سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۴۰Oct 2020 27

جدیدترین‌های «شرکت توانیر»

رادیو ایران   ۴ ساعت پیش    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، ابوذر صالحی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت توانیر در برنامه نمودار رادیو ایران درباره جزئیات طرح برق امید گفت: از اول آبان ماه سال جاری هزینه برق مشترکان کم مصرف ...
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به اینکه هزینه های تخفیف 100 درصدی برق از محل صرفه جویی تامین می شود گفت: از امروز پیامک هایی از سوی شرکت توانیر برای مشترکان ارسال خواهد شد که مشخص می کند هر مشترک در کدام دسته از رده بندی کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف قرار دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توانیر گفت: با توجه به اینکه در بورس نیروگاه ها سریع تر پول را از دست مصرف کننده دریافت می کنند، مطمئنا بازار برق تبدیل به بازار نقد شده و حتما در قیمت ها تاثیر دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز نشست هم اندیشی مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران دفاتر روابط عمومی شرکت های توزیع نیروی برق سراسر کشور با حضور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت توانیر به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
در شرایطی که طرح برق امید زمینه افزایش 15درصدی برق پرمصرف ها را مهیا کرده اما به نظر می رسد این رقم منجر به صرفه جویی این در این انرژی نمی شود و شرکت توانیر برای افزایش اثرگذاری این طرح باید تعرفه برق پرمصرف ها را به صورت پلکانی و تاسقف 50 درصد افزایش دهد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
در ارزیابی دوره ای خدمات مشترکین شرکت های توزیع برق ، شاخص های وصول مطالبات، قرائت کنتور، فروش انشعاب، تست لوازم اندازه گیری و مدیریت مصرف برق مورد پایش قرار گرفت. ...
مدیرکل روابط عمومی شرکت توانیر گفت: از اول آبان ماه سال جاری هزینه برق مشترکان کم مصرف، مطابق الگوهای مصوب طرح برق امید شامل تحفیف 100 درصدی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون فنی مدیرکل دفتر فنی و پشتیبانی توزیع شرکت توانیر گفت:تعمیرات پیشگیرانه و پایداری شبکه برق شادگان با هدف پیشگیری از خاموشی و حوادت اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: بنابر اعلام وزیر نیرو، شرکت توانیر دیگر خریدار انحصاری برق نیست و مصرف کنندگانی که میزان برق مصرفی آن ها بیش از پنج مگاوات است، می توانند برق را از بورس انرژی خریداری کنند.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: حدود یک تا 1.5میلیون مشترک از مجموع 8.5میلیون مشترک کم مصرف، مشمول طرح تخفیف 100درصدی بهای برق نخواهند شد؛ در واقع برق رایگان شامل خانه های خالی و اقامت گاه های غیردائم نخواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
با تصمیم هیات وزیران بعد از این مصرف کنندگان بزرگ برق 5 مگاوات و بالاتر، برق شان را از بازار بورس انرژی دریافت می کنند؛ به گفته اردکانیان عرضه برق در بازار بورس انرژی کمک بزرگی هم به تولیدکنندگان است تا مطالباتشان را سریعتر دریافت کنند و هم اینکه مصرف کنندگان قیمت های مناسب تری در این بازار عایدشان ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۸    
با حضور مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر دستورالعمل مقاوم سازی پایه های بتنی و پست های توزیع برق هوایی کشور بررسی و تصویب شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو معتقد است مصرف کنندگان بزرگ می توانند برق مورد نیاز خود را از بورس انرژی تامین کنند. *** تامین برق مورد نظر از بورس انرژی به گزارش خبرگزاری صنایع ، رضا اردکانیان در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در خصوص ...
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دفتر مهندسی و راهبری شبکه شرکت توانیر بر آن شد تا با کمک متخصصان طراحی شبکه های توزیع، دستورالعملی تحت عنوان " *دستورالعمل مراحل تهیه طرح خطوط هوائی فشار متوسط شبکه های توزیع نیروی برق ایران* " ایجاد کند. ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه مصرف کنندگان بزرگ برق یعنی 5 مگاوات و بالاتر، برق شان را از بازار بورس انرژی دریافت می کنند، گفت: شرکت توانیر با این مصوبه، دیگر منحصرا خریدار برق نخواهد بود.
سخنگوی صنعت برق و عضو هیات مدیره شرکت توانیر درباره عرضه برق مصرف کنندگان بزرگ در بورس انرژی گفت که دستورالعمل مقررات ترانزیت انرژی الکتریکی در شبکه برق کشور توسط وزیر نیرو ابلاغ شده و سازوکارهای حضور مصرف کنندگان در بورس فراهم است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: امروز هیات وزیران پیشنهاد وزارت امور اقتصاد و دارایی و دستگاه های مرتبط را تصویب کرد که مصرف کنندگان بزرگ یعنی 5 مگاوات و بالاتر برق موردنیاز خود را از بورس انرژی دریافت می کنند و تعاملی بین تولیدکننده و مصرف کننده خواهد بود.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو با بیان اینکه مصرف کنندگان بزرگ برق یعنی 5 مگاوات و بالاتر، برق شان را از بازار بورس انرژی دریافت می کنند، گفت: شرکت توانیر با این مصوبه، دیگر منحصرا خریدار برق نخواهد بود.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی اقتصادی شرکت توانیر بیان کرد: 50درصد جمعیت روستایی کشور جزو مشترکان کم مصرف هستند بنابراین آنها نیز مشمول تخفیف های در نظرگرفته شده در طرح برق امید خواهند شد؛ حدود 30 درصد مشترکان کل کشور در بخش خانگی مشمول طرح خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون مهندسی ونظارت شرکت توزیع نیروی برق البرز از راه اندازی این سامانه از طریق وب که به شکل داشبورد در شرکت توانیر وجود دارد خبر داد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شرکت توانیر در راستای خدمت رسانی بهتر به مشترکین برق اقدام به توسعه جامع خدمات الکترونیک نموده که تمامی این خدمات در اپلیکیشن خدماتی غیرحضوری برق ایران متمرکز است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت توانیر اعلام کرد قصد دارد در آینده اجرای طرح "هما" هوشمندسازی مراکز اتفاقات صنعت برق را در دستور کار قرار دهد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۱    
شرکت توانیر فراخوانی با هدف دریافت ساز و کار های اجرایی که در شرکت ها یا اذهان همکاران وجود دارد و می تواند با کمترین هزینه از آن استفاده کند را منتشر کرد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دستورالعمل "اجرای مانورتعمیرات جهادی" تدوین و اجرایی شده شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران ، از سوی معاونت هماهنگی شرکت توانیر به تمامی شرکت های توزیع سراسر کشور ابلاغ شد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس ، با حضور مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران ، مجری فرهنگی دینی و مذهبی و امور ایثارگران شرکت توانیر ، رئیس حوزه هنری استان سمنان، مشاور استاندار در امور ایثارگران و مدیرعامل معاونین کارکنان و بسیجیان شرکت برق منطقه ای سمنان از دو کتاب در حوزه دفاع مقدس رونمایی شد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق خبر داد: شرکت توانیر در راستای افزایش شاخص بهره وری انرژی، فراخوان جذب سرمایه گذاری در طرح های بهینه سازی مصرف برق را منتشر کرد. مصطفی رجبی مشهدی با اعلام این خبر گفت ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت برق منطقه ای گیلان در طرح سیما در بین 16 شرکت برق منطقه ای کشور به عناوین برتر دست یافت شرکت توانیر طرح سیما را در راستای تمرکز شرکت های برق منطقه ای کشور بر روی اهداف صنعت برق شامل: مدیریت توامان عرضه و تقاضا و جلب همکاری مشترکان بزرگ در مدیریت بار در ساعات اوج مصرف برق ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران ، مجری امور فرهنگی ، دینی و امور ایثارگران شرکت توانیر و مشاور امور ایثارگران استانداری سمنان ، مدیر عامل و معاونین شرکت برق منطقه ای سمنان و بسیجیان و کارکنان این شرکت ، آئین چهلمین سالگرد دفاع مقدس در شرکت برق منطقه ای سمنان برگزار گردید.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶    
جلسه نمایندگان هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران، وزارت نیرو و شرکت توانیر با اعضای کمیته نیرو مجلس شورای اسلامی 30 شهریور سال جاری در محل کمیسیون انرژی مجلس برگزار شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی طراحی، تست و بهره برداری از نرم افزار قرائت کنتور های مکانیزه کنتور های الکترومکانیکی با استفاده از پردازش تصویر در توزیع برق غرب مازندران، اجرا و بهره برداری از این نرم افزار از سوی معاونت هماهنگی توزیع شرکت توانیر به شرکت های توزیع برق کشور ابلاغ شد.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با طرح های منابع آب و برق در قالب پویش # هر هفته الف _ب_ ایران پست 230 کیلوولت اردبیل با دستور ویدئو کنفرانس رئیس جمهور به بهره برداری رسید. در مراسمی که با حضور مدیرعامل شرکت توانیر ، مدیر عامل برق منطقه ای آذربایجان استاندار اردبیل و برخی از مدیران و مسئولان کشوری و استانی برگزار شد ...
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۰    
بروز شده در : 19 ساعت و 38 دقیقه پیش بگرد نمایش جستجوی پیشرفته جستجوی پیشرفته زیرسایت / دسته بندی روابط عمومی تعاونی مصرف کارکنان توانیر معاونت تحقیقات و منابع انسانی - دفتر توسعه منابع انسانی و امور اداری - مدیریت دانش معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی - تولید پراکنده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مرکزی حراست شرکت توانیر گفت: حراست صنعت برق جزء مراکز حساس کشور است.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: مشترکان پرمصرف و خوش مصرف در طرح برق امید راهکار های کاهش مصرف را آموزش خواهند دید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: این شرکت در شاخص های ارزیابی که شرکت توانیر تحت عنوان طرح سیما بین شرکت های برق منطقه ای کشور تعریف کرده رتبه نخست بیشترین تغییرات زیربنایی را از آن خود کرد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب در چهارمین جلسه کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در سال 1399 بر ضرورت انجام اقدامات 18 گانه آمادگی و مقابله با حملات سایبری که از سوی شرکت توانیر ابلاغ شده، تأکید کرد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۴    
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: انتظار داریم با طرح برق امید، تعداد زیادی از مشترکین خوش مصرف به دسته کم مصرف اضافه بشوند و با همکاری مردم، تعداد مشمولین طرح حتی بیشتر از عددی که اعلام شده هم باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: انتظار داریم با طرح برق امید، تعداد زیادی از مشترکین خوش مصرف به دسته کم مصرف اضافه بشوند و با همکاری مردم، تعداد مشمولین طرح حتی بیشتر از عددی که اعلام شده هم باشد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
عملیات اجرایی فاز نخست طرح تبدیل شبکه سیمی توزیع برق گیلان به کابل خودنگهدار به طول هزار کیلومتر با حضور استاندار گیلان و مدیرعامل شرکت توانیر آغاز شد.
متولی زاده، مدیرعامل شرکت توانیر گفت: در تنظیم قیمت برق به دنبال متعادل کردن عرضه و تقاضای برق هستیم و در این زمینه مصوباتی در دست پیگیری داریم که بورس هم می تواند به این تعادل عرضه و تقاضا کمک کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اعضای کارگروه تخصصی شورای گفت وگو پس از بررسی علت عدم صدور پروانه فعالیت شرکت های تولیدکننده برق در شهرک های صنعتی و با توجه به تاکید شرکت توانیر مبنی بر وجود ابهامات قانونی به عنوان دلیل عدم صدور پروانه و از طرفی رد این مساله از سوی وزارت نیرو ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
این مراسم که به صورت ویدئو کنفراس با حضور مهندس همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، مهندس محمد حسن متولی زاده مدیرعامل شرکت توانیر و جمعی از معاونان شرکت توانیر و مسئولان استانی و صنعت برق استان مازندران برگزار شد طی حکمی از سوی مدیرعامل توانیر ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اکیپ های عملیاتی برق با حضور صادقی مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برای انجام مانور جهادی شبکه های توزیع برق استان همدان عازم مناطق شناسایی شده، شدند./سعیده کیانپور
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر با بیان اینکه مانور جهادی شبکه های توزیع برق استان همدان با هدف بهره گیری از توانمندی های موجود و افزایش بهره وری در حال انجام است، گفت: این اقدام در راستای سیاست های کلان کشور و در راستای بحث اقتصاد مقاومتی و نگاهی که به جهش تولید داریم قابل ارزیابی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۲    
امروز مانور جهادی شبکه های توزیع برق در پنج شهرستان همدان با همراهی بسیج و مشارکت شرکت توانیر برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۸    
آئین افتتاحیه مانور جهادی شبکه های توزیع برق استان همدان با حضور صادقی مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر و جمعی از مدیران استانی و همچنین برقراری ارتباط به صورت ویدئو کنفرانس به صورت همزمان در پنج شهرستان استان همدان در سالن جلسات شرکت توزیع نیروی برق استان همدان برگزار شد./سعیده کیانپور
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر گفت: برگزاری مانورهای جهادی باعث افزایش تاب آوری و بهبود قابلیت اطمینان شبکه های توزیع برق می شود.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
محل احداث پست 132 کیلو ولت برق رسانی به معادن منطقه شاهکوه نهایی شد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، در راستای تحقق شعار جهش تولید و اجرای تفاهم نامه فی ما بین سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: برق صرفه جویی شده از طرح ”برق امید“ فرصت خوبی را در رونق صنایع و تسهیل فعالیت برای استخراج رمز ارز ایجاد می کند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر از اجرای طرح برق امید در آینده نزدیک در کشور خبر داد و گفت: کم مصرف ها از پرداخت قبوض برق معاف خواهند شد.