پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۶:۵۸Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پالایشگاه ستاره خلیج فارس»

بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:سعید جلیلی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، در صفحه توییتر خود ادعا کرد که اگر 10 پتروپالایشگاه مثل خلیج فارس داشته باشیم نه تنها نیاز نیست نفت بفروشیم بلکه باید نفت هم بخریم. تامین مالی آن هم امکان پذیر است. ...
آوای شرجی نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس بیان کرد: چشم انداز سهم 50 درصدی انرژی منابع تجدیدپذیر تا سال 2050 در این پالایشگاه محقق خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از افزایش ظرفیت 100 هزار بشکه ای این مجتمع پالایشگاهی در تصفیه انواع فرآورده های نفتی همسو با حفظ محیط زیست خبر داد.
انجمن مهندسان نفت ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۰:۲۸    
خبرگزاری میز نفت: به گزارش میز نفت، سعید جلیلی روز گذشته از ایده ساخت 10 پالایشگاه مانند پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت. این در حالی است که روز گذشته اش در شبکه خبر از ساخت 5 پالایشگاه بزرگ خبر داده بود. جلیلی شاید معتقد است با بزرگ کردن اعداد، می تواند خط بطلانی بکشد بر توهم تخصص! ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عصراقتصاد: به گزارش روابط عمومی و بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس، مراسم گرامیداشت هفته جهانی محیط زیست به میزبانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس و با حضور مدیرکل سازمان محیط زیست هرمزگان، محیط بانان و خبرنگاران در سالن همایش های مهر این شرکت برگزار شد. ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
همایش گرامیداشت هفته جهانی محیط زیست در هرمزگان به میزبانی پالایشگاه دوست دار محیط زیست ستاره خلیج فارس برگزار شد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی و بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس ...
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۱    
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: مسیر حرکت دنیا در زمینه تأمین انرژی به سمت و سوی انرژی سبز است و در این زمینه طی سال گذشته بیش از 350 میلیارد دلار در دنیا سرمایه گذاری صورت گرفته است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت هفته محیط زیست، روز دوشنبه، 21 خردادماه نشست خبری سازمان محیط زیست استان هرمزگان به میزبانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس برگزار شد. در این نشست رئیس سازمان محیط زیست استان هرمزگان از دستاوردهای این سازمان در دولت سیزدهم سخن گفت ...
شانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون تولید پالایشگاه ستاره خلیج فارس از آغاز پروژه تولید آمونیاک سبز در این پالایشگاه خبر داد و گفت: این پروژه با سرمایه گذاری 230 میلیون دلار به ارزآوری 100 میلیون دلاری در سال و افزایش سود 10درصدی سالانه پالایشگاه منجر می شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اظهار داشت: بورسی شدن پالایشگاه ستاره خلیج فارس و واگذاری سهام آن به مردم مورد اهتمام وزارت اقتصاد بود و بخشی از سهام این پالایشگاه در جریان مولدسازی اموال دولت به قرارگاه خاتم الانبیا واگذار می شود
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس با اشاره به جلوگیری از خام فروشی نفتا در این پالایشگاه گفت: صادرات محصول ارزشمند نفتا از پالایشگاه ستاره خلیج فارس به خارج از کشور طی سال گذشته حدود 70 درصد کاهش یافته است و به جای خام فروشی این ماده نفتی ...
اقتصاد کلان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : پالایشگاه ستاره خلیج فارس با ابتکار به نیروهای داخلی و توان و اعتماد به دانشجویان فرهیخته و مهندسان دلسوز ایرانی به بزرگترین پالایشگاه تولید بنزین کشور با تولید 40درصد بنزین مورد مصرف در کشور مبدا شده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۲:۰۷    
پالایشگاه ستاره خلیج فارس با علم ایرانی ساخته شد و دست برتر ایران را در صنعت پتروشیمی و نفت به دنیا نشان داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۳    
جعفرپور گفت: ظرفیت اولیه این پالایشگاه 360 هزار بشکه بود که به دست متخصصان داخلی به 460 هزار بشکه در روز افزایش پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: در حال حاضر از وابستگی به واردات بنزین بی نیاز شده ایم و پالایشگاه ستاره خلیج فارس بزرگترین تولیدکننده بنزین در جهان است. همچنین در دو سال اخیر صادرات گاز مایع ما نسبت به گذشته حدود 6.5 برابر شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۹    
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: از سال گذشته موضوع تحریم های بنزینی روی میز بود اما با توانمندی توانستیم در این باره خودکفا شویم و از این اقدام بهره می بریم .
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، دومین کنفرانس ملی و نخستین کنفرانس بین المللی چالش های محیط زیست، صنعت و معدن سبز با حضور مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست، صنعت و معدن، فعالان محیط زیست، صنعت و معدن و جامعه علمی دانشگاهی کشور در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۵    
کارشناس انرژی: بحث به روز بودن پالایشگاه ها بحثی اساسی است، ولی متاسفانه پالایشگاه های قدیمی ما راندمان بسیار پایینی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون تولید پالایشگاه ستاره خلیج فارس از برنامه این شرکت برای تولید آمونیاک سبز تا 3 سال آینده خبر داد و گفت: در پالایشگاه ستاره خلیج فارس آمونیاک تولیدی از هیدروژن مازاد در پالایشگاه که به واسطه فرایند ریفورمینگ در تولید بنزین به دست می آید، تولید
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۹    
گل بابایی معاون تولید پالایشگاه ستاره خلیج فارس با اشاره به برنامه تولید آمونیاک سبز از گاز فلرینگ این پالایشگاه، گفت: با اجرای طرح تولید آمونیاک، مشعل سوزی ستاره خلیج فارس صفر خواهد شد.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۳:۳۶    
ابراهیم رئیسی در جریان جلسه امروز هیات دولت، مشکل بیکاری استان های دارای بالاترین نرخ بیکاری را از جمله دستورکارهای اولویت دار دولت عنوان کرد و از معاون اول خواست با تشکیل کارگروهی طرح ها و برنامه های مدیران استانی در این زمینه را اخذ و با پیگیری ویژه تحقق آنها را دنبال کند.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی گفت: علاوه بر واگذاری پرسپولیس و استقلال، چند شرکت دیگر دولتی هم در دستور واگذاری در سال جاری قرار دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: واحد تولید آمونیاک سبز به عنوان سوخت دوستدار محیط زیست در بندرعباس احداث می شود.
افق تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
نخستین نشست کمیته تخصصی ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در سال 1403 با حضور روسای ایمنی پالایشگاه ها و رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به میزبانی پالایشگاه ستاره خلیج فارس برگزار شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: واحد تولید آمونیاک سبز به عنوان سوخت دوستدار محیط زیست در بندرعباس احداث می شود. علیرضا جعفر پور با اشاره به حرکت کشورهای پیشرفته برای بهره گیری از انرژی های پاک در صنایع افزود ...
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به همراه مدیرکل منابع طبیعی استان هرمزگان در روز خلیج فارس و سالروز افتتاح فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس ضمن حضور در سواحل خلیج فارس به پایش وضعیت جنگل کاری حرا که توسط شرکت نفت ستاره خلیج فارس اجرایی شده است، پرداختند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۷    
رئیس مجمع نمایندگان طلاب و جمعی از نمایندگان با سفر به استان هرمزگان از مناطق مختلف دریایی، پالایشگاه ستاره خلیج فارس بازدید کردند و در جمع مردم هرمزگان نیز حاضر شدند.
آوای شرجی نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۳:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی، دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا و جمعی از دانشجویان رشته های مطالعات منطقه ای و ژئوپلیتیک از دستاوردهای پالایشگاه ستاره خلیج فارس بازدید کردند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان طلاب به همراه جمعی از نمایندگان این مجمع به هرمزگان سفر کرده و از پالایشگاه ستاره خلیج فارس و سپاه هرمزگان بازدید کردند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد می گوید در حال مذاکره با وزارت نفت است تا سهام شرکت پالایشگاه ستاره خلیج فارس که یکی از بزرگ ترین شرکت های ایرانی است وارد بورس شود، مدیرعامل بانک شهر نیز از واگذاری مدیریت پرسپولیس به شهرداری تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس با اشاره به اینکه روند تولید بنزین در این پالایشگاه قبل از سال 1400 روند کاهشی داشته است، گفت: تولید این پالایشگاه با روی کار آمدن دولت سیزدهم به افزایش 20 درصدی در مدت 2 سال به 39.5 میلیون لیتر در روز رسید.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اظهار داشت: با همکاری وزارت نفت، پالایشگاه بزرگ ستاره خلیج فارس را وارد بورس می کنیم و همچنین برای بسیاری از پروژه های جذاب معدنی کشور ظرفیت در بازار سرمایه وجود دارد که باید مشارکت مردمی و تامین جمعی مردم فراخوان کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی از رایزنی برای ورود پروژه های جذاب معدنی و پالایشگاه ستاره خلیج فارس به بورس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اشاره به عزم جدی دولت برای واگذاری دو تیم پرسپولیس و استقلال، عنوان کرد این مسیر ادامه پیدا می کند و در اینده ای نردیک یک معدن و همچنین پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بورس عرضه خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه دولت سیزدهم، دولت خاتمه دادن به پروژه های ناتمام است، گفت: در حال مذاکره با وزارت نفت برای بورسی کردن پالایشگاه ستاره خلیج فارس هستیم.
شانا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: محصولات ویژه این مجموعه عظیم پالایشی کشور فقط از طریق بورس انرژی ایران به صورت شفاف عرضه، معامله و صادر می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۲:۰۱    
مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: محصولات ویژه این مجموعه عظیم پالایشی کشور صرفا از طریق بورس انرژی ایران به صورت کاملاً شفاف عرضه، معامله و صادر می شود و علاوه بر اینکه هیچ واسطه ای در این بین دخل و تصرف ندارد، فروش محصولات نیز خارج از بورس انرژی صورت نمی پذیرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشکل ناترازی بنزین، کلید نخوردن طرح های جدید پالایشی در دولت گذشته است؛ دولت روحانی صرفا توانست طرح پالایشی دولت احمدی نژاد یعنی پالایشگاه ستاره خلیج فارس را تکمیل کند، اما هیچ طرح جدیدی را کلید نزد تا ناترازی بنزین را برای دولت بعد از خود به ارث بگذارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار عبدالرضا عابد گفت: با ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس روزانه 45 میلیون لیتر به ظرفیت تولید بنزین در کشور اضافه می شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پس از انتشار خبر روز گذشته نفت آنلاین مبنی بر بلاتکلیفی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پالایشگاه ستاره خلیج فارس ، مدیریت منابع انسانی این شرکت امروز اطلاعیه ای صادر کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۷    
متخصصانی که تمامی مراحل جذب را گذرانده اند و با هزاران امید و اعتماد به بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان ماه هاست از شغل های خود استعفا دادند، در شهر بندرعباس مسکن تهیه کرده اند و امروز در مقابل هزینه های زندگی بی دفاع مانده اند!
شانا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس طی حکمی از سوی مهدی دوستی، استاندار هرمزگان به عنوان فرمانده ارشد پدافند غیرعامل، مدیریت شرایط اضطراری و اچ اس یی صنایع غرب بندرعباس منصوب شد.
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس، در زمان ساخت پالایشگاه عملا انباری برای دپوی تجهیزات و ادوات ساخته نشده بود و طی یکسال اخیر به منظور مصون ماندن قطعات، کار ساخت 33 هزار مترمربع انبار در این پالایشگاه از سر گرفته شد و بزودی بخش بزرگی از آن به بهره برداری می رسد.
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، علیرضا جعفرپور بیان کرد: واحد تولید برق پالایشگاه ستاره خلیج فارس متشکل از هفت دستگاه توربین گازی با ظرفیت طراحی 42-38 مگاوات و دو توربین بخار با ظرفیت طراحی هرکدام 57 مگاوات است که با توجه به گذشت 7 سال از راه اندازی و بهره برداری از نیروگاه های گازی به منظور حفظ ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۲۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس 40 درصد بنزین کشور را تأمین می کند و سهم قابل توجهی نیز از تولید سایر فرآورده ها مانند گاز مایع و نفت سفید را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فاز 2 پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگ ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان، این روزها در حال انجام تعمیرات اساسی است.