دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۵:۲۵May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پالایشگاه ستاره خلیج فارس»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگ ترین پالایشگاه کشور تجهیزاتی به ارزش 1.3 میلیارد تومان به شبکه درمان هرمزگان اهدا کرد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از اهدای 10 تخت آی سی یو و 10 دستگاه مانیتور علائم حیاتی بیمار، 16 دستگاه ساکشن جراحی و دو دستگاه بلادگاز به شبکه درمان هرمزگان به منظور اجرای مسئولیت های اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام اسبق شرکت ملی پالایش و پخش گفت: احداث پالایشگاه ستاره خلیج فارس که بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی دنیاست نشان داد که مهندسین ایرانی توانایی احداث پالایشگاه حتی در اوج تحریم ها را دارند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
پالایشگاه ستاره خلیج فارس از محل بخشی از بودجه سالانه خود که احتمالاً شامل بودجه در اختیار مدیرعامل است اقدام به چاپ سالنامه سال 1400 با تیراژ قابل توجه کرده است که این عمل، انتقادهایی در پی داشته است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سبک پالایشگاه ستاره خلیج فارس است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر مالی شرکت نفت ستاره خلیج فارس از استقرار عمده ی منابع مالی این شرکت در شعب بانک های استان هرمزگان خبر داد و افزود: خودکفایی در تولید انرژی، افزایش صادرات و اشتغال گسترده ازجمله نتایج همکاری و همراهی گذشته و حال نظام بانکداری با ابر پالایشگاه ستاره خلیج فارس است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سبک شرکت نفت ستاره خلیج فارس است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از کاشت یکهزار اصله درخت گلپرک در راستای حفاظت از این گونه ی گیاهی در خطر انقراض خبر داد و افزود: ستاره خلیج فارس با اجرای سیستم های نوین در مدیریت فضای سبز، حفاظت از منابع خاکی، حفاظت از منابع آبی ...
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از تولید روزانه حدود 47 میلیون لیتر بنزین پاک با استانداردی بالاتر از استاندارد یورو 5 خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از کاشت هزار اصله درخت گلپرک در راستای حفاظت از این گونه گیاهی در خطر انقراض خبر داد و افزود: ستاره خلیج فارس با اجرای سیستم های نوین در مدیریت فضای سبز، حفاظت از منابع خاکی، حفاظت از منابع آبی ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی تأکید کرد: با احداث پالایشگاه ستاره خلیج فارس، تحریم نفتی در فروش میعانات گازی بی اثر شد و ما توانستیم با صادرات بنزین درآمد سه میلیارد دلاری به دست آوریم که تقریبا معادل کل درآمد حاصل از خام فروشی نفت در سال گذشته بود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رینگ بین الملل بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سبک شرکت نفت ستاره خلیج فارس است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی اجرای مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمانی که قرارگاه خاتم سپاه پالایشگاه ستاره خلیج فارس را ساخت تفکر حاکم بر این دولت به آنها گفت این آهن قراضه ها را جمع کنید.
مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، با اشاره به اهمیت جلسات برگزار شده برای تعیین موضوعات استراتژیک شرکت گفت: برای تدوین سند مدیریت استراتژیک مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش، بالغ بر 80 ساعت در جلسات حضور داشت ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر سابق نفت گفت : بنده تعجب میکنم از اینکه برخی مسئولین پروژه ستاره خلیج فارس به عنوان یک پروژه تماما ایرانی را زیرسوال می برند. در دوره ای که بنده وزیر نفت بودم توانستیم این پروژه را با پیشرفت 70 درصد تحویل دولت یازدهم بدهیم.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری پالایشگاه ستاره خلیج فارس را از مهم ترین طرح های اقتصاد مقاومتی برشمرد و گفت: با وجود تحریم های ظالمانه توانستیم به موفقیت های خوبی در حوزه نفت و گاز دست یابیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۶:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق شرکت مهندسی و ساختمان نفت گفت: نخستین گام برای ایجاد پارک های شیمیایی، احداث پتروپالایشگاه ها ذیل یک برنامه جامع است. متاسفانه وزارت نفت اعتقادی به توسعه پتروپالایشگاه ها ندارد و بیش تر متمرکز بر خام فروشی نفت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
اراک- وزیر پیشین نفت گفت: تعجب آور است که وزیر نفت پالایشگاه ستاره خلیج فارس را کاری بیهوده می داند چرا که با ساخت این پالایشگاه واردات بنزین را به صادرات بنزین تبدیل کردیم.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات بیژن زنگنه وزیر نفت در خصوص پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: زنگنه صلاحیتی برای اظهارنظر در خصوص پالایشگاه ستاره خلیج فارس ندارد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پاسخ به گزارشی با عنوان انتقاد از گذشته برای پوشاندن کارنامه خالی که روز پنجم اسفندماه امسال در روزنامه وطن امروز چاپ شده است، توضیحاتی را به منظور تنویر افکار عمومی منتشر کرد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۵    
رهبر انقلاب "عیدقربان 1399": پالایشگاه ستاره خلیج فارس کار بسیار عظیم و بزرگی است که توسط سپاه ساخته شد.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۷    
به گزارش عصر امروز هادی بیگی نژاد عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اظهارات وزیر نفت مبنی بر اینکه پالایشگاه ستاره خلیج فارس آنقدر بد مدیریت شده است که می بایست به عنوان عبرت در دانشگاه ها تدریس شود ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی گفت: زنگنه باید بجای حمله به پالایشگاه ستاره خلیج فارس درباره پروژه های سیراف، قرارداد کرسنت، قطع ارتباط با ترکمنستان، قرارداد با توتال، لغو قرارداد با پاکستان توضیح دهد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت برای آنکه راه اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس را به نام دولت و البته دوره فعلی وزارت نفت تمام کند، نه تنها تاریخ را تحریف می کند، بلکه با نقض نامه چند سال گذشته خود، همه چیز را فراموش کرده است.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۱    
محمد امینی رعیا، مدیر اندیشکده اقتصاد مقاومتی در توییتی نوشت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس دکان واردات_بنزین را بست و طبیعی است که آقای زنگنه از این پروژه متنفر باشند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۷    
بیژن نامدار زنگنه از افتضاح بودن طرح پالایشگاه ستاره خلیج فارس سخن می گوید در حالی که کارنامه خودش دارای ابهامات بسیاری است و با روی کار آمدن او صنعت پالایشگاه سازی تعطیل و زمینه تحریم بنزینی ایران فراهم شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت با وجود استفاده از ظرفیت های پالایشگاه ستاره خلیج فارس برای تأمین و صادرات بنزین و صادرات سایر فرآورده های غیرنفتی در دور زدن تحریم ها مدعی شد طرحی بدتر از طرح این پالایشگاه در عمرم ندیدم!
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۵    
بیژن نامدار زنگنه از افتضاح بودن طرح پالایشگاه ستاره خلیج فارس سخن می گوید در حالی که کارنامه خودش دارای ابهامات بسیاری است و با روی کار آمدن او صنعت پالایشگاه سازی تعطیل و زمینه تحریم بنزینی ایران فراهم شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۰    
در حالی که بیژن زنگنه ساخت پالایشگاه را به کثافت کاری تعبیر می کرد، در آستانه انتخابات و پایان دوره ریاستش، پروژه ملی پالایشگاه ستاره خلیج فارس را به نام خود ثبت کرد و تأکید کرد در این پروژه نباید کسی تک خوری کند!
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه انتخابات نزدیک است، گفت: به وزارت نفت فحش می دهند که برای خود افتخار کسب کنند، اگر بحث تخصصی و مدیریتی کنیم مشخص می شود که کارهای آنها نه تنها افتخار نبوده بلکه خطا بوده است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: یکی از طرح هایی که باید به عنوان یک نمونه اغتشاشات مدیریتی در دانشگاه ها تدریس شود طرح پالایشگاه ستاره خلیج فارس است که تحویل دولت یازدهم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: بنده بدتر از طرح پالایشگاه ستاره خلیج فارس در عمرم ندیدم، زیرا این طرح تا حدی مغشوش بود که فقط به درد تدریس در دانشگاه ها می خورد که مبادا این کار دوباره تکرار شود.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه پیروزی هزار پدر دارد و شکست یتیم است، گفت: برای ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس همه زحمت کشیدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، وقوع حادثه در این پالایشگاه را تکذیب کرد و گفت: ویدئوی پخش شده ی منتسب به این شرکت در فضای مجازی صحت ندارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه با برپایی نمایشگاهی از دستاوردها و پروژه های بزرگی که به همت متخصصان داخلی در کشور اجرا کرده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: ایران به توان تولید روزانه 120 میلیون لیتر بنزین دست یافت. تهران – اقتصادبرتر – 15 بهمن 99 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از صدا و سیما، محمدعلی دادور افزود: امروز، کشور نه تنها از واردات این فرآورده بی نیاز شده و به خودکفایی رسیده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ظرفیت پالایشی ایران که تا پیش از انقلاب روزانه یک میلیون و 200 هزار بشکه در روز بود، حالا با بهره برداری از طرح های مختلف و به ویژه پالایشگاه ستاره خلیج فارس به 2 میلیون و 150 هزار بشکه در روز رسیده که نشان دهنده رشد 79 درصدی در این حوزه است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، گفت: بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه سهام پالایشگاه ستاره خلیج فارس باید در اوج فعالیت این مجموعه عرضه می شد که این اقدام صورت نگرفته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، گفت: بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه سهام پالایشگاه ستاره خلیج فارس باید در اوج فعالیت این مجموعه عرضه می شد که متاسفانه این اقدام صورت نگرفته و این موضوع تخلف 500 میلیارد تومانی را به همراه داشته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۵۰    
رستم قاسمی گفت: در زمانی که پالایشگاه ستاره خلیج فارس را با 70 درصد پیشرفت به دولت روحانی دادیم، هم تحریم آمریکا بودیم، هم تحریم اتحادیه اروپا و هم تحریم سازمان ملل؛ الان فقط تحریم آمریکا هستیم.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: ایران بزرگترین تولید کننده و صادرکننده بنزین خاورمیانه است و بنزین خود را به افغانستان، پاکستان، ارمنستان، جمهوری آذربایجان و اقلیم کردستان عراق به طور مستقیم صادر می کند. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۰    
توضیحات جالب مهندس رستم قاسمی وزیر سابق نفت در خصوص ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس و تحولات صنعت نفت در سال های 90 و 91
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت با بیان اینکه ایران بزرگترین تولید کننده و صادرکننده بنزین خاورمیانه است، گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس نه تنها از خروج ارز از کشور برای واردات بنزین جلوگیری کرد بلکه به ارزآوری کشور از محل صادرات فرآورده های نفتی نیز کمک کرد تا شاهد جهش بیشتر قیمت ارز نباشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر نفت با بیان اینکه ایران بزرگترین تولید کننده و صادرکننده بنزین خاورمیانه است، گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس نه تنها از خروج ارز از کشور برای واردات بنزین جلوگیری کرد بلکه به ارزآوری کشور از محل صادرات فرآورده های نفتی نیز کمک کرد تا شاهد جهش بیشتر قیمت ارز نباشیم.
علیرضا صادق آبادی در حاشیه روز نخست بیست و پنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اشاره به جهش تولید بنزین در کشور طی سه سال گذشته گفت: در سال 96 تولید بنزین روزانه 59 میلیون لیتر بود از این میزان سه میلیون لیتر مربوط به تولید پالایشگاه ستاره خلیج فارس بود ...
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان، مهدی علیزاده صبح امروز در نشستی با خبرنگاران بیان داشت: از همان ابتدای ورودم به شرکت، بیمه پالایشگاه برای من بسیار موضوع حیاتی بود و نیاز می دیدم که آن را بررسی کنم. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
برای نخستین بار محموله نفتای شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس جهت تأمین خوراک پتروشیمی شازند از طریق خط لوله بندرعباس اصفهان ارسال شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
فارس: پس از بهره برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس و فازهای مختلف میدان گازی پارس جنوبی، مقدار تولید گازمایع LPG در کشور افزایش چشمگیری یافت. بررسی موازنه تولید و مصرف گازمایع در ایران نشان می دهد سالانه بیش از 14 میلیون تن از این ترکیب هیدروکربنی در کشور تولید می شود ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست امور هماهنگی و نظارت بر تولید مجتمع گاز پارس جنوبی: پتانسیل روزانه تولید اتان در مجتمع گاز پارس جنوبی بالغ بر12 هزار تن اتان بوده که برای تأمین خوراک پتروشیمی های عسلویه استفاده می شود. ارسال روزانه 12 هزار تن اتان به پتروشیمی های عسلویه ...
معاونت محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه امروز دیگر بحث بنزین پتروشیمی و مشکلات مربوط به آن وجود ندارد، گفت: درحال حاضر پالایشگاه ستاره خلیج فارس روزانه 47 میلیون لیتر بنزین استاندارد تولید می کند و کمبودی دراین زمینه وجود ندارد. ...