دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۵۹May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه تربیت مدرس»

مرجع دانش سیویلیکا   ۶ ساعت پیش    
دومین کنفرانس ملی ماشین کاری و ماشین های ابزار پیشرفته روز چهارشنبه، 27 مهر، 1401 توسط دانشگاه تربیت مدرس در شهر تهران برگزار می شود. از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 31 خرداد ماه با توجه به محورهای این دوره کنفرانس اقدام نمایند محورهای کنفرانس: ...
شفقنا   ۸ ساعت پیش    
شفقنا آینده- یک عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس درباه چشم انداز گران شدن برخی اقلام و تاثیر آن بر وضع معیشتی مردم و اقتصاد کشور می گوید: وقتی تورم امسال 20% به همین دلیل بالا برود و 50 تا 60 درصد شود این پایه ای برای سال بعد است و در سال بعد هم همین افزایش قیمت و انتشار آن را خواهیم دید و انتشار ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی قادری حاجت. استادیار جغرافیای سیاسی، دانشگاه تربیت مدرس و رضا الهویردی زاده. استادیار جغرافیای سیاسی، دانشگاه مراغه یادداشتی مشترک با موضوع توانمندسازی سواحل ایران در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را به رشته تحریر درآورده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
پژوهشگران گروه ریاضی کاربردی دانشگاه تربیت مدرس طی پژوهشی به بررسی و حل مسائل کنترل بهینه گرمای زیستی و نابود کردن سلول های سرطانی توسط گرما پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۷    
انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه تهران با همکاری انجمن های علمی دانشگاه تربیت مدرس تهران، بوعلی سینا همدان و رازی کرمانشاه، نشست توسعه سیستم های کشاورزی با تاکید بر نظام دانش و اطلاعات کشاورزی را برگزار می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دولت در راستای اجرای قانون بودجه 1401 مصوب مجلس شورای اسلامی و با حمایت نمایندگان ملت، اقدامات لازم را برای اصلاح نحوه تخصیص ارز 4200 تومانی را طی روزهای گذشته آغاز کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس درباره اقدام دولت درحذف ارز ترجیحی گفت: راهکاری جز حذف ارز ترجیحی وجود ندارد و دولت باید به این سمت برود، با این حال بهتر است حذف به صورت گام به گام باشد و حمایت ها از کالاهایی که ارز 4200 تومانی آنها قطع می شود، متوقف نشود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۱    
دانشگاه تربیت مدرس به دانشجویان مقطع دکتری (ph.d) دانشکده پزشکی خود وام بیمه تامین اجتماعی اعطا می کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه باستان شناسی دانشگاه تربیت مدرس درباره طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج ها مجلس گفت: شاید در بهترین حالت برای نویسندگان و امضاکنندگان طرح بحث درآمدزایی مطرح بوده است و می خواسته اند یک گره اقتصادی را باز کنند اما آدم گشایش اقتصادی را که با نوامیس ملی کشورش انجام نمی دهد.
برترین خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مصطفی محمدی سرپرست کتاب خانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه در آستانه بازگشایی سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از کتاب خانه های چند دانشگاه برتر از جمله دانشگاه تهران، دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه شهید بهشتی بازدید کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع بایسته های دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در حوزه کشورهای خلیج فارس و راهبردهای تقویت روابط سیاسی و اقتصادی و با حضور دکتر ابراهیم رومینا، استاد دانشگاه تربیت مدرس به روی آنتن رفت. ...
محمود مهرمحمدی، استاد برنامه ریزی درسی دانشگاه تربیت مدرس با صدور پیامی برای شرکت در همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی، کتابخانه ها را سرمایه فرهنگی و نماد توسعه فرهنگی جوامع برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه پیام قاطع گزارش تلویزیونی رئیس جمهور به مردم، "وفای به عهد" بود، تاکید کرد: در گذشته بودند کسانی که به دوربین زُل می زدند و می گفتند من هم مثل شما؛ تازه جمعه خبردارشدم!
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس، جزئیات پذیرش دانشجویان استعداد درخشان متقاضی دوره های دکتری تخصصی سال 1401 این دانشگاه را اعلام کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر علی مقصودی عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس در رشته ژنتیک و اصلاح نژاد دام و طیور در رابطه با تکنولوژی های مورد نیاز برای تولید مرغ آرین با برنامه گفتگوی علمی مصاحبه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگران گروه استخراج دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس با هدف کاهش هزینه های عملیاتی در فعالیت های عمرانی و معدنی، طی پژوهشی به بررسی پیش بینی نرخ نفوذ سرمته در سنگ با استفاده از هوش مصنوعی پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس، جزئیات پذیرش دانشجویان استعداد درخشان متقاضی دوره های دکتری تخصصی سال 1401 این دانشگاه را اعلام کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، کوروش روستایی با حکم سوی مصیب امیری رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان رئیس پژوهشکده باستان شناسی معرفی شد. کوروش روستایی عضو هیأت علمی پژوهشکده باستان شناسی است که در رشته باستان شناسی دانشگاه تهران تحصیل کرده و دکترای باستان شناسی از دانشگاه تربیت مدرس دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۴    
انجمن علمی-دانشجویی علوم و مهندسی جنگل دانشگاه تربیت مدرس با همکاری اداره ثبت و حفاظت میراث طبیعی وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، وبینار بیابان لوت: اولین میراث طبیعی جهانی ایران در یونسکو را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۷    
معاونت دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: دانشجویان متقاضی استفاده از تسهیلات بیمه تامین اجتماعی دانشجویان می توانند به آدرس سامانه تامین اجتماعی es.tamin.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر علی مقصودی عضو هیت علمی دانشگاه تربیت مدرس در رشته ژنتیک و اصلاح نژاد دام و طیور درمورد اهمیت مرغ لاین آرین در امنیت غذایی با برنامه گفتگوی علمی مصاحبه کرد. ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۷    
وبینار آشنایی با فرآیند ارزیابی و حمایت های دانش بنیان به همت پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس و همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ 17 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین کنفرانس ملی چالش های محیط زیست: صنعت و معدن سبز 28 اردیبهشت در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس گفت: توسعه دانش بنیان با اشتراک گذاری بی پایان دانش، تأکید بر شایستگی نیروی کار در مقابل مدرک، ارتباط بین صنعتی و جهانی شدن توسعه به وجود می آید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
دانشجویان دکتری دانشکده علوم پزشکی روزانه و غیرروزانه دانشگاه تربیت مدرس متقاضی استفاده از تسهیلات بیمه تامین اجتماعی می توانند تا 25 اردیبهشت برای دریافت وام ثبت نام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد به برخی از دانشجویان روزانه کارشناسی ارشد پزشکی این دانشگاه وام تحصیلی اعطا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۳    
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه تربیت مدرس گفت: برپایی هرساله راهپیمایی روز قدس دادن انرژی مضاعفی است به گروه مقاومت و اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و اینکه در این مبارزه تنها نیستند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۰۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر صادق دردایی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با اشاره به مشکلات خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس اظهار کرد:ظرفیت خوابگاه های متاهلی، بزرگترین مشکلی است که ما در خوابگاه های خود داریم، زیرا برای پذیرش این خوابگاه ها محدودیت داریم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: حتی اگر دولت از اقتصاددانان استفاده کند، چون در سیستم اجرایی برخی مانع اجرای درست سیاست ها می شوند چالش های اقتصادی شبیه کلاف به هم پیچیده ای می شود که باز کردن آن بسیار سخت است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۲۰:۴۶    
دانشیار گروه جامعه شناسی دانشگاه تربیت مدرس گفت: جامعه شناسی باید به سمت نگاه مسئله محور برود تا وارد بحث کارآمدی خود شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون مقطع دکتری دانشگاه تربیت مدرس امروز چهارشنبه، 7 اردیبهشت پایان می یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
علی باقری دانشیار گروه مهندسی و مدیریت آب دانشگاه تربیت مدرس مشکلات روزافزون در حوزه منابع آب، هر از گاهی دستگاه های دخیل در مدیریت آب را به تغییر یا اصلاح قوانین برمی انگیزد ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
حسام منظور متولد سال 1359 در تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین شماره نشریه فناوری ناب ؛ فصلنامه علمی تخصصی انجمن علمی دانشجویی نانوبیوتکنولوژی دانشگاه تربیت مدرس منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
برای نخستین بار در کشور طراحی، ساخت و نصب دکانتر سانترفیوژ ساخت ایران در واحد S-PVC و به سفارش شرکت پتروشیمی اروند توسط یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناری دانشگاه تربیت مدرس انجام گرفت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۱    
استاد تمام زبان شناسی دانشگاه تربیت مدرس معتقد است که بی توجهی به جنبه های کاربردی زبان شناسی اصلی ترین دلیل ناشناخته بودن این رشته در جامعه ایران است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-نشست ادبی ذکر جمیل سعدی با حضور اساتید رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه شیراز و دانشگاه تربیت مدرس تهران به صورت برخط برگزار شد که در آن عنوان شد از اثرگذاری سعدی در میان معاصران و ادبای پسین به سادگی نمی توان گذشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم احیای شب های قدر در مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تربیت مدرس به حراست این دانشگاه درباره احراز دلایل فوت مشکوک دانشجوی دکتری این دانشگاه دستور داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ثبت نام پذیرش بدون آزمون مقطع دکتری دانشگاه تربیت مدرس امروز چهارشنبه 31 فروردین ماه پایان می یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / افشای راز قتل زن جوان در چک چک/ مرگ مشکوک دانشجوی دکترای دانشگاه تربیت مدرس به ضرب گلوله/ دستبرد به خانه همسر سابق/ مامور مرزبانی در زابل به شهادت رسید/ ناپدید شدن دختر جوان پس از جشن تولد/ مرگ پسر دانش آموز با ضربه های همکلاسی/ وحشت آفرینی زورگیران مسلح در صدمتری ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۳:۱۵    
دانشگاه تربیت مدرس از درگذشت یکی از دانشجویان این دانشگاه به ضرب گلوله در یکی از بوستان ها خبرداد. به گزارش ایسنا، علی معینی، مدیر توسعه روابط با دولت و جامعه دانشگاه تربیت مدرس ضمن تایید این خبر گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پس از اعلام وزارت کشور و ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر بازگشت دانشجویان به دانشگاه برای از سرگیری آموزش حضوری، دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس امروز برای آموزش حضوری به دانشگاه بازگشتند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
با حضوری شدن کلاس های تمامی دانشگاه ها، دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس نیز از روز سه شنبه 30 فروردین فعالیت های آموزش حضوری را از سر می گیرند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۵    
دانشگاه تربیت مدرس از درگذشت یکی از دانشجویان این دانشگاه به ضرب گلوله در یکی از بوستان ها خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس از درگذشت یکی از دانشجویان این دانشگاه به ضرب گلوله در یکی از بوستان های ورداورد، خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و منابع و سرمایه انسانی دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه بنیادهای خیریه در همه دانشگاه های سرآمد و ممتاز دنیا وجود دارد، گفت: ما در دانشگاه ها چاره ای نداریم به جز اینکه به دنبال خود اتکایی باشیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۰۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس از درگذشت یکی از دانشجویان این دانشگاه به ضرب گلوله در یکی از بوستان ها خبرداد. علی معینی مدیر توسعه روابط با دولت و جامعه دانشگاه تربیت مدرس ضمن تایید این خبر گفت:
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۲۱:۴۶   + ۷۷ سایت دیگر  
علی معینی مدیر توسعه روابط با دولت و جامعه دانشگاه تربیت مدرس، اظهار کرد: نتیجه پیگیری های ما و حراست دانشگاه نشان داد که این دانشجو در یکی از بوستان های ورداورد به ضرب گلوله جان خود را از دست داده است.