دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۲۰:۴۸Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان نظام مهندسی»

معدن24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۳    
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ضمن نقد دستورالعمل توان فنی و مالی که به تازگی اصلاح شده است عنوان کرد: نظر کلی نظام مهندسی این است که باید صلاحیت فنی و مالی برای حقیقی ها و حقوقی ها وجود داشته باشد و معدن به اهلش سپرده شود. ...
در این نشست، در خصوص تامین امکاناتی همچون سوخت و برق برای گلخانه های چوبی موضوعاتی مورد بحث قرار گرفت، در زمینه صدور مجوزها و تسهیلگری در این بخش نیز مواردی مطرح و مقرر شد مباحث پیگیری شوند. ...
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۲۹    
بویرنیوز ، جهانگیر احسانی ؛ رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی ضمن گرامیداشت عید باستانی نوروز 1402 نوشت: سال 1401 با همه پستی و بلندی ها به سر آمد و بهار زیبا با خود پیام آور رویش و حیات مجدد از دل زمستانی سخت ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس نظام مهندسی ساختمان ایلام گفت: طبق قانون هیچ ساختمانی نباید بدون نظارت احداث شود و سازمان نظام مهندسی تنها به عنوان ناظر بر فعالیت های ساختمانی ورود می کند.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۷    
بازتاب/رئیس سازمان نظام مهندسی استان ایلام گفت: متأسفانه 100 درصد ساخت و سازهایی که در سطح شهر ایلام صورت می گیرد، برخلاف نقشه مصوب اجراء می شوند.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از اعلام فراخوان جذب 18 نفر مهندس در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰    
کارگاه آموزشی مناسب سازی اماکن عمومی و محیط های شهری برای معلولین و سالمندان به همت معاونت توانبخشی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه و همکاری سازمان نظام مهندسی استان برگزار شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان نظام مهندسی ساختمان به تازگی تخمینی از میزان تغییر هزینه ساخت در سال 1402 منتشر کرده است؛ بر این اساس هزینه ساخت هر متر زیربنای ساختمان برای سال آینده حداقل 158درصد افزایش می یابد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۰۰    
به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مشهد دومین جلسه کارگروه تخصصی ایمنی معادن و صنایع وابسته با حضور نمایندگان اداره کل صمت ، سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی و کارفرمایان حوزه معدن و نیز کارشناسان حوزه بازرسی کار این مدیریت برگزار شد
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد تعارض منافع را یکی از مهمترین چالش های پیش روی نظام مهندسی دانست و گفت: وقتی مهندس ناظر از یک سو باید حقوق و دستمزد خود را از کارفرما دریافت کند و از سوی دیگر تخلفات ساخت و ساز همان کارفرما را اعلام کند این یک تناقض در انجام وظیفه ی نظارت صحیح با منافع شخصی است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۴    
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کرمانشاه و رئیس سازمان نظام مهندسی استان مقدمات برگزاری دوره های توانمندسازی آموزشی اعضای نظام مهندسی کشاورزی را در قالب ارائه آموزش های مبتنی بر در حوزه کشاورزی بررسی کردند.
به گزارش خبرگزاری نمایشگاهی ایران (ایفنا)، مراسم افتتاح نوزدهمین نمایشگاه صنعت، معدن، انرژی و تجارت با حضور شخصیت های پاکستانی و مهمانان خارجی در محل نمایشگاه های بین المللی شهر بندری کراچی مرکز ایالت سِند در جنوب پاکستان برگزار شد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۳    
جلسه داوری مسابقه بزرگ داوری ساختمانهای مسکونی نهضت ملی مسکن در تاریخ 21/12/1401 با حضور داورانی از اداره کل راه و شهرسازی استان، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج شورای اسلامی شهر کرج، مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و بسیج اساتید استان البرز برگزار شد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
از آنجا که بازارهای مالی در ایران تحت تاثیر اخبار سیاسی قرار دارند، در مدت اخیر پس از انتشار اخبار سیاسی مهم سفر گروسی به ایران و توافق ایران و عربستان قیمت دلار کاهشی شد. در مطلب زیر به بررسی تاثیر کاهش نرخ دلار بر بازار مسکن و پیش بینی وضعیت بازار مسکن در 1402 خواهیم پرداخت.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سید محسن حمزه لو در جلسه با رییس و اعضای سازمان نظام مهندسی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دوره های آموزشی توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان و با نظارت اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان برگزار می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
یزد- خانه محیط زیست در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و صنایع استان یزد افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری موظف بوده با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، ظرف مدت چهار ماه نسبت به شناسایی کلیه ساختمان های بلندمرتبه (شانزده طبقه و بالاتر روی همکف) در حال ساخت و یا احداث شده قبلی که واجد شرایط احداث محل فرود بالگرد می باشند اقدام کند.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن- رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشور با اشاره به توانمندی های قوی جمهوری اسلامی ایران در حوزه خدمات مهندسی و فنی گفت ایران آماده تبادل تجربیات و صادرات خدمات مهندسی به همسایگان از جمله پاکستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: از سازمان نظام مهندسی استان انتظار می رود مجموعه مشکلات و مسائل را احصا کرده و برای بررسی و حل موانع ساخت و ساز استان ارائه دهند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۵    
یزد- فرهمند، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد گفت: از سال آینده دادن پایان کار بدون برچسب انرژی در استان امکان پذیر نیست.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۷    
رئیس سازمان نظام مهندسی استان کرمانشاه گفت: صرفه جویی در زمان و کاهش بروکراسی اداری از مهمترین مزایای الکترونیکی شدن گزارش های مهندسان ناظر است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مراسم انتصاب، ولی اله آقایارزاده به عنوان مشاور ویژه مدیرعامل صندوق مشترک استان های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور صبح روز دوشنبه (15 اسفند) با حضور مدیرعامل این صندوق برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تعدادی از ساختمان ها درتهران پرخطر هستند. ایمنی سازی در دستور کار است اما برخی مالکان پای کار نیامده اند. رئیس سازمان نظام مهندسی تاکید دارد که تنها راه کار برای رفع مشکل ساختمان های ناایمن اجرای مبحث 22 مقررات ملی ساختمان است که سال هاست اجرایی نشده است.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: طرح توانمند سازی فارغ التحصیلان جوان (طرح فاجد) در بخش معدن و صنایع معدنی، در آستانه اجرایی شدن است. به گزارش اقتصاد ملت به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، وجیه ا.. ...
در دیدار مدیرکل راه و شهرسازی گیلان و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان، از سامانه خدمات رفاهی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری سمنان گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان در اجرای مقررات مربوط به ساخت و ساز باید جدی، دقیق و بدون اغماض عمل کند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ در این بازدید میدانی که مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمانشاه، راه وشهرسازی استان، مدیرامور اراضی، رئیس سازمان نظام مهندسی و برخی از معاونین و کارشناسان ادارات مربوطه نیز حضور داشتند ...
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به منظور توانمندسازی بخش معدن و صنایع معدنی و رفع کمبود نیروهای متخصص و مجرب در این بخش و همچنین ایجاد فرصت های شغلی فراگیر برای فارغ التحصیلان جوان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۶۷ سایت دیگر  
برای فرد مورد اشاره پرونده قضائی تشکیل و تحقیقات در مورد اتفاق مورد اشاره آغاز شده است. در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر هتک حرمت به حجاب از سوی کاندیدای رد صلاحیت شده در انتخابات مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۱    
کبنانیوز با توجه به اسناد و مدارکی که به دست آورده است متوجه انحرافاتی در مسیر سازمان مهندسی استان کهگیلویه و بویراحمد شده است که در قسمت های مختلف اطلاع رسانی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن از اجرای یک سامانه جامع آموزشی برای کاربردی شدن واحد های دانشگاهی رشته معدن خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن گفت: همه خدمات مهندسی به جامعه معدنی کشور از ابتدای 1402 هوشمند می شود و هیچ موردی خارج از این فرآیند انجام نمی شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۱    
مدیر مخابرات منطقه سمنان در دیدار با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، ضمن معرفی بستر ارتباطی فیبرنوری، بر لزوم تجهیز ساختمان های نوساز به این تکنولوژی تأکید کرد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; روح الله امرالهی در هفتاد و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی قم، با تأکید بر جایگاه نظام مهندسی استان قم در کشور اظهار داشت: در ادوار مختلف، سازمان نظام مهندسی در قم جزو سه مجموعه اول بوده و عملکرد خوبی داشته است. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; مجید متین فر در هفتاد و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر کاهش تخلفات حوزه شهرسازی اظهار داشت: جلسات بین بخشی زیاد داریم و رویکردها به سمت بهبود شرایط ساخت وساز در شهر است. ...
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۱    
رئیس سازمان نظام مهندسی استان قم گفت: ساختمان های بدون پایان کار مهمترین دغدغه سازمان نظام مهندسی بوده و ما امیدی به حل این مشکل در سطح ملی نداریم و امیدواریم این نگرانی با کمک مدیریت شهری در قم حل شود.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۲    
تعداد بازدید: 22 دوره آموزشی بازآموزی تبیین دستورالعمل های صدور مجوزهای آبزی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، مدیر شیلات استان کرمان گفت: با هماهنگی انجام شده توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان ...
ایانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صدور مجوزهای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس از صدور نخستین موافقت اصولی آزمایشگاه خاک شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز توسط این سازمان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
این منطقه صبح بعد از وقوع آتش سوزی ساختمان خیابان شماره 153، نامه ای برای اداره کل معماری و ساختمان در خصوص استفاده از کارشناسان سازمان نظام مهندسی ماده 27 تنظیم و ارسال کرد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی استان مرکزی رئیس سازمان نظام مهندسی استان مرکزی گفت: در حال حاضر کیفیت ساخت و ساز در استان مرکزی در مقایسه با دیگر استان ها شرایط بهتری دارد. ...
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری سازمان نظام مهندسی اقدام به برپایی کارگاههای هنری با موضوع "یک شهر زیبا و ایمن" برای کودکان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
روز مهندس در مراسمی در سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی گرامی داشته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۷    
رئیس سازمان نظام مهندسی خراسان جنوبی گفت: این سازمان توانسته است در زمینه رعایت مقررات ملی ساختمان رتبه چهارم کشور را کسب کند.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۲    
نصر: مراسم بزرگداشت روز مهندس در سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی با محوریت "بررسی مسائل و دغدغه های جامعه بزرگ مهندسی استان"، در محل اتاق جلسه هیات مدیره سازمان برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۷    
نصر: مراسم بزرگداشت روز مهندس در سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی با محوریت "بررسی مسائل و دغدغه های جامعه بزرگ مهندسی استان"، با حضور علی ذاکری معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی، هوشیار شهردار تبریز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۱    
تعداد مهندسان ساختمان عضو در سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری چهار هزار و 648 نفر است.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
1401-12-06 19:58 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی دامپزشکی خراسان شمالی، با توجه به ابلاغیه دستورالعمل وزیر جهاد کشاورزی و مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی سازمان دامپزشکی کشور ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۹:۴۰    
اتحاد خبر: مهندس نه یک اسم است نه یک رشته تحصیلی. هیچ کدام از اینها برای مهندس شدن کافی نیست. در واقع مهندس یک مدل ذهنی و رفتاری خاص است.. به مناسبت پنجم اسفند روز مهندس، اتحادخبر با حمید صابری مسئول نظام مهندسی شهرستان دشتستان به گفتگو نشست ...
مراسم بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز ملی مهندس باحضور شعاعی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان، اسلامی مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان، نظری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان،جمعی از مهندسین اداره کل ...