دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۰۷Oct 2020 26

جدیدترین‌های «حکم قضایی»

زومیت   ۳ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا به حکم قضایی صادرشده برای مدیرعامل آپارات واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
حکم قضایی در خصوص پرونده کودتای شکست خورده موسوم به "خدئون" که علیه دولت ونزوئلا نشان می دهد که دست کم 2 مزدور اسرائیلی در این طرح حضور داشته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۲    
75 هزار مترمربع از اراضی منابع ملی در تنکابن در راستای حکم قضایی به بیت المال بازگردانده شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۳۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج اعلام کرد: مأموران یگان حفاظت این شهرستان 114 مورد ساخت و ساز غیرمجاز را با حکم قضایی در اراضی کشاورزی این شهرستان تخریب کردند. اسماعیل صارمی گفت: این تغییر کاربری های غیرمجاز شامل دیوارکشی، بنا، محوطه، استخر، آلاچیق و دپوی مصالح در خیابان جم ماهدشت کرج تخریب شد. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه روابط اداره کل حفاظت محیط زیست استان گیلان، علی محمد پور بیان کرد: یکی از ساکنان رحیم آباد رودسر که از طریق دفع غیر اصولی فاضلاب دامی باعث آلودگی ومزاحمت بهداشتی ساکنان مجاور شده بود با حکم قضایی به پرداخت هشتاد میلیون ریال جریمه در حق دولت محکوم شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۹    
موسوی از آزادسازی 172 هکتار اراضی کشاورزی در استان البرز خبر داد و گفت: با حکم قضایی 172 هکتار از اراضی کشاورزی استان که به صورت غیر مجاز تغییر کاربری شده بودند طی یک هفته گذشته به چرخه تولید بازگشتند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گدای میلیاردری که در یکی از چهارراه های اصلی شهر قزوین اسپند دود می کرد؛ شناسایی و با حکم قضایی راهی زندان شد. به گزارش ایسنا، محسن رحیمی، مسئول مرکز ساماندهی متکدیان شهرستان قزوین گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت از امور اراضی کشاورزی استان البرز اعلام کرد که با حکم قضایی 172 هکتار از اراضی کشاورزی استان که به صورت غیرمجاز تغییر کاربری شده بودند طی هفته گذشته به چرخه تولید باز گشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان گفت: با حکم قضایی، اداره اوقاف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان پلمب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: تعزیرات حکومتی باید با روش های جدید در نظارت، برخورد قانونی قاطع، محکم و بازدارنده با متخلفان و گران فروشان در بازار انجام دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۷۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) به تشریح محدودیت های جدیدِ در نظر گرفته شده برای این مکان در تعطیلات پیش رو به دلیل پیک سوم کرونا پرداخت.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۴    
مدیر جهادکشاورزی ملکان از اجرای 4 فقره جکم قلع و قمع تغییر کاربری غیرمجاز با حکم قضایی در اراضی کشاورزی شهر لیلان خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۰۷    
رئیس قوه قضائیه به دادستان تهران دستور داد که درخصوص ماجرای اوباش گردانی اخیر با متخلفان اعم از بازپرس و یا ماموران برخورد شود. مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: در ماجرای اوباش گردانی اخیر، آیت الله رئیسی ازهمان لحظات اولیه اطلاع ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته گردانندن تعدادی از سارقان و اشرار توسط نیروی انتظامی در ایران حاشیه ساز شد. در حالی که سردار حسین رحیمی، فرمانده پلیس پایتخت دو روز پیش با اشاره به انتقادات از متهم گردانی اخیر اعلام کرد پلیس برای انجام این کار حکم قضایی داشته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار کهریزک گفت: 44 مورد از بناهای غیرمجاز در بخش کهریزک با حکم قضایی تخریب و به موجب آن 4/5 هکتار از اراضی زراعی آزادسازی شد.
پاون   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
29 ساخت و ساز غیرمجاز احداث شده در بستر و حریم رودخانه زاینده رود بر اساس حکم قضایی تخریب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج اعلام کرد: ماموران یگان حفاظت این شهرستان 114 مورد ساخت و ساز غیرمجاز را با حکم قضایی در اراضی کشاورزی این شهرستان تخریب کردند.
افق تازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام آمادگی برای همکاری با ستاد ملی مقابله با کرونا در جریمه متخلفان کرونا، گفت: ما این طرح را شروع کرده ایم و در کنار ستاد ملی مقابله با کرونا خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام آمادگی برای همکاری با ستاد ملی مقابله با کرونا در جریمه متخلفان کرونا، گفت: ما این طرح را شروع کرده ایم و در کنار ستاد ملی مقابله با کرونا خواهیم بود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لنجان ازصدور حکم قضایی برای یک واحد متخلف تولید شن و ماسه در شهرستان لنجان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: معرفی روزافزون افراد مجهول الهویه و یا فاقد سرپرست دارای حکم قضایی ارجاعی از قوه، ارجاع بیماران روانی مزمن با رفتارهای خطرناک و حتی بیماران روانی که مرتکب جرم و گاه قتل شده اند با حکم قضایی به مراکز روان از مهمترین مشکلات این مراکز است.
در پی ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان پس از سفر استانی رییس قوه قضاییه و از سوی هیات داوری، رییس کل دادگستری استان اردبیل طی دستورات جداگانه ای به دادستان مرکز استان ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۳:۳۴    
با پایان ضرب الاجل بخشدار کهریزک در جمع آوری واحدهای غیرمجاز فروش دام زنده، صبح امروز با حکم قضایی برخی از این واحدهای متخلف پلمپ شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، سردار کیومرث عزیزی اظهارداشت: در راستای مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز و به منظور اجرای قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی 27 فقره ساخت و ساز غیر مجاز در شهرستان پردیس با حکم قضایی [...]
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات شرکت برق منطقه ای تهران اعلام کرد؛ به منظور پاکسازی حریم خطوط انتقال نیروی البرز، یک دستگاه ساختمان چهارطبقه واقع در حریم خط 63 کیلو ولت نگارستان- توحید استان البرز، پس از دریافت حکم قضایی از مراجع ذیصلاح، تخریب شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۲۵    
اراک - ایرنا - کانون اصلاح و تربیت اراک با حدود 9 مددجو خدمات اصلاحی و آموزشی را به نوجوانانی که به واسطه حکم قضایی دوران محکومیت خود را می گذرانند، ارائه می کند. براساس اطلاعات موجود، سرقت و مواد مخدر بیشترین فراوانی جرم در بین مددجویان را دارد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
عاملان قتل مرد بنگاهی با حکم قضایی به مجازات سنگین قصاص،شلاق و زندان محکوم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-فرماندار شهرستان اقلید گفت: 2 نفر از اخلالگران اقتصادی که اقدام به عرضه خارج از شبکه میزان قابل توجهی کالای اساسی و الکل کرده بودند، با حکم تعزیرات حکومتی محکوم به پرداخت 60 میلیارد ریال جریمه نقدی شدند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان برخوار از صدور حکم قضایی برای مسئولان4 واحد آجرپزی وگچ آلوده کننده هوا و محیط زیست در شهرستان برخوار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۲    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: در نیمه اول امسال 10 پرونده با همکاری دایره حقوقی این اداره کل تشکیل که در نهایت 4 فقره حکم قضایی و محکومیت برای متهمان میراث فرهنگی گرفته و 40 مورد اخطار مؤثر برای افراد سودجو در حوزه یگان حفاظت صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دادگاه کیفری کویت در اولین حکم قضایی مهم خود در دوره امیر جدید این کشور یک فعال سیاسی را از اتهام توهین به امارات تبرئه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت سه ماه از تخریب منازل و آوارگی برخی مهاجرین جنگ تحمیلی در بوشهر، مردم خواستار شفافیت دادستان بوشهر در این خصوص شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کهگیلویه گفت: سارق حرفه ای ساختمان های نیمه کاره دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حکم قضایی متخلف شکار و صید در منطقه حفاظت شده کرکس صادر شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۱    
رودسر- خبرنگار کیهان: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودسر از رفع تصرف 3 هکتار از اراضی ملی این شهرستان خبر داد. محمدرضا کشاورز اظهار داشت: 3 هکتار از اراضی ملی در منطقه سلجه چال بخش رحیم آباد شهرستان رودسر که توسط فردی تصرف شده بود با حکم قضایی از متصرف بازپس گرفته شد. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برخی گزارش ها حاکی است فعالان حوزه استارتاپ از احتمال فیلترینگ اینستاگرام تا دو هفته آینده در ایران خبر داده اند. براساس برخی اخبار، حکم قضایی این اقدام نیز از سوی یک قاضی قوه قضاییه امضا شده است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در چند روز اخیر فیلمی از یکی روستاهای شهرستان خوانسار منتشر شد که چندین درخت گردو با حکم قضایی قطع شد؛ این کلیپ بازتاب گسترده ای پیدا کرد و با واکنش های مختلفی همراه بود؛ این فیلم که خیلی زود در رسانه های داخلی و خارجی بازتاب داشت. اما اصل ماجرا چه بود؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان صبح پنجشنبه در پی انتشار فیلمی از اجرای حکم قضایی قطع درختان گردو چند ساله در شهرستان خوانسار در غرب اصفهان با صدور اطلاعیه ای تصریح کرد ...
برترین ها / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سی و هشتمین مرحله طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت با تلاش مأموران پلیس و کلانتری های پایتخت و یگان امداد با دستگیری 937 سارق و مالخر و با اجرای 318 حکم قضایی برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان گردو در روستایی در خوانسار با حکم قضایی، رئیس دادگستری این شهرستان به بیان توضیحاتی در این زمینه پرداخت. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
روح الله شکاری نیا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ادامه پیگیری پرونده فساد مالی مدیر یکی از ادارات این شهرستان، یک متهم دیگر خارج از آن اداره نیز که با این پرونده در ارتباط بود با حکم قضایی دستگیر شد. وی ادامه داد: قبل از این نیز مدیر این اداره به همراه 2 نفر [...]
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری روز گذشته، آخرین وضعیت پرونده های قضایی را تشریح کرد. غلامحسین اسماعیلی از صدور حکم رئیس سابق هلال احمر خبر داد و گفت که پرونده در فرایند تجدید نظرخواهی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر امور اراضی استان خوزستان با بیان اینکه برخورد با دلالان حوزه زمین با جدیت دنبال می شود، گفت: با اجرای دستور مقام قضایی تعداد 48 قطعه باغ ویلا و دیوارکشی غیرمجاز در اراضی کشاورزی در شهرستان دزفول تخریب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: 40 واحد آینده تفکیک پسماند و ضایعات پلاستیک از ابتدای سال جاری تاکنون با حکم قضایی در این شهرستان جمع آوری و پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۲:۲۷    
دادستان ملارد با اشاره به غفلت برخی مسؤولان شهرستان ملارد در امر ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییر اراضی کشاورزی، گفت: 28 باغ ویلای غیرمجاز در منطقه اسفندآباد ملارد با حکم قضایی تخریب شدند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی جنوب کرمان با اشاره به گزارش هایی مبنی بر خاکبرداری و برداشت خاک از اراضی ملی تیتون بخش جبالبارز شمالی شهرستان جیرفت، افزود: روز پنج شنبه با تلاش نیرو های یگان حفاظت و با حکم قضایی و همکاری کلانتری محمد آباد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ویلای غیر مجاز 2 میلیارد تومانی در زمین ملی با حکم قضایی در لاریجان تخریب شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
آرمان که هفته گذشته و بعد از پذیرفته شدن درخواست اعاده دادرسی اش در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به اتهام قتل عمدی غزاله پای میز محاکمه ایستاد، با حکم قضایی به قصاص محکوم شد. قضات دادگاه در رایی 11 صفحه ای وی را مستحق مرگ دانستند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آرمان به اتهام قتل عمدی غزاله پای میز محاکمه ایستاد و با حکم قضایی به قصاص محکوم شد. به گزارش روز نو ، آرمان که هفته گذشته و بعد از پذیرفته شدن درخواست اعاده دادرسی اش در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به اتهام قتل عمدی غزاله پای میز محاکمه ایستاد با حکم قضایی به قصاص محکوم شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
جمشیدی گفت: بر خلاف سخنانی که در هفته گذشته مطرح شد، فرمانداری در جایگاه منحل کردن شورای شهر بوشهر قرار ندارد و بر اساس قانون این نهاد تنها می تواند در خصوص شورای روستا تصمیم گیری کند.