جمعه ۱۴ آذرساعت ۱۴:۴۹Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهندسی مکانیک»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۸    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد جلسه پنجم و ششم سلسله جلسات چگونه یک فارغ التحصیل بیکار نباشیم؟ را برگزار می کند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مراسم معارفه سرپرست جدید گروه ماشین سازی تبریز، به دلیل محدودیت های کرونایی با حضور محدود جمعی از مدیران ایدرو و مدیران کل صمت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی برگزار شد. نورآیین، دارای دکتری مهندسی مکانیک و سابقه فعالیت و مدیریت صنعتی در صنایع مختلف تبریز است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۴    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه دامغان کلاس آموزشی نرم افزار سالیدورکس را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۱    
انجمن علمی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مهندسی صنایع غذایی دانشگاه تربیت مدرس کارگاه جامع تشریح الزامات سیستم مدیریت تلفیقی(HSE) را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک بیوسیستم در رشته صنایع غذایی دانشگاه شهرکرد گفت: طبخ غذا در دماهای بالاتر از 100 درجه سانتی گراد تشکیل اکریل آمید را در غذا افزایش می دهد و بسیاری از ویتامین ها و مواد موثره در اثر پخت طولانی غذا از بین می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۴۰    
تیم تحقیقاتی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه یزد موفق به ساخت دستگاه آب شیرین کن خورشیدی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۲۶    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه تبریز جلسه آموزشی با موضوع چگونگی تحقیق و پژوهش (Research) را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه اصفهان جلسه دیگری از سلسله جلسات تکانه را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۵    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد دوره آموزشی رویت مپ (Revit MEP) را برگزار می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۵۶    
مسعود ملکی گفت: با انجام پژوهشی نوین درخصوص کامپوزیت های تقویت شده با نانوذرات دوبعدی مکسین، مقاله مشترک دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان و پرفسور راجندر سینج وارما از دانشگاه پالاکی جمهوری چک، در نشریه معتبر بین المللی Advanced Materials با ضریب تاثیر 27.398 منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۵    
انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مکانیک و مهندسی برق دانشگاه شهرکرد و مهندسی مکانیک دانشگاه بوعلی سینا دوره آموزشی نرم افزار را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۲    
انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه اصفهان و دانشگاه صنعتی اصفهان دوره آموزشی آنلاین انسیس فلوئنت را برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۳    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک بیوسیستم دانشگاه شهرکرد کارگاه مقدماتی از ایده تا ثبت اختراع را برگزار می کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: این یک مطلب فانتزی ست درباره جذاب ترین ستاره های ایرانی به تفکیک جنسیت! طبیعی هم هست کمی فهرست سلیقه ای ست و صرفا جذابیت و زیبایی مبنای انتخاب بوده، قطعا این فهرست کامل نیست، اما صرفا در جایگاه یک مطلب خوشمزه بپذیریدش. محمدرضا گلزار ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه یزد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد بیان داشت: دغدغه تامین آب شرب برای برخی مناطق با اهمیت بالا و دسترسی اندک به منابع آب و حتی برق منجر به طراحی و ساخت دستگاه آب شیرین کن خورشیدی شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
یزد _ایرنا_تیم تحقیقاتی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه یزد موفق به اختراع دستگاه آب شیرین کن با استفاده از انرژی تابشی خورشید شدند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۰    
سید احسان افتخاری عضو هیات علمی رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه صنعتی بیرجند در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خرسان جنوبی با اشاره به طرح وایده اولیه دستگاه ویبره برس تولید قطعات بتنی در استان اظهارداشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دو عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک و یک عضو هیات علمی دانشکده مهندسی شیمی و مواد دانشگاه صنعتی شاهرود بر اساس آخرین اعلام پایگاه شاخص های اساسی علم (ESI) در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۹    
تیم نشریه انرژی های تجدیدپذیر به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک بیوسیستم دانشگاه فردوسی مشهد از دانشجویان، اساتید و محققان برای چاپ شماره آینده نشریه، دعوت به همکاری می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۹    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه الزهرا (س) دوره پیشرفته نرم افزار سالیدورکس را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۴    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه ارومیه دوره مقدماتی آموزش نرم افزار کتیا را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد جلسه سوم و چهارم چگونه یک فارغ التحصیل بیکار نباشیم؟ را به صورت مجازی برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۰    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه تبریز کنفرانسی مجازی با موضوع فرصت های شغلی مهندسی مکانیک در پالایشگاه ها برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۷    
انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک و دریا محور دانشگاه صنعتی شریف، دوره آموزش نرم افزار Ansys fluent را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۴    
انجمن علمی مهندسی عمران و انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، کارگاه صفر تا صد انتگرال را برگزار می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۵۴    
یک شرکت تولیدی صنعتی معتبر جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر در تهران دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
با اجرای پژوهشی نوین درخصوص کامپوزیت های تقویت شده با نانوذرات دوبعدی مکسین، مقاله مشترک دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان و پرفسور راجندر سینج وارما منتشر شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دکتر رسول زوارقی روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: دانشگاه تبریز که در حوزه مهندسی و فناوری شامل رشته های مهندسی عمومی، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی مکانیک و هوافضا، مهندسی عمران، و مهندسی شیمی در رتبه بندی موضوعی تایمز 2019 رتبه 501 تا 600، و در رتبه بندی سال 2020 رتبه 301 تا 400 را [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
براساس رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان، دانشگاه آزاد، جایگاه نخست جهان در حوزه مهندسی مکانیک را کسب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۹    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه تبریز دوره های مجازی آموزشی نرم افزار ویژه ترم پاییز را برگزار می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۷    
دانش آموخته دکتری رشته مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر عنوان کرد که نتایج عددی حاصل از شبیه سازی های دینامیک ملکولی گامی در راستای طراحی ساختارهای انتقال حرارت بهینه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه حکیم سبزواری وبینار کارآفرینی اجتماعی جوانان را برگزار می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۷    
جلسه دفاع از رساله دکتری رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر برگزار و نخستین فارغ التحصیل آن مشخص شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک بیوسیستم دانشگاه فردوسی مشهد دوره مجازی آموزش مقدماتی نرم افزار CATIA را برگزار می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۹    
رئیس واحد فناور بهین تعلیق و دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد گفت: این واحد فناور در حال انجام مراحل پایانی پروژه طراحی سیستم تعلیق با قابلیت تنظیم خودکار در 8 جهت با استفاده از سنسورهای حساس به حرکت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشکده مهندسی مکانیک و دریا دانشگاه صنعتی شریف، با همکاری مرکز توسعه کارآفرینی دریایی(بادبان)، نشست مجازی ارائه نیازهای صنعت دریایی کشور را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد سلسله جلسات مصاحبه محور MechTalk با هدف انتقال تجربه را برگزار می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دانشیار گروه مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر با ضریب تأثیر 73/2 رتبه نخست پژوهشگران کشور را ازنظر تعداد مقاله علمی به دست آورد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در نظر دارد به منظور تکمیل یک نفر کادر فنی خود در بخش نگهداری و تعمیرات ماشین آلات سنگین از افراد واجد شرایط که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی مکانیک با حداقل سه سال سابق کار مرتبط می باشد بصورت قراردادی تمام وقت دعوت به همکاری نماید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
احسانی، مهندسی مکانیک دانشگاه UC Merced بر روی ساخت شیکرهایی با لرزش های خاص و متناسب با اندازه درختان در حال مطالعه و تحقیق است که ضمن برداشت بیشتر مغز پسته، آسیب کمتری به انواع درخت های پسته وارد کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۲    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه الزهرا دوره مقدماتی آموزش متلب برگزار می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۷    
مدرس دانشگاه و سازمان آموزش فنی و حرفه ای ، دو عنوان کتاب خود را در حوزه تخصصی مهندسی مکانیک و تاسیسات، تالیف و روانه بازار چاپ و نشر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۹    
انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه حکیم سبزواری کارگاه آموزشی مقاله نویسی انگلیسی را به صورت آنلاین برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد سلسله جلساتی را با عنوان "چگونه یک فارغ التحصیل بیکار نباشیم" برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۳    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه دامغان دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار آباکوس را به صورت مجازی برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۹    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان دوره آموزشی آموزش رباتیک مقدماتی را برگزار می کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دستگاه تولید همزمان فتوولتائیک حرارتی خورشیدی (PVT) با هدف افزایش راندمان پنل های خورشیدی و تولید همزمان حرارت و برق توسط محققان دانشگاه صنعتی اراک طراحی و ساخته شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۰    
ایسنا/خراسان رضوی دانشیار گروه مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی مشهد گفت: فارغ التحصیلان برتر این رشته اکثرا به دنبال کارآفرینی، ایجاد شرکت و درآمدزایی می روند.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ساختما ن های آموزش و دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سه دانشجوی مهندسی مکانیک از مقطع کارشناسی عزم خود را برای ایجاد یک تحول و ثبت اختراع جذب کردند، به گفته این گروه تلاش های زیاد و مستمری در این راه صورت گرفت تا توانستند در زمینه ماشین سازی و تجهیزات آزمایشگاهی حرفی برای گفتن داشته باشند ...