و ایجاد شغل برای ایثارگران که در سفر معاون رییس جمهور و رییس بنیاد به مازندران امضا شد، با جدیت پیگیری می شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۷    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جلسه شورای معاونین بنیاد استان گفت: تفاهم نامه های تأمین زمین و ایجاد شغل برای ایثارگران در سفر معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مازندران با جدیت پیگیری می گردد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای شهر اصفهان گفت: مرکز توانمندسازی بانو امامی برای نخستین بار در کشور با رویکرد ایجاد شغل شایسته آماده بهره برداری است تا در راستای تکریم زنان و جلوگیری از سوءاستفاده های ابزاری از زنانی که دچار مشکلات اجتماعی هستند فعالیت کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: سجاد بنابی، معاون وزیر ارتباطات به توئیت میرسلیم درباره خفت بار بودن استفاده از اینستاگرام واکنش نشان داد. وی در این باره نوشت: خفت؟ ایجاد شغل خفت است یا اظهار نظر سخن گوی دولت؟ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها-بزرگترین مجتمع تولید آلورا در کشور به مساحت حدود دو هکتار در شهرستان مشهد وجود دارد.این مجتمع با بیش از بیست واحد گلخانه برای 40 نفر اشتغال مستقیم و 120 نفر غیر مستقیم ایجاد شغل نموده است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یک سال قبل با هزینه کردن چند میلیارد تومان، اقدام به ایجاد کارگاه تیرچه صنعتی و تولید ورق کرکره یا گالوانیزه کرده است با این امید که با راه اندازی این کارگاه هم برای خودش و هم برای اهالی روستا ایجاد شغل کرده باشد اما متاسفانه گرفتار هزار و یک مشکل در این باره شد .
پیک نکا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: ما به التفاوت ارز بین 700 تا 800 هزار میلیارد تومان است که باید به جیب مردم رفته و مشکلات آن را حل کند و مجلس حتماً این کار را انجام می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خرم آباد در ادامه به تفاهم نامه که با معاون رییس جمهوری مبنی بر ایجاد سه هزار شغل برای فرزندان شهدا و احداث 2500 مسکن برای خانواده شهدا و جانبازان خاطر نشان کرد: متاسفانه کار خاصی در این زمینه انجام نشده و در روی کاغذ است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده ولی فقیه در لرستان با انتقاد از عملی نشدن تفاهم نامه ایجاد شغل و ساخت مسکن خانواده شهدای استان، بر ضرورت تعیین تکلیف کارخانه های تعطیل از سوی دستگاه قضایی تاکید کرد.