دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۴۰Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه تربیت مدرس»

رادیو گفت و گو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر غلامرضا کیانی، عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس در مصاحبه تلفنی با برنامه گفتگوی علمی درمورد چالش های ترجمه ی کتاب های مرجع دانشگاهی گفت: مقوله ترجمه مقالات و محتوای تخصصی از فارسی به انگلیسی و برعکس مسائل و مشکلاتی دارد که باید به آن پرداخته شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۶:۱۵    
استاد اقتصاد دانشگاه تربیت مدرس گفت: اگر هزار بار هم ارز را دو نرخی کنید باز هم شاهد وقوع چنین پدیده ای خواهیم بود، یعنی کالا های خریداری شده با ارز دولتی، گران به دست مردم می رسد بنابراین با حذف ارز دولتی اتفاق خاصی به نفع تورم بالا نمی افتد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۷    
نتایج نهایی انتخابات شورای صنفی دانشگاه تربیت مدرس بر اساس مصوبه شورای نظارت بر شورای صنفی و با برگزاری دو دوره انتخابات اعلام شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) ویژه دانشجویان دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس،ماه جاری به صورت حضوری برگزار می شود. به گزارش ایسنا، دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد که به منظور ایجاد تسهیلات بیشتربرای دانشجویان دوره های دکتری تخصصی این دانشگاه (به غیر از رشتههای علومپایه پزشکی وزارت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه اصفهان با اشاره به دستاوردها و موفقیت های خود، می گوید: در زمان جنگ یک روز شوهرم به من گفت که آقای خامنه ای در دانشگاه تربیت مدرس سخنرانی داشتند و گفتند اگر امروز کسی می تواند درس بخواند، واجب است که درس بخواند و به جنگ نرود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۱    
انجمن علمی اقتصاد کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس کارگاه آموزش نرم افزار Endnote را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر برنامه ریزی، گسترش و بازنگری دانشگاه تربیت مدرس از تصویب راه اندازی رشته حقوق تجارت و سرمایه گذاری بین المللی برای مقطع دکتری در این دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تربیت مدرس ضمن تاکید بر لزوم تسریع در روند فارغ التحصیلی دانشجویان گفت: معاونت پژوهشی تمهیدات لازم را فراهم نموده تا دانشجویانی که در مرحله پژوهش پایان نامه و رساله خود هستند بتوانند بر حسب نیاز و ضرورت در دانشگاه حضور یابند و معاونت دانشجویی فرهنگی و اجتماعی نیز از نظر خوابگاه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر دفتر برنامه ریزی، گسترش و بازنگری دانشگاه تربیت مدرس از تصویب ظرفیت پذیرش دانشجو در سال 1400 این دانشگاه خبر داد و گفت:ظرفیت پذیرش دانشجو در سال آینده نسبت به سال جاری در دوره کارشناسی ارشد 7 درصد کاهش و در دوره دکتری 4 درصد افزایش خواهد داشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام وام دستیاری ویژه دانشجویان دکتری دانشکده علوم پزشکی، ورودی 98 و ماقبل آن فردا، جمعه 3 بهمن ماه به پایان می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: در حال حاضر تعداد واحد کارورزی در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی کم است و لازم است که تعداد واحد کاروزی افزایش یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به اقدامات این پارک در راستای جذب و توانمندسازی طرح های اساتید و دانشجویان ایده پرداز و خلاق، یادآور شد: اغلب شرکتهای مستقر در این پارک در حوزه تجهیزات پزشکی، دارویی، کشاورزی فعالیت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
در پی تغییرات ساختار سازمانی دانشگاه تربیت مدرس، مسعود رضایی با حکم رئیس دانشگاه به عنوان معاون دانشجویی و فرهنگی – اجتماعی دانشگاه منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد - مشاور دانشگاه تربیت مدرس علوم قرآنی مشهد با بیان اینکه پاسداشت فرهنگ فاطمی توسط بانوان خراسانی، جامعه را پویا نگه می دارد گفت: فرهنگ فاطمی در عزاداری بانوان خراسانی متجلی شده است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص بررسی رویکرد ارزی دولت در سال آینده با مهندس علیرضا شهبازی رئیس کمیته دیوان محاسبات کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و دکتر محمد خوش چهره عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس و اقتصاد دان به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: در خشت طلایی تهران، علاوه بر اینکه تهران و مزیت هایش به دنیا معرفی می شود؛ شاید بسیاری از مزیت های نسبی سایر مناطق شهری هم مطرح شوند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مراسم بزرگداشت شهید فخری زاده و مرحوم علامه مصباح یزدی با حضور فرزندان شهید و جمعی از اساتید دانشگاه ها در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۶    
مراسم چهلمین روز شهادت مظلومانه فخری زاده، دانشمند هسته ای کشورمان و بزرگداشت آیت الله مصباح یزدی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس و با همکاری بسیج اساتید و بسیج کارمندان این دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۶    
براساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس، مرحله دوم انتخابات شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه، 29 دی ماه برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آموزشی دانشگاه تربیت مدرس با اعلام زمان برگزاری امتحانات، درباره روش های جایگزین برگزاری امتحان در زمان قطعی برق یا نقض فنی توضیح داد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تربیت مدرس گفت: تغییر قیمت دلار می تواند سیگنالی برای افزایش تورم انتظاری و افزایش قیمت ها در بازار آزاد باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جشنواره استارپوزال از رونمایی از سایت ناحیه نوآوری دانشگاه تربیت مدرس طی هفته های آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - سرپرست تیم باستان شناسی غار قلعه کرد آوج و مدیر گروه باستان شناسی دانشگاه تربیت مدرس تهران غار قلعه کرد را از قدیمی ترین سکونتگاه های انسان در ایران دانست و گفت : کشف دندان انسان نئاندرتال در غار قلعه کرد نشان می دهد از 100 هزار سال پیش، سکونت انسانی در فلات ایران وجود داشته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۱    
سوگواره شعر فاطمی با عنوان یاس کبود با محوریت شهادت حضرت زهرا(س) از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه- یک اقتصاددان معتقد است: اگر ارزی دست دولت نباشد، با توجه به ظرفیت بازارهای ما در شرایط کنونی که فضا امیدبخش است، نرخ ارزهای خارجی نیز روند کاهشی را ادامه دهد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۷    
شماره چهارم نشریه چهارباغ ؛ فصلنامه علمی تخصصی انجمن علمی دانشجویی گروه علوم و مهندسی باغبانی دانشگاه تربیت مدرس منتشر شد.
شبکه دو سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۱۶    
مهمانان: 1-دکتر عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست 2-دکتر مسعود سلیمانی محقق حوزه سلول بنیادی عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس موضوع: واکسن کرونا و علل ممنوعیت واردات برخی از آنها 3-دکتر سید مسعود نبوی استاد تمام بیماریهای مغز و اعصاب فلوشیپ ام اس ...
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۵    
عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: انتخابات بدون نظارت معنایی ندارد؛ به عبارتی انتخابات و نظارت فرآیندی در هم تنیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - استاد دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه تربیت مدرس معتقد است: عناصر و مولفه های پیشرفت از جمله برج سازی از علل اصلی فشار بر سیاره زمین و تخریب محیط زیست است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس انتخابات شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه، امروز، 21 دی ماه برگزار می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
دهمین همایش دوسالانه پژوهش های زبان و ادبیات فارسی با حضور استادان و پژوهشگران این حوزه در روزهای 20 تا 25 دی ماه از سوی انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی و دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
فارس: صادق خلیلیان وزیر اسبق جهاد کشاورزی و استاد دانشگاه تربیت مدرس در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد، نوشت: رئیس جمهور محترم در جلسه اخیر دولت ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ مجتبی زارعی رئیس بسیج اساتید کشور و عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب انقلاب مبنی بر ممنوعیت ورود واکسن های آمریکایی و انگلیسی تاکید کرد ...
خبرگزاری فارس: اکبر محمدی مدیرعامل کنونی باشگاه پیکان که در سوابق مدیریتی و فوتبالی اش ریاست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال و سرمربیگری تیم های ملی نوجوانان و جوانان را در کارنامه دارد، رسما برای ورود به انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام آمادگی کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تربیت مدرس از تدوین و اجرای شیوه نامه اصلاح حقوق بر پایه عملکرد جامع اعضای هیات علمی این دانشگاه خبر داد و گفت: بر این اساس اعضای هیات علمی بر مبنای نوع عملکرد حقوق دریافت می کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۴    
معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس در رابطه با نحوه تولید محتوای مجازی اساتید دانشگاه ها اظهار کرد: محتوای آموزشی که برخی اساتید در سامانه ها بارگذاری می کنند استاندارد نیست و هر استادی به صورت سلیقه ای محتوای آموزشی را ضبط و روی سایت بارگذاری می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
کتاب مبانی و مفاهیم یادگیری الکترونیکی تألیف الهام اکبری، عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس توسط انتشارات جهاد دانشگاهی واحد تهران روانه بازار کتاب شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۰۵    
مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به کُند عمل کردن وزارت علوم در بحث پیوند و ارتباط با صنعت گفت: تنها 10 درصد اساتید این دانشگاه در پروژه های ارتباط با جامعه مشارکت دارند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۰    
ویژه برنامه سالگرد شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهدای مقاومت در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۸    
انجمن علمی دانشجویی علوم و مهندسی جنگل دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه تربیت مدرس نشست نگرشی بر مدیریت ذخیره گاه های جنگلی در ایران و جهان را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه پارک علم و فناوری تربیت مدرس از برنامه توسعه ای و گسترش این پارک در ابعاد مختلف از جمله ناحیه نوآوری، فضای فیزیکی و جلب و جذب شرکت های دانش بنیان و فناور خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه سالگرد شهادت سردار دل ها، شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، شهدای مقاومت، 15 دی ماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس انتخابات شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه، 21 دی ماه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۷:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: ثبت نام دانشجویان نو ورود دکتری رشته های علوم پزشکی این دانشگاه برای نیمسال دوم 1400-1399 در دو مرحله غیر حضوری و حضوری انجام می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
فارس: مجتبی زارعی رئیس بسیج اساتید کشور و عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در وبینار تخصصی با حجت های موجه 9دی و سلیمانی ؛ مهارت های ایرانی اسلامی در پیشرفت فردا در جمع استادان دانشگاههای سیستان و بلوچستان گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۲    
انجمن علمی دانشجویی فیزیک دریا دانشکده منابع طبیعی و علوم دانشگاه تربیت مدرس وبینار سری های زمانی هیدرواقلیمی را برگزار می کند.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
حبیب الله لزگی پژوهشگر، مترجم کتاب کودک و نوجوان، نویسنده و منتقد رشته هنرهای نمایشی شامگاه دیروز (پنجشنه، 11 دی) در سن شصت وسه سالگی دعوت حق را لبیک گفت. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت مدرس گفت: متأسفانه 15 سال بودجه برای تجهیزات آزمایشگاهی تعلق نگرفته است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و سالروز حماسه نهم دی نشست بصیرت و ولایت پذیری در مکتب شهید سلیمانی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
نتیجه بررسی اولیه پرونده الکترونیکی داوطلبان (برگزیدگان علمی) پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد سال 1400 دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.