چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۰:۴۸Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان نظام مهندسی»

ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی گفت: تقاضای مردم استان در سه شهرستان برای توسعه عمودی شهر افزایش یافته اما این امر نیازمند مطالعه علمی است تا در آینده دچار مشکلات ناشی از آن نشویم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان اینکه همه فرایند های سازمان در حال بروز رسانی و بهبود است، افزود: این اقدام بر اساس یک نرم افزار جامع و یکپارچه صورت خواهد گرفت.
سازمان انتقال خون ایران   ۶ ساعت پیش    
به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و در برنامه ای سراسری و هماهنگ، جمعی از مدیران و کارکنان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان اهدای خون کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان سمنان، سه شنبه پنجم اسفند 1399 و همزمان با گرامیداشت سالروز میلاد خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس ...
ایانا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در انتقال علم به مزارع نقش اساسی دارد .
ربیع   ۹ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مهندس امین مقومی در نشست خبری به مناسبت پنجم اسفندماه روز مهندسی که به صوت مجازی برگزار شد با تبریک این روز به مهندسان و همچنین تبریک در پیش بودن میلاد با سعادت امام علی علیه السلام و روز پدر با ارائه گزارشی از عملکرد یکساله این سازمان اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی تاکیدکرد: تورم و گرانی دغدغه رکود ساخت و ساز را در خراسان شمالی افزایش داده است.
استانداری گلستان   ۱۰ ساعت پیش    
به مناسبت پنجم اسفندماه روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، مهندس سوخته سرایی فرماندار علی آباد کتول، از مجموعه مهندسین شاغل در فرمانداری و بخشداریهای تابعه و همچنین مهندسین شاغل در سازمان نظام مهندسی شهرهای علی آبادکتول و فاضل آباد تجلیل نمود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی گفت : در کلانشهر ارومیه سازندگان، توجهی به اجرای نمای استاندارد ندارند .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد با اشاره به اینکه 65 درصد ساخت و سازها در استان بدون پروانه است، گفت: این سازه ها سرمایه ملی است، باید از آن به خوبی محافظت کرد و براین اساس این تشکل بر روند ساخت نظارت دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی گفت: امسال یک هزار و 480 پروانه ساخت و ساز و 292 شناسنامه فنی و ملکی ساختمان در استان صادر شده که در مجموع در مقایسه با بودجه سال جاری، نزدیک به 50 درصد رشد داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان نظام مهندسی لرستان مأموریت نخست این سازمان را تأمین حقوق شهروندی دانست و گفت: در جامعه امروزی استفاده از معماری اسلامی در ساخت و سازها کمرنگ شده است.
زرک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ رئیس سازمان نظام مهندسی لرستان گفت: به مناسبت بزرگداشت دانشمند ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، از پیشکسوتان و مهندسان حوزه مهندسی ساختمان و مهندسان شاخص استان تجلیل می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان گفت: گسترش و توسعه خدمات مهندسی در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری در اولویت قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سعید بارانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان روز سه شنبه بمناسبت روز مهندس در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان شرکت کرد.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ضمن تبریک 5 اسفند روز مهندس به تمامی مهندسان کشور، بر رعایت اخلاق حرفه ای از سوی مهندسان و ارتقای جایگاه مهندسان از سوی دست اندرکاران تاکید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۷    
اقتصاد ایران: خرم آباد- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان با انتقاد از آنچه مسائل و مشکلات زیر پوست شهرداری ها عنوان کرد، گفت: شهرداری خرم آباد پای کار برخورد با تخلفات نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان ضمن انتقاد از اجرای نامطلوب بازآفرینی شهری در لرستان، گفت: اقدام ملی شتاب خوبی گرفته که لرستان در این زمینه پیش رو است و پروژه های آن تعریف شده و در بسیاری از شهرها قابلیت اجرا دارد.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان گفت: نظام نامه ارتقای کیفیت ساخت و ساز در زنجان تدوین می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان با بیان اینکه مشکل اساسی در افزایش ساخت و ساز های غیر مجاز پای کار نبودن شهرداری ها است گفت: شهرداری ها لرستان گزارش تخلفات ساخت و ساز مهندسان نظام مهندسی ساختمان را نمی پذیرند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تهران- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: امضا فروشی در سازمان نظام مهندسی استان تهران وجود ندارد.
سازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: هیچ امضا فروشی در نظام مهندسی وجود ندارد و اگر هم تخلفی صورت گیرد به خاطر نرخ پایین تعرفه هاست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین گفت: با توجه به افزایش قابل توجه قیمت مسکن، تعرفه خدمات مهندسی در قزوین ناچیز بوده و کمتر از یک درصد از قیمت کل ساختمان است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۵    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی با اشاره به آماده سازی نظام جامع الکترونیک گفت: این سامانه با هدف الکترونیکی شدن ارائه خدمات سازمان تا قبل از پایان سال راه اندازی و آماده استفاده از آن توسط اعضا و همشهریان خواهدبود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان این که نرخ هزینه های خدمات مهندسی کمتر از دو درصد از کل هزینه های ساخت نرمال ساختمان هاست، از افزایش بیش از دو برابری ورودی پرونده های نظام مهندسی استان در سالهای اخیر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم گفت: نیمی از مهندسین فارغ التحصیل نظام مهندسی، شغل ثابتی ندارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۶    
صابر با بیان اینکه سازمان نظام مهندسی گیلان حدود 27 هزار عضو ساماندهی شده دارد، گفت: از این تعداد 50 درصد دارای پروانه اشتغال هستند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا مشایخی روز سه شنه با حضور در سازمان نظام مهندسی شهرستان به مناسبت گرامیداشت روز مهندس و با اشاره به نوسازی مساکن خسارت دیده از زلزله سال اخیر؛ از همراهی و تعامل نظام مهندسی، بنیاد مسکن و عملکرد بانکها به ویژه در ارائه به موقع تسهیلات بازسازی منازل آسیب دیده قدردانی کرد. وی با اشاره [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۱    
در برنامه دیشب گفتگوی ویژه خبری وضعیت نظارت بر ساخت و ساز ها در استان گلستان و خصوصا شهر گرگان با حضور سیدمجید حسینی رییس سازمان نظام مهندسی استان و سیدمحمدرضا سید النگی قائم مقام شهرداری گرگان بررسی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از آمادگی برای رونمایی از فیش حقوقی اعضای هیئت مدیره این سازمان و همچنین سقف دریافتی اعضای این هیئت مدیره خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد در مراسم روز مهندس گفت: بخش دولتی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد پایه گذار اقدامات مطلوبی برای شهر و استان یزد در حوزه ساخت و ساز باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه در موضوع ساخت و ساز در قم رشد قابل توجهی داشتیم و مانند برخی از استان ها با رکود مواجه نبودیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: امروز باید تصمیم بگیریم که یک گام برای تحول مهندسی برداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: در این نهاد امضا فروشی نداریم اگر لغزشی رخ دهد، طبق قانون با متخلف برخورد می شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد نعمتی، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد، روز مهندس را تبریک گفت.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۲    
محمد نعمتی، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد، روز مهندس را تبریک گفت.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: سه استراتژی شفافیت، اجرای دولت الکترونیک و بهبود خدمات مهندسی در دوره هشتم هیات مدیره سازمان اجرایی شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته رئیس گروه تخصصی معماری شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان متاسفانه در حال حاضر معماری خیابانی در چهره شهرهای ایران دیده نمی شود. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- علیرضا میرجعفری در نشست خبری صبح امروز به مناسبت روز مهندس اظهار کرد: در سازمان نظام مهندسی ساختمان 120 هزار مهندس در عرصه ساخت و ساز و در 7 رشته فعالیت می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان نظام مهندسی استان مرکزی گفت: تعرفه ارایه خدمات سازمان نظام مهندسی برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن با تخفیف 50 درصدی همراه است و این مزیت در راستای تسهیل سازی امور گیش بینی شده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان شمالی خطاب به مسئولان استان گفت: در حال حاضر، ایمیدرو وظیفه حفاظت از معدن آلبلاغ را بر عهده دارد و دستگاه های حاکمیتی نیز موظف هستند از ایمیدرو در این جهت حمایت کنند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر رمضانی گفت: دفتر کنترل خدمات مهندسی ساختمان در محل ساختمان سازمان نظام مهندسی استان با اهداف اجرای ساخت و سازها بر اساس ضوابط ملی مقررات ساختمان و نقشه مصوب و جلوگیری از تخلفات در بخش ساخت و ساز، فعالیت خود را از امروز آغاز کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به انعقاد تفاهم نامه بین محیط زیست با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان در آینده ای نزدیک هسته های تحقیقاتی زیست محیطی در قزوین ایجاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه از عضویت حدود 15 هزار مهندس در این سازمان خبر داد و افزود: در بهترین حالت حدود 35 درصد این افراد مشغول به کارند و متاسفانه مابقی بیکار هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی از راه اندازی 70 مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی در استان خبر داد و گفت: 500 داروخانه گیاه پزشکی در آذربایجان شرقی فعال است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۶    
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی با اشاره به این مطلب که این سازمان در استان 17 هزار عضو دارد و حدود 7هزار و500 نفر از آن ها فعال اند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی مهمترین مشکل مهندسان ساختمان این استان را عدم تغییر تعرفه ها بیان کرد.