پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۶:۴۸Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل اوقاف»

ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر رونق تولید مسکن به عنوان پیشران اقتصاد، تفاهم نامه ما بین مجموعه راه و شهرسازی آذربایجان غربی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با هدف احداث 1000 واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی مسکن با عنوان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- تفاهم نامه مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی در ساخت هزار واحد مسکونی ارزان قیمت با اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی امضا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه سمنان گفت: برنامه های دهه کرامت در 12 امامزاده سطح استان در حال برگزاری است.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره امور قرآنی اوقاف خراسان رضوی بیان کرد: مسابقات قرآنی همه ساله توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه از سطح شهرستان ها برگزار می شود و بعد از آن منتخبان به مراحل استانی و ملی راه پیدا می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۶    
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از برگزاری مراسم گرامیداشت دهه کرامت و تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه در 5 نقطه از استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گچساران-ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت:12 مرکز افق با هدف ارتقای عملکرد و توزیع مناسب خدمات اجتماعی، فرهنگی و قرآنی در بقاع متبرکه شاخص این استان راه اندازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی، اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: بقاع متبرکه امامزادگان این استان با نصب 51 نیروگاه خورشیدی، 2 هزار کیلووات ساعت برق تولید می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۲    
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از اجرای ویژه برنامه های دهه کرامت رضوی در 50 بقعه متبرکه استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: امسال در دهه کرامت که از شنبه 22 خرداد همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) آغاز شد و تا روز سه شنبه ولادت امام رضا (ع) پایان می یابد، 50 بقعه متبرکه خراسان رضوی برنامه های این دهه را برگزار خواهند کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۳    
حوزه / معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: در 50 بقعه متبرکه استان ویژه برنامه های دهه کرامت برگزار می شود .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: روزانه بالغ بر پنج هزار نفر از سراسر کشور در مسابقه پیامکی انتخاب درست، کار درست شرکت می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۴    
گرگان- غفاری، رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: طرح توسعه زراعت چوب با استفاده از محصولات شرکت های دانش بنیان و درختان هیبریدی با همکاری اداره کل اوقاف گلستان اجرایی می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۵    
فکرشهر: یک باب آپارتمان به ارزش 8 میلیارد ریال در شهر برازجان وقف شد. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان بوشهر، رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان دشتستان با اعلام این خبر افزود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از افزایش 6 برابری ثبت نامی های مسابقات قرآن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران از برپایی برنامه های دهه کرامت در بیش از 100 امامزاده استان تهران خبر داد و گفت: امامزاده ها با رعایت نکات بهداشتی به روی زائران باز هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری ویژه برنامه های مردمی و برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی تجلیل از امامزادگان به عنوان 2 برنامه شاخص این اداره کل در ایام دهه کرامت یاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان از برگزاری ویژه برنامه جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) در بقاع متبرکه این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از رشد 3 برابری ثبت نام شدگان چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از برگزاری مراسم روز ملی تجلیل از امامزادگان همزمان با پنجم ذی القعده خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۶    
تفاهم نامه همکاری فعالیت های فرهنگی و هنری در بقاع متبرکه خراسان شمالی با حضور مربیان طرح چهره به چهره و حمایت از برنامه های آنها، بین کانون علامه امینی (ره) بجنورد و اداره کل اوقاف و امور خیریه این استان منعقد شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: یک قطعه زمین باکاربری مذهبی به ارزش 3 میلیارد ریال در شهرستان دیر وقف شد. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان بوشهر ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۸    
حجت الاسلام مجیدی گفت: تا محرز شدن امامزاده بودن این مکان، اداره کل اوقاف استان برای بازسازی آن ورود نخواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان همدان ازنام نویسی 320 نفر در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله شهرستانی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۶    
حجت الاسلام سلیمانی فرد از انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل اوقاف و امور خیریه با پارک علم و فناوری گلستان در بخش زراعت چوب خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان قزوین گفت: حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات پاسخ محکم و دندان شکنی به زیاده خواهی های دشمنان و در رأس آنها آمریکاست و تنها راه وادار کردن آمریکا و سردمدارانش به عقب نشینی حضور فعال و مشارکت جدی در انتخابات 28 خرداد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا- معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: اگر مردم در انتخابات با مشارکت حداکثری و بصیرت شرکت کنند شاهد تغییر و بهبود وضعیت کشور خواهیم بود.
شباویز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ویژه برنامه های جشن های مردمی دهه کرامت؛ از ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها تا ولادت امام رضا علیه السلام در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۶    
فکرشهر: مدیر کل اوقاف استان بوشهر: متقاضیان شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان بوشهر رشد 8 برابری داشته است. به گزارش فکرشهر از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از رشد سه برابری ثبت نام شدگان چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در استان خبر داد و این میزان را بیش از یک هزار نفر اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: سوگواره شهادت امام صادق (ع)، مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره) و سالروز قیام پانزدهم خرداد، در 27 بقعه گلستان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ صبح امروز ( 12 خرداد) جلسه ای با عنوان بررسی چگونگی اجرای طرح استانی بشارت(حفظ قرآن کریم) با حضور بهرام فاضلی (مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی)، محسن کرمیان (معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی) ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۰:۵۴    
ایرنا - کرمانشاه - جلسه برنامه ریزی ادارات هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کرمانشاه روز سه شنبه در اداره کل اوقاف و امور خیریه برگزار شد. در این جلسه نمایندگانی از ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتابخانه ها، اوقاف و امور خیریه، حج و زیارت و خبرگزاری ایرنا حضور داشتند.(عکاس: بهمن زارعی)
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۴    
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) به مدت سه شب در زنجان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اوقافی، حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: هزار و 985 جلد سند تک برگی موقوفات در سال 99 در این استان صادر شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۱    
معاون اوقافی، حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: با توجه به وجود رابطه استیجاری بین بقعه و آستان قدس از قدیم، تمامی مراحل تجدید اجاره بصورت قانونی تا صدور سند اجاره رسمی انجام شده است. ...
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۶    
معاون اوقافی، حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: با توجه به وجود رابطه استیجاری بین بقعه و آستان قدس از قدیم، تمامی مراحل تجدید اجاره بصورت قانونی تا صدور سند اجاره رسمی انجام شده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۵    
اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم برای مشارکت بیشتر شهروندان در یکی از رشته های چهل و چهارمین دوره مسابقات، جوایز نقدی مجزایی را معین کرده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی گفت: اداره کل اوقاف استان آذربایجان شرقی در رابطه با حوزه دانش بنیان، مذاکرات مختلفی را با پارک علم و فناوری استان داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران از رشد دوبرابری تعداد ثبت نام کنندگان در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن در این استان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود که تا پایان مهلت ثبت نام این رقم افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مسئول واحد فراهم آوری اعضا پیوندی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان از مسئولان اداره کل اوقاف و امورخیریه این استان خواست قطعه ای را در باغ بهشت برای تدفین اهدا کنندگان عضو در نظر بگیرند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران روز پنجشنبه در مراسم افتتاح خانه اوقاف منطقه “مرتضی گرد” تهران افزود: هفته گذشته اولین خانه اوقاف تهران در محله “گلاب دره” افتتاح شد و حال دومین خانه در جنوبی ترین نقطه پایتخت افتتاح شد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۰    
حجت الاسلام مجیدی گفت: 24 واحد مسکن محرومین با مشارکت اداره کل اوقاف و بنیاد مسکن استان ساخته و تحویل جامعه هدف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی و قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از ثبت نام 361 متقاضی تا صبح امروز، در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در این استان خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از ثبت نام بیش از 1100 نفر در مسابقات قرآن کریم استان کرمانشاه خبر داد و گفت: 13 خرداد آخرین مهلت ثبت نام این دوره ازمسابقات خواهد بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از ثبت نام 420متقاضی تا صبح امروز، در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل اوقاف استان تهران از قافله کمک به محرومان و نیازمندان جا نمانده است و مرکزی را در امامزاده قاسم (ع) محرومیت زدایی محله گلابدره افتتاح کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون فرهنگی، اجتماعی و قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: ثبت نام در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف و امور خیریه که از 13 اردیبهشت ماه آغاز شده، فقط تا 13 خرداد ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی با حضور معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت پست ایران، تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل پست آذربایجان شرقی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در راستای افزایش تعاملات بین دو دستگاه برای صدور کدپستی موقوفات و شناسایی آن ها امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۰    
ایسنا/خراسان رضوی معاون اوقافی، حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف خراسان رضوی از تهیه نقشه یکتا با استفاده از تکنولوژی سامانه مختصات جهانی مرکاتور معکوس (UTM) برای 29 هزار هکتار از اراضی موقوفه استان در سال 1399 خبر داد.