چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۵۳Oct 2020 21

جدیدترین‌های «اداره کل اوقاف»

حوزه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی از برگزاری نشست تخصصی وقف و روحانیت در امامزاده سید حمزه تبریز خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
یزد(پانا) - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه درآمد وقف طی چند دهه گذشته به شدت کاهش یافته است، گفت احیای موقوفات و فرهنگ وقف نیازمند یک حرکت جدی و جهادی است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۳    
حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: وقف ها طبق نیاز جامعه امروز صورت می گیرد، در اداره کل اوقاف مشاورانی برای افراد نیک اندیش وجود دارد که قبل از وقف به واقفین مشاوره می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: تحولات و رشد یکسال گذشته ، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی قابل تقدیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان کهگیلویه وبویراحمد ، ترویج فرهنگ سنت حسنه ایجاد وقف جمعی را حرکتی ارزشمند و بستری مناسب برای مشارکت بیشتر مردم دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان بخشی از فعالیت های این معاونت را تشریح کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کاظمی با اشاره شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری تجمعات در استان گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه یزد از بیش از 830 مراسم روضه خوانی خانگی در ایام محرم و صفر در یزد حمایت کرده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در حالی ماجرای شکایت از شهردار منطقه ثامن در پی تخریب مسجد هفت در را تأیید کرد که در مقابل دادستان مشهد از رسیدگی ویژه به پرونده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۵    
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان گفت: منابع و موقوفات در اختیار اداره کل اوقاف استان سمنان به ویژه در مناطق و محله های کم برخوردار فرصتی برای ایجاد اشتغال است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۵    
در دهه وقف و به میزبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان نشست مدیران سازمان های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان گلستان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۱    
حجت الاسلام سلیمانی فرد گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان در حوزه اجرای دولت الکترونیک پشگام است و در سامانه اوقاف 86 مورد خدمت ارائه می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت دهه وقف، نشست تخصصی وقف و رسانه با حضور مسئول بسیج رسانه استان و معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه ایلام برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۷    
حوزه/ حجت الاسلام جوانبخت با تشریح برنامه های اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: 63 وقف جدید طی یکسال گذشته در آذربایجان غربی ثبت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس اداره بهره وری اقتصادی موقوفات اداره کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری گفت: پس از 10 سال توقف کار، پروژه ساخت صحن امامزاده حمزه علی (ع) بلداجی در شهرستان بروجن همزمان با پنجمین روز دهه وقف آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: بازپس گیری 16.5 هکتار موقوفات استان از دست موقوفه خواران از اقدامات مثبت و خوب اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۲    
شیراز- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: اجرای نیت واقفین از جمله برنامه هایی است که در صدر فعالیت این اداره کل قرار دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۹    
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری یکروزه نشست تخصصی وقف، با موضوع نقش وقف در توسعه فرهنگ و تمدن اسلام با شرکت 20 نفر از معاونین و مدیران مدارس حوزه علمیه استان خبر داد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مازندران - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بندپی گفت: همزمان با فرارسیدن دهه وقف 200 بسته کمک مومنانه احسان ماندگار بین نیازمندان بندپی بابل توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
ساری- معاون فرهنگی اداره کل اوقاف مازندران گفت: دو واقف استان به عنوان واقفان برتر شناخته شدند و در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان اوقاف تقدیر خواهند شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: 16 میلیارد تومان نیاز داریم تا برای حدود 9 هزار دانش آموز بی بضاعت فاقد تبلت استان، تبلت بخریم.هوشنگ بازوند در جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف وامور خیریه استان کرمانشاه با بیان اینکه در استان کرمانشاه حدود 9 هزار دانش آموز داریم که فاقد تبلت و یا گوشی هوشمند هستند تا بتوانند ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۳۹    
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از قم ، جلسه کمیته فنی هیئت امنای حرم شهدای گمنام کوه خضر نبی (ع) با حضور نمایندگانی از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، بسیج سازندگی، اداره کل طراحی شهرداری ، شهرداری منطقه چهار و اداره کل راه و شهرسازی قم برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام گفت: اوقاف به تنهایی و بدون مشارکت دستگاه ها نمی تواند فرهنگ وقف در ایلام را گسترش دهد باید از ظرفیت های مختلف برای ترویج آن استفاده کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۲    
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از ثبت 20 وقف جدید از ابتدای سال تاکنون در این استان خبر داد .
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
پیام تبریک مدیر اوقاف اصفهان 99 به گزارش نجف آباد نگار از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ، حجت الاسلام محمد حسین بلک به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک وقف پیامی را صادر کرد. متن این پیام به شرح ذیل است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۲    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مشکلات کنونی در قالب وقف های گذشته قابل رفع نیست و اوقاف نیازمند نوآوری است، گفت: از اداره کل اوقاف استان انتظار داریم که سهم قابل توجهی از بیکاران استان را صاحب شغل کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۰    
ایرنا - کرمانشاه - هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه روز یکشنبه (27 مهر) به مناسبت دهه وقف در "نشست شورای اداری اوقاف" در اداره کل اوقاف و امور خیریه حضور پیدا کرد.(عکاس: بهمن زارعی)
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه شورای اداری اوقاف که به مناسبت فرارسیدن دهه وقف امروز ( 27 مهرماه) در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان گفت: سند مالکیت بیش از 45 هکتار از اراضی طاهرآباد کرمان به ارزش بیش از 200 میلیارد تومان اخذ شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قم – ایرنا – معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه قم، با بیان اینکه همواره بیشتر موقوفات متناسب با نیازهای روز انجام شده است، گفت: با توجه به نیازهای علمی و پژوهش کشور و استان، ورود واقفان قم برای حمایت از موضوعات علمی روز جامعه ضروری است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۵    
به مناسبت دهه وقف جلسه شورای اداری به ریاست استاندار کرمانشاه در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد،"هوشنگ بازوند" استاندار کرمانشاه با تبریک ایام پر برکت ربیع الاول و همچنین دهه وقف اظهار داشت: دهه وقف دهه همه خوبی هاست و وقف کار ارزشمند و ماندگاری در جهت برقراری عدالت اجتماعی است. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران از اجرای طرح تلاوت و تفسیر قرآن در بقاع متبرکه و منتخب استان تهران خبر داد و گفت: مراسم افتتاحیه این طرح 30 مهرماه با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در امامزاده صالح(ع) تجریش برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف فارس از ثبت وقف های جدید در شهرستان نی ریز به ارزش 3 میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان-معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به صدور یک هزار و 850 سند برای موقوفات استان گفت: سند موقوفه اصفهانک به صورت شش دانگ به نام اوقاف صادر شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن ماه ربیع الاول، طی مراسمی تعویض پرچم گنبد و ضریح آستان مقدس امامزاده حسین(ع) امروز، 26 مهرماه با حضور مسئولان اداره کل اوقاف و امور خیریه و اقشار مختلف مردم قزوین انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امورخیریه کهگیلویه وبویراحمد از نشست تخصصی با اقشار مختلف جهت ترویج فرهنگ وقف در جامعه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور با تجلیل از نقش همسران شهدا گفت: همسران شهدا با پذیرش مسئولیت های اجتماعی و پشتیبانی از همسران خود، این اعتماد و اطمینان را در شهیدان به وجود آورده اند که در غیبت آن ها کیان خانواده حفظ می شود.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
روزشمار دهه وقف سال 99 اعلام شد به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ، دهه وقف امسال بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته دهه وقف سال 99 از روز پنجشنبه بیست و چهارم مهر ماه ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا؛ ابراهیم نوروزی فر روز پنجشنبه در نشستی که با موضوع وقف و رسانه به مناسبت آغاز هفته وقف با حضور اصحاب رسانه در آستان مقدس امامزاده طاهر (ع) مهرشهر کرج برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - بافت تاریخی گرگان بعنوان وسیع ترین بافت تاریخی شمال ایران طی سالهای اخیر و پس از اجرایی شدن طرح جامع مصوب کالبد زنده تری پیدا کرده و در این بین اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان برای احیای بناهای تاریخی موقوفه خود در این محدوده اقدامات جدی تری را آغاز کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: اوقاف کرمانشاه اقدامات ارزشمندی در زمینه خدمت رسانی به مردم انجام داده است
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
حوزه / معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از توزیع 1500 بسته معیشتی کمک مؤمنانه اداره کل اوقاف قزوین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از کمک 70 میلیارد ریالی اوقاف استان قزوین به نیازمندان از محل درآمد موقوفات خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از راه اندازی 50 مرکز افق در بقاع متبرکه استان تا پایان سال خبر داد.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان وقف را در توسعه جامعه نقش آفرین خواند و بر لزوم شناسایی نیازهای روز برای وقف تأکید کرد و گفت: لازم است همکاری بیشتر مردم برای ترغیب آنان به مشارکت در سنت حسنه وقف جلب شود. ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف فارس اعلام کرد که ار ابتدای امسال تاکنون 52 هزار و 190 بسته معیشتی با اعتبار 20 میلیارد تومان در سطح استان بین نیازمندان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با بیان این که اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از جمله ارگان های پیشتاز در اجرای قانون جامع حدنگار است، افزود: در شهرتبریز و در راستای تسهیل گری در امر مردم ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، در این پیام آمده است: بسم رب الشهدا والصدیقین شهدای مدافع حرم رسته از مطامع و زخارف دنیوی خویش را به ابدیتی همیشه جاری متصل کرده اند و برگ زرینی در تاریخ ایثار و شهادت به ثبت رسانده اند ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، احمد حسین زادگان استاندار مازندران امروز در دیدار با مدیران اوقاف استان که به مناسبت دهه وقف صورت گرفت ...