دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۱May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایجاد شغل»

نصیر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا، ریموند در مصاحبه با شبکه سی بی اس با اشاره به گزارش اخیر اشتغالزایی در ماه اوریل گفت: این گزارش نشان می دهد که هنوز بسیاری از آمریکایی ها با چالش روبرو هستند. دفتر آمار کار آمریکا در گزارش ماه آوریل (فروردین) خود بسیاری از اقتصاددانان را در ایجاد شغل [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۷:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور با اشاره به سهم میزان سرمایه گذاری ها و ایجاد شغل گفت: طی هشت سال اخیر 25 هزار شغل ایجاد شده است و با مقایسه نرخ بیکاری منطقه آزاد چابهار با شهرستان های همجوار می توان به نقش مهم مناطق آزاد در بحث اشتغالزایی پی برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به ایجاد به ایجاد شغل برای یک هزار و 600 جوان گیلانی در سال جدید گفت: در بخش صنعت 11 و در بخش کشاورزی 13 واحد بزرگ با پیشرفت بیش از 60 درصدشناسایی شده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
گروئی ساردو بیان کرد: این روحیه تلاشگری ایثارگران نشان می دهد که این عزیزان در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید و سرمایه گذاری مخاطرات مختلف را به جان خریده و منافع کشور را بر هر امر دیگری برگزیده اند که این یک ارزش به حساب می آید و قابل تقدیر است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان قزوین گفت: برای تسهیل خدمات رسانی و ایجاد شغل به بهبودیافتگان از اعتیاد پیشنهاد می کنیم این افراد تعاونی تشکیل دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر، میزان اشتغال ایجاد شده در سال 1399 را 217 درصد بیش از تعهدات عنوان کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۵:۳۶    
همه فکر می کنند شتر مال مناطق خشک و بیابانی است ، اما حالا در اطراف دریاچه ارومیه کسی مشغول پرورش این حیوان است که علاوه بر ایجاد شغل برای چند نفر، سال گذشته به عنوان کارآفرین نمونه انتخاب شد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار و رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه گیلان با یادآوری ثبت ایجاد 20 هزار و 446 شغل در سامانه رصد طی سال گذشته، تأکید کرد که به منظور تحقق هدفگذاری انجام شده برای اشتغالزایی در سال جاری، باید تعهد هریک از دستگاه ها با جزئیات میزان تعهد مشخص باشد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بررسی مشاغل ایجاد شده در سال های 93 تا 98 نشان می دهد گرچه در این دوره بازار کار با افزایش ایجاد شغل نسبت به دوره پیشین خود مواجه شده و در این مدت اغلب زنان، متولد دهه 70 و افراد دارای تحصیلات دانشگاهی جذب بازار شغل شده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فعالان صنایع دستی ایرانشهر توانسته با راه اندازی کارگاه سوزن دوزی، به زندگیش رونق بخشید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس صنعت گفت: مهم ترین مشکل بخش صنعت این است که اراده قوی نسبت به صنعتی شدن کشور وجود ندارد؛ در حالی که اگر نظام صنعتی کشور تقویت شود شاهد ایجاد شغل پایدار و امنیت اقتصادی خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت بر اساس فناوری های نوین از اولویت های کمیته امداد خوزستان در سال جاری است .
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فرایند ثبت نام در آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور تا پنجم اردیبهشت ماه ادامه دارد.
گلشن با اشاره به فعالیت های کانون فرهنگی هنری اسوه در عرصه کارآفرینی اظهار کرد: به همت بچه های مسجد برای 50 خانواده ایجاد شغل و درآمدآفرینی کردیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۸    
حمیدرضا ابوطالبی یک جوان دهه هفتادی است که بیکاری این روزهای هم نوعانش به عنوان یک دغدغه سبب شد تا به فکر راه اندازی یک انجمن مردم نهاد با هدف کارآفرینی، کاریابی و آموزش های تخصصی برای افراد جویای کار باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل دبیر مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی اردبیل گفت: هدف این طرح ایجاد شغل برای 2000 نفر در سطح استان اردبیل است که بیش از2800 نفر متقاضی در آن ثبت نام کرده اند.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: یادداشت تحلیلی عباس عبدی در توصیف مصوبه مجلس با عنوان جوانی جمعیت و حمایت از خانواده را بخوانید. هنگامی که به عملکرد این مجلس نگاه می کنیم به کلی از آینده ناامید می شویم ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۶:۵۱    
واکسیناسیون کرونا رایگان یا پولی؟، روان جامعه روی مرز هشدار، ایجاد شغل فرزندآوری، یزدانی تجسم یک رؤیا، شعبده بازی بانک ها و 100 روزی که 3000 روز شد، از مهم ترین عناوین روزنامه های 30 فروردین ماه هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی گفت: افراد جویای کار در روستاها و مناطق عشایری این استان 967 میلیارد و 435 میلیون ریال برای ایجاد شغل های خرد در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی وام گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
قم – ایرنا- رئیس کل زندان های کشور، مهارت آموزی و ایجاد اشتغال برای مددجویان ندامتگاه ها را اولویتی مهم دانست و گفت: سال گذشته بری اولین بار، با ایجاد شغل برای این مددجویان، آمار زندانیان شاغل در ندامتگاه های کشور به 54 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: سال گذشته 697 واحد مسکونی به خانواده های دو معلول استانی واگذار شد که از این تعداد 438 خانوار شهری و 259 خانوار روستایی دارای دو معلول صاحب خانه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رییس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از عقد تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با هدف ایجاد شغل برای مربیان رزمی در آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه 2 هزار و 555 شغل در این منطقه ایجاد شده، گفت: ایجاد شغل در این خطه طی سال های 94 تا 99 با افزایش 192 درصدی همراه بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج از ایجاد 200 هزار شغل در کشور توسط این سازمان خبر داد و گفت: استان گیلان نیز سهمی از این میزان ایجاد شغل برخوردار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت: بر اساس جواز تاسیس صادر شده 2 هزار و 415 نفر اشتغال پیش بینی شده که تاکنون بیش از 800 نفر اشتغال ایجاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۶    
با ایجاد کارگاه های قالی بافی برای زندانیان مراغه شغل ایجاد شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بانویی کارآفرین و نخبه علمی در شهرستان خوسف واقع در استان خراسان جنوبی این روزها با بهره مندی از تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد توانسته نخستین کلینیک دامپزشکی شهرستان محل سکونت خود را راه اندازی کند . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان این که معدنکاری پایان کار نیست و احیا و بازسازی معادن نیز می تواند یکی از راه های درآمد زایی و ایجاد اشتغال و ارز آوری، با عنوان ژئوتوریسم معدنی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تعداد قابل توجهی از صنایع کوچک و بزرگ در سراسر کشور به دلایل متفاوت از جمله بدهی های بانکی، واردات بی رویه محصولات مشابه و... یا به صورت کامل تعطیل شده و یا مدت هاست در رکود به سر می برند. این در حالی است که بحران اشتغال در میان اقشار مختلف به ویژه جوانان به دغدغه ای بزرگ مبدل شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۸    
استفن بارتولوموز منبع: سیدنی مورنینگ هرالد برنامه ای که جو بایدن هفته گذشته برای توسعه زیرساخت ها و ایجاد شغل معرفی کرد بسیار فراتر از نوسازی جاده ها و پل هاست. این برنامه یک تحول رادیکال برای اقتصاد و جامعه آمریکاست ...
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۶    
سوال از آقای عباس عبدی این است که اگر اقدامات بی نظیر دولت دکتر احمدی نژاد به ایجاد شغل در کشور منجر نشده باشد، در دولت مورد حمایت ایشان که به اذعان همه صاحب نظران، رکود، تورم و بیکاری شاخص های برجسته آن محسوب می شود، آیا اجنه و رمالها باعث ایجاد شغل در کشور شدند یا دست کاری در آمارهای رسمی؟!
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۳    
"هنگامی که پول را به کار می اندازید، مشاغل ایجاد می شوند" پایگاه خبری فولاد ایران - مایکل موریس، مدیرعامل وقت شرکت برق اوهایو برای حفاظت از محیط زیست و کاهش آلاینده های نیروگاه ها این جمله را بیان کرد و خواستار ساخت نیروگاههایی با آلایندگی کمتر ضمن ایجاد مشاغل جدید در زمینه توسعه انرژی پاک شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مددجوی ایلامی تنها با یک میلیون تومان سرمایه وارد حوزه تولید شده و توانسته کارگاه خانگی موفقی را راه اندازی کند و ضمن ایجاد شغل برای 4 نفر، به درآمد ماهانه 20 میلیون تومان برسد و اکنون نیازمند حمایت است تا کارگاه را گسترش دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
خلیلیان، وزیر اسبق جهاد کشاورزی درباره مزیت های افزایش تولید ملی اظهار کرد: تولید ایجاد ثروت می کند، چرخه تجارت داخلی و خارجی یک کشور را به حرکت در می آورد، سبب ارزآوری، ایجاد شغل و درآمد خانوارها می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
استانها- ایرنا-رییس جمهوری همزمان با 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی، در ارتباط ویدیو کنفرانسی دستور بهره برداری از پنج طرح صنعتی در استان های فارس، خراسان شمالی، سمنان، قزوین و کرمان را صادر کرد که خودکفایی در تولید، ارزآوری برای کشور و ایجاد شغل برای یک هزار و 290 نفر دستاورد افتتاح این طرح هاست.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
اولویت ما توجه به معیشت از طریق حمایت از تولید به منظور ایجاد شغل برای جوانان بوده است. استاندار همدان در نخستین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال 1400، گفت: به تاسی از منویات رهبر معظم انقلاب و دولت تدبیر و امید، اولویت ما توجه به معیشت مردم از طریق حمایت از تولید ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزیر دولت اصلاحات، سهیم دانستن اصلاح طلبان را در کارنامه حسن روحانی و اوضاع فعلی کشور سیاسی کاری می داند، اما در عین حال معتقد است: طبیعی است که وعده های روحانی محقق نشد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : پزشکیان گفت: مجلس با شعار اینکه ما مشکلات را حل می کنیم، آمد. یک سال هم گذشت، آیا حل شد؟ قوانینی که نوشتیم مشکلات را حل کرد؟ نه! برای اینکه با شعار دادن مشکل حل نمی شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اولویت اول کشور ایجاد شغل به هر قیمتی است، قیمت آن تعیین نشده است. همانطور که قیمت تولید تعیین نشده است. می گویند تولید کنید، حالا اینکه قیمت تمام شده آن چقدر باشد، اثرات ظاهری آن چه باشد، رقابتی باشد یا نباشد، مهم نیست.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت گوگل امسال هفت میلیارد دلار در دفاتر و دیتاسنترهای سراسر آمریکا سرمایه گذاری خواهد کرد که کمتر از 10 میلیارد دلار در سال 2020 خواهد بود و 10 هزار شغل تمام وقت ایجاد می کند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
تولید 30 هزار تن گوشت قرمز و 233 هزار تن شیر از جمله دستاوردهای طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام است. مدیرعامل بنیاد برکت با اعلام این خبر تاکید کرد: طرح های اشتغال زایی اجتماع محور اجرا شده در مناطق محروم و روستایی علاوه بر ایجاد شغل برای 300 هزار متقاضی اشتغال ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری امروزه داشتن شغل آزادانه، بدون تبعیض و با رعایت قانون از مهم ترین حقوق شهروندی در جامعه محسوب می شود و هیچ فردی نباید به بهانه های مختلف قومیتی، مذهبی، جنسیتی و .. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۰:۲۳    
علیرضا محفوظی هر جا سخن از حقوق عمومی است، جای پای دولت در آن دیده می شود. سخن گفتن از دولت و اندیشیدن پیرامون آن نه کهنگی دارد و نه تمام شدنی است و پیوسته می تواند همچون پدیده ای جدید و نوین مورد مداقه علمی قرار گیرد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۹    
برای کسب درآمد و ایجاد شغل الزاما همیشه نیاز به سرمایه زیاد و یا داشتن دفتر کار، مغازه یا کارگاه نیست و می توان با یک دستگاه برش و حکاکی لیزری کوچک، کسب و کاری در خانه ایجاد نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
چرخ اقتصاد هرکجا که بچرخد خوب است؛ چه برسد زمانی که با ایجاد شغل برای هر یک نفر امید، انگیزه و نشاط را برای یک خانواده از قشر آسیب پذیر فراهم کند، چرخ مریض احواله اقتصاد آن طرف دیوارهای سنگی و بی روح که بچرخد احوال خیلی ها را خوب می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۳:۲۶    
سرویس سبک زندگی جوان آنلاین: 1) در زمینه اقتصاد فعالیت های زیادی شده و باارزش هم هست؛ اما مسئله اشتغال، تورم، فرهنگ کار وساعات مفید کار حل نشده است. فرهنگ کار باید در کشور یک طوری باشد که مردم کار را عبادت بدانند؛ هر یک ساعت کار را با شوق بیفزایند در مدت و مقدار کاری که انجام می دهند ...
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: در جریان این طرح برای 212نفر شرایط استخدام و ایجاد شغل پایدار فراهم شده که دارای مدرک لیسانس و بالاتر هستند و با اجرای طرح +زندگی هر 150 خانوار یک مددکار دارد.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۲:۰۶    
تیم بوند، شریک و مدیر سهام داری شرکت سرمایه اودی (یا به انگلیسی Odey Asset management) بر این باور است که بیت کوین قادر است از ایجاد اشتغال برای جامعه به صورت تاثیرگذاری جلوگیری کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۷    
استاندار کرمانشاه گفت: جذب سرمایه های بخش خصوصی راهکار اصلی ایجاد شغل است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ آموزش شناسایی منطقه و بوم کسب وکار جزو آموزش های ابتدایی است که گروه ها با شناسایی شرایط منطقه موظف به ایجاد شغل هستند.