سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۱۳Oct 2020 20

جدیدترین‌های «خیریه»

ایرنا   ۹ دقیقه پیش    
مهاباد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بوکان گفت: چهار مورد وقف طی6 ماه نخست سال جاری به همت واقفان و خیّران در این شهرستان ثبت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۲ دقیقه پیش    
گروه استان ها مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: بقاع متبرکه استان البز به قطب فعالیت های فرهنگی تبدیل شد ه اند.
ایسنا   ۱۳ دقیقه پیش    
ایسنا/اصفهان مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شاهین شهر و میمه گفت: اجرای طرح های عمرانی، مرمت، بازسازی و بهینه سازی بقاع متبرکه یک میلیارد و 500 میلیون تومان و کمک مومنانه به نیازمندان از محل کمک های خیران به ارزش 15 میلیون تومان انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۸ دقیقه پیش    
سازمان خیریه مبارزه با مواد مخدر در انگلیس از دولت این کشور خواست به منظور مهار باند های سازمان یافته تبهکار، اجازه دهد کوکایین و اکستازی در داروخانه های این کشور فروخته شود.
ایسنا   ۲۸ دقیقه پیش    
ایسنا/یزد رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد مورد بهره برداری قرار نگرفتن و درآمدزا نبودن اغلب موقوفات را از عمده مشکلات در این بخش برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با مشارکت سرمایه گذاران و مردم در جهت درآمدزا شدن یا ارتقای درآمد موقوفات شاهد رفع نیازهای جامعه با اجرای نیات واقفین باشیم.
خبرگزاری فارس   ۳۱ دقیقه پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان از تشکیل هسته همیار سلامت در زنجان خبر داد و گفت: در این رابطه مشخصات تعداد 150 نفر از اعضای شاخص هیأت امنای مساجد در سامانه مربوط ثبت و هدف از آن فرهنگ سازی برای جلوگیری از شیوع بیماری کروناست.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بر انجام وقف به صورت مشارکتی و طایفه ای در استان تاکید کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه مرکز استان یزد گفت: با توجه به اینکه منافع و درآمدهای وقف عمدتا برای اقشار مختلف جامعه هزینه می شود، نادیده گرفتن حقوق موقوفه ها، جفا به شهروندان ست ، مردم وظیفه دارند به صورت همه جانبه مدافع این سنت حسنه الهی باشند.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: وقف ها طبق نیاز جامعه امروز صورت می گیرد، در اداره کل اوقاف مشاورانی برای افراد نیک اندیش وجود دارد که قبل از وقف به واقفین مشاوره می دهند.
همچنین رییس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه گفت : در سه سال اخیر تعداد رقبه های شهرستان از 700 مورد به یک هزار فقره با موضوع های مرتبط روز جامعه و نیات واقفان و افراد خیراندیش رسیده است.
پرس شیعه   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بقاع متبرکه سازمان اوقاف با بیان این که از اسفندماه 15 میلیون ماسک در بقاع متبرکه تولید شده است، از حضور پرشور مردم برای یاری رساندن به شبکه بهداشت کشور تقدیر کرد. ...
فیلم کوتاه تمایل آماده می شود. به گزارش رسیده، فیلمبرداری فیلم کوتاه تمایل به کارگردانی شاهین صمدپور، تهیه کنندگی فاطمه دانشور، مدیر خیریه مهرآفرین و با بازی متفاوت حسین مهری چندی پیش به پایان رسید و پس از اتمام کارهای فنی برای حضور در جشنواره های داخلی و خارجی آماده نمایش شد. ...
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از تامین هزینه دارو و درمان بیماران سخت درمان ملایری همزمان با دهه وقف به مبلغ 400 میلیون تومان خبر داد.
استاندار مرکزی گفت: تحولات و رشد یکسال گذشته ، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی قابل تقدیر است.
آقای خبر   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه اوقاف و امور خیریه گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از روابط عمومی رادیو گفت وگو، برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو با موضوع هفته وقف؛ نگاه مدیریتی در امور خیریه و با حضور حجت الاسلام و المسلمین احمد شرفخانی رئیس مرکز امور خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور به روی آنتن رفت. ...
حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد با اشاره به اقدامات اوقاف یزد در ایام کرونایی، گفت: 830 خانواده یزدی از طرح روضه های خانگی اوقاف استقبال کردند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه یزد گفت: طی یک سال گذشته 14 وقف جدید در حوزه سلامت، بیماران سرطانی و گره گشایی از فقرا در شهر یزد ثبت شده است.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: از ابتدای سال تاکنون 16 سند مالکیت برای بقاع متبرکه، مساجد و موقوفات شهرستان صادر شده و پنج رأی برای وصول مطالبات اوقاف گرفته شده است، همچنین از ابتدای سال تاکنون 88 سند اجاره در شهرستان تنظیم شده که 64 مورد از موقوفات تصرفی بوده است.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و استاندار استان البرز در زمینه اقتصاد مقاومتی و بهره وری اقتصادی موقوفات در استان البرز تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
میامی- رئیس کمیته امداد میامی گفت: در شش ماهه نخست سال جاری 48 مورد جهیزیه و هدیه ازدواج در شهرستان بین نیازمندان تقسیم شد که شش مورد از این هزینه ها با کمک خیریه های تهران تامین شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سند ارتقای فرهنگ وقف با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و نیز جمعی از مسئولان روز سه شنبه رونمایی شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه از وقف 3 هزار مترمربع زمین به ارزش 30 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
ری- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ری از ثبت دو وقف جدید به ارزش 9 میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد و گفت: یک مورد از این موقوفه ها برای ازدواج جوانان و دیگری برگزاری کلاس های قرآنی است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خط تولید ماسک سه لایه در آسایشگاه خیریه کهریزک، به همت متولیان آسایشگاه و بسیج اصناف کشور راه اندازی شده است. به طور متوسط روزانه 11 هزار ماسک در موسسه کهریزک مصرف می شود که هم اکنون این خط تولید، دو هزار ماسک را به صورت روزانه تامین می کند اما به گفته معاون توانبخشی آسایشگاه ...
روزنامه نصف جهان   ۴ ساعت پیش    
نصف جهان: مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه وقتی بحرانی مثل کرونا اتفاق افتاده همه برنامه ها و اقدامات ما باید در راستای مقابله با این بحران باشد، افزود: حتی بسیاری از تشکل های مردمی و خیریه ها نیز باید به صورت خودجوش وارد میدان شوند ...
سلامت نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :ماه ها از ماجرای وقف بخش هایی از کوه دماوند می گذرد و هنوز تکلیف پلاک های ثبتی که محل اختلاف سازمان های ثبت اسناد، اوقاف و امور خیریه و سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری است، مشخص نشده است. ...
یزدی نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ابرکوه از اختصاص 550 میلیون ریال از محل درآمدهای موقوفات این شهرستان برای تامین بسته های معیشتی و بهداشتی جهت نیازمندان به جای برگزاری مراسم روضه خوانی با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت برگزاری مجالس عزاداری به مناسبت دهه وقف خبر داد.
ایزدپور گفت : موسسات خیریه بازوان توانمند بهزیستی در امر خدمت رسانی به جامعه هدف هستند و چه بسا با همراهی و همکاری ایشان بعضی از اهداف عالیه سازمان به منزلگه مقصود نخواهد رسید .
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
فرماندار رشت در دیدار با اعضای خیریه ندای دست های مهربانی عنوان کرد: کمک و دستگیری از نیازمندان و فرهنگ مهربانی باید در جامعه نهادینه شود.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ تولید روزانه 4هزار ماسک در بقاع متبرکه، توزیع 2هزار بسته معیشتی کمک مومنانه، طبخ 100هزار پرس غذا در ایام محرم و امضای اولین تفاهم نامه به مبلغ 400میلیون تومان برای تهیه تجهیزات بهداشتی ویژه مدافعان سلامت و پرستاران از اقدامات ناحیه یک اوقاف شهرستان اصفهان درایام کرونایی است.
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاظمی با اشاره شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری تجمعات در استان گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه یزد از بیش از 830 مراسم روضه خوانی خانگی در ایام محرم و صفر در یزد حمایت کرده است.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بانه گفت: شهرستان بانه دارای 322 موقوفه و 1720 رقبه می باشد.
خبرگزاری رضوی   ۶ ساعت پیش    
تهران-مدیرکل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه از ثبت بیش از 600 وقف جدید در یک سال گذشته خبر داد.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، از رونمایی کتابخانه تخصصی مجازی وقف در زنجان خبرداد و گفت: در همایش یاوران ولایت که به صورت مجازی برگزار خواهد شد از سند ارتقاء فرهنگ وقف و فراخوان همایش وقف و سلامت نیز رونمایی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آستانه اشرفیه، با اشاره به شناسایی چهار وقف جدید در این شهرستان گفت: این شهرستان 144 موقوفات داشته که چهار عدد آن در سال جدید شناسایی شده است و برخی از آنان با مشکلاتی مواجه هستند لذا باید مشکلات برخی از موقوفات را برطرف و آن ها را سامان دهی کنیم.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: امسال برای نخستین بار در کشور طی توافقنامه سازمان اوقاف و امور خیریه با وزارت راه و شهرسازی، ساخت 10 هزار واحد مسکونی در قالب اقدام ملی مسکن در استان مرکزی عملیاتی می شود.
عصر ایران   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ترامپ در یک مراسم خیریه (روز یکشنبه) در کلیسایی در شهر "لاس وگاس" آمریکا در حال شمارش پول برای پرداخت به کلیسا/ رویترز برخورد پلیس ضدشورش شیلی با عکاسان خبری در حاشیه اعتراضات ضددولتی در شهر سانتیاگو (پایتخت)/ رویترز ...
عصر بانک   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از معین کارت بانک پارسیان، یکشنبه 27 مهر در ساختمان مرکزی این بانک با حضور مدیران ارشد این بانک و مدیران بنیاد تعاون زندانیان کشور برگزار شد ...
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: همایش یاوران وقف امروز در همدان برگزار می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اوقاف و امور خیریه شهرستان ری گفت: 2 و نیم طبقه از یک خانه قدیمی به ارزش پنج میلیارد تومان توسط واقفین که مادر و دختر بودند برای انجام امور خیریه (برگزاری کلاسهای قرآنی) در این شهرستان وقف شد.
یزد فردا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: رسیدگی به فقرا، سرمایه گذاری روی موقوفات و حمایت از حوزه های علمیه از رویکردهای جدید وقف است که در استان یزد نیز با جدیت پیگیری می شود.
عصر ایران   ۷ ساعت پیش    
خیریه همت رضاشهر با ارسال نامه ای به عصر ایران، خواستار کم به مادر 43 ساله بی سرپرستی شده که دارای 3 فرزند و مستاجر می باشد. در این نامه آمده است: احتراماً به استحضار می رساند سرکار خانم ر ح از مددجویان این خیریه به حضورتان معرفی میگردد. ...
رشت-آژانس خبری ریحان-رییس اداره اوقاف و امور خیریه آستانه اشرفیه گفت : با توجه به شیوع ویروس کرونا ، از ابتدای سال جاری تاکنون یکهزار بسته معیشتی از سوی این اداره بین اقشار نیازمند این شهرستان توزیع شده است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه میاندوآب با اشاره به اجرای طرح تثبیت مالکیت موقوفه ها گفت: برای 84 موقوفه این شهرستان سند مالکیت دریافت شده که از این حیث رتبه نخست را در آذربایجان غربی به خود اختصاص داده است.
اروم نیوز   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی از توزیع نزدیک به 10 هزار بسته معیشتی ویژه آسیب دیدگان از کرونا و از محل در آمد موقوفات و کمک خیرین نیک اندیش در این استان خبر داد.
اتحاد خبر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: خیربنیانگزار و سازنده اسکلت درمانگاه خیریه ولی عصر(عج) محاه سهل آباد شیراز پیشرفت این مرکز درمانی خیریه را 70 درصد اعلام کرد.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قوچان از برگزاری نهمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه، مواسات و همدلی با 1300 بسته کمک معیشتی خبرداد.
جهانی پرس   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فیلمبرداری فیلم کوتاه تمایل به کارگردانی شاهین صمدپور، تهیه کنندگی فاطمه دانشور، مدیر خیریه مهرآفرین و با بازی متفاوت حسین مهری چندی پیش به پایان رسید و پس از اتمام کارهای فنی برای حضور در جشنواره های داخلی و خارجی آماده نمایش شد.
آقای خبر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه به منظور ترویج امر قرائت و تلاوت قرآن کرسی های تلاوت را در 200 بقعه شاخص کشور برگزار خواهد کرد. همچنین در این مراکز علاوه بر قرائت قرآن، جلسات آموزش قرآن، حفظ قرآن، آموزش مفاهیم و تفسیر قرآن کریم احیاء می شود. ...