چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۳:۴۲Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق مصرفی»

نیروگاهیان   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از شرکت مدیریت شبکه برق ایران، در این ابلاغیه آمده است که تامین برق مصرفی مشترکان مشمول این مصوبه به روال جاری برای حداکثر دو دوره (دوماه) از تاریخ ابلاغ مجاز است و چنانچه مشترک در پایان این دوره، اقدامی در جهت تامین برق از روش های ذکر شده انجام ندهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: مشترکانی که بین 100 تا 150 کیلووات ساعت در ماه مصرف می کنند، به طور متوسط 7 هزار و 300 تومان بابت برق مصرفی خود می پردازند. آیا معافیت از پرداخت این مبلغ اندک می تواند انگیزه ای برای تعویض لامپ ها به LED یا تهیه یک یخچال با رده انرژی بالا ایجاد کند؟
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با 100 درصد تخفیف محاسبه می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: به مشترکین کم مصرف تخفیف صد در صدی بهای برق مصرفی تعلق می گیرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان اظهار داشت: طرح برق امید فرصت مناسبی برای استفاده رایگان از برق مصرفی است و مشترکان خانگی می توانند از این طرح نهایت استفاده را بنمایند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدحسن متولی زاده گفت: امسال میزان برق مصرفی صنایع بزرگ کشور 14 درصد افزایش یافته است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : وزیر نیرو گفت: حدود 30 میلیون نفر از هموطنان مشمول تخفیف صددرصدی در چارچوب طرح برق امید خواهند شد، امید است به سمتی برویم که با همراهی مردم با کم شدن تعداد پرمصرف ها بیشترین نفع عاید وزارت نیرو شود و صرفه جویی در سرمایه گذاری برای احداث نیروگاه ها صورت گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با بیان اینکه سالانه 24 هزار مگاوات برق در سامانه های تولید سرما در کشور ما مصرف می شود گفت: این میزان معادل مصرف چهار کشور افغانستان ، ارمنستان ، آذربایجان و ازبکستان در نقطه اوج است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بخش کشاورزی استان بیشترین همکاری را در زمینه مدیریت مصرف برق به میزان 90 مگاوات داشته است، گفت: بالغ بر 10 میلیارد ریال پاداش به مشترکینی که در برنامه های مدیریت مصرف مشارکت داشته اند به صورت تخفیف در صورتحساب برق مصرفی ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال و بختیاری گفت: در طرح برق امید مشترکین برق خانگی به سه دسته کم مصرف ، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می شوند و برق مصرفی مشترکینی که در طول ماه کمتر از الگوی تعیین شده (80 کیلووات ساعت در ایام غیر گرم و 100 کیلوات در ایام گرم سال ) مصرف کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون فروش و خدمات مشترکین استان کردستان با اشاره به اینکه مشترکین 743 میلیارد ریال به شرکت برق بدهکار هستند، گفت: مشترکین برق با پرداخت به موقع بهای برق مصرفی خود می توانند سهم بسازایی در رشد و ارتقاء کیفیت خدمات و توسعه زیر ساخت های شبکه توزیع برق داشته باشند.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر دفتر مصرف شرکت توزیع برق استان تهران گفت: طبق پیش بینی های انجام شده، برق امید 10 درصد از میزان برق مصرفی را کاهش خواهد داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: این شرکت هم اینک 350 میلیارد ریال بابت برق مصرفی مشترکان مطالبات دارد که از این مبلغ 300 میلیارد ریال مربوط به بدهی دستگاه های اجرایی استان و بقیه مختص سایر مشترکان است.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: با اجرای طرح برق امید 30 تا 40 درصد از جمعیت این شهرستان از پرداخت هزینه بهای برق مصرفی معاف می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: با اجرای طرح برق امید 30 تا 40 درصد از جمعیت این شهرستان از پرداخت هزینه بهای برق مصرفی معاف می شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دادگر گفت: بر اساس مقدار مصرف مشخص شده در طرح برق امید، بیش از 54 هزار مشترک خانگی در استان نیز به تناسب نحوه مصرف خود شامل تخفیف 100 درصدی بهای برق مصرفی در یک یاچند دوره در طول سال می شوند.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گفت: در طرح برق امید، مشترکان کم مصرف خانگی از تخفیفات 100 درصدی در بهای برق مصرفی بهره مند می شوند. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان سمنان، سید محمد موسوی زاده با بیان این که در طرح برق امید، مشترکان به سه دسته ی "کم مصرف" ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: همزمان با اجرای طرح برق امید، شهروندان تهرانی در صورت 20 درصد کاهش مصرف برق، می توانند حدود 40 درصد بهای برق مصرفی را کمتر پرداخت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۳    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان از آغاز اجرای طرح برق امید ویژه مشترکان برق خانگی در استان هرمزگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با 100 درصد تخفیف محاسبه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در طرح برق امید مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با 100 درصد تخفیف محاسبه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی گفت: در طرح برق امید، مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می شوند که بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با 100 درصد تخفیف محاسبه می شود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مشترکان کم مصرف برق از اول آبان ماه دیگر بهایی برای برق نمی پردازند و قبض آنها رایگان می شود. به گزارش کاماپرس، بعد از تصویب پیشنهاد وزارت نیرو درباره طرح برق امید در هیئت دولت، حالا قرار است از اول آبان ماه این طرح اجرایی شود ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران(پانا) - معاون خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با اشاره به اجرایی شدن طرح برق امید از ابتدای ابان ماه می گوید اجرای این طرح موجب می شود که مشترکان کم مصرف از تخفیف صد در صدی بهای برق مصرفی بهره مند می شوند و مشترکان خوش مصرف هم می توانند با رعایت نکاتی ساده ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: از ابتدای آبان ماه طرح برق امید اجرایی خواهد شد که بر اساس آن مشترکان برق پایتخت که الگوی مصرف برق را رعایت کنند، علاوه بر تخفیف در بهای برق مصرفی، در صورت کاهش مصرف به رقمی کمتر از 100 کیلووات ساعت در ماه های گرم سال شامل خرداد، تیر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
موسوی زاده گفت: در طرح برق امید، مشترکان کم مصرف خانگی از تخفیف 100 درصدی در بهای برق مصرفی بهره مند می شوند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نادیده گرفتن مزایای انرژی های تجدیدپذیر در عرصه های اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی، محلی یا جهانی دشوار است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اجرای طرح ملی برق امید، این صنعت کشور را در آستانه آزمونی بزرگ در حوزه مدیریت و مصرف انرژی قرار داده و فرصت طلایی را نیز جهت اصلاح الگوی مصرف مشترکان جهت رایگان کردن بهای آن فراهم ساخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
خسروی با اشاره به طرح ملی وزارت نیرو با عنوان برق امید گفت: 21 درصد از مشترکان برق خانگی استان فارس مشمول طرح برق امید می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رقم های بالای درج شده در قبض های برق مصرفی دوره اخیر ( مرداد و شهریور 99) در دشتستان استان بوشهر باعث تعجب مشترکان شد و آنها را برای پیگیری به اداره های برق کشانده است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آیین تجلیل از تلاشگران شرکتهای بهره برداری از سد و نیروگاه های برق آبی سازمان آب و برق خوزستان در زمینه کسب رتبه برتری کشوری در تامین برق مصرفی تابستان 99 با حضور مسئولان استان برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: شاهد گلایه مردم از افزایش بهای برق هستیم که باید این موضوع به صورت جدی رسیدگی و دلایل افزایش هزینه برق مصرفی بیان شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور گفت: از ابتدای آبان ماه سال جاری مشترکان کم مصرف مشمول 100 درصد تخفیف صورت حساب برق مصرفی خود خواهند شد.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اکبر فرج نیا گفت: در طرح برق امید مشترکینی که در فصل تابستان زیر 100 کیلو وات و در سایر فصول زیر 80 کیلو وات مصرف داشته باشند پاداش خواهند گرفت و برق مصرفی آنها رایگان خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سنندج - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: با اجرای طرح تشویقی برق امید، هزینه برق مصرفی مشترکین کم مصرف از اول آبان ماه رایگان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: بنابر اعلام وزیر نیرو، شرکت توانیر دیگر خریدار انحصاری برق نیست و مصرف کنندگانی که میزان برق مصرفی آن ها بیش از پنج مگاوات است، می توانند برق را از بورس انرژی خریداری کنند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
می متالز - وزیر نیرو از موافقت هیات وزیران با تامین برق مورد نیاز مصرف کنندگان بزرگ برق از طریق بورس انرژی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: با تصویب امروز هیئت وزیران؛ مصرف کنندگان بزرگ برق از 5 مگاوات و بالاتر می توانند برق مصرفی خود را از بازار بورس انرژی دریافت کنند.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اردکانیان تصریح کرد: براساس این طرح مشترکان به 3دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم شده و مشترکان کم مصرف از تخفیف صد درصدی برخوردار می شوند. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اردکانیان وزیر نیرو در حاشیه آئین افتتاح 6پروژه تامین برق ...
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۰:۰۲    
در راستای افزایش تولید برق از طریق پنل های خورشیدی مسئولان شرکت گاز و شرکت توزیع برق استان و شهرستان اصفهان نشست مشترک برگزار کردند و در خصوص مصوبه وزرات نیرو مبنی بر تامین 20 درصد برق مصرفی از طریق انرژی های تجدید پذیر به گفتگو و تبادل نظر پرداختند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۵۰    
طبق آخرین اطلاعیه اداره تنظیم بازار انرژی ترکیه تعرفه برق مصرفی در این کشور 5/7 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز با اشاره به رشد 11 درصدی مصارف صنعتی در این استان گفت: ظرفیت زیرساختهای فوق توزیع برق این استان طی 5 سال گذشته 15 درصد افزایش یافته است.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تا سال گذشته سالانه در شهر تهران 30 میلیون قبض برق چاپ و توزیع می شد که با اقدام جهادی که در تهران و هم زمان در کل کشور صورت گرفت این روند، متوقف و صورت حساب برق مصرفی شهروندان بصورت الکترونیکی و از طریق پیامک به آنها اطلاع داده می شود که این امر هم موجب کاهش هزینه های شرکت و هم افزایش میزان رعایت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: بیش از 126 هزار مشترک در شمال این استان جزء مشترکان کم مصرف برق در طرح "برق امید" هستند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۰    
یزد- مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق استان یزد در خصوص برق مصرفی صنایع استان همچنین اقدامات فرهنگسازی مصرف صحیح گفت: حدود 50درصد از انرژی برق مصرفی در بخش شرکت توزیع نیروی برق استان در بخش صنعت مصرف می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شیرزاد جمشیدی روز دوشنبه در گفت و گو باخبرنگار ایرنا افزود: در این طرح مشترکان به سه بخش کم مصرف، خوش مصرف و پر مصرف دسته بندی می شوند. وی اظهار داشت: بر اساس این طرح مشترکان کم مصرف، تخفیف و پاداش 100 درصدی می گیرند و به طور واقعی هزینه قبض برق مصرفی آن ها صفر صادر شده [...]
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: تامین آب پایدار برای نقاط مختلف استان از اولویت های وزارت نیرو در استان اردبیل بوده و دولت در این زمینه هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با هدف حمایت از واحدهای صنعتی فعال استان و در راستای تحقق شعار سال جهش تولید شرکت توزیع نیروی برق استان در هیچ شرایطی حق قطع انشعاب برق واحدهای تولیدی فعال را به بهانه بدهی برق مصرفی را ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۶    
طرح برق امید که با هدف اصلاح مصرف و حمایت از مشترکان خانگی کم مصرف ایجاد شده و طی این طرح مشترکان کم مصرف از تخفیف ویژه برخوردار میشوند و هزینه برق مصرفی شان به صورت رایگان محاسبه خواهدشد.