یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۴۶Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حکم قضایی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- سازه های 180 قطعه زمین زراعی و باغی در دزفول که به صورت غیرمجاز ساخته شده بودند، با حکم قضایی تخریب شدند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: در مورد نحوه اجرای حکم زندان محکوم یعقوب یزدانی که از اعضای انجمن غیرقانونی صنفی فرهنگیان خراسان شمالی است برخی اخبار کذب در فضای مجازی دیده شده که به منتشرکنندگان اکاذیب هشدار می دهم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: در مورد نحوه اجرای حکم زندان محکوم یعقوب یزدانی که از اعضای انجمن غیرقانونی صنفی فرهنگیان خراسان شمالی است برخی اخبار کذب در فضای مجازی دیده شده که به منتشرکنندگان اکاذیب هشدار می دهم.
کانون سبحان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۹    
خسروی گفت : حکم قضایی متصرفین اراضی ملی در کوهدشت صادر شد .
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۵    
شش مرد شیطان صفت که زن جوان را در باغ مخوف آزار داده بودند با حکم قضایی به اعدام محکوم شدند.همدست دیگر آنها از اتهام تجاوز تبرئه و به طرد ایران...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: شش مرد شیطان صفت که زن جوان را در باغ مخوف آزار داده بودند با حکم قضایی به اعدام محکوم شدند.همدست دیگر آنها از اتهام تجاوز تبرئه و به طرد ایران محکوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
27 فقره حکم قضایی قلع و قمع تغییر کاربری غیرمجاز زمین های کشاورزی در شهرستان های بابل و آمل اجرایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان_ایرنا_ ساخت و سازها و متصرفات غیرقانونی در حریم و بستر رودخانه آبشینیه همدان با هدف آزادسازی این محدوده و اراضی ملی و طبیعی با حضور ضابط قضایی و عوامل نیروی انتظامی و براساس حکم قضایی صادر شده، تخریب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه امسال 205 معتاد با حکم قضایی به کمپ های ترک اعتیاد ارجاع داده شدند،گفت: راه اندازی مرکز ماده 16 ترک اعتیاد در استان ضروری است و نامه نگاری و پیگیری برای راه اندازی این مرکز انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۸    
خرم آباد - ایرنا - رییس امور آب سلسله گفت: 30 حلقه چاه کشاورزی در این شهرستان به دلیل اضافه برداشت و رعایت نکردن الگوی کشت با حکم قضایی اعمال قانون و قطع برق شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ویلای لوکسی که استخر شنا، پیست اسب دوانی و زمین بازی داشت با حکم قضایی تخریب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۷    
6 هکتار از عرصه های ملی مازندران با حکم قضایی از چنگال متصرفان بازپس گیری شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: البته قوه قضائیه برحسب قانون و تعهدات انجام نشده نسبت به برخی مراکز تولیدی، حکم پلمپ آن را صادر می کند، اما قضات دادگاه ها در صدور حکم قضایی باید به عوامل خارج از حیطه اختیار این مراکز توجه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - بخشدار کهریزک از توابع شهرستان ری اعلام کرد: در مسیر برخورد با ساخت وسازهای غیرمجاز در حریم روستای گلحصار و با اجرای 38 حکم قضایی با حضور نماینده دادستان، چهار هکتار از زمین های کشاورزی این منطقه آزادسازی شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: به شهرداری تذکر می دهیم که در بحث نصب تابلو های تبلیغاتی بر روی پل های عابر دقت کنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه برگزاری طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت از شناسایی و دستگیری 601 نفر سارق، زورگیر و مالخر در چهل و هشتمین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی در چهل و هشتمین مرحله طرح رعد پلیس پیشگیری در جمع خبرنگاران بیان داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: تا حد امکان از پذیرش افراد جدید در کمپ ها و مراکز روزانه خودداری کرده ایم، مگر آنکه به طور استثنا دستور قضایی وجود داشته باشد که آن هم با رعایت موازین بهداشتی کامل صورت می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه اجرای چهل و هشتمین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اجرای 253 حکم قضایی به 740 پرونده سرقت رسیدگی و 601 نفر از سارقان ، زورگیران و مالخران شناسایی و دستگیر شدند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار کاشان گفت: ساخت و سازهای غیر مجاز در محدوده شهری و خارج از محدوده که به صورت تصرف و تغییر کاربری اراضی کشاورزی انجام شده با حکم قضایی تخریب می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
حمید غفاری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: علاوه بر سهره های طلایی زنده، تعدادی قفس، تور، دوربین شکاری و سایر اقلام نیز از این شکارچی غیرمجاز کشف و ضبط شد. وی اضافه کرد: پرونده فرد متخلف به مراجع قضایی تحویل شد تا نسبت به رسیدگی و صدور حکم قضایی اقدام شود. وی از کلیه [...]
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۸    
رئیس پلیس بین الملل ناجا گفت: فردی که میلیارد ها تومان از هموطنان داخل و خارج از کشور در یکی از کشور های آسیای جنوب شرقی کلاهبرداری کرده بود صبح دیروز با حکم قضایی به کشور بازگردانده شد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اجرای حکم قضایی برای رفع تصرف یک هزار و 200 مترمربع از اراضی ملی کاشان و تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در آن خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۵   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت های مردمی برای صلح و سازش گفت: گاهی اثر صلح و سازش از صدور حکم قضایی بیشتر است یعنی گاهی ممکن است کاری که از دست یک لوطی در یک محله برمی آید، از شورای حل اختلاف ساخته نباشد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امروز مدیرعامل باشگاه شهرخودرو که با حکم قضایی اداره این باشگاه را در دست دارد،صدور رضایتنامه دو ستاره این تیم را متوجه مهدی رحمتی کرد.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مرد نگهبان که پسر جوانی را به دلیل جمع کردن ضایعات به قتل رسانده است، با حکم دادگاه به قصاص محکوم شد و این حکم در دیوان عالی کشور تأیید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از اجرای 32 مورد احکام قضایی به منظور رفع تصرف اراضی ملی و صیانت از انفال طی پنج ماهه نخست امسال خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۹:۴۷    
حکم قضایی دختر 14 ساله صادر شد. تینا که سال کذشته به اتهام قتل مادرش بازداشت شده بود، از قصاص عفو شد. او در اعترافتش گفته بود که مادرش را به وسیله سیم شارژر تلفن همراه خفه کرده و به قتل رسانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۰:۰۲    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز گفت: ساخت وسازهای غیرمجاز و فعالیت دلال ها در این حوزه در تبریز افزایش یافته است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آمل (پانا)-ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل در بازرسی از منزل یک شکارچی متخلف 5 گونه تاکسیدرمی شده حیات وحش و دو قبضه سلاح شکاری کشف وضبط کردند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بیست بنای غیرمجاز در محدوده روستای زیارت گرگان امروز با حکم قضایی قلع و قمع شدند.
موکان بوکان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مکریان بوکان آنلاین؛ 22180 مترمربع از اراضی ملی شهرستان بوکان با اجرای سه فقره حکم قضایی از دست سودجویان آزاد شد. امروز با خلع ید و رفع تصرف از 20900 مترمربع واقع در پشت دانشگاه علمی کاربردی، 1000 مترمربع واقع در برده زرد و خلع ید و قلع و قمع اعیانی احداثی به مساحت [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۱    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آزادشهر گفت: با حکم قضایی ساخت و ساز های غیر قانونی در این شهرستان قلع و قمع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
فرد هتاک به مقدسات اسلامی در یکی از شهرهای استان اردبیل توسط پاسداران گمنام سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۵:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از جمع آوری 2 هزار و 657 معتاد متجاهر خبر داد و گفت: با اجری 202 حکم قضائی 11 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۲    
بیرجند - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند گفت: با نظارت مستمر بر ممنوعیت فعالیت باشگاه های ورزشی در وضعیت قرمز کرونا، 11 باشگاه متخلف در این شهرستان شناسایی و از این تعداد تاکنون 6 باشگاه با حکم قضایی پلمب شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ در استان البرز از تخریب 30 ویلا و 25 استخر هزار میلیاردی در لواسان البرز باحکم قضایی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پسر جوان که در اوج مستی دست به گناه بزرگی زده بود با حکم قضایی به اعدام محکوم شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مرد جوانی که بعد از خوردن مشروب در یکی از پارک های غرب تهران با مرد جوانی درگیر شده و وی را به قتل رسانده بود، با حکم قضایی به قصاص محکوم شد. به گزارش جوان، 25 اردیبهشت سال 97، به مأموران کلانتری 141 کن خبر رسید دو مرد جوان در یکی از بوستان های کن با هم درگیر شده اند ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد جوان که پس از دعوا با مادرزنش،همسرش را کشته و جسد وی را در خانه ویلایی پدرش دفن کرده بود با حکم قضایی به قصاص محکوم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان تهران از توقف فعالیت یک کشتارگاه دام در ری به دلیل عدم رعایت نگهداری صحیح گوشت با حکم قضایی از دادسرای بخش کهریزک خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محسن بنائیان روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طی 10 روز گذشته، ده ها مورد ساخت و ساز غیرمجاز شناسایی شده در مناطق مختلف بخش مرکزی و جوادآباد ورامین که در اراضی کشاورزی بنا شده بود، با حکم قضایی تخریب گردید. وی گفت: جهاد کشاورزی شهرستان ورامین در راستای تحقق تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ [...]
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: تازه داماد جوان که صاحبکار همسرش را کشته بود با حکم قضایی به قصاص محکوم شد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان نسبت به نقل و انتقالات مخفیانه از سوی مدیریت جدید واکنش تندی نشان داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه اخوان المسلمین و 56 چهره این کشور در پی صدور حکم قضایی به مدت پنج سال در لیست تروریستی قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۰۷:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: حمیداوی مالک شهرخودرو در خواست مکتوبی را از طریق دستگاه قضا داشت که در نتیجه مالکیتش محرز و مقرر شد مجدد تیم را تحویل بگیرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری ایرنا سردار کیوان ظهیری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به اجرای طرح امنیت محله محور در شش شهرستان غرب استان تهران اظهار داشت: در 72 ساعت گذشته با تلاش و اقدامات ویژه ماموران انتظامی غرب استان با اخذ و اجرای 225 حکم قضایی 400 نفر سارق و مالخر دستگیر [...]
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۷    
یک وکیل دادگستری گفت: بر اساس ماده 55 قانون شهرداری ها به این دستگاه اجازه داده شده بدون دستور قضائی برای برچیدن بساط سد معبر که از مصادیق مزاحمت است اقدام کند.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پسر جوان که دوستش را با نقشه قبلی به پارک جنگلی چیتگر کشاند و او را کشت با حکم قضایی به قصاص محکوم شد.