سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۷:۴۸Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق مصرفی»

جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: مشترکان پرمصرفی که بهای برق مصرفی آنها بالاست، می توانند در سه قسط آن را پرداخت کنند.
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: مشترکان پرمصرفی که بهای برق مصرفی آنها بالاست، می توانند در سه قسط آن را پرداخت کنند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۷۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: با افزایش دمای هوا و روند فزونی مصرف برق، سر و کله قبض های نجومی پیدا شد، به همین دلیل به تازگی معاون وزیر نیرو خبر امکان پرداخت اقساطی قبوض برق را برای رفاه حال مشترکان اعلام کرده است. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان اظهار کرد: بهای برق مصرفی مشترکان برق پرمصرف 16 درصد بیشتر از مشترکان عادی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان: بهای برق مصرفی مشترکان برق پرمصرف 16 درصد بیشتر از مشترکان عادی است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
یکی از ساکنان منطقه 11 تهران از افزایش چندبرابری قبض برق خانه اش خبر داده و می گوید: پارسال همین موقع قبض برقی که برای خانه ام ارسال شد، 80 هزار تومان بود. در دوره دو ماهه قبلی قیمت قبض به 218 هزارتومان رسیده بود اما در آخرین دوره قیمت برق مصرفی خانه ام 512 هزار تومان محاسبه شده است.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۵    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان افزایش میزان مصرف برق و همچنین افزایش تعرفه های برق مصرفی را علت قبوض برق نامتعارف دانست.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۰    
مدیر کارخانه ریخته گری بیرام نژاد گفت: افزایش قیمت برق مصرفی واحدهای تولید، از یک سو و از سوی دیگر، قطعی های پی درپی آن، خسارت های جبران ناپذیری را به تولیدکنندگان وارد کرد و باعث بی نظمی در برنامه های تولید نیز شد؛ این در حالی است که صنعت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۶    
علی غفوری / دبیر گروه شرکت ها سال ها است که کشور در زمینه نیروگاه ها هزینه زیادی نکرده و ثبات قیمت برق مصرفی به ویژه خانگی در کنار رشد سرسام آور ساخت و نگهداری نیروگاه ها سبب شد تا بالاخره تابستان 1400 خاموشی های گسترده گریبان مردم و تولیدکنندگان را بگیرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت مدیریت شبکه برق ایران با اعلام کشف 148 دستگاه استخراج غیر مجاز رمز ارز ادامه داد: تعداد کل کشفیات مراکز غیر مجاز استخراج رمزارز به 5هزار و 436 مرکز یعنی معادل برق مصرفی 888 واحد مسکونی رسید.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توضیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش هفت و نیم درصدی میزان برق مصرفی در استان خبر داد و افزود
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نائب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بیان کرد: بهینه سازی مصرف انرژی و منابع طبیعی در دستور کار مترو بوده که مترو یکی از مشتریان اصلی مصرف برق است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام گفت: با پایین آمدن دمای هوا از خاموشی ها فاصله خواهیم گرفت اما باید بدانیم برای داشتن شبکه ی پایدار و برق مصرفی مورد نیاز می بایست مصرف صحیح را با رعایت الگوهای مصرف برای خود و فرزندان تبدیل به یک رفتار درست و همیشگی نمائیم.
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به طور متوسط برای استخراج هر بیت کوین 300مگاوات ساعت برق مصرف می شود که این میزان معادل برق مصرفی حدود 35 هزار واحد مسکونی در یک روز است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۰    
امروزه با بروز هزینه های سرسام آور برق، به خصوص برق مصرفی محصولات روشنایی، در اماکن مسکونی و اداری و صنعتی، لامپ اف پی ال و مهتابی ال ای دی که با تکنولوژی جدید اس ام دی توسط شرکت آریاترانور طراحی و تولید شده اند می توانند هزینه قبض برق شما را در صورت جایگزینی با لامپ های رشته و فلوروسنت قدیمی تا 50 ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به رشد بی سابقه قیمت بیت کوین در یک سال اخیر، این ارز دیجیتال به محبوبیتی فراتر از تصور دست یافت و اکنون طبق آخرین گزارش ها، فعالیت های مربوط به استخراج بیت کوین حدود 0.5 درصد از کل برق مصرفی جهان را به خود اختصاص می دهد. ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
با کشف 15 مرکز غیرمجاز استخراج رمزارز مجموع این مراکز به 5 هزار و 380 رسید که برق مصرفی آنها برابر با یک شهر با 800 هزار خانوار یا در حدود دو میلیون جمعیت بوده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۷    
مصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران می گوید می توان با مجموع برق مصرفی ماینر های کشف شده استخراج ( ماینز) رمز ارز در ایران برق یک شهر را تامین کرد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مجموع کشفیات مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز به 5380 مرکز یعنی معادل برق مصرفی یک شهر با 800 هزار خانوار و در حدود دو میلیون جمعیت رسید.
با کشف 15 مرکز غیرمجاز استخراج رمزارز مجموع این مراکز به 5 هزار و 380 رسید که برق مصرفی آنها برابر با یک شهر با 800 هزار خانوار یا در حدود دو میلیون جمعیت بوده است.
پاون   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۳۹ سایت دیگر  
مجموع کشفیات مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز به 5 هزار و 380 مرکز یعنی معادل برق مصرفی یک شهر با 800 هزار خانوار و در حدود دو میلیون جمعیت رسید.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۸   + ۵۷ سایت دیگر  
براساس مصوبه دولت، که از سال 96 به بعد اجرایی شده است، سالانه تنها 7 درصد به قیمت برق مصرفی همه مشترکان اضافه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۸    
گنبدکاووس- ایرنا - مدیر امور توزیع نیروی برق گنبدکاووس درشرق گلستان گفت که زمان استفاده مشترکان این شهرستان از تعرفه برق مناطق سه گرمسیری پایان یافته و از این پس برق مصرفی آنها با تعرفه شرایط عادی و امسال شرکت توانیر محاسبه و دریافت خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق گفت: براساس قانون، هزینه برق مصرفی مشترکان تا دو برابر الگو با تعرفه عادی مذکور، محاسبه می شود، اما مازاد بر آن با میانگین قیمت تمام شده انرژی های تجدیدپذیر محاسبه می شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بیت کوین که در حال حاضر برترین رمزارز جهان به شمار می رود، به دلیل مصرف بالای برق برای استخراج، همچنان به شدت مورد انتقاد قرار می گیرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۹    
تجارت گردان – باتوجه به بروز معضل تامین برق در شبکه سراسری کشور، مدیریت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو بمنظور کاهش بخشی از مشکلات هموطنان ارجمند، با اتخاذ تدابیری در فرآیند تولید و مصرف برق نیروگاه 500 مگاواتی سیکل ترکیبی خود توانسته است برق مصرفی حدود 250 هزار خانوار را تامین کند .
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۹   + ۶۱ سایت دیگر  
رجبی مشهدی گفت: از ابتدای شروع فصل گرم تاکنون, 10 میلیون مشترک برق مشمول طرح برق رایگان شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: تعرفه برق مشترکانی با مصرف زیر 100 کیلووات ساعت رایگان محاسبه می شود که براین اساس هزینه برق مصرفی حدود 10 میلیون مشترک رایگان شده است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - مصطفی طاهری عضو کمیسیون صنایع و معادن امروز در صحن علنی مجلس گفت: از وزارت صمت برای صدور ابلاغیه ممنوعیت فروش سیمان خارج از بورس تشکر می کنم، چرا که اقدام خوبی است و اگر کل سیمان در بورس فروخته شود، شفافیت این حوزه بالا می رود ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۸    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان با اشاره به خاموشی های اخیر گفت: برق مصرفی در استان بیش از حد مجاز است و اگر مردم فقط 10 درصد در مصرف برق صرفه جویی کنند ما هیچ خاموشی در استان نخواهیم داشت.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۳۸ سایت دیگر  
روابط عمومی توانیر از کشف 1147 دستگاه استخراج غیرمجاز رمز ارز، خبر داد. *** کشف رمز ارزهای غیرمجاز/ هزینه برق مصرفی ماینرها به گزارش صنایع ، روابط عمومی توانیر در گزارشی درباره کشف رمز ارزهای غیرمجاز ، اعلام کرد: ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مراکز زیادی با کنترل برق مصرفی و یا به گزارش مردمی و... مشکوک به استخراج رمز ارز غیرمجاز بوده که با اخذ مجوزهای قضایی و دستور دادستان محترم و همکاری نیروی انتظامی شهرستان، از این مراکز بازدید و دستگاه های ماینر ضبط و جمع آوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۲:۲۵    
مدیر برق کاشمر گفت: 4 اداره دولتی و دستگاه خدماتی بابت برق مصرفی شان 15 میلیارد ریال به اداره برق بدهکارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بررسی میزان برق مصرفی در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال با توجه به گسترش این حوزه و افزایش سرمایه گذاران، موضوع قابل بحثی است. سوال مهمی که امروزه در بین مردم مطرح می شود این است که آیا قطع شدن برق در چند وقت اخیر به استخراج بیت کوین مربوط است؟ اما پاسخ این سوال این است که درواقع مقدار ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم گفت: تولید برق مصرفی و مورد نیاز شهرک های صنعتی قم از طریق انرژی های پاک و تجدید پذیر و همچنین با استفاده از پسماند جزء اولویت های سرمایه گذاری استان است و این موضوع را به شدت دنبال می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر شرکت توزیع برق ملایر با اشاره به انجام سه هزار و 380 مورد بررسی میزان برق مصرفی اماکن تجاری این شهر در سال جاری، گفت: برهمین اساس برق 181 واحد تجاری پرمصرف در شهر ملایر قطع شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سه استان خراسان جنوبی، رضوی و شمالی 3 هزار و 700 تا 800 مگاوات برق مصرف می کنند که دو هزار مگاوات برق مصرفی این مراکز برابر با 60 درصد مصرف این سه استان پهناور است که یک پنجم تا یک ششم جغرافیای ایران را به خود اختصاص می دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و طرح های وزارت صمت با بیان اینکه تمامی اطلاعات مربوط به واحد های تولیدی و همچنین مراکز استخراج رمزارز از طریق سامانه بهین یاب در اختیار وزارت نیرو قرار می گیرد، آن را در شناسایی مراکز غیرمجاز از طریق میزان برق مصرفی موثر دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به منظور تنویر افکار عمومی در خصوص گلایه برخی از مشترکین محترم استان از افزایش هزینه برق مصرفی اطلاعیه ای را صادر کرد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و طرح های وزارت صمت با بیان اینکه تمامی اطلاعات مربوط به واحد های تولیدی و همچنین مراکز استخراج رمزارز از طریق سامانه بهین یاب در اختیار وزارت نیرو قرار می گیرد، آن را در شناسایی مراکز غیرمجاز از طریق میزان برق مصرفی مؤثر دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد با بیان اینکه 90 درصد برق تولیدی استان اختصاص به صنعت و ایجاد اشتغال دارد، گفت: ظرفیت اسمی تولید انرژی الکتریکی 2 هزار و 500 مگاوات است که هزار و 850 مگاوات آن مصرف و بقیه در اختیار سایر مناطق گذاشته می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۰    
خراسان شمالی با 863 هزار نفر جمعیت، براساس آمار شرکت توزیع نیروی برق استان 367 هزار مشترک دارد که از این تعداد 84 درصد مشترکان بخش خانگی هستند و به طور میانگین حدود 40 درصد از مصرف برق از سوی این مشترکان انجام می گیرد و همچنین 35 درصد از برق مصرفی روزانه مربوط به تجهیزات سرمایشی است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
نیروگاه بیوگازسوز تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران یکی از بزرگترین نیروگاه های بیوگاز حاصل از تصفیه فاضلاب در جهان است و با ظرفیت اسمی تولید سالیانه 44 گیگاوات انرژی الکتریکی و 140 تراژول انرژی حرارتی فعالیت می کند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
در حالی هیات وزیران در سال 95 مصوبه ای درخصوص تأمین 20 درصد برق مصرفی وزارتخانه ها، مؤسسات و شرکت های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی از انرژی های تجدیدپذیر داشت که نحوه عملکرد وزارت نیرو در زمینه اجرای این مصوبه انتقاداتی را به همراه داشته است و دستگاه هایی مانند شهرداری تهران با چالش هایی روبرو ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۹:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به جلسه کمیسیون متبوعش با گزینه پیشنهادی وزارت نیرو گفت: یکی از برنامه های اقای محرابیان در حوزه تولید برق این است که با کمک صنایع پرمصرف بخشی از برق مصرفی این واحدها تولید شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: رکورد اوج نیاز مصرف برق مازندران دیروز در ساعت 13:45 از 2460 مگاوات عبور کرد و بالاترین نیاز مصرف برق در محدوده شهرستانهای گلوگاه تا فریدونکنار را تاکنون رقم زد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سخنگوی صنعت برق جنوب غرب کشور گفت : حدود 20 مگاوات از برق مصرفی خوزستان که معادل یک نیروگاه مقیاس کوچک است فعالیت ماینرهای (دستگاههای استخراج رمز ارز) کشف شده به خود اختصاص داده بود که با کشف و ضبط این دستگاه ها در سال جاری این میزان مصرف از شبکه پاکسازی و از بار شبکه کاسته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۷:۳۰    
افزایش مصرف برق در آجیل فروشی های شهر فاروج، اداره برق را به تذکر و اخطار واداشت.
اقتصاد آنلاین / برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۵۹ سایت دیگر  
جلسه هیات دولت بعد از ظهر یکشنبه به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی برگزار شد و در این جلسه هیات وزیران با اختصاص اعتبار به وزارتخانه های نیرو و راه و شهرسازی موافقت کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از شناسایی بیش از 210 هزار دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز خبر داد. ***میزان برق مصرفی ماینرها به گزارش صنایع، مصطفی رجبی مشهدی درباره میزان کشفیات دستگاه های غیرمجاز رمز ارز، اظهار کرد: نزدیک به 2 هزار مگاوات میزان مصرف برقی است که توسط ماینرها استفاده می شود. ...