پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۲:۵۰Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه تربیت مدرس»

تدبیر و امید   ۵ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
علم الهدی پیش از روی کار آمدن همسرش، مدرک دکترای خود را در رشته فلسفه تعلیم و تربیت از دانشگاه تربیت مدرس دریافت کرد و پیش از تأسیس مؤسسه مطالعات بنیادین علم و فناوری در دانشگاه شهید بهشتی در تعدادی از مناصب دانشگاهی مشغول به خدمت شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
استاد گروه فلسفه دانشگاه تربیت مدرس با تاکید بر اهمیت چرخه تولید علمی تا رسیدن به مرجعیت علمی، گفت: باید بین تولید علمی، انتشار علمی و ارجاع علمی چرخه ای شکل بگیرد تا مرجعیت علمی ایجاد شود. باید به این چرخ اعتماد کرد و بدانیم که ما را به مقاصدمان می رساند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۴    
رئیس دانشگاه تربیت مدرس از دولت خواست اختیارات هیئت امنا به صورت کامل به دانشگاه ها بازگردانده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بر پایه گزارش سال 2023 میلادی رتبه بندی عملکرد مقاله های علمی دانشگاه های جهان یا رتبه بندی دانشگاه ملی تایوان ، دانشگاه تربیت مدرس در میان 1000 مؤسسه برتر جهان و در جایگاه سوم کشوری قرار دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در نشست شورای دانشگاه تربیت مدرس، اقدامات آموزشی، پژوهشی و دانشجویی و فرهنگی – اجتماعی برای شروع سال تحصیلی جدید تشریح شد .
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه پیام ما در گزارشی ماجرای برج سازی در حریم باغ گیاه شناسی تهران را بررسی کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
4 شرکت از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس در سومین دوره نمایشگاه بین المللی پزشکی و سلامت عراق، حضوری موفق و چشمگیر داشتند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - بانک مرکزی درمقام ناظر باید بیش از گذشته بر عملکرد صرافان نظارت داشته باشد تا در راستای اهداف و سیاست های خود به درستی حرکت کند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس شرایط واگذاری خوابگاه مجردی دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی ارشد دوره روزانه وزارت بهداشت را اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: دولت سیزدهم در دو سال فعالیت خود هیچ دستاورد ملموسی نداشته است که به استناد آن بخواهیم مسیر حرکت دولت را مثبت ارزیابی کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اداره خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس شرایط واگذاری خوابگاه مجردی به دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی ارشد دوره روزانه وزارت بهداشت را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۰    
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با حضور رئیس دانشگاه، اعضای هیات رئیسه و روسای دانشکده ها و با حضور علیرضا نوران، فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ در سالن شورای این دانشگاه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگران گروه مهندسی صنایع دانشگاه تربیت مدرس طی تحقیقی موفق به معرفی و بهبود یک مدل شبکه عصبی برای تشخیص رباط صلیبی قدامی سالم از آسیب دیده شدند.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
پنجمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی الگوهای نوین کسب و کار با حضور اساتید و متخصصین مدیریتی و برخی از برندها و شرکت ها در سالن همایش های دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. در این کنفرانس اساتید دانشگاهی به بیان نقطه نظرات خود پیرامون کسب و کار پرداختند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تربیت مدرس از راه اندازی دوره دکتری علوم کامپیوتر در این دانشگاه خبر داد و خاطر نشان کرد: تمام رشته های دایر در دانشکده طی 5 سال اخیر بازنگری شده و در اختیار آموزش دانشگاه قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با هدف توانمندسازی دانشجویان، سمینار اشتغال در مدیریت پروژه به همت انجمن علمی مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
محققان دانشگاه تربیت مدرس با سنتر نانو کامپوزیت های چندلایه در تلاش هستند تا به دانش بومی باتری آلومینیوم – یون و یا ابرخازن آلومینیومی دست یابند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: دولتمردان با مدیریت خودروسازی به دنبال افزایش حوزه نفوذ و سلطه خود در اقتصاد هستند، با توجه به اینکه صنعت خودروسازی تسلط آفرین است، مدیران دوست دارند این صنعت دولتی بماند تا تسلط خود را حفظ کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس و رییس هیات مدیره انجمن علمی دیپلماسی آب ایران از تمام نهادهای اجرایی خواست برای حل مشکل آب منطقه سیستان همکاری کنند.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۲    
اولین کنفرانس مهندسی و مدیریت فرآیندهای کسب و کار روز چهارشنبه، 3 آبان، 1402 لغایت پنجشنبه، 4 آبان، 1402 توسط دانشگاه تربیت مدرس در شهر تهران برگزار می شود. دانشجویان علاقه مند می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه با توجه به محورهای کنفرانس اقدام نمایند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۴    
رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: اگر دانشگاه ها و صنعت خودشان را موظف بدانند که از توان پایان نامه ها و رساله ها استفاده کنند، اشتغال زایی افزایش می یابد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس شرایط واگذاری خوابگاه مجردی به دانشجویان ورودی جدید وزارت علوم در دوره روزانه مقطع دکتری را اعلام کرد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۶:۲۳    
توسعه ایرانی نوشت: در ادامه موج اخراج اساتید دانشگاه ها؛ سمیه سیما، مدیر پژوهشکده آب و استاد دانشکده عمران و محیط زیست دانشگاه تربیت مدرس تهران نیز اخراج شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۹    
مرکز ملی فرش ایران یک نسخه از کتاب نفیس گنجینه ملی فرش ایران را به کتابخانه مرکزی دانشگاه تربیت مدرس اهدا کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مرتضی عزتی استاد دانشگاه تربیت مدرس می گوید: گروه های نفوذی که نمی خواهند کشور درست شود به این وضعیت دامن می زنند تا مانع رسیدن به توافق شوند و وضعیت اقتصاد به سامان برسد. یعنی محتمل ترین حالت ها این است وگرنه هیچ ارزشی بالاتر از اعتلای کشور نیست.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه استایل عروسکی مه لقا باقری را خواهید دید. بیوگرافی مه لقا باقری: مه لقا باقری (زاده 25 خرداد 1360) بازیگر و کارگردان تئاتر اهل ایران است. عمدهٔ فعالیت او در تئاتر بوده و برایش جوایزی نیز کسب کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۷    
رئیس دانشگاه تربیت مدرس چند طرح کلان دانشگاه و همچنین برنامه های آغاز سال تحصیلی را تشریح کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: تقسیم بندی بانک ها به اسلامی و غیراسلامی منجر به پیچیدگی شرایط می شود، ولی اگر به صورت ساده تر نگاه شود، هرآنچه ربا در آن نباشد مطلوب اسلام است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس دانشگاه تربیت مدرس با تاکید بر اینکه با هیچ یک از استاد این دانشگاه به دلایل مسائل سیاسی یا فرهنگی قطع همکاری نشده است، گفت: حواشی ایجاد شده در مورد استاد دانشگاه تربیت مدرس صحت ندارد و ایشان از اساتید مقید و محجبه ما هستند و اعلام کردند که به خارج از کشور رفته اند و تا سه ماه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۲    
دانشجوی دکتری علوم و مهندسی آب دانشگاه تربیت مدرس موفق به کسب مقام اول در یازدهمین المپیاد هیدرولیک ایران شد.
سلام نو / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه تربیت مدرس درباره خبر اخراج یک عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۶    
پانزدهمین شماره نشریه چهارباغ ؛ فصلنامه علمی تخصصی انجمن علمی دانشجویی گروه علوم و مهندسی باغبانی دانشگاه تربیت مدرس منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۰    
مدیریت فناوری اطلاعات و آمار دانشگاه تربیت مدرس با صدور اطلاعیه ای نحوه دریافت حساب کاربری مدرس، ویژه دانشجویان نو ورود سال تحصیلی 1403-1402 مقطع دکتری وزارت علوم را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: سال تحصیلی جدید این دانشگاه از سوم مهرماه آغاز شده و فرایند ثبت نام و انتخاب واحد و خوابگاه غیرحضوری خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۰:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
اخراج یک استاد دیگر سمیه سیما، استاد گروه مهندسی آب دانشکده عمران از دانشگاه تربیت مدرس اخراج شده است. / خبرآنلاین کشف اسکلت در کوله پشتی های 2 مسافر چذابه ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
آفتاب نبوز نوشت: سمیه سیما، استاد گروه مهندسی آب دانشکده عمران از دانشگاه تربیت مدرس اخراج شده است. او در این باره توییتی به اشتراک گذاشته است: انتهای پیام
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۴۰    
افتخاری ارزنده برای دانشگاهیان پیام نور قبولی دانش آموخته دانشگاه پیام نور مراغه در مقطع دکترای دانشگاه تربیت مدرس عاطفه میرزایی قیه بلاغی، دانش آموخته رشته زیست شناسی عمومی مقطع کارشناسی مرکز مراغه موفق به قبولی در مقطع دکترای رشته زیست شناسی گیاهی دانشگاه تربیت مدرس شد ...
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اخراج اساتید ادامه دارد؛ سمیه سیما استاد گروه مهندسی آب دانشکده عمران از دانشگاه تربیت مدرس اخراج شده است. او در این باره توییتی به اشتراک گذاشت. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سمیه سیما استاد گروه مهندسی آب دانشکده عمران از دانشگاه تربیت مدرس اخراج شده است. او در این باره توییتی به اشتراک گذاشته
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اداره خوابگاه های دانشگاه تربیت مدرس شرایط واگذاری خوابگاه مجردی به دانشجویان جدیدالورود وزارت علوم دوره روزانه مقطع دکتری را اعلام کرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: دانش بنیان شدن بخش کشاورزی راهبردی ثمربخش در رفع چالش های بخش کشاورزی و ارتقای کمی و کیفی تولیدات این بخش است. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۳۱    
زهرا خلجی-روزنامه نگار اسکلت بیرونی روباتیک اختراعی در قواره معجزه برای افراد توانیاب است که به دلیل آسیب نخاعی قدرت تحرک خود را از دست داده اند. یک شرکت دانش بنیان ایرانی مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با ساخت این روبات تاکنون به راه رفتن 51فرد دچار ضایعه نخاعی کمک کرده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تحلیل بازار : به غیر از کنترل مخارج دولت و عدم فشار دولت بر نظام بانکی، لازم است تکالیف دستوری دولت به نظام بانکی هم کاهش بیابد. به گزارش ایبنا حسن حیدری ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اسکلت بیرونی روباتیک اختراعی در قواره معجزه برای افراد توانیاب است که به دلیل آسیب نخاعی قدرت تحرک خود را از دست داده اند. یک شرکت دانش بنیان ایرانی مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با ساخت این روبات تاکنون به راه رفتن 51فرد دچار ضایعه نخاعی کمک کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۶:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
امروز صفحه اینستاگرام منتسب به حسین روازاده از معرفی او به عنوان فرد برتر حوزه طب سنتی در دانشگاه تربیت مدرس خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
فارغ التحصیل مهندسی معدن، استاد دانشگاه تربیت مدرس و پژوهشگر ارشد موسسه تحقیقاتی Mining3 در استرالیا در همین باره است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت با بیان این که امروزه اقتدار از سلاح و توان نظامی نمی آید و قدرت در اختیار علم است، گفت: فناوری های نوین دستیابی به مرجعیت علمی در حوزه سلامت را تسریع می کنند و بهره برداری از این تکنولوژی ها جهت دستیابی به مرجعیت علمی ضروری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
زمان ثبت نام غیرحضوری دانشجویان دکتری نو ورود وزارت علوم دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.