چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۵:۳۸Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مستضعفین»

فرهنگ وهنر   ۲۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فراخوان هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با شعار گفتمان مقاومت نهضت جهانی مستضعفین و آزادی قدس شریف منتشر شد.
اختتامیه مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
استاندار مازندران در برنامه نمادین آغاز دهه فجر انقلاب و بازگشت تاریخی امام خمینی به کشور در فرودگاه شهدای ساری، گفت: امام خمینی بزرگترین انقلاب دنیا را در تقابل با نظام استکباری هدف گذاری کردند و انقلاب اسلامی را برای حمایت از مستضعفین جهان طراحی کردند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی بر مبنای حمایت از مستضعفین ایجاد شد.
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مراسم اختتامیه چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج صبح امروز با حضور سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه و سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سالن شهید فهمیده این سازمان برگزار شد. ...
سبلان ما   ۶ ساعت پیش    
دبیر استانی جشنواره فیلم مقاومت به تشریح اهداف جشنواره فیلم مقاومت پرداخت و گفت: این جشنواره با شعار گفتمان مقاومت، نهضت جهانی مستضعفین و آزادی قدس شریف برگزار می شود.
عقیق   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۶    
رهبر حکیم انقلاب اسلامی فرمودند: بر اساس سخنان امام، موضوع مردم، استقلال کشور، تدین و پای بندی به مبانی اسلامی، مبارزه با استکبار و زورگویی، مساله فلسطین، موضوع معیشت مردم، توجه به مستضعفین و رفع فقر، خطوط اصلی انقلاب هستند که از ترکبب آن ها هندسه انقلاب به دست می آید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ، مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در مجتمع فرهنگی 13 آبان (لانه جاسوسی آمریکا) با هدف ایجاد نهضت تولید محتوای مردمی دیجیتال ...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ ؛ مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در مجتمع فرهنگی 13 آبان (لانه جاسوسی سابق آمریکا)، با هدف ایجاد نهضت تولید محتوای مردمی دیجیتال ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی نوبخت ، افزود: در این راستا تلاش می شود از تمام امکانات و ظرفیت های موجود برای خدمت رسانی بی منت به مردم استفاده شود. وی در ادامه با اشاره به اینکه طریق اسلامی در مکتب امام خمینی(ره) بر پایه عدل علوی، نفی ظالم و توجه به مستضعفین استوار شده است، اظهارکرد: شرط انقلابی [...]
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حمایت سازمان بسیج از فعالان عرصه فضای مجازی یک حمایت کاملا هوشمندانه و هدفمند و نسبتا حمایت گسترده ای است و همه جوان هایی که می خواهند در این عرصه نقش آفرینی کنند، می توانند به این شبکه ها بپیوندند و از این حمایت ها استفاده کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۲    
مدیرکل کمیته امداد خوزستان از تشکیل کمیته همیاری و تشکل های مردمی ستاد دهه فجر در خوزستان، با هدف فراهم سازی زمینه های بهره گیری هر چه بیشتر محرومین و مستضعفین جامعه از امکان های خدماتی و رفاهی دستگاه های دولتی و غیردولتی و تقویت راهکارهای نهضت خدمت رسانی به مردم خبر داد.م
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۵    
معاون فرهنگی هنری سازمان بسیج مستضعفین ضمن تشریح برنامه های این سازمان در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، از برگزاری 503 محفل قرآنی و مسابقات قرآن در دهه فجر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس مرکز راهبردی و اندیشه ورزی سازمان بسیج مستضعفین گفت: جامعه نخبگانی ما باید راهبردنگاری و خط دهی کرده و دغدغه حل مسائل مختلف را در جامعه سرزمینی مربوط به خود داشته باشد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حمایت سازمان بسیج از فعالان عرصه فضای مجازی یک حمایت کاملا هوشمندانه و هدفمند و نسبتا حمایت گسترده ای است و همه جوان هایی که می خواهند در این عرصه نقش آفرینی کنند، می توانند به این شبکه ها بپیوندند و از این حمایت ها استفاده کنند.
اوشیدا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان از رونمایی بازی هاتف در آیین افتتاحیه چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، دقایقی پیش در لانه جاسوسی سابق و با حضور سردار سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۰:۲۶    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار برنا، نقش آفرینی بین المللی بسیج و مردم ایران جهت شروع نهضت تولید محتوا در کرانۀ محور مقاومت را امری مهم برشمرد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، در لانه جاسوسی سابق و با حضور سردار سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۲۵    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، آغازی برای پیمودن مسیر انقلاب اسلامی در عصرجدید است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم افتتاحیه مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، گفت: رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، آغازی برای پیمودن مسیر انقلاب اسلامی در عصرجدید است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج امروز در سالن رویدادهای شهید فخری زاده مجموعه بسیج دانشجویی و با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم چهارمین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج با حضور سردار غلامرضا سلیمانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین و شرکت حدود 600نفر از اعضای بسیج از سراسر کشور آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
افتتاحیه مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، امروز یکشنبه 9 بهمن ماه 1401 با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
افتتاحیه مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، امروز یکشنبه 9 بهمن با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سالن شهید فخری زاده مجموعه بسیج دانشجویی برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۱    
تهران (پانا) - مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج بعدازظهر امروز با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سالن شهید فخری زاده در محل لانه جاسوسی برگزار شد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۱    
تهران (پانا) - مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به همت سازمان فضای مجازی بسیج بعدازظهر امروز با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سالن شهید فخری زاده برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: صهیونیست ها با استفاده از ابزارهای برآمده از رنسانس، به صورت جعلی در قلب جهان اسلام تعبیه شده و صلح و آزادی جهان اسلام را به گروگان گرفتند.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، در لانه جاسوسی سابق و با حضور سردار سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دارالقرآن سازمان بسیج مستضعفین پویش سراسری قرآن عزیزم ویژه دهه نودی ها راه اندازی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۱۱    
مسئول فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با برنا دربارۀ چهارمین "رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج" صحبت کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۸    
حوزه/ یکی از ائمه جمعه آذربایجان غربی گفت: غربی ها از ایران اسلامی عصبانی هستند و هرکاری از دستشان بر می آمد برای از بین بردن انقلاب اسلامی به کار می بندند و دلیل آن هم این است که انقلاب اسلامی موازنه قدرت در دنیا را به نفع مستضعفین به هم زده است.
شیرازه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۱:۰۹    
اگر کسی بخواهد خیانت کند به امام و ملت که از هم جدا نیستند به معنی شکل و صورت خیانت به اسلام است و باید با او مبارزه کرد و کار را بر طبق آیه قرآن به دست بندگان صالح خدا که همان مستضعفین اند سپرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هجمه امروزی که علیه نظام اسلامی شکل گرفته است نشان از نزاع جدی میان جبهه حق پرستان و جبهه مغرب زمین دارد، این دعواها طبیعت این گذار تاریخی است تا تغییر به نفع جبهه توحیدی رقم بخورد و مستضعفین وارث زمین شوند.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۲    
نماینده سابق ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با حضور در خبرگزاری فارس تحلیلی قرآنی از حوادث اخیر کشور ارائه کرد. گروه سیاسی خبرگزاری فارس: حجت الاسلام تویسرکانی نماینده سابق ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با حضور در خبرگزاری فارس به تبیین فضای فتنه و اغتشاشات اخیر پرداخت ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۲    
فرماندار علی آبادکتول با اشاره به اینکه در آستانه 44 مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم اظهار داشت : در عصری قرار گرفتیم که تحول بسیار مهم تاریخی و گفتمان جدید در دنیا ایجاد شده است و مخاطبان این گفتمان که گفتمان الهی و انسانی است تنها مردم ایران نیستند بلکه کشورهای متعدد ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس نشست خبری سازمان فضای مجازی بسیج با عنوان مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال کشور صبح امروز چهارشنبه پنجم بهمن برگزار شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه از بدو پیروزی انقلاب با هدایت الهی و امام بزرگوار دست نشانده های ظالم برکنار شدند، بیان کرد: در این پیروزی انقلاب همه اقوام و مذاهب نقش داشتند و همه احزاب سیاسی به صحنه آمدند و حکومت اسلامی را با آرای خود جایگزین کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۶    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر علیه السلام شاهین دژ گفت: پیروزی انقلاب اسلامی پوزه استکبار را به خاک مالید و تفکر غربی را که می گفت؛ دین جایی در مدیریت جامعه ندارد ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز قدرت بازدارندگی ملت ایران بسیار ارتقا یافته و سپاه پاسداران جان پناه انقلاب و ولایت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۱    
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین : اقدام اتحادیه اروپا حماقت بزرگ و بی تاثیری است که قبلا توسط آمریکا انجام شده بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دارالقرآن سازمان بسیج مستضعفین با انتشار بیانیه ای اهانت های صورت گرفته به ساحت مقدس قرآن کریم را از سوی جامعه قرآنی بسیج محکوم کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین حماسه بزرگ ششم بهمن آمل را مظهر هوشمندی ملت بزرگ ایران اسلامی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اگر پیش از انقلاب دو قطب راست و چپ در دنیا به مصاف هم می رفتند و بر سر منافع با یکدیگر می جنگیدند با ظهور انقلاب اسلامی تقسیم بندی جدیدی ایجاد شد که طی آن مستضعفین و مستکبرین در مقابل هم قرار می گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دارالقرآن سازمان بسیج مستضعفین از اتمام مرحله استانی بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن این نهاد تا پایان هفته جاری خبر داد و گفت: مرحله کشوری این رویداد نیز دهه آخر بهمن در تهران برگزار می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۶    
در بخشی از وصیت نامه شهید علی اکبر خسروی آمده است: ای مردم مسلمان و غیور تا آخرین لحظه نفس هایتان و تا آخرین قطره خونی که در بدن دارید به انقلاب اسلامی پشت ننمایید و از اسلام و روحانیت حمایت کنید که تنها راه نجات مستضعفین ادامه خط، که همان خط اصیل و اسلام الهی است .
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۶:۳۳    
من قرآن در قلب، سلاح در دست، جان بر کف، پا به میدان جهاد نهاده ام، من مسئولیت شرعی در مقابل پیشگاه خداوند یکتای قادر دارم و از طرفی امامم، رهبرم، تمام وجودم خمینی بزرگ آن پیشوای دوراندیش به حق اسلام، آن نادر زمان امر فرموده اند که از دین پاسداری کنم.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۲    
جنایات زورمندان، خارج از فطرت انسانی است. زورمندانی که زندگی ننگین خود و سلطه و ادامه جنایات خویش را در سرکوبی و مرگ دیگران می دانند و شهوت ریاست آنان را کور و کر کرده است. عموم مستضعفین باید به هم بپیوندند و ریشه فساد را از کشورهای خود قطع کنند ...
امام جمعه آق قلا: اهانت به اولی الامر مسلمین و مستضعفین جهان به شدت محکوم است آخوند رهبر گفت: اهانت به قرآن، پیامبر اکرم (ص)، مقدسات و اولی الامر مسلمین و مستضعفین جهان به شدت محکوم است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی طرحی 3 ماده ای برای اقدام متقابل آماده کرده که احتمالا امروز در مجلس اعلام وصول می شود؛ موضوع این طرح اقدام متقابلی است که دولت جمهوری اسلامی ایران مکلف به اجرای آن است ...