شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۳۹Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل اوقاف»

باشگاه خبرنگاران   ۵۷ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از برگزاری مراسم میلاد پیامبر (ص) و امام صادق (ع) در 22 بقعه متبرکه استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) در 10 بقعه متبرکه استان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از برگزاری برنامه جشن هفته وحدت، در 15 بقعه متبرکه این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۵    
مدیر اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: از ابتدای سال تا کنون 30 ملک در استان تهران با نیات مختلف وقف امور خیریه شده است.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدی ستوده در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، سه دانگ حمام تاریخی ملاهادی را در مالکیت اداره کل اوقاف دانست و اظهار کرد: طی جلساتی که به همراه مالک دیگر این حمام با امام جمعه محترم اردبیل داشته ایم، پیشنهادهایی از سوی اداره کل اوقاف استان مبنی بر فروش و واگذاری سهم با [...]
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از میزبانی 30 بقعه متبرکه استان در برگزاری جشن های وحدت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مرحله نیمه نهایی مسابقات سراسری قرآن کریم در آذربایجان شرقی از ساعت 15 و 30 تا 20 و 10 دقیقه روز گذشته، با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل اتاق جلسات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۳۰    
فکرشهر: یک باب خانه در شهر اهرم به ارزش دو میلیارد تومان وقف شد . به گزارش فکرشهر از روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان بوشهر، اصغر غلامی رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان تنگستان با بیان این خبر افزود ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، سیّد موسی حسینی کاشانی با اشاره به دهه وقف اظهار کرد: وقف یکی از موضوعات مهمی است که با توجه به آثار و برکاتی که برای واقف و جامعه دارد باید بیش از گذشته به آن پرداخت. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رکنا:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: 10 محور همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه و شهرداری اصفهان احصاء و برای شهردار جدید اصفهان ارسال شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: مرحله کشوری مسابقات نیمه نهایی قرآن کریم سازمان اوقاف با حضور 17 شرکت کننده مازندرانی به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: 31 نفر از استان اصفهان در مرحله نیمه نهایی مسابقات سراسری قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه با یکدیگر رقابت می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۷    
جواد علیزاده، سینماگر مشهدی این روز ها مشغول ساخت مستندی اجتماعی به نام سواران سرنوشت است؛ مستندی به تهیه کنندگی صداوسیمای خراسان رضوی و به سفارش اداره کل اوقاف و امور خیریه استان که قرار است مدرسه شبانه روزی موقوفه عبدا... رضوی را معرفی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: همزمان با سراسر کشور امروز مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در استان با شرکت 9 نفر از نخبگان قرآنی استان برگزار شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام صادق صمدی در گفت وگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: با همکاری تبلیغات اسلامی شهرستان مشگین شهر و اداره کل اوقاف و امور خیریه مبلغ 31 میلیون تومان در جشن گلریزان برای آزادی زندانیان غیر عمد اهدا شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵    
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از را ه یابی 11 نفر از این استان به مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: یک قطعه زمین به ارزش یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال در گناوه وقف شد. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان بوشهر، حسین غلامی رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان گناوه از وقف یک قطعه زمین به مساحت 560 متر مربع در روستای گمارون این شهرستان خبرداد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: 34 نخبه قرآنی خراسان رضوی به مرحله کشوری چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم راه یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تحقیق و حسابرسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: از ابتدای سال جاری، پنج هزار و 55 فقره مفاصاحساب برای موقوفات این استان صادر شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۷    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از ضبط تلاوت های مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در استان فارس خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری مسابقات نیمه نهایی قرآن اداره کل اوقاف با حضور 6 همدانی راه یافته به این دور از مسابقات در روز 25 مهرماه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
با حضور حجت الاسلام عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور 8 پروژه عمرانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین امروز به بهره برداری می رسد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر چهارشنبه روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه قم، آیت الله علیرضا اعرافی در جمع مدیرکل و معاونان اوقاف استان، اظهار داشت: کار سازمان اوقاف بسیار ارزشمند و در عین حال بسیار پیچیده و دشوار است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۰    
مراسم تجلیل از هیأت امنا نمونه و واقفین خیراندیش استان تهران همزمان با آخرین روز هفته وقف در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از خادمین و هیئت امنای نمونه واقفان خیراندیش استان تهران در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: یک قطعه زمین مزروعی در شهر بردستان از توابع شهرستان دیر وقف شد. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان بوشهر ...
شبکه تصویر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۲    
به مناسبت دهه وقف همزمان با سراسر کشور همایش تجلیل از واقفین خیراندیش ، خادمین و هیات امنای بقاع متبرکه در سطح استان تهران با حضور دکتر مجتبی عبداللهی مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان تهران عصر روز چهارشنبه 21 مهرماه در سالن اجتماعات اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۸    
کرمانشاه - ایرنا- 23 نفر از خیران وقف، متولیان، خادمیاران، هیات امنا، روحانیون مستقر در بقاع متبرکه و همچنین شاعران اهل بیت(ع) استان کرمانشاه روز چهارشنبه در همایش یاوران وقف با حضور مسئوولان استان در سرسرای اداره کل اوقاف و امور خیریه تجلیل شدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس از توزیع 300 بسته معیشتی بین جامعه قرآنی استان از محل موقوفات مرتبط خبر داد.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه وبویراحمد، گفت: در راستای گسترش و ترویج فرهنگ وقف برنامه های مختلفی در دهه وقف توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۵    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان از برگزاری مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن اوقاف در گلستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه وقف بیش از سه هزار بسته معیشتی و لوازم التحریر توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان در طرح احسان ماندگار و مهر تحصیلی توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه تعداد موقوفات قرآنی در این استان بسیار اندک گفت: درآمد سالانه این موقوفات به پنج میلیون تومان هم نمی رسد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم روز دوشنبه در دیدار کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با وی به مناسبت فرا رسیدن دهه وقف، اظهار کرد: بی تردید یکی از مهمترین راه هایی که برای رسیدن به جایگاه مطلوب تمدن اسلامی در پیش داریم، تجلی روحیه انفاق ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۳    
رئیس اداره اوقافی حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان از ثبت موقوفه جدید به ارزش 5 میلیارد ریال با نیت روضه خوانی واطعام عزاداران سید الشهداء در این جزیره خبر داد
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان قزوین از برگزاری مرحله نیمه نهایی چهل وچهارمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف در 25 مهرماه خبر داد و گفت: 9 نفر از استان قزوین به این مرحله راه پیدا کردند که با دیگر استان ها به رقابت خواهند پرداخت.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام مهدی ستوده در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، وقف را مدیریت اموال پس از مرگ در جوامع اسلامی عنوان کرد و گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل با اعتماد سازی در بین مردم و دعوت به سمت وقف ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد از ضبط تلاوت های راه یافتگان به مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در روز دوشنبه، 26 مهرماه در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین-ایرنا- معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: بنای بقعه احمد ابن اسحاق (ره) در این شهرستان که به همت خیرین و همچنین اعتبارات دولتی مناطق زلزله زده در حال ساخت است 96درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از احصاء 5 نیاز اولویت دار استان اصفهان برای ثبت وقف جدید در اصفهان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق با اهدای لوح سپاس به معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از فعالیت های این موکب در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی قدردانی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه همدان از تهیه و توزیع هزار بسته حمایتی در قالب طرح احسان ماندگار در ایام دهه وقف در استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه یزد با اشاره به اینکه 70 درصد بنا های شاخص در عرصه و حریم تاریخی یزد موقوفه هستند، این موضوع را فرصتی برای سرمایه گذاران صنعت گردشگری دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری با گرامی داشت دهه وقف گفت: در سه سال اخیر 100 هکتار از زمین های کشاورزی وقفی به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بازپس گیری و بازگردانده شده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از حضور خادمان و پرچم گنبد حرم مطهر آستان قدس رضوی در همدان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۲    
حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از مردم ولایتمدار و عاشق خاندان عصمت و طهارت استان قزوین، به دلیل برگزاری برنامه های ایام ماه محرم و صفر در مساجد و حسینیه ها قدردانی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۰    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، گفت: همزمان با دهه وقف و شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، بیش از 500 جلد کتاب به ارزش تقریبی 150 میلیون تومان به نهاد کتابخانه های عمومی استان اردبیل وقف شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۸    
فکرشهر: دو وقف جدید در دهه وقف در شهرستان کنگان به ثبت رسید. به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر، رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کنگان با اعلام این خبر افزود: در سومین روز از دهه وقف ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی در طرح وقف کتاب، خیر ماندگار 500 جلد کتاب با عنوان به سوی آرامش به مجموعه کتاب خانه های عمومی استان اهدا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: همزمان با ایام گرامیداشت دهه وقف، سه موقوفه به ارزش 45 میلیارد ریال در شهرستان های جهرم و خفر ثبت شد.