چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۷:۱۳Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانواده های نیازمند»

ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد که پس از طی مراحلی در اختیار مددجویان فاقد کار قرار می گیرد، منجر به خودکفایی و رسیدن به استقلال مالی بسیاری از خانواده های نیازمند در استان کردستان شده است.
رئیس یهزیستی شهرستان ابهر از آغاز پویش عید تا عید همزمان با دهه ولایت خبر داد و گفت: این پویش از 27 خرداد الی 6 تیرماه با هدف تامین بخشی از نیازهای معیشتی خانواده های نیازمند در بهزیستی برگزار می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نهاد بنیاد علوی شهرستان سردشت به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم ، 750 بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند این شهرستان توزیع کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس کمیته امداد منطقه دو بندرعباس گفت: به مناسبت عید سعید قربان، تعداد 1450 بسته گوشت گرم قربانی با مساعدت خیرین و مراکز نیکوکاری تهیه و بین خانواده های تحت حمایت کمیته امداد منطقه دو بندرعباس توزیع شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۰    
دکتر منصوری معاون امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان شرقی هدف اصلی دستورالعمل جامع حمایت های اجتماعی را تسهیل و تسریع فرایند توانمندسازی خانواده های نیازمند با رویکردهای نوین و تخصصی عنوان کرد و افزود: تغییر نیازها و ضرورت ها در طول زمان و لزوم بروزرسانی و همگامی دستورالعمل ها با وضعیت جامعه و .. ...
هرمز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۶    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قشم از توزیع 4 هزار و 266 کیلو گوشت گاو و گوسفند اهدایی خیرین و مراکز نیکوکاری بین خانواده های نیازمند این جزیره خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۳    
اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی: فرگل صحاف با اشاره به راه اندازی پویش عید تا عید از عید سعید قربان تا عید غدیرخم، اظهار کرد: تمامی ادارات و مراکز بهزیستی و موسسات خیریه بهزیستی، آماده دریافت نذورات و هدایای خیرین عزیز برای توزیع بین خانواده های نیازمند و به خصوص ایتام هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان قشم از توزیع چهار هزار و 266 کیلوگرم گوشت قربانی بین خانواده های نیازمند این جزیره خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۱۵    
این پویش با هدف جلب مشارکت خیرین و نیکوکاران در سراسر استان از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم با هدف تأمین بخشی از نیازهای معیشتی خانواده های نیازمند تحت پوشش بهزیستی استان بوشهر برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: امروز به صورت نمادین در کل استان 1500 راس دام زنده ذبح شد و در بین خانواده های نیازمند براساس دستورالعمل بهداشتی توزیع می شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۴۲    
علی ایزدبخش مدیر گروه جهادی شهید سلیمانی گرمسار در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج، درباره اقدامات این گروه در دهه امامت و ولایت اظهار کرد: بنا داریم تعداد 120 نفر از افراد خانواده های معسر را به سفر زیارتی در استان قم ببریم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز نیکوکاری رضوی بخش لاله آباد از توزیع بسته گوشت قربانی در بین خانواده های نیازمند این بخش از شهرستان بابل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد از برگزاری پویش نذر من برای تأمین گوشت مورد نیاز خانواده های نیازمند با مشارکت نیکوکاران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مراکز حمایتی اداره بهزیستی و پایگاه های کمیته امداد امام خمینی (ره) آماده دریافت نذرها و کمک های خیّران در عید قربان و توزیع آن در بین خانواده های نیازمند زیرپوشش هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۹    
بریمانی ضمن دعوت از مردم نیک اندیش مازندران برای پیوستن به پویش عید تاعید گفت: این پویش با هدف جلب مشارکت خیرین و نیکوکاران در سراسر استان از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم با هدف تأمین بخشی از نیازهای معیشتی خانواده های نیازمند تحت پوشش بهزیستی راه اندازی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
این پویش با هدف جلب مشارکت خیرین و نیکوکاران در سراسر استان از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم با هدف تأمین بخشی از نیازهای معیشتی خانواده های نیازمند تحت پوشش بهزیستی مازندران برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: این نهاد آماده دریافت نذورات و کمک های خیران در عید قربان و توزیع آن در بین خانواده های نیازمند زیرپوشش است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۲:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
عباس اهرابی امروز، 26 خردادماه با قدردانی از کمک های بی منت مردم در مناسبت های مختلف سال به نیازمندان، اظهار کرد: به منظور کمک به افزایش رفاه غذایی خانواده های نیازمند و نشر و ترویج سنت حسنه قربانی، کمیته امداد استان آمادگی دارد ...
اقتصاد ایران: اهواز- مدیرکل کمیته امداد خوزستان به آغاز پویش نذر قربانی در استان اشاره کرد و گفت: گوشت قربانی در کمترین زمان ممکن به دست خانواده های نیازمند خواهد رسید.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد دیانت ترکیه 13 هزار و 300 سهم گوشت قربانی را برای خانواده های نیازمند در افغانستان در ایام عید قربان توزیع می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه 82 درصد کودکان کار و خیابانی شناسایی شده اتباع هستند، گفت: در اجرای طرح ساماندهی کودکان کار و خیابان مشخص شد اکثر کودکان خیابان را اتباع غیرمجاز تشکیل می دهند و هیچکدام از کودکان خیابان ایرانی نیازمند نیستند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۵    
اهدا و توزیع 30 بسته کمک معیشتی 15 میلیون ریالی به خانواده های نیازمند 4فرزندی توسط حوزه خواهران بسیج کوثر بهبهان صورت گرفت
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- کمیته امداد امام خمینی(ره) اعلام کرد: مرکز نیکوکاری سمت خدا با همکاری کمیته امداد از ابتدای سال جاری تاکنون 18 تن گوشت گرم به خانواده های نیازمند اهدا کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: کمک هزینه 27 میلیاردریالی تجهیزات توان بخشی بین خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر که توان تأمین هزینه های درمان، دارویی، و توان بخشی را ندارند، توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۰    
ایسنا/اردبیل قائم مقام کمیته امداد استان اردبیل گفت: در آستانه عید سعید قربان و در راستای مردمی کردن حمایت ها در این عید سعید، با راه اندازی پویش نذر قربانی درصدد هستیم تا با مساعدت و مشارکت خیران و مردم نیکوکار در بین تمامی خانواده های نیازمند گوشت قربانی توزیع کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) فارس از توزیع 300 پک لبخند مادری به خانواده های نیازمند دارای فرزند سوم و بیشتر خبر داد.
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه وبویراحمد در جلسهای که به مناسبت هماهنگی جهت اجرای پویش نذر قربانی در کمیته امداد استان برگزار شد، گفت: به منظور کمک به خانواده های نیازمند و ترویج سنت حسنه قربانی، کمیته امداد استان آمادگی دارد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۱    
به مناسبت سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) دو سری جهیزیه به نوعروسان خانواده های نیازمند تحت پوشش بهزیستی اهدا گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۱    
در مراسمی مصادف با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) ، طی مراسمی 13 سری جهیزیه به نوعروسان خانواده های نیازمند تحت پوشش بهزیستی اهدا گردید.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۳:۵۴    
در یک اقدام جهادی، کار تعمیر کولرهای گازی خانواده های نیازمند در کلان شهر اهواز به صورت رایگان انجام می شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان بوشهر از کمک 14میلیارد ریالی خیرین استان برای یاری رساندن به خانواده های نیازمند زندانیان خبر داد. 5 خرداد روز نسیم مهر روز حمایت از خانواده زندانیان بود که به این مناسبت مراسمی در سالن اداره کل بنادر و دریانوردی استان برگزار گردید تا نیکوکاران با حضور در آن به خانواده ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۹    
بسیجی پایگاه مقاومت بسیج حضرت معصومه (س) از تداوم کمک های مومنانه در جهت دستگیری از خانواده های نیازمند در قالب وجوه نقد، پوشاک و اقلام غذایی با یاری جهادگران خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۶    
با همت گروه جهادی شهید عبدالله نوشادی از پایگاه مقاومت ریحانه به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) و شهدای خدمت 40 دست لباس تهیه و و بین خانواده های نیازمند اهدا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۹:۰۲    
مسئول گروه جهادی مدافعان ولایت هفتکل از تعمیر و گازگیری بیش از 100 وسیله برقی و سرمایشی در این شهرستان خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس کردستان گفت: همزمان با هفته بسیج سازندگی بیش از 3500 بسته معیشتی و 300 قلم لوازم ضروری بین خانواده های نیازمند در کردستان توزیع و اهدا شد.
هرمز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۲۳    
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه رودان از اهدای 243 دستگاه کولر گازی به خانواده های نیازمند این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری سازمان بسیج سازندگی و کمیته امداد، 73 دستگاه کولر گازی میان خانواده های نیازمند منطقه توکهور و هشتبندی توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- مدیر کمیته امداد حاجی آباد گفت: به همت کمیته امداد و با همراهی و مشارکت بسیج سازندگی، 117 دستگاه کولر گازی به خانواده های نیازمند تحت حمایت این نهاد در شهرستان حاجی آباد اهدا شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۲    
رئیس ستاد دیه استان اصفهان با اشاره به آزادی 888 نفر در سال گذشته، گفت: مردم این استان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و کمک به خانواده های نیازمند آنان مصمم هستند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
علیرضا سمائی گفت: خانوار های زن سرپرست، دختران خودسرپرست یا سرپرست خانوار و خانواده های نیازمند واجد شرایط بهره مندی از مزایای سازمان بهزیستی کسانی هستند که براساس آزمون وسع در دهک درآمدی یک تا پنج قرار دارند و تحت پوشش سایر نهاد های حمایتی نیستند. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه دانش آموزانی که از مناطق محروم و از بین خانواده های نیازمند وارد سمپاد و مدارس نمونه دولتی و بعدها وارد دانشگاه می شوند، دلبستگی بیشتری به کشور دارند، گفت: حمایت از گنج های پنهان علمی در بین خانوارهای مددجویان می تواند آینده این مرز بوم را بسازد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرعامل شرکت گاز مازندران از 1166 اشتراک رایگان گاز در سال گذشته به خانواده های نیازمند و زیر پوشش نهادهای حمایتی در استان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تهران- تهیه و توزیع بسته های معیشتی برای خانواده های نیازمند توسط مرکز نیکوکاری شهید حاج محمد دشت آبادی وابسته به حسینیه قمر بنی هاشم در پویش چله خدمت انجام شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۵    
مسؤل گروه جهادی شهدای دزفول گفت: با فرا رسیدن فصل گرما و نیاز شدید خانواده های نیازمند به وسایل سرمایشی با کمک خیرین 15 عدد کولر گازی 18 هزار تهیه و همچنین 21 کولر نیز تعمیر و سرویس گردید.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران درخصوص طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی شهرداری تهران گفت: خانواده هایی که نیاز به حمایت دارند در این طرح، بسته به تشخیص مددکار و نوع مشکلاتی که دارند، سطح بندی و استعدادیابی شده تا درنهایت کمک لازم به آن ها انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کل دادگستری استان بوشهر از کمک 14 میلیارد ریالی خیرین استان برای یاری رساندن به خانواده های نیازمند زندانیان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۱    
همدان-دو سری جهیزیه به ارزش یک میلیارد و 500 هزار ریال به همت گروه جهادی شهید قاسم سلیمانی حوزه مقاومت حضرت رقیه (س) برای دو عروس تهیه و با حضور سرهنگ فارسی فرمانده سپاه ناحیه ملایر تحویل شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست کمیته امداد امام(ره) شهرستان آمل گفت: ارائه خدمات فرهنگی به افراد و خانواده های نیازمند و انجام فعالیت های فرهنگی و آموزشی از برنامه های این نهاد است و بر همین اساس در سال گذشته 1860 نفر از مددجویان آملی از این خدمات بهره مند شدند.