یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۹:۳۹Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طاغوت»

بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۷    
جلسه حلقه صالحین با موضوع بررسی حکومت طاغوت و حاکمیت دیکتاتوری در پایگاه بسیج شهید مقیمی ناحیه خوانسار برگزار شد، هم چنین در حاشیه این جلسه از محمد شکیبا حائز رتبه برتر در مسابقه تیر اندازی نیز تقدیر شد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۱    
کسانی که خط آتش تحریف امام را داغ می کنند، تردیدی نیست که به انحراف بی چون و چرای اصل انقلاب و بازگشت کشور به طاغوت دل بسته اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۱    
آیت الله علی اسلامی گفت: روحانیون و طلاب همواره در صف اول تظاهرات علیه رژیم طاغوت و دوران هشت سال دفاع مقدس بودند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ اکبر زاده مسئول معاونت سیاسی سپاه کربلا استان مازنداران در جمع کارکنان سپاه و ناجا شاهین شهر با تاکید بر برکات پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بصیرت و تبعیت مردم از رهبر و امام خود باعث شکست رژیم طاغوت شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سید علا جزایری ، معاون جنبش نجباء عراق در همایش مکتب شهید سلیمانی و تمدن نوین اسلامی گفت: حاج قاسم سلیمانی در حمایت از مستضعفان و دوست داران اهل بیت علیهم السلام و پیروان مکتب اهل بیت علیهم السلام در لبنان ، سوریه ، عراق ، بحرین ، یمن و در سراسر جهان در افغانستان و پاکستان نقش اساس عمده ای داشت ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عالمی وارسته و استادی جامع الاطراف که از راه کار در مزرعه امرار معاش می کرد و از ارتباط با دستگاه حکومت طاغوت امتناع می ورزید.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۳۰    
وقت نیوز - امروز چهارشنبه به مناسبت سالگرد قیام 29 بهمن 1356 تبریز علیه رژیم طاغوت جمعی از مردم تبریز و آذربایجان شرقی به تصویری ( ویدئویی ) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۳    
تحلیلگران مسائل سیاسی و فعالان رسانه ای نیز با فعالیت در توئیتر در تلاش هستند تا زوایای مختلف مواضع رهبر انقلاب را در قالب توئیت و به زبان ساده، در شبکه اجتماعی توئیتر، بازتاب دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: قیام مردم تبریز، موج بلندی در نهضت اسلامی ایجاد و ضربه بسیار مستحکمی به امید رژیم طاغوت وارد کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
قیام مردم تبریز در 29 بهمن 56 را باید آغازی بر پایان حکومت طاغوت دانست. حرکتی که موجب به پاخاستن قشرهای مختلف مردم در ایران شد و سرانجام انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - آذربایجان و تبریز برگ های زرینی را در تاریخ انقلاب به ثبت رسانده اند و به عنوان پیشقراول حرکت های تحول آفرین و تعیین کننده در ایران و با شجاعت و شهادت طلبی، کشور را از یوغ طاغوت و سرسپردگان به بیگانه نجات داده و سرمنشا تحولات سرنوشت ساز همچون حماسه خونین 29بهمن شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی 29 بهمن با نام "قیام تبریز" پیوند خورده تا خاطره قیام خونینی را که 43 سال پیش، کمر طاغوت را شکست، در تاریخ زنده نگهدارد و یادآوری کند که تبریز تا پای جان، پای اعتقادات و آرمان های دینی و انقلابی ایستاده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۰    
حوزه/ امام جمعه موقت همدان گفت: آیت الله مدنی یک شخصیت محبوب در بین اقشار مختلف مردم همدان بود، به نحوی که تنها با یک اشاره ایشان، شاهد سیل خروشان مردم در میدان مبارزه با رژیم طاغوت بودیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
قیام مردم تبریز در 29 بهمن 56 را باید آغازی بر پایان حکومت طاغوت دانست. حرکتی که موجب به پاخاستن قشرهای مختلف مردم در ایران شد و سرانجام انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - در آستانه 29 بهمن سالروز قیام مردم تبریز علیه رژیم طاغوت نمایشگاه تبریز و آذربایجان در کلام رهبر معظم انقلاب در ساختمان شهرداری منطقه پنج این شهر افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۹    
در آستانه سالگرد رویدادی قرار داریم که دوست و دشمن اذعان دارند، نقش ویژه ای در سیر جریانات قیام مردم ایران به رهبری امام راحل علیه رژیم طاغوت داشت، اما فیلم ها و عکس های چندانی از این ماجرای تاریخ معاصر به دست مان نرسیده و با گذشت بیش از 40 سال اثر نمایشی فاخری هم در رابطه با آن تولید نشده است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد جواد یاوری در گفتگو با خبرنگار مهر به مناسبت سالروز شهادت امام هادی علیه السلام به تشریح فعالیت های این امام همام پرداخت و گفت: یکی از ابعاد فعالیت های امام هادی (ع) مبارزه با جریان ظلم و طاغوت بود زیرا دستگاه حاکم به دنبال از بین بردن مکتب اهل بیت و حق بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۳۱    
همصدا با مقاومت ملت بحرین ، رئیس جنبش النجباء عراق در پیامی تاکید کرد ملت بحرین بر طاغوت و راهزنانی که از وهابیت ریشه گرفته اند پیروز خواهد شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
شیخ اکرم الکعبی بر ایستادگی ملت بحرین مقابل ظلم و جور رژیم آل خلیفه تاکید کرد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۲:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
الکعبی با اشاره به ایستادگی تاریخی مردم بحرین دربرابر سلسله های ظالمی مثل بنی امیه، ابراز اطمینان کرد که این ملت در برابر طاغوت زمان نیز تسلیم نمی شود
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۸    
خواهر شهید کاوه با نقل خاطره ای گفت: برادرم، آن روزی که طاغوت در عالم نباشد را عید می دانست.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بزرگان اهل تصوف کردستان عراق گفت: وقتی که طاغوت کبیر که شاه ایران بود رفت و جمهوری اسلامی آمد، شرایط جهان اسلام خیلی تغییر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مرحوم آیت الله مصباح یزدی در سه بخش، مبارزه با دستگاه جبار طاغوت، مبارزه با دیدگاه های مارکسیستی و مبارزه با لیبرال ها و غرب زده ها فعالیت داشت.
حیات   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۹    
حیات- اشرف السادات تاجیک مادر شهید حسن پازوکی در گفتگو با حیات گفت: تنها خواسته ی من رسیدگی به وضع جوانان خصوصاً اشتغال آنهاست. به گزارش خبرنگار حیات ، شهید حسن پازوکی متولد 1338 در تهران ...
حیات   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۴    
حیات- پروین سلیحی از شرایط مبارزات خود در کنار همسرش؛ شهید لبافی نژاد می گوید: ما می توانستیم بدون اینکه هزینه ای صرف کنیم با خیالی آسوده در آمریکا درس بخوانیم و زندگی کنیم اما همسرم فعالیت های سیاسی را به ادامه تحصیل در آمریکا ترجیح داد. ...
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد سطح عالی حوزه های علمیه گفت: حوزه انقلابی فریاد گر توحید است و در مقابل استکبار ، کفر و طاغوت قیام می کند
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۱    
تبریز- مسئول بسیج اساتید آذربایجان شرقی دهه فجر را مقطع رهایی ملت ایران از بند طاغوت و استکبار عنوان کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رشد شاخص سواد به ویژه در بین بانوان و دختران ایران زمین، بهترین ارمغان انقلاب اسلامی به ویژه در آذربایجان غربی بوده و در سایه آن، زنان این سرزمین توانسته اند امروز در عرصه های مختلف نقش آفرینی کرده، اثرگذار بوده و حتی مدیریت های مختلف را کسب کنند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۴    
طاهری سرتشنیزی گفت: حرکت رو به جلوی انقلاب اسلامی ایران مرهون خون شهدایی است که با ولایت مداری و با ایمان راستین هیمنه رژیم طاغوت را درهم شکستند و حکومت اسلام، عزت و سربلندی را انتخاب کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۵:۵۶    
یکی از مردم توسط نیروهای امنیتی مورد هدف قرار گرفته و به شهادت رسیده است. مردم پیکرش را به درون خانه ای برده اند تا به دست عوامل طاغوت رژیم نیفتد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ اگر از عدم تناسب سخنران برنامه شیراز با مناسبت امروز که سابقه دست بوسی یکی از سران فتنه را در کارنامه خود دارد و انقلابی ها ذهنیت مثبتی از او ندارند، بگذریم، اما از تطهیر و تمجید از یکی از عوامل طاغوت از زبان او نمی توانیم بگذریم.
دیده بان البرز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: این جوانان بودند که سلطنت طاغوت و سلسله شاهنشاهی را از میان برداشتند و با به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی، حکومت دینی و مردم سالاری را به وجود آوردند و تا به امروز نیز از آن حفاظت و حراست کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۰:۵۷    
خوانساری در تشریح دستاورد های انقلاب اذعان داشت: بزرگترین دستاورد انقلاب خارج شدن از حاکمیت طاغوت و قرار گرفتن تحت حاکمیت الهی است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده محترم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری گفت:ایام الله دهه فجر یادآور حماسه عظیم ملت شریف ایران برای رهایی از تاریکی طاغوت و رسیدن به قله های سراسر نور انقلاب اسلامی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با تشریح تفاوت توجه به بانوان در زمان طاغوت و انقلاب اسلامی، گفت: ملت ایران در طول 40 سال به اندازه 400 سال پیشرفت کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه دهلران با بیان اینکه امام راحل با دست خالی اما با توکل بر خدا و همراهی مردم طاغوت را شکست داد، گفت: امروز انقلاب اسلامی در سراسر جهان یار و یاور محرومان و امت های اسلامی است.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه میانه در رژه خودرویی و آیین گرامیداشت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب را نجاتگر ملت ایران از یوغ استکبار دانست و گفت: رژیم طاغوت رژیم تاراج، فساد و وابستگی بود. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
فارس: حجت الاسلام والمسلمین محمد مصدق که در آستانه 22 بهمن ماه در همایش بررسی ابعاد حقوقی جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و بررسی دستاورد های حقوقی انقلاب اسلامی در دانشگاه خوارزمی سخن می گفت با اشاره به اینکه ظلم هایی که از سوی رژیم طاغوت بر این مردم رفته در تاریخ ثبت است افزود ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنیوز، آخرین روزهای بهمن و به ویژه بیست و دومین روز از آن، یادآور حماسه ها و مجاهدت های ملتی است که در برابر خودکامگی طاغوت و وابستگی به قدرت های خارجی سال ها ایستادند و رنج دوران خوردند تا به گنج جمهوری اسلامی دست یابند. قطار انقلاب اسلامی و ایستادگی و استکبارستیزی [...]
شوشان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۰۳    
بسمه تعالی وقوع شکوهمند انقلاب اسلامی تحقق وعده ی الهی در استقرار حکومت الله و ابطال حکومت طاغوت و طاغوتیان است. ملت بزرگ ایران از دیرباز با بهره گیری از معارف و مکتب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره)دریافته است که تنها راه دستیابی به استقلال و خودکفایی ملی استقامت در برابر زورگویی و زیاده خواهی ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سرویس سیاسی شهدای ایران : انقلاب اسلامی به عنایت الهی و علی رغم تمام توطئه های دشمنان داخلی و خارجی فردا پای در چهل و سومین سال زندگی سراسر شور و شعور خود می گذارد؛ زندگی ای که چه بسا هر لحظه اش بیانگر خاطرات نابی از پیشرفت و موفقیت در عین سختی و مشکلات ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار اسماعیل کوثری در گفت وگو با میزان، با اشاره به سالگرد یوم الله 22 بهمن ، گفت: 22 بهمن یادآور روز حماسه پیوند مردم با ولایت است که در اصل پایه های استکبار جهانی به لرزه درآمد و نظام طاغوت سقوط کرد و امام این روز را یوم الله نام گذاری کردند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۲:۵۰    
به مناسبت یوم الله 22 بهمن، سالروز چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام پیامی صادر کرد. پیام امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بدین شرح است: بسمه تعالی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۵۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ سازمان بسیج علمی و فناوری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به مناسبت ایام الله مبارک 22 بهمن بیانیه ای به مناسبت جشن چهل و دومین سالگرد انفجار نور صادر کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
فرمانداری مبارکه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۳۹    
. انقلاب اسلامی یک نعمت الهی بود که با رهبری امام خمینی (ره) ، طومار استبداد و ظلم رژیم طاغوت را در هم پیچید و استقلال ، آزادی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در کشور پایه گذاری نمود . ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، در چهل و دومین جشن پیروزی انقلاب اسلامی مردم، یکبار دیگر ملت خداخواه ایران اسلامی راس ساعت 9 شب 22 بهمن بانگ براوردند که خدا از آمریکا بزرگتر است، خدا از طاغوت بزرگتر است، خدا از همه چیز بزرگتر است؛ الله اکبر! انتهای پیام/4 خبرنگار: مجتبی فلاحی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۲۶    
یکی از ابتکارات بچه های انقلابی در دوران مبارزه با رژیم طاغوت که به شدت هم روحیه دشمن را در هم شکست ، سر دادنِ فریاد الله اکبر بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری گفت: تربیت قرآنی علت اصلی غلبه انقلاب اسلامی بر دشمنان است و انقلاب در سایه قرآن کریم مقابل طاغوت به پیروزی رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۱۶    
21 بهمن 1357، مردم به یاری همافران و افسران نیروی هوایی در جنگ با نیرو های گارد رژیم طاغوت آمدند.