سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۶:۱۴Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه حمزه»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها ت جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: دشمن با ایجاد جنگ و تنش در کشور های اطراف و اعمال تحریم های ظالمانه قصد رسیدن به اهداف شوم خود را داشته اما همواره با شکست روبه روند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۴    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه حمزه سیدالشهداء گفت: بهترین راه برای قدردانی از شهدا این است که از امنیت کشورمان پاسداری کنیم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار جلیل احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: ارزش یک هزار بسته معیشتی، چهار میلیارد ریال و هشت سری جهیزیه نیز یک میلیارد ریاب بود ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه اشنویه روز چهارشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: چهار دهنه پل در روستای “گلاز”، کانال کشاورزی روستای “بالاگیر” و تعمیر و بازسازی مدرسه “سرگیز” امروز در این شهرستان به بهره برداری رسید ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمال غرب کشور گفت: دشمنان با توطئه و تحریم در صدد مشکل آفرینی برای مردم هستند ولی ما به هیچ وجه این اجازه را به آنان نخواهیم داد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده لشکر عملیاتی 3حمزه سید الشهدا (ع) گفت: محموله بزرگ 271 قبضه سلاح و مهمات که برای استفاده در اغتشاشات کاربرد داشتند با هوشیاری و رصد اطلاعاتی رزمندگان جان برکف قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در حین ورود به خاک کشورمان کشف و ضبط شد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دیده بان یاران: فرمانده لشکر عملیاتی 3 حمزه(ع) سپاه شهدای آذربایجان غربی، گفت: با هوشیاری و اشراف اطلاعاتی رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، محموله بزرگ سلاح حین ورود به کشور کشف و توقیف شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده لشکر عملیاتی 3 حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: محموله بزرگ سلاح و مهمات با هوشیاری و رصد اطلاعاتی رزمندگان جان برکف قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در حین ورود به خاک جمهوری اسلامی کشف و ضبط شد و ضربات سنگینی نیز به عوامل ضد انقلاب وارد شد.
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۱    
حاج محمود کیایی نژاد: بعد از سوار شدن به دو مینی بوس، به سمت ارومیه حرکت کردیم؛ در آن شرایط تصور همه این بود که به قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) می رویم؛ اما مینی بوس ها سر از فرودگاه ارومیه درآوردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از پاسخ دندان شکن قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در برخورد با عناصر ضدانقلاب تقدیر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۴    
ایسنا نوشت : روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله توپخانه ای رزمندگان سپاه به مواضع گروهک های ضدانقلاب در آن سوی مرزها خبر داد ...
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) سپاه، طی اطلاعیه ای از هدف قرار گرفتن مواضع گروهک های تروریستی در آنسوی مرزهای شمالغرب کشور و وارد شدن تلفات و خسارات سنگین به این گروهک ها خبر داد. ...
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله توپخانه ای رزمندگان سپاه به مواضع گروهک های ضد انقلاب خبر داد.
ایرنا: روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله توپخانه ای رزمندگان سپاه به مواضع گروهک های ضد انقلاب در آن سوی مرزها خبر داد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ تاکنون به همت سپاه آذربایجان غربی و قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) و مجموعه های مردمی 625 هزار بسته معیشتی و بیش از 100 هزار پرس غذای گرم توزیع شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حمید نظری از همرزمان شهید شوشتری در قرارگاه حمزه در گفت وگو با خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ در گرگان اظهار داشت: سردار شوشتری سال 79 فرمانده قرارگاه حمزه شد و در زمان اوج درگیری با گروه های ضد انقلاب در شمال غرب بود ...
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۰    
برنامه سپاه این هفته با موضوع اقدامات قرارگاه حمزه سیدالشهدا در مناطق آذربایجان غربی پخش می شود.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)، از برگزاری رزمایش کمک مومنانه به همت این قرارگاه و با هدف توزیع 2 هزار و 500 بسته معیشتی ویژه اقشار آسیب دیدگان از کرونا در آذربایجان غربی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار منصور یوسفی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این بسته ها از محل اعتبارات معاونت مردم یاری و محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) و فرماندهی سپاه شهدا و خیّرین تامین شده است ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۰    
ضربه کاری و مهلک رزمندگاه سپاه پاسداران در سروآباد منجر به هلاکت تعدادی از تروریستها شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: با اشراف اطلاعاتی و اقدامات پیچیده عملیاتی رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) در هفته جاری، طی دو عملیات موفق رزمندگان قرارگاه علیه عناصر ضد انقلاب و گروهک های تروریستی در مناطق کامیاران و مریوان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از عملیات موفق رزمندگان اسلام علیه گروهکهای تروریستی خبر داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۴    
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از دو عملیات موفق رزمندگان این قرارگاه علیه گروهک های تروریستی در کامیاران و مریوان طی هفته جاری خبر داد و اعلام کرد: در این عملیات ها سه تروریست به هلاکت رسیده و و سه تن دیگر زخمی شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه از دو عملیات موفق رزمندگان این قرارگاه علیه گروهک های تروریستی در کامیاران و مریوان طی هفته جاری خبر داد و گفت: در این عملیات ها سه تروریست به هلاکت رسیده و سه تن دیگر زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۲۳ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از دو عملیات موفق رزمندگان این قرارگاه علیه گروهک های تروریستی در کامیاران و مریوان طی هفته جاری خبر داد و اعلام کرد در این عملیات ها سه تروریست به هلاکت رسیده و سه تن دیگر زخمی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- کتاب روایی "جنگی که تمام نشد" هفتمین جلد از مجموعه "از عشق باید گفت" به زندگی و رشادت های فرمانده شهید قرارگاه حمزه سیدالشهدا اختصاص دارد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۱    
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با بیان اینکه متاسفانه قاچاقچیان مواد مخدر، سلاح و مشروبات الکلی، از سوی مسئولان کولبر عنوان می شود گفت: مسئولان به جای شعار دادن و طرح ادعاهای کذب کشته شدن کولبران، بازارچه های مرزی را بازگشایی و ساماندهی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه پاسداران در شمال غرب کشور گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به جای ایجاد جنجال در خصوص کوله برها، تلاش کنند تا بازارچه های مرزی استان بازگشایی شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۴:۰۳    
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: دشمن امروز در مقابل رزمندگان اسلام زانو زده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۰    
ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) گفت: شعار و ایده روحیه جهادی در درون همه اقشار بسیج نهفته است و باید این روحیه را پرورش داد و و از آن در هر مکانی و زمانی از کارهای اقتصادی گرفته تا فرهنگی و رزم بهره برد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه گفت: قرارگاه حمزه از بدو تاسیس با ماموریت تامین امنیت منطقه شمالغرب مجاهدت ها و تلاش های بسیاری را برای تامین امنیت انجام داده است و امروز دشمن جرئت جسارت به مرزهای مارا ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۳    
ارومیه- ایرنا- فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مطالب درست و حقیقی را که در جنگ هشت ساله اتفاق افتاده، به مردم جوانان منتقل نمی کنیم ...
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه، با تاکید بر اینکه دشمنان و ضدانقلاب در هر نقطه ای در تیررس رزمندگان هستند، گفت: توجه به محرومیت زدایی و مردم یاری در کنار اقدامات نظامی ضامن تحقق امنیت پایدار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه -فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا با تأکید بر برخورد با قاچاقچیان گفت: مسئولان و نمایندگان نباید همراه دشمن باشند و سیاه نمایی کنند بلکه باید برای فعال کردن بازارچه مرزی اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۶    
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا سپاه گفت:رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس فرهنگی ماندگار خلق کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
علی مصطفوی روز سه شنبه در مراسم ویدیو کنفرانسی افتتاح 2 هزار و 300 طرح محرومیت زدایی و مردم یاری و یک هزار مسکن مددجویی در استان های آذربایجان غربی و کردستان به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به همت قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
به همت قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه، 3300 طرح محرومیت زدایی در استان های آذربایجان غربی و کردستان افتتاح شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۱    
همزمان با 31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس، بخشی از خاطرات منتشر نشده "ابوالفضل حسن بیگی" فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد در دوران دفاع مقدس که توسط اداره کل امور ایثارگران تهیه شده است را می خوانید:
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ وهاب عباس فام روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد بسته معیشتی با مشارکت قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) و سپاه شهدای آذربایجان غربی تهیه شده و شامل اقلام اساسی خانوار از جمله برنج، روغن، رُب گوجه فرنگی، کنسرو تُن ماهی، سویا، عدس، نخود و ماکارونی است که برای تهیه هر یک از [...]
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) گفت: رزمندگان قرارگاه حمزه در پاسخ به شرارت ها، مقر گروهک های ضد انقلاب در منطقه کردستان عراق را طی سلسله عملیات های متعدد هدف قرار دادند.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
وی دقیقا به جزئیات این ترور اشاره نکرد، اما قرارگاه حمزه سیدالشهدا روز سه شنبه 16 اردیبهشت خبر داده بود که در جریان درگیری نیروهای سپاه با اعضای یک گروه مسلح ناشناس در دیواندره، یک سرهنگ و دو پاسدار دیگر شهید شدند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهدا ( ع ) مستقر در ارومیه گفت: رزمندگان این قرارگاه در پاسخ به شرارت های ضد انقلاب، در چند روز اخیر مقر گروهک های معاند در منطقه شمال عراق را طی عملیات توپخانه ای، موشکی و پهپادی مورد هدف قرار دادند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۸۸ سایت دیگر  
رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا ( ع ) در پاسخ به شرارت های ضد انقلاب، در چند روز اخیر مقر گروهک های ضد انقلاب در منطقه کردستان عراق را درطی سلسله عملیات توپخانه ای، موشکی و پهپادی هدف قرار دادند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: در هفته دفاع مقدس 600 طرح محرومیت زدایی با همکاری قرارگاه حمزه سید الشهدا و بسیج سازندگی سپاه در مناطق کمتر برخوردار آذربایجان غربی افتتاح می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت:در هفته دفاع مقدس 600 طرح محرومیت زدایی با همکاری قرارگاه حمزه سید الشهدا و بسیج سازندگی سپاه در مناطق کمتر برخوردار آذربایجان غربی افتتاح میشود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: بسیجی هوشیار اردلان در حین اقدامات مهندسی و پاکسازی مین های به جای مانده از دوران دفاع مقدس، در منطقه مرزی مریوان به شهادت رسید. قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه اعلام کرد روز گذشته در اطراف یکی از پایگاه های عملیاتی شهرستان مریوان در حین اقدامات مهندسی و پاکسازی مین های به جا ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بسیجی هوشیار اردلان در حین اقدامات مهندسی و پاکسازی مین های به جای مانده از دوران دفاع مقدس، در منطقه مرزی مریوان به شهادت رسید. به گزارش ایسنا، قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه اعلام کرد روز گذشته در اطراف یکی از پایگاه های عملیاتی شهرستان مریوان در حین اقدامات مهندسی و پاکسازی مین ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
یک بسیجی حین پاکسازی مین در اطراف یکی از پایگاه های عملیاتی شهر مریوان در استان کردستان به درجه رفیع شهادت رسید. به گزارش ایرنا از روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد روز گذشته (پنجشنبه) در اطراف یکی از پایگاه های عملیاتی شهرستان مریوان حین ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها-روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه از شهادت یکی از بسیجیان سپاه بیت المقدس استان کردستان بر اثر انفجار مین خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عملیات کربلای 2 از 10 الی 11 شهریور 1365 با رمز مقدس یا اباعبدالله الحسین (ع) در منطقه حاج عمران پیرانشهر با فرماندهی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه پاسداران و با همکاری توپخانه های ارتش انجام شد که در این عملیات محمود کاوه فرمانده تیپ ویژه شهدا به درجه رفیع شهادت نائل آمد.