دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۲۰:۲۶Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت توانیر»

پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت توانیر و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان یزد در تقدیر نامه های جدا گانه از مدیر عامل ، مدیران مجتمع های معدنی و صنعتی و واحدهای تولیدی شرکت چادرملو به پاس مسئولیت پذیری شایسته در مدیریت و کنترل برق در پیک بار تابستان 1401 تقدیر و سپاسگزاری کردند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته تحقیقات شرکت توزیع برق استان سمنان از ارسال سه پروژه تحقیقاتی این شرکت به رویداد تجاری سازی شرکت توانیر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مجری تامین برق استخراج رمز ارز شرکت توانیر گفت:بر اساس میزان انرژی غیر مجازی که مرکز کشف شده مصرف کرده است پاداش به افراد تعلق می گیرد که سقف آن 20 میلیون تومان است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: در روزهای اخیر دیدار و گفت و گویی با مدیرعامل شرکت توانیر داشتم که در این دیدار پیگیری های لازم جهت کلنگ زنی احداث نیروگاه حرارتی شهرستان بروجرد و زمانبندی کلنگ زنی این پروژه اساسی بحث و تبادل نظر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۵۶    
3 دستگاه ویدئو پروژکتور با حضور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان به مدرسه دخترانه فرزانگان (هیئت امنایی) زاهدان اهدا شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، مدیر دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر گفت: با توجه به میانگین جوانی پرسنل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان و استفاده موثر از ظرفیت بانوان در سمت های مهم مدیریتی و عملیاتی ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، مدیر دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر گفت: سیستان و بلوچستان گنجینه گرانبها با ظرفیت های بی نظیر است که کمتر برخوردار از جهت استفاده از امکانات است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی نقل و انتقال اموال و دارایی ها از شرکت های توزیع نیروی برق به شرکت مادر تخصصی توانیر و بالعکس را از پرداخت هرگونه مالیات و سود سهام ابرازی معاف کردند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۲۰    
نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای بازگشایی مجتمع ذوب آهن فولاد خزر گفت: در جلسه شورای تأمین و کارگروه رفع موانع تولید، مقرر شد مدیران این کارخانه 30 درصد از بدهی خود را به شرکت توانیر پرداخت کنند تا پس از آن برق کارخانه وصل شود.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت توانیر از پروژه اتصال خط 230 کیلوولت دوگنبدان- چنارشاهیجان در پست نیروگاه سد چم شیر در استان کهگیلویه و بویراحمد، بازدید کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
آیین گشایش رویداد تجاری سازی نتایج تحقیقات صنعت برق و انرژی با حضور معاون تحقیقات و منابع انسانی شرکت توانیر و معرفی 31 طرح قابل تجاری سازی در توانیر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای بازگشایی مجتمع ذوب آهن فولاد خزر گفت: در جلسه شورای تأمین و کارگروه رفع موانع تولید، مقرر شد مدیران این کارخانه 30 درصد از بدهی خود را به شرکت توانیر پرداخت کنند تا پس از آن برق کارخانه وصل شود.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۵    
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان از مدیر کل و مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس قدردانی نمودند. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست مدیران روابط عمومی شرکت های توزیع نیروی برق و برق منطقه ای جنوب کشور با حضور محمد علی اکبری مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر به میزبانی شرکت توزیع برق استان برگزار شد. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۵    
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر در دیدار با محمد گلستانی نژاد مدیر کل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری هرمزگان از همکاری و پشتیبانی استانداری هرمزگان با صنعت برق استان در پیشبرد اهداف کلان این صنعت قدردانی کرد. ...
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هوشمندسازی و فناوری های نوین شرکت توانیر گفت: در حوزه کشاورزی نخستین هدف ما در کنار مدیریت انرژی در پیک بار تابستان، مدیریت منابع آب توسط کنتور های هوشمند است.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۳    
در جلسه ای با حضور حامد احمدی مدیرکل دفتر هوشمند سازی و فناوری های نوین شرکت توانیر سرپرستان جدید دفتر مدیریت مصرف و امور مهندسی این شرکت معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۴    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از تاخیر 20 ماهه در پرداخت خسارت ناشی از نوسانات برق توسط شرکت توانیر اهواز گلایه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون شرکت توانیر کشور در شیراز، مقرر شد در خصوص اصلاح شبکه و روشنایی بافت، برنامه جامع شرکت توزیع برق طی دو ماه آینده آماده گردد و در ارائه خدمات به بافت تاریخی فرهنگی از منظر برق رسانی تسریع و اعتبارات لازم در این خصوص، تخصیص یابد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۲    
بانک خان در تمامی مجموعه های صنعتی همواره یکی از نقاط چالش بر انگیز و پرهزینه با نیاز به مراقب بالا بوده است. با توجه به افزایش قابل توجه مبلغ جرائم راکتیو که ناشی از سیاست جدید شرکت توانیر جهت کاهش تلفات و اطلاح ضریب توان شبکه می باشد ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکتبرق منطقه ای غرب، در بازدید معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت توانیر از پست 63کیلوولت GIS ششم سنندج تاکید شد: این پست تا قبل از پیک بار 1402 به بهره برداری می رسد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از پژوهشگاه نیرو، به هم رسانی عرضه کنندگان و متقاضیان فناوری های صنعت برق، فراهم نمودن زمینه های تجاری سازی شرکت های صنعت برق، حمایت از تولید صنعتی و تجاری سازی محصولات فناورانه منتج از تحقیقات صنعت برق ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
محمد تقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان از امکان واگذاری انشعاب برق غیردائم به واحدهای فاقد مجوز ساخت در داخل محدوده شهری با اخذ تعهد محضری خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل توزیع برق چهارمحال و بختیاری: پرواز بالگرد شرکت توانیر برای بازدید هوایی از خطوط برق رسانی و پایداری شبکه برق خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه حسابرسی داخلی شرکت توانیر برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، جلسه کارگروه حسابرسی داخلی شرکت توانیر با حضور اعضای کارگروه حسابرسی داخلی از شرکت توانیر، شرکت های توزیع نیروی برق استان فارس، خراسان رضوی، اصفهان، تبریز ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون حفاظت فیزیکی دفتر مرکزی حراست شرکت توانیر گفت: نگهداری از تجهیزات و تأسیسات صنعت برق به دلیل تعدد بسیار و وسعت پراگندگی مکانی نیازمند به کار گیری سیستم های نوین حفاظتی است.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی و تبادل نظرات هیات بهبود و تحول معاونت تحقیقات و منابع انسانی شرکت توانیر به میزبانی توزیع برق مشهد با حضور معاونت تحقیقات و منابع انسانی مدیران کل و معاونین حوزه تحقیقات و منابع انسانی شرکت توانیر برگزار شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ایمنی شرکت توانیر گفت :تدوین برنامه منسجم ، یکپارچه و همه جانبه ایمنی برای شرکت های توزیع برق ضروری است. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان مرکزی، ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون مجری طرح برق عشایری شرکت توانیر گفت: طی مدت زمان اجرای طرح تاکنون 19 هزار صفحه خورشیدی قابل حمل به 19 هزار خانواده عشایر تحویل شده است و این روند در سال آتی نیز ادامه دارد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تحقیقات و توسعه فناوری شرکت توانیر با اشاره به آئین نامه وزارت صمت مبنی بر منع ورود محصولات خارجی دارای تولید داخلی افزود: در صورتی که محصولی تولید داخل داشته باشد ...
پاون   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل شرکت توانیر مراسم بهره برداری از پست و خط 132 کیلوولت شهرستان مُهر در استان فارس برگزار شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تحقیقات و توسعه فناوری شرکت توانیر گفت: تمامی طرح های قانونی و تسهیلات مالی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان در صنعت برق پیش بینی و اجرایی شده و خلأ و کاستی در این زمینه وجود ندارد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: آیین بهره برداری از دومین مرحله سامانه حفاظت هوشمند برق منطقه ای اصفهان با حضور مدیر کل امور امنیتی و انتظامی استانداری اصفهان ، معاون فیزیکی دفترمرکزی حراست شرکت توانیر ، مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان و جمعی از مقامات امنیتی و انتظامی اصفهان در سالن دکتر حسابی این شرکت برگزار شد .
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مجری طرح برق روستایی شرکت توانیر با تاکید براینکه سرمایه گذاری در مناطق کم برخوردار و حمایت از طبقات محروم جامعه ما را به عدالت اجتماعی نزدیک می کند، گفت: برق به عنوان نخستین خدمت زیربنایی در روستا ها توسعه یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۵    
پست و خط 132 کیلو ولت برق شهرستان مهر با حضور مدیرعامل شرکت توانیر کشور افتتاح شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری شرکت توانیر و مرکز تحقیقات پزشکی قانونی کشور با هدف تبادل اطلاعات فنی و اجرای پروژه های تحقیقات کاربردی در زمینه کنترل و مهار حوادث ناشی از برق گرفتگی در کشور امضا شد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: دو هزار مگاوات برق صنایع مستقر در لامرد تامین می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکان شرکت توانیر درباره ارزیابی اقتصادی پرداخت 1300 میلیارد تومان پاداش صرفه جویی به مشترکان برق در 4 ماه گرم امسال، گفت: نسبت فایده به هزینه این رویکرد صرفا در حوزه برق بیش از 5 برابر است ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۴    
با حضور دکتر کردی مدیرعامل شرکت توانیر کشور و معاونین، دکتر موسوی نماینده لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل برق استان فارس، فرمانداران و مدیران اجرایی شهرستان های لامرد و مهر از طرح ها و پروژه های مختلف در حوزه های زیر ساختی و سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد بازدید به عمل آمد.
تشخیص نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
تشخیص خبر: استاندار یزد، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت توانیر و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان یزد در تقدیر نامه های جدا گانه از مدیر عامل ، مدیران مجتمع های معدنی و صنعتی و واحدهای تولیدی شرکت چادرملو به پاس مسئولیت پذیری شایسته در مدیریت و کنترل برق در پیک بار تابستان 1401 تقدیر و سپاسگزاری ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت: در استان 160 هزار چراغ خیابانی وجود دارد که در راستای اصلاح روشنایی معابر تحت حوزه این شرکت ، 100 هزار چراغ خیابانی به چراغ های فوق کم مصرف ( LED) جایگزین می شوند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس از تامین روشنایی معابر مسکن مهر بندرعباس در آینده نزدیک خبر داد و گفت: جهت جلوگیری از قطعی برق جزایر هرمزگان در فصل تابستان با مدیرعامل شرکت توانیر مذاکره کرده و مصوباتی در این خصوص داشتیم.
پاون   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سامانه ژئوپورتال GIS توزیع برق کشور (ژئوتب)، با حضور معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر، مدیر کل دفتر هوشمندسازی و فناوری های نوین شرکت توانیر و مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق کشور از طریق ویدئو کنفرانس، در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به بهره برداری رسید.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۳    
شفقنا- رئیس مجلس شورای اسلامی قانون اصلاح تبصره (5) قانون بودجه سال 1401 کل کشور را ابلاغ کرد. قانون اصلاح تبصره (5) قانون بودجه سال 1401 کل کشور درباره تسویه بدهی دولت به حوزه برق با انتشار اوراق مالی است که در آن وزارت اقتصاد موظف شده برای تسویه بخشی از بدهی دولت به شرکت توانیر بابت مابه ...
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عباس جریان قلم رئیس گروه ایمنی معاونت هماهنگی توزیع شرکت توانیر در صبحگاه مشترک ایمنی سراسری شرکت های توزیع نیروی برق کشور که به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی برگزار شد، گفت: یکی از واحد هایی که نقش پررنگ و به سزایی در اشاعه فرهنگ رعایت مسائل ایمنی دارد دفاتر روابط عمومی هستند.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۲    
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با بیان اینکه تعدیل روشنایی معابر شهر زنجان برای حفظ پایداری شبکه برق انجام می شود گفت: شرکت توانیر برای تمام شرکت های توزیع برق، سهمیه هایی در تعدیل روشنایی معابر نظر گرفته است و این سهم برای استان زنجان 5 مگا وات می باشد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق قم، مهندس حمیدرضا پیرپیران معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق قم که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم و جمعی از مدیران صنعت آب و برق قم و همچنین ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۷:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو سندیکای صنعت برق گفت: طی مذاکراتی که با مدیرعامل شرکت توانیر و همچنین رییس سازمان بورس و اوراق بهادار صورت گرفته، موافقت های اولیه با ایجاد بازار منطقه ای برق اعلام شده و قرار است که به زودی اقدامات مربوط به این مهم آغاز شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تدابیر ویژه شرکت توانیر برای استمرار تأمین برق خانگی در موج سرما و عبور از پیک دو تا سه هفته ای زمستان، بامدیریت بار در شهرک های صنعتی، صنایع بالای یک مگاوات و چاه های کشاورزی عملیاتی شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
، شرکت توانیر در خصوص آخرین وضعیت برقرسانی به مناطقی از استان کهگیلویه و بویراحمد که به دلیل بارش سنگین برف با قطع برق مواجه شده بودند، اعلام کرد: "براساس این گزارش، هم اکنون در بخش شهری همه مشکلات ناشی از بارش برف حل شده است اما در بخش روستایی به دلیل عدم بازگشایی مسیر ...