سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۱۸:۲۷Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایجاد شغل»

وزارت امور خارجه   ۱۰ ساعت پیش    
دولت هند برای افزایش ظرفیت بنادر، سرمایه بزرگی در چارچوب #171چشم انداز 2030 دریایی هند#187 برنامه ریزی کرده است. مطابق چشم انداز 2030 دریایی هند، مجموعا می بایست 33.3 تا 38 ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۳    
آشام فرمانده پایگاه بسیج ام ابیها (س) مسجد امام خمینی (ره) محله مهر آباد شهر ایلام گفت :ایجاد 6 صندوق قرض الحسنه مردم یار و اشتغال زا در راستای ایجاد اشتغال توانسته در حل مشکلات مردم نقش مهمی داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یک نظرسنجی تجاری نشان داد سرعت ایجاد شغل در هند طی بیش از 18 سال گذشته به بالاترین حد خود رسیده است و فعالیت های تجاری در این کشور از ماه می و به لطف دستاوردهای تولید و خدمات با سرعت بیشتری گسترش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما باید قانون هدفمندی یارانه ها را اجرا کنیم. ما درباره گاز و برق هم کاری نداریم در حوزه مصرف به همه خانوارها این کارت انرژی اختصاص داده می شود و 5 میلیارد دلار سالانه از قاچاق انرژی جلوگیری می شود. و باعث ایجاد شغل خواهد شد.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۲    
با داده های طرح آمارگیری نیروی کار و آرشیو تاریخی دفتر اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه می توان خالص ایجاد شغل جدید برای دولت های مختلف را مقایسه کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۱    
با داده های طرح آمارگیری نیروی کار و آرشیو تاریخی دفتر اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه می توان خالص ایجاد شغل جدید برای دولت های مختلف را مقایسه کرد. بر این اساس دولت سید محمد خاتمی و وزیرش پزشکیان بهترین عملکرد تاریخ را از سال 1335 تا به امروز را داشته است ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان یا همان شرکت های متمرکز بر دانش به آن دسته از شرکت هایی گفته می شود که دارای ارزش هایی هستند که بر اساس دانش و فناوری اطلاعات بنا شده اند و در دسته بندی های مختلفی ایجاد شغل می کنند.
فوت وفن   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۱:۱۶    
بر اساس گزارش WTTC، در سال 2023 میلادی، فعالیت گردشگری در عربستان سعودی بیش از 32 درصد افزایش پیدا کرده و به 444.3 میلیارد ریال سعودی یا 114 میلیارد یورو رسیده است که 11.5 درصد به تولید ناخالص داخلی این کشور کمک کرده است. این ارقام نشان دهنده افزایش 30 درصدی نسبت به رکورد قبلی این کشور است ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۶    
در دنیای امروز، بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای کسب درآمد و ایجاد شغل برای خود هستند. یکی از گزینه های جذاب در این میان، راه اندازی کارگاه های تولیدی زودبازده است. این کارگاه ها با نیاز به سرمایه کم و بازدهی سریع، فرصتی مناسب برای افراد با ایده های خلاق و تمایل به کارآفرینی فراهم می کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: در سه سال گذشته نه تنها به تعهد خود در حوزه اشتغال عمل کردیم بلکه 50 درصد هم بیشتر بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب کشور گفت: در نقشه راه آب، اصلاح الگوی مصرف آب مورد تأکید قرار گرفته چراکه نقشه راه، مرتفع کننده ناترازی آبی کشور است و تضمین می کند آب عامل محدودیت ایجاد شغل و سرمایه برای ایرانی نباشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۲:۵۸    
سعید جلیلی، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در اولین مناظره انتخاباتی: صادرات و ارزآوری باید به عنوان ماموریت برای تک تک دستگاه ها تعریف شود ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج (پانا) - یکی از کارشناسان جهاد کشاورزی کرج گفت جهاد کشاورزی به معنای تدوام شیوه های مناسب و استفاده از فناوری های نوین توسعه کشاورزی و دامی متناسب با شرایط اقلیمی و جغرافیایی کشور است که باعث ایجاد شغل های خوبی برای جوانان می شود .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: 13 طرح کشاورزی با صرف هزار و 625 میلیارد ریال در خوزستان اجرا و زمینه اشتغال مستقیم 755 و غیرمستقیم هزار و 137 نفر را فراهم کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست اداره کل توسعه کارآفرینی و اشتغال جهاد دانشگاهی از تعیین ردیف بودجه خاص اشتغال برای نخستین بار در این نهاد خبر داد وگفت: بر اساس پیش بینی ها بیش از600 میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال ازسوی دستگاه های متولی در اختیار جهاد دانشگاهی قرار می گیرد تا اشتغال های خرد و خانگی رونق ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یک فعال حوزه دانشجویی در گفتگویی، با بیان اینکه ایجاد شغل و کاهش بیکاری یکی از مهم ترین مطالبات مردم از رئیس جمهور آینده است، اظهار کرد: بیکاری نه تنها تأثیرات اقتصادی منفی دارد، بلکه به مشکلات اجتماعی و روانی نیز منجر می شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۷:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: می خواهید رای بیاورید، لازم است که یک دو جین وعده بدهید. وعده های رنگارنگ همچون توزیع گوشت و یارانه و ساخت مسکن و ایجاد شغل و افزایش سرعت اینترنت و درست کردن بورس در سه روز و تک رقمی کردن تورم و ده ها مورد ریز و درشت بدهید. بعد از رای گرفتن هم کسی نیست حساب کشی کند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۵۶    
جلیلی نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در بین مردم بیرجند گفت: دانشگاه باید برای دانشجوی خودش بتواند ایجاد شغل کند و موجب صادرات و ارزآوری در کشور شود. این برنامه می خواهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۴۰    
جلیلی نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در بین مردم بیرجند گفت: دانشگاه باید برای دانشجوی خودش بتواند ایجاد شغل کند و موجب صادرات و ارزآوری در کشور شود. این برنامه می خواهد. منبع: دانشجو
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان به ذائقه و اشتیاق جوانان برای ایجاد شغل های مدرن و به روز اشاره کرد و اظهار داشت: مسیر رشد و توسعه و اصلاح اشتغالزایی از این دید جوانان منشاء می گیرد و باید راهبرد توسعه بر اساس این نوع تفکر برای کارآفرینی استوار شود.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جدیدترین اظهاراتش مدعی شد که وعده ایجاد شغل برای یک میلیون نفر محقق شده است. / قدس آنلاین
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هشتمین جلسه شورای عالی اشتغال: نرخ بیکاری نیز به هشت و یک دهم رسیده است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: سخنگوی صنعت آب کشور با بیان اینکه در اثر تغییرات اقلیم، حجم آب در اختیار کشور 30 درصد کمتر شده است. گفت: برای رفع این ناترازی ها، نقشه راه آب طراحی شده تا ایجاد شغل و سرمایه ایرانی را بدون کمبود آب تضمین کند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیرکل صداوسیمای استان با مدیرکل بهزیستی استان دیدار و گفت و گو کرد. دکترآل امین مدیرکل شبکه اشراق تصریح کرد: شناخت استعدادها، حرفه آموزی و ایجاد شغل و درآمد ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهدی دوستی استاندار هرمزگان، صبح جمعه 18خردادماه، با همراهی مدیران صمت و جهادکشاورزی از روند احیاء کارخانه های راکد بندرعباس بازدیدکرد. ...
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز ، مهدی دوستی با همراهی مدیران صمت و جهاد کشاورزی هرمزگان از روند احیا کارخانه های راکد بندرعباس بازدید کرد. دوستی تسریع در احیا کارخانه های راکد را مهم برشمرد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۱۹    
در دو ماهه اول امسال برای 977 نفر در بخش صنعت آذربایجان غربی شغل ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- کمبود کمباین در روزهای اوج برداشت گندم در سال پربرکت خوشه های طلایی این محصول، موجب ایجاد شغل جدید دلالی برای تعیین زمان درو در گلستان شده و در نهایت هم هزینه کشت و کار را برای صاحبان زمین های کشاورزی بالا برده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در جمع توان یابان، توجه به نیازهای این قشر به ویژه مناسب سازی محیط شهری، توجه به موضوع درمان و اشتغال را بسیار مهم و ضروری دانست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار رزن گفت: 11 واحد راکد در این شهرستان داشتیم که از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون، هشت واحد فعال و به چرخه تولید بازگشت که زمینه ایجاد شغل برای 206 نفر را فراهم کرده است.
نوذرشبرنگ مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی کهگیلویه بویراحمد: کسب و کارهای خانگی یکی از مهمترین و کارآمد ترین روش ها برای توسعه کسب کارهای خرد است.
سینا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۰:۰۲    
آرین کربلائی: صحنه فرهنگی مراکش به لطف پروژه جدید 600 هزار یورویی که اتحادیه اروپا و فدراسیون صنایع فرهنگی و خلاق امضا کردند، در حال تبدیل شدن به یک گلوله در حال بزرگ شدن است ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: به طور کلی دولت خوب از همکاری سازمان های دولتی بخش خصوصی و نهاد های مردمی تشکیل می شو د و بر کاهش فقر ایجاد شغل رفاه رشد و توسعه تاکید دارد.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید احمد رسولی نژاد معاون وزیر دولت نهم و دهم بعد از ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۳    
همواره در هر اقتصادی یکی از موضوعاتی که به عنوان شاخص عملکرد مدیران مورد ارزیابی می گیرد، وضعیت بیکاری و توانایی در ایجاد شغل است. در سال های گذشته معضل بیکاری جوانان و نبود شغل مناسب به یکی از چالش های اصلی کشور مبدل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی سیب و سوران گفت: باهمکاری اداره کل فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان و با هدف ایجاد شغل و درآمدزایی به کارگران سیب و سورانی بیش از 20 رشته مهارتی آموزش داده خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۰    
بانوی کار آفرین کامیارانی با راه اندازی یک کارگاه تولیدی علاوه بر خود برای چند نفر دیگر هم ایجاد شغل کرده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
یکی از اقدامات دولت سیزدهم برای ایجاد اشتغال و رونق تولید نهضت ملی احیا و راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و غیرفعال یا افزایش ظرفیت تولید، رفع مشکلات و اعطای تسهیلات است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه آموزش های جهاددانشگاهی را اشتغال محور دانست و افزود: در تلاش هستیم هر آموزشی که در این سازمان ارائه می شود، در نهایت به ایجاد شغل منجر شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه صنایع دستی یک معیشت عزت آفرین است، گفت: در برخی استان ها موفق شدیم در حوزه زنان بدسرپرست، زندان ها یا پادگان ها صنایع دستی را به عنوان یک مهارت برای ایجاد شغل پایدار آموزش دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار رشتخوار گفت: به متقاضیانی که توانایی ایجاد شغل داشته باشند، تسهیلات واگذار می کنیم.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، از کسب رتبه دوم استان در ایجاد فرصت شغلی ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی خبر داد و گفت: با اقدامات انجام شده و همکاری دستگاه های اجرایی، در سال 1402 استان سمنان توانست رتبه دوم کشوری را در ایجاد شغل برای فارغ التحصیلان دانشگاهی به خود اختصاص دهد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین مشکلات شهر و عامل تأثیرگذار در ایجاد دیگر آسیب های اجتماعی، بیکاری است. بالا بردن توانمندی اقتصادی و ایجاد شغل برای ساکنان به رفع محرومیت و حل بسیاری از مشکلات آن ها کمک می کند ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: بنگاه ها موتور اصلی تحرک اقتصاد و ایجاد شغل هستند؛ اما بنا به دلایلی از کار افتاده اند. دوام و بقای یک کشور نیازمند رشد اقتصاد است و اگر سیلندرهای اقتصاد به درستی کار نکنند، رشدی اتفاق نمی افتد ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۲    
مرکز مشاوره شغلی و کاریابی بازار کار جهاد دانشگاهی واحد الزهرا(س) با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارجویان شهر تهران ثبت نام می کند. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قم گفت: آب مورد نیاز برای ایجاد هر شغل در بخش صنعت حدود 450 متر مکعب است در حالیکه این رقم در بخش کشاورزی 21 هزار و 65 متر مکعب است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه حمایت از کارگاه های زود بازده و مشاغل خانگی یکی از راه های ایجاد شغل و رفع بیکاری می باشد گفت :سال گذشته با توجه به اعتبارات تخصیص یافته مبلغ 125 میلیارد و 315 میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور، عضو هیات علمی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با اشاره به اهمیت کارآفرینی و ایجاد شغل در جوامع روستایی به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی، گفت: پرورش نژادهای اصلاح شده مرغ بومی با توجه به مزایایی که دارد ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شهرک های صنعتی ایلام گفت : کارگاه های اشتغال زندانیان به صورت روزانه در حال فعالیت هستند و زمینه ایجاد شغل را برای 30 درصد از زندانیان فراهم آورده است.