یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۱۴Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکلات اجتماعی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۰۵    
دبیر تبیین مواضع بسیج دانشجویی البرز گفت: با توجه به حضور زندانیانی از دیگر نقاط کشور در زندان های کرج، محلات حاشیه ای در اطراف زندان های شهر ایجاد شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - رئیس پلیس اطلاعات و امنیت هرمزگان گفت: مخالف کتمان هستیم اما رسانه ها باید مشکلات اجتماعی را پیگیری و از مسئولین مطالبه کنند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
جعفرپور اظهار کرد: مأموریت جدید بسیج اساتید حل معضلات اجتماعی است تا دانشگاه بتواند در حل مشکلات اجتماعی با رویکرد علمی به خوبی نقش آفرینی کند، لذا از اساتید بسیجی خواسته ایم نظام مسائل شهری، استانی و ملی ایجاد و با توجه به گرایش و رشته و تخصصی که دارند، به حل این معضلات ورود پیدا کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ شریعتی، با بیان اینکه ریشه اصلی مشکلات اجتماعی دوری از فرهنگ اسلامی است، گفت: استانداری طرح تحکیم بنیان خانواده را در دستور کار خود داده که امیدواریم با همکاری مشترک مدیریت حوزه علمیه خواهران خوزستان، گامی در راستای تحکیم بنیان خانواده و تقویت موقعیت زنان مطابق با سنن اسلامی، برداریم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۱۲    
قاسم پور، رئیس فراکسیون زنان مجلس عنوان داشت که ، رشد جمعیت به زیر یک درصد رسیده است. مشکلات اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی دلایل کاهش فرزندآوری است و طرح جوانی جمعیت در مجلس در حال بررسی است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تسویه حساب سیاسی در زمانی که کشور گرفتار مشکلات روزافزون است، معنایی جز استفاده از تریبون مردمی برای منافع شخصی و گروهی ندارد. مشکلات اجتماعی و اقتصادی کشور هرروز بیشتر می شود اما ایجاد چالش های روزافزون برای کشور با دعوای داخلی، راه حل این مشکلات نیست ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: مشکلات اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی دلایل کاهش فرزندآوری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۰۲    
جلال در داستان نویسی، انعکاس واقعیت ها و مشکلات اجتماعی را،فدای تصویرسازی های هنری و ادبی و روایت داستانی نکرده و البته این به معنای آن نیست که از تصویرسازی و روایت، غفلت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مشکلات اقتصادی و اجتماعی فقط از راه تخصص علم اقتصاد و اجتماعی حل نمی شود بلکه باید فرهنگ جوامع اصلاح شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: بسیج زیباترین جلوه مشارکت مردم در حل پیچیده ترین مشکلات اجتماعی است که امام راحل (ره) با نگاه و درک بسیط خویش آن را بنیان نهادند.
تبیان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۴    
برنامه ی طنز حرفشم نزن پخش شده از شبکه افق سیما برنامه ای است که با زبان طنز مشکلات اجتماعی را بازگو می کند این قسمت به بازار عجیب خودرو پرداخته است.
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۵۶    
به گزارش سرویس ترجمه ردنا ( ادیان نیوز )، به نقل از crux ، خوزه آدوینکولا یکی از 13 کاردینال جدیدی که توسط پاپ منصوب شده اند، گفت: معتقدم حقوق بشر در فعالیت ها و ماموریت کلیسا نقش کلیدی دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه کتاب به انسان قدرت فکر کردن می دهد، گفت: دلیل بسیاری از ناهنجاری ها و مشکلات اجتماعی که اتفاقا عموم ما از وجود آنها گلایمندیم به این دلیل است که اهل مطالعه نیستیم.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۱    
دومین جلسه شورای زکات استان در سال 99 باهدف برنامه ریزی و ارائه پیشنهاد برای ترویج و فرهنگ سازی فریضه زکات در جهت کاهش آسیب های اجتماعی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و اعضای شورای زکات در دفتر امام جمعه شهرستان بندرعباس برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی استاندار اصفهان گفت: مردم مسئولان خود را انتخاب می کنند و در آن همه از مشارکت های جامعه استفاده می کنند. اگر یک پل ارتباطی با مردم داشته باشیم می توانیم اوضاع اجتماع را رو به بهبودی ببریم.
عطنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۰    
به گزارش عطنا ، نشست نوورودی های دانشکدۀ حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی روز سه شنبه 27 آبان ماه به صورت برخط برگزار شد. در ابتدای نشست پیام تصویری دکتر حسین سلیمی ریاست دانشگاه علامه طباطبایی پخش شد که ضمن خیر مقدم به دانشجویان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - مسائل جمعیتی و مشکلات اجتماعی ایران و روسیه توسط جامعه شناسان جوان در دومین روز همایش جامعه شناسی دو کشور بررسی شد.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: حقوقدان و وکیل دادگستری گفت: مهریه یک سند حقوقی لازم الاجرا است و اینکه بگوییم زوجه تحت حمایت قانون قرار دارد و زوج به دلیل عدم تمکن مالی زندانی نمی شود در تناقض با اصول حقوقی حاکم بر اسناد لازم الاجرا است در حالیکه قانون باید فصل الخطاب باشد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۴    
تهران (پانا) - غلامعلی عنایت مهر، معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه 11 گفت برنامه های هفته مبارزه با اعتیاد و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در فضای مجازی در حال برگزاری است. ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: بانک ها نقش مؤثر و تعیین کننده ای در حمایت از صنعت و همچنین جهش ورونق تولید دارند و می توانند از این طریق، بخشی از مشکلات اجتماعی را حل کنند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تبدیل روستا های در حال توسعه و الحاق آن ها به شهر های نزدیک یکی از سیاست های دولت برای کاهش مشکلات اجتماعی بوده که اجرای آن در همدان آنطور که باید، خوب از آب درنیامده است!
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران با بیان اینکه مشکلات اجتماعی با استمرار شیوع ویروس کرونا و حتی پس از آن مشهودتر می شوند، گفت: امروز باید حمایت از گروه های آسیب پذیر از جمله کودکان کار در اولویت قرار گیرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خراسان شمالی - معاون تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تشکل های دینی ضمن فعالیت های مذهبی در حل مشکلات معیشتی و اجتماعی فراجناحی و مسؤولانه عمل می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۴:۲۳    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری کارگروه ها، شوراها و ستادهای متعددی برای حل معضلات و مشکلات در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در طول دهه های اخیر تشکیل شده است، اما به نظر می رسد خروجی جلسات این کارگروه ها و شوراها تاثیر چندانی در روند کاهش معضلات نداشته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۸    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: با تعلیم وتربیت صحیح می توان با بسیاری از مشکلاتی که در جامعه ما وجود دارد به صورت ریشه ای مقابله کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۳    
گروه استان ها- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به نقش مهم سران طوایف، گفت: مسائل و مشکلات اجتماعی سیستان و بلوچستان با نفوذ بزرگان طوایف حل شدنی است.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۱۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر جلسه پیگیری رفع موانع و مشکلات پروژه گاز رسانی به روستاهای پیشکوه به ریاست آقای صفری فرماندار فریدونشهر و با حضورآقای مهندس فشارکی رئیس اجرای طرح های گاز رسانی استان اصفهان و کارشناسان مربوطه در محل دفتر فرماندار برگزار شد ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تله فیلم گُوگری به تهیه کنندگی مرتضی رحیمی و کارگردانی علی اسیوند در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، داستان تله فیلم گُوگری درباره زندگی دو جوان به نام های بردین با اصالت بختیاری و آراز با اصالت قشقایی است که هر دو تحصیل کرده و برای پیدا کردن شغل و ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۳    
قیمت خودرو در حال سقوط/ مشکلات اجتماعی طرح های راه سازی برطرف شود، عناوین مهم روزنامه های امروز 19 آبان در چهارمحال و بختیاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه 12 پیمانکار مرتبط با طرح های عمرانی راه سازی در استان با مشکلات اجتماعی مواجه هستند، گفت: مشکلات اجتماعی طرح های راه سازی با همکاری دستگاه های اجرایی برطرف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون دادستان چهارمحال و بختیاری گفت: پرونده های مربوط به مشکلات اجتماعی ایجاد شده در زمینه احداث جاده ها، به صورت فوق العاده و خارج از نوبت رسیدگی می شوند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۶    
حجت الاسلام هادی سروش با تأکید بر اینکه اگر در یک کشور سوءمدیریت وجود داشته باشد منجر به ظلم و مشکلات اجتماعی خواهد شد، بیان کرد: آنچه در این شرایط مهم است حفظ ایمان است ...
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کتاب باید از ضروریات زندگی افراد باشد. چرا که همیشه و به ویژه در این روزگار، بروز مشکلات اجتماعی از عدم توجه به کتاب و پایین بودن سرانه مطالعه برمی آید.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور گفت: با توجه به مشکلات معیشتی، اقتصادی و برخی آسیب های روانی مانند وسواس، اضطراب و نگرانی ناشی از کرونا، قطعاً این مشکلات اجتماعی و روانی پس از گذر از این بحران نمود بیشتری خواهد داشت.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۱    
به گزارش سپید، محمد حاتمی، رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، با اشاره به اهمیت توجه به اختلالات روانی و آسیب های نوپدید این حوزه در پساکرونا، گفت: با توجه به مشکلات معیشتی، اقتصادی و برخی آسیب های روانی مانند وسواس، اضطراب و نگرانی ناشی از کرونا ...
شارا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
هدف اصلی همایش چهانی خلاقیت جمعی این است که به عنوان یک مرجع برای توانمندسازی خلاقیت اجتماعی و ایجاد همایش بین المللی برای حمایت از اقدامات برتر در حوزه خلاقیت جمعی مطرح شود ...
مشکلات اجتماعی و فرهنگی شهرستان چناران در جلسه مشترک مدیر کل دفتر زنان و خانواده خراسان رضوی با فرماندار این شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ایجاد شده در تاریخ: دوشنبه 12 آبان 1399 - 10:40 ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۳۸    
کرمی گفت: باید از ظرفیت، تفکر و رویکرد بسیج برای حل مسائل و مشکلات اجتماعی و آسیب های اجتماعی به خصوص در حوزه پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در جامعه استفاده کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: برای حل مسائل و مشکلات اجتماعی مناطق حاشیه شهر اقدامات مؤثری توسط بسیج انجام شد و در طرح کرامت محله هایی که در آنها آسیب های اجتماعی دیده می شود شاکله ای با محوریت مدیر محله و بسیج تشکیل شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سارا جعفرزاده کیانشهر، یکی از محله های منطقه 15 در ناحیه 3 است و در زمینه مشکلات اجتماعی از برخی آسیب ها رنج می برد. یکی از مشکلاتی که اهالی سال هاست با آن مواجه اند، فعالیت برخی صنوف به شکل زیرزمینی است. از جمله قهوه خانه هایی که در برخی نقاط این محله و در واحدهای زیرساختمان ها فعالیت دارند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۴    
ایسنا/خراسان رضوی پدیده تغییر اقلیم و گرم شدن بر بسیاری از جنبه های زندگی بشر تاثیر خواهد گذاشت. امروزه مشاهده می شود در هر گوشه ای از جهان پدیده های آب و هوایی نظیر سیل، خشکسالی و طوفان ها افزایش یافته و به صورت تهدیدی روزمره در تولید و ذخیره مواد غذایی ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس در مراسم تجلیل از واقفان که امروز در سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد، حجت الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس این سازمان ضمن تقدیر از واقفان و کسانی که دغدغه حل مشکلات اجتماعی را دارند ...
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
یک عکاس زن با ثبت عکس هایی از کودکان بنگلادشی از واقعیت تلخی پرده برداشت که به تدریج عده ای را به کام سیاهی و حتی مرگ می کشاند. به گزارش روزانه نیوز ، داکا، پایتخت بنگلادش به عنوانی یکی از آلوده ترین شهرهای دنیا شناخته می شود؛ شهری که ساکنان آن از مشکلات اجتماعی عظیمی رنج می برند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس علی عبدالصمدی؛ سینما آینه ی تمام نمای یک جامعه است. از مشکلات اجتماعی و اقتصادی گرفته تا تاریخ و فرهنگ و هنر یک جامعه در آینه ی نقره فام سینما جای دارند. سینمای ایران نیز مستثنی از این قاعده نیست ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حمیدرضا صالحیه یزدی دبیر این رویداد در تشریح طرح برگزاری این جشنواره به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، آسیب های اقتصادی و به طبع آن مشکلات اجتماعی چشمگیری را به همراه داشته است ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سردار حسینی با اشاره به کاهش 6 درصدی تخلفات رانندگی در سال جاری، بر استفاده از ظرفیت های رانندگان نمونه به عنوان سفیران فرهنگ ترافیک تاکید کرد. به گزارش ایلنا، سردار تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی که سه شنبه در شهرک آزمایش برگزار شد ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه ریشه خیلی از مسایل فرهنگی است،اظهار داشت:زبان وگفتمان فرهنگی و هنری در کاهش مشکلات اجتماعی نقش دوچندانی دارد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زنان متارکه کرده در جامعه با مشکلاتی نظیر مشکلات اقتصادی و معیشتی، تن دادن به ازدواج های موقت و یا خارج از عرف اجتماعی، افسردگی، سرخوردگی و کاهش رضایت از زندگی، پذیرش نقش های چندگانه و تعدد نقش ها مواجهند و برای پیشگیر ی از مشکلات اجتماعی و اقتصادی پس از طلاق نیاز به حمایت دارند ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۹    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی تأکید کرد که برای پیشرفت و اعتلای جامعه و کاهش مشکلات اجتماعی نیازمند همکاری و تعامل خوب مسئولان و استادان دانشگاه ها هستیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
آقازاده گفت: بازدهی وقف خدمت به نیاز جامعه و حل مشکلات اجتماعی، فعالیت های مذهبی و کمک به نیازمندان است و اگر خوب عمل کنیم بسیاری از فعالیت های اقتصادی رونق گرفته و در رفع نابسامانی های جامعه خوب عمل می کند.