چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۲:۴۰Oct 2020 21

جدیدترین‌های «ایجاد شغل»

قلم نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
از جمله دلائل اهمیت این نواحی تاثیر آنها در تقویت شهرها برای ایجاد شغل های سازگار با نیروهای متغیر اقتصادی و بهبود اقتصاد شهری، حمایت از کارآفرینان با ایجاد فضا، تسهیلات و کاهش هزینه های تکنولوژی ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: 70 پروانه معدنی در بخش های اکتشاف و بهره برداری از ابتدای سال جاری تا کنون در این استان صادر شده که موجب ایجاد شغل برای 131 نفر شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سارا جعفرزاده کرونا که آمد بیشتر کسب و کارها کساد شد و عده زیادی بیکار شدند. شرایط اقتصادی وخیم فشار زیادی بر مردم وارد کرده است. یکی از مشاغلی که از شرایط کرونا تأثیر پذیرفت، بنگاه های کوچک و بزرگ اقتصادی و مراکز تولیدی بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۵    
طبق قانون ادارات موظف به ایجاد شغل برای کم توانان جسمی از جمله نابینایان هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 151طرح با 90 میلیارد تومان اعتبار با هدف ایجاد شغل در راستای نیازهای ضروری مردم این شهرستان مصوب شد و به زودی اجرا می شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران خاطر نشان کرد: متاسفانه فضای کسب و کار که باید عامل ایجاد اشتغال باشد تبدیل به ضد خود شده است، یعنی فضای کسب و کار در ایران مانع ایجاد شغل شده است. به عبارت دیگر حکمرانی بد همچون سدی در برابر ایجاد اشتغال عمل نموده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۳    
عبدالملکی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال جاری برنامه ایجاد شغل برای 200 هزار نفر در کشور را در دستور کار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: با هزینه بیش از 1000 میلیارد تومان، بزرگترین کارخانه تولید MDF کشور در شهرستان نمین احداث می شود.
برنامه شکلات تلخ به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی این هفته ( سه شنبه 22 مهرماه ) به بررسی و تحلیل شناخت مسیرهای ساماندهی زندگی کودکان کار می پردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به توسعه زیرساخت های این محدوده در راستای فراهم شدن شرایط برای سرمایه گذاران، گفت: از ابتداری سال تاکنون 30 قرارداد سرمایه گذاری در این منطقه منعقد شد که 300 ایجاد شغل را به همراه داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عزیزی بیان کرد: اهمیت توجه به اشتغال جوانان، موضوع توجه به جوانان کمتر برخوردار مناطق شهری و روستایی است و می بایست با ایجاد زنجیره مهارتی و دانش بنیان، بیشترین بازدهی را در جذب بهینه منابع و ایجاد شغل جوانان دنبال کنیم .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: راهبرد سازمان منطقه آزاد انزلی در حوزه اشتغالزایی مبتنی بر ایجاد شغل در قالب پروژه های بزرگ صنعتی و همچنین حمایت و توسعه مشاغل خرد با رویکرد توانمندسازی جوامع محلی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۶    
متقاضیان دریافت تسهیلات برای طرح های اشتغال زایی که در راستای تفاهم نامه بین مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و استاندار خراسان جنوبی برای دریافت تسهیلات اقدام کردند، از مشکلات در دریافت وام می گویند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی اعلام کرد: 865 میلیارد و 210 میلیون ریال تسهیلات برای ایجاد شغل های خرد به افراد جویای کار در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - تفاهم نامه ساخت هزار خانه و ایجاد هزار فرصت شغلی برای خانواده ایثارگران گلستان امروز سه شنبه بین معاون رییس جمهوری و استاندار گلستان امضا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۲    
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری آیت الله مروج (ره) گفت: گروه جهادی این کانون در یک حرکت فرهنگی برای یک معلول جسمی با تامین اسباب کار زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل معرق کاری را برای ایشان فراهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مسیر تولیدی کارخانه ظروف یک بار مصرف متناسب با استانداردهای اروپا در حالی به حاشیه رانده شده است که مدیر این مجموعه تولیدی معتقد است که می تواند با دریافت تسهیلات سه میلیارد تومانی برای 15 نفر ایجاد شغل کند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال کمیته امداد استان قم گفت: با پایان اعتبارات و منابع کمیته امداد، باقی مانده متقاضیان مشاغل خانگی به سمت اداره کار هدایت می شوند. مهرداد مصلح در گفت وگو با ایسنا ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۲    
سرهنگ صادق پور گفت: بسیج سازندگی تا این لحظه از سال موفق به اتمام 60 پروژه عمرانی شده است که تکمیل و تحویل 3 خانه به محرومین تنها بخشی از آن می باشد. بسیج سازندگی تا پایان سال 130 پروژه عمرانی دیگر را به اتمام خواهد رساند که ساخت 9 خانه برای مددجویان بهزیستی بخشی از این اقدام می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۶    
تفاهم نامه های تامین زمین برای ساخت 1500 واحدمسکونی، ایجاد 1500 شغل برای خانواده های معظم شهدا وایثارگران همچنین ساماندهی مزار متبرک 650 شهید استان اردبیل به امضا رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید نصیر حسینی در دیدار با مدیرکل و معاونین میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از زحمات برای توسعه گردشگری و تولید سرمایه قدردانی کرد و گفت: گردشگری ظرفیت خوبی برای ایجاد شغل و درآمد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۲۸    
کارآفرین خلاق با پشتکار و تلاش توانست با اولین سیستم توزیع منظم از مزرعه تا سفره مصرف، شغل مستقیم ایجاد کند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تاکنون 34 روستای خوزستان زیر پوشش طرح های روستاهای بدون بیکار و محصول محور قرار گرفته اند. به گزارش تابا ، مدیر صندوق کار آفرینی امید خوزستان گفت : این روستاها در شهرستان های دزفول ، ایذه ، اندیمشک ، رامهرمز ، رامشیر ، خرمشهر ، دشت آزادگان ، کارون و اهواز قرار دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرماندار گمیشان گفت: از ابتدای سال تاکنون اشتغال 355 نفر در سامانه رصد به ثبت رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی به منظور ایجاد شغل برای مددجویان این نهاد امضاء شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بجنورد گفت: توانمندسازی افراد معتاد با هدف ایجاد شغل پایدار پس از ترک اعتیاد در دستور کار ناحیه مقاومت بسیج بجنورد است.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام برای رویداد ملی چرخ برکت با هدف تولید 5 میلیون دست پوشاک و ایجاد 2 هزار شغل فراخوان داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران ؛سعید اوحدی در جلسه امضای تفاهم نامه تامین مسکن و ایجاد شغل خانواده شهدا و ایثارگران افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا شهدا و ایثارگران و جانبازان نیاز نیست به مراکز درمانی مراجعه کنند بلکه تزریق واکسن در منازل آنان به صورت رایگان صورت می گیرد. ...
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عماد تشکری گفت: تعاون سرمایه های خرد افراد را تبدیل به سرمایه ای کلان کرده و در نهایت موجب راه اندازی مشاغل در زمینه های مختلف می شود و به تبع آن باعث ایجاد شغل به ویژه برای جوانان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۰    
نیم صفحه اول روزنامه های امروز 27 شهریور 1399 استان کرمان را در سایت باشگاه خبرنگاران جوان ببینید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۱۷    
سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره گفت: 40 درصد اعتبارات از محل تسهیلات پایدار روستایی و اشتغال فراگیر برای ایجاد شغل جوانان 18 تا 35 سال شهرستان اختصاص یافته که نتایج خوبی نیز بدنبال داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۵    
رضایی تالشی از ایجاد شغل پهپادی برای مددجویان و آموزش ایشان جهت اشتغال با فناوری نوین پهپاد در راستای توسعه کشاورزی هوشمند خبر داد و گفت: برای تحقق این مهم تاکنون سه دوره آموزش خلبانی برای مددجویان امداد برگزار شده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور سرمایه گذاری جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری، از پرداخت تسهیلات برای تولید و اشتغال در بخش کشاورزی این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی "ملاحسن" در شهرستان مانه و سملقان یکی از روستاهایی است که در آن بیکاری معنا ندارد و حتی این روستا سبب ایجاد شغل در روستاهای اطراف شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از ایجاد صندوق ضمانت وام اشتغال برای زنان سرپرست خانوار خبر داد و گفت: این صندوق باهدف حمایت از زنان سرپرست خانوار که توانایی ایجاد شغل را داشته اما مشکل ضمانت دارند، شکل گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
کویت از لحاظ میزان ذخایر ارزی در رتبه چهارم جهان قرار دارد، اما برخی کارشناسان هشدار می دهد که بدون متنوع سازی اقتصاد و ایجاد شغل در بخش خصوصی، ذخایر صندوق ثروت ملی کویت ظرف 15 تا 20 سال به اتمام می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۰    
قم - اخوان علوی، رئیس پارک علم و فناوری استان قم گفت: هزینه اشتغال زایی در حوزه فناوری مقرون به صرفه و زود بازده تر از سایر بخش های سرمایه گذاری است.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اصغر نورالله زاده روز پنجشنبه در بازدید از طرح های گلخانه ای شهرستان عجب شیر افزود: هزینه های ایجاد شغل در کشور بالاست و بهترین و زودبازده ترین بخشی که بتوان از طریق آن اشتغال بیشتری ایجاد کرد حمایت از کسب و کارهای خرد و کوچک است. وی گفت: محصولات و صنایع دستی خوبی در روستاها تولید می شود [...]
مدیرعامل شستا در سفر به استان سیستان و بلوچستان از تلاش برای ایجاد اشتغال یک هزار نفر در صنایع مس سیستان و بلوچستان خبر داد.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت : رفع فاصله های نگران کننده طبقاتی، برطرف کردن فقر، ایجاد شغل و درآمد پایدار و تأمین رفاه برای مردم از آرمان هایی است که همواره دنبال کرده ایم البته تا رسیدن به نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت : تعاونی ها در ایجاد فرصت های شغلی قطعاً تأثیر گذارند و می توانند گره ای از مشکلات جوانان در زمینه ایجاد شغل را باز کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۱    
موهبتی درآیین افتتاح مدرسه شهدای ایران خودرو که در مجتمع آموزشی و پرورشی حیات طیبه ناحیه یک زاهدان برگزار شد، گفت : آینده دانش آموزان فقط در قالب ایجاد شغل دولتی رقم نمی خورد و مهارت آموزی و فراهم نمودن زمینه اشتغال زایی و کارآفرینی برای آنها بیش از پیش ضرورت دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جهاد دانشگاهی در ایجاد رشته های شغلی نوآورانه موفق عمل کرده است و این تجربه باید در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی پیاده سازی شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس در کارگروه اقتصادی ، اشتغال و سرمایه گذاری استان گفت: رعایت اولویت در ایجاد اشتغال برای فرزندان شهدا و ایثارگران با جدیت در دستور کار قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با اشاره به اینکه نیاز است نگرش به ایجاد شغل در استان تغییر کند، گفت: در ایلام تنها اشتغال اداری را شغل به حساب می آورند که نگرش ها در این خصوص باید تغییر کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
محمدعلی زلفی گل اعتقاد دارد امکان به کارگیری نخبگان در داخل کشور وجود ندارد و آنها نمی توانند شغلی برای خود متصور شوند. به همین دلیل است که مهاجرت این طیف، تبدیل به ویژگی فرهنگی شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام، گفت: 9.5 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال برای این شهرستان اختصاص یافته که حدود سه میلیارد تومان بیشتر از اعتبارات سال گذشته این شهرستان است. ...
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند امروز ( شنبه 15 شهریور) در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ، مهمترین وظیفه مدیران را تلاش برای ایجاد اشتغال جوانان به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی عنوان کرد و اظهار داشت ...
یک فعال تعاونی با تاکید بر افزایش سهم تعاون در اقتصاد ملی، اجرای کامل سیاستهای اصل 44 و اعمال مشوق های پیش بینی شده برای بخش تعاون را خواستار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۸:۰۳    
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: آمادگی داریم برای افرادی که قصد دارند از حاشیه نشینی به روستای محل زندگی خود بازگردند، شغل ایجاد کنیم.